Sport 7 [DH dichtbij stunt tegen titelkandidaat Dubbelt scoort drie keer voor winnend Texer94 fraining voor 60 van Texel voetbalprogramma \ierpt vruchten af bij cross .TEXELSE COURANT" )e Koog wint na inderende strijd Ruime nederlaag gehandicapt SVO Dartcompetitie Voetbaluitslagen Programma zaalvoetbal Motorcross Wethouder toch nog hogerop Maandbeker golf TEXELSE^COURANT :UF DINSDAG 6 NOVEMBER 2001 cpi )H heeft Oudesluis zondag het ur na aan de schenen gelegd. De iploper - die al overwinningen 10-0 en 8-1 boekte en ibedreigd op de titel lijkt af te jvenen - werd tweemaal op ach- stand gezet en kon pas na de ootst mogelijke inspanning met n benauwde zege (3-4) van het ld aan de Witteweg stappen. De mplimenten van de opgeluchte sten vormden een schrale troost or de Hoornders, die door deze derlaag opnieuw terugzakken ar de laatste plaats. wedstrijd tegen Oudesluis. dat iar één keer een gelijkspel moest staan en al ruim voor de winters- j een straatlengte voorsprong aft op de concurrentie, werd door H ontspannen tegemoet getreden, zaterdag werd een gezellige jnd met bijbehorend etentje geor- useerd, terwijl vlak voor de wed- jd slechts werd afgesproken de dzo duur mogelijk te verkopen en afgang tot iedere prijs te voorko rt. Die rustige houding had een Ie uitwerking op het spel van de eg. Weliswaar greep Oudesluis al il het initiatief, erg makkelijk had- de gasten het met. Ze werden k opgejaagd door hun tegenstan- s, die door middel van verre, door harde wind gedragen trappen de dedigers op de proef stelden. Na minuten nam ZDH brutaal de lei- 3, toen de fanatiek jagende raid Biesboer de bal veroverde en zonder aarzelen langs de per krulde: 1-0. 3 met het hoofd in de wolken wer- den de Hoornders er binnen één mi nuut hardhandig aan herinnerd dat ze met genoeg kwaliteit hebben om ook maar event|es te verslappen. Direct vanaf de aftrap sneden de aanvallers van Oudesluis door de verdediging van ZDH als een warm mes door de boter: 1-1. En nog amper bekomen van de schrik stond het al 1-2, toen de bal bij een corner onvoldoende werd weggewerkt en één van de middenvelders van Oudesluis de bal steenhard in de kruising schoot. Tot vreugde van de flinke schare toe schouwers drong bij de Zwaluwen al snel het besef door dat er nog niets verloren was, mits ze maar gecon centreerd en met overgave bleven strijden. De gelijkmaker kwam op ty perende wijze tot stand. De toch vooral aanvallend ingestelde midden velder Bernard Ipenburg was diep in de eigen verdediging gedrongen en besloot toen dat halve maatregelen maar zelden toereikend zijn. Zijn verre trap bereikte Ronald Biesboer, die zich breed maakte en de bal in één beweging langs zijn tegenstander plaatste, waarna de weg naar het doel vrij lag. De manier waarop de trainer annex schaduwspits de bal langs de keeper plaatste, was overi gens uiterst beheerst. Ook Michiel Dekker was dichtbij een doelpunt, nadat Joop Rommets de pass van een tegenstander had onderschept. De jonge linkermiddenvelder' mikte echter te hoog. Vlak daarna nam ZDH toch een nieuwe voorsprong. De treffer kwam op naam van Bernard Ipenburg, die volgens eigen zeggen niet eerder in zijn lange carrière zo fraai