Sport m»* in uitvoering Heeft u al een idee voor Ouwe Sunderklaas? Elles Bousma-Witte wint menwedstrijd Boor van 225 meter voor aanleg gasleiding .TEXELSE COURANT' ZDH knokt zich naar overwinning Voetbalprogramma Bromfietser met slok op G-team mist te veel kansen Glansrijk debuut basketbaljeugd Geld voor KNRM Uitslagen voetbal DINSDAG 5 DECEMBER 2000 ZDH heeft zondag op het eigen boterzachte veld met 3-1 gewon nen van Knollendam, dat evenals de Hoornders in de onderste regio nen van de ranglijst verkeert. De overwinning was verdiend, want de meeste en de mooiste kansen wa ren voor de thuisploeg. Van goed voetbal was maar zelden sprake, van noeste arbeid des te meer. De wedstrijd begon hoogst ongeluk kig voor ZDH. Eén van de middenvelders van Knollendam waagde in de tweede minuut van grote afstand een schot en zag de bal waarschijnlijk tot zijn eigen verbazing in de kruising tussen paal en lat be landen: 0-1. Dat was een flinke tik voor het zelfvertrouwen van de Zwa luwen, die in het vervolg weliswaar nauwelijks meer in de problemen kwamen maar zelf ook tot weinig in staat bleken. Er werd erg gehaast gespeeld en veel balverlies geleden. Pas in de laatse twintig minuten van de eerste helft werden de perspectie ven beter. Met veel inzet won ZDH steeds vaker de slag op het midden veld, waardoor Knollendam zich moest beperken tot verdedigen. Grote kansen kregen de Hoornders echter niet. Tien minuten voor rust werd het toch 1 -1toen de langzaam warmdraaiende Mike de Bruijn de bal knap meenam en op de meegeko men Michiel Dekker passte. De linker middenvelder aarzelde geen moment en schoot de bal vanuit een lastige hoek snoeihard in de verste hoek. Ook in de beginfase van de tweede helft was ZDH de beste ploeg. Er werd wat vaardiger gecombineerd en met name over links werd enkele Zaterdag 9 december LSW B1 -Texel'94 B1 Texel'94 B2-JVC B2 SVO/Texel'94 B1-Petten B1 Holland.a T. C1-Texel'94 C1 Texel'94 C2-De Koog C1 Texel'94 C3-BKC C2 Oosterend D1-De Koog D1 Texel'94 D1-Jong Holland D1 SRC D2-Texel'94 D2 Texel'94 D3-Den Helder D2 Texel'94 D4-Schagen D2 WGW E5-Texel'94 E3 Texelse SVO E4- Texel'94 SVC E2- SVO F2- ZDH E2- Texel'94 Texel'94 Texel'94 SVO E2- Texel'94 Texel'94 Texel'94 Texel'94 pupillencompetitie De Koog E2 E5-SVC F1 SVO E3 SVO F1 De Koog F1 F1b-ZDH F1 F2b-Texel'94 F2c F2a-Texel'94 F2d SVO E1 Meis|es-SVC E1 E2-Texel'94 E4 E1-ZDH E1 E6-Texel'94 F1a Zondag 10 december Texel'94-WFC Oosterend-Monnlckendam Zuidermeer-De Koog WSW-ZDH Zeemacht 4-Oosterend 2 Always Forward 2-Texel'94 2 Callantsoog 2-Texel'94 3 Texel'94 4-Winkel 3 Texel'94 A1-DWOW A1 14.30 13.45 13.45 14.00 13.45 13.45 11.45 11.45 11.00 11.45 11.45 10.00 9.45 9.45 9.45 9.45 9.45 9.45 9.45 9.45 10 45 10.45 10.45 10.45 10.45 14.00 14.00 14.00 14.00 14.00 11.00 12.00 12.00 12.00 G-voetbal HIS G2-Texel'94 G1 3-2 veelbelovende aanvallen opge bouwd. De snelle Bernard Ipenburg was dichtbij een treffer toen Etienne van Bennekom de bal vlak achter de verdediging van Knollendam liet neerploffen, maar alleen voor de keeper schoot Ipenburg slordig naast. Een paar minuten later revancheerde hij zich door de bal vanaf een meter of dertig over de iets voor zijn doel staande keeper te schieten: 2-1. Daarna begonnen de Hoornders op twee gedachten te hinken: doorgaan met aanvallen