SPort 9 Texel'94 blameert zich tegen Uitgeest I t. Zaal goed alternatief voor zompige velden 1-1-2 Ultralopers warmen zich op voor '60 van Texel' TEXELSE COURANT' 'Nieuwe' CD Mannenkoor Deuce krijgt zesde tennisbaan Eilandcompetitie volleybal Tevoko stijgt op ranglijst Sportvissers in naselectie NK Bowling Geul ontlast ZDH-veld Wat ik zeggen wou... Dartcompetitie [Thuiszorg Beheer (WIJK)ZIEKENVERZORGENDEN (V/M) Sportpark VRIJDAG 1 DECEMBER 2000 jeugdcompetitie zaalvoetbal Iraait op volle toeren. Wekeli|ks spe- jn de pupillen naast hun gewone :ompetitie en veldtralning met veel mthousiasme in Ons Genoegen een iartijt|e in de zaal, waar het meer op echmek en kort spel aankomt dan op iet veld. Zeker nu de gewone wed- ilrijden vanwege doorweekte gras- natten regelmatig worden afgelast, is Ie zaal een hele uitkomst om de vorm ïi conditie vast te houden. De 'E- tjes' (9- en 10-jarigen) van Klif 12 en SV Oosterend werkten zich vrijdag met veel bezieling in het zweet. Beide teams zi|n onlangs in een nieuw te nue gestoken, zodat het ook met de presentatie wel goed zat. Klif 12 E1 speelt nog niet zo lang samen en was niet opgewassen tegen het vloeiend combinerende SVO E1waarvan de spelers al sinds het begin van hun voetballoopbaan een team vormen. Tegenover een surplus aan techniek, one-touchvoetbal, strakke dekking en schijnbewegingen wist Klif met veel meer dan een flinke dosis inzet te stellen, waardoor dubbele cijfers op het scorebord dreigden te komen. Maar hoewel SVO alles uit de kast haalde om de 'tien' vol te maken, de laatste bal wilde er maar niet in, vooral door enkele schitterende red dingen van invaller-doelman Dennis Witte van Klif 12 De wedstrijd ein digde in 9-1 iFolo Ban Boschl Omdat Texel'94 vorig seizoen pas op de laatste speeldag ten koste van Uitgeest met het kampioen schap aan de haal ging, werd vol verwachting uitgezien naar het bekerduel tegen deze tegenstan der. Ook de toeschouwers ver wachtten kennelijk een spannende strijd, want ondanks het matige weer was hun opkomst heel be hoorlijk. Maar iedereen kwam be drogen uit, want Uitgeest liet geen spaan heel van de weifelend ope rerende Texelse defensie en op de monsterscore van 0-7 viel niets af te dingen. Als excuus mag misschien gelden dat Simon Brand, Marcel Ris en Nico Schot ontbraken. Vooral Simon Brand werd erg gemist. Hij speelt als een echte libero, terwijl vervanger Ralph Koning meer op één lijn met zijn verdedigers opereert en vaak ook daarvoor. En daar lustten de razend snelle en behendige aanvallers van Uitgeest wel pap van. De eerste tien minuten werd over en weer nog wat afgetast, maar daarna legde vooral de snelle Michel Dal molen de zwakke plekken in de Texelse defensie genadeloos bloot. Na drie goede mogelijkheden op rij was bet in de veertiende minuut voor het eerst raak. Op aangeven van Dalmolen scoorde aanvoerder Kos ter beheerst. Op soortgelijke wijze kwam ook de 0-2 tot stand en we derom was Koster de scherpschut ter. Texel'94 probeerde wat terug te doen en schoof op richting het doel van Uitgeest Er werd wel hard gewerkt, maar zonder overleg en overtuiging. Maarten Koorn was nog het dichtst bij een treffer. Zijn vrije trap belandde eerst in de muur, waarna hij de bal uit de rebound op de kruising schoot. Daarna was het weer alles Uitgeest wat de klok sloeg. Dalmolen tekende zelf 0-3 aan, en de ruststand werd zelfs op 0-4 vastgesteld. Dalmolen werd onderuit gehaald door John List, de uitstekend leidende scheids rechter Doodeman trok geel en legde de bal op de stip. Aanvoerder Koster stuurde Bart Heerschap de verkeerde hoek in. In de tweede helft speelde de thuis ploeg met de harde wind in de rug. Dat leidde tot een veldoverwicht. Niels