Officiële I berichten 3 m 50! F amilieberichten 80 jaar! .TEXELSE COURANT Den Burg krijgt Verzetstraat Visserskoor geeft concert AMNESTY INTERNATIONAL Ruimtelijke Ordening Aangevraagde kapvergunningen |Kp| Huis- en bedrijfsafval Sluiting beperkte bezetting gemeente Collecte Qij Verkeersmaatregel Geef het door, rechts gaat voor! Meierblis Den Burg Vollksraadpleging Maatregelen mond- en klauwzeer Hoera! Peter wordt maandag Texelaartjes HOERA! Ome papa 50 jaar Kusjes, Lisa Vera Oma Klippel Feliciteren? 19 april van 16.00-18.00 uur in „De Bijenkorf' <S& VRIJDAG 13 APRIL 2001 der u (S 3Ni :ho. dol e nieuwe straat in Den Burg West ussen Gasthuisstraat en Kees- nlaan) moet volgens het college of If, .naam Verzetstraat krijgen. Op blo tie wijze wordt eer gebracht aan Bt Texelse verzet in de periode >40-1945, wat in een bijschrift op >1 straatnaambordje duidelijk zal orden gemaakt. 'ani p voorstel van oud-gemeentese- n cl elans P Beemsterboer is nog over- jn, J ogen de straat naar een prominente irsoon uit het verzet te vernoemen: OuJ illem Nicolaas Kelder Deze was jmmandant van de illegaliteit en na oorlog waarnemend burgemees- rvan Texel, totdat hi| in 1946 tot 9.3I jrgemeester van Monmckendam iad} erd benoemd. Het college heeft voo ihter besloten niet Kelder te vernoe- en, maar het verzet in het alge een. ud-secretaris Beemsterboer be- oflüj >urt dat, maar heeft hoop dat de iirieenteraad anders zal beslissen wil zijn argumenten in de iinmissievergadering naar voren lengen. Toen hij het onderwerp zes geleden aan de orde stelde, was geen straat waarvoor een naam .est worden gevonden. Hij kreeg larom als antwoord dat de noeming van Kelder aan de orde iu komen zodra dat wel het geval ui zijn. straten in de nieuwe wijk Volmolen iriaslijDe Mars zullen naar vlinders wor- en genoemd. Het college geeft de voorkeur aan namen waarin de letter greep 'vlinder' voorkomt. Dus niet Koolwitje, Atalanta, Oranjetip of Lie veling maar wel Vuurvlinder, Distel- vlinder, Oranjeroodvlinder en Luzernevlinder. Op dit moment hoeft de raad slechts twee namen te kie zen, de rest blijft in portefeuille tot de aanleg van de resterende straten in de betreffende wijk aan de orde is. Het Oudeschilder Visserskoor ver zorgt zaterdag 21 april vanaf 19.30 uur een concert in dorpshuis 't Skiltje. Het inmiddels zestien jaar oude ge zelschap heeft onder leiding van di rigent Andrè Keijzer een gevarieerd programma ingestudeerd, met oud maar ook nieuw repertoire De bege leiding is in handen van accordeoniste Yvonne de-Groot en drummer Sjors Maas. In de pauze zijn lootjes te koop en wordt het publiek getrakteerd op vishapjes. Kaarten zijn verkrijgbaar bij J Krijnen (De Wittstraat 25, Oudeschild, tel. 313 632) en C. Witte (Achterom 21, Den Burg, tel. 313 704). Het laatste beetje is nu op veel was er te verduren het kaarsje is nu opgebrand gedoofd zijn alle vuren Bedroefd geven wij u kennis dat na een lang en werkzaam leven van ons is heengegaan onze lieve vader, groot- en overgrootvader Sijpke van Egmond sinds 26 juli 1989 weduwnaar van Maria van Egmond-Buijs Katwijk, t De Waal, 23-12-1900 11-4-2001 F. Roeper-van Egmond N. van Egmond A. van Egmond-de Jong klein- en achterkleinkinderen De Waal, Vermaningspad 15. Zaterdag 14 april is er gelegenheid tot condole ren van 13.15 tot 14.00 uur in de NH kerk, Hoger- eind 2 te De Waal. Aansluitend herdenken wij vader in een korte afscheidsdienst om 14.00 uur in de bovengenoemde kerk waarna we vader bij moeder begraven op de NH begraafplaats te De Cocksdorp aan de Molenlaan. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie ontmoeten en con doleren in Dorpshuis De Wielewaal, Langwaal 9 te De Waal. Correspondentie-adres: N. van Egmond, Sommeltjesweg 5, 1793 AL De Waal t tc Tes 9.2 aa* tg; len sd; SS: jas et 7 JC.I af Aangevraagde bouwvergunningen PA Wijnand voor het gedeeltelijk vernieuwen v.e. carport a/d Viddellandseweg 5 te Oudeschild (ontvangen 3 april 2001). J A ijtstra voor het geheel vernieuwen v e garage a/d Klimpstraat 73 ieDe Cocksdorp (ontvangen 5 april 2001); Chr. Commandeur voor gedeeltelijk vernieuwen/vergroten v.e schuur tot verblijfsgebouw a'd Stolp weg 35 te Den Hoorn (ontvangen 6 april 2001), Fam HncWer voor het gedeeltelijk vernieuwen/veranderen v.e woon- toertenj a-'d Veenselangweg 12 te Den Burg (ontvangen 6 april N J Erwich voor het plaatsen van dakkapellen en een serre atiStappeland 2a te De Koog (ontvangen 9 april 2001); N.J. Erwich voor het plaatsen v.e. zwembad a/h Stappeland 2a te De Koog (ont eigen 9 april 2001): L H. Koning voor het plaatsen v.e tuinschuur/ gjrage/berging a'd Skillepaadje 14 te Den Burg (ontvangen 10 april Ï001). n deze kennisgeving kunt u geen bezwaren ma ken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwver gunning is verleend en/of de melding positiefis terug gemeld. Verleende bouwvergunningen en goedge keurde meldingen bouwvoornemen worden gepubli ceerd. Verleende bouwvergunningen RM Boogaard voor het plaatsen ve. berging a'd Meester Kraai- straat 2 te Den Burg (verzonden 9 april 2001); M Makkmje voor het plaatsen van dakkapellen a/d Roggeslootweg 351 te De Cocksdorp (verzonden 9 april 2001); M Siemeling voor het plaatsen v.e serre a'd Hoefslag 37 te Den Burg (verzonden 10 april 2001), P Ruardy voor het plaatsen ve. serre a/d Hoefslag 39 te Den 8urg (verzon den 10 apnl 2001); P de Vries voor het vergroten v e. garage/berging lot garage/berging/doka a/d Kogerstraat 11 te Den Burg (verzon den 10 april 2001), M. Lubach voor het vergroten v.e woonhuis a'd Loodssmgel 15 te Oudeschild (verzonden 10 april 2001); Mts. Wijtten voor het bouwen van 3 varkensstallen een spuitplaats a/d Postweg 154 te Oudeschild (verzonden 11 april 2001) Verleende sloopvergunning Duin Bouwbedrijf 8 V. voor het slopen van 4 woningen aan de Witte Knjis'aan 21 tot en met 27 te Den Burg (verzonden 9 april 2001); J Ust voor het slopen van vier zomerhuizen a/d Bosrandweg 457, *59, 461 en 463 te De Koog (verzonden 9 april 2001) Goedgekeurde melding bouwvoornemen H.F.G Boeiien voor het plaatsen v.e serre a/d Noordwester 5 te Den Burg (verzonden 9 april 2001) Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendgemaakt een be zwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gron- ben van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van bet bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondisse mentsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling Bouw- en Grondzaken, kamer 2.12 van het gemeentehuis. Voornemen tot medewerking (1) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om "iet toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan bouwplannen van: L Visser voor het vergroten v e woonhuis a/d Trompstraat 44 te Oudeschild, Stichting Sportschutters Texel voor het vergroten v.e sportbeoefenmgruimte a/d Emmalaan 65 te Den Burg. Voorts zijn Burgemeester en Wethouders voorne mens om met toepassing van artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verle nen aan M van der Vis voor het legaliseren van een tredmolen aan de Aken- 21b in Den Burg. (bouw)plannen zijn m strijd met de ter plaatse Qoldende bestemmingsplannen. De bouw- en situatietekeningen liggen vanaf 17 april 2001 gedu- mnde vier weken ter inzage op kamer 0.12, van de sector Ruimte en Wonen, van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Voornemen tot medewerking (2) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 11 van de Wet op de Ruim telijke Ordening het bestemmingsplan "Buitengebied Texel" te wijzigen ten behoeve van het uitbreiden van het aantal zomerhuizen op het zomerhuizenterrein gelegen aan de Pelikaanweg (G.A.K.