,^-De /"Azië De Texelse makelaars bieden aan: mmm DE KOLONIST TOT ZIENS!!! ONZE WINKELS ZIJN ZATERDAGMIDDAG GESLOTEN Officiële I berichten STEEN dopend bu^et DROS BAKKERIJ Cantonese specialiteiten PARTTIME VERKOOPSTER m/v FULLTIME VERKOOPSTER m/v Verkoop bij executie TEXELSE gCOURANT medewerkers m/v 1-1-2 DAAR RED JE LEVENS MEE \odisc h#( Zondag 4 februari VOL VOL Alleen afhalen van 2 t/m 25 februari Voor 2 personen 25,- U kunt ook a la carte bij ons eten en afhalen. üaiaiaiaiaiaiaiafafaiafaraiafaiaiaiaiBJiBJl A Helft van dubbel woonhuis Een vrijstaand woonhuis Trendy kleding voor normale prijzen Vestigingen in: De Koog, Den Burg en Nieuwe Niedorp Wij zoeken voor op Texel op korte termijn een koopavond weekend vakanties 38uur 12 mnd p.j. (evt. minder ook mogelijk) Wij bieden: goed salaris mobile telefoon v.d.zaak mede gebruik auto v.d. zaak interessante bonusregeling door ons betaalde cursussen enorm gezellige werksfeer veel zelfstandigheid Wij vragen: sterke persoonlijkheid feeling met mode verantwoordelijkheidsgevoel commerciële instelling flexibiliteit humor Leeftijd: 15 tot 35 jaar Reacties telefonisch naar Michael: 06-53534402 Of kom langs in de winkel bij Natalja Der Tmhz mxbakkm Gerechtsdeurwaarderskantoor Vermeer-Lagerveld van der Vlies B.V. Kapvergunningen fipj Ruimtelijke ordening Verkeersbesluit VRIJDAG 2 FEBRUARI 2001 Wij zoeken voor de periode van I april tot eind oktober HOTEL Telefoon 317329 WIE MILIEUBEWUST KLUST IS ZEKER GOED BEZIG In samenwerking met 2 grote natuursteenbedrijven leveren wij uit voorraad diverse modellen grafmonumenten en zwerfstenen van verschillende groottes. Plaatsing binnen een maand, garan tie op materiaal en constructie. Tevens leveren wij alle soorten natuursteen voor aanrechtbladen, vloeren, dorpels en vensterbanken. A. Maat, Bernhardlaan 147 1791 XD Den Burg. Bel voor prijsopgave 0222-314963 of 06-53863442, u mag ook langskomen. |BJ fcÜ fËüJ fë?J föU fcÜ i5115]151151151151 l51i5lL51l51i51l51l51[51f5Jf5Jf5Jr^Jf5Jf5Jf5Jr5Jf^Jf^Jf5Jf^J[^Jf^Ji51 I5]l5]l5]15] 15|[ Groeneplaats 12, Den Burg, telefoon 313833 presenteren wij in de grote achterzaal Aanvang tussen 18.30 van 32,- voor 25,- p.p. ƒ15,- voor kinderen tot 12 jaar (Uitsluitend na reservering) 25 Cantonese specialiteiten/gerechten. Nagerechten: ananas, lychee, vruchten, gebakken banaan. Vanaf 25 personen lopend buffet gehele week mogelijk na reservering, prijs op aanvraag. Inclusief grote bak witte rijst, nasi of bami naar keuze en een plak kroepoek!!! Menu 1 Babi Pangkang TjapTjoy Menu 2 Foe Yong Hai Babi Ketjap Menu 3 BabiPangkang Koe Loy Yuk (vlees in zoetzuursaus) Menu 4 Foe Yong Hai Kippenvlees met kerrysaus IW a Nasi Azie 'met Koe Loy Yuk Babi Pangkang Foe Yong Hai 2 stokjes saté en 1/4 kip van 28,- voor ƒ25,- Bami Azië met Koe Loy Yuk Babi Pangkang Foe Yong Hai 2 stokjes saté en 1/4 kip van 28,- voor 25,- ufiHHSHHHBH (Strandkaap 4 in Den Burg) met aan* bouw, garage en 218 m2 onder- en bijge legen eigen grond. Indeling: entree in hal met toilet en trap naar verdieping, royale woon/eetkamer met schuifpui naar terras, luxe open keuken met inbouwapparatuur, bijkeuken met was machine-aansluiting en toegang tot achter tuin. Garage. Op de eerste verdieping: overloop, drie slaap kamers, badkamer met ligbad en wastafel, apart toilet. Vaste trap naar zolderverdieping met mogelijkheid voor een vierde slaapkamer. De woning (circa 2 jaar oud) ligt in een rustig gedeelte van nieuwbouwwijk De Mars. Voor zien van een HR cv-installatie. Laminaatvloer in woonkamer en keuken Vraagprijs 238.235 525.000) kosten koper (Langeveldstraat 47 in De Cocksdorp) met aanbouw, garage, kas, bergingen en twee zomerwoningen, 2288 m2 eigen grond, boomgaard en tuin. Indeling: entree in hal, badkamer met douche en toilet, trapopgang, woonkamer, slaapka mer, keuken, bijkeuken en aanbouw. Op de verdieping 3 slaapkamers, elk met dakkapel. Zomerwoning Lijster, entree, woonkamer, keu ken, twee slaapkamers, toilet, badkamer met douchecabine. Zomerwoning Merelentree, toilet en douche cabine, woonkamer met plavuizenvloer, keu ken en 3 slaapkamers. Voorzien van aardgasgestookte c.v.