scoorde. Aan de basis stond laatste man Erwin Kleinveld, die de bal met een pass op maat aan de linkerkant bij Ronald Biesboer bezorgde. Met twee verde digers in zijn rug kreeg kreeg Ipenburg de bal vervolgens aan gespeeld door zijn neef. Hij kapte ze uit en schoof de bal met zijn Imker- been hard in de verste hoek. Ook Oudesluis raakte niet in paniek en werkte vaardig combinerend aan de ene na de andere aanval. Een be langrijke rol daarbij speelden de ver dedigers, die beurtelings door het centrum doorschoven naar het middenveld, waardoor Ipenburg en Joop Rommets voortdurend met drie tegenstanders te maken kregen. Nog eenmaal voor rust werd dat de Hoornders fataal, toen de gasten zich knap een weg naar de kansloze doel man Chris Stolk speelden: 3-3. Na een paar minuten in de tweede helft werd het 3-4. Ditmaal mocht Oudesluis van geluk spreken, want de voorzet die de aanvoerder bijna vanaf de achterlijn wilde geven, werd dankzij de harde wind zomaar gepro moveerd tot draaiende lob over Chris Stolk. Het vervolg was vrij rommelig. ZDH bleef hard werken, maar bereikte met meer het niveau van voor rust. De gasten waren het meest in balbezit en dwongen een handvol corners af, maar de goed op dreef zijnde keeper Stolk kwam maar zelden in proble men. Ipenburg was namens ZDH nog het dichtst bij een treffer. Zijn harde knal vanaf zo'n twintig meter - op nieuw met zijn 'verkeerde' linkerbeen - kon nog net worden gepareerd door de keeper van Oudesluis. ar liefst 62 atleten meldden zich ndagochtend in het restaurant Bos en Duin om zich in te irijven voor de eerste cross van stiekvereniging Texel van dit Dterseizoen. Dat er recentelijk ed getraind was voor de 60 van ;el bleek ook uit het record- ital deelnemers op de langste tand, de 8775 meter. Uit de re- laten bleek dit weer niet. Alleen k Vinke vestigde een persoon record. De winst ging naar Lutz ise, die finishte in een tijd van 40 minuten. elaars Erik van der Velden en Jan i en Ronald Velner uit Woerden le den op de 8775 meter een mooie Van der Velden trok aan het jste eind en klokte 33.37. Zijm i id eerste veteraan in 33.42. Velner Ij est in het laatste gedeelte toch I redelijk veel toegeven en kwam sr de streep in 34.02. de loop over 5,8 km werden drie soonlijke records gevestigd. Dini Andri Binsbergen en Ruud edendorp wisten hun beste tijd te scherpen. De loop werd ge- nnen door John Voskuijl uit r jkenisse. Hij finishte in 26.06. I lard Appelman was in 26.57 de I iste veteraan. Marja Goslinga won r de dames, Judith van Bleijswijk sde snelste bij de dames-vetera- de jeugd van 13 tot 18 jaar werd eLubach eerste in 11.54. Lubach de jongste deelnemer en van i wordt dan ook veel verwacht in komende jaren. Joram Tromp shte als tweede. Bij de dames- eranen werd Marjan van der Berg ste. Sen deelnemers kwamen aan de start voor de race over 1300 meter. Zij kregen twee flinke heuvels te ne men: de eerste direct aan het begin (over de Fonteinsnol) en bijna aan het eind de heuvel bij het huis van Kok. Mathijs Legierse wist voor Jesse Schuil en zijn broer Sander te fi nishen in 6.07. Eerste meisje was Johanna Wouda in 6.42. Leroy Vermeulen en Mathijs en Sophie Witte liepen harder dan ze ooit had den gedaan. Uitslagen 1,3 km - Jongens 1 Mathijs Legierse. 