T E X E LS E™ COURAN1 Den Burg Oost: genoeg voor 15 jaar [Wat ik zeggen wou Glasservies voor gebruiker glasbak IEXELSE C0URANT Verrassingen in playbackshow Wat ik zeggen wou. Suriname Muziekschool vrijdag gesloten Replica Duyfken bij VOC-viering Voorjaarstocht NCRV Renée Blom exposeert in Burgwal 37 Crisis EHBO-diploma's Marktkraam met exotische eetwan Redders op twee plaatsen tegelijk Big band-weekend BEZORGERS Geen krant gekregen? Bel uw bezorger DINSDAG 10 APRIL 2001 Het overgrote deel van de nieuw te bouwen woningen in de komende vijftien jaar zal plaatsvinden in Den Burg Oost, in het gebied tussen de Hallerweg, de Kadijksweg en de Marsweg Dit is ongeveer 20 hectare groot en biedt waarschijnlijk vol doende capaciteit om de komende vijftien jaar woningen te kunnen bou wen. De gemeente wil hiermee bin nen een a anderhalf jaar beginnen. Er is een discussie gaande met de pro vincie over deze termijn. Texel wil voor 2004 de 50 woningen die nog gebouwd mogen worden op deze plaats neerzetten, maar de provincie ziet dit anders. Gedeputeerde Staten willen dat deze woningen in Den Burg West worden gebouwd, waarvoor het woonbestemmingsplan reeds geldt. Pas na 2005 wil de provincie dat er in het oostelijk deel gebouwd gaat worden. Maar op een deel van Den Burg West zit een maatschappelijke bestemming, met daarnaast plaats voor wat bejaardenwoningen en en kele gezinswoningen. 'We moeten nu echter gaan bouwen voor de jonge ren, want in deze groep zit het groot ste woningprobleem', zegt wethou der Schilling 'Omdat deze mensen veel mobieler zijn dan veel ouderen, willen we hen liever in Den Burg Oost laten wonen. Dit is voor de bereikbaarheid van het centrum na melijk geen goede woonlocatie voor ouderen. We zijn nu zover dat we met de provincie overleggen of we met de capaciteit van 50 woningen mogen gaan schuiven naar oostelijk Den Burg.' Het overgrote deel van de be nodigde grond voor de nieuwe woon wijk is inmiddels door de gemeente aangekocht. Het bestemmingsplan voor Den Burg heeft ter inzage gele gen en wordt nog voor de zomer in de raad behandeld. Volgens Commijs zijn er, in tegenstelling tot bij Den Burg West. geen zwaarwegende bezwaren tegen het plan Den Burg Oost bin nengekomen Nadat de raad over het plan beslist heeft, komt er nog een tweede bezwarentermijn, maar de gemeente heeft goede hoop dat het plan er zonder kleerscheuren door heen komt. Commijs: 'Als er al zwaar wegende bezwaren zouden zijn, dan waren die in de eerste termijn wel naar voren gekomen.' De nieuwe wijk in Den Burg Oost, de Volmolen, wordt door een water- en groenstrook afgescheiden van De Mars. Er komen twee ontsluitings wegen, waarvan de eerste op de Hallerweg, op de plaats waar met de bouw in de Volmolen begonnen wordt. Om de afwatering van de Hogeberg in goede banen te leiden, komt er tussen de woning van de fa milie Eelman, (naast de nieuwbouw aan de Hallerweg) en de twee-onder- eénkaps woningen aan de Korfbaeck een 50 meter brede waterpartij, die langs de Duykerdam/Middelton in een iets minder brede waterloop doorstroomt De bouw aan de Vol molen begint op deze scheiding Schilling hoopt toestemming te krij gen om te beginnen met de woning bouw in de Volmolen en ook om al vast te starten met de aanleg van de infrastructuur. 'Als we met een plan komen dat niet al te omstreden is, ook met bij de bevolking, hopen we via een artikel 19-procedure groen licht te krijgen van de provincie.' De wethouder hoopt dat hij het voor el kaar krijgt dat Texel een inhaalslag mag maken op de woningmarkt om de nood te lenigen Schillings groot ste wens is om 100 woningen extra neer te kunnen zetten, dus boven op de 50 die nu nog gebouwd mogen worden. 