Dubbelt speelde zich nog een keer fraai vrij, maar stuitte op doel man Vonk Uitgeest liet Texel'94 rus tig komen en maakte optimaal ge bruik van de counter. Koster, die een heerlijke middag moet hebben gehad, tekende voor 0-5. De trainer van Uitgeest voelde dat er nog meer te halen viel en stuurde zijn vrije verdediger naar het middenveld. Uit geest nam bewust risico in de verde diging, terwijl ook het inzetten van de extra aanvaller Jelte van der Kooi geen tegenzet was die de gasten kon verontrusten. Rechtsback Admiraal zag zijn aanval lende impulsen beloond met de zesde treffer. Zelfs het redden van de eer was de thuisploeg niet gegund. Maarten Koorn dreunde de bal voor de tweede maal op de kruising. Een goed schot van Edgar Klippel scheerde rakelings over de lat. Voor Uitgeest was de koek nog niet op. Opnieuw Koster, met vijf treffers beslist de man of the match, be paalde na verkeerd uitverdedigen de eindstand op 0-7. Op zichzelf is verliezen in een beker duel geen ramp, maar wanneer het met dit soort cijfers gebeurt hebben trainer en begeleider een pittige klus om het team weer op de rails te krij gen, constateerde onze correspon dent, die sprak van 'een flinke ont sporing'. De twee grammofoonplaten die het Texels Christelijk Mannenkoor - toen nog onder leiding van Alb. Kuik - in de jaren zeventig en tachtig maakte, zijn vanaf heden ook op CD te verkrij gen. Omdat door de opkomst van de CD steeds minder grammofoonpla ten worden gedraaid en het koor het materiaal niet verloren wilde laten gaan. is tot deze stap besloten. De CD is gewoon in de winkel te koop Wat het college betreft mag tenms- lub Deuce een zesde tennisbaan aanleggen nabij sporthal Ons Genoe- jen op de plek van het huidige open laar groen tussen het fietsenhok van Ie voormalige LTS en de wielerbaan. )e vereiste planologische medewer ing zal worden gegeven, maar er noet dan wel zekerheid zijn dat er een gevaar ontstaat voor de gebrui- ers van de wielerbaan terwijl ook het inderwijs van de openbare scholen- Vegens de viering van Sint Nicolaas n Ouwe SunderkLaas_zim gccLe ko-. nende weken geen wedstrijden in de Eilandcofflpêtitie volleybal. De com- letitie wordt hervat op dinsdag 19 lecember. Jitslagen dinsdag 28 november ,&R-Euroase 3-0; NIOZ-Rabobank 3-0. TESO- KSM 0-3; Kobeko-Grooten Slock 2-1; OSG- Vtewel 1 2-1Paal 28/De Krim-Maarco Bouw 1; Tatenhove 2-Question 2 1-2; Pre Press inter-Gouwe BoltjeO-3; Fitt-W'tjewel 2 0-3; iB/vdVis/denBoer-Jozefschool 1 -2; Haar- lio-Wessels Ontwerpt' 1-2; DeKrim-Natuur- Inkel 0-1; Milly's-Smash'68 0-3; Wiersma !eubelen-Zeilmakerij3-0; Westerlaken-Sport- 'P Texel 1 3-0; Klif 12-Slagerij lepe de Boer 1, Keurslagerij Dros-De Rival 3-0; Durper ip-Nokanto 0-3. )e heren van Tevoko hebben de «eg omhoog gevonden. Na een latige seizoensstart boekten de olleyballers de tweede zege op rij. n Julianadorp werden de gasthe- en van VCJ'94 met 1 -3 verslagen, (et dit resultaat nestelt Tevoko ach in de brede middenmoot, met lirect uitzicht op de ereplaatsen, Ie Texelaars traden eigenlijk pas 'Oor de eerste keer aan in de forma- ie die hen vóór het seizoen voor $en stond, overigens nog steeds onder de geblesseerde Marco iindelder en Hans Kikkert. De wed- frijd zelf verliep moeizaam, waarbij moral de buitenaanvallers en outiniers Walter Oskam en Ben Ken- in de aanval de kar trokken. Na on redelijk voorspoedige zege in de ïrste set (21-25), moest daarna ware strijd worden geleverd voor linst In de tweede omgang. De thuis- •lub gooide wat provocaties in het Oei, met name richting de scheids- scltter, waar de eilandbewoners toch an terugdeinsden. Bij 24-21 leek de ■etwinst naar VCJ'94 te gaan, doch 'aeen uitstekende servicebeurt van tee Beintema en een sluitend blok en Texelse zijde werd deze belang- jke set alsnog met 25-27 bmnenge- aald. 