Jazeker. De Hypotheker. Iets voor u? 0800 - 022 34 32 DvOOR k, Elke cent telt Pleegouder worden, alleen in de vakantie. Bel voor meer informatie en voor aanmelding gratis de Pleegzorg Centrale pieegzorg N oord - H ol I and Prïmera C. Mets Kim Verhagen (22) en Michel de Wal (24). Algemeen medewerker/ster TEXELSE couRANT Niet te duur en toch verzekerd tegen waardedaling van hun woning. Den Helder, Beatrixstraat 13, 0223 - 617400 Te koop aangeboden uan Sambeek Gezocht leeftijd ±18 jaar 38 uur/5dgn. per week Interesse? Bel 317514 De Koog Kom naar de informatiebijeenkomst op woensdag 14 februari a.s. in Den Burg. Telefoonnummer: IV PIJ GARAGE WESTEND Tel. 318396 SUZUKI GRAND VITARA V6AUTOMAAT VAN Kleur: groen/zilver metallic Bouwjaar 06 - 99 km. stand 9750 GARAGE WESTEND 2 Kennisgeving vaststelling 2e waterbeheersplan Hollands Noorderkwartier Noord •Jjjolland KENNISGEVING BARBEDIENING/BEDIENING in de zaak en op het terras Steun de Nationale Hersenweek 2001. Meld u aan als vrijwilliger/collectant: (030)29711 97 VRIJDAG 19 JANUARI 2001 En, hoe bevalt jullie nieuwe huisje? Michel: Perfect. Een badkamer, warm water, een kingsize bed. allemaal van ons. Het is niet groot, maar meer heb je niet nodig. Wanneer hebben jullie besloten een eigen huis te nemen? Kim: We kennen elkaar al bijna zes jaar en hoewel we geen Bill Gates zijn, geloven we dat we werk met toekomst hebben. Michel: We woonden allebei op kamers en dan heb je al een hoop vaste lasten. Was het moeilijk om de beslissing te nemen? Michel: De moeilijkste uit ons nog prille leven, of niet... Kim: Eh ja, het blijft een erg groot risico. Nogal onoverzichtelijk allemaal als je zo |ong en onervaren bent als wij. Michel: Je kan dan wel een veelbelovende baan hebben, maar er kan nogal wat gebeuren. Wat nu als je arbeidsongeschikt wordt? Of de huizenmarkt stort in? Michel: We verdienen dan wel allebei, maar met de huidige huizenprijzen moeten we de hypotheek met alle twee de inkomens betalen. Da's best een risico. Kim: Daarom hebben ze ons geadviseerd om een hypotheek met aankoopwaardegarantie te nemen. Een hele mond vol, maar wat betekent het? Kim: Eh, als een van ons ziek wordt of zo, en we kunnen de hypotheek niet meer allebei meebetalen, dan moeten we ons huis misschien voor minder verkopen dan dat we ervoor betaald hebben. Michel: Deze extra verzekering zorgt er dan voor dat het geld dat we verliezen, toch wordt uitgekeerd. Dus jullie zijn toch nog min of meer verzekerd? Michel: Ja, eigenlijk zijn we volledig ingedekt. Kim: En het mooie is dat de instelling waar onze hypotheek loopt, korting heeft gegeven vanwege die verzekering. Dus hebben jullie De Hypotheker geraadpleegd? Kim: Ja, de naam klonk zo vertrouwd. En het advies is gratis, dus wat kan er fout gaan? Voldoen ze aan jullie verwachtingen? Michel: Die hadden we dus niet. Kim: Ze doen veel meer dan advies geven. Ze vullen je papieren in, regelen de taxatie en dat soort dingen. Waren er veel problemen? Kim: Jawel, maar ze gaven ons meteen het vertrouwen dat alles goed zou komen. Omdat zij minder risico lopen? Kim: Precies ja. Michel: Uiteindelijk geeft De Hypotheker ons een hoop vertrouwen en dat is ontzettend prettig. Dus jullie zijn wel gelukkig? Michel: Wij zijn zelden zo gelukkig geweest. En met De Hypotheker? Michel: We zijn zeer tevreden. Kim: We kunnen ons zelfs geen betere adviseur voorstellen. VE*4r