HALVE PRIJS! HOGE KORTING! ZEGEL RUIMT OP HALVE PRIJS La Officiële I berichten m\ r goed 2001 J Strandpaviljoen Paal 28 GESLOTEN BALANSOPRUIMING reenParks mrmn V .TEXELSE g COURANT' I.v.m. verbouwing zijn wij van 8 t/m 17 januari 2001 AMSING RECYCLING Texel 0222 - 318800 Wij wensen al onze klanten en relaties een Uitlopende series Sloggi - Ten Cate en „Frank Rijkaard" ondergoed voor de Nachthemden - pyama's - dusters en huispakken met Binnenburg 1, a 312258 HANDTEKENINGENACTIE BINNENBURG 6 Heel veel jacks - broeken - blouses - rokken - pullovers en vesten voor de Zaterdag 6 januari nodigen wij u uit in ons Restaurant „de Gasterij" voor een heerlijk 3'gangen Juttersmenu Tessels bekendste jutter Maarten Boon GEMEENTE TEXEL Lotje voor een rotje Gezocht voor TX9 matroos/machinist "aJ/LMTvIi ERKENDE VERHUIZERS Goede voornemens betreffende Uw Gezondheid? BEL en doe het NU! Ruimtelijke ordening Inzameling kerstbomen Lotje voor een rotje Een eindwoning Een vrijstaand woonhuis Te koop: landbouwgrond |nvm - wBKm DONDERDAG 4 JANUARI 2001 handel in papier en metalen Aad, Anja en de kinderen Hennie Amsing Dit zijn de 356 burgers die voor het behoud van BINNENBURG 6 hun handtekening hebben gezet voor de rubriek_"Wat ik zeggen wou...." in de Texelse Courant van 29 december. Jammer dat de tijd beperkt was, u had er mogelijk ook bij willen staan. J.Stam, T.Di|ksterhuis. N.Drenth, J.J.Driiver. E.Raemakers, G.Stam. J.Staal. B.Schagen, H G van den Broek. S M.Bakelaar, RKikkert, C.H.S.de Waal, LF.M.E Gijsberts, W Lampers, Rde Haas. Goote, Maaike Goenga, M.Land, J.Land-Oosterwerff, J.Bokma. A.Bakker, D Medema, C.Heykoop, A.Plaatsman, G.Oosterhof. C Oosterhof. M Oosterhof, N Bennekom, E.C Dam, Henk van Wijk, Chris Sleegers. Michel Binsbergen, M Zegel, B Zegel, K.Modder, C.Winter, D.Smit. J.M.Smit, F Blanken, M.Blanken-Peetoom. P.Veenstra, J.Veenstra, Jan Bakker. M.Bakker, H.Martens, R.Martens van Wijk, A de Vries, A.Broekman.TE Brand, fam. van Angeren, Sophie Brasseur.Eric Hercules,G Plaatsman, Marga Lakwi|k, B.vanden Berg, N.ten Kamp, M.van der Werff, J.Gieles, D.van Sijp, K.van den Driesche, R.Nichols. J Veltkamp, H. Komduur, Lies van Gent, Leen van Elk. Joop Steen- dam, Martha Steendam, M.Pfeiffer, M.van Etten, D.Maat, N.Ran, G.Terwmdt, A.A.de Wolf, T.H.Kap, H.J.Griffioen, Vera Griffioen, S N.Ouwehand, S.PRijk, AJ.van der Vis, R.Buren, Evan Heerwaarden, A van Heerwaarden. Netty van Heerwaarden, AC Peetoom, B.J.Wichers, Henk van de Belt, Irene Penha, Marja Kooij, Mieke Plettenburg, Resi Siebert, Vreni Siebert, G.Tjepkema-Pekelharmg, C.Smit. S Tjepkema, B.Joustra, A.Lagerveld, A.C.Lagerveld, A.Zielman, J.Eelman-van Kan, M.C Stoepker, Daan en Carry Welboren, J.Nieuwland. H.v.d.Plaats. Ina van Sambeek, B.P.Boon-van Leeuwen, A.Pels Rijcken, T Roeper. J.van Boven, Edith Hopman, M van Dure. J.de Waard, A.W.van der Zwaag-de Jong. R.van der Zwaag, Pascal van der Zwaag, Remon van der Zwaag, G.van der Steeg, S.Waaiier, G de Porto. R Hammer, R Daalder, S Klaassen, Theo Timmer, Simon Dros, Jamen de Bruijn, Mariana Bi|voet, A.M.Gertenbach, Maria Markwat, Rob Doelen, Conny Hoogen- berg, Monica Maas, A.Brugge, J