Sterk SVO behaalt ruime zege op ZDH Texelse jeugd loopt uit voor Sint Pijnlijk verlies Texel'94 tegen FC Den Helder Derby na rust snel beslist De Koog laat kansen onbenut maar wint toch 1 Snertwedstrijd TEXELSE /couRANT Didgeridoo Dames Tevoko nieuwe koploper Dartcompetitie Bridge Klaverjassen voor goed doel Ledenvergadering Horeca Texel Programma zaalvoetbal Voetbaluitslagen Voetbalprogramma Tessel in naselectie Succesvolle bootwedstrijd /el SV De Koog heeft zondag op eigen idd met 4-2 gewonnen van Zuider- leer. Een belangrijke zege, want ef ia de nederlaag tegen Strand- (Ogels van vorige week was de iwaarbevochten positie in de mid denmoot toch weer in het gedrang jekomen. Extra glans gaf de we- 'enschap dat De Koog de afgelo- jen jaren nooit van Zuidermeer g kad kunnen winnen. Zonder Jan van de Akker, Gerrit Vla- [(j mng en Ralph Keyser was het trai- ier Schattevoet toch weer gelukt een joed team neer te zetten. De eerste m fans in de wedstrijd was desondanks l(j toor Zuidermeer. Een harde diago- ,ll 'ale inzet wist keeper Dennis Schouwstra net met de voet te keren. Maar amper een minuut later was het bipa raak aan de andere kant, toen Maurice de Groot rakelings naast schoot. Het duurde tot de twintigste e mnuut eer de verlossende 1-0 op het icorebord verscheen. Na een vlotte combinatie met Maurice de Groot schoot Sher Altroshy beheerst in. Enkele minuten later was het op hieuw de sterk spelende Maurice de Groot die de achterlijn haalde en de bal teruglegde op de inkomende Pieter List, die snoeihard inschoot: 2- h de eerste helft was het eigenlijk j. tiles De Koog wat de klok sloeg, iets e «at deze competitie nog niet vaak te ten was. Het wachten was eigenlijk jewoon op meer doelpunten. En die iwamen er dan ook. Tien minuten na te treffer van List was er eindelijk succes voor topscorer Roberto Casciola, die uit een dieptepass - al- «eer van Maurice de Groot - alleen op doel leek af te gaan. De keeper «as echter een fractie eerder bij de bal, maar schoot deze tegen Casciola aan. De spits rommelde zich er langs an wist de bal vanuit een moeilijke boek toch noq in het doel te schieten: 3-0. Hen minuten voor de rust ontstond «eer een riante kans voor De Koog. Sher Altroshy werd aangespeeld boor Roberto Casciola. Vrij voor doel bad hij alle tijd om de bal onder con- hole te krijgen. Zijn inzet was daarna echter een makkelijke prooi voor de attente keeper van Zuidermeer. Voor ie rust moest de Koger keeper Schouwstra nog eenmaal zijn kwali teiten tonen bij een harde diagonale "izet. Hij tikte de bal net onder de lat 'Jit het doel. Met deze riante voorsprong van 3-0 bon De Koog met een gerust hart aan de tweede helft beginnen. De eerste achte kans liet tien minuten op zich «achten. Een goede actie van Vin- cent Kaspers werd op onreglementaire wijze onderbroken, wat tot een directe vrije trap leidde, net buiten het strafschopgebied. Kaspers belastte zich zelf met deze vrije trap, maar zag zijn inzet door de keeper gekeerd. Een minuut later kwam Zuidermeer op zeer fortuinlijke wijze terug in de wedstrijd. Bij een afgeslagen aanval van De Koog kon Kaspers de bal niet kwijt, waarna hij even buiten het strafschopgebied van de tegenstander besloot op zijn eigen keeper terug te spelen. Voor een afstand van tachtig meter was zijn schot echter niet hard genoeg. Een aanvaller van Zuidermeer, die zich nog op de helft van De Koog bevond, profiteerde gretig van deze zeldzame mogelijkheid en kon alleen op keeper Schouwstra afgaan. 