Sport 3 Onfortuinlijk Texel'94 eeft overwinning weg Oosterend mist kansen en moet remise toestaan Nieuw huisje voor kinderen in wachtkamer Thuiszorg F amilieberichten TEXELSE COURANT' Zaalvoetbalwinst voor Texel'94 E5 Sportvissen |D ^Bedrijvigheid Grondige verbouwing bij Smulpot ZDH grijpt net naast gelijkspel Programma zaalvoetbal Voetbaluitslagen Grote nederlaag SV De Koog Klaverjassen Witte Burcht Voetbalprogramma IVN naar NIOZ Texelse turnsters beter in vorm DINSDAG 22 JANUARI 2002 n zeer fortuinlijke goal bezorgde Ben tiental Zouaven zondag op de iralreep een gelijkspel (2-2) tegen «en degelijk spelend Texel'94. Een vervelende tegenvaller voor de Texelaars, die tegen de hekken- sluiter hadden gehoopt de punten op het eiland te kunnen houden, zich zo wat lucht te kunnen -verschaffen in de strijd tegen de- adatie. xel'94 moest het tegen de gasten it Grootebroek vrijwel zonder sup- rters stellen, die zich lieten af- hrikken door het slechte weer en r|jiassaal wegbleven. Trainer Gerrie laatsman kon daarentegen over een ijwel complete selectie beschikken. rAlleen Edgar Klippel kon wegens een l-schorsing niet meedoen. Zouaven, sHs club waar de gebroeders De Boer of|jn eerste schreden op het voetbal veld zetten, was vastbesloten de huid zo duur mogelijk te verkopen Om de etweede degradatie op rij te ontlopen, waren enkele routiniers teruggehaald om het team te versterken. Met de storm in rug zette de thuis- |joeg meteen veel druk op de verde diging van de gasten. Ten koste van veel overtredingen kon deze zich moeizaam staande houden. De vele vrije trappen brachten doelman Mo lenaar met in problemen. Toch werd Ijet al binnen een kwartier 1 -0. Na een :.foutje van één van de spelers van jZouaven kreeg Niels Dubbelt een •unieke kans op de openingstreffer. De jgoaltjesdief aarzelde geen moment en zette Texel'94 verdiend op voor- sprong. iKort hierna brak Emile Keyser door. iDe speler van Texel'94 - die binnen kort naar het buitenland vertrekt en voorlopig zijn laatste wedstrijd speelde - kon alleen worden gestuit Imet een overtreding. Dader was Ton De jongste vijf E-pupillenteams en het F-pupillenteam van De Koog streden zaterdag in sporthal Ons Genoegen om de prijzen in een zaalvoetbal- Toernooi. Winnaar werd Texel'94 E5, dat vier overwinningen boekte, maar verrassend verloor van De Koog F1. "Het bleef bij deze ene overwinning 'voor De Koog. Het team speelde ver- 'der nog tweemaal gelijk en verloor leenmaal, waardoor een vierde plaats 'werd bereikt. De tweede plaats werd ma veel strijd veroverd door ZDH E2. 'Dat de Hoornders van Texel'94 E5 'verloren was ingecalculeerd, maar de nederlaag tegen Texel'94 E7 kwam hard aan. Daardoor eindigde Texel'94 'E8 op gelijke hoogte met ZDH E2, niet alleen in punten, maart ook in Idoelsaldo. Het onderlinge resultaat - winst voor ZDH E2 - moest daardoor de beslissing brengen. SVO E3 speelde tweemaal gelijk en eindigde als vijfde Laatste werd Texel'94 E7, dat echter wel won van ZDH E2 en ook een gelijkspel afdwong. Als de weergoden het toelaten, spe len de pupillen vanaf zaterdag weer wekelijks op het veld. Op zaterdag 2 februari is er nog een zaalvoetbal toernooi voor de oudere E-pupillen en de D-pupillen die in de Texelse competitie spelen. Gedurende twee uur streden vijf vis sers van de Sportvisserclub Texel bij paal 12 in de tweede wedstrijd