Amerikaanse topartiest doet afbericht wegens vliegangst I teso 2 Texel Blues opnieuw gevarieerd festival E Agenda S Actie en hilarische momenten .TEXELSE COURANT" Radio Texel "TH Cabaretier Myer bouwt een feestje Kerkdiensten Poppenkast oud Papier Bowlen weer van start Informatieavoni kamerbewonéri VRIJDAG 12 OKTOBER 2001 Roscoe Chenier was voorbestemd om het festival af te sluiten. Iets om naar uit te kijken, want de bijna zestigjarige Amerikaanse gitarist/ zanger heeft zijn sporen verdiend. Het familielid van zydeco-God Clifton Chenier is al sinds 1958 actief in de muziek, maakte CD's, trad viermaal op tijdens de be kende Blues Estafette en werd in 1994 uitverkoren voor het prestigieuze North Sea Jazz Festi val. Helaas is ook voor hem de wereld veranderd sinds de aansla gen in Amerika. Hij kreeg vlieg angst en liet de organisatie van Texel Blues weten zondag niet in De Twaalf Balcken te zullen optre den. Ondanks deze tegenvaller belooft het veertiende bluesfestival een mooi festijn te worden, met flink wat be kende namen en een grote verschei denheid aan stijlen. Zoals gebruike lijk heeft de organisatie gekozen voor een 'pittige start', met veel bands die actief zijn in het bluesrock-genre. Zaterdag komen alle bezoekers aan hun trekken, zij het dat soms mis schien even moet worden gezocht naar de artiesten die het beste bij hem of haar in het gehoor liggen. Natuurlijk kan het ook handig zijn om van te voren wat informatie in te win nen. Een volledig overzicht bieden we hier niet. De liefhebber kan zijn hart ophalen met de speciale blueskrant, die afgelopen week met de Texelse Courant werd verspreid en waarin Gelein Jansen met veel kennis van zaken lijvige achtergrondverhalen over alle deelnemende artiesten heeft geschreven. Eén van de grootste publiekstrekkers is ongetwijfeld Aimon, die bekend heid verwierf onder zijn artiesten naam Samuel Eddy. De Ierse zanger en gitarist was al present tijdens het eerste Texel Blues in 1988, toen bijna niemand hem nog kende. Hij wekte toen veel verbazing, ook bij zijn band leden, door al spelend op z'n draad loze gitaar naar buiten te lopen en het optreden twintig minuten lang voort te zetten in de Kantoorstraat. Het waren de eerste dagen van een im ponerende carrière, waarin hij optrad met grootheden als Johnny Winter, Jan Akkerman, Nils Lofgren, Walter Trout en zijn grote voorbeeld Rory Gallagher. Sinds die eerste keer was Aimon nog meerdere malen op Texel en iedere keer weer toonden de be zoekers zich geïmponeerd door zijn muzikaliteit en (vooral) zijn tomeloze inzet en enthousiasme op het podium.Vrijdag betreedt hij het po dium van Question Plaza, waar zijn optreden rond middernacht begint. Janis Joplin In het voorprogramma van Aimon staat Gina's Band of Blues, een zes- koppig gezelschap rond Gina de Boer. Deze excentrieke zangeres werd in het begin van de jaren negen tig ontdekt met haar bijzondere imi tatie van de jong gestorven Janis Joplin in Henny Huismans Sound- mixshow. In de finale won ze de publieksprijs. De band is sinds zeven jaar actief in het Nederlandse club circuit en op diverse festivals, waar voornamelijk eigen werk ten gehore wordt gebracht. Mensen die haar gehoord, hebben spreken hun be wondering erover uit dat deze blanke zangeres er in slaagt de 'zwarte' blues zo authentiek te laten klinken. Eind 1997 bracht Gina's Band of Blues de CD 'Thank God for Blues Beer' uit. Een oude bekende van Texel Blues is de Jan Rijbroek Band, die volgens traditie in café De Zwaan te beluiste ren is, zowel vrijdag als zaterdag. Het kwartet brengt stevige, swingende bluesrock ten gehore, waarbij het accent wellicht iets meer op de rock ligt. Dat daar veel vraag naar is, blijkt uit de circa 