Klein Griekenland nieuw restaurant Kapster vijfentwintig jaar met plezier naar haar werk 7 Met vaste klanten bouw e vertrouwensband op r! .TEXELSE COURANT Goënga start in NK wielrennen 3edrijvig he id J Wat ik zeggen wou... Verscheurde stilte Wisselend succes motorcrossers in Noord-Brabant Pardoes- spelletjesmiddag Voetbalprogramma Voetbal Texel'94 Tennisstrijd bij Deuce Aanmelden voor Eilandcompetitie Gymnastiek in Oudeschild Training Tevoko Tropische hitte bij strandloop Wat ik zeggen wou... Taxi VRIJDAG 17 AUGUSTUS 2001 Konstantmidis, Manon Jeurink en Chris Konstantinldis in Klein Griekenland Griek Saki Konstantinidis heeft ir de tweede maal een Grieks taurant op Texel geopend. Aan Nikadel te De Koog runt hij, sa ri met neef Chris en dochter la, restaurant Klein Grieken- 1 Door zijn eerdere broodwin- g op het eiland heeft hij volgens en zeggen al direct veel elaars aan zich gebonden. 'Eén ereten, is nooit meer vergeten', iel motto. zijn nu zes weken open. Daar- rliebben we heel wat verbouwd, jast alle Griekse beelden en versie- en hebben we ook een nieuw in- jr.' Opvallend is dat, waar eerst volledige muur zat, nu naar ■ks voorbeeld een boog is ge- gd. De metamorfose van het malige café is nog niet voltooid, willen een kinderhoekje in het aurant bouwen en momenteel dl er ook een terras gemaakt. Jeurink heeft ons tijdens de hele iouwing enorm geholpen, hg was belangrijk.' restaurant, dat inmiddels zes rn is geopend, is een samenwer- aangegaan met naastgelegen ■llerie De Koog, van Manon link. 'De gasten kunnen onder fcre bij ons komen ontbijten. We ioen allerlei soorten eten en drin- Een uitgebreid lopend buffet maar vijftien gulden.' istantinidis had eerder soortge- restaurants in Den Helder, Kht, Heerlen en ook op Texel. 'Ik ruime ervaring met restaurants cafetaria. Op Texel zat ik in het id waar nu Nikos zit. Wat hij nu is, uk opgebouwd. Ik was in 1987 de rsteGriek op Texel', vertelt hij trots. 'Nu heb ik het enige restaurant in Nederland dat Klein Griekenland heet, dat is wel leuk. De rest heet al lemaal Kreta of Zorba.' Op de menukaart prijken een aantal opvallende gerechten. Zo blijkt er bij voorbeeld voor 'verliefde stellen' een aparte maaltijd te zijn. Ook staan Eynio Vonkie en Mister Vonkie, twee kipgerechten, op de kaart. Beiden verwijzen naar de snackkar die de gebroeders Vonk exploiteren onder de naam Vonkie, en waar hij zijn kip betrekt. Verder is er uit elke streek van Griekenland wel één gerecht te krij gen.' Na het eten worden, volgens (Foto Michlel Dokkor) goed gebruik, de nodige borden stukgegooid. 'Als het gezellig is, pak ik een paar oude borden en dan gooien we daarmee. Het is een beetje jezelf omhoog halen. Gasten kunnen dat ook doen Voor vijfentwintig gul den kunnen ze tien borden kapot gooien. De eigenaar heeft geen vrees dat het restaurant niet gaat lopen. 'Je had dit nog niet in De Koog. Gelukkig komen er veel Texelaars die ik al kende. Elke week wordt het drukker; ook met toe risten. We hopen dat ze allemaal te rugkomen omdat het goed was. Ik hoop dat ik nog wat personeel kan vinden. Misschien willen er wel Texelaars komen werken.' In de win ter wil Konstantinidis zijn zaak ook open houden 'We nodigen een Griekse band uit en willen allerlei din gen organiseren. Ook maken we mis schien een start met de bezorging van eten. Daar kunnen we ook in de zomer weer de vruchten van pluk ken.' Erwin Goënga staat zondag in het Drentse Dalen (bij Coevorden) aan de start van het Nederlands kam pioenschap wielrennen voor junio ren. De 18-jarige Texelaar is op dreef. Na al in vijf wedstrijden bij de beste drie te zijn geëindigd, schreef hij maandag de Ronde van Steensel op zijn naam. Het 60 kilometer lange Brabantse criterium kende