3-1 Zuidermeer veerde op en gooide al les op de aanval. Dat bood De Koog de ruimte om te counteren, Roberto Casciola kreeg een goede scoringskans, maar zijn kopbal ging rakelings naast. Andreas Schraag plaatste de bal hoog in de doelmond, waar de keeper de bal net voor het hoofd van Sher Altroshy wegtikte. De bal belandde voor de voeten van Maurice de Groot, die in het verlaten doel leek te schieten. Een verdediger reageerde zeer alert en wist de bal van de lijn te halen. Een kwartier voor tijd verkleinde Zuidermeer de achterstand verder na enkele slordigheidjes in de verdedi ging van De Koog. Via de voeten van Arjan van Benthum belandde de bal bij een tegenstander, die alleen voor de keeper beheerst scoorde: 3-2. De Koog kreeg hierna een goede kans via de doorgebroken Maurice de Groot, die de keeper wilde omspelen. Zijn beweging was echter niet scherp genoeg om de keeper te verrassen, waardoor deze kans vei loren ging. In deze benauwde fase van de strijd was het vijf minuten voortijd Moham med Elaszy die opluchting bracht door de score op 4-2 te brengen. Een inzet van Casciola werd door de keeper gepareerd, waarna Elaszy de herkansing benutte. De jaarlijkse snertwedstrijd op de Texelse golfbaan werd zondag ge wonnen door Winny Schraag en Hans van Maldegem. Er werd foursome gespeeld, waarbij twee spelers om beurten afslaan en dan met de beste bal verder spelen. Er werd eerst over negen holes op de kleine baan gespeeld en vervolgens over negen holes op de grote baan. Doordat er bijna geen wind was, lag het tempo van de 28 deelnemers zeer hoog. Als tweede eindigden Jan Pel grim en Piet W. Schuijl. Arnold Wesselman en Bob Hoogenraad ein digden op een derde plaats. Longest drives werden geslage door Reymer de Graaff en Els Postma, de neary's waren voor Willem van Mechelen en Margreet de Graaff. loewel het in de voetbalderby's op 05 £t eiland nog wel eens wil spoken, 11 (eft SV Oosterend zondag in Den joorn een eenvoudige middag ge- 0i ad. Tegenstander ZDH kon zich in el |e eerste helft goed meten met de [asten, maar werd na rust geheel iverklast. De bal soepel rond- pelend liep de ploeg van coach lichard Daalder binnen een kwar- e Ier uit naar een voorsprong van li Ine doelpunten. Pas in de slotfase ierden de krachtsverschillen weer ia ,3t kleiner, waardoor ZDH nog een eer kon tegen scoren en de eind- 0| jand 2-4 werd. d, Ifl lasterend beleeft een uitstekend eizoen De ploeg verzamelde tot te, ondag al veertien punten uit negen M iedstrijden. Dat gebeurde niet alleen set het bekende werkvoetbal, dat de a jortbuken al sinds jaar en dag spe- >1 en. De vrij jonge groep, die vorig jaar «g zwaar leunde op de individueel '8 jerke routiniers Sil van Dijk en Ger d teming, begint steeds beter op el ft aar ingespeeld te raken en legt ge- te jgeld een verzorgd speltype op de te jrasmat. Zwakke schakels zijn er ei- lenlijk niet, terwijl zeker een handvol pelers in staat is om iets 'extra's' te i® rengen. Dat geldt met name voor iiiddenvelder Cor Vlaming, die na ?en paar seizoenen Texel'94 weer 'te augkeerde op het oude nest en die echmek paart aan een flinke dosis ardheid. Andere spelers die in hoog smpo 'rijper' worden, zijn Arne Jan Saiithof, die zondag de lijnen op het siddenveld uitzette, en de nog