s Eieren voor uw geld...? I h Officiële I berichten :b GRAN DORADO GROUP Gran Dorado is met 39 resorts marktleider in Nederland Assistent Resortmanacer o K assistent verkoper m/v monteur witgoed en horeca-apparatuur leerling monteur 23.95 ÉkT te overal verkrijgbaar!! Software verkoper (m/v) Helpdesk-medewerker (m/v) tai .TEXELSE 4 C0URANTl BEAC BEACH PARK TEXEL ,Pj) wij vragen wij bieden bel of schrijf Werken waar het iedere dag vakantie is! X' J 72® H 8.®° v www.gildeslijter. Jim Beam 28'5 Baileys 34?5 Bacardi Limón 28'5 Jaya OflM Jameson 30'5 Millaman Chili 4?® Yexelaartjes <i|i> Ruimtelijke ordening Wet milieubeheer Huis- en bedrijfsafval Sluiting gemeente Collecte Verkeersbesluit De nieuwe is weer administratieve VRIJDAG 6 APRIL 2001 GRA\ Fulltime m/v Wij zoeken voor Beach Park Texel (luxe resort met 144 villa's) een Assistent Resort- manager. In deze functie assisteert u de Resortmanager bij het uitvoeren van het dagelijkse bedrijfsgebeuren op het resort. U bent verantwoordelijk voor de controle op uitbestede werkzaamheden, waaronder Groenvoorziening en Schoonmaak. Tevens verricht u werkzaamheden voor de Receptie en Technische Dienst. In deze functie werkt u in een wisselend rooster met dag-, avond- en weekenddiensten. MBO werk-en denkniveau; Uitstekende communicatieve vaardigheden, Technische kennis is een pré, Een flexibele instelling ten aanzien van werkzaamheden en werktijden. Een passend salaris bij opleiding en ervaring; Goede secundaire arbeidsvoorwaarden; Een dynamische werkomgeving, De uitdaging in het nemen van verantwoordelijkheden. Stuur uw brief met c.v binnen 14 dagen aan Beach Park Texel-Gran Dorado Group, t.a.v. Mevr. D. van Eijk, Hoofd Personeelszaken, Postbus 352,9700 AJ Groningen. Voor meer informatie. Dhr. F. Dijkstra, Resortmanager, tel. 022-231 70 07. grandorado.com I MJ i Voor onze nieuwe winkel "Witgoedspecialist" Weverstraat 41 zijn wij op zoek naar een min. leeftijd 16 jaar, voor zaterdagen en schoolvakanties. Voor onze servicewerkplaats Spinbaan 10 hebben wij plaats voor een of een die via het leerlingstelsel in dit vak opgeleid wil worden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met A Westerlaken of A. van Beek. Sollicitaties naar onderstaand adres: VEM elektrotechniek Spinbaan 10, 1791 MC Den Burg Tel. 0222-313458 Bols jonge jenever so£s Waminks 0.5 liter .-4 advocaat 3.61 roomerei 3.86 The Famous Grouse ~'i Warp Scotch whisky vodka bti 07 liter Puschkin Time C 13.59 bourbon 0.7 liter 13.14 cream likeur 1 liter c 14.04 citrus flavour spirit 0.7 uter {13.14 likeur 0.7 liter 11 32 Irish whiskey ojiiter c 14.04 Cabernet /Chardonnav 6.78 1 Slijterij Wijnhandel Waalderstraat 27 Witte Kruislaan 7 Tel 0222 -313185 - l(l€ Tel 0222 -322165 I Den Burg ^ch.pkmp INLEVEREN- maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: f9, >0 tot en met 1 regels. Per regel meer: ƒ3,10 (incl. blw). FOTO-TEXEL AARTJE: plaatsing foto 25,- excl. tekst, alleen voor particu lieren die iets te koop aan bieden. Voor bedrijven: IM-TEXELAARTJE op aanvraag. Doorlopende verkoop ge bruikte rijwielen Verhuur bedrijf Bruining, Nikadel 60. De Koog, tel. (0222) 317333. Diverse maten kinderrijwielen. Country line dance voor beginners op woensdag avond m onze westernbar in restaurant Het Binnen hof, bel 317406 of 327122. Feestje, of plotseling visite? Feestpakket van Eetcafe Parkstraat 22 Ne gen warme borrelhapjes met currysaus. baconnugget. kipstick, bamibal. kip- nugget, partybal, nasibal kaas- soufflé, hai fongbal ƒ7,50 (9 happen met saus). Eetcafe Parkstraat 22, te lefoon 314890. Eigen domeinnaam? Ei gen webserver? www. nlwebservice.com Tel. 030 2718849 Doe-het-zelver, voor al uw tegels en materialen, ook in kleine hoeveelhe den, gaat u naar 'De Tegelboet', Vliegwiel 4. Oudeschild Daklekkage? Wegrodak bellen! Voor deskundig aanbrengen en advies van dakkapel tot bedrijfshal. Scherpe prijzen en 10 |aar garantie. Tel. 0228-593885 06-53135629. Dineren? Hotel Restau rant De