'Als we daarna weer op rant soen gezet worden, zou ik daar best mee kunnen leven", geeft de wethou der aan. Daarnaast is het streven van Texel, samen met de andere wadden eilanden, om bij mensen van de vastewal die hier willen komen wonen geen koopprijsgrens van ƒ450.000.- zoals die nu geldt te stellen, maar een zogenaamde nulregelmg. Dit houdt in dat er bij iedere aanvraag getoetst wordt of er een economische of maatschappelijke binding met het eiland is. Op deze wijze kunnen we de woningen beter behouden voor de Texelaars, meent Schilling. De rege ling lijkt wat omstreden, maar volgens de wethouder is dit de enige manier om nu en in de toekomst het woningentekort op te kunnen lossen. Leuke en kwalitatief goede optredens waar het enthousiasme van afspatte, kenmerkten de jaarlijkse playbackshow in Den Hoorn. Verras send waren de afsluitende optredens van drie groepen volwassenen. Di verse ouders hadden bij de organisa tie aangedrongen op geheimhou ding, waardoor het tot en met de aankondiging vaag bleef wie het po dium zouden betreden. Het effect was prachtig 'Hé, daar staat mijn moeder!', schreeuwde vanuit de zaal een kind dat een bekend gezicht tus sen de 'artiesten' ontwaarde. De avond in het dorpshuis werd ge opend door de jeugd van de basis school. Dat leverde een bonte ver scheidenheid aan liedjes en manieren van presenteren op. Na negen optre dens hadden juryleden Marga Boon, Janko Duinker en Marjan Hogerheijde de lastige taak de moei lijk vergelijkbare acts tóch met elkaar te vergelijken en de prijswinnaars vast te stellen. Daarbij werden ze geholpen door het Hoornder principe dat er drie prijzen te verdelen waren, maar dat alle andere deelnemers sa men vierde waren. Tenslotte, zo rede neerde de organiserende feest commissie, heeft iedereen zijn best gedaan, ledereen werd op ijs getrak teerd. Na de prijsuitreiking konden presen tatoren Lennart Groot en Peter van Sikkeleras twaalf optredens van de OSG-jeugd en drie van de volwasse nen aankondigen. Ook hier viel te genieten van uitstekend playbacken, gestroomlijnde acts en veel humor. Technische man Guido Schuijl leidde alles op zijn vertrouwde manier in goede banen. Uitslagen Jeugd basisschool 1 Daphne van der Ster met "I know' van Birgit. 2 Christa Lap met 'Livin' a lie' van Milk Ine 3 Gemma Dnjver en Saskia ten Wolde met 'Oh dokter' uit Ot)e Jeugd OSG 1 Jetske Nijdam, Malou Penha en Boite Witte met Sex on the beach' van T- Spoon: 2 Charlotte Bakker en Marthe Nijdam met 'Bitch' van Meredith Brooks, 3.Lonneke Kikkert met 'Inner Smile' van Texas Volwassenen: I.Baukje Drijver. Jeanette ter Steege. Nenna van der Ster en Teddy ten Wolde met 'Mexicano', 2.Lydia Lap, Wil Parlevliet en Peter van Sikkeleras met 'Stop in the name of love' van The Supremes; 3 Kitty en Koosch Pels Rijcken en Berna en Bouk Vrede- voort met 'De allermooiste dingen' van Passe- Partout Bncvca vu) kzen Banco «cruWwuccdcbjkhcKl van lie rt&uue In de Texelse Courant van vrijdag 6 april las ik tot mijn verbazing dat ik werkzaam ben in de krottenwijken van Suriname ('Rotary haalt oude kle ding op'). Dat is met juist. Ik ben werk zaam als docent/ vertaler Engels en verder zijn er geen krottenwijken - wel krotten - in Suriname. Naast mijn werk doe ik andere dingen. Zo ben ik actief in de Stichting Sociaal Fonds 'Tori Oso'. die zich bezighoudt met sociale projecten, en in een vereni ging van leerkrachten die - als NGO - probeert het onderwijs te verbete ren in de ruimste zin van het woord. Het idee voor het schoenenproject is voortgekomen uit mijn activiteiten binnen deze twee organisaties. Een aantal jaren geleden was de econo mische situatie in Suriname zo slecht dat veel kinderen met naar school gingen omdat hun ouders geen geld hadden om schoenen voor ze te ko pen (schoolkleding wordt gesubsidi- eerd). De situatie voor zulke kinderen is volstrekt uitzichtloos. Er bestaat een sterke schooldiscipline in Suri name (de leerplicht is er in 1876 in gevoerd. lang voordat in Nederland gebeurde). Voor kinderen die met naar school zijn geweest, is er geen werk. Ze komen meestal in het infor mele of illegale/ criminele circuit te recht. Mijn idee voor een schoenen project heeft dankzij de medewerking en de inzet van de Rotaryclub Texel geleid tot het schoenenproject van de Stichting Sociaal fonds'Ton Oso'. In de afgelopen jaren heeft een deel van de schoenen die langs de weg wor- den gezet in het kader van de actie 'Geef ons de Zak' een goede be stemming gevonden in Suriname. Nel Bakker, Paramaribo. Omdat alle andere scholen vrijdag (Goede Vrijdag) gesloten zijn, wordt ook op de Muziek- en Dansschool geen les gegeven. Na een reis van meer dan 18.200 zeemijlen en meer dan twaalf maan den, komt het schip 'De Duyfken' vanuit Australië op de Rede van Texel. Daar zal het een hoogtepunt vormen in de viering van 400 jaar VOC. De Duyfken is een replica van het gelijknamige schip dat in 1606 als eerste Australië bereikte. Gedurende de VOC-viering zal het alle belang rijke handelssteden uit die tijd bezoe ken, waaronder Amsterdam, Enkhuizen en Hoorn. Het schip wordt bemand door een gecombineerde Australisch-Nederlandse bemanning, die onderweg met een minimum aan comfort genoegen zal moeten ne men. Het schip is soms bijna twee maanden op open zee, maar de or ganisatie heeft goede hoop dat De Duysken op Koninginnedag 2002 in Nederlandse wateren zal zijn. Deelnemers aan de voorjaarstocht van de NCRV bezoeken woensdag 2 mei de Gelderse Vallei en een stuw te Driel., De kosten bedragen 75,- per persoon; voor informatie en opgave: C. Broekman-Kuiper, tel. 316362. In ontmoetingscentrum Burgwal 37 is de hele maand april werk van schilderes-graficus Renée Blom te zien. Naast geweven tekeningen maakt zij voornamelijk grafiek (hout- en linosnedes, zeefdrukken en etsen). In haar werk speelt vooral het landschap een grote rol. Blom studeerde af aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunst te Den Haag. Het is niet haar bedoeling om het landschap zo mooi mogelijk weer te geven, ze stelt zich open voor de manier waarop het landschap zich voordoet. Dat geeft zij vervolgens op een persoonlijke manier in haar kunstwerken weer. Blom houdt van de ambachtelijkheid van grafische technieken, hierdoor etst zij zeer fors. Bij het drukken ontstaat een combi natie van het materiaal zijn werk la ten doen en helderheid. Op het waarom van de mond- en klauwzeerepidemie, die ons nu ook in Nederland (en op Texel) bezighoudt, valt moeilijk een antwoord te geven. Toch moeten we daarnaar zoeken, omdat daardoor ook de oplossing dichterbij kan komen Hierbij gaat het - denk ik - vooral om de verhouding van mens en dier. Want het dier (het vee) krijgt deze ziekte, met al haar vreselijke gevolgen. Maar de mens heeft daarvoor de verantwoording. Hebben wij mensen ergens gefaald? In de Joodse traditie, maar ook wel in andere tradities, is het dier (met name het vee) de schulddrager voor de mens. Het dier wordt dan geofferd in plaats van de mens. Het dier neemt de schuld van de mens op zich en verzoet die door zijn dood Wij, men sen van de nieuwe tijd, doen zoiets met meer. En wij zien onszelf dan wellicht als hoger ontwikkelde men sen. Maar is dat zo? Is het dierenoffer een primitieve en achterhaalde zaak? Deze mond- en klauwzeercrisis zet ons opnieuw aan het denken. Zou deze ziektelast van mond en klauwen (handen en voeten) bij dieren soms heen wijzen naar de zonde in het spreken van onze mensenmond? En naar het verkeerde handelen en wan delen van onze