Zondag 12 augustus, nabij Oosterend DUIJVELSH0FF mantje 'Mode De Leeuw dopend buffet 'Officiële I berichten chalet 120 auto's aan de start Aanvang 12.00 uur NATUURSTEEN steenhouwerij lTUociu cAgië jr* 't1 1-1-2 Te koop enthousiaste verkoopster Catitoneeg Sndisefi .TEXELSE g COURANT Gratis parkeren Organisatie M.A.B.-club Texel (11 x 4) Met jaarplaats "Dennenlust" IU Hout- en Bouwcentrum Van der Vis Voor al uw tuinhout Telefoon 312356 Alles op maat leverbaar Wij vragen: voor onze kleding winkel in Den Burg Wij bieden: - jaarbetrekking - leuke sfeer - prima salaris - veelzijdig werk Kun je je vinden in deze job? Neem dan even contact met ons op. Bel 0222 312102, na 18.00 uur 0222 322742. Vraag naar Sandor Mantje Ca ra va neen trum tevens chalets s Indisch ff Zaterdag en zondag Rijsttafelmenu Azië Bami Oriëntaal of Nasi Oriëntaal U kunt ook a la carte bij ons eten en afhalen. •i|ïi Ruimtelijke ordening Kapvergunningen Verkeersbesluiten fljii Inleveren van grofvuil Seizoenmaatregelen VRIJDAG 10 AUGUSTUS 2001 Sensationele autocross Voor stijlvolle GRAFMONUMENTEN Speciaalzoak voor graf- en ummonumenten Meer dan 60 monumenten staan in onze showroom opgesteld. (Lid van de Algemene Bond van Natuursteen Verwerkende Bedrijven) Nieuwe locatie showroom en werkplaats Industrieweg 1 OH, 1785 AG Den Helder TeL (0223) 632106 Fox (0223) 631648 DAAR RED JE LEVENS MEE Schuur I. model, ter ras verhoogd, chalet voorzien van cv, kabel tv, telefoon- aansl. enz. enz. Voor meer info: na 18.00 uur, Vuurtorenweg 71 De Cocksdorp Vragen naar Erik of Mascha. Slufterweg 380 Te koop: luxe chalet met schuur met vaste jaarstandplaats met vaste standplaats in div. prijsklassen Telefoon 0222 - 321294 of 06 20626317 „AZIE" Groeneplaats 12, Den Burg, telefoon 313833 3^ presenteren wij in de grote achterzaal Airconditioning (Uitsluitend na reservering) aanvang 17.45 en 19.30 uur Van 32,- voor 27,- p.p. ƒ15,- voor kinderen tot 12 jaar •Cr 25 Cantonese specialiteiten/gerechten. Nagerechten: ananas, lychee, vruchten, gebakken banaan. Vanaf 25 personen lopend buffet gehele week mogelijk na reservering, prijs op aanvraag. Voor afhalen en in het restaurant voor 2 personen f68,- Kroepoek Babi Pankang Babi Ketjap Kippenvlees met Gon-Bao saus Koe Loy Yuk Foe Yong Hai Tjap Tjoy ossenhaas Rijst, nasi of bami Koffie of thee Bij afhalen i.p.v. koffie: lychees en ananas Alleen voor afhalen voor 2 personen 29,- Inclusief grote bak nasi of bami en een plak kroepoek Menu 1 Babi Pankang Tjap Tjoy Menu 2 Foe Yong Hai Babi Ketjap Menu 3 Babi Pankang Koe Loy Yuk (vlees in zoetzuursausl Menu 4 Foe Yong Hai Ajam Ketjap (gebakken kip in Ketjapsaus) voor 2 personen f38,- Grote bak nasi of bami met Babi Pankang Babi Ketjap Indisch rundvlees Koe Loy Yuk Cantonese Babi Pankang Foe Yong Hai 1 plak kroepoek [□1i3p(rzl(ijllr3li3(r3li51lijl[izl(ijl(Ël(fzl(izl[fnlli3fi3(izinzlliz1llsilM^1M^MM§lM§M^lMMM^lMMlM§li] Aangevraagde bouwvergunningen J Bei|ert voor het vergroten v.e woning a/d Beatrixlaan 149 te Den Burg (ontvangen 2 augustus 2001): J. Kuiper voor het vergroten v e woning aan Vierhuizen 5 te Oosterend (ontvangen 7 augustus 2001), Middenweg Vastgoed BV voor het plaatsen v.e kelder a/d Ooster- enderweg 34 te Oosterend (7 augustus 2001) Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren ma ken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwver gunning is verleend en/of de melding positief is terug gemeld. Verleende bouwvergunningen en goed gekeurde meldingen bouwvoornemen