een sterk deelnemersveld. Onder de tachtig renners bevond zich onder meer de nationale juniorenselectie van Rus land. Goënga deed al snel van zich spreken. Na vijftien kilometer ont snapte hij met Gideon de Jong en Rob van Gestel uit het peloton. Het drietal werkte goed samen, maar werd desondanks door vijftien ach tervolgers achterhaald. Op dat mo ment, zeven ronden voor het einde, plaatste Goënga een nieuwe demarrage. Vijftien kilometer lang reed hij alleen op kop, maar bij het ingaan van de laatste ronde voegde En/vin den Hollander zich bij hem. Tot teleurstelling van Goënga, die vreesde dat hij te veel van zijn krach ten had verspeeld om in de eindsprint nog een kans te maken. Hij liet zijn concurrent daarom het tempo bepa len. Vlak voor de finish bleek de Texelaar toch voldoende hersteld om zijn slag te slaan. Het nationaal kampioenschap, een wedstrijd over 145 kilometer met 149 tegenstrevers, ziet Goënga met ver trouwen tegemoet, al durft hij met te hoog van de toren te blazen. 'Ik gok op een plaats bij de eerste tien. Win nen is heel moeilijk, zeker omdat zulke wedstrijden vaak eindigen in een massasprint.' Goënga noemt zichzelf 'behoorlijk allround', met dien verstande dat hij niet zo'n sterke sprinter is en beter dan gemiddeld tegen een heuvel oprijdt. Het weekend erop doet de Texelaar in Limburg mee aan een tweedaagse wedstrijd om de wereldbeker. 'We rij den twee gewone etappes en een tijdrit. Een plaats bij de beste tien zou dan ook mooi zijn, want aan zulke wedstrijden doen vaak nogal wat Duitsers en Italianen mee die gewoon een stuk sterker zijn dan de rest.' Ondanks zijn bescheidenheid is Goënga, die lid is van de vereniging DTS uit Zaandam, wel zeer ambiti eus. 'Volgend jaar hoop ik in een sterke amateurploeg te rijden. In de wedstrijden die ik nu rijd, probeer ik me in de kijker te rijden, om voor zo'n ploeg gevraagd te worden. Zondag en volgende week staan zeker scouts langs de kant die op zoek zijn naar nieuwe renners Doel op de langere termijn is professioneel renner te worden. 'En dan de Tour de France te rijden. Of de klassiekers mml- ade' Van 2 tot en met 9 augustus hebben wij tijdens onze vakantie op Texel gekampeerd bij een boerderij in het gebied dat grenst aan de Mokbaai. We hadden gelezen dat-het gebied een nationaal park is en onder de Vogel- en Habitatrichtlijn valt. Het is daarom een stiltegebied, waarvan het bekende natuurreservaat De Petten deel uitmaakt. Reden voor ons om daar van de rust en de natuur te ge nieten. We kwamen bedrogen uit. Grenzend aan het stiltegebied en de Mokbaai blijkt een kazerne te zijn gelegen. Onbegrijpelijk; rust, natuur en leger gaan immers niet samen. Dat bleek maar al te snel. Helikopters, waarvan een deel de kazerne aan deed, en vliegtuigen vlogen regelma tig over het stiltegebied. Wij stoorden ons aan het harde geluid en zagen dat de in het gebied broedende vo gels iedere keer verschrikt opvlogen. Het werd nog erger toen op 3 augus tus 2001 op het kazerneterrein in de open lucht een disco werd gehou den. Met de zuidwestenwind mee denderde housemuziek urenlang over de Mokbaai en het stiltegebied. We hebben tot middernacht in onze tent mee liggen dreunen; onze kinde ren konden door het lawaai de slaap niet vatten. Telefoontjes naar de ka zerne en de politie haalden niets uit. Hoe is het mogelijk dat op een prach tig eiland met één van de laatste nog ongerepte natuurgebieden in ons land dit getolereerd wordt. Wij zijn in ieder geval genezen van Texel. De volgende keer gaan we naar Schier monnikoog. Ron van der Pol, Houten Motorcrossers Arjan van Malde- gem, John Boeijen, Bonne Klein Woolthuis en Ronald Zijm hebben zaterdag in Berghem in Noord- Brabant meegedaan aan de laatste kwalificatiewedstrijd