mensenhanden en - voeten? Hebben onze monden zich bezondigd aan hoogmoedige en grove taal in de media, in de regering, in de maatschappij, in de kerk? Heb ben onze handen gehandeld in strijd met Gods inzettingen (mestbeleid, abortus, euthanasie)? Hebben onze voeten gewandeld op eigen, ver keerde wegen (seksuele uitspattin gen, geldspeculaties)? Zijn de dieren daarvan het 'slachtoffer'? En is mond- en klauwzeer daarvan een waarschuwend teken? Hoe moeten we hierop reageren? Een ontsmettingsbak waar onze voe ten doorheen lopen? Of is de oude oplossing van de Bijbel nog geldig? De bijbel spreekt namelijk over 'verootmoediging' en 'erkennen van onze schuld', met daarbij de bereid heid om ons houding - ons spreken, handelen en wandelen - te verande ren. Ja, meerdere malen is dit in de ge schiedenis al gebeurd: dat mensen in hopeloze situaties zichzelf in het zui vere licht van God gingen zien, en tot Hem riepen om vergeving en uit redding en dat er een wonderlijke in greep van God volgde. Maar zijn wij daar nog wel gevoelig voor? Jan C. Brouwer, Den Burg. Belinda van Diesen geeft klanten uitleg bij de schalen met lekkernijen. Leerlingen van de afdeling verzorging van OSG De Hogeberg hebben de afgelopen tijd examen gedaan voor het diploma f HBO-B. Zij werden hier voor opgeleid door Wil Bonne en Geeske Zijm van de afdeling Texel van het Rode Kruis In zeven weken werden veel voorkomende verban den en levensreddende handelingen behandeld, zoals hulp bij verstikking, het dichtdrukken van slagaderlijke bloedingen en mond-op-mond- beademing. In de lessen gezond- heidskunde werd de bijbehorende theoretische kennis opgedaan. Het examen werd afgenomen door de artsen J. Hoekstra en R. van Hattem, in aanwezigheid van mevrouw R. Goeman van het Rode Kruis. Alle leerlingen behaalden het diploma, dat deel uitmaakt van het eindexamen gezondheidskunde. De geslaagden zijn: Marjan Ames, Cindy Brouwer, Esther Brouwer. Mariska Brouwer, Ivar van Elk, Maaike Goënga, Marina Grit, Chéra Grootjen, Alice Haring. Hilmar Hof, Nynke Hovinga, Caroline Imhoff. Melame Kaan, Nelleke Kok, Maren Kuijper, Miranda Meijer, Yasmine Roeper, Nelleke Saai, Sarina Schuijl, Eveline Sipsma, Janneke Slikker, Anna Sroka, Servio Switzer, Erwin Terpstra, Nora Terpstra, Diana van der Wilde, Esther Witte, Jeffrey Zijm. Het jacht Timeless, waarvan zondag op het wad de mast brak, verliet maandag de ha ven van Oudeschild. (Folo Koning) Reddingboot De Zalm voerde zondagmiddag een overzeese actie uit, nadat een visbootje met motor- pech op de Helderse kust was vast gelopen. Normaal gesproken is dat een klusje voor de Helderse Dorus Rijkers, maar die verleende op dat moment assistentie aan het motor jacht Timeless, dat op de westelijke Waddenzee een mastbreuk had op- gelopen, waarbij hulp werd verleend door de reddingboot Narwal uit Wie- ringen. Het zeiljacht, met aan boord vier volwassenen en een kind, was stuurloos geworden en werd naar de haven van Oudeschild gesleept. De later gearriveerde Terschellmger red dingboot Typhoon kon onverrichter zake huiswaarts keren. De Dorus Rij kers had het karwei snel genoeg ge klaard om daarna ter hoogte van fort Kijkduin in Den Helder assistentie te verlenen aan De Zalm. Hierdoor kon de opgeroepen Beursplein 5 terugke ren. De Jazzmania Bigband van de Am sterdamse muziekschool, volgens kenners de beste amateur bigband van Nederland, brengt in het paasweekend een bezoek aan Texel voor optredens en workshops. Tij dens de eerste editie van de Pim Jacobs Muziekprijs in de Doelen in Rotterdam wonnen twee leden van deze big band de eerste en tweede prijs. De jazzopleiding van de Muziek school Amsterdam staat al sinds 1988 onder leiding van Peter Guidi en biedt jazzliefhebbers