www.hypotheker.nl Mitsubishi Carisma 1.6, bj. 1997, 30.000 km. Rover 616, bj. 1996, 166.000 km. Fiat Ducato 9-persoonsbus, bj. 1995, 120.000 km. Fiat Ducato 9-persoonsbus, bj. 1996, 100.000 km. S2 315353 TRUCK SERVICE Centrale Noord-Holland ii Eind januari maak ik mijn laatste kilometers als bezorger van bakkerij 't Gouwe Boltje, om in februari als zelfstandig onderhoudsman te beginnen op een bungalowpark. Voorzover ik mijn 'broodklanten' niet meer persoon lijk spreek: hartelijk dank voor uw vertrouwen gedurende mijn bijna 13 plezierige jaren! gewijzigd bezorgschema: www.versbakkers.nl De waterschappen in Hollands Noorderkwartier (De Waterlanden, Het Lange Rond, Westfriesland, Groot- Geestmerambacht en Hollands Kroon en Uitwaterende Sluizen in Hollands Noorderkwartier) maken bekend dat hun algemene besturen het 2e waterbeheersplan hebben vastgesteld. In het waterbeheersplan zijn de maatregelen beschreven die de waterschappen in de periode van 2000 - 2004 willen uitvoeren ter behartiging van hun taak in het gedeelte van Noord-Holland boven het Noordzeekanaal. Het plan is ter goedkeuring aan Gedeputeerde Staten van Noord-Holland gezonden. Het plan ligt tevens tot 24 februari 2001 tijdens kantooruren ter inzage in de waterschapshuizen op de volgende adressen. - Middenweg 181 in Middenbeemster; - Arcadialaan 40 in Alkmaar; - Willemsweg 73 in Hoom; - W.M. Dudokweg 47 in Heerhugowaard; - Ir. Smedingplein 1 in Wieringerwerfen - Schepenmakersdijk 16 in Edam. Omdat het waterbeheersplan aan goedkeuring is onder worpen is het niet mogelijk, bezwaren in te dienen. Te zijner tijd zal van het goedkeuringsbesluit mededeling worden gedaan. Daarbij zal ook worden vermeld binnen welke termijn en bij welk college beroep kan worden inge steld. Het dagelijks bestuur Het dagelijks bestuur ambacht Het dagelijks bestuur Het dagelijks bestuur Het dagelijks bestuur Het dagelijks bestuur Uitwaterende Sluizen van waterschap Hollands Kroon van waterschap Groot-Geestmer- van Waterschap Westfriesland van waterschap Het Lange Rond van waterschap de Waterlanden van het hoogheemraadschap van m Hollands Noorderkwaruer PROVINCIE Hierbij maken Gedeputeerde Staten van Noord-Holland bekend dat zij op 19 december 2000 ingevolge artikel 4 25 Awb, |uncto artikel 5 van de Algemene subsidieverordening Noord-Holland 1998, de subsidieplafonds voor 2001 betreffende de beleidsvelden van de provincie Noord-Holland hebben vastgesteld Het overzicht van de subsidieplafonds 2001 is gepubliceerd in het Provinciaal Blad. nr. 78 van 2000. Dit Provinciaal Blad is tegen kostprijs verkrijgbaar bij het Servicepunt van het Facilitair Bedrijf van de provincie Noord-Holland tel' 023 514 43 00 Gedeputeerde Staten van Noord-Holland. Postbus 123, 2000 MD Haarlem. Pizzeria Bella Vista wil voor het hoogseizoen graag kennismaken met enthousiaste mensen die ons Wj||en komen assisteren met Tè'eM/X' 1/*£Ca> diverse werkzaamheden zoals De sfeer is bij ons goed, evenals de beloning. Voel je hier iets voor, bel dan gauw met Joop of Marianne de Jong Tel. 0222 - 316485 Ristorante Pizzeria Bella Vista, De Cocksdorp Ook in 2001 wordt geld ingezameld voor de strijd tegen hersenziekten en psychi sche ziekten. Helpt u ook'? U wordt gesteund door de collecte-promotoren van de Hersenstichting Nederland en het Nationaal Fonds Geestelijke Volksgezondheid

Texelsche Courant | 2001 | | pagina 6