of consolideren? Ze besloten zo min mogelijk risico te nemen, maar boden het aangeslagen Knollendam daardoor de gelegen heid van achteruit offensieve acties op touw te zetten. Dat had eerst met zo veel om het lijf, maar toen de vrije verdediger van de gasten ook steeds vaker naar voren trok. dreigde het middenveld van ZDH overlopen te worden. Omdat de aanvallers van Knollendam weinig hadden in te brengen tegen hun bewakers en keeper Christiaan Stolk ondanks een pijnlijke arm knap op dreef was, vie len de gevolgen mee. Eenmaal hiel den de Hoornder supporters hun adem angstig in. maar de bal ver dween uit een kopstoot van de spits net naast het doel Linkerverdediger Michael Novak had zijn team uit een snelle counter een kwartier voor tijd al in veilige haven kunnen loodsen, maar op geringe afstand van het doel schoot hij slap in. Luttele minuten voor het einde toonde Ronald Biesboerzich wel een koele afmaker De ijverige schaduw spits, tegenwoordig voornamelijk actief bij de recreanten, had goed oog voor een misverstand tussen de keeper en een verdediger van Knollendam en schoof de bal met zijn 'verkeerde' rechterbeen met dode lijke precisie in het doel: 3-1 Een 41 -jarige man uit De Cocksdorp, die zaterdagmiddag op zijn bromfiets door de Weverstraat in Den Burg reed, werd door de politie staande gehouden om zich te laten controle ren op drankgebruik. Hij bleek 675 ug/l alcohol in zijn adem te hebben, beduidend meer dan de toegestane 220 ug/l. Medewerkers van aannemer Ouds hoorn uit Schagen zi/n bij de rotonde in Eierland bezig met de aanleg van een gasleiding langs de Nieuwlander- weg. Het gaat met om vervanging van een oude maar het trekken van een nieuwe transportleiding. Over een lengte van maar liefst 225 meter wordt in opdracht van energiebednif NUONeen 'gestuurde boring' uitge voerd, waarbij telkens een nieuwe buis van tien meter wordt aan gekoppeld zodra zijn 'voorganger' in de grond is verdwenen. De boor wordt daarbij aangedreven door een soort fietsketting. Een specialistisch, maar geen uitzonderlijk werk/e. 'We kunnen wel tot een lengte van 400 meter boren', aldus één van de werk lieden. Het verkeer had enige hinder van de werkzaamheden doordat tij delijk één weghelft moest worden af gezet. (Foto Bart Bosch) Elles Bousma-Witte heeft zondag met de Fries Jelmer in manege Akenburg de tweede menwedstrijd in de serie om de Jaap de Graaf- bokaal gewonnen. Frits Witte be haalde met hetzelfde paard de tweede prijs. De verschillende proeven werden gejureerd door Hans Wibier. Het ver heugde hem dat er weer nieuwe deel nemers bijgekomen waren en dat ook menners kunnen deelnemen die niet zelf over een aanspanning beschik ken. Wel viel het hem op dat de paar den vaak met correct opgetuigd wa ren: de riem van de 'broek' zat bij veel aanspanningen te ver naar achteren aan het lemoen geknoopt, waardoor de werking niet optimaal is. Bij an dere paarden zat het borsttuig te laag, wat het paard belemmert in de bewegingen. De vaardigheidsproef bestond dit maal uit twaalf poortjes. Veel deelne mers bleven foutloos binnen de tijd en mochten de barrage rijden. Hier bij komt het erop aan het parcours zo snel mogelijk zonder tauten af te leg gen. Dit leverde een spectaculaire wedstrijd op: vele paarden gingen in galop tussen de pionnen