6.07, 2 Jesse Schuil, 6 09; 3 Sander Legierse, 6 17; 4 Leroy Vermeulen, 6.21ö.Arjan Polman, 6 25, 6 Gerben Polman, 6 41, 7 Mathijs Witte, 6 44, 8.Bas Vos, 7.42 9.Robert Witte, 7.43; 10.Tho mas van der Sluis, 9.07; 11 Ruben Legierse, 9.17 Meisjes 1 Johanna Wouda. 6.42; 2 Lysanne Vermeulen, 7.57; 3.Sophie Witte, 8.24. 2,9 km - Dames-veteranen. 1.Marjan van der Berg, 16.17; 2.Christien Groen, 19 44,3 Jeanett Korff, 22.36. Jongens. 1 Jelle Lubach. 11.54; 2. Joram Tromp, 12.09,3 Hendrik Tromp. 13 11; 4.Jan Sierd Wouda. 13.38; 5 Pieter Dogger, 13.58, 6 Hans van Franeker, 14 22 Heren-ve teranen 1.Willem Vos, 15.57 5.8 km - Dames. 1.Marja Goslinga, 33.54. Da mes-veteranen: 1 .Judith van Bleijswijk, 28.56; 2.Dim Binsbergen. 31.42, 3.Manjke Stark, 33.28. Heren: 1 .John Voskuijl, 26 06; 2.Jan Dankers, 26.17; 3.Ariede Ridder, 26 46,4 Peter Witte, 30.23 Heren-veteranen 1 Gerard Appel man. 26 57; 2.Andri Binsbergen. 27.02.3.Toon van Beek, 29.11; 4 Henk Schraag. 29 36, 5.Ruud Meedendorp, 29.52; 6.Jaap van Vooren, 31.40; 7.Maarten Smit, 31 47. 8.7 km - Dames-veteranen: I.Margot van der Ven, 42.36,2.Corrie de Jager, 43 55; 3 Launen Bakker, 44 26. Heren: LLutz Lohse, 30.40, 2 Erik van der Velden, 33.37; 3 Ronald Velner, 34.02, 4.Remco Nagtegaal, 39.23, ö.Thomas Richter, 39.58; 6.Cees Goslinga, 45.46 Heren veteranen. 1 Jan Zijm. 33.42; 2.Dirk Vinke, 36 16; 3 Pierre Bonnet, 36 25; 4 Norbert Dan kers, 39 56, 5.Jan van Dijk, 40 29, 6.Rinus Kooger, 41.57; 7 Jan Dogger, 42.07; 8.Cees Witte, 45.05; 9.Rob Teisman, 45 10; 10.Cees Timmer. 45.46; 11.Martien Baars, 45.50, 12. Hans Zijm. 46.40. Zaterdag 10 november BOL A1 -Texel'94 A2 13.00 Den Helder B3-Texel'94 B1 14.45 De Koog B1 -Succes B1 13.45 Texel'94 C1-JVC C1 13.30 Texel'94 C2-Koedijk C3 13.30 BKC C3-Texel'94 C3 11.00 Geelzwart C2-Oosterend C1 13.15 Oosterend D1 -HCSC D2 11.45 Texel'94 D1-HCSC D1 11.45 DWOW D1-Texel'94 D2 13.15 Texel'94 D3-DWOW D2 11.45 Texel'94 D4-ZAP D3 11.45 Texel'94 E1-WGWE1 11.45 G-voetbal HOSV-Texel'94 13.00 Texelse pupillencompetitie SVO E3-Texel'94 E7 9.45 Texel'94 E8-ZDH E1 9.45 Texel'94 F2-SVO F2 9.45 SVC F1-Texel'94 F3 9.45 SVO F1-De Koog F1 9.45 SVO E1-ZDH D1 10.45 Texel'94 E2-De Koog E1 10.45 De Koog D1-SVC D1 10.45 SVCE1-SVOE2 10.45 Texel'94 E5-Texel'94 E4 10.45 Texel'94 E3-Texel'94 E6 10.45 Zondag 11 november Texel'94-MFC 14.00 Vesdo-ZDH 14.00 Strandvogels-De Koog 14.00 Texel'94 2-Andijk 2 12.00 Texel'94 3-VZV 3 12.00 Spartanen 4-Texel'94 4 10:00 ZAP 5-Oosterend 2 11.00 Oosterend 3-Callantsoog 5 12.00 Texel'94 A1-BKC A1 12.00 Recreatievoetbal De Cocksdorp-De Waal 10.30 Texelse Boys-Texel'94 10.30 ■n zinderende pot voetbal heeft De Koog zondag een belang- ie overwinning binnengesleept een sterker Knollendam (1-0). deze tweede overwinning op |plaatst het team van trainer Cor lattevoet zich in de midden- it van de zevende klasse. de beginfase moesten de teams aar nog wat aftasten. De eerste isen deden zich pas na tien minu ivoor. Eerst schoot een speler van ollendam vanaf de rand van het afschopgebied hard over, waarna berto Casciola aan de andere kant aen op de keeper kon