db TE KOOP: D. NAGY P 22 LR Officiële I berichten NATUURSTEEN ƒ4,25 scholieren bruna Sfeervol Oriëntaals lopend buffet vertegenwoordiger m/v .TEXELSE g couRANT S gevraagd: als vakantiekracht bij de industriële productie. Belangstelling? Chinees - Cantonees RESTAURANT PEKING AS»# Vrijdag, zaterdag en zondag Nu speciale prijs: van f 27,50 voor f 25,50 per persoon, kinderen tot 12 jaar voor f 16,50. Elke vrijdag, zaterdag en zondag met lopend buffet. 1x Demo-Citroën Xantia 1.8i-16v, Millesime, airco, ABS, 4 airbags2-2000 1x Citroen Jumpy 1.9 DW3 C.V., elektr. ramen10-1999 1x Citroën Saxo 1.0i First8-1998 1x Renault Twingo Air Comfort, vouwdak1-1997 1x Suzuki Baleno 1.6 GX sedan.... 1-1996 1x Citroën AX First Impression8-1994 1x Citroën Xantia 1.8 X6-1994 1x Citroën Xantia 2.0-16v VSX..4-1993 Occasions vanaf b.j. '95 10.000,- uitgestelde betaling tot 2-2001 of lage rente-lening Automobielbedrijf Pfe Ï1 UW Zwemparadijs Informatie: Nieuw! Deze week in ons Eetcafé: Mexicano met pindasaus uimnmj Daar kun je mee lezen en schrijven Ruimtelijke Ordening Meldingen seizoen h VRIJDAG 7 JULI 2000 Wegens drukte in de vakantieperiode Bel 313141 en vraag naar Jan Willem Rotscheid of Reijer Vaarkamp De Bolder, Schilderend 70, 1791 BJ Den Burg, NIKADEL 1 - DE KOOG - TEXEL - TEL. 0222 - 317587 Aanvang 18 00 uur, uitsluitend na reservering Voorgerechten. 3 soorten Chinese soep en Pangsit 26 Chinese, Indische, Cantonese en Japanse specialiteitengerechten Nagerechten: lychees, ananas, gebakken banaan, e.a. vruchten, etc. Reserveer tijdig uw couverts, tel 317587. De Koog, telefoon 317567 k Type 6to ƒ301.200,- Sleutelklaar HET HUISMERK VAN DE BETERE AANNEMER Uw vrijstaande huis mag niets minder zijn dan uw droomhuis. Livingstone biedt u daarom volledige vrijheid van keuze uit vele modellen vrijstaande woningen. En u bent altijd verzekerd van een partner die alleen met geselecteerde aannemers samenwerkt en u praktische zorgen uit handen neemt. Voor meer info of een GRATIS HUIZOTHEEK belt u O9OO 8996 O5O Bouwbedrijf Elko Vermeulen, Oosterendw Met ingang van maandag 10 juli betalen certificaathouders voor een 10-badenkaart 60,00 20-badenkaart 105,00 Ook niet-certificaathouders hebben met ingang van 10 juli de mogelijkheid tot het kopen van een: 10-badenkaart 70,00 20-badenkaart 125,00 In samenwerking met 2 grote natuursteenbedrijven leveren wij uit voorraad diverse modellen grafmonumenten en zwerfstenen van verschillende groottes. Plaatsing binnen een maand, garan tie op materiaal en constructie. Tevens leveren wij alle soorten natuursteen voor aanrechtbladen, vloeren, dorpels en vensterbanken. A. Maat, Bernhardlaan 147 1791 XD Den Burg. Bel voor prijsopgave 0222-314963 of 06-53863442; u mag ook langskomen r 1 Telefoon 31 48 90 Langeveld en de Rooy b. v. is een bedrijf dat met 33 medewerkers midden in de Texelse gemeenschap staat. Via de drukkenj, de uitgeve- nj, de kantoorvakhandel en de B run a win kei wordt met diverse producten naar buiten getreden. Het meest bekend is de Texelse Courant die in 98% van de Texelse huiskamers wordt gelezen. Langeveld de Rooy b.v. Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 362600 Fax 0222 - 314111 In het bedrijfskantoor van onze uitgeverij ontstaat binner, een vacature. Daarom zijn wij op zoek naar een De functie De functie omvat o.a. de volgende werkzaamheden: - de verkoop van advertenties voor de Texelse Courant en andere uitgaven; - het onderhouden en waar mogelijk uitbreiden van het klantenbestand; - het onderhouden van de verkooppunten voor Texeltoerist Magazine; - diverse werkzaamheden in het bedrijfskantoor. Uw profiel - u heeft minimaal een afgeronde HAVO-opleiding; - u beschikt over een commercieel en creatief vermogen; - u bent zelfverzekerd en een doorzetter; - u bezit teamgeest en bent een accuraat werker; - u heeft affiniteit met het drukkers/uitgeversvak. Wij bieden - een zeer afwisselende baan in een team van 4 medeweri - een baan in een afgebakend gebied, waarin met de juisti ambitie en inzet veel voldoening en uitstekende results! behaald kunnen worden; - een 36-urige werkweek, waarbij de functie valt onder de grafï-media CAO; - een salans afhankelijk van opleiding en ervaring. Handgeschreven sollicitaties, voorzien van CV, voor 26 juli nchten aan de directie van L&R, ter attentie van dhr. H. vj Wijk. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Carry de Kok, telefoon 0222 - 362600, na 20.00 uur 316914. Weverstraat 17A Aangevraagde bouwvergunningen S. H. Woerlee voor het plaatsen v.e. garage/berging a/d Molenstraat 91 te Den Burg (ontvangen 27 juni 2000), R Bousma voóV het plaat sen v.e opslagloods a/d Reijer Keijserstraat 6 te Den Burg (ontvan gen 27 juni 2000); E. Last voor het plaatsen v.e. dakkapel a/d Roggeslootweg 449 te De Cocksdorp (ontvangen 29 juni 2000); J A C C Koch-Beckman voor het plaatsen v e dakkapel a/d Roggeslootweg 706 te De Cocksdorp (ontvangen 29 juni 2000), J F. van Asselt voor het plaatsen v.e. sanitair paviljoen a/d Pontweg 217 te De Koog (ontvangen 28 juni 2000); J.F. van Asselt voor het ver anderen v e. recreatiezaal a/d Pontweg 217 te De Koog (ontvangen 28 juni 2000); T. Kopp voor het veranderen/vergroten v.e. zomerhuis a/d Slufterweg 170 te De Cocksdorp (ontvangen 3 juli 2000); J. Wmnubst voor het verbouwen v.e winkelpand bovenwoning a/d Weverstraat 16 te Den Burg (ontvangen 4 juli 2000); W Jas voor het plaatsen v.e bedrijfsschuur a/h Gerntslanderdijkje 13 te Den Burg (ontvangen 4 juli 2000) E.M.P. Hopman voor het vergroten v.e bij keuken a/d Weststraat 12 te Den Burg (ontvangen 4 juli 2000) Aangevraagde melding bouwvoornemen J.A.J Witte voor het plaatsen v e. schuurtje a/d Commandeurssingel 44 te Oudeschild (ontvangen 28 juni 2000); W Ploeg voor het plaat sen v.e. serre a/d Cor Bremerstraat te Oosterend (ontvangen 4 juli 2000) Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren ma ken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwver gunning is verleend en/of de melding positief is terug gemeld. Verleende bouwvergunningen en goedgekeurde meldingen bouwvoornemen worden gepubliceerd. Verleende bouwvergunningen A Klein Woolthuis voor het vernieuwen v.e. schuur a/d Laagwaal- derweg 20 te Oudeschild (verzonden 28 juni 2000) J.S. Groot voor het plaatsen v e fietsenschuur a/d Klif 22 te Den Hoorn (verzonden 29 juni 2000); Bakkerij 't Gouwe Boltje voor het plaatsen ve opslagsilo a/d Schilderweg 278 te Oudeschild (verzonden 30 juni 2000). NIOZ voor het gedeeltelijk vernieuwen en veranderen/vergro ten v e industriegebouw a/d Landsdiep 4 te Den Hoorn (verzonden 4 juli 2000). H E. van Bennekom voor het plaatsen v e dakkapel a d Commandeurssingel 50 te Oudeschild (verzonden 4 juli 2000). J Wiersma voor het wijzigen v.e voorgevel a/d Wilhelminalaan 14 te Den Burg (verzonden 4 juli 2000), Fa Gebr. de Lugt voor het plaat sen ve. opslag voor landbouwwerktuigen a/d Hoofdweg 1-3 te De Cocksdorp (verzonden 4 juli 2000); J van der Kooi voor het plaat sen v.e garage/hobbyruimte a/d Kogerstraat 96 te Den Burg (ver zonden 4 juli 2000). N A Zegers voor het vergroten/veranderen v e woonhuis a/d Postweg 87 te De Cocksdorp (verzonden 5 juli 2000); NIOZ voor het renoveren en uit te breiden v.e. kantoor/laboratoria/ kantineruimte a/h Landsdiep 4 te Den Hoorn (verzonden 6 juli 2000). Verleende sloopvergunningen P Prins voor het slopen v.e woonhuis met opslagruimte a/d Post weg 169 te Oe Cocksdorp (verzonden 3 juli 2000) Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendgemaakt een be zwaarschrift bij burgemeester en wethouders indie nen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gron den van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondisse mentsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling bouwzaken, kamer 2 12 van het gemeentehuis. Monumentenwei De burgemeester maakt ingevolge artikel 12 van de Monumentenwet 1988 bekend dat er een bouwplan is ingediend door: VOF "De Worsteltent" voor het vergroten van een keuken aan de Smitsweg 6 te Den Burg Het bouwplan ligt vanaf 10 juli 2000 gedurende veer tien dagen ter inzage op het gemeentehuis, sector ruimte en wonen (kamer 0.12). Een ieder kan binnen deze termijn zijn of haar zienswijzen schriftelijk naar voren brengen bij burgemeester en wethouders. Voornemen tot medewerking Burgemeester en wethouders zi|n voornemens om met toepassing van artikel 12, lid 6, sub a van de voorschriften van het bestemmingsplan "Oudeschild bedrijventerrein" medewerking te verlenen aan een bouwplan van F Mulder voor het vergroten v.e woonhuis a/d Heemskerckstraat 62 te Oudeschild. De bouw- en situatietekening ligt vanaf 10 juli 2000 gedurende veertien dagen ter inzage op kamer 0.12, van de sector Ruimte en Wonen, van het gemeente huis. Gedurende de termijn van ter inzage legging kunnen belanghebbenden eventuele bedenkingen tegen het voornemen schriftelijk aan het college van burgemeester en wethouders kenbaar maken. Voorts zijn burgemeester en wethouders voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking ter verlenen aan een bouwplan van: de familie Keijzer (Artima) voor het veranderen/vergroten v.e. winkel met woonhuis tot winkel met twee woonhuizen a/d Gravenstraat 7 te Den Burg. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Ten behoeve van de voorbereiding van dit verzoek ligt het voornemen op grond van arti kel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vanaf 10 juli 2000 gedurende twee weken voor belangheb benden ter visie op kamer 0.12 van de sector Ruimte en Wonen, van het gemeentehuis Eventuele inspraak reacties tegen het bovenbedoelde plan kunnen gedu rende de termijn van ter inzage legging schriftelijk aan het college van burgemeester en wethouders kenbaar worden gemaakt. Gedogen opslag Burgemeester en wethouders hebben besloten de opslag van de collectie/verzameling van Schipbreuk en Juttersmuseum Flora op het perceel Pontweg 141 te De Koog, te gedogen. De opslag wordt gedoogd gedurende het onderzoek inzake het gemeentelijk museumbeleid. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is bekendgemaakt een bezwaar schrift bij burgemeester en wethouders indienen. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit Het bezwaar schrift schorst niet de werking van het besluit waar tegen het is gericht Wij wijzen u er op dat u de presi dent van de Arrondissementsrechtbank te Alkmaar, sector bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. De hierop betrekking hebbende stukken kunt u inzien bij de sector Ruimte en Wonen, kamer 0.12. Verleende vrijstelling Burgemeester en wethouders hebben vrijstelling ver leend van het bestemmingsplan "Buitengebied Texel" aan: de familie Zijm. Fonteinsweg 8 te Den Hoorn ten behoeve van de bouw van een tweede dienstwoning op genoemd perceel Het besluit ligt vanaf maandag 10 juli 2000 gedurende zes weken ter inzage bij de sector ruimte en wonen (kamer 0.12) van het gemeentehuis. Ingevolge de Al gemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit bij ons een bezwaarschrift indienen binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is bekendgemaakt. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten: de naam en het adres van de Indiener; de dagtekening; een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt; de gronden van het bezwaar; zo mo gelijk een afschrift van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedei sende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te die nen bij de president van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Aanlegvergunning Burgemeester en wethouders hebben op grond van artikel 44 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening aanlegvergunning verleend aan. Middenweg Vastgoed B V., voor het verharden van het toegangs pad naar een woning op het perceel Oosterenderweg 34/34a te Oosterend. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is bekendgemaakt een bezwaar schrift bij burgemeester en wethouders indienen. Een bezwaarschrift schorst niet de werking van het besluit waartegen het is gericht. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissements rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, postbus 252, 1800 AG Alkmaar. Van de indiener van een der gelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffie rechten geheven. De vergunning treedt in werking met ingang van de zevende week na de dag waarop zij is verleend. Het bovenstaande besluit ligt vanaf 10 juli 2000 ter inzage bij de sector ruimte wonen, kamer 0.12 van het gemeentehuis. Goedkeuring bestemmingsplan Op 26 mei 2000 heeft het college van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland, onder nummer 00-14675 het bestemmingsplan De Cocksdorp-wonen goedge keurd. Dit bestemmingsplan was op 8 februari 2000 door de gemeenteraad goedgekeurd. Het goedgekeurde bestemmingsplan "De Cocksdorp- wonen" betreft een uitleggebied voor elf nieuwe wo ningen en een school nabij het Eierlandse Huis. Het goedkeuringsbesluit, inclusief het vastgestelde bestemmingsplan, ligt met ingang van 10 juli 2000 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage. De terinzagelegging vindt plaats in het gemeentehuis, Groeneplaats 1 te Den Burg, sector Ruimte en Wo nen, kamer 0.15. Gedurende de genoemde termijn van terinzagelegging