vanaf hun elfde jaar een jazz-opleiding. De Jazzmania Big Band is het hoogste niveau date en leerling binnen deze opleiding kan bereiken. Het orkest speelt muziek van onder meer Duke Ellington, Lionel Hampton en Count Basie. Ook staat er hedendaags werk op het re pertoire. In 1996 werd de CD 'Target Practico' uitgebracht. Het contact met de Amsterdamse bigband kwam tot stand via Hendrik Jan Trooster, voormalig directeur van de Texelse muziekschool en thans directeur van de afdeling van de Muziekschool Amsterdam waaronder het orkest ressorteert. Leden van Jazzmania verzorgen vrijdagavond jazzworkshops in d'Ouwe Ulo. Te vens wordt tijdens het weekend ge repeteerd voor het bigband concours in Boedapest dat het orkest in mei zal bezoeken. Zaterdagavond verzorgen Jazzmania en de Big Band Texel vanaf 20.30 uur een gezamenlijk op treden in Question Plaza, zondag middag treedt alleen Jazz Mania vanaf 14.00 uur op in De Worsteltent. Ron van Gerven uit Oosterend, die vorige week nietsvermoedend zijn flessen naar de glasbak op de par keerplaats bij Albert Heijn bracht, werd daar opgewacht door wethou der Peter Bakker (Groen Links), een vertegenwoordiger van de Stichting Kringloop Glas en Pieter Boller van gemeentewerken. Zij boden de ver bouwereerde man vanwege zijn glas- bakgebruik een glasservies aan. Het servies is in het kader van de actie 'Glas voor Glas' ter beschikking gesteld door de Stichting Kringloop Glas, als symbolisch gebaar van dank richting de glasbakgebruikers van Nederland. Sinds 1995 trekt een notaris regelmatig een Nederlandse gemeente. De uitverkoren gemeente kiest een glasbak uit, waar op een bepaald tijdstip de eerste willekeurige gebruiker wordt gekozen, en het glasservies krijgt uitgereikt in de sfeer van: als je glas in de glasbak gooit. krijg je er een servies voor terug Bakker vertelde dat er in 2000 715 ton glas op Texel uit de glasbakken is opgehaald. Dit glas is allemaal ge scheiden naar kleur, en opgehaald op 65 locaties, inclusief de campings en bungalowparken. Ook meldde hij dat de glasverwerkingsbedrijven minder blij zijn met de vele stenen kruiken (Juttertje) die er terecht komen Plat glas kan worden ingeleverd bij de Hamster en bij schildersbedrijven. De maandagmarkt op de Groene- plaats heeft er sinds gisteren een opvallende kraam bij. Een greep uit de producten van Belinda van Die sen: gemarineerde gegrilde papri ka's, pepers, palmsuiker, allerlei to maatjes, knoflook, ansjovis, ge marineerde artisjokken, kroepoek, Turkse fruitsoorten en verschil lende olijven. Deze exotische koopwaar is volgens haar een gat in de markt. 'Buitenlands koken is in opkomst.' 'Vandaag was mijn eerste dag. ik vond het hartstikke leuk', vertelt van Diesen. 'Eigenlijk zou ik met Pasen pas beginnen maar het contract startte al in april. Dit was een soort uitprobeerdag. Het was lekker druk.' Ze heeft geen enkele ervaring als marktvrouw. 'Ik heb een vriend die op de markt staat, daar ging ik wel eens langs om een bakkie. Soms vroegen de mensen aan mij of ik ze kon hel pen. Het leek mij eigenlijk wel: die gezellige drukte en het geschreeuw van de marktverkopers. Zo ben ik erin gerold.' De ouders van Van Diesen zijn 25 jaar de eigenaars van Strends End geweest 'Nu mogen ze ui! ten Ze zijn heel enthousiast en pen me van alle kanten.' Van Dii staat momenteel alleen op maandagmarkt in Den Burg. li zomermaanden is zij ook te vinde verschillende braderieën en mai op Texel. Van Diesen is een liefhebber va buitenlandse keuken 'Ik misted sommige ingrediënten op Texel.' ben ik er zelf achteraan gegaan importeer ik mijn etenswaren via senpersonen uit bijvoorbeeld rokko en Turkije. Ik heb geen f idee, wat ik allemaal moet heb dat komt nu pas. Over een tijdje ik inschatten waar meer of mii behoefte aan is.' Ze importeert Spaans keramiek, wat ook wordt kocht op de markt, en werkt in D Balcken. Van Diesen ziet zeker bi in haar koopwaar. 