Klein-Breteler, J.W.van der Gracht, Gea van Gijssel, Marjan Ons, E.Boogaard, Ben Haak. Liz Gedikink, E v d.Eijnde, Miranda Staal, Peria Schmidt, Gelein Jansen. R.Rijlaarsdam, Monique Zegel, Jan Zegel, Leny van 't Noordende, Lysbeth Hoeks tra, Niek Slijderink, Jan Wolkers, Irene Wernand, Dirk Terpstra, M.Winkler. Martin Jimmink, Lia Koorn, T.Jimmmk-Oele, Klaas Smidt, Mieke Rietveld, Gert Rietveld. Kick Smit, J.Veenendaal, Pv.d Struis, D Duin, F.Busch, T.Ampt, Hans van Garderen. Nils Lely, Henk Zevenbergen, Tammo Lentmg. J Vlaming, Pvan Bruggen, J Mevius, P.van Nijen, Cor van Poelje, Renée van Dam.. Frank Polling,, Larisse Engels. M A.Huisman, Annemiek Bonthoorn. J.A.Ribbens, Jac Houten, A.P.Koopman, Donano Sanne, J.P.Herweijer, Peter Dijker, Sophie Dijker, PM.Herweijer-Stoepker, Riet Stoepker, T.van Heerwaarde, Hans Witte, Jet Drijver, Riet Roelofs, A Durieux. M L.Huisman, L.Huisman-Oostveen, Shariff Huisman, N.Huisman- Blom. C Tromp. Angelique Coot, Hans Coot, Johan Beekhuis, Paula Beekhuis, F F Beekhuis. O.Oostveen, RJ.Huisman, Eline Reydon, Rita Hin, Henk Brugge, Erik Bogaard, Els Wennekendonk, Dorian Pauka, R.v.d.Zwaag, Mieke Bon, S.Reijnders, S.TReijnders, P.W.Reijnders, PReijnders, M.Reijnders, E.Jansen, J.Vonk, B.Kuipers, Tijmen B P.Piersma, L.van Lubek, J.van Lubek-Boers, S de Boer-Kmgma, W Stam, Petra van der Knaap, PR.Blankevoort, J.M.van Beurden, R.P.Kuyper, Elly Kuiper,Willem Vlas, Anneke Vlas. Hedy van Engeldorp, Riaart van Engeldorp, A Witte, W.Joling, Kees Koopman, Annelies Koop man, J.v.d.Slikke. R.v.d.Slikke, S.K.Keijser, Ge. Mark Fonds. Wim van Raaphorst, Rmus Manuels, Leo Maas, Marlies Bruining.. Han Lindeboom, Magda Bergman. Gerard Nieuw- land, Peter Vooijs, Herman Ridderipkhof, Martin Baars, J.Cadée-Coenen, J.W.de Blok, H.Postma. J H Vosjan, Freddy Gernts, Hannie Oskam, Werner Veltkamp, Th Bakker J.Nauta. M.Palm, C.van Bladel. B Dennenberg. G.Terwmdt, S.Kiewiet, Joke Hart, Anna Barnard, Klarina Combée, Nico Kikkert, Rachel Barnard, Arjan Trap, A.Schoo, Marijn de Wolf, Emmy Verweij, M Velzer, K.BIankenburgh, Mardik Leopold, Katja Philippart, A. Witte, Anna Cremers, S.de Wolf. Sytske Dijksen, Adriaan Dijksen, Wiertz, Koos van der Burgh, fam.F.J.Parlevliet, A.A.de Wolf, P.Dekker, Anneke Fransz, Jan Zegel, George Fransz, G.Gieles, D.Breidenbach, Paulus Dekker, Daan en Carry Welboren, C.Zels, Mimi Fricke, Annemarie van der Sandt, Jan Kuiper .J.Gouw, PR.Pollen-Lindeboom, Hans, J.SIot, PHeinhuis, J.Vonk, Martin Baars, A.Schaatsenberg, M.S.Schaatsenberg, Hardeveld, S Hemelrijk, leke Tessel, Caroline Ser- ton, E.H.Tijsseling, Bert Koning, K Leenders, Hans de Beurs, Margret Prins, Mijkje Uittenbogaard. Marga Verberne, H.Kuiper, K.van Kampen, Anja Kleinlendermk, M.Boon Oud-Texelaars en overkanters. Fam.H A Gulinek, Marja Kooij, Ineke Wilders, Erik Mulder, Johanneke Mulder, Jerich Gersie, Ulrich Frankeser, Cees van Hooft, Wil Uitgeest, Annelies Uitgeest, Sophia Bleeker, Pepijn Wittop Koning, Dido Wittop Koning, Arnoldien Gast, Levi Biermar, Matty Bruns, Ans Bulars.Conne Gideonse, Jan Boger, Jan Walburg, Angeline Boger.B.Verschool, Lense Elzmga. De actie wordt ook gesteund door de Historische