door. Piet Beers kwam met de vos Ferdinand het snelst foutloos rond en behaaio hiermee tien punten voor de specia barrageprijs. Cor de Lugt deed weinig langer over, wat heel knap met een tweespan. Derde op dit a derdeel werd Jan Schaap met Fries Viktor, vierde Carlo Witte mett vos Figaro. Op het juryrapport van Elles Bousmir Witte met de Fries Jelmer stond aai getekend: 'keurige proef'. Omdati bovendien foutloos in de vaardighe was gebleven, behaalde ze de dai prijs Frits Witte reed met hetzelft paard de op één na beste dressuu lé proef en bleef ook foutloos in de vaa digheid; hij werd dus tweede. Derc J; werd Piet Beers met de vo -e Ferdinand, In de competitie gaat Piet Beers ai kop, gevolgd door Elles Bousmi Witte en Frits Witte. Jan Schaap sta op de vierde plaats, vijfde is Fran van Lare met de schimmel Avai Coureur. De volgende wedstrijd is o 21 januari 2001. Uitslagen (dressuur, vaardigheid, tt taal): 1Elles Bousma-Witte 39,0.31 ia 2. Frits Witte 42, 0, 42: 3. Piet Bee: 45, 0, 45; 4. Jan Schaap 46, 0, 46; I Richard Eelman 54 0, 54 De G-voetballers van Texel'94 heb ben zondag een kostbaar verlies geleden tegen HIS 2. Gevolg was dat de Haarlemmers met een puntentotaal van 18 uit 8 wedstrij den de koppositie overnamen. De Texelaars staan met 17 uit 9 dank- zij een prachtig doelsaldo nog tweede, maar Argon ligt met 17 uit 8 op de loer. De wedstrijd in Haarlem-Zuid begon slecht voor Texel'94. De spits van HIS profiteerde in de openingsfase van een misverstand tussen Daan Mosk en Jos Bakker en liet keeper Frans Bos (die Chns Zijm verving) kansloos. Snel daarna maakten de gastheren 2- 0 uit een corner De afwerking, met een halve omhaal, was mooi. Theo Franchimon kreeg namens Texel'94 veel kansen om tegen te scoren, maar hij vond voortdurend de keeper op zijn weg. Ook Paul Bakker was uit een corner van Martijn Verbeeke dichtbij een doelpunt, maar het zat hem niet mee. Pas na rust deden de Texelaars iets terug, toen Verbeeke voorbereidend werk van Jos Bakker en Theo Franchimon bekroonde met een halve omhaal. Het gejuich verstomde snel toen HIS als gevolg van een fout van Jos Bakker de marge herstelde op twee doelpunten (3-1), maar niet lang daarna werd het 3-2. Ditmaal was Franchimon wel succesvol. Hij kapte de keeper knap uit en schoot de bal in het verlaten doel. In het vervolg regende het kansen voor Texel'94. Theo Franchimon, Martijn Verbeeke, Paul Bakkeren Jos Bakker doken keer op keer op voor het doel van HIS, maar steeds stond paal, lat of de keeper in de weg. Komend weekeinde is Texel'94 vrij. De laatste wedstrijd van het jaar wordt op zaterdag 16 december ge speeld in Beverwijk. Opponent is DEM, de nummer vier op de ranglijst. Basketballvereniging De Mareis komt dit jaar voor het eerst met de aller jongste jeugd, de zogenaamde mi ni's, in competitieverband uit. Zater dag debuteerde de ploeg tegen JBC uit Julianadorp. Alhoewel de ploeg al twee jaar traint onder leiding van Connie Joling, werd toch met enige angst naar deze vuurdoop uitgeke ken. Ten onrechte, zo bleek al snel. Na de eerste periode keken de Texelaars tegen een 7-5 achterstand aan, maar vanaf de tweede periode (van in totaal vijf) waren De Mareis beter en konden dat ook in de score uitdrukken. De uitgebreide voorberei ding van Joling is met voor niets