voor de Ne derlandse kampioenschappen. Zijm moest de strijd staken, maar plaatste zich wel voor deze titel strijd, die komend weekend begint en wordt georganiseerd door Mo tor Organisatie Nederland. Ronald Zijm, die uitkomt in de 250 cc-klasse voor senioren, beleefde een ongelukkige middag. In de eer ste manche viel zijn starthek niet, waardoor hij als allerlaatste vertrok. Na een goede inhaalrace kwam hij meermalen ten val na botsingen met andere rijders. Hij werd daardoor kansloos voor een goede kwalificering en besloot zich vroeg tijdig om te kleden. Dat kon hij zon der bezwaar doen, want voor de fi nales had hij zich eerder al ruimschoots gekwalificeerd. In de klasse 125 cc voor junioren pakte Bonne Klein Woolthuis direct na de start de leiding in het 52-kop- pige deelnemersveld. Hij hield die lang in handen, maar moest drie ron den voor het einde toch zijn meerdere erkennen in Davy Boersma uit Hel mond. John Boeijen kende een ma tige start, maar reed daarna keurig naar voren en eindigde op de twaalfde plaats. Arjan van Maldegem kwam mede door twee valpartijen niet verder dan de achtentwintigste plaats. In de tweede manche kwamen de Texelaars in de eerste bocht in het gedrang, waardoor zij na één ronde op posities rond de vijftiende plaats doorkwamen. Klem Woolthuis hield wederom een hoog tempo aan en knokte zich terug naar een vierde plaats. Ook in het dagklassement eindigde hij als vierde. Boeijen had een kleine aanvaring met een andere coureur en belandde even buiten het circuit, waardoor er voor hem met meer in zat dan een tiende plaats. Voor Van Maldegem verliep ook deze manche niet vlekkeloos. Hij eindigde als tweeëndertigste Veel toeristen hebben maandag de Pardoes-spelletjesmiddag in zwem bad Molenkoog bezocht. Zij konden meedoen aan ondermeer een eierrace door het water, stuivertje duiken, waterbasketbal en stoepkrijt- tekenmgen maken. Volgens Molenkoog was het een geslaagde dag. Vanmiddag (vrijdag) is het bad vanaf 16.45 uur gesloten vanwege afzwemmen. De jeugdelftallen van voetbal vereniging Texel'94 spelen de ko mende weken een groot aantal oe fen- en bekerwedstrijden Het programma is als volgt: Zaterdag 18 augustus 13.30 Texel'94 D1-HCSC D1 Dinsdag 22 augustus 19.15 Texel'94 A1-Texel'94 A2 Zaterdag 25 augustus 11.45 Texel'94 D1 -WGW D1 12.00 JVC E1-Texel'94 E1 13.30 Texel'94 C1-ZAP C1 11 00 Wieringermeer C2-Texel'94 C2 13.30 Texel'94 A1 -Kolping Boys A2 Zondag 26 augustus 12.45 Texel'94 A2-Helder A2 Dinsdag 28 augustus 18.30 Con Zelo A1 -Texef'94 A2 19.00 HCSC C1-Texel'94 C1 Donderdag 30 augustus 19.00 ZAP D1-Texel'94 D1 19.00 Texel'94 E1-Helder E1 Zaterdag 1 september 14.30 WGW A2-Texel'94 A2 10.00 Texel'94 C1 -Helder C1 12.00 Helder D1-Texel'94 D1 12.00 Texel'94 E1-WGW E1 De oefenwedstrijd die het eerste elf tal van Texel'94 zaterdag (morgen) tegen Voorland zou spelen, gaat niet door. Ook het alternatief, een beker wedstrijd op zondag tegen WGW, is van de baan. De eerstvolgende wed strijd staat voor woensdag 22 augus tus op het programma. Het team van trainer Gerrie Plaatsman speelt dan in Den Helder om de districtsbeker tegen Watervogels, aanvang 19.00 uur. Zondag 26 augustus ontvangt Texel'94 op eigen veld om 14.00 uur WGW. De (voorlopig) laatste wed strijd om de beker wordt woensdag 29 augustus gespeeld in Den Helder, waar de nieuwe fusieclub FC Den Helder als gastheer optreedt Deze ontmoeting begint om 19.00 uur. Ovengens is Texel'94 nog steeds op zoek naar een grensrechter. Henk de Ruyter, die deze functie jarenlang heeft vervuld, is met ingang van het nieuwe seizoen als coach actief bij zijn oude club ZDH. Wie interesse heeft, kan contact opnemen met Wim Koorn, tel. 367 123. Eind augustus beginnen de club