afgaan. Hij velde even, waardoor een verde ler hem alsnog kon bijhalen en de met een sliding naast het doel Ate. 1 spel golfde vervolgens op en ar. Maurice de Groot schoot naast, '«i|l Casciola uit een vrije trap kop- ndnet het doel miste. Knollendam 'de de Koger keeper Dennis iiouwstra op de proef en bij een lound bracht de paal redding. Nog «r wat later bereikte Dennis Vonk 1 een doelschop Gerrit Vlaming, naar de achterlijn rende en de bal "'Slingerde, waarop Casciola voor as kopte. "van de Akker raakte in deze fase "stig geblesseerd aan een enkel hij een tegenstander nogal fors de bal zette. De oud-professio- viel uit en reed op eigen kracht in auto terug naar zijn woonplaats Utrecht, waar in het ziekenhuis werd vastgesteld dat de enkel was gebro ken. Het was al de tweede keer in het nog prille seizoen dat het team van De Koog door een dergelijke blessure werd getroffen. Enkele minuten later moest ook Gerrit Vlaming het veld verlaten met een spierblessure. De allerbeste kans uit deze wedstrijd was in de laatste minuut van de eer ste helft voor Maurice de Groot, die door het centrum alleen op de keeper af ging. Op de rand van het straf schopgebied besloot hij beheerst in te schieten, maar hij miste de bal volledig, waardoor deze riante moge lijkheid verloren ging. In de tweede helft was de eerste goede kans ook weer voor De Koog. De bal ging er zelfs in, maar omdat deze was overgenomen door de bui tenspel staande Vincent Kaspers toen Casciola alleen doorging, werd de treffer afgekeurd. Daarna was de beurt weer aan Knollendam. Eerst kreeg de ploeg een vrije trap, die slecht werd geno men, en even later had De Koog ge luk toen Arjan van Benthum een in zet nog net weg kon werken en de bal via de paal in de handen van keeper Schouwstra belandde. Na een kwar tier maakte De Koog 1-0. Schutter was Maurice de Groot, die een spe ler handig uitkapte en van dichtbij inschoot. Enkele minuten later kwam De Koog goed weg, toen de paal voor de tweede keer redding bracht. Het tempo lag in deze fase hoog, en het regende kansen over en weer. Een heel goede was er voo, Koger Sher Altroshy, die op snelheid doorbrak en de uitkomende keeper omspeelde. Hij speelde de bal echter nogal ver voor zich uit en deze leek naast het doel over de achterlijn te gaan, maar een speler van Knollendam had ken nelijk weinig vertrouwen in de goede afloop en gleed Altroshy onderuit. De toegekende penalty was voor De Koog een prachtige kans om de wed strijd definitief te beslissen, maar Pieter List, die zich met deze moge lijkheid belastte, plaatste de bal naast het doel. Knollendam putte hier moed uit en deed er nog een schepje bo venop. De Koog kwam onder druk te staan en bij een terugspeelbal van Ralph Keijser vergiste keeper Schouwstra zich en pakte de bal in zijn handen, waarop de scheidsrech ter floot voor een indirecte vrije trap binnen het strafschopgebied. De in geschoten bal stuitte op de uitlo pende verdedigers en hiermee ging deze kans verloren. Enkele minuten later kwam De Koog opnieuw goed weg, toen keeper Schouwstra een harde inzet van dichtbij nog net toucheerde en de bal tegen de lat ging. In de laatste minuut kreeg Maurice de Groot nog