Pelikaan - tel. 317202, www.depelikaan .nl Heeeerlijke paaseitjes. ƒ1,95 p. ons, 250 gr. voor ƒ4,50 Inde Soete Suyckerbol, Herenstraat, Den Hoorn Prijzenstunts! TCA's dumpdag zaterdag 7 april a.s. Harkebuurt 3, Oosterend. Kleine, grote en supergrote verstop-eieren voor de Paashaas. Inde Soete Suyckerbol, Herenstraat, Den Hoorn Blusmiddelen Service Texel. Voor controle en onderhoud van alle mer ken brandblussers. Ook voor verkoop van Saval Eco sproeischuimblus- sers. 316545/315680. Spectaculaire prijzen op de TCA dumpdag zater dag 7 april a.s. Harkebuurt 3, Oosterend Voor het vakkundig trim men van uw hond of kat Die re npension-Trim salon Slufterweg, tel. 311477. Aangevraagde bouwvergunningen J T Hm voor het plaatsen v e. tuinschuur/berging a/d Vloedlijn 44 te Den Burg (ontvangen 29 maart 2001), H. Heusch voor het ver groten v.e. zomerhuis a/d Koningsweg 44 te Oosterend (ontvangen 30 maart 2001), VDM Woningen voor het plaatsen van 2 half vrij staande woningen a/d Zeekraal (kavel 1 en 2) te De Koog (ontvan gen 3 april 2001). VDM Woningen voor het plaatsen van 2 half vrij staande woningen a/d Zeekraal (kavel 3 en 4) te De Koog (ontvangen 3 april 2001). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren ma ken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwver gunning is verleend en/of de melding positief is terug gemeld. Verleende bouwvergunningen en goedge keurde meldingen bouwvoornemen worden gepubli ceerd. Verleende bouwvergunningen A P Kikkert voor het veranderen/vergroten v e groeps- accommodatie met woning a/d Meyertebos 19 te Den Burg (ver zonden 29 maart 2001); G.A Visch voor het geheel vernieuwen v e zomerwoning a/d Koningsweg 6 te Oosterend (verzonden 2 april 2001), FC Hopman voor het realiseren ve. personeelsverblijf aan Ongeren 9 te Den Den Burg (verzonden 2 april 2001), S Witte en R. Daalder voor het veranderen/vergroten v.e woonhuis a/d Kogerstraat 75 te Den Burg (verzonden 2 april 2001) J.W.E. Sluiter voor het veranderen/vergroten v.e zomerhuis a/d Roggeslootweg 65 te De Cocksdorp (verzonden 5 april 2001); M R Jeurmk voor het vergroten v e. loods a/d Stoompoort 9 te Oudeschild (verzonden 5 april 2001); J List voor het plaatsen v.e. praktijkruimte voor logopedie met dienstwoning a/d Molenstraat 81 te Den Burg (ver zonden 6 april 2001). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendgemaakt een be zwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gron den van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondisse mentsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling Bouw- en Grondzaken, kamer 2.12 van het gemeentehuis. Vaststelling Wandelpadenplan De gemeenteraad heeft in de vergadering van 13 maart jl. het 'Wandelpadenplan Texel' vastgesteld. Het plan is vastgesteld als kaderplan /indicatief be leidsplan en geeft een overzicht van bestaande en (beleidsuitgangspunten voor) mogelijk te realiseren paden. Het Wandelpadenplan dient als basis voor overleg met belanghebbenden zoals andere overhe den, grondeigenaren, toeristische organisaties en wandelaars/verenigingen van wandelaars. Voor de daadwerkelijke uitvoering van nieuwe paden zullen de normaal geldende ruimtelijke procedures worden gevolgd Eind 1999 is het concept-Wandelpadenplan door ons college in behandeling genomen. Naar aanleiding van ons besluit is begin februari 2000 aan een aantal betrokkenen gevraagd om hun mening te geven over het huidige wandelpadenstelsel op Texel, tevens is gevraagd of er knelpunten zijn. Naar aanleiding van de gemaakte opmerkingen is het concept-plan op een aantal punten aangepast. Van 5 mei tot en met 12 juni 2000 heeft het concept-Wandelpadenplan voor eenieder ter inzage gelegen. Er zijn in totaal 8 reacties ontvangen. Deze reacties zijn beantwoord in een 'Notitie van reactie en commentaar' Het daarop aangepaste 'Wandelpadenplan Texel' is tenslotte in de vergadering van 13 maart 2001 door de gemeen teraad vastgesteld. Het plan is hiermee vastgesteld