worden gepu bliceerd. Verleende bouwvergunningen W.K. Leijdekkers voor het vernieuwen/vergroten v.e. winkel met bergruimte a/d Waalderstraat 18 te Den Burg (verzonden 6 augus tus 2001), AAM Noordeloos voor het vergroten v.e garage a/h Verlaet 8 te Den Burg (verzonden 7 augustus 2001); CJ. Bakker voor het plaatsen v.e. serre a/d Kogerstraat 69 te Den Burg (verzonden 8 augustus 2001); Tesselhuus voor het plaatsen v e bijgebouw a/d Ruijslaan 65 te De Koog (verzonden 8 augustus 2001), GC M Keijzer voor het veranderen/vergroten v.e. woonhuis a/d Noord wester 80 te Den Burg (verzonden 8 augustus 2001). Goedgekeurde melding bouwvoornemen J.S Pels voor het plaatsen v.e schuur a/d Sluyscoog 27 te Den Burg (verzonden 3 augustus 2001); J. Steinhage voor het plaatsen v.e tuinhuisje a/d Redoute 10 te Den Hoorn (verzonden 3 augustus 2001); B Siersma voor het plaatsen ve fietsenberging a/d Plevierstraat 19 te De Koog (verzonden 6 augustus 2001). Verleende sloopvergunning G.C. Drijver voor het slopen van drie recreatieve opstallen a/d Muyweg 50a, 52 en 56 te De Cocksdorp (verzonden 7 augustus 2001), Th J Leegwater voor het gedeeltelijk slopen ve hotel a/d Hoofdweg 80 te De Cocksdorp (verzonden 7 augustus 2001) Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendgemaakt een be zwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gron den van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondisse mentsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling Bouw- en Grondzaken, kamer 2.12 van het gemeentehuis. Voornemen tot medewerking Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan het bouwplan van: Van Braak Accountants voor het veranderen/vergroten van een woonhuis met kantoor aan de Beatrixlaan 151 te Den Burg Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. De bouw- en situatietekeningen liggen vanaf 13 augustus 2001 gedurende vier we ken ter inzage op kamer 0 12, van de sector Ruimte en Wonen, van het gemeentehuis. Gedurende de ter mijn van terinzageleggmg kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Voornemen tot vrijstelling Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan "Buitengebied Texel" ten be hoeve van: het gebruik van de agrarische bestemming als woonbestemming van het perceel Mieland 4 te Oudeschild Ons voornemen om medewerking te verlenen ligt vanaf maandag 13 augustus 2001, in het kader van de inspraakprocedure, gedurende twee weken ter inzage bij de sector Ruimte en Wonen (kamer 0.12) van het gemeentehuis. Gedurende deze termijn kan eenieder schriftelijk reacties kenbaar maken bij het college van Burgemeester en Wethouders. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt tegen deze besluiten bij burgemeester en wethouck een bezwaarschrift indienen binnen zes weken nai dag waarop dit besluit is gepubliceerd. Het bezwé schrift dient tenminste te bevattende naam enk adres van de indiener; de dagtekening; een omsck ving van het besluit waartegen bezwaar wordt maakt; de gronden van het bezwaar; zo mogelijkeen afschrift van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is hete- spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziem, in te dienen bij de president van de rechtbank Alkmaar, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar. Vanó indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt bedrag aan griffierechten geheven. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens inge volge artikel 5 van de Kapverordenmg Texel en over eenkomstig het bepaalde in de Algemene wet be stuursrecht, vergunning te verlenen aan: de heer J.S. Vlaming, Ankerstraat 25 te Oosterend voor het kappen van een kastanjeboom in de voor tuin van voornoemd perceel wegens overlast en verbreding inrit; Vogelmient v.o.f., p/a Badweg 32 te De Koog voor het kappen van een aantal populieren en dennen verspreid over het terrein van de Vogelmient aan de Ruyslaan/Epelaan/Kamerstraat wegens nieuw bouw en herinrichting terrein. De aanvraag om kapvergunning en een ontwerp van de beschikking op deze aanvraag, alsmede het ad vies van de chef groenbeheer van Gemeentewerken Texel, liggen gedurende vier weken voor belangheb benden ter inzage. Binnen deze termijn kunnen deze belanghebbenden hun zienswijze daarover hetzij mondeling, hetzij schriftelijk kenbaar maken aan Bur gemeester en Wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg. De betreffende stukken zijn ge durende de openingstijden van het gemeentehuis aanwezig op de afdeling Grondzaken, kamer 2.03 (bovenste verdieping). Nadere informatie: telefoon nummer (0222) 36 22 76 Burgemeester en Wethouders hebben de volgende verkeersbesluiten genomen het afsluiten voor alle verkeer, uitgezonderd aan wonenden, fietsers en begeleidende auto's, van de IJsdijk, vanaf de Laagwaalderweg en de haven tot de Ottersaat, in verband met de organisatie van het Noord-Hollands kampioenschap tijdrijden op 1 september 2001 van 12.00 uur tot 17.00 uur; het wijzigen van het stopverbod aan het Achterom, tussen de zogenaamde "Bananensteeg" en de inrit van de Aldi (naast schoenhandel Hoogerheide) in een parkeerverbod aan beide zijden van de weg. Vuiloverslagstation De Hamster is iedere tweed? zaterdagmorgen van de maand van 9.00 tot 12.00 ui/ geopend voor het inleveren van grofvuil. Zaterdag 1' augustus is dit weer het geval. Deze openstelling uitsluitend bedoeld voor particulieren, dus niet voo bedrijven. Het inleveren van grofvuil is gratis tot etf gewicht van 250 kg. Onder grofvuil wordt verstaalt verhuisbaar afval uit de woning, dat niet in de mini- container past. Overigens kunt u uw grofvuil ook op werkdagen gra tis inleveren. De openingstijden hiervoor zijn: van tot 12.00 uur en van 13.30 uur tot 16.00 uur. Disco- en borrelbus Om een snelle afvoer van uitgaanspubliek vanuit Ds Koog te bevorderen, worden deze zomer op i dagavond weer speciale bussen ingezet. De "borFelbus" rijdt richting Den Burg, de (rode) "Metro lijn" gaat naar het noorden van het eiland. De bus sen vertrekken vanaf de bushaltes aan de Nikade Ook zaterdag 11 augustus is dit weer het geval. Borrelbus De borrelbus wordt beschikbaar gesteld doe Connexxion in opdracht van de gemeente. De kosten zijn 5,- per persoon per rit. De bus rijd richting noodcamping en Den Burg. Route: nood- camping - busstation Elemert - "rondje" Den Bur? stopt op de normale halteplaatsen. Vertrektijden: 3.00 uur en 3.30 uur Metrolijn Deze bus wordt ingezet door discotheek De Metro* is particulier initiatief. De kosten zijn 5,- per persoon per rit. De bus rijtf richting De Krim en De Cocksdorp. Vertrektijden: 2.45, 3.00, 3.15 en 3.30 uur. Extra Connexxionbus zaterdagavond Op de zaterdagen dat de disco- en borrelbus rijdt Zei Connexxion na de normale dienstregeling een ext^ rit maken van Den Burg naar De Koog. Deze bui vertrekt om 23.08 uur van het busstation aand* Elemert in Den Burg en rijdt via het gebruikelijk® rondje in Den Burg naar De Koog. Het normale 0' tarief is van toepassing.

Texelsche Courant | 2001 | | pagina 8