-installatie en mogelijkheid tot uitbreiding. Oplevering inclusief inventaris van de zomerwoningen. U vindt ons actuele aanbod steeds op www.detexelsemakelaars.nl JHs www.detexelsemakelaars.nl Vismarkt 7 1791 CD Den Burg telefoon (0222) 313 555 fax 313 946 telefoon weekend: 0653 167 156 e-mail: info@detexelsemakelaars.nl In verband met de crematie van onze omgekomen collega Sil Kok zijn onze winkels zaterdagmiddag gesloten. Oosterend, De Koog, Den Burg, De Cocksdorp en de rijdende winkels Kogerstraat 44 Den Burg Op maandag de vijfde februari 2001 des middags te 14.00 uur zal ten laste van 1. Jeroen Gijsbrecht Drabbe. wonende te 1791 PJ Den Burg, aan het adres Akenbuurt 12, doch verblijvende te 1792 CS Oudeschild, gemeente Texel, aan het adres Vliegwiel 6; 2. Stichting Studio Texel, gevestigd en kantoorhoudendc te 1792 CS Oudeschild. gemeente Texel, aan het adres Vliegwiel 6; op laatstgemeld adres worden overgegaan tot de executoriale verkoop van: MEUBILAIRE EN ANDERE ROERENDE ZAKEN; Verkoop zal geschieden bij opbod tegen contante betaling, zonder opgeld. De zaken worden voetstoots verkocht in de staat waarin deze zich bevinden, door de koper gezien of met gezien. Bezichtiging kan plaatsvinden vanaf 15 minuten voor de verkoop. GERECHTSDEURWAARDERSKANTOOR VERMEER-LAGERVELD VAN DER VLIES B.V. Kantooradres Middenweg 166 A 1782 BL Den Helder Postadres: Postbus 15 1780 AA Den Helder tel.'0223 -627141 fax:0223-621246 Aangevraagde bouwvergunningen Alterra Texel voor het tijdelijk plaatsen van 8 radio-ontvangstpalen rond de Mokbaai (ontvangen 23 januari 2001); C J. Bakker/E Nou- wen voor het plaatsen v.e. opslagloods a/d Ruigendijk te De Koog (ontvangen 25 januari 2001); Stichting Texels Museum voor het plaatsen van 3 visserswoninkjes (museale bestemming) a/d Barentszstraat 21 te Oudeschild (ontvangen 25 januari 2001); Stich ting Texels Museum voor het plaatsen v e. woning (museale bestem ming) a/d Barentszstraat 21 te Oudeschild (ontvangen 25 januari 2001), H.F.H. Boeijen voor het plaatsen v.e serre a/d Noordwester 5 te Den Burg (ontvangen 26 |anuari 2001); M Kortenhoeven en A Klute voor het plaatsen v.e. woning a/d Maaikeduinweg 18 te De Koog (ontvangen 26 januari 2001); Fa Gebr Lap voor het ver groten v.e. machineberging a/d Westerweg 93 te Den Hoorn (ont vangen 29 januari 2001). FC Hopman voor het verbouwen v.e schuur tot schuur met personeelsverblijf aan Ongeren 9 te Den Burg (ontvangen 29 januari 2001); C.N Wonder voor het vergroten v.e woning a/d Bernhardlaan 9 te Den Burg (ontvangen 29 januari 2001); G A. Visch voor het plaatsen v e. recreatief opstal a'd Koningsweg 6 te Oosterend (ontvangen 30 januari 2001); J S. Dros en S Dros- v.Tilborg voor het gedeeltelijk vernieuwen/veranderen/vergroten v e paviljoen aan Jan Ayeslag (Paal 12) te Den Hoorn (ontvangen 30 januari 2001); K.J Hesse voor het vergroten v.e zomerhuis a/h Gerntslanderdijkje 102 te Den Burg (ontvangen 30 januari 2001); P. Eelman en A. Pinkse voor het plaatsen v.e. serre a/d Schorren- weg 19 te Oosterend (ontvangen 30 januari 2001), F. de Ridder voor het veranderen/vergroten v.e. zomerhuis a/d Zanddijk 98 te De Cocksdorp (ontvangen 30 januari 2001F Visser voor het plaat sen v.e berging aan Kerkplein 3 te Oosterend (ontvangen 30 januari 2001) Aangevraagde melding bouwvoornemen H A. Schepers voor het plaatsen van zonwering a/d Postweg 209 te De Cocksdorp (ontvangen 25 januari 2001) Rectificatie In onze publicatie van 19 januan 2001 is onder aangevraagde bouw vergunningen voor het bouwplan van A.J.M Eppink vermeld Post weg 207 te De Cocksdorp Hier dient te worden gelezen Postweg 195 te De Cocksdorp Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren ma ken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwver gunning is verleend en/of de melding positief is terug gemeld. Verleende bouwvergunningen en goedgekeurde meldingen bouwvoornemen worden gepubliceerd. Verleende bouwvergunningen P. Veldman voor het veranderen/vergroten v.e zolderverdieping a/d Dorpsstraat 170 te De Koog (verzonden 26 januari 2001); Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendgemaakt een be zwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gron den van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondisse mentsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling Bouw- en Grondzaken, kamer 2.12 van het gemeentehuis. Voornemen tot medewerking Burgmeester en wethouders zijn voornemens medewerking te ver lenen aan het