cJÉiÉlfiBiiKS TATENH0VE BV 2001 T?r*ï| voorspoedig 2001 u goede feestdagen en een in alle opzichten voorspoedig nieuwjaar en een Voorspoedig 2001! Wij Menten iedereen fijne feestdagen en een Voorspoedig c voouspoe 2001 DUIN texelse courant 1 k Met dank voor de prettige samenwerking gedurende het afgelopen jaar wenst het team van Frans Stolk Mechanisatie PreHÏ?e tee*tda?en nunununununun aannemingsbedrijf containertransport prettige kerstdagen en een voorspoedig 2001 de kemphaan fijne kerst Loonbedrijf „de lijd,, CROISSANTERIE IJSSALON TERRAS Akkerbouw- en Loonbedrijf „Familie Roeper" een voorspoedig 2001 en medewerkers Nikadel 75 - De Koog 1 e 2e kerstdag zijn wij normaal geopend! Wij wensen u een supergelukkig 2001! Familie P. Drijver Familie J.B. Witte HORECA GROOTHANDEL TEXEL 4 BAKKER - TEXEL FX.Vfettkajnp autospuiterij A betsema l!l OLIEHANDEL Van der Vis^, Van der Vis BOUWBEDRIJF, Van der Vis. westerlaken b.v. AUTO SERVICE CENTRUM Cees. Annemarie, Robert en Peter wensen familie, vrienden en bekenden bungalowverhuur Wij wensen iedereen een en een wenst u prettige feestdagen en een voorspoedig nieuwjaar. Familie Segers Op de Steenenplaats Den Burg - Texel maar de boer hij ploegde voort wenst alle relaties, familie, vrienden en bekenden Nico, Saskia, Suzanne, Mandy en Diana MECHANISATIE B.V. Ik wens familievrienden en bekenden prettige kerstdagen en een voor spoedig nieuwjaar toe. J. Hm, Wilsterstraat 54 C.J Keijzer-Bakker Zuidhaf fel 5 wenst u allen een fijne kerst en een gezond 20011 Jan Vonk, Lia Koom wensen familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 2001. Alle familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig 2001 Jan en Boukje de Vries. Dirk en Fenny Schagen wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig 2001 G.R Maat wenst familie en kennissen fijne feestdagen en een goed 2001 Barentszstraat 47-1792 AD Oudeschild Wij wensen alle vrienden en bekenden fijne feestdagen en een grandioos nieuwjaar. Fam. van Zuilen Happy newyear everybody1 Willem Anton Sigrid. An Dros-Koorn, Corrie Koorn-Roeper en Aaf Koom. wensen familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 2001. Bella Vista wenst alle Tesselaars en horecacollega 's een fijne kerst en een gezond 2001 O L. de Kmd, F de Kind-Buijs. Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar C. Witte, L Witte- Bobeldyk wensen familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 2001 J G"1 k"l k-1 ^1 f3 ^"1 I"3 Fam. J Langeveld, Rozendijk 12 Prettige feestdagen en gelukkig nieuwjaar Wij wensen iedereen héél véél geluk en gezondheid toe in het komende jaar Peter, Annie, Roy en Naomi Hin. G Eelman, E. Eelman Wuis wensen familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 2001 R v.d. Star-Kok wenst familie en bekenden een prettige kerst en gelukkig 2001. Wij wensen familie, vrienden, bekenden en buren een gelukkig en voorspoedig 2001 Fam. F Oosterhof. Familie en bekenden, prettige kerstdagen en een gezond 2001 D den Braven Starkenburgh 68, Den Burg. G. Hoogerheide, C. Hoogerheide-Eelman wensen familie en bekenderi prettige kerstdagen en een gelukkig 2001. Prettige feestdagen en een gezond nieuwjaar Finse Sauna, De Koog. Henni^Jansen-Leurs wenst familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een voorspoedig nieuwjaar Met kerst wensen wij iedereen betrokkenheid en rust, voor 2001 een heldere blik op alles wat je raakt. Anna, Dave, Lo en Brigitte Bremer, Hoefslag 63. J Zegers-Kikkert wenst familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 