maar ichttien jaar oude Alexander Witte, te als linksbuiten een ware plaag mode voor de verdediging van !DH. Hij scoorde zelf tweemaal en 2! iiond tevens aan de basis van de ia -nee andere doelpunten. Maker van ul (eze treffers was veteraan Ad ei Guldemond. De spits, net als Vlaming a„ en Witte nieuw in het eerste elftal, is op Je spits die bij ZDH node wordt ge- w nist. Guldemond is zeker geen K jjpertalent, maar hij is sterk aan de ui al en heeft weinig ruimte nodig om sscoren. In Den Hoorn vond hij een ij aaie tegenstander in Fedor van Elk, Los'82. Lies Beyermk geeft op zondag 13 ja nuari een workshop didgeridoo. Dit blaasinstrument uit Australië wordt door de Aboriginals gebruikt tijdens ceremoniële dansen. Zowel beginners als gevorderden kunnen meedoen. Behandeld worden de ademhaling, diverse geluiden en technieken en het spelen van ritmes. Opgave en informatie bij Piëta Bak ker, tel. 314 738. De fusie tussen Helder en HRC heeft het voetbal in de marinestad geen windeieren gelegd. FC Den Helder, zoals de nieuwe club heet, bewees ook zondag over een de gelijk elftal te beschikken. Onder de bezielende leiding van coach Bosma werd Texel'94 met een pijn lijke 6-1 nederlaag terug naar het eiland gestuurd. Helder - helaas voor de gasten - we derom op voorsprong. Schutter was de slagvaardige Martijn Oele. Op slag van rust bouwde de thuisploeg de voorsprong uit tot 3-1 dankzij een knappe kopstoot van spits Michiel Valk, die precies op de juiste plaats stond. Een doffe dreun voor de Texelaars. gen de tegenstanders steeds feller op en probeerden ook meer te combine ren, in plaats van de bal hard richting de snelle spits Niels Dekker te schie ten. Maar ook ZDH slaagde er behou dens enkele hoekschoppen met in veel gevaar te stichten voor het doel van de tegenstander. De 1-1 kwam op slag van rust dan ook letterlijk en Een en ander werd op de gevoelige plaat vastgelegd door Bert Koning. Onze fotograaf heeft goede connec ties in Spanje en was er op slinkse wijze in geslaagd een plaatsje aan boord van de stoomboot te verove ren. In Den Burg nam Sint plaats op Alleen toen ZDH de schroom halverwege de eerste helft van zich afwierp, kwam Oosterend in problemen. Hier bemoeit voorstopper Fedor van Elk zich met de aanval, terwijl Rob de Vries hem probeert af te stoppen. maar de twee kansjes die hij kreeg, verzilverde hij koelbloedig. Dreun Zijn eerste doelpunt (na voorberei dend werk van Cor Vlaming en Alexander Witte) viel al na drie minu ten en betekende een psychologi sche dreun voor ZDH, dat op de on derste plaats op de ranglijst staat, maar stellig van plan was de huid zo duur mogelijk te verkopen. De twijfel sloop in de ploeg, er werd te gehaast gevoetbald en veel passes eindigden in de voeten van een tegenstander. Oosterend daarentegen speelde met veel overtuiging. De bal werd soepel rondgetikt en door het felle spel van de gasten kreeg ZDH nauwelijks ge legenheid om zich te hervinden. Toch viel er halverwege een kentering te bespeuren. Gesteund door de wetenschap dat Oosterend ook niet tot grote daden kwam voor het doel van de tegenstander, durfde ZDH iets vrijer te spelen. En prompt waren de rollen omgekeerd. De Hoornders joe- figuurlijk uit de lucht vallen. Laatste man Erwin Kleinveld plaatste de bal hoog in de doelmond, waar keeper Diederik Kruithof een gemakkelijke prooi leek te vinden. Hij sprong op, maar zag dat ook ZDH'er Michiel Dekker dat deed en schrok daar zo van dat hij de mistastte. Terwijl de spelers vervolgens tegen elkaar opbotsten, verdween de bal in het doel: 1-1. Hoofdrol De gelijkmaker leek de voorbode van (Foto Joop Rommots) vóór rust geregeld met succes de buitenspelval had opengezet, maar daarmee nu te laat was: 1 -2. Toen Ad Guldemond zich kort daarna op nieuw koelbloedig toonde (1 -3), was de wedstrijd in feite beslist. De strijdlust was verdwenen bij ZDH en Oosterend kreeg steeds meer vrij heid. Alexander Witte maakte nog éen doelpunt, maar als de gasten wat resoluter hadden gespeeld had de overigens goed keepende Chris Stolk het ongetwijfeld nog wel zwaarder te verduren gekregen. Nu kon ZDH de schade beperkt houden en zelfs nog een spannende tweede helft, maar een tegendoelpunt maken, toen Niels mets was minder waar, want al snel Dekker in het strafschopgebied on- nam Oosterend het heft volledig in deruit werd gehaald door Chris de handen Een hoofdrol speelde Ger Vlaming, die met in het basiselftal stond omdat hij zijn vrouw van Schip hol moest halen en van wie met ze ker was dat hij op tijd terug zou zijn. Zijn invalbeurt (na een half uur in de eerste helft voor de aan zijn knie geb lesseerde Cor Vlaming) was aanvan kelijk geen succes, maar in de tweede helft liep het weer als van- Dankzij een afgetekende 0-4 zege schuift het eerste damesteam van Tevoko door naar de kop van de ranglijst. Tegenstander ASV'55 werd in Venhuizen gedecideerd verslagen. Met name in de eerste sets werd de verdediging met snelle aanvallen volledig uit elkaar gespeeld. Gebrand op een overwinning startten de Texelse dames overdonderend Dankzij een goede passing wist Conny Joling het blok van ASV'55 meerdere malen volledig te mislei den, waardoor de aanvalsters directe punten konden scoren. De thuisploeg probeerde het spel te vertragen, maar had verder weinig weerwoord. De Texelaars wonnen de eerste set met 11-25. Met nog meer aanvalsvariatie ver toonde de tweede set hetzelfde beeld, al wist ASV'55 met slim, bijna stiekem volleybal wat meer punten te scoren. De geroutineerde dames uit Venhuizen sprokkelen met tactische balletjes punten bij elkaar, terwijl een moeilijke service ook voor diverse scores zorgde. De kracht van het te genwoordig door café De Rog gesp onsorde team was echter te groot om serieus in problemen te raken, waar door Tevoko opnieuw vijf winstpun ten verdiende. Zaterdag speelt het team - dat be staat uit spelverdeelster Conny Joling, diagonaalspeelsters Monique Leijstra en Bianca van den Berg, midaanvalsters Cora Siemeling, Celine de Graaf en Aglaia Westra en hoofdaanvalsters Sara Visée, Marjan Boekei en Ivette de Ruyter - wederom een thuiswedstrijd. Tegenstander is De Schulp uit Egmond-Bmnen, dat de laatste weken goed presteert in de regioklasse. Het eerste herenteam kon geen se lectie op de been brengen en verloor daardoor reglementair. Het belandde daardoor op de onderste plaats in de eerste klasse. Het derde damesteam verloor met 3-1 van het geroutineerde Harpoen en staat nu op de ranglijst gelijk met het tweede damesteam. Beide maken nog steeds deel uit van de top vijf. De jeugd had het moeilijk en verloor in Anna Paulowna van Vries. Specialist Bernard Ipenburg benutte de toegekende penalty zon der aarzelen: 2-4. Afgelopen week werd er in de dat competitie op het scherpst van de snede gegooid. In de A-poule ver speelde koploper Slock 3 drie be langrijke punten aan de darters van Wijsneus 1 Twee van de single partijen werden gewonnen door de Kogers. De darters van Beachcafé De Buren hadden twee wedstrijden op het programma staan. Eerst moesten ze de wedstrijd tegen Cafeetje 1 in halen. Deze werd op overtuigende wijze door het team van De Buren gewonnen. In de tweede wedstrijd moest dit team het opnemen tegen Zwaan heren, wat resulteerde in een ruime en gemakkelijke overwinning voor de darters uit de Zwaanstraat. In de B-poule verspeelden koplopers 't Vooronder heren en Bar Sportief 2 allebei twee punten, waarmee het onderlinge verschil in het voordeel van de Oudeschilders blijft De da mes van 't Vooronder komen steeds beter in hun ritme en sprokkelen ie dere week hun punten bij elkaar. Deze week snoepten ze twee punten van J'elleboog 2 af. Gezien het spelbeeld was een gelijkspel beter op zijn plaats geweest, maar de spelers van J'elleboog hadden het geluk aan hun zijde. Uitslagen: Texel Kites 1 -Zeester 2 4-4. Zeester 1 -Cafeetie 3 1-7.'tVooronder heren-Zwaan dames 6-2. Pilaar-Cafeetje 2 6-2. Bar Sportief 2-J'elleboog Terwijl de Texelse coach Gerrie Plaatsman nog zo had gehoopt de eerste twintig minuten zonder kleer scheuren door te komen, keken zijn mannen al na drie minuten spelen tegen een achterstand aan Linkers pits Samir Causevic besloot een rush langs zijn directe tegenstander met een strak diagonaal schot, waarna keeper Bart Heerschap de bal alleen maar uit het net mocht halen. De Helderse ploeg bouwde hierna een veldoverwicht op en was duide lijk de betere ploeg. Texel'94 moest zich hoofdzakelijk beperken tot ver dedigen. In de duels waren de gast heren de eilanders telkens te snel af De gasten moesten zich beperken tot enkele tegenstootjes. Uit eén daarvan schoot Emile Keyser over Omdat de thuisploeg na een flitsende start wat gas terugnam, werd de snelle voorsprong niet verder uitge bouwd. Texel kreeg daardoor meer vat op het spel. Dit resulteerde in de tweeëntwintigste minuut in de gelijk maker. Martin Koorn werd aan de lin kerkant goed aangespeeld. Zijn voor zet op maat kwam bij middenvelder Nico Schot terecht. Die nam de bal in één keer op de 'pantoffel' en joeg deze strak en hoog langs keeper Marco Blaauwboer in de touwen. Na deze gelijkmaker kwam er iets meer felheid in de wedstrijd. Oud- Texelaar Wim van Veen kreeg de gele kaart van scheidsrechter De Snaijer toen hij Martin Koorn onreglementair tackelde. Dit was echter maar van korte duur, want al snel kwam Den Killermentaliteit Ook in de tweede helft dicteerde de Helderse ploeg de wedstrijd Texel werd nog wel gevaarlijk via de coun ter, maar de spitsen van de bezoe kers misten de 'killermentaliteit' op de momenten dat ze oog in oog kwa men met Blaauwboer. Door resoluut optreden belette de Helderse reus de tegenpartij te scoren. Na 68 minuten mocht Nico Schot naar de kleedkamer Hij werd vervan gen door Jaap Duin. Vlak hierop toonde Bart Heerschap nog eens zijn keeperstalent door een inzet van één der Helderse spitsen vlak bij de paal tot hoekschop te verwerken. Hierna werd de wedstrijd iets rommeliger Helder zat op rozen en kon de bal makkelijk rond laten gaan De defini tieve beslissing viel in de zeventigste minuut, toen Sayone Camara de stand op 4-1 bracht. Door een mis verstand in de verdediging kon spits Valk voor 5-1 zorgen en amper een minuut later maakte Pascal Hamer met een knappe kopbal het halve dozijn vol. Hiermee was het drama compleet. De reactie van elftalleider Rob van der Stap - 'er was vanmid dag totaal geen beleving bij ons' - sprak boekdelen. Texel'94 staat na deze wedstrijd met Purmersteyn op een gedeelde ze vende plaats. De eilanders hebben echter één wedstrijd meer gespeeld. Zondag wordt in Den Burg het beker duel tegen vierdeklasser SEW uit Nibbixwoud gespeeld, de week erop komt Purmersteyn op bezoek. 3 6-2. J'elleboog 2-'tVooronder dames 6-2, Wiisneus 2-Texel Kites 2 3-5, J'elleboog 1 -Bar Sportief 1 4-4. Koornaar-Slock 2 6-2, Slock 3-Wljsneus 1 5-3, Zwaan heren-Beachcafé de Buren 7-1 Programma: Zeester 2-'tVooronder heren. Zwaan dames- J'elleboog 2, 't Vooronder dames-J'elleboog 3, Pilaar-Texel Kites 1. Cateetje 2-Zeester 1, Cafeetje 3-Bar Sportief 2,Texel Kites 2-Slock 3, Bar Sportief 1 -Koornaar. Beachcafe de Buren- Wijsneus 2. Wijsneus 1-Slock 2. Cafeetje 1- Zwaan heren. Alle wedstri|den beginnen om 20 30 uur. met uitzondenng van de wedstrijden die op vrijdag gespeeld worden Deze begin nen om 21.30 uur Bridgeclub Groot Slem speelt deze winter vier periodes van ieder zes wedstrijden. Na iedere periode pro moveren de bovenste drie paren naar een hogere lijn en degraderen de drie laatste paren. De winnaars van de eerste periode zijn het duo Elzinga Chavonnes in de A-lijn, het echtpaar Hopman in de B-lijn en het echtpaar Veenema in de C-lijn. Naar de B-lijn promoveren het echtpaar Veenema (362,60 punten), het duo Witte/ Beers (318,13) en het echtpaar Koot (314,17). Naar de A-lijn promoveren het echtpaar Hopman (337,81). het echtpaar Van Heerwaarden (31742) en het duo Switzer/ Hogewind (314,70). Klaverjasclub De Doormars klaverjast vrijdag voor het goede doel. Net als in voorgaande jaren werkt de club met de ouderenvereniging SOSA sa men om de senioren van Oudeschild een kerstpakket te kunnen schenken. Medewerking wordt daarbij verleend door praktisch alle bedrijven in het dorp, die tal van mooie en dure prij zen beschikbaar stellen, zodat tevens een grote verloting kan worden ge houden. De drive begint om 20.00 uur en wordt gespeeld in dorpshuis 't Skiltje. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ7,50 per koppel. Ook niet-leden zijn welkom. In hotel Den Burg wordt dinsdag 27 november de algemene leden vergadering van de afdeling Texel van Horeca Nederland gehouden. Op de agenda staat onder meer het con cept-beleidsplan 2002-2005. De ver gadering begint om 20.00 uur. Het zien van de mensenmassa op de kade van Oudeschild moet Sint za terdag goed hebben gedaan. De kin dervriend en zijn zwarte knechten, die onderweg naar Texel overigens een gespannen indruk maakten, kregen in het vissersdorp een warm onthaal. de schimmel. Niet zijn vertrouwde Raspoetin, van de familie Leistra, maar Unicum van Van der Linde uit De Cocksdorp. De Groeneplaats was één van de plekken waarop zaterdag middag uitbundig werd feestgevierd. Foto Bert Koning) ouds bij de snelle dribbelaar. Hij so leerde fraai, maar betrok ook zijn teamgenoten met slimme passjes in het spel. De Oosterenders hervonden het zelfvertrouwen van het eerste deel van de eerste helft en gingen steeds beter spelen. Alexander Witte scoorde na een aar zeling in de verdediging van ZDH, die DINSDAG 20 NOVEMBER 2001 Woensdag 21 november 18.30 De Koog 3-De Koog 4 V Beek 19.20 Texel'94 5-De Krim 3 Texel'94 20.10 Jelleboog 3-ZDH 3 Jelleboog 21.00 ZDH 1-RAB 1 Molanus Oosterend heeft zaaldienst. Donderdag 22 november 18.30 Oosterend 4-ZDH 2 Oosterend 19.20 Texel'94 3-NIOZ Meedendorp 20.10 Oosterend 3-Mantje 2 Kuipers 21.00 Mantje 3-Klif 3 Hoogendijk Klif heeft zaaldienst Vrijdag 23 november 16.45Tex.'94D2-De KoogDI Tex.'94 17.30 SVO D1-De Krim D2 SVO 18.15 Klif 2-Texel'94 4 Franchimon 19.05 De Krim 2-Klif 1 Houterman 19.55 Oosterend 2-Texel'94 1 Mol. 20.45 Jelleb 1-De Krimi Sangers 21.35 Jelleboog 2-Texel'94 2 V. Beek 22.25 De Koog 1 -Cas. 1 Hoogendijk De Krim heeft zaaldienst. Zaterdag 17 november Texel'94 B1-JVC B3 9-1 JVC B2-De Koog B1 1-1 Reiger Boys C1 -Texel'94 C1 1-1 Callantsoog C1-Texel'94 C2 2-1 Texel'94 C3-JVC C4 0-5 Nieuwe Niedorp-Oosterend 01 3-3 Winkel D1-Texel'94 D1 1-9 Texel'94 D2-WGW D3 9-0 Texel'94 D3-Wiron D2 3-1 Schagen D2-Oosterend D1 1-6 G-voetbal Eendracht'82 2-Texel'94 0-2 Texelse pupillencompetitie Texel'94 E8-Texel'94 E7 0-1 ZDH E1-SVO E3 4-3 Texel'94 F1-SVO F2 5-2 De Koog F1 -Texel'94 F3 6-2 SVO F1-SVC F1 1-2 ZDH D1 -Texel'94 E2 5-8 De Koog E1 -De Koog D1 3-4 Texel'94 E6-SVC E1 1-4 Texel'94 E5-Texel'94 E3 0-2 Texel'94 E4-SVO E2 4-2 Zondag 18 november Den Helder-Texel'94 6-1 De Koog-Zuidermeer 4-2 ZDH-Oosterend 2-4 Oosterend 2-BKC 5 4-5 Den Helder 3-Texel'94 2 0-2 WGW 4-Texel'94 3 1-1 Petten 2-Texel'94 4 0-5 VZV A1-Texel'94 A1 1-7 Zaterdag 24 november Texel'94 C1-DWOW C1 Hollandia T C2-Texel'94 C2 13.00 ConZelo-Oosternd C1 14.00 Texel'94 D1 -Con Zelo D1 11.45 Texel'94 D2-Nieuwe Nied. D1 11.45 Schagen D3-Texel'94 D3 12.15 Con Zelo D2-Texel'94 D4 10.30 Texel'94 E1-BKC E1 11.45 G-voetbal Texel'94-WSV'30 13.30 Texelse pupillencompetitie SVO E3-Texel'94 E8 9 45 Texel'94 E7-ZDH E1 9.45 SVC F1-Texel'94 F2 9.45 Texel'94 F3-De Koog F1 9.45 SVO F2-SVO F1 9.45 De Koog D1-Texel'94 E2 10.45 SVO E1-De Koog E1 10.45 SVCD1-ZDHD1 10.45 SVO E2-Texel'94 E6 10.45 Texel'94 E3-Texel'94 E4 10.45 SVC E1-Texel'94 E5 10.45 Zondag 25 november Texel'94-SEW (beker) 14.00 Oosterend 2-Den Helder 5 12.00 Oosterend 3-JVC 5 14.00 Purmersteyn A2-Texel'94 A2 (beker) 14.30 Recreatievoetbal Texel'94-De Waal 10.30 De Koog-De Cocksdorp 10.30 Oosterend-Texelse Boys 10.30 Nico Tessel en Poul Verhagen van de Sportvissersclub Texel doen zaterdag mee aan de laatste dne wedstnjden in de naselectie van het Nederlands kampioenschap kustvissen. Deze wedstrijden worden gevist aan het Calandkanaal, bij de Slufter op de Maasvlakte en in de Nieuwe Water weg Om voor deelname aan de finale in aanmerking te komen, zal Tessel zich in de top-15 moeten handhaven. Poul Verhagen staat op een 49ste plaats in het klassement. Dertien sportvissers vingen zondag tijdens de bootwedstrijd aan boord van De Rival 345 vissen met een to tale lengte van 87,07 meter. Zij deden dat in drie wedstrijden van honderd minuten. Als eerste eindigde Map van der Zwaag met 38 vissen (959 cm), tweede werd Kees Kalis (36, 890), derde werd Nico Tessel (36, 880). De volgende wedstrijd is de Sinterklaas- wedstnjd op de Afsluitdijk. Deze wed strijd wordt gehouden op 1 decem ber. Opgeven kan tot 28 november bij Poul Verhagen, tel. 313986. Op 2 december wordt de zesde wedstrijd uit de winterserie gevist, aanvang 8.30 uur bij het Ankerpark in Oude schild.

Texelsche Courant | 2001 | | pagina 7