-terrein) van 8 naar 10. Het ontwerpbesluit ligt vanaf dinsdag 17 april 2001 gedurende twee weken ter inzage, in het kader van de inspraakprocedure, bij de sector Ruimte en Wo nen (kamer 0.12) van het gemeentehuis. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbend schriftelijk hun bezwaren kenbaar maken bij het college van Burge meester en Wethouders. Vanaf 1 mei 2001 geldt een nieuwe voorrangsregel. Bestuurders moeten op gelijkwaardige kruisingen voorrang verlenen aan alle bestuurders die van rechts komen. Bestuurders zijn alle weggebruikers, behalve voet gangers. Het gaat dus om bestuurders van motorvoertuigen, fietsers, bromfietsers, snorfietsers, bestuurders van brommobielen en invalidenvoertuigen, bestuurders van een wagen, ruiters en geleiders van rij- of trek dieren of vee. Voetgangers, skeelers, skaters, steppers etc. zijn géén bestuurders en vallen dus niet onder de nieuwe voorrangsregel. De nieuwe regel geldt alleen op gelijkwaardige krui singen (waaronder ook T-kruisingen). En dus niet op kruisingen waar de voorrang geregeld is, bijvoorbeeld door verkeerslichten, voorrangsborden, haaien- tanden of een inrit-/uitritconstructie. Op kruisingen tussen verharde en een onverharde weg blijft de voorrangssituatie ongewijzigd. Bestuurders op de onverharde weg verlenen voor rang aan alle bestuurders op de verharde weg. Wijziging ophaaldagen en routes Op maandag 16 april a.s. (2e paasdag) wordt ook geen huisvuil opgehaald. De huisvuilroutes worden gereden op woensdag 18 april a.s., de bedrijfsafval- routes worden gereden op dinsdag 17 april a.s. Grofvuil wordt op woensdag 18 april a.s. opgehaald (aanmelden bij servicebalie). Zet de afvalcontainer altijd tijdig aan de weg. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens een kapvergunning ingevolge artikel 5 van de Kap- verordening Texel te verlenen aan: de heer C. Barhorst, Molenstraat 45 in Den Burg voor het kappen van twee dennenbomen in de achtertuin wegens overlast; de heer J S Vlaming. Ankerstraat 25 in Oosterend voor het kappen van twee Italiaanse populieren wegens overlast; de heer G. Pansier. Zeebries 17 in Den Burg voor het kappen van een berk in de achtertuin we gens overlast. De aanvragen om de kapvergunningen en de ontwer pen van de beschikkingen op deze aanvraag, als mede de adviezen van de chef groenbeheer van Gemeentewerken Texel, liggen gedurende vier we ken voor belanghebbenden ter inzage. Binnen deze termijn kunnen deze belanghebbenden hun zienswijze daarover hetzij mondeling, hetzij schriftelijk aan Burgemeester en Wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg, kenbaar maken. De betreffende stukken zijn gedurende de openings tijden van het gemeentehuis aanwezig op de afde ling Grondzaken, kamer 2.03 (bovenste verdieping). Nadere informatie: telefoonnummer (0222) 36 22 76. 2® Paasdag Op maandag 16 april a.s. zijn zowel het gemeente huis als de buitendienst gemeentewerken gesloten. Voor storingen en calamiteiten kunt u het nummer van de servicebalie bellen (362111). U wordt dan auto matisch doorverbonden met de storingsdienst. 