Vereniging, Landschapszorg en Tien voor Texel. ZEGEL odes Weverstraat 55, S 312692 Speciaal voor deze avond hebben wij uitgenodigd om tussen de gangen van het menu door zijn juttersverhalen te komen vertellen. Wij verwachten u tussen 18.00-18.30 uur en verwelkomen u met een aperitief. Hierna gaat u aan tafel en geniet u van een heerlijk 3-gangen menu wat speciaal voor deze avond is samengesteld door onze chef-kok. De prijs hiervoor bedraagt ƒ39,50 per persoon. Tevens bestaat de mogelijkheid om na het juttersmenu te blijven overnachten in een luxe 4'persoonsbungalow. De prijs die u hiervoor betaald bedraagt ƒ129,00 (voor 2 personen inclusief ontbijt op zondagochtend vanaf 10.00 uur in „de Gasterij"). Voor een extra persoon betaald u 35,00. Voor informatie en/of reserveringen: 0222-316819 Landal GreenParks Sluftervallei Krimweg 102, De Cocksdorp. De gemeente Texel bedankt de Texelse jeugd voor hun inzet bij de actie „Lotje voor een rotje" en de volgende bedrijven voor het sponsoren van de prijzen: Eetcafé Parkstraat, VW Texel, Die gasten van Vonk, Snackplek Binnenburg, Mantje Sport, Nauta CD, Bruining Nikadel, Bruining Brink, Intertoys en Voordeelland. Niet afgehaalde prijzen zijn op vertoon van het juiste lot verkrijg baar bij de balie van het gemeentehuis. De verloting had het vol gende resultaat (nummers met afgehaalde prijzen staan erbij; de overige prijzen zijn uitgereikt): 48 patat kroket 47 idem 46 idem 45 idem 44 idem 43 idem 42 idem lotnr. wit 824 41 idem 40 idem 39 idem 38 Kindervak.boek 37 Lym Birgkit 36 Familiezak patat 35 Texelpuzzel lotnr. wit 269 34 Kindervak.boek 33 Texelpuzzel 32 Kindervak.boek lotnr. wit 857 31 Texelpuzzel 30 3 p. sportsokken 29 Britney Spears 28 cd popclassics 27 T-shirt 26 T-shirt large lotnr. wit 304 25 vervallen 24 T-shirt large lotnr. wit 384 23 T-shirt mt. 8 lotnr. groen 5 22 Steffi („zusje van Barbie") lotnr. rood 1168 21 Kleurkleidoos lotnr. wit 867 20 portem. O'neill 19 portem. Simmer 18 Nike sportmuts 17 waardebon lotnr. wit 179 16 waardebon 15 cadeaubon ƒ40,- lotnr. wit 847 14 cadeaubon ƒ40,- 13 cadeaubon ƒ40,- 12 cadeaubon ƒ40,- lotnr. rd.1167 11 cadeaubon ƒ40,- 10 cadeaubon ƒ40,- 9 cadeaubon 40,- 8 cadeaubon ƒ40,- 7 cadeaubon 40,- 6 cadeaubon 40,- 5 cadeaubon 50,- 4 Rucanor bal 3 pokémonspel lotnr. wit 329 2 radio 1 discman In!.: S 318643 Verenigde Texelse Beurldienslen bv Uw partner in transporten en verhuizingen Telefoon 0222 - 31 22 85 b.g.g. 0223 - 63 77 47. b.g g 0224 - 54 15 41 Dan bent U bij mij aan het juiste adres om op een veilige en verantwoorde manier - af te slanken - aan te komen - meer energie te krijgen - te werken aan Uw gezondheid Met persoonlijke begeleiding! Als U serieus bent, behaalt U Uw gewenste resultaat! Een goed voornemen alleen, levert niets op. Aktic wel! Nicky (0562) - 45.16.75 Aangevraagde bouwvergunning S Witte en R. Daalder voor het veranderen/vergroten v.e woon huis a/d Kogerstraat 75 te Den Burg (ontvangen 27 december 2000) Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouw vergunning is verleend en/of de melding positief is teruggemeld. Verleende bouwvergunningen en goedgekeurde meldingen bouwvoornemen