in de winterserie. Eerste werd Nico Tessel met twee vissen met een totale lengte van 23 cm, tweede werd Frans Bos met 20 cm vis. De volgende wedstrijd wordt gehouden op 2 februari bij paal 17, aanvang 18.00 uur. Een andere inrichting, maar met behoud van de ambiance. Dat staat Dave Huizinga (28) voor ogen bij de werkzaamheden in restau rant De Smulpot aan de Binnen- burg in Den Burg. Het restaurant ondergaat momenteel een gron dige verbouwing. Sinds begin dit jaar is Dave Huizinga de nieuwe eigenaar van De Smulpot. Hij nam de zaak over van zijn ouders Jan en Rita Huizinga en zijn oom Piet Huizinga. Dave is de derde genera tie binnen de familie die een zaak lezen of om wat te komen drinken.' De aankleding wordt eigentijdser. Net zoals in de vorige inrichting wordt er veel hout gebruikt. De plavuizen in de vloer worden vervangen door hout en terracotta. De toiletgroep wordt flink vergroot. 'De wc's moeten een visi tekaartje worden.' Het ontwerp voor de nieuwe inrichting maakte Huizinga zelf. Met zijn broer Steffen werkte hij aan de opzet van de nieuwe keuken. Die krijgt een andere plek in het pand en het wordt een open keuken, waar door mensen kunnen zien wat er ge beurt. Zijn broer gaat er na de ver bouwing aan de slag als chef-kok. 'We willen straks ook met nieuwe ge rechten komen en vaker wisselen van kaart.' De befaamde saté en Texelse uiensoep blijven op de kaart staan. Net als voorheen komen er zestien tafels. De werkzaamheden worden uitge- gaat runnen in het pand aan de Bmnenburg. Zijn ouders en oom za ten er 34 jaar, daarvoor hadden zijn opa en oma het in beheer. In de nieuwe opzet worden café en restaurant minder strikt van elkaar gescheiden. 'Ze lopen straks meer in elkaar over. Het moet zo zijn dat ie mand hier straks binnenkomt en naar achteren doorloopt om zijn krantje te Duyn, die Keyser hard neerhaalde. Het resolute fluitsignaal van scheids rechter Mand werd echter niet ge volgd door de rode kaart, maar door een gele. Even later mocht de Grootebroeker alsnog inrukken, na dat hij een combinatie tussen Dub belt en Keyser had verhinderd door een spijkerharde overtreding. In de tussentijd was Zouaven op gelijke hoogte gekomen dankzij Mark van Putten, die gerommel in de Texelse defensie genadeloos afstrafte. Vijf minuten voor rust kwam Texel'94 toch weer op voorsprong Ralph Ko ning speelde Niels Dubbelt knap vrij, waarna de spits doelman Molenaar met een hard schot kansloos liet: 2- 1. Na rust probeerde Zouaven met tien man de bakens te verzetten, maar een geconcentreerd Texel'94 gaf geen kansen weg. Het enige gevaar kwam van enkele afstandsschoten, maar die brachten Bart Heerschap nauwelijks in de problemen. Ook de thuisclub maakte aanvallend geen vuist in de tweede helft. Het felle duel leek dus op een verdiende 2-1 over winning voor Texel'94 af te stevenen. De teleurstelling was dan ook groot toen een Texelse verdediger bij een vrije trap van aanvoerder Marcel Eijgenstein de bal licht toucheerde en keeper Bart Heerschap kansloos was. Op de ranglijst is het erg spannend. Texel'94 lijkt er redelijk voor te staan, maar de meeste andere ploegen heb ben een wedstrijd minder gespeeld. Zelfs de ploeg die op de voorlaatste plaats staat, kan de Texelaars met een overwinning achterhalen. Zon dag spelen de mannen van trainer Plaatsman uit bij Limmen, één van de ploegen die twee