kampioenschappen enkel- en dub belspel van tennisvereniging Deuce. De deelnemers worden ingedeeld naar sterkte en spelen (per onderdeel) minimaal vier wedstrijden. Bij het plannen wordt zoveel mogelijk reke ning gehouden met tennissers die op een bepaalde dag niet kunnen spe len. Opgave is mogelijk tot maandag 20 augustus 18.00 en dient te gebeu ren door middel van het opgave- formulier dat te verkrijgen is in de hal van de kantine. klein meisje kamde ze eindeloos de haren van haar pop- men zat ze - net als haar zevenjarige dochter nu - uren voor ispiegel om zichzelf mooi te maken. Wie vroeg wat ze later Me worden, kreeg maar één antwoord: kapster. Morgen is onne Schermer-Bakker 25 jaar werkzaam bij Kapsalon Henri, n opmerkelijk lange periode, zeker voor de branche waar ze isa ff kt, waar werkneemsters gemakkelijk de overstap naar een eel> dere baas maken, voor zichzelf beginnen of anders wel stop- s fiwanneer ze kinderen krijgen. 'Ik ben nog geen dag met te- e izin naar mijn werk gegaan. Het is voor mij gewoon hobby, flïs it is best mogelijk dat ik over nog eens 25 jaar haren sta te ppen in de Gollards.' ut E> :ate' gel! etro band die Schermer (een dochter bus Jaap Bakker en Corrie Buisman Oudeschild) met Henk Prins, haar heeft, kwam met als vanzelf tot "d. 'Nadat ik de MAVO had ge- ei, wilde ik via het leerlingstelstel doB iper worden. Dan ga je één dag "fschool en werk je vier dagen. Ik 1*9 ddus een baan nodig. Ik wilde wel Henri werken, maar die voelde ïr weinig voor. Hij was nog maar 'ds 1971 voor zichzelf aan het werk wilde geen leerlingen. Clara ^Inik. een kennis van ons die bij 'had gewerkt, heeft haar best bij 'gedaan en gezegd dat hij het 'kon proberen. Op een gegeven hij; nou, laat haar dan maar ko- fankelijk bestonden haar werk- «lieden vooral uit vegen en het ®wnmaken van rollers. Later dn re ook haren wassen en per kten. 'Het leuke is dat ik nu ^klanten heb. die ik nog uit die 'kn. Een mevrouw zei het laatst 9!sgen me: ik heb je al die tijd Smaakt, vanaf het moment dat inkwam als verlegen meisje tot moeder van twee kinderen. hievrouw is nu achtentachtig. Het klinkt misschien gek, maar wij zijn gewoon vrienden geworden. Margret, Henri's dochter, was zeven toen ik hier begon. Nu is ze m'n baas, al voe len we dat zelf niet zo.' Het contact met de klanten is het leukste aan het vak van kapster, vindt Schermer. 'Het is heel makkelijk om een praatje te beginnen. Sommige mensen hebben daar met zo'n be hoefte aan, maar dat merk je gauw genoeg. Dan geven ze alleen maar antwoord op je vraag. Je doet hier wel mensenkennis op. Het is ook leuk om af en toe een toerist in de stoel te hebben. Die zijn op vakantie, hebben weer eens een ander verhaal te ver tellen. Ik kan me aardig verstaanbaar maken in het Duits en omdat de meesten hier dat een stuk moeilijker vinden, krijg ik vaak de Duitse toeris ten toegeschoven. Maar de meeste mensen die ik knip, ken ik al jaren. Sinds ik kinderen heb, werk ik nog anderhalve dag in de week. Die zijn gauw gevuld met vaste klanten. Sommigen komen elke week. Met zulke mensen bouw je echt een vertrouwensband op. Ik ben geen type dat alles overal rondbazuint en Ondanks hun band is Yvonne Schermer (tinks) haar baas /rechts) altijd meneer Prinsblijven noemen. Dat vinden mensen wel eens gek. Maar dat wil niet zeggen dat we afstandelijk zijn tegen elkaar.m>'° woo HommMU dus krijg je best veel te horen. Van een mevrouw die over haar ernstig zieke man vertelt, bijvoorbeeld. Dat is wel eens moeilijk, omdat je er zo weinig aan kunt doen. Soms voel je je maatschappelijk werkster. Maar het is ook heel mooi Sommige klan ten sturen me een kaartie of een bloe metje als ik jarig ben. Toen ik een keer ziek thuis bleef, kreeg ik de volgende dag al een lange brief van iemand.' Ook het knippen zelf kan Schermer nog altijd bekoren. 