worden gepubliceerd Wijziging bouwverordening De gemeenteraad heeft bij besluit van 11 december 2000 de verordening tot zevende wijziging van de bouwverordening 1992 vastgesteld. Op grond van het bepaalde in artikel 142 Gemeentewet treedt de verordening in werking met ingang van de achtste dag na deze bekendmaking. Het besluit van de gemeenteraad ligt ter inzage op het bureau Wonen van de sector Ruimte en Wonen, kamer 0.12 van het gemeentehuis. De traditionele inzameling van kerstbomen vindt plaats op woensdagmiddag 10 januari van 13.30 tot 16.00 uur. De inzamelplaatsen zijn: Den Burg: parkeerterrein Krakeling (wijk Noord west), werkplaats gemeentewerken (Reijer Keijserstraat), hoek Buytengors/Sluyscoog (De Mars; Den Hoorn: parkeerterrein Naalrand; De Koog: parkeerterrein Nikadel; De Cocksdorp parkeerterrein Eierlandsche Huis; Oosterend: parkeerterrein Botterstraat; Oudeschild: ingang oude voetbalveld aan de Trompstraat; De Waal: Vermaningspad 83. Per kerstboom wordt een lot beschikbaar gesteld, waarop bioscoopbonnen worden verloot. Deze ver loting is op alle inzamelplekken om 16.00 uur. De jaarlijkse opruimactie van vuurwerk, „Lotje voor een rotje", is weer een groot succes geworden. Bij de verloting zijn de volgende prijzen niet afgehaald: patat en kroket (nummer 824 wit). Texelpuzzel (269 wit), kindervakantieboek (857 wit), T-shirt (304 wit, 384 wit, 5 groen), Steffi pop (1168 rood), kleurklei doos (867 wit), waardebon (179 wit), cadeaubon ƒ40,- (847 wit, 1167 rood), Pokémonspel (329 wit). Deze prijzen zijn op vertoon van het juiste lot nummer af te halen bij de balie van het gemeente huis. (Sluyscoog 22 in Den Burg) met aan' bouw, fietsenschuur en 116 m2 onder' en bijgelegen eigen grond. Indeling: entree in hal, woon/eetkamer met open keuken, portaaltje met toilet en trap- opgang, bijkeuken met achteringang. Op de verdieping zijn een overloop, drie slaapkamers en een badkamer met ligbad, aparte douche en wastafel. Vlizotrap naar ge heel beloopbare zolderverdieping. De woning heeft een zonnig gelegen tuin cn is voorzien van een aardgasgestookte cv- installatie. (Peperstraat 41 in Oosterend) met aan bouw en circa 240 m2 onder' en bijge- legen eigen grond en tuin. Indeling: entree in hal, met trapopgang naar verdiepihg, toilet, ruime woonkamer met houtkachel en schuifpui naar tuin, open keuken, hijkeuken met achteruitgang. Op de verdieping zijn vier slaapkamers (één met balkon), een hadkamer met ligbad, douche, wastafel en toilet, en bergruimte. Vlizotrap naar beloopbare zolder. De woonkamer is voorzien van een houten vloer. Aardgasgestookte cv-installatie. Vraagprijs 171.302 377.500) kosten koper Vraagprijs 206.467 455.000) kosten koper Geïnteresseerden die voldoen aan het bepaalde in artikel 2 3.3 van de Huisvestingsverordening Texel 1994 genieten de voorkeur. Vier percelen landbouwgrond (elk ca. I hectare gioot) aan de Schilderweg nabij Den Burg. Vraagprijs f 80.000 per hectare V-. 5S^»7531 We" www.detexelsemakelaars.nl Ismarkt 7 1791 CD Den Burg telefoon (0222) 313 555 fax 313 946 telefoon weekend: 0653 167 156 e-mail: infotS'detexelsemakclaars.nl

Texelsche Courant | 2001 | | pagina 8