beleid van de ge meente Texel en kan door een ieder worden ingezien op kamer 0 12 van het gemeentehuis, Groeneplaats 1 te Den Burg. Aangevraagde vergunning Burgemeester en wethouders zijn voornemens om een vergunning op grond van artikel 8 4 (revisie vergunning) van de Wet milieubeheer te verlenen aan de Firma Gebroeders N.J en M.G. Boersen voor het in werking hebben van een kalverenmesterij- en landbouwbedrijf aan de Schorrenweg 32 te Ooster end. In het belang van de bescherming van het milieu worden voorschriften aan de te verlenen vergunning verbonden. Tijdens de inzagetermijn van 9 april 2001 tot en met 7 mei 2001 liggen gedurende de werkuren in het gemeentehuis op de afdeling milieubeheer ter inzage- de aanvraag om vergunning, het ontwerp-besluit en alle verder op de zaak betrekking hebbende openbare stukken. Desgevraagd kunnen de stukken ook buiten de ge bruikelijke werkuren worden ingezien en toegelicht. Gedurende de inzagetermijn bestaat desgevraagd voor een ieder gelegenheid tot een gedachtewisseling over het ontwerp van het besluit en tot het monde ling inbrengen van bedenkingen daartegen De aan vrager wordt dan uitgenodigd om bij die gedachte wisseling aanwezig te zijn. Tegen dat ontwerp-besluit kan een ieder binnen de inzagetermijn bij burgemeester en wethouders schrif telijk bedenkingen inbrengen De schriftelijke beden kingen dienen geadresseerd te worden aan: Het college van burgemeester en wethouders van Texel, Postbus 200 te 1790 AE Den Burg. De persoonlijke gegevens van degene die schriftelijk bedenkingen heeft ingebracht, worden, indien hij daarom verzoekt, niet bekendgemaakt. Op grond van artikel 20 6 van de Wet milieubeheer kunnen alleen wie tijdig bedenkingen hebben inge bracht en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs met kan worden verweten geen bedenkingen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebracht, tegen het definitieve besluit in beroep gaan. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer Kui per, bureau milieu, telefoon 362188. afsluiten voor alle verkeer, uitgezonderd voetgangers en bestemmingsverkeer, van de Haffelderweg en de Leemkuil op 16 april 2001 van 10.30 uur tot 17.30 uur. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen 6 weken na de dag waarop deze besluiten zijn verzonden of uitgereikt een be zwaarschrift bij burgemeester en wethouders indie nen. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagteke ning, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondissementsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. Wijziging ophaaldagen en routes Op vrijdag 13 april a.s. wordt geen huis- en bedrijfs afval opgehaald De huisvuilroute wordt gereden op woensdag 11 april a.s. Eventuele extra legingen van bedrijfsafval kunnen worden verzorgd op donderdag 12 april a.s Dit dient uiterlijk woensdag 11 april a.s. te worden doorgegeven aan de servicebalie (tel. 362111). Op maandag 16 april a.s. (2° paasdag) wordt ook geen huisvuil opgehaald. De huisvuilroutes worden gereden op woensdag 18 april a s., de bed rijf safval- routes worden gereden op dinsdag 17 april a.s. Grofvuil wordt op woensdag 18 april a.s. opgehaald (aanmelden bij servicebalie). Zet de afvalcontainer altijd tijdig aan de weg. Onderhoud (mini)containers Het komt regelmatig voor dat medewerkers van I gemeentewerken containers tegenkomen met tech-.| msche mankementen. Zowel bij de grote rol containers als de mimcontainers voor het huishou delijk afval komt het steeds vaker voor dat de wielen vastzitten. U kunt met een beetje (kruip)olie probe ren de wielen weer gangbaar te maken of het man kement melden bij de servicebalie (tel 362111) zo dat een medewerker van gemeentewerken het euvej kan komen verhelpen. U hebt er zelf baat bij, maar de medewerkers van gemeentewerken zullen u ook dankbaar zijn. ien |at tor tare Jiidt Irab idi rei leer ich in :ha« ex Oi L00 12 april a.s. Op donderdagmiddag 12 april a.s. is het gemeente huis gesloten in verband met een bijeenkomst voor het personeel Het gemeentehuis zal ook telefonisch' niet bereikbaar zijn, de servicebalie is echter wel te lefonisch bereikbaar. 