ge weest. want de jeugdige spelers dribbelden heel vaardig, speelden fel op de bal en waren allemaal in staat om te scoren. Voor begeleiders Paul van Heerwaarden en Ria van Maldegem was het vertoonde spel een lust voor het oog. Gaandeweg c wedstrijd kreeg de ploeg ook me greep op de verdediging, waardot JBC er niet meer aan te pas kwair Na het laatste fluitsignaal was a v vreugde-uitbarsting enorm en gmgt n de jonge basketballers in polonais |t door de zaal. Met de 39-27 overwii ning op zak waanden de Texelaai zich al wereldkampioen. De scores van de Mareis waren vat, Björn Groenewoud (12), Alexandt ten Brink (8), Mike Zuidema (6), Free e Dijksterhuis (5), Silvia Eelman (4 Joost van Heerwaarden (2) en Baji Umisic (2). Orgelman Peter Kaan heeft het afc lopen jaar 2389,25 opgehaald do met zijn orgel 'De Zigeuner' op mai ten en evenementen aanwezig te zi Dankzij de bereidwillige sponsor» van bedrijven en particulieren, die t deze manier het orgel op de weg ho den, komt het totale bedrag ten goei aan de reddingmaatschappij KNRf Zaterdag 2 december Texel'94 B1 -Berdos B1 0-2 ZAP 82-Texel'94 B2 2-4 Call oog B1 -SVO/Texel'94 B1 4-1 Texel'94 C1 -ZAP C1 bezoekers niet opgekomen JVC C2-Texel'94 C2 4-1 JVC C4-Texel'94 C3 1-3 De Koog C1-WGWC3 7-2 Schagen D1-Texel'94 D1 0-9 Texel'94 D2-Geelzwart'30 D1 3-2 Callantsoog D1 -Texel'94 D3 5-1 Con Zelo D2-Texel'94 D4 1-3 Sint Boys D1 -Oosterend D1 3-3 De Koog D1-Kaagvogels D1 5-4 Texel'94 E3-Callantsoog E3 8-1 Texelse pupillencompetitie SVC F1-SVC E2 2-0 Texel'94 F1a-SVO E4 1-3 SVO E3-Texel'94 E6 10-0 De Koog E2-Texel'94 E5 2-4 Texel'94 E7-ZDH E2 0-5 SVO F2-De Koog F1 8-6 SVO F1 -Texel'94 F1 b 0-5 Texel'94 F2d-Texel'94 F2c 4-0 Texel'94 F2b-Texel'94 F2a 12-2 SVO E2-Texel'94 Meisjes 9-3 ZDH E1-SVO E1 0-7 SVC E1-Texel'94 E2 3-2 Texel'94 E4-Texel'94 E1 1-5 Zondag 3 december MFC-Texel'94 afgelast ZDH-Knollendam 3-1 De Koog-ASV'55 1-3 Wherevogels-Oosterend afgelast Texel'94 2-Andi|k 2 afgelast Texel'94 3-VZV 3 afgelast Nieuwe Niedorp 3-Texel'94 4 afgelast Texel op regionale TV; Graaswedstrijd Texel-Drenthe gestaakt; EcoMare maakt Franse zeekoeten af; DEK 75 jaar; Beheerder Time Out geschorst door geruchten over harddrugs; Jachtopziener raakt jachtvergunning kwijt; Hoornders besmet met TBC- bacil?; Streep door bouwplannen Nauta op Zevenhuizen; Bibliobus van de weg door financieel tekort; Ar cheologische vondst Cor Bremerstraat weer onder de grond; Kapsalon Corinne herbouwd; Prog nose peil zeespiegel verdeelt onder zoekers; Keuzeconferentie toekomst visies; Aantal woningzoekenden stiigt met vijftig procent; Asielzoekers in Dennenoord, Winkel Witvliet sluit deuren; Leerlingenaantal Hogeberg onder opheffingsnorm; Jubilerende Plattelandsvrouwen willen stoffig imago afschudden, Minister Borst positief over Texelse drankpas. Staatsbos koopt Hanenplasduinen, golfbaan niet in gevaar; Pelagia vaart rondje Afrika; Wout Stam onderzoekt alternatieve trouwlocaties; Vaten gif1 tige olie werden onbeschadigd ge borgen; Logiesverstrekkers maken bezwaar tegen havenplannen; Be zwaar slachter tegen bouw woon huis, Fundering molen aan het licht gebracht; Plan voor 400 jaar VOC, Aantal klachten inzake overlast flink gestegen na oproep burgemeester; Kinderen asielzoekers in Redmer IJskaschool. Nieuwe CD Frans en Lies