2001. De beste wensen voor alle mensen. Cees en Jelly Martens. Dit jaar geen kerstkaarten, maar op deze manier de wens voor alle vrienden en bekenden fijne kerstdagen en een héél gelukkig 2001 Rossano, Christine, Gian Battista en Marlon U kunt weer a la carte bij ons eten. Op deze 2 heilige dagen met extra aandacht bereid. Frans Yvonne de Groot, wensen vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een voorspoedig 2001. Familie en vrienden een gezond en gelukkig 20Ól gewenst. Bep Dros. T Kikkert-Dob wenst familie en bekenden gezellige kerst en een voorspoedig 2001 Rietje Gotjé wenst iedereen een gezond en gelukkig 2001. Lieve familie, vrienden en bekenden, ik wens u allen prettige feestdagen en een gezond 2001 D van der Vis-Vonk We wensen iedereen fijne kerstdagen en alle goeds voor 2001 Marcel, Hilly en Lars Tielemans Theo Witte wenst familie, vrienden bekenden en al de vrijwilli gers/ster s van het L.M.T een prettige kerst en een gelukkig 2001. Annie en Cor Swaerts wensen u prettige kerstdagen en gelukkig nieuwjaar Prettige kerstdagen en een gezond en gelukkig nieuwjaar. Jaap v. Lenten Gollards, kmr. 204 Prettig kerstfeest, Gelukkig nieuwjaar Tinus en Jannie Vlaming Gollards, kmr. 104 wensen familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. N. v.d. Vliet-Wuis/ Wij wensen familie en vrienden goede feestdagen en een gezond 2001 toe. Stendert en Geertje Tjepkema. Siem en Tiny Plaatsman wensen familie, vrienden en kennissen prettige kerstdagen en een goed en gezond 2001 De medewerkers van de ontwerp- en drukkerij- afdeling van L&R wensen u allen een kleurrijk 2001 Vriend en vijand, prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar J. Zwan en familie G Kikkert, A Kikkert-Blom. Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Gerard Hm wenst familie en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Henk en Maatje Tjepkema wensen familie vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig en gezond 2001. A. Wuis, T Wuis-Roeper wensen familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 2001 Tiny Ellen wenst familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en gelukkig nieuwjaar! Mevr R. Kikkert-de Smit wenst vanuit het verpleeg huis vrienden en familie prettige feestdagen. Nieuwjaarsdag zijn wij GEOPEND Fam. A.J. Winter wenst familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 2001 Geen kaartjes meer maar wel onze beste wensen voor het nieuwe jaar. Willy en Cor Zijm. In de winterperiode maandags gesloten Uitgezonderd de feestdagen Mw A. Eelman-Kiewiet Gollards. kmr. 136 wenst familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar! De medewerkers van de advertentieafdeling L&R wensen iedereen fijne feestdagen en het beste voor 2001 Arend, Marion en Jonna wensen vrienden, collega's en familie gelukkige kerst en een goed 2001 Wim en Marianne van der Vis, Beatnxlaan 3a wensen iedereen fijne feestdagen en een gezond nieuwjaar. Fam P. Novak wenst familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 2001. Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Rick en Gudrun Weverstraat 44 - Den Burg - a 322036 IJsdijk 11,1792 CB Oudeschild «T Loodgieters- bedrijf V bouwbedrijf Firma Van Heerwaarden HANS VEEGER vander- gracht schilders Texel BOUW- EN TIMMERBEDRIJF Keuken centrum LOON BEDRIJF Hout- en Bouwcentrum Verenigde Schilders Coöp, u.o. Aann bedr. Erik de Graaf G. Barhorst Meubel- handel i grond- water en wegenbouw JE MAAKT HET MET FIXET

Texelsche Courant | 2000 | | pagina 14