150(1) optredens per jaar die de heren verzorgen. Een imponerende verschijning is ook die van Magie Frankie, vanwege zijn witte, maffia-achtige kostuum met bijpassende hoed ook wel de 'Gang ster of the Blues' genoemd. Samen met zijn Blues Disease behoort hij tot de absolute top van de Nederlandse bluesscene. Hij was 'op eigen kracht' al bekend dankzij een groot aantal optredens in Duitsland, België en andere Europese landen en kon die faam nog eens vergroten door samen met legende BB King een tournee door Duitsland te maken. Recente hoogtepunten waren een concert serie met Ray Charles en de deel name aan de televisiespecial 'With a little help from van friends' van de NOS, waarin Magic Frankie net als onder meer Raymond van het Groenewoud in poptempel Paradiso optrad met het Metropole Orkest. Zaterdag is de zanger/gitarist met band vanaf 24.00 uur te beluisteren in Question Plaza. Blazerssectie De organisatie verwacht ook veel van Texan Tail, een band met een grote blazerssectie, die de platgebaande paden mijdt, zich heeft laten inspire ren door muziekstijlen uit de jaren veertig en vijftig en een aanstekelijke mengeling van blues, boogie, jump en swing maakt, waarop het moeilijk is de voeten stil te houden. Texan Tail is ook ontdekt door de media, zowel door toonaangevende in de muziek zoals Block en Oor, als door dagblad De Telegraaf, dat zelfs een hele pa gina aan de groep wijdde. Ook Texan Tail treedt op in Question Plaza, za terdag vanaf 22.00 uur. van Big Joe Turner, Jerry Lee Lewis, Professor Longhair, Buddy Holly en Buck Owens samenbrengt. Wie niet bijzonder veel om blues geeft, maar zaterdag toch op stap wil in Den Burg, kan terecht in discotheek de Jelleboog, waar de top 100-formatie Lemon oude en recente hits speelt. Op nader te bepalen locaties geeft een groep van zes dansers uit Purmerend demonstraties rock 'n' roll-dansen. Het festival wordt zon dag vanaf 21.30 uur in De Twaalf Balcken afgesloten door BB and the Blues Shacks, een Duitse formatie die te elfder ure kon worden gestrikt als vervanger van Roscoe Chenier, de Amerikaan die met meer durft te vlie gen. De Ierse zanger/gitarist Aimon, beter bekend onder zijn artiestennaam Samuel Eddy, is één van de publiekstrekkers van het veertiende Texel Blues. Wie wat rustigere muziek prefereert, komt aan zijn trekken in café De Karseboom, waar vrijdag en zaterdag wordt opgetreden door Professor Bottleneck the Juke Kings. De groep put veel inspiratie uit de blues van legenden Robert Johnson en Blind Willie Johnson, die in de jaren dertig actief waren. 'Back to the roots' dus, met een 'eerlijke sound'. Veel liefhebbers zijn er ook altijd weer voor aan de blues verwante stromin gen als cajun, zydeco en tex-mex, waarop het plezierig dansen is en die vrijdag en zaterdag door de groep Swamp ten gehore worden gebracht in de voorzaal van De Lindeboom. In eetcafe Bruintje Beer, een nieuwe zaal voor Texel Blues, speelt twee avonden lang het duo Boogie Twice, dat volgens de organisatie de stijlen Texel Blues begint zowel vrijdag als zaterdag om 22.00 uur, de optredens duren tot 3.00 uur. De cafés hebben ontheffing om tot 4.00 uur open te zijn. Kaartjes zijn verkrijgbaar aan de zalen zelf: De Zwaan. In den Grooten Slock, De Twaalf Balcken, De Pilaar, De Lindeboom (café en tussenzaal), Question Plaza, de Jelleboog en Bruintje Bëer. Een passe-partout voor alle zalen voor twee avonden kost ƒ30,- en voor één avond ƒ20,-. Losse kaartjes (voor één optreden) kosten ƒ7,50, met uitzondering van die voor Question Plaza en De Lindeboom, waar meerdere groepen optreden en die ƒ15,- kosten. Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u Shopping (muziek) 21.