kan beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het beroep kan wor den ingesteld door een belanghebbende die aantoont redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest zich overeen komstig artikel 27, eerste of tweede lid, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tot Gedeputeerde Staten van Noord-Holland te wenden. Het besluit van Gedeputeerde Staten, inclusief het goedgekeurde bestemmingsplan, treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Indien binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voor ziening bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State is ingediend, treedt het besluit van Gedeputeerde Staten niet in werking voor dat op dat verzoek is beslist. Goedgekeurde wijzigingen Gedeputeerde Staten van Noord-Holland hebben goedkeuring verleend bij besluit van: 23 juni 2000, nr. 2000-20790, aan het besluit d.d. mei 2000 van burgemeester en wethouders Texel tot wijziging van het bestemmingsplan "Buüs gebied Texel". Het plan betreft een wijziging ex kei 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening! behoeve van de bouw van een vierde recreaü opstal en verruiming van de woonbestemmingi het perceel Pontweg 38 te Den Hoorn; 23 juni 2000, nr. 2000-20794, aan het besluit d.d april 2000 van burgemeester en wethouders Texel, tot wijziging van het bestemmingsplan Burg Centrum". Het plan betreft een wijziging e> tikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening de bestemming voor "wonen" naar "doeleinden1 detailhandel en dienstverlening" op het perc Weverstraat 33 te Den Burg. ng loc De besluiten liggen vanaf 10 juli 2000 zes wekent a visie bij de sector ruimte en wonen van het germ tehuis Texel, Groeneplaats 1 te Den Burg. Belangte benden kunnen binnen deze periode tegen dit bes1 schriftelijk beroep instellen. Voor het instellen beroep is een griffierecht verschuldigd van f 22 voor natuurlijke pèrsonen en f 450,- voor rechtsp sonen. Het beroepsschrift moet worden ingedienG de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage Het beroepschrift moet zijn ondertekend en be tenminste de naam, het adres van de indiener, dagtekening, een omschrijving van het besluit wa tegen het gericht is en de gronden van het bem Dit besluit treedt in werking daags na afloop van zojuist vermelde beroepstermijn. Echter, binnen beroepstermijn kan tevens een verzoek om voorlop voorziening bij de voorzitter van de Af delf Bestuursrechtspraak worden ingediend, in welk val het besluit niet in werking treedt voordat op verzoek is beslist. Belanghebbenden die tegen dit besluit beroep te ben ingesteld kunnen tevens een verzoek tot het Ir fen van een voorlopige voorziening indienen. Hiei is een griffierecht verschuldigd van f 225,- voort tuurlijke personen en f 450,- voor rechtspersonen verzoekschrift moet worden gericht aan de Voorzti van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 Gravenhage. Bij het verzoekschrift moet een afsdt van het beroepschrift worden overlegd. Wie opmerkingen en/of tips heeft over openbare v en leefbaarheid tijdens het zomerseizoen, kan d: melden bij de gemeente. Hiervoor kunt u tijde openingsuren van het gemeentehuis contact op^ men met Rom van Schaik (tel. 362151) en Ma Oosterdijk (tel. 362247). Overlast? Bel de politie! Ondervindt u overlast, bijvoorbeeld van lawaai ofvi nielingen, belt u dan de politie. Bel in acute geval 1-1-2, dan gaat de politie er direct op af. Voor mino spoedeisende zaken kunt u terecht op 072 Er zijn regels Uitgaan op Texel is plezierig en veilig. Dat moei blijven, daarom hebben Horeca Texel, de politie en gemeente samen huis- en gedragsregels vastgest* Wie zich daar niet aan houdt, is niet meer welkom cafés en discotheken. Stickers met de tekst "Er: regels" zijn zichtbaar bij de toegang van horecazak Taxiproef Dorpsstraat Vanaf 17 juni jl. is er een proef gaande met het in' den van taxi's in de Dorpsstraat in De Koog tussf 2.00 en 4 00 uur. Op 3 juli jl. is deze proef geëvtf eerd. Naar aanleiding hiervan heeft de burgemee> besloten een definitief besluit over voortzetting beëindiging van de proef uit te stellen tot 17 juli Mede vanwege de herinrichting van de taxistan plaats is besloten de termijn van de proef te veris gen. Tot 17 juli a.s. mag de proef onder de reeds! gesproken voorwaarden worden voortgezet. Vi Schumakersweg 3, 1796 NM De Koog info: 31 78 88

Texelsche Courant | 2000 | | pagina 8