met brandweerkoor; Beatrix en Chirac eten Texels lam; Zeven wonin gen op lokatie Gouwe Boltje; Wan delpaden voor uitbreiding vatbaar; Vakantiebunker wijkt voor kust- bescherming; Alsnog flinke opknap beurt park; Tuinders Westerweg ma ken er een rommeltje van; Medische zorg voor vluchteling in geding?, Grootscheepse oefening in brandend Sint Jan; Harde wind blaast nieuwe glijgoot van Schulpengat; Sanering kinderopvang kost eenmalig vier ton; Joan Hodshon definitief naar Flora, Onderzoek naar toekomst raadhuis; Ambteli|k apparaat nog geen geo liede machine; Eigen dominee voor Gereformeerde Gemeente Ooster end; College vraagt aan GS: koopprijsgrens alsnog naar zes ton; Krachtenbundeling voor waterbeheer Masterplan Water; Straathoofden in nieuwe opzet OVD; Schapenboet Den Burg West blijft staan, Koenders bij verstek Sportvrouw 1999; Asiel zoeker met twaalf tenen; TVTexel voorlopig van de kabel Zes Kogers blijven weigeren te betalen aan nieuwe straat, Sluiting mortuarium Gollards betreurd, Nostalgische snoepwinkel in Den Hoorn; Aprilgrap: Dierenarts opent praktijk in De Koog; Detailhandel VEM naar Weverstraat; Rekenkamer moet inzicht en macht raad vergroten; Wachtlijst voor Gollards zorgelijk; Scherpe kritiek op bouwplan Tromp jongerenwoningen in Weverstraat, Prikkeldraad wordt steeds zeldzamer; Scheidsrechters zaalvoetbal in staking; Speel toestellen in park niet historisch; Kroeg en disco alleen in laagseizoen langer open; Weinig verzet tegen hoge begraaftarieven; Financieel ge zien ben je gek als je nog boer blijft (aldus scheidend veehouder Jan Herweijer); Corrie Timmer wint verhalenwedstrijd, Gemeente stelt ombudsman aan; Bieten voortaan per trailer van eiland; Peter Kaan held van de Nacht van de Ezelgedachte; Nieuwe CD Visserskoor Behouden Vaart; Luchtvaartmuseum voelt zich misdeeld kind; Onderzoek naar streekproducten; De Wit verwarmt vloer met warm grondwater: Oude- schild krijgt tweede dekbedden- fabriek, Vakantiebungalows voor seizoenkrachten; Opening service- balie gemeente; Opvallende sterfte onder eidereenden; College wil cen trale hulppost bij Pontweg; Mantje moet achterdeur drie jaar dicht- houderl; Droombaan voor Nico Erwich op EK voetbal, Tennisclub Oosterend leent ƒ70.000,voor op knappen banen; Vleugel van Ed naar Welzijnsstichting; Declaraties en re presentatie gemeente tegen het licht; Gesloopte Ferrever leeft voort in nieuwe schiethal; Samenwerking nog ver weg op nieuwe sportpark; Bijna vijftig acts op Broadway Den Hoorn; Kaarsenmakerij in zuivelfabriek; Jeugd plaatst caravan Hallerweg in schuur; Windmolen Dirk Schagen op zijn plek; Ezelvereniging doet middenstip oude Texelveld cadeau; Musicalvereniging gered door Mu ziekschool; Politie waarschuwt bij wachttijden veerboot (eerst in het Duits); Schapenboet Laagwaalder- weg prooi voor meierblis; Huis Jacco Dros op Skillepaadje roept vragen op, Beeld Belgische kunstenaar uit de kerk geweerd; Funshoppen in De Koog, Texel 94 kampioen; Maarten Boon maakt reclame voor Lotto; Bouwsector op zoek naar vakmen sen; Rmus Kuiper stapt op als voor zitter WLTO; Strandhuisjes aan de rol door storm; Allship Marine stelt veer dienst iaar uit; Aad Zegers rijdt laat ste rit bij AOT; Wandelpad door Waalenburg; Frans Bakker uit Den Hoorn scheert schaap op tafel kunst