20 april a.s. In verband met de jaarlijkse personeelsreis op vrijdag 20 april a.s. zijn de meeste afdelingen van het ge meentehuis beperkt bezet. Het gemeentehuis is wel geopend en telefonisch bereikbaar (tussen 8.30 en 12.30 uur), maar een optimale dienstverlening zal met in alle gevallen mogelijk zijn. U wordt verzocht deze dag niet langs te komen om uw paspoort of rijbewijs te laten vernieuwen, indien daartoe geen dringende noodzaak bestaat. De beperkte bezetting geldt niet voor de buitendienst van gemeentewerken en ook de servicebalie (362111) is normaal bereikbaar. Op dinsdag 17 april a.s. wordt begonnen met de aanleg van graskeien langs de Nieuwlanderweg tus sen De Staart en de rotonde. De werkzaamheden duren ongeveer drie weken. Gedurende de werk zaamheden is dit gedeelte van de Nieuwlanderweg afgesloten voor verkeer. Verkeer wordt door middel van borden omgeleid via De Koog. In de week van 15 tot en met 21 april a.s. wordt op Texel een collecte gehouden ten behoeve van de Hersenstichting Nederland. De gemeente heeft een alternatieve locatie gevonden voor de meierblis van Den Burg. Aan de Hallerweg, circa 300 meter voorbij de Kadijksweg op de gemar keerde plaats, kan vanaf nu de meierblis worden opgebouwd. De locatie van voorgaande jaren aan de Haffelderweg kan dus niet worden gebruikt. Uitsluitend het storten van schoon afvalhout, snoei- afval en slootruigte is toegestaan. Aanmelden van particuliere meierblissen kan nog tot en met 25 april a.s. Aanvraagformulieren zijn verkrijg baar bij de receptie van het gemeentehuis. Vorige week is bij de Texelse Courant de "Volks raadpleging lokale democratie op Texel" verspreid. Als u de volksraadpleging niet heeft ontvangen of graag meer exemplaren wilt hebben, dan is deze verkrijgbaar bij de receptie van het gemeentehuis. Naast de genoemde inleveradressen kan de volks raadpleging ook worden ingeleverd bij Super De Boer aan de Nikadel in De Koog en Supermarkt Goënga aan de Diek in Den Hoorn. ledereen heeft nu de mogelijkheid om zijn of haar mening over het functioneren van de lokale democra tie naar voren te brengen. Gebruik deze mogelijkheid! Naar aanleiding van de recente uitbraak van MKZ in Friesland doet het gemeentebestuur de dringende oproep aan iedereen om de ingestelde maatregelen onverkort na te leven. Daarnaast wordt een dringend verzoek gedaan om de naar Texel meegenomen fiet sen te ontsmetten op de plaatsen waar dat mogelijk is (bijvoorbeeld de Teso-boot, logiesverstrekkers). Opa met z'n hoedje en z'n lederen jas Opa op z'n brommer, het liefst met veel gas Deze herinnering is hoe Opa was. „Ouwe" Opa van Egmond We zullen U missen Ria en Ronald Nico en Anita Niek, Anne en Kim Sijp en Anja Nooit meer je voetsporen in het zand Een stille wind neemt ye mee Ruisend laat ye merken Je zal er altijd zijn Net als de zee Na een kortstondig ziekbed is tot ons groot verdriet overleden Sijbrigje Hoppener-Otter Siep weduwe van B.S.Th.E. Hoppener rr Franeker, 5 februari 1933 Alkmaar Heerhugowaard Den Hoorn Den Bosch Amsterdam Heerhugowaard Alkmaar Den Burg t Alkmaar, 10 april 2001 Rixt en Jos Janson-Hoppener Jesse en Tara Matty en Theo Weiten-Hoppener Tessa, Terry en Melvyn Berna en Bouke Vredevoort - Hoppener Bonnie Sigrid Hoppener en Tily van Uffelen Ben Hoppener Noet Hoppener en Gerard Richter Soy Victor Hoppener en Liesbeth van den Enden Klaas Lips Corr. adres: Fritz Conijnlaan 7 1815 DS Alkmaar Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen vrijdag 13 april van 19.00 tot 19.30 uur in de aula van het rouwcentrum aan de Dreef te Heer hugowaard. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden zater dag 14 april om 13.00 uur in het crematorium te Schagen, Haringhuizerweg 3. Tevens gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid. Lieve Oma Siepie Ook al ga je heen -fa Je bent nooit meer alleen Eindelijk ben ye nu samen met opa Ook al heb je ons verlaten Je houdt ons toch altijd Van boven in de gaten Jesse, Tara, Tessa, Terry, Melvyn, Bonnie. Boy Het doet zo goed een handdruk een welgemeend woord een kaartje een telefoontje een bloemetje wanneer je iemand die je liefhebt verhezen moet. Graag willen wij U bedanken voor de warme belang stelling na het overlijden van onze moeder, schoon moeder, oma en overgrootoma AAFJE DAALDER-BURGMAN In het bijzonder Dr. Eissen, Dr. Hoekstra en Dr. Dros, personeel en vrijwilligers van Verzorgingshuis Gollards. Familie Daalder Texel, april 2001 INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdaj vóór 17.00 uur. Koopje: Opel Astra GLS, 5-drs., kir metallic blauw, jr. '93, apk 2002. Goed onder houden. Radio-cass trek haak Prijs ƒ7700. Tel. 317876, b.g.g. 327352. Te koop mooie combi-kin derwagen, Teutonia, zeer compl., d blauw: ƒ150,-. Tel. 312887. Wie wil er niet de familie Ruk zien dansen op www texelcartoon.myweg nl Oh, oh, het is elke week wat aars Een weekendje op z'n paasbest? Als u zorgt voor een goed humeur, dan doen wij de rest! Qnipp Kapsalon, Waalderstr. 15, tel. 312227, ook zonder af spraak! T.k.: vloercoating twee comp epoxyverf ƒ150,00 p/10 Itr, Ritex b.v. Oude schild, tel. 310509. Reumapatitnten kunnen veel dingen niet meer. Omdat hun gewrichten niet meer willen. Reuma kan iedereen treffen, op elke leeftijd GEEF TEGEN REUMA GIRO 324 Nationaal Reumafonds -r=_ Sportprijzen, bekers, me dailles, erelmten, graveren of bedrukken van glas. bekers, kleding enz. Vermeulen Bikes. Tel 319213. Disneyland Parijs Gratis een extra overnachting mcl. ontbijt bij aankomst tussen 15 en 20 juni of 14 t/m 19 september. Geldt voor ei gen vervoer, trein, bus en vliegtuig. Info en boeken bij Reisburo Texel Holland International. Per direct woonruimte gezocht voor 1 persoon in De Koog, voor onze kok. Restaurant Juliana, 06- 18689682. Kom paaseieren zoeken op Paal 17, strand paviljoen De Zeester. 1e paasdag aanmelden 13.30 uur, start 14 00 uur. Paviljoen Vliezicht, Paal 33 is elke dag geopend Tel 316340. 1e en 2e paasdag spring' kussen en kleurplaatwed strijd met als hoofdpnjs cd- speler bij Voordeelland Oudeschild. 322398. Grote garageverkoop op zaterdag 14 april a s van 11.00 - 16 00 uur. Bern- hardlaan 121 t.o. Weikoop, Den Burg. Borrelhapjes, salades, buf fetten, diners. Texel Catering Service Ruud Boom, tel. 313791. Feestelijke voorjaarskor ting op 1e en 2e paasdag (11.00 t/m 17.00 uur) bij Voordeelland Oude schild, 322398. Restaurant De Koorn-Aar. Kom gezellig langs voor ons verrassende 4-gangen paasmenu, 322084. Paviljoen Vliezicht. Paal 33 is elke dag geopend Tel. 316340. T.k.: sneldekpannen herfst kleur, Tel 06 29520051. Sunsale-tickets. Nu ƒ200 ƒ300,- of ƒ400,- per per soon naar diverse apparte menten op Kreta, Faro, Kos. Gran Canana, Tenerife. Cy prus, Toscane, Rhodos. Monastir én Agadir. Voor waarden zijn dat u boekt tussen 14 en 28 apnl met vertrek tussen 2 juni en 6 juli 2001Kom langs voor info. Reisburo Texel Holland International. Verkoop JVC, audio, video - Service Center Texel, 311 777 Voor asielz jongen gez. voetbalschoenen, maat 34/35. Tel. 317117 T.k.: zeecontainer 6 mtr. geïsoleerd 2 500.