verzoek van de Stichting Wonen Texel om met toe passing van artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening een bouwplan voor de bouw van 16 woningen aan de Schoonoord singel te Den Burg te realiseren Het bouwplan is in strijd met het bestemmingsplan "Uitbreidingsplan in onderdelen Den Burg 1965", re den waarom onderhavige procedure noodzakelijk is. Ten behoeve van de voorbereiding van dit verzoek ligt het voornemen op grond van artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, vanaf 5 februari 2001 gedurende twee weken voor belanghebbenden ter inzage bij de sector Ruimte en Wonen, kamer 0.12, van het gemeentehuis. Eventuele inspraakreacties tegen voormeld verzoek kunnen gedurende de termijn van ter inzage legging schriftelijk aan het college van burgemeester en wet houders kenbaar worden gemaakt. Ontwerp-bestemmingsplan Ingevolge het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ligt met ingang van maan dag 5 februari 2001 gedurende vier weken het ont werp-bestemmingsplan "partiele herziening van diverse bestemmingsplannen op ondergeschikte onderwerpen" voor een ieder ter inzage ligt. De terinzagelegging vindt plaats op de gemeentesecretarie, Groeneplaats 1 te Den Burg, sector Ruimte en Wonen, kamer 0.12. Ook buiten kantooruren is het ontwerpbestem- mingsplan in te zien in de bibliotheek, Drijverstraat 7 te Den Burg, op dinsdag en vrijdag van 13.30 tot 20.30). Het ontwerpbestemmingsplan is gelijk aan het op 14 november 2000 door de raad vastgestelde plan. Omdat er echter sprake was van een vormfout in de publicatie, hebben gedeputeerde staten van de pro vincie Noord-Holland ons op de hoogte gesteld van hun voornemen het vastgestelde plan niet goed te keuren. Daarom wordt het ontwerpplan opnieuw ter visie gelegd en zal het opnieuw vastgesteld moeten worden. Gedurende genoemde termijn van vier weken kan een ieder, schriftelijk bij de gemeenteraad van Texel zijn zienswijze over het ontwerp-bestemmingsplan kenbaar maken. Degenen die tijdig hun zienswijze hebben ingediend worden in de gelegenheid gesteld tot het geven van een nadere mondelinge toelichting. Aangevraagde vergunningen de heer B.F. Dennenberg, Ankerstraat 72 te Ooster end voor het kappen van een kronkelwilg in de ach tertuin van voornoemd perceel wegens overlast; de heer M.F. Smit, Vloedlijn 24 te Den Burg voor het kappen van een eik, een hulst, een esdoorn, een sierkers en omringend struweel in de achtertuin van bovengenoemd perceel wegens herinrichting tuin. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens de vergunningen ingevolge artikel 5 van de Kap- verordening Texel te verlenen. De aanvragen en ontwerpen van de beschikkingen op deze aanvragen, alsmede het advies van de chef groenbeheer van Gemeentewerken Texel, liggen ge durende vier weken voor belanghebbenden ter in zage. Binnen deze termijn kunnen deze belanghebbenden hun zienswijze daarover hetzij mondeling, hetzij schriftelijk aan Burgemeester en Wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg, kenbaar maken. De betreffende stukken zijn gedurende de openings tijden van het gemeentehuis aanwezig op de afde ling Grondzaken, kamer 2.03 (bovenste verdieping) Nadere informatie: telefoonnummer (0222) 36 22 76. Burgemeester en wethouders hebben het volgende verkeersbesluit genomen: het wegens de aanleg van een rotonde op het de kruising Pontweg/Akenbuurt en de reconstructie van de kruising Akenbuurt/Kogerstraat/Kogerweg/ Georgiëweg afsluiten voor alle verkeer van de vol gende wegen gedurende de periode van 5 februari tot en met 6 april of zoveel langer als de werkzaam heden duren: de Akenbuurt vanaf de Pontweg richting Wester weg: de Akenbuurt tussen de Pontweg en de Kogerstraat; de Kogerstraat tussen nummer 89 en de Akenbuurt, de Kogerweg vanaf de Georgiëweg richting Rozen dijk; de Georgiëweg tussen de Maricoweg en de Kogerweg. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen 6 weken na de dag waarop deze besluiten zijn verzonden of uitgereikt een be zwaarschrift bij burgemeester en wethouders indie nen. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagteke ning, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u c' president van de Arrondissementsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen.

Texelsche Courant | 2001 | | pagina 8