punten minder ver zamelden maar nog één wedstrijd voor de boeg hebben Aardig voetbal, geen punten. Dat was kort gezegd het resultaat voor ZDH in de wedstrijd tegen Strand vogels, die zondag werd gespeeld in Den Hoorn. Werd het in Onder- dijk destijds nog 3-4 voor de Hoornders, ditmaal waren doel punten schaars. Enigszins tegen de verhoudingen in scoorden de gasten een kwartier voor tijd de enige en beslissende treffer. Goed voetbal was schaars aan de Witteweg. Gehinderd door de storm achtige wind en het zachte veld had den beide ploegen moeite om de bal in de eigen gelederen te houden. Toch was sprake van een aantrekke lijk duel, omdat de spanning er van de eerste tot de laatste minuut in bleef. Voor de supporters van ZDH gold bovendien dat 'hun |ongens' zich van hun beste kant lieten zien. Ze werk ten er keihard voor, lieten het gem opper op elkaar eindelijk eens achter wege en schiepen een handvol kansen De beste was voor rust voor Henk Knol, die sinds zijn terugkeer naar het eiland weer bij de Zwaluwen actief is. Hij kreeg de bal aangespeeld door Ronald Biesboer, nam knap aan en sneed door het centrum van de verdediging van Strandvogels. Alleen voor de keeper dacht de routinier beheerst af te ronden, maar hij miste het doel op een haar. De gasten lie ten zich evenmin onbetuigd, maar de spitsen moesten het meestal afleg gen tegen de Hoornder verdedigers, terwijl ook keeper Chris Stolk uitste kend op dreef was. Na rust leek ZDH het moeilijk te krij gen, maar merkte Strandvogels dat de aanwakkerende wind in de rug bepaald geen voordeel was Gere geld verdween de bal buiten bereik van de eigen voetballers over de ach ter- of zijlijn. De Hoornders speelde het iets slimmer en zetten enkele kansrijke counters op. Daarbij speelde Niels Dekker opnieuw een opmerkelijke rol. Met zijn enorme snelheid en gevaarlijke dribbels stelde hij de verdedigers van Strand vogels menigmaal voor grote proble men, maar voor het doel gekomen miste hij de koelheid om de bal 'ge woon' langs de keeper in het doel te schieten. Strandvogels putte moed uit deze situatie en bleef de aanval zoeken Aanvankelijk zonder succes, vooral omdat keeper Stolk bijna onpasseerbaar was. Een kwartier voor tijd moest hij toch buigen, toen één van de middenvelders vanaf twintig meter een schot waagde en Bernard Ipenburg de bal heel licht toucheerde. Hoewel de baan van het schot nauwelijks of niet werd veran derd, was Stolk te verrast om nog te kunnen ingrijpen. In het restant zetten de Zwaluwen nog alles op alles en doken ze enkele malen kansrijk op voor het doel van Strandvogels. Invaller Mike de Bruijn was nog het dichtst bij de gelijk maker, maar hij liet zich naar buiten dringen en schoot vervolgens in het zijnet. Zondag gaat ZDH op bezoek bij het eveneens laag geklasseerde Zuider- meer. Wordt daar net zo hard gewerkt als zondag, dan lijkt een goed resul taat zeker tot de mogelijkheden te behoren. Woensdag 23 januari 18.30 ZDH 2-Texel 6 Franchimon 19.20 Klif (dames)- 20.10 Klif 2-Koog 4 Hoogendijk 21.00 Jelleboog 3-SVO 5 J'boog Mantje heeft zaaldienst. Donderdag 24 januari 18.30 De Krim 3-De Krim 5 Krim 19.20 NIOZ 1-Koog 3 Franchimon 20.10 Mantje 2-Mantje 3 Meedend. 