'Op Texel he weinig van deze dingen. Ingredié voor buitenlandse gerechten bijna met te krijgen. Ik kreeg li reacties op mijn eerste dag. "Eii lijk, dit misten we nog", zei iem Veel mensen namen van alle dir wat mee; om uit te proberen.' Cjrocn ^warts^Jexels in het hartL, Naam Peter van Heerwaarden John v. Heerwaarden Henk van Heerwaarden Simone Toorenburg Erik van Es Jonathan Abraha David van Es John van Heerwaarden Stefan Huisman A. van Tongelen Mevrouw Barhorst Peter Bakker Mw. W. van Benthum Wendy v.d. Beek Marian Krotje Rob Kooiman Tjeerd Lemstra Emmy Boerhorst Cor Hin C. Broekman Tobias Langeveld Michiel Gerritsen D.M. Boon-Dijker Sandra Bremer Mw. S. Koopman-Grit Gijsbert Buijsman Remon Koster Patrick de Graaf Jorrit Koenen mw. T. Witte-de Vries Danny Goënga Tobias van der Zee N. van Leersum Jorina Hooyschuur Route Den Burg A. Den Burg A1 Den Burg B Den Burg C. Den Burg D. Den Burg E. Den Burg F. De Zes, Bg. HoutstrHoutwg., Witte Kruisln., Kogerwg./Kogerstr 1-57/2-74 Jan Reystr. De Mars (oudste deel en fase 3), Spinbaan De Mars v.a. Buytengors, Sluyscoog, Verlaet, Korfbaeck, Duykerdam, Middelton Oudeschild, Schilderweg 249-296 Den Hoorn De Koog, Bosrandweg t/m 227 en Pontweg 234 en 236 De Cocksdorp Oosterend De Waal Westerw., Akenbuurt, J. Ayeweg, Hemmerkooi Keesomlaan vanaf 45, Pontweg 72 - 95. Leemkuil, Zuid-Haffel, Waterw., Driehuizen Zuid-Eierland en Nieuwlanderweg Midden-Eierland, Hoofdw., Slufterw., Oorspr.w., Stengw., Limietw. Eierland, Postw 132 - 213, Oorsprongw Hollandsew. Vuurtorenweg/Krimweg Het Noorden Oost Spangerw., Marsw., Kadijksw., Hallerweg, Ongeren, Meiertebos. (Waalen)burgerdijk, Veenselangweg, Oostkaap, Zevenhuizen Hogeberg, Reijer Keijserstr., Hallerweg 51/55, Schilderw. 160-222, Wezenland, Zuidhaffel 49 't Horntje, Pontweg 1-68. Rozendijk, Smitsweg Gasthuisstraat vanaf 82... Gerritslanderdi|kje, Grensweg, Pontweg 98-110 Californieweg, Pijpersdijk, Pontweg 123- 224, Ruigendijk, Mienterglop vanaf 41, Bosrandw. v a. 516 Kogerweg De Kaai, Genteweg 1-6 even Hoornderw Hemmerw., Emmaln. 33, De Grie Slufterweg/Zanddijk 315 314 31G 312 31 a 31* 316 31 ES 313 31 3 316 317! 31 6 311! 316 31 6 3182 31 4 319 314 315 Den Burg A: Gollards/Samen Eén, Beatrixlaan 1-39 oneven/2-58 even. Binnenburg. Bul P. v. Cuyckstraat, Elemert, Gasthuisstraat 1 -38, Gravenstraat, Groeneplaats, Hogerstraa! van Hollandstraat. Hollewal, Kantoorstraat, Keesomlaan 9-39, Molenstraat, Molendwarss Parkstraat, Schilderend 6 en 10, Stenenplaats. Vismarkt, Vogelenzang, Warmoesstraat.1 straat, Weverstraat, Pater Witteplem, Zwaanstraat. Den Burg A1: Beatrixlaan 41 t/m 143 oneven. Noordwester, Schoorwal, Vaargeul, Gc Vloedlijn, Zeebries, Dumreep Den Burg B: Achterom, Bernhardlaan 50- ..even en 63-121 oneven, Binsbergenstraat, Bra straat, Drijverstraat, Marelstraat, Starkenburgh, Thijsselaan, Waalderstraat 45-86. Wilhe* laan 37-, oneven 50-120 even, Wilsterstraat. Den Burg C: Beatrixlaan 145-. oneven en 60-even, W. van Beierenstraat, Boogeré Dirkszoord, Gasthuisstraat 33-43 oneven en 48-76 alles, 48-76 Jonkerstraat, Kogerstrai oneven en 76- even, Li|nbaan. Den Burg D: Wilhelminalaan 1-35 oneven 2-48 even, Julianastraat, Burdetstraat. Mr K.ra Bernhardlaan 1-61 oneven en 2-48 even, Tjakkerstr., Lieuwstr., Hof van Geus Den Burg E: Bernhardlaan 123-, oneven. Maricoweg, Schoonoordsingel, WaaldersW 48 even en 1 -43 oneven. Wagenmakerstraat Den Burg F: Emmalaan 1-44, Haffelderweg, Keesomlaan 1-7, Schilderend 1-143 one* 20-146 even, Slingerweg 21-27.

Texelsche Courant | 2001 | | pagina 4