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 12.00 u. Reggae on the move (muziek) 14.00 u Ministry of sound (dance trends) 16.00 u. Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma) Vandaag: Imker Harry Ellen vertelt over het houden van bijen 18.00 u Muziek met Marco 19.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 9.30 u. Kerkdienst vanuit NH-kerk Den Burg 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13 00 u Goud van Noud (Nederlandstalig) 15.00 u. Country time (herhaling van donderdag) 16 00 u. Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18.00 u. Time travelling (muziek) 20.00 u. Proefproject (muziek) 21.00u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 10.00 u. Gereformeerde kerk Den Burg 19.00 u. Baptistengemeente Den Burg. Welkomstdienst Maandag: 18.00 u. Symphonica (klassiek) 19,30 u. Commissievergadering Recht streekse uitzending vanuit het gemeente huis van de vergadering van de raads commissie Bestuur en Organisatie. Met op de agenda ontwikkelingen in de lokaJe demoertaie, het concept jaarplan 2002 van het politiedisctrict Noordkop en de rondvraag vanuit de publieke tribune, aansluitend' Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Bonte dinsdagavond (verzoekplaten) 20 00 u. Radio Noordhólland Woensdag: 18.00 u Onder de toren (geestelijk programma, met vanaf 19.00 uur verzoekplaten) 19.45 u Gelezen (Texelse) verhalen 20 00 u Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u Cabaret café (Pip Barnard en Janien de Bruijn bespreken het lokale nieuws) Vandaag: Over het einde van het seizoen, de vraag waarom mensen nog maar zo weinig voor elkaar over hebben, en waarom op Texel geen vrijwilligersdag wordt gehouden. Over semi-permanent aanbouwen, kapsalons en lastige vragen, en niet over windmolens. Dwaalgast Peter Riteco leest een aflevering van het feuil leton Mosselweg 14. Uitzending van het programma van zondag 30 september (herhaling van 4/10). aansluitend' Radio Noordholland Zondag 14 oktober 2001 HERVORMDE GEMEENTEN: Den Burg: 9 30 u. dhr. M.D. Kui per. De Koog: 9.30 u. ds. J. Vlasblom. Den Hoorn: 11.00 u. ds. J. Vlasblom. Oosterend: 9.30 u. ds. C. der Ne derlanden, doopdienst; 19.00 u. de. E.J. Vledder. Oudeschild: 11.00 u. ds. E.J. Vledder. De Cocksdorp: 11.00 u. ds. C. der Nederlanden GEREFORMEERDE KERKEN: Den Burg: 10.00 u ds M.G.J Roepers, oecumenische kinder- dienst, voorbereid door zondags scholen en kindernevendiensten RK-parochie, hervormde, gerefor meerde en doopsgezinde gemeen ten, mmv. Kinderkoor de Dommoo- tjes olv. M. Stoverink. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Oosterend: 10.00 en 16.00 u. ds. T.M van Dijk; don. 18/10:19.30 u. bijbellezing. GEREFORMEERDE KERK (Vrijgemaakt): in de Doopsgezinde kerk te Den Burg: tot nader order geen dienst op Texel DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. ds. A.G Hoekema. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10 00 u. ev. J. Drogt uit Drachten; 19.00 u. ds. G. Sipkema, welkomstdienst. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: zat. 19.30 u. dames koor, uitz. via De Lichtboei; zon. 10.45 u. herenkoor, Woord- Commumedienst parochianen. De Cocksdorp: vrij. 19.30 u. rozenkransgebed; zon. 10.00 u Gollards: zat. 16.00 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Open bare lezing, 10.30 u.: Wat voor naam bouwt u op bij God? Wachttorenstudie, 11.20 u. 'Zoek vrede en streef die na'. ■Ik kan geen gevoelige liedjes zingen, dus doe ik dat niet, zegt cabaretier Jochem Myer. (Foto Hans Lansink Jochem Myer won als 19-jarige in 1997 het Groningen Studenten Ca baret Festival, was diverse malen te zien op televisie, werkt mee aan het radioprogramma 'Spijkers met koppen' en deed naast Gerda Havertong, Georgina Verbaan en Cox Habbema mee aan het muzi kale sprookje 'De Geest van laat maar Waaien'. Donderdag 18 okto ber verzorgt hij in Klif 12 een try- out van zijn nieuwste programma, 'Adéhadé'. Voor wie Meyer kent (in de zomer van vorig jaar trad hij in het Hoornder theater op met zijn eerste programma 'Gegabber') zal de titel 'Adéhadé' - 'Actief de hele dag' of 'Alle dagen heel druk', een verwijzing naar de aandoening van hyperactieve kinde ren - geen verrassing zijn. Ook nu volgen zin en onzin elkaar in hoog tempo op, maakt hij muziek en is er een pauze, waarin de jonge 'turbocabaretier' en zi|n publiek een ogenblikje rust wordt gegund. 'Het moet een feestje zijn', typeert Myjer zijn cabaret in het blad UK 34. 'Je moet alleen maar doen waar je goed in bent. Ik kan geen gevoelige liedjes zingen, dus doe ik dat met. De ontroering die ik teweeg wil brengen, moet ergens anders vandaan komen. Bijvoorbeeld uit het verrassingseffect als ik opeens tussen twee idiote grap pen en kort serieus stukje doe.' Eén van zijn sterke punten is het nadoen - met stem en lichaam - van bekende Nederlanders. Naast oudere imitaties als Johan Cruijff, Chriet Titulaer en Henk Westbroek heeft hij nieuwe creaties gevonden in onder anderen Stef Bos, Willem Oltmans en Jos Brink. Het programma in het Hoornder theater begint donderdag om 20.30 uur. De entree bedraagt 22,50; 'Vrienden van Klif 12' betalen ƒ17,50. Een diner is mogelijk vanaf 18.30 uur. Reserveren via tel. 319 633. In de herfstvakantie worden in EcoMare poppenkastvoorstellingen gegeven voor kinderen van 4 tot en met 8 jaar. De voorstellingen zijn Nederlandstalig en gratis toeganke lijk voor bezoekers van EcoMare. De voorstelling heet 'Welterusten Jonas Jan' en wordt gespeeld op dinsdag 23 en woensdag 24 oktober, aanvang 12.00 en 14.00 uur. Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve erop toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de volgende straten: 6. Sluyscoog, Korfbaeck, Vuurbaeck, Verlaet, Duykerdam, Middelton. Vrijdag 12 oktober: Kees Camphuizen en Mardik Leopold verzorgen een dialezing over zeevogels in dorpshuis d'Ouwe Ulo in Den Burg. De bij eenkomst begint om 20.00 uur en is gratis toegankelijk. In de eigen kantine De Spil begint om 21.00 uur de laarvergadering van ZDH. In jongerencentrum Time Out in Den Burg begint om 21.00 uur een mini-festival met punkbands FFF!, Flux en Cumshot uit Roosendaal. De entree is gratis. Den Burg beleeft de eerste avond van het jaarlijkse bluesfestival. In verschillende horecazaken zijn vanaf 22.00 uur optredens te be luisteren. In Cinema Texel draaien Rush hour 2 (19.00 en 21.30 uur), Rat race (19.00 uur) en The fast and the furious (21.45 uur). Zaterdag 13 oktober: Tanja van Arkel verzorgt dit week end een cursus Aura-tekenen op boerderij Veldheim in Oosterend. De cursus begint zaterdag en zon dag om 10.00 uur. Op golfbaan De Texelse wordt vandaag van 16.00 tot 17.00 uur en woensdag van 11.00 tot 12.00 uur een introductieles gegeven. Deze kost 25,-, inclusief gebruik van materiaal. Opgave via tel. 316539. Den Burg beleeft de tweede avond van het jaarlijkse bluesfestival. In verschillende horecazaken zijn vanaf 22.00 uur optredens te be luisteren. In Cinema Texel draaien Als kat en hond (15.00 uur). Rat race (15.30 en 19.00 uur). Rush hour 2 (19.00 en 21.30 uur) en The fast and the furious (21.45 uur). Zondag 14 oktober: Op de parkeerplaats bij zwem paradijs Calluna in De Koog wordt van 9.00 tot 13.00 uur een kofferbakmarkt gehouden. In de gereformeerde kerk van Den Burg begint om 10.00 uur een oe cumenische kmderdienst, die wordt geleid door ds. M. Roepers. De kinderen van de doopsgezinde zondagsschool spelen een bijbel verhaal en kinderkoor de