'Mensen mooi maken, ze het gevoel gevei i dat ze er leuk uitzien. Het allerleukst is wan neer iemand binnenkomt en zegt: Wat denk je? Maak er maar wat van. Dan laat je zo iemand wat zien uit een blad, je praat er samen over. Want het moet natuurlijk wel bij iemand pas sen. En het mag ook met te ingewik keld, want als je er thuis eerst uren mee bezig bent voor het weer in mo del zit. dan doe je het de volgende dag gewoon weer zo als het altijd zat.' Om bij te blijven en de modelijn te kennen, bezoekt ze net als haar col lega's met enige regelmaat beurzen en shows, leest ze trouw de vakbla den en volgt ze af en toe een cursus. 'Dat is echt nodig. Want ze grijpen wel steeds terug op wat geweest is. op de jaren zeventig of tachtig bij voorbeeld, maar het is met helemaal hetzelfde De technieken blijven ver anderen.' Schermer weet precies wat in is in toonaangevende steden als Parijs en Amsterdam. 'Je hebt daar echte extremen. Die kapsels zie je hier niet. Dat zou ook met kunnen, want ze moeten wel tegen de wind bestand zijn. Ook de kapsalons zelf zijn heel anders. In Amsterdam heb je van die kinky kappers, die hebben geen spiegels meer maar videowalls, waarbij de klant zichzelf rondom op grote schermen ziet. Dat is leuk, maar Ik zou niet passen in zo'n zaak. Je kunt dat toch allemaal niet vergelij ken. In de grote steden gaan mensen in hun mooiste kleren naar de kapper. Want daarna gaan ze winkelen. Of op stap. Hier komen mensen nog gauw even na hun werk.' Veel kapsalons beleven moeilijke tij den. Het aanzien is niet al te hoog. waardoor weinig scholieren zich voor de opleiding melden en het moeilijk is om personeel te krijgen. De voor uitzichten lijken iets beter te worden, maar Salon Henri heeft al anderhalf jaar lang een niet op te vullen vaca ture. Een veel gehoorde klacht onder eigenaren is ook dat hun personeel er na het voltooien van de opleiding al snel vandoor gaat om een eigen zaak te beginnen of meer geld te verdie nen bij een beter gefortuneerde werk gever. Schermer kan zich er wel iets bij voorstellen, maar heeft zelf nooit serieus andere ambities gehad. 'Lang geleden heb ik eens het aanbod ge had om een zaak te beginnen in het pand in Oudeschild waar nu Kapsa lon Corinne zit. Maar ik ben heel pre cies en netjes, wil graag alles op orde hebben. En je kunt nu eenmaal niet alles. Ik ben getrouwd met Nicol die een eigen bloembollenbedrijf heeft, we hebben twee kinderen, een eigen huis. een grote tuin. Een eigen bedrijf zou bijna met te doen zijn. Want ik wil ook een leuke moeder zijn. En ik heb het gewoon ontzettend naar mijn zin in deze baan. Het gebeurt regelma tig dat we met z'n drieën iemand staan te knippen en dat we met z'n zessen dwars door de zaak met el kaar aan het praten zijn. Dat is hart stikke gezellig.' Ondanks hun band is ze haar werk gever altijd meneer Pnns blijven noe men. 'Dat vinden mensen wel eens gek. Maar toen ik hier kwam, was ik zestien en hij bijna veertig. Bovendien ben ik niet iemand die snel ye zegt, ook niet tegen klanten. Maar dat wil met zeggen dat we afstandelijk zijn tegen over elkaar.' Ze lacht: 'Trou wens. voor de grap zeg ik ook wel eens hè Henri tegen hem.' Half september gaat de Eiland competitie volleybal weer van start. De wedstrijden worden als vanouds op dinsdagavond in sporthal Ons Genoegen gespeeld. Er zijn drie klasses: voor heren, dames en ge mengde teams. Alle teams die vorig jaar hebben deelgenomen, zijn auto matisch weer ingeschreven. Nieuwe teams kunnen zich tot vhjdag 24 au gustus aanmelden bij Willem van de Kamer, tel. 315 194. Tot die datum kunnen ook naamswijzigingen voor bestaande teams worden