een riante kans om de zege veilig te stellen, maar ook in dit geval was de keeper de veld- speler de baas. Dit was tevens de laatste kans in een zeer enerverende wedstrijd, die aan merkelijk meer bood dan de derby's tegen ZDH en Oosterend. Ondanks de afwezigheid van basisspelers Bart Heerschap (schorsing), Barry de Vries (knie blessure) en Martin Koorn (vakan tie) heeft Texel'94 zondag in Volen- dam een knappe overwinning geboekt op de gastheren: 1-4. Spits Niels Dubbelt was met drie treffers de meest opvallende man in het Texelse team. Hoewel hij in vervangers Pieter Daal der, Jeroen Vooys en Coen Timmer kon beschikken over spelers die stonden te trappelen van ongeduld om zich te bewijzen, had trainer Gerrie Plaatsman de wedstrijd aan 'de Dijk' met gemengde gevoelens tegemoet gezien. En terecht, zo leek het in het begin, want direct vanaf de start moesten de Texelaars alle zei len bijzetten om de in het bekende oranje shirt getooide gastheren het scoren te beletten. De slechts dertig toeschouwers (de profclub van Volendam speelde op steenworp afstand ook een thuiswedstrijd) za gen dat het grootste deel van de eer ste helft zich afspeelde op de helft van Texel'94. De verdediging, met de goed coachende aanvoeder John List aan het hoofd en een uitstekend op dreef zijnde Pieter Daalder in doel, beet echter resoluut van zich af. Pas na twintig minuten liet ook de Texelse voorhoede zijn tanden zien. Na goed voorbereidend werk van Emile Keyser en Niels Dubbelt werd de goed meegekomen Nico Schot in stelling gebracht. Zijn te zacht inge schoten bal was evenwel een mak kelijke prooi voor de Volendammer doelman. Acht minuten voor de rust demon streerde Niels Dubbelt voor het eerst zijn kunnen. De spits, die tot dan toe alleen was opgevallen door op onbe nullige wijze tegen een gele kaart aan te lopen, ging alleen op doel af. De goed uitlopende doelman stond suc ces echter in de weg. Amper een minuut later kreeg de Texelse spits een nieuwe kans en ditmaal liet hij zich niet van de wijs brengen: 0-1 Vijf minuten na rust kwamen de Volendammers dankzij een slippertje in de Texelse defensie langszij De bezoekers toonden zich met onder de indruk, stroopten de mouwen nog eens op en beantwoordden de gelijk maker binnen de minuut met een nieuw doelpunt. Schutter was we derom Niels Dubbelt, die vanaf rechts met een goed schot de keeper ver schalkte. De treffer was een mooie opsteker voor de Texelaars, die met meer lef en zelfvertrouwen gingen voetballen en elkaar in de combinatie beter wis ten te vinden, mede doordat ze het middenveld beter bezet hielden. De anders zo rustige trainer Plaatsman ging buiten zijn boekje door langs de zijlijn op en neer lopend zijn pupillen aan te moedigen. Dat kwam hem twintig minuten voor tijd op een waar schuwing te staan van de goed lei dende scheidsrechter, die hem som meerde in de buurt van zijn dug-out te blijven. Een paar minuten later ver grootten de Texelaars de voorsprong. Nico Schot bereikte met een mooie pass spits Dubbelt, die de ver uit zijn doel gelopen doelman met een knap boogje verschalkte en daarmee zijn derde doelpunt liet aantekenen: 1-3 De wedstrijd was daarmee in feite gespeeld. De thuisclub vocht nog wel even terug, maar de defensie van Texel'94 gaf niets meer weg. Zeven minuten voor tijd kreeg Bart Tuitman nog enkele speelminuten van zijn trai ner. Hij nam de plaats in van Ralph Koning. Ver In blessuretijd scoorden de Texelaars zelfs nog een vierde doelpunt. De maker was middenvel der Marcel Ris, die een goede voor zet vanaf de linkerkant van Edgar Klippel knap verzilverde. Zondag speelt Texel'94 een thuis wedstrijd tegen MFC uit Medemblik. SV Oosterend weet na vier over winningen op rij weer wat verliezen is. In Abbekerk was het uitstekend voetballende ALC de gasten met 5- 1 ruim de baas. De Oosterenders mochten als excuus aanvoeren dat ze Sil van Dijk, Rutger Zoetelief, Ad Guldemond en Jan Bloem wegens blessures niet konden opstellen en de scheidsrechter bij de stand 2-1 wel erg gemakkelijk tot een straf schop voor ALC besloot. Met de nog jonge Rinze Douma in de basis stond SVO ogenblikkelijk met de rug tegen de muur. ALC was heer en meester op het veld en tikte de bal rond dat het een lieve lust was. Dat resulteerde in diverse kansen, maar keeper Diederik Kruithof liet zich van zijn beste kant zien en kreeg boven dien hulp van paal en lat. Na een mi nuut of twintig kregen de Oosterenders iets meer grip op het spel en schoven ze wat op richting het doel van ALC. Tegen de verhou dingen in werd het zelfs 0-1, toen Arne-Jan Kruithof na een mooie com binatie tussen Alexander Witte en Cor Vlaming vanaf twintig meter de kans kreeg uit te halen. Zijn schot verraste de keeper volledig. Na deze opleving kreeg Oosterend het weer moeilijk. ALC bleef vaardig combineren en kwam na een half uur op gelijke hoogte, toen de linksbuiten de bal prachtig aannam, in één vloeiende beweging doorging op keeper Kruithof en Cor Vlaming hem alleen met een overtreding in het strafschopgebied nog kon stuiten. De De spannendste wedstrijd in de dartcompetitie was deze week onge twijfeld de wedstrijd tussen Cafeetje 2 en de dames van De Zwaan. De Oosterenders dachten dat ze er na de dubbels al waren met een tussen stand van 4-2. Maar in een bloedstol lende tac-tic wisten de dames na drie spelletjes toch nog een gelijk spel (4- 4) uit het vuur te slepen. Deze week werd weer hoog ge scoord: de meeste uitslagen waren 8- 0 of 7-1In de B-poule behaalden de eerste drie teams een 8-0 overwin ning. Hierdoor blijft het spannend wie er gaat promoveren naar de A-poule. Jeroen Dros van de Pilaar gooide een verdienstelijke finish van 91 punten, maar kon hiermee niet voorkomen dat zijn team met 8-0 ten onder ging tegen Vooronder. In de A-poule leed het team van Slock 2 een pijnlijke nederlaag tegen de darters van Beachcafé De Buren. In de singles namen de darters van de Slock een voorsprong van 2-1 door overwinningen van Vinnie Witte en John Vlaming op respectievelijk Bart Post en Mare Prins. In de dubbelpartijen herstelde het Beachcafé zich enigszins, en zo doende kwam er een tussenstand van 3-3 op het scorebord. De heren van De Zwaan moesten het opnemen tegen Wijsneus 1Vooraf waren de verwachtingen hooggespannen, maar het werd een martelgang voor de spelers van de Wijsneus. Hun te genstanders gooiden heel gemakke lijk