Do-mi- nootjes brengt (vlotte) liedjes ten gehore. Atleten trainen de vierde en laat ste etappe van De Zestig van Texel. Zij verzamelen zich om 10.15 uur op het parkeerterrein naast OSG De Hogeberg. Wandelsportvereniging Het Gou den Boltje houdt de traditionele Herfstwandeltocht, met wandelin gen over 5 en 10 kilometer, waar aan iedereen kan meedoen. Star ten is tussen 13.00 en 14.00 uur mogelijk vanuit De Schakel, het gebouwtje naast de NH kerk in Den Burg. Op de parkeerplaats aan de Emmalaan gaat om 13.30 een rondrit voor motoren over Texel van start. Deelname staat open voor iedereen en is gratis. De rit eindigt omstreeks 16.00 uur bij restaurant De Verrekieker op de haven van Oudeschild. Op het terrein van de MAB aan de Hoofdweg begint om 14.00 uur de achtste clubcross voor motoren. De inschrijving is open vanaf 12.00 uur, om 13.00 uur beginnen de trainmgsritten. Menvereniging Tussen Wad en Duin houdt een herfstrit. Start om 13.30 uur bij manege Akenburg. In Cinema Texel draaien Als kat en hond (15.00 uur), Rat race (15.30 en 19.00 uur), Rush hour 2 (19.00 en 21.30 uur) en The fast and the furious (21.45 uur). Maandag 15 oktober: In het gemeentehuis vergadert de raadscommissie voor Bestuur en Organisatie. Aanvang 19.30 uur. In jongerencentrum Time Out be gint om 19.30 uur een bijeenkomst 'Belangenbehartiging jongeren huisvesting'. Welkom zijn kamer bewoners, kamerzoekenden anderen die zich bij jongen huisvesting betrokken voelen In de NH kerk van De Koog beo om 20.00 uur een dia-avond Texel. Toegang 2,50. In Cinema Texel draaien Rush I* 2 (19.00 en 21.30 uur), Rat r, (19.00 uur) en een 'sneak prew (21.45 uur). Dinsdag 16 oktober: In het gemeentehuis vergadert commissie voor Ruimte, Wonen Economie. Aanvang 19.30 uur De FNV Vrouwenbond komti 20.00 uur bijeen in De Buuret Thema van de avond is 'bewegs In Tusse de Banke begint i 20.00 uur een bibliotheekavo van de Historische Vereniging. In Cinema Texel draaien Rushhs 2 (19.00 en 21.30 uur), Rat r (19.00 uur) en The fast and' furious (21.45 uur). Veerdienst TESO zet geregelde extra boot in en verzorgt dan ie< half uur een afvaart, zowel van Den Helder als vanaf Texel, t gebeurt zaterdag en maandag i 9.35 tot 16.05 uur. Nadere int matie kan verkregen worden i tel. 0222 - 369600, e-n info@teso.nl of van de websitei de veerdienst: www.teso.nl. Hoogwater te Oudesch Vr. 12 3.14 en 16.40 Za. 13 5.10 en 18.05 Zo. 14 6.35 en 19.15 Ma. 15 7.40 en 20.40 Di. 16 8.46 en 21.45: Wo. 17 9.40 en 22.36 Do. 18 10.35 en 23.16 Vr. 19 11.20 en 23.40i Aan het strand is het ongeveer een uir der hoogwater De zon komt 18 oktot* om 8.09 uur en gaat onder om 18.38 u; oktober nieuwe maan; 18 oktober spn Filmnieuws Het detectiveduo Carter en Lee - ook wel bekend als 'the biggest mouth of the west' en 'the fastest hands of the east' - raken in 'Rush Hour 2' ver zeild in een web van criminele sa menzwering. Net wanneer Carter (Chris Tucker) van een welverdiende vakantie wil gaan genieten en Lee (Jackie Chan) zijn politietaken weer heeft opgepakt, wordt de Ameri kaanse ambassade in Hongkong ge bombardeerd. Een spoor leidt de detectives naar een lokale club met leden van de Fu-Cang-Long Triade en, belangrijker nog, de hoofd verdachte, de gevreesde gangster Zhao. Voordat ze de boef kunnen inrekenen, barst er echter een schiet partij los en verliezen ze hem uit het oog. Lee toont zich vastberaden Zhao te pakken, ondanks het feit dat Carter bij hem op vakantie is. Een bloedstollend avontuur met hilarische momenten brengt hen van Hongkong naar Los Angeles en Las Vegas, waar ze al hun talenten moe ten benutten om 's werelds meest gevreesde gangsters te pakken te krijgen. Een tip: loop niet weg als de aftiteling begint, maar