project, Luchtvaartmuseum kan uit breiding wel vergeten; Nieuwbouw Sint Jan slechts boekhoudkundig probleem, Verzilting serieuze bedrei ging voor PH-polder en het Noorden; Ongeveer 300 bomen op be schermde lijst; Hoornder Donderdag niet naar Klif; Zonnepanelen bij OSG luiden ware opmars in; Grand Prix met solexen op stratencircuit Oost; Ideaal: Eiland dat voorziet in eigen waterbehoefte; Intensievere vorm van samenwerking Wadden is nodig; Eigen internetcafé voor senioren; Bouwval Coba de Waal gaat moge lijk snel plat; Wagenmgen onderzoekt leefbaarheid op Texel Tien voor Texel huurt overkants bureau in; Japans bier uit het vat restaurant Juliana; Uitzonderingspositie vrije vestiging; Schilder gaat bonbons maken; Kerk Den Hoorn (komt) te koop; Paalzitten voor Traanroeier brengt 17.500,= Taxi's 's nachts in Dorpsstraat; Hans Boks herbouwde bank op Zeven Pannenkoeken; Fransen beproeven Texelse fietspaden; Problemen met luilak; Vrije School maakt doorstart met nieuw team leerkrachten; Burge meester en gedeputeerde stunten bij start havenproject; Vandalisme in gebouwen Sportschutters en school; Georgische onderzoekers kijken kunst af; Texel heeft het meest pure weer van het land (Peter Timofeeff); Fusie TWO/ RAB Texelse historie wordt schoolvak; Familie Kievits uit Woerden over echte Texelaars; De Cocksdorp krijgt Schipper Boon straat; Rijk redt brede OSG met twee ton per jaar; Sloop Sint Jan Speciaal 400 illegale situaties; Ambulance zoekt naar Markgrave Souffleuse eindelijk voor het voetlicht (Dien Plaatsman, 25 jaar); Schapenhouderij heeft nieuw elan nodig; Kees Dros koopt huis dames Dijt, Frans Visman koopt Sonnevanck; Allemaal nieuwe boeken op en over Texel; Model spoorbaan in kamer Gollards; Buiten hof-villa's neusje van de zalm; Majes tueuze Shtandart doet verleden herleven; Snackbarhouder vast na gevecht met politie; TV-ploeg SBS6 legt tuin aan; Onbekende drug, enge onbekende plant (doornappel); Konijnenstand door ziekte erg laag; Nieuwe website Antoinette van Rossum; Reddingsplan stolpen; Mt Gi'lKf UDEN op; IJizza Mondo' van 20 naar 70 piz za's per uur; Flora toch weg? Luchtvaartmuseum toch subsidie?; Natuurmaand; Schapenboet op de Eftelmg; Thuiszorg kan vraag naar hulp niet aanNieuw schoolhoofd De Cocksdorp/ Eierland; Hutjes verliest kort geding om Meermin, Texel in 2030 volledig over op duurzame energie; Kamelen op strand; Bewijs van inburgering nieuwe Texelaars; De Waal viert ouderwets feest; Politie man trekt pistool, Kweker Dros mag naar Hallerweg verhuizen; Geluids overlast vliegveld; Kogerstraat is overlast van fietsen meer dan zat; Esperantisten vierden AOW van mo nument; Onderzoek naar legaliseren Flora; Gemeentelijk archief naar Alkmaar of met?; Zes tweelingen in een jaar; Geen geld tegen hout wormen Maritiem Museum; Proef: verkeersbord voor Eelman Muyweg; Arthur Oosterbaan: Voorlichting over raadslidmaatschap; Geen Neder landse vieringen meer in Koger RK- kerk; Aanleg autocrossbaan aan vaardbaar; Kaars in de vorm van het eiland; College houdt vast aan hui dige plek raadhuis; Vergunning vee houder Nesweg aangevochten; Ver koop auto's bij pompstation wekt irritatie; Internetbedrijf richt zich op toeristenmarkt; Texelse dinerbon; Prijslijst voor lik-op-stukbeleid vast gesteld: Herrieschoppers weten wat ze moeten betalen