-. Ritex b.v., Oudeschild, tel. 310509, Restaurant Het Binnen hof is elke dag geopend, met uitzondenng van dins dag. Koken in de zelfpluktuin, op de Waddenzee of met as perges, Kijk op internet. www.texelcatering.nl Als je goed kijkt bij Hans van der Klift, zie je steeds meer moois Dinsdag 7 april op de markt in Den Burg Laxmi 2e hands hip-goed. T.k,. groen glansverf ral,6005 ƒ10,00 p/ltr. Ritex b.v. Oudeschild. tel. 310509 Te koop: Avento caravan, voortent en luifel voor 2 volw. 2 kind. Tel 319742. Workshop tuinbeeld 18. 19, 25, 26 april. Tel.inl Anna-Marie Reiding, 312 395 Tk Citroen Saxo 1 1 inj bj. okt, 1999 met o.a. elektr te openen vouwdak, stuurbekr en 24 mnd ga rantie. Vr.prijs ƒ19000,-, tel 06 16692730 Mei-natuurmaand Koken in de natuur. Kijk op inter net: wwwtexelcatering.nl www ServiceCenterTexel.nl Pannenkoeken Het Binnenhof. Tunesië. Supervoordelige aanbiedingen met vertrek in april, mei en juni. Kom langs voor info bij Reisburo Texel Holland International. Verkoop en installatie satel liet - Service Center Texel, 311 777. T.k vrachtwagen M.A.N. V.W met meubelbak van 5 mtr., laadvermogen 3 ton, 1984, starten/lopen, ge schikt als opslag of bouw keet ƒ2.000,- Ritex b.v. Oudeschild. tel. 310509. Te koop: nieuw matras 90 x 200 ƒ150,-, nieuwe gre nen kast, 3 legpl3 laden ƒ180.-. Tel. 314687. na 18.00 uur. Kom paaseieren zoeken op Paal 17, strand paviljoen De Zeester. 1e paasdag aanmelden 13 30 uur, start 14.00 uur Verkoop Sony, audio/video Service Center Texel, 311 777 Het Visserskoor zingt za terdag van 17 00 - 19.00 uur voor Texelaar en toerist in de 'Kaaps-nol', Badweg 41De Koog Van 10% tot 50% korting op 1e en 2e paasdag bij Voordeelland Oude schild, 322398 (11.00 t/m 17 00 uur). Welk meisje 15-16 jr., wil ons team komen verster ken tijdens het seizoen? Semke Delicatexel - De Koog. tel. 317717. b.g.g. 317794. Het Gazelle fietsmeet- systeem voor de juiste maat fiets bij Vermeulen Bikes. Tel 319213 Voor reparatie van alle merken tv, stereo en video kunt u terecht bij Voordeel land Oudeschild. 322398 Restaurant De Koorn-Aar is vanaf vandaag alle da gen geopend. Tel. 322084. Kom paaseieren zoeken op Paal 17. strand paviljoen De Zeester. 1e paasdag aanmelden 13 30 uur, start 14.00 uur. Paviljoen Vliezicht, Paal 33 is elke dag geopend. Tel. 316340. 1e en 2e paasdag spring kussen en kleurplaatwed- strijd met als hoofdprijs cd- speler bij Voordeelland Oudeschild, 322398. Grote garageverkoop op zaterdag 14 april a.s. van 11.00 - 16 00 uur. Bem- hardlaan 121 t.o Weikoop. Den Burg. Borrelhapjes, salades, buf fetten, diners Texel Catering Service Ruud Boom, tel 313791 Feestelijke voorjaarskor ting op 1e en 2e paasdag (11.00 t/m 17.00 uur) bij Voordeelland Oude schild, 322398 Restaurant De Koorn-Aar. Kom gezellig langs voor ons verrassende 4-gangen paasmenu. 322084. Het Visserskoor zingt za terdag van 17 00 - 19 00 uur voor Texelaar en toenst in de 'Kaaps-nol', Badweg 41De Koog. Van 10% tot 50% korting op 1e en 2e paasdag bij Voordeelland Oude schild, 322398 (11 00 t/m 17 00 uur) Welk meisje ,15-16 jr., wil ons team komen verster ken tijdens het seizoen'' Semke Delicatexel - De Koog, tel. 317717, bgg 317794. Het Gazelle fietsmeet- systeem voor de juiste maat fiets bij Vermeulen Bikes. Tel. 319213 Voor reparatie van alle merken tv, stereo en video kunt u terecht bij Voordeel land Oudeschild. 322398. Restaurant De Koorn-Aar is vanaf vandaag alle da gen geopend. Tel. 322084." Optreden Texels Vissers koor, zaterdag 14 april 17 00-19.00 uur in de 'Kaaps-nol' op duin kampeerterrein Koger- strand Gratis entree

Texelsche Courant | 2001 | | pagina 3