21.00 Klif 3-RAB 1 Meedendorp De Krim heeft zaaldienst. Vrijdag 25 januari 16.45 De Krim C2-Texel C2 Krim 17.30 De Krim C1-Texel C1 Krim 18.15 De Krim 4-ZDH 3 De Krim 19.05 J'boog 1-J'boog2 Hoogendijk 19.55 Casino 1 -Klif 1 Kuipers 20.45 De Krim 2-SVO 2 Sangers 21.35 SVO 1 -Texel 2 Molanus 22.25 De Koog 1-Koog 2 Van Beek De Koog heeft zaaldienst. Zaterdag 19 januari Texel'94 A2-Reiger Boys A1 bezoe kers niet opgekomen Texel'94 B1-ZAP B2 bezoekers met opgekomen Den Helder B3-De Koog B1 1-5 Alkmaarsche B. C1-Texel'94 C1 1-4 Den Helder C2-Texel'94 C2 1-6 Texel'94 C3-VIOS C3 1-5 Flevo C1-Oosterend C1 0-2 Texel'94 D4-BKC D3 3-1 G-voetbal Texel'94-Roda'23 1- Texelse pupillencompetitie Texel'94 F2-Texel'94 F3 5-2 Texel'94 F1-SVC F1 0-1 SVCD1-SVOE1 11-5 Texel'94 E6-Texel'94 E3 1 -6 Zondag 20 januari Texel'94-Zouaven Oosterend-GSV ZDH-Strandvogels ALC-De Koog 2-2 1-1 0-1 6-0 Dave Huizingade nieuwe eigenaar van De Smulpot, wil het interieur van het restaurant aan de Binnenburg eigentijdser maken. (Foto Jemen van Hotium voerd door Texelse bedrijven. Huizinga heeft zaterdag 9 maart ge pland als de dag waarop hij weer open wil gaan. 'Mijn ouders en mijn opa en oma hebben die datum eer der ook gebruikt voor openingen, dus daar steekt wel enige symboliek ach ter Bovendien is het drie weken voor Pasen, dus dan kunnen we nog even proefdraaien.' De naam van het res taurant blijft ongewijzigd. Na een lange winterstop moest De Koog zondag in Abbekerk aantre den tegen ALC, de nummer twee op de ranglijst. Het werd geen wedstrijd om lang in herinnering te houden. Door het gemis van maar liefst zes basisspelers konden de bezoekers geen vuist maken en moesten ze genoegen nemen met een grote nederlaag: 6-0. Coach Cor Schattevoet en zijn bege leiders moesten vooraf het nodige werk verzetten om een team op de been te kunnen brengen Omdat B- junioren Arjan van Benthum, Joris Ellen en Steven van Beek bereid wa ren bij te springen, lukte dat ternau wernood. Al in de beginfase van de wedstrijd, die onder slechte weersomstandig heden werd gespeeld, was goed te zien dat De Koog weinig te zoeken had in Abbekerk. ALC greep het ini tiatief en stond dit met meer af. Toch duurde het nog ruim twintig minuten voor de eerste treffer viel. Een van de ALC'ers loste een hard 'diagonaal' schot, waarop keeper Schouwstra kansloos was: 1-0. Kort hierna kreeg De Koog de enige grote scoringskans. Na een lange pass van Dennis Vonk kon topscorer Roberto Casciola alleen op de keeper afgaan. Met een man op zijn hielen schoot hij van dichtbij rakelings over. Ook in het vervolg van de eerste helft hielden de Koger verdedigers on danks het overwicht van ALC goed stand. Toch moesten ze nog eenmaal capituleren, toen een speler van de thuisclub in een scrimmage uit haalde: 2-0. In de tweede helft begon een gebrek aan conditie bij sommige Kogers tol te eisen, waardoor ALC nóg meer druk kon uitoefenen. Natiën minuten werd de uitgeputte en niet-fitte Vin cent Kaspers vervangen door Johnny Franken. Ook hij kon de wedstrijd niet naar zijn hand zetten Na een foutieve breedtepass van Steven van Beek ging de spits van ALC alleen op keeper Schouwstra af. Hij scoorde beheerst: 0-3. Hierna was het gedaan met het verzet van De Koog en bouwde de gedreven spelende thuis ploeg de voorsprong geleidelijk uit. Zondag is De Koog vrij en kan het team zich opladen voor de derby te gen ZDH, die een week later op het programma staat. Met gemiddeld ruim zestig deelne mers per avond mag het klaverjassen in De