'de derde set was het verzet van de kuisclub gebroken. Verbaal liet men oh niet meer horen en Tevoko kon Oh uitleven op het stuwende spel- srdelerswerk van Beintema. Uitein- klijk prijkte een setstand van 19-25 0 het scorebord. Hiermee was de "nst binnen. De nieuwe spelregels «en echter dat er nog een vierde set tepeeld moet worden, waarmee Se extra punt kan worden verdiend, k motivatie was een beetje verdwe en en VCJ'94 kon daardoor nog een Ontje sprokkelen: 25-23. Vierdag spelen de Texelaars een kuiswedstrijd tegen het hoogge- 3aatste Ardea uit Heerhugowaard. 'i winst kan Tevoko aardig stijgen op 18 ranglijst. gemeenschap geen hinder mag on dervinden. Het college wil daarom dat Deuce overleg pleegt met zowel de OSG als met het bestuur van de wielervereniging. In elk geval moet rond de nieuwe tennisbaan een hoge afrastering komen, op kosten van Deuce. De extra tennisbaan past met in het huidige maar wel in het nieuwe bestemmingsplan. Als Deuce haast heeft, zou een artikel 19-procedure uitkomst kunnen bieden. De 440 leden tellende tennisclub heeft de zesde baan hard nodig. Vuistregel is dat een baan met ver lichting 90 leden bezetting kan heb ben en een baan zonder verlichting 80 leden. Deuce heeft nu vier ver lichte en een onverlichte baan. Drie Texelse sportvissers namen in Zoutelande deel aan de naselectiewedstrijd voor het Neder land kampioenschap kustvissen. Er werden drie wedstrijden van ieder twee uur gevist, waarvan een 's avonds. Met name tijdens deze laat ste wedstrijd hadden de vissers te kampen met bijzonder slecht weer: slagregens en zeer harde wind. De tien eerste plaatsen gingen alle naar Zeeuwse vissers, de nummer een had slechts acht punten, wat een heel goede score is. Op 9 december vol gen de laatste selectiewedstrijden voor het wereldkampioenschap. De Texelse vissers behaalden de vol gende resultaten: Nico Tessel: eerste wedstrijd 11 cm, 10 punten, tweede wedstrijd 53 cm, 8 punten, derde wedstrijd 176 cm, 15 punten; totaal eerste dag: 339 cm, 33 punten, 24ste plaats. Ton Dorst: 105 cm, 8 pnt.; 23 cm, 13 pnt.; 35 cm, 21 pnt.; totaal 163 cm., 42 pnt., 32ste plaats. Cor Huis man: 0 cm, 24 pnt.: 0 cm. 20 pnt.; 61 cm, 21 pnt.; totaal 61 cm, 65 pnt., 45ste plaats. Annemiek en Henk Grootjen wisten afgelopen week twee van de vier punten te pakken in de bowlingwedstrijd tegen het team van Mexicaans restaurant Eduardo's Gerard Witte en Yoni Houwing van Speelkwartier overdonderden Eddy Witte en Ronald van Benthum van koploper Tropical Mix en gingen met liefst drie punten naar huis. Met vijf strikes op een rij zette Ineke Witte van Op de Steenenplaats een game van 198 neer; teamgenoot Mischa Witte gooide een game van 176. Tegen stander Kraanverhuur Kager hield zich staande en wist nog twee van de drie punten te veroveren Uitslagen: TC A Oosterend-Arcmtectenöureau Horttrigh 1-' 4, Appartementen verhuur Land- en Zeezicht- Verhuurbedrijf H Brulnihg'1-2; Windkracht 12- Vliegveldrestaurant Texel 2-3; Op de Steenenplaats-Kraanverhuur Kager 3-2; Primera Mets-Swirl's IJssalon 5-0; Dubbel V- Hotel Tatenhove 3 -1 Jeugd. Speelkwartier- Tropical Mix 3-1Hotel De Branding-Boetiek De Oorzaak 4-0; Het Sop-De SMS'jes 3-1. Mmi- jeugd Mexicaans restaurant Eduardo's-Taxi Grootjen 2-2; Strand Hotel Noordzee-Primera Mets 1-3. Als gevolg van een sterke drang uit de duinen en een daardoor onge woon hoog gestegen grondwaterpeil staat het eerste voetbalelftal van ZDH - dat louter thuiswedstrijden op het programma had - al enige weken op non-actief. Na overleg tussen consul Ruud Bakker en Piet Bolier van gemeentewerken is met behulp van een kraan van de firma Tatenhove dinsdag aan de noordwestkant (naast het veld, in de lengterichting) een flinke geul gegraven. Met het beoogde gevolg, want volgens oog getuigen 'brulde' het water daarna van het terrein af. Hoewel de betref fende hoek nog steeds behoorlijk drassig is, bestaat nu bij de Hoornders goede hoop dat er zon dag eindelijk weer eens kan worden gevoetbald. Op het programma staat een wedstrijd tegen Knollendam, aanvang 14.00 uur. DAAR RED JE LEVENS MEE BnoTO vao lezen. De heren van het tweede team van de Slock hadden in de dartcompetitie weinig moeite met de dames van Cafeetje 3, terwijl het eerste team van het Cafeetje korte metten maakte met Bulldogs. Invaller Jan Dumker deed zijn uiterste best, maar kwam met scores van 121 en 123 toch nog tekort. De spannende wedstrijd tus sen Texel Kites en Koorn-aar 2 ein digde in een verdiend gelijk spel. Ook De Zeester lijkt haar draai te vinden, al blijken de dubbels nog erg moei lijk. De jeugd van Texel Kites speelde een goede partij tegen Jelleboog 2. Leon Zijm wist zelfs zijn eerste 180 te sco ren. Toch moesten de tac-tics de uit eindelijk beslissing brengen. De wed strijd tussen de Koorn-aar en Slock 3 eindigde ondanks de tweede 180 van Bas van Elk toch in het voordeel van de Koorn-aar. De eerste helft van de competitie zit erop; er moeten nog enkele partijen worden gespeeld De uitslagen daar van dienen uiterlijk 16 december bij de wedstrijdleiding te zijn ingeleverd. Uitslagen: poule A Zeester-Jelleboog 1 1 -7; Slock 3-Koorn-aar 1 6-2; Cafeetje 1 - Bulldogs 7-1; Zwaan 1-Cafeetje 2 8-0 Poule B: Slock 2-Cafeetje 3; Texel Kites- Koorn-aar 2 4-4; Cafeetje Roland-Pilaar nng; Jelleboog 2-Kites jeugd 2-6. (Advertentie) Thuiszorg Beheer is een holding, waaronder zes we rk maatsc happij en ressorteren: Thuiszorg Kop van Noord-Holland, Alarmering, Thuiszorgwinkels Noord-Holland Noord, Uitzendbureau Zorg Interim, Dienstenwinkel en Huisvesting en Beheer. Thuiszorg Kop van Noord-Holland biedt vele vormen van thuiszorg, verspreid over acht gemeenten in de Kop van Noord-Holland, waaronder Texel. Zij heeft ongeveer 650 medewerkers in dienst. Aangesloten bij Thuiszorg Kop van Noord-Holland vraagt voor zo spoedig mogelijk: ten behoeve van het werkgebied Texel Het betreft een aanstelling voor onbepaalde tijd voor gemiddeld 15 uur per week. Voor deze functie geldt dat er zowel overdag als op de avonden en de weekenden gewerkt wordt Wij vragen kandidaten die: - in het bezit zijn van het diploma ziekenverzorging, eventueel aangevuld met de applicatiecursus; - in bezit zijn van rijbewijs B en kunnen beschikken over een auto; - in voorkomende gevallen bereid zijn extra te werken. Wij bieden: - een inwerkprogramma; - een goede sfeer en collegialiteit; - begeleiding door de leidinggevende; - ondersteuning in het werk; - een autokostenvergoeding, - de mogelijkheid deel te nemen aan relevante bijscholing. Arbeidsvoorwaarden: - salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Thuiszorg. Nadere informatie over de lunctie is te verkrijgen bij mevrouw N. Schuyl, rayonmanager, telefoonnummer: 0222-320682 06-53647712. Uw schriftelijke sollicitatie zien wij graag binnen tien dagen tegemoet. U kunt deze richten aan Thuiszorg Kop van Noord-Holland Afdeling Personeel en Organisarie i.a.v mevrouw W van Asma, Postbus 175, 1780 AD Hen Helder Vrijdagavond, Cabaret-café in Question Plaza. Een discussie met twee gebruikers van de velden van het zogeheten Sportpark Den Burg Zuid. Rob Dapper namens voetbal vereniging Texel '94 en Erik van Zoonen namens de Atletiek vereniging Texel. Ze worden onder vraagd door Louise van der Sluis en Bart Bosch omdat er volgens krantenberichten nogal wat proble men tussen beide verenigingen zijn. Beide heren zijn zeer voorzichtig met het beantwoorden van de vragen. Lo gisch, want ze moeten nog vele jaren met elkaar omgaan, afspraken ma ken en zelfs samen sport bedrijven. Of dit nu leuk is of niet. Tijdens de avond wordt bekend dat er definitief een atletiekbaan om het C- veld wordt aangelegd. Het is heel goed mogelijk dat op zaterdag morgen zo'n zestig tot tachtig pupil len voetbal spelen terwijl men op het naastgelegen veld rustig mag speer werpen, kogelstoten enz. Nu wordt er sinds jaar en dag op zaterdag gevoet bald. Jammer dat Erik van Zoonen zelfs na veel aandringen van de on dervragers met kan toezeggen dat de atletiekvereniging op zaterdag morgen geen gebruik van de baan zal maken. Nu kan dit waarschijnlijk ook niet, want als de baan er eenmaal is, kun je moeilijk tegen de sporters uit het land zeggen dat ze er op zater dag met op mogen in verband met het voetbal. Ook krijgt de club dan waarschijnlijk de logiesverstrekkende bedrijven op zijn dak. want deze be drijven moeten de helft van de baan betalen Van eigen baas of goed over leg in Sportpark Den Burg Zuid is dus geen sprake. Texel '94 groeit nog steeds en heeft inmiddels 500 leden. De atletiekvereniging heeft 150 leden en hoopt natuurlijk dat ze al haar plannen zal verwezenlijken en dat ook het ledenaantal flink zal stijgen. Dit hopen we allemaal, want wat is mooier dan lekker te kunnen sporten. Voor de toekomst ziet het er echter niet zo geweldig uit, want waar moet je met al deze sporters heen als de situatie wordt zoals het er nu naar uitziet. De AVT heeft een baan maar Texel '94 heeft te weinig velden voor zoveel leden. Sportpark Den Burg Zuid. Zo'n tien jaar geleden waren de gemeente en de Sportraad er al mee bezig, er lig gen diverse plannen en tekeningen ergens in een lade in het raadhuis Het is onbegrijpelijk dat deze nu zo maar verdwijnen. Uren werk. er wordt niets mee gedaan en nu worden er beslissingen over hetzelfde onder werp genomen, zonder te kijken naar de toekomst of het verband tussen beide sporten. De gemeente Texel huurt voor diverse zaken allerlei onderzoeksbureaus in. Dit zal nodig zijn omdat specialiteit nu eenmaal met altijd voorhanden is. Mijns inziens had de gemeente tien jaar geleden, toen bleek dat alle plannen niet vol deden, een bureau moeten inhuren om een toekomstgericht sportpark in te richten. Heeft de gemeente Texel informatie over het samen sporten van een voetbal- en een atletiek vereniging? Ik heb nog nergens in Nederland deze situatie kunnen ont dekken, wel een combinatie tussen verschillende balsporten. Ook zie je in de topsport wel eens een atletiek baan om een voetbalveld heen, maar daar wordt óf aan atletiek gedaan óf gevoetbald. In de amateursport ligt dit wel wat anders en komt iedereen op voor zijn eigen belang. Voorlopig is het op Texel nog zo dat de wielerbaan met hekken afgesloten moet worden om ongelukken te voor komen, terwijl binnen dezelfde hek ken een situatie kan ontstaan dat de pupillen voetballen, óf op het veld rondlopen omdat ze moeten wach ten, terwijl men op het veld ernaast bezig is met speerwerpen of kogel stoten. Wie is verantwoordelijk als er een ongeluk gebeurt? De plannen die nu worden gereali seerd zijn zeker niet toekomstgericht. En wat te denken van de kosten? Texel '94 moet verhuizen, nu moeten ze weer terug naar de overkant van wege ruimtegebrek en moet een veld dat al afgeschreven is, bespeelbaar worden gemaakt. Om het veld waar de atletiekbaan moet komen, ligt een prachtige, goed onderhouden boom singel. Ook deze moet verdwijnen. Deze dingen zullen blijven gebeuren omdat er geen goed plan ligt. Dit al les kost handen vol geld en het eind is nog niet in zicht. Geld over de balk smijten kunnen we allemaal, maar het gaat hier om gemeenschapsgeld. Nu had ik vrijdagavond de microfoon wel kunnen pakken om mijn zegje te doen, maar volgens mij zaten de ver keerde mensen aan tafel. Twee heren die beiden het beste voor hun vere niging willen maar aan de politiek zijn overgeleverd. De laatste beslist, maar hoort volgens mij ook haar verant woordelijkheid te dragen. Weet de politiek hoe het er bij een sportclub aan toegaat? Het lijkt van niet. Ze kunnen altijd eens - op een zaterdag morgen - een kijkje gaan nemen bij Texel '94. Misschien dat dan het col lege en de raadsleden inzien dat je niet kunt voetballen en speerwerpen op naast elkaar gelegen velden. Te rug naar de velden aan de overkant, is dit blijvend of moet de voetbal vereniging straks misschien weer er gens anders naar toe? De inrichting van het sportpark valt onder de ver antwoordelijkheid van het college en de gemeenteraad en het kan toch niet zo zijn dat je als gemeente ach teraf zegt: jullie zoeken het maar uit. Het is te hopen dat het ook na de overhaaste beslissing om de atletiek baan om het C-veld te leggen alle maal goed komt, maar Ik geloof er niet in. Het zal nog veel problemen geven. De voetbal- en de atletiek vereniging hebben ook nog eens te maken met de KNVB en de KNAU. Nogmaals: ik gun een ieder een goede accommodatie maar som mige sporten gaan nu eenmaal niet samen, in ieder geval niet tegelijk. Is er eigenlijk nog wel gekeken of er misschien een andere plaats is voor het aanleggen van een atletiekbaan? 'Sportpark Den Burg Zuid'. Een gropt hek bij de ingang voor de veiligheid van de wielrenners. De auto 's moe ten op het grote parkeerterrein, prima geregeld. Maar wat te denken van mensen die slecht ter been zijn. Ook deze groep wil graag eens naar sport kijken. Ze komen vaak met eigen auto en kunnen het kleine parkeerterrein- tje binnen het park alleen bereiken na telefonisch overleg met een be stuurslid van de club; deze maakt dan op de afgesproken tijd het hek open. Wanneer deze persoon weer willen vertrekken kan dit ook weer alleen na overleg. En nu komt het vreemdste. Tijdens de voetbal competitie in de wintermaanden ma ken de wielrenners geen gebruik van de wielerbaan en zie ik er alleen wan delende mensen, poepende honden en spelende kinderen. Het is toch zeer triest dat deze groep mensen afhankelijk is van anderen, terwijl dit met nodig hoeft te zijn. Overal zijn invalidenparkeerplaatsen en dat het bij een sportclub op deze manier moet is mijns inziens schandalig. 'Sportpark Den Burg Zuid'. Het heeft al veel geld gekost, het gaat nog veel meer kosten, en zal zonder een goede toekomstvisie nooit wat wor den. Janny Koning, Den Burg. Zo'n vijftien ultralopers uit de natio nale selectie hielden zaterdag en zon dag een trainingsweekend op het ei land. Ron Theumsse en Veron Luit begaven zich hiervoor 's morgens om vijf uur vanuit Castricum op een drafje in noordelijke richting om tegen de middag op Texel aan te komen. On der leiding van bondscoach Henk Heemskerk werden op Texel zater dag en zondag diverse trainingen gehouden, op het strand en in de Dennen, waarvoor Atletiek Vereniging Texel een parcours had uitgezet. Zon dag stond een duurloop van drie uur op het programma, waarbij onder meer het graf van de vijf jaar geleden overleden ultraloper Jan Knippen berg werd bezocht De lopers verble ven in vakantieverblijf Bloem en Bos. waar Hanna Knippenberg voor fami lie en vrienden elk jaar een herdenkingsdag houdt. De lopers zullen zo goed als zeker aan de start verschijnen van de '60 van Texel', die op 6 april 2001 op het programma staat. iFo'.o Gerarti Timmerman)

Texelsche Courant | 2000 | | pagina 9