doorgege ven. Met uitzcndering van de peuters gaan alle leden van Gymnastiek vereniging Oudeschild (GOS) ko- mende week weer aan de slag. De peutergrcep kemt pp 6 september in actie. Nieuwe leden kunnen zich bij aanvang van de les melden en twee weken vrijblijvend meegymmen cm van de sfeer binnen de vereniging te prcven. Henme Kcopman verzorgt de lessen voor de peuters, alle andere zijn in handen van Nico Stoter, die telefonisch te bereiken is via 315 228. Locatie is de gymzaal bij dorpshuis 't Skiltje. De lessen duren één uur. Het lesschema is als volgt: dinsdag 15.30 uur: kleuters groep 2 (5 jaar); 16.30: jongens en meisjes groep 4 (7 jaar); 17.30: jongens en meisjes groep 6 (9 jaar). Donderdag 14.30: peuters (3 jaar); 15.30: kleuters groep I (4 jaar); 16.30: jongens en meisjes groep 3 (6 jaar); 17.30: jongens en meisjes groep 5 (8 jaar); 18.30: jon gens en meisjes groep 7 en 8 (10 en II jaar); 19.30: jongens groep 8 en voortgezet onderwijs. Volleybalvereniging Tevoko hervat maandag 27 augustus de training. Gezien de krappe bezetting van de teams die uitkomen in de NeVoBo- competitie is versterking zeer wel kom. Nieuwe spelers van elk niveau (inclusief recreanten) kunnen zich aanmelden bij trainster Connie Joling, tel. 313 862. Geïnteres seerden mogen gratis en vrijblijvend een paar keer meetrainen. De trainin gen vinden plaats in de Burgemees ter de Koninghal. Het trainingsschema is als volgt: maandag 20.45-22.00 uur: dames 1 en 2 (tweede training dames 1); dins dag 17.15-18.15: jeugd C; woensdag 18.15-19.15: jeugd A; 19.15-20.30: dames en selectie uit recreanten; 20.30-21.45: heren 1 en 2; donder dag 18.30-19.45: dames recreanten; 19.45-21.00 heren recreanten (inclu sief Kobeko); 21.00-22.15: dames 1 vnjdag 16.30-17.30: alle jeugd. Vorige week was het nog herfstachtig, maar de zesde en laat ste strandloop bij paal 28 vond woensdag onder tropische omstan digheden plaats, ledereen had het warm en heel snelle tijden konden dan ook met genoteerd worden. De wedstrijd over 8 kilometer werd in 29.49 minuten gewonnen door Lutz Lohse. Hij werd op veertig seconden gevolgd door Henk Olijve uit Haren, die bovendien de snelste veteraan was. Als derde ging Huib de Kwant uit Krimpen aan de IJssel over de fi nish in 32.16. Margot van der Ven werd in 37.54 de snelste vrouw. De loop over 4 kilometer werd gewonnen door de 14-jange Jarno Olijve. Hij finishte in 17.26. Rose Goslinga won bij de vrouwen in 22.23. Rutger Smets uit België schreef de loop over 1 kilometer bij de jeugd tot 12 jaar op zijn naam in 4.58. Michelle Edel uit Purmerend pakte in 5.31 de zege bij de meisjes. rn on lozen» Pj'cn on dr n-jjcUr We wilden vrijdag stappen in De Koog. Tegen elf uur een taxi gebeld, nou wij dachten dat dat geen pro bleem zou zijn. We werden pas een uur later opgehaald, omdat er zoiets als een controle plaatsvond. Oké. dat zal wel ergens nodig voor zijn ge weest Maar dat we tegen dneën met- met een taxi (en we hebben ze alle maal gebeld) terug konden is echt waanzin. Ik dacht echt dat ze het uitgaanspubliek zo snel mogelijk weer naar hun logeeradressen wilden hebben. Nee, dus!! We kregen van een taxi-centralist te horen dat we naar de taxi-standplaats moesten. Wat we daar zagen; het was een gek kenhuis. Geen taxi te krijgen en als die er was, werd die besprongen door mensen die allemaal weg wilden uit De Koog! Dus zeer ontevreden men sen. Er werd een bus ingezet, maar sorry hoor, daar voelden we nou he lemaal niets voor, omdat veel passa giers een zeer kort lontje hadden!! Nee, een avondje stappen hadden we ons leuker voorgesteld! We zijn echt wel wat gewend, maar dit sloeg alles. Tina, Jacqueline, Patricia en Tnjme, Amsterdam

Texelsche Courant | 2001 | | pagina 7