Zeehonden ver rast op klassiek concert van Ricciotti- ensemble; Scheepsdok in Urker han den Ondernemingsraad De Bolder stapt op Met de burgemeester uit eten. Kwestie Willem Roeper; Gejutte flessen van glascontainer gered Handhavingsambtenaar: vanaf 1996 Boete voor in billen knijpen; Personeelswonmgen toegestaan, actie tegen strijdig huizengebruik; Eigen weerbericht met webcam Het zag zwart van de ooievaars; Bordeel met buiten de deur te houdenZwart- drinkers bij Frans Pieterse; Cirkels in het zand. Grond Den Burg miljoen duurder; Detailhandel Vonken in Den Burg Aandrijfriem molen Bloem- bollenbednjven in de schijnwerpers (handgranaat tussen bollen); Eerste echte vriend van TexelRecreatieve verhuur van woningen wordt aange pakt; Ouderen krijgen pincursus; Geen verjaardag in kantine Texel 94; Durper Honk krijgt beeld: Uitzicht op de wereld; Gravenstraat neemt af scheid van Jef; Omzet Lionsveiling groeit door naar ton; Texelse radio via Internet Comfortabel schip Adrie Huties (Witte Zeehond) Hardere aanpak van roken in raadhuis; Wie er wonen op plek raadhuis?; Fot parkeren op trouwdag; Gemeente internetCocaïneboei gestolenGe uit Benin voor Waddengroep (ontwil kelingshulp); Voetbalteam De Wat Werkstraf geëist tegen dealende ko Poppendokter weg; Professionel kunst: Zootje ongeregeld?; Waaldi popfestival krijgt staartje Boo kaartje goedkoper op dinsdai woensdag en donderdag; Schadu» raadsleden ook geen echte bordeel! luipers, willen ook maar één bordeel Burgemeester keurmeester o| schapenfokdag Jubileum fees commissie Oudeschild; Geen ambi lance in De Koog; Slufter slechts be perkt uitgebreid; Reconstruct kruispunt Vossehol; Strender vrou wen op pad zonder mannen; Tie bezwaren tegen Toekomstplan Blorr Benefietavond voor Harry's Pa poea's, Razende Bol groeit met aa eiland vast; Mogelijk tie windturbines in het Noorden; Ria Tra sluit Dorpsstraat hele jaar autovri Nieuwe kotter Jan van Toon; Inzame ling skatepark, Kabelkrant in ere he steld; Texelpop-jubileumeditie van baan; Blindenpad verdwijnt gehandicaptenroute terut Skillepaadje weer afgesloten Sloo Oud Duinoord; Opslagterrein Pon' weg legaal; Mathilde Jansen onde zoekt dialecten Waddeneilande» Olympisch vuur voor nieuwe atletiek baan; Wilhelminalaan moet rust* straatje worden; Pieter de Groot stap uit politiek; Jetski's taboe op Ri zende Bol; Strender Stropertje; Va Lubek sportambassadeur; Marjolei Woerlee wil met reiki oorlogsled Bosnië verlichten; Klaverjasboekj Henny Kok voor leek en gevorderd! Texelse keten lamsvlees is haalbar kaart; Slopershamer dreigt voor Am sterdamse schoolpand Texel gei» teresseerd in nul-energiewoningen Jubileumquiz Historische Vereniging Hoornder Donderdag vraagt nieuw ideeën Landbouw: Schade ƒ11 mf joen; Cursus stoppen met roken Erica Terpstra zet zich in voor atletiek baan; Fiets van de baas met sten' van de fiscus; Protest in Oosterei* tegen bouwhekken Gouwe Boltje Burgemeester speelt mee EenakterfestivalGehandicapten zif groeimarkt voor logiesverstrekkers Asielzoekers moeten half januari wei zijn. Overstromingen in OudeschiH Texel-Plaza digitaal broertje Kabel krantTexelse verzamelt mstrume» ten uit de hele wereld; In alle dorper niet harder dan 30 km De Slufte1 blijft zoals-ie is; Jan Wolkers 75 jaa»

Texelsche Courant | 2000 | | pagina 6