13 en 16 april a.s. Op vrijdag 13 april en maandag 16 april a.s. zijn zo- j wel het gemeentehuis als de buitendienst gemeente-1 werken gesloten. Voor storingen en calamiteiten kunt u het nummer van de servicebalie bellen (362111). U wordt dan automatisch doorverbonden met storingsdienst. In de week van 8 tot en met 14 april a.s. wordt de jaarlijkse collecte gehouden ten behoeve van het Nationaal Fonds Sport Gehandicapten. Burgemeester en wethouders hebben het volgende verkeersbesluiten genomen het wegens de organisatie van de zes uur van Texel SnelStart Software is intussen 19 jaar actief in de ontwikkeling en verkoop van administratieve software. De programmatuur geniet landelijke bekendheid bi| het Nederlandse Midden en Kleinbedrijf. De software wordt vanaf Texel verkocht en ondersteund. Op dit moment werken 18 mensen met veel enthousiasme continu aan onze producten. De huidige bedrijfsactiviteiten kunnen onderverdeeld worden in vier verschillende afdelingen De ontwikkelingsafdeling ontwerpt nieuwe modules en zorgt voor het up tot date houden van de bestaande softwore. De verkoopaf deling geeft bestaande en nieuwe klanten telefonische adviezen bij de keuze van de diverse pakketten. De helpdesk geeft telefonische ondersteuning bij vragen en problemen van gebruikers en de drukkerij verzorgt al hef drukwerk zoals handleidingen, brochures erfnieuwsbrieven. Het bedrijf is gevestigd in een stiltegebied nabij Oosterend- In verband met het vertrek van één van onze medewerkers zijn wij voor onze verkoopafdeling op zoek naar een De dagelijkse werkzaamheden zijn: Het telefonisch adviseren en verkopen van de SnelStart programmatuur. U adviseert gebruikers en dealers over de werking van de SnelStart modules. U beantwoordt zowel telefonisch als schriftelijk vragen welke per fax en/of e-mail worden gesteld aan de verkoopafdeling. Verder geeft u samen met de overige verkoopmedewerkers uitvoering aan promotionele acties. Wij zoeken iemand met: MBO werk- en denkniveau, bijvoorbeeld MEAO of Praktijk diploma boekhouden. U heeft daarnaast ruime werkervaring met administratieve processen in het bedrijfsleven. U heeft inzicht en ervaring met diverse software pakketten. U bent van nature klantgericht en commercieel ingesteld en bezit goede sociale- en contactuele vaardigheden. U kunt, ook onder tijdsdruk, werken met de juiste accuratesse. Toezeggingen aan klanten komt u ook na. Als software verkoper heeft u een positieve instelling en werkt net zo gemakkelijk zelfstandig als in teamverband. Ter versterking van ons service-team zijn wij op zoek naar een De helpdesk-medewerkers geven snel en adequaat antwoord op alle mogelijke vragen van de gebruikers van onze SnelStart-modules. Naast vragen over factureren, voorraadbeheer, boekhouding en bankieren bereiken ons ook veel vragen over Windows, printers en netwerken. Opleiding en ervaring is bij aanvang minder belangrijk dan een opgeruimde uitstraling en het vermogen zich te kunnen verplaatsen in de situatie van de gebruiker. Het volgen van gerichte cursussen en opleidingen wordt door ons gestimuleerd. Geboden wordt: Een uitdagende baan in een goed gestructureerd bedrijf. Gewerkt wordt 40 uur per week, de werktijden zijn van 8.00 tot 12.30 en van 13.30 tot 17.00 uur. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. In ons bedrijf wordt met gerookt. Bent u geïnteresseerd geraakt in een van de bovenstaande vacatures en voldoet u aan het door ons I gestelde profiel, schrijf dan een sollicitatiebrief aan SnelStart Software t.a.v. Dhr. R. Ploeg, Postbus 302, 1794 ZG Oosterend. Bel (0222) 31 82 28 voor meer informatie. Bezoek onze internetsite http://www.snelstart.nl om een indruk te krijgen van onze producten. in w< Igekf laand hbn ndat i. Ze gem; sdrac in ƒ5 ndat

Texelsche Courant | 2001 | | pagina 4