Witte Burcht zich in een grote belangstelling verheugen. De afgelo pen vier avonden speelde in totaal 102 verschillende deelnemers, die één of meer keren meespeelden. De inhoud van de kaartpot bedraagt in middels €562,99, welk geld aan het eind van het seizoen aan goede doe len zal worden geschonken. Voorlo pig wordt nog elke eerste dinsdag van de maand gespeeld. De afgelopen vier speelavonden wer- Texel'94 2-SVS Duinrand S 2 0-4 Texel'94 3-Succes 2 4-2 Succes 3-Texel'94 4 4-2 Oosterend 2-Callantsoog 2 1 -4 Oosterend 3-ConZelo 5 1 -3 DWOW A1 -Texel'94 A1 3-2 Zaterdag 26 januari Opperdoes A1-Texel'94 A2 12.00 DWOW B2-Texel'94 B1 11.30 De Koog B1-JVC B3 13.45 Texel'94 C1-VroneC1 13.30 Texel'94 C2-Winkel C1 13.30 Oosterend C1 -Texel'94 C3 13.45 Texel'94 D1-ZAP D1 11.45 Texelse pupillencompetitie Texel'94 E8-ZDH E1 9.45 SVO E3-Texel'94 E7 9.45 Texel'94 F1 -De Koog F1 9.45 SVO F1 -Texel'94 F2 9.45 Texel'94 F3-SVC F1 9.45 De Koog D1-De Koog E1 10.45 Texel'94 E2-ZDH D1 10.45 SVO E1-SVC D1 10.45 SVO E2-Texel'94 E4 10.45 Texel'94 E3-Texel'94 E5 10.45 Zondag 27 januari Limmen-Texel'94 14.00 Knollendam-Oosterend 14.00 Zuidermeer-ZDH 14.00 De Blokkers 2-Texel'94 2 11.30 Oosterend 2-Oosterend 3 12.00 Oudesluis 3-Oosterend 3 14.00 Texel'94 A1-WironA1 12.00 Het IVN Texel bezoekt maandag 28 januari het NIOZ, waar onderzoek wordt verricht naar de kanoetstrand- loper. Onderzoeker Theunis Piersma en een collega zullen uitleg geven. Leden van het IVN en de Vogel werkgroep zijn van harte welkom. De avond begint om 20.00 uur. Voor meer informatie, tel. 313582. De voetballers van Oosterend kampen zondag na de wedstrijd tegen GSV met gemengde gevoe lens. Ze hadden goed gespeeld en veel kansen afgedwongen, maar de muur van verdedigers was maar één keer geslecht, terwijl de tegen stander aan één kans genoeg had om een gelijkspel (1-1) af te dwin gen. 'Maar liever één punt dan geen punt en voor hetzelfde geld komt GSV er nog een keer gevaar lijk uit en sta je met lege handen', relativeerde routinier Jan Bloem de pech van ploeg. De eerste wedstrijd in het nieuwe jaar leek op papier een makkelijke. Vorig jaar werd het weliswaar een gelijkspel tegen GSV, maar Oosterend pakte daarna veel punten, terwijl de ploeg uit Grootschermer onderin de rang lijst bleef hangen. Met twee wissels op de bank begon de ploeg van trai ner Sil van Dijk en coach Richard Daalder goed aan de wedstrijd. Met de wind in het gezicht werd de bal laag gehouden, zodat er weinig bal verlies was. De eerste kans was voor Ad Guldemond. De spits draaide op de rand van het strafschopgebied weg van zijn tegenstander en schoot goed in, maar de keeper van GSV was op zijn post. Twee minuten later was Guldemond opnieuw dichtbij een treffer. Ditmaal kopte hij na een voorzet van Rutger Zoetelief hard op de lat. Terwijl GSV nog amper op de helft van Oosterend was geweest en de verdediging van de Gortbuken niet één keer op de proef was gesteld, stond het na vijfendertig minuten bij gevolg nog steeds 0-0. Op dat mo ment werd de bal op de spits van GSV geplaatst. Hij nam knap aan, sprintte door de verdediging en kwam zo oog in oog met keeper Diederik Kruithof, die hij met een mooie schijnbeweging in de luren Kinderen pakken het nieuwe speelhuisje uit dat In de wachtkamer van de Thuiszorg Staat (Foto Jeroen van Hattumj gezondheidszorg bij de Thuiszorg. Een groepje kinderen nam het huisje vrijdag in gebruik door het uit te pak ken. Daarna werd er meteen in ge speeld. 