en wonnen met 7-1Alleen André Koops wist de eer te redden tegen Paul Witte. Uitslagen: Bar Sportief 1-Slock 3 1-7, Beachcafé de Bu- ren-Slock 2 5-3. Wijsneus 2-Cafeetje 1 1-7, J'elleboog 1-Koornaar 1-7 Zwaan heren-Wijs neus 17-1, Texel Kites 2-Zwaan heren 1-7, Cafeetje 2-Zeester 2 6-2, Texel Kites 1-Vooron- der dames 8-0. Zeester 1-Bar Sportief 2 0-8. Zeester 2-J'elleboog 3 1-7, Zwaan dames- Cafeetje 2 4-4. Vooronder heren-Pilaar 8-0 aanvoerder bleef rustig en schoot zijn ploeg naar 1-1. Een paar minuten later kreeg Ooster end een vervelende tegenvaller te verwerken. Rinze Douma moest geblesseerd afhaken, terwi|l coach Richard Daalder eigenlijk geen wisselspelers voorhanden had. Om dat de nood aan de man was, besloot de geblesseerde Jan Bloem toch maar zijn trainingspak uit te doen en in te vallen. ALC profiteerde van de consternatie door één minuut voor de rust een slechte poging tot uit verdedigen genadeloos af te straffen. Na de thee kwam er een ander Oosterend uit de kleedkamer. Er werd weer geknokt voor elke bal en met goed voetbal kwam de ploeg een paar keer dicht in de buurt van het doel van ALC. Dit speltype, dat zich hoofdzakelijk op het middenveld af speelde, was zeker een half uur te zien en het wachten was eigenlijk op een doelpunt. Hoewel Oosterend daar de meeste aanspraak op mocht maken, viel de treffer aan de andere kant. Een middenvelder van ALC haalde vanaf de rand van het straf schopgebied hard uit, waarna de bal een bovenarm van laatste man Chris de Vries raakte. Tot groot ongenoe gen van de Oosterenders, die meen den dat er geen opzet in het spel was, floot de scheidsrechter voor een strafschop. ALC aanvaardde het ca deau in dankbaarheid: 3-1. In de laatste tien minuten was Ooster end te veel van slag om nog terug te kunnen vechten. ALC bleef wel goed voetballen en scoorde nog tweemaal, waardoor de eindstand 5-1 werd. Zondag is Oosterend vrij. De week erop staat in Den Hoorn de derby tegen ZDH op het programma. Zaterdag 3 november Texel'94 A2-Marken A1 2-5 Texel'94 B1-Con Zelo B2 4-2 SVAP-De Koog B1 2-1 Den Helder C1-Texel'94 C1 1-1 Texel'94 C3-Con Zelo C1 2-5 Oosterend C1 -VIOS W C3 5-1 ZAP D1 -Texel'94 D1 1-1 Texel'94 D2-W'meer D1 0-0 Winkel D2-Texel'94 D3 2-4 Succes D3-Texel'94 D4 2-0 VIOS W D2-Oosterend D1 2-3 Texelse pupillencompetitie SVC E1-Texel'94 E3 0-4 Texel'94 E8-SVO E3 3-1 ZDH E1 -Texel'94 E7 4-4 De Koog F1-SVC F1 4-1 Texel'94 F2-Texel'94 F1 1-0 SVO F2-Texel'94 F3 0-6 ZDH D1-De Koog E1 2-8 SVO E1-De Koog D1 1-6 SVC D1-Texel'94 E2 2-1 SVO E2-Texel'94 E5 3-1 Texel'94 E6-Texel'94 E4 3-3 Zondag 4 november Volendam-Texel'94 1-4 ZDH-Oudesluis 3-4 De Koog-Knollendam 1-0 ALC-Oosterend 5-1 Oosterend 2-Watervogels 4 8-5 Vesdo 2-Oosterend 3 1-1 SVW'27 4-Texel'94 2 1-0 Geelzwart 3-Texel'94 3 5-1 Texel'94 4-LSW 5 2-2 Texel'94 A1 -WGW A2 1 -4 Recreatievoetbal Texelse Boys-De Koog 8-1 Woensdag 7 november 17.45 De Krim E1 -Klif E1 De Krim 18.30 De Krim C1 -De Krim C2 De Krim 19.20 NIOZ-Klif 2 Meedendorp 20.10 RAB 1 -Mantje 3 Meedendorp 21.00 ZDH 2-Texel'94 5 ZDH NIOZ heeft zaaldienst. Donderdag 8 november 18.30 De Krim 3-Jelleboog 3 De Knm 19.20 De Krim 4-Oosterend 4 De Khm 20.10 De Koog 4-Mantje 2 Hoogendijk 21.00 Klif 3-Texel'94 3 Kuipers Texel'94 heeft zaaldienst. Vrijdag 9 november 16.45 De Krim D2-Texel'94 D2 De Knm 17.30 De Koog D1 -Klif D2 De Koog 18.15 Texel'94 4-Oosterend 3 Franchimon 19.05 De Koog 3-ZDH 1 Kuipers 19.55 Texel'94 2-Oosterend 2 Van Beek 20 45 Texel'94 1 -De Khm 2 Sangers 21.35 Oosterend 1-Mantje 1 Hoogendijk 22.25 De Koog 2-Jelleboog 2 Molanus Klif heeft zaaldienst. Leden van de MAB stnjden zondag in een drie-uurs motorcross om de Gerrit Zijm Bokaal. Deze gaat om 13.00 uur van start. Daaraan vooraf gaand rijdt de jeugd tot circa tien jaar een eigen race, die één uur duurt. Het startschot voor deze wedstrijd klinkt om 12.00 uur. In beide races wordt met tweetallen in estafetteverband gereden. Woensdag kon het wegens de harde wind niet doorgaan, maar vrijdagochtend gebeurde het als nog: wethouder Nel Eelman plaatste de haan op de zojuist gerestaureerde toren van de zeemanskerk van Oudeschild. Terwijl familieleden en ambtena ren van de gemeentelijke afdeling bouwzaken op de grond met kloppend hart toekeken, beklom de wethouder de diverse ladders en steigers tot zij op 22,5 meter hoogte het haantje op het kruis kon plaatsen. Het gouden ding dat op een stalen lager met ko gel draait, gaf direct de juiste windrichting aan. Koster/foto graaf Adri Westerlaken legde de handeling van nabij vast ten be hoeve van de annalen van de kerk. Medewerkers van aanne mer Pronk verwijderden daarop direct de hoogste steigerdelen om te voorkomen dat avonturiers in het weekend in de toren zou den klimmen en daar schade aanrichten, zoals destijds is ge beurd bij de restauratie van de NH kerk in Den Burg. (Foto Harry M Graaf) Piet Schuijl uit De Koog won zondag de wedstrijd om de maandbeker van de Texelse golfclub en verwierf daar mee het recht een maand lang op de speciale parkeerplaats te mogen par keren. Twintig spelers speelden in twee categorieën over negen holes. Bij de spelers met een handicap van 0 tot 26,4 werd Piet Schuijl eerste met 21 punten. Bob Hoogenraad ein digde met 17 punten op een tweede plaats. Jaap Hoogenraad werd met 17 punten derde. Bij de golfers met een handicap van 26,5 tot 36 speelde Aja Coutinho het beste met 17 pun ten, gevolgd door Kees Jongebreur (17) en Cees Zwaan (15). Longest drives werden geslagen door Piet Schuijl en Manty Wijsman. De neary werd geslagen door Cees Boks. Programma; Zwaan dames-Texel Kites 1Vooronder dames- Zeester 1Pilaar-Zeester 2. J'elleboog 2-Voor- onder heren, Cafeetje 2-Bar Sportief 2, Cafeetje 3-J'elleboog 3,Bar Sportief 1 -Slock 2. Wijsneus 1-J'elleboog 1, Cafeetje 1-Beachcafé de Bu ren, Slock 3-Wijsneus 2. Deze week moeten de wedstrijdformulieren worden ingeleverd bij Jelle Visser, Weverstraat 35- Met uw steun kunnen ze niet verliezen verschijnt iedere vrijdag in de Texelse Courant. Met o.a. de agenda, week enddiensten en artikelen over uitgaan, actief zijn, natuur en cultuur. Er is voor een beperkt aantal bedrijven ruimte om op deze pagina te adverteren. Informeer en/of reserveer bij de advertentieafdeling van de (fTMt t* b* ban. Spinbaan 6, Den Burg, telefoon 36 26 00, fax 31 41 11 E-mail: info@lenr.nl

Texelsche Courant | 2001 | | pagina 7