geniet nog even van de 'bloopers'. In 'The fast and the furious', die geprolongeerd is in Cinema Texel, speelt Paul Walker de rol van een beginnende agent die een undercover-operatie uitvoert. Hij doet zich voor als lid van het race team, om een op handen zijnde over val op een juwelierszaak te verijdelen. Eerst zijn de teamleiders heel tevre den met hem, maar wanneer de an deren vermoeden dat er een bedrie ger onder hen is, komt hij in gevaar. Bekende acteurs als Rowan Atkinson (Mr. Bean), John Cleese, Whoopi Goldberg en Cuba Gooding Jr. laten in de komedie 'Rat race' zien hoever mensen willen gaan als ze heel veel geld kunnen winnen. Ze reageren op de uitdaging van een Casino-eige naar in Las Vegas om mee te doen aan een race waarbij de winnaar aan de finish 2 miljoen dollar mag incas seren. De opdracht: bereik als eerste Silver City in New Mexico. Om het nog wat interessanter te maken, gel den er geen regels, met als gevolg dat één deelnemer een bus kaapt, een ander het met nazi's aan de stok krijgt en weer een ander er met een experimentele racewagen vandoor gaat. En dat is pas het begin van een film vol achtervolgingen, slapstick, vreemde figuren en de meest merk waardige situaties. Ook nog een weekje te zien is 'Als kat en hond', een Nederlands gesproken familiefilm over de eeuwenoude vete tussen kat en hond. De strijd krijgt in deze film een 'hightech'-smaakje, waarbij de huisdieren het kunstje van James Bond afkijken en elkaar met de nieuwste elektronische snufjes te lijf gaan. Wie zich wil laten verrassen, kan maandag in Cinema Texel terecht, als daar een 'sneak preview' wordt ge boden. De leden van de bowlingvereniging waren vorige week, na vier maanden zomerstop, weer allemaal aanwezig om hun balletje te gooien. De huisvrouwenleague begon 's och tends met mooie uitslagen, 's Avonds hadden de teams meer moeite goed te gooien. Alleen Visvogels gooide alsof het de hele zomer had doorge speeld en versloeg kampioen Bad- weg Sportief. Uitslagen: Huisvrouwenleague: T-Fords - Juttertjes 3 -1De Pins - Klaver 4 1 - 3; Flair - WBZ 3 -1. Donderdagavondleague: Vis vogels - Badweg Sportief 4-1; T.Z.N. - Voor een overzicht van de exc sies van de komende week y wijzen we de lezer naar Najaarsagenda, terug te vind op pagina 14 van de 'Najas special', die samen met de krant wordt verspreid. Schouwstra Transport 4 -1De Braa - 't Praethuys 2 - 3; De Koogel - Sujx Boer 3 - 2, Heksenketel - Eduardosi Sommeltjes - Speelkwartier 2-3. Betaal je niet teveel? Heb je wé huurcontract? Wil je leren bud teren? Het zijn enkele van de vrt die aan de orde komen tijdens speciale informatieavond i kamerbewoners, die maandao jongerencentrum Time Out gehouden. De organisatie is int den van het jongerenwerk van Welzijnsstichting en de Won stichting. De bijeenkomst beginl 19.30 uur. Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Onverwacht is van mij weggenomen mijn alles Jan Venneman In de leeftijd van 79 jaar, met nog zoveel plan nen en levenslust. A. Venneman-Wagner vader van Carla en Jan de Brieder Jan Willem en Jellie Venneman Rob en Dorien Venneman opa van Joop, Marcel, Jos de Brieder Tirsa, Seb Venneman Erik, Martine Venneman De Koog, 11 oktober 2001 Vader is opgebaard bij Jan Willem en Jellie, Jonkerstraat 1 te Den Burg. U kunt daar op za terdag 13 oktober afscheidnemen en condoleren van 14.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 20.00 Maandag 15 oktober vindt de crematie plechtigheid plaats om 10.00 uur in Crematorium Schagerkogge, Haringhuizerweg 3 te Schagen. Vertrek veerboot 9.05 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Correspondentie-adres: Duinroosstraat 15, 1796 BJ De Koog.

Texelsche Courant | 2001 | | pagina 2