'Het voldoet helemaal aan het programma van eisen', zegt Mantel met een kwinkslag. 'Het is kindveilig gemaakt.' Het huisje werd betaald door de stichting Rab, een stichting die in 1996 ontstond bij de vienng van het 75-jarige bestaan van het gelijkna mige bedrijf. De stichting, bestaand uit Anita Rab, Elizabeth Krügers en Marja Witte, geeft bijdragen aan di verse kleinschalige projecten op het eiland. Eerder betaalde de stichting onder meer mee aan een couveuse voor de ambulancedienst en goede ren voor de peuterspeelzaal. Hoeveel het huisje kostte, wilde de stichting met bekendmaken. Kinderen kunnen weer spelen in een nieuw houten speelhuisje in het gebouw van de Thuiszorg in Den Burg. Vrijdag werd het huisje feestelijk in gebruik genomen. Tot een paar jaar geleden stond een ander speelhuisje in de wachtkamer. Op een gegeven moment belandde dat echter in de vuilcontainer. Nadat consultatiebureauarts Mieke Pletten- burg een tijdje geleden een soortge lijk speelhuisje bij kapsalon Corinne in Oudeschild had zien staan, besloot de Thuiszorg achter een nieuw exem plaar aan te gaan. Via via werden contacten gelegd met meubelmaker Casper de Graaf, die een nieuw huisje timmerde. Masja Keizer, Marja van Etten en Irene Wijnhof van de Thuiszorg beschilderden vervolgens zelf het nieuwe bouwwerk, vertelt Liesbeth Mantel, manager jeugd- den gemiddeld 6163 punten gehaald. Het hoogste spel (2518) werd ge speeld op 4 december, toen ook het laagste spel (614) werd genoteerd. Het laagste eindresultaat werd be haald op 2 januari, toen een koppel met slechts 4968 punten naar huis ging- Uitslagen: 2 oktober. 1. Co Koomen en Jan Veenertdaal. 6816 punten; 2. Janme Pranger en Janke Daal der 6779.3. Thijs Smit en Jan van Tunen. 6747 6 november- 1 Nel Waayer en Nel Dijt, 7456. 2. Piet Bakker en Dick Kalverboer, 7065, 3. Peter en John van Heerwaarden, 6973. 4 de cember 1Thijs Smit en Jan van Tunen. 7418, 2 Marry Smit en Sjaan van Uden. 7125. 3. Jan Jonkergouw en Jos Bergman, 7060 2 januan: 1 Fenny Caspers en Willem Koomen. 7539; 2 Nico Barhorst en Walter van Asselt. 7337; 3 Jitze en Jitze de Vries. 7283 Tijdens de tweede wedstrijd in de turncompetitie, die zaterdag in Anna Paulowna werd gehouden, bleken de Texelse turnsters beter in vorm dan in december, toen de eerste wedstrij den werden afgewerkt. Hoewel de echte topvorm er ook nu niet was, leverden enkele turnsters toch veel belovende prestaties. Nienke Daalder werd derde bij de junioren, Esther Albers legde bij de senioren beslag op de tweede plaats en Barbara Damstra werd derde in de categorie pupillen. Alle drie lieten zien klaar te zijn voor het grote werK dat zaterdag wacht, wanneer de Texelse kam pioenschappen op het programma staan. Vooral het turnen van Dams tra was inspirerend. Door het zeer 'ruim' uitvoeren van enkele prachtige sprongen, behaalde ze op het onder deel vloer zelfs een score van 9,15. Van alle Texelse turnsters scoorde zij ook het hoogste eindtotaal (33,00 punten) in de vierkamp. De meeste andere turnsters waren minder op dreef. Sommigen lieten grote steken vallen en zullen deze week alles op alles moeten zetten om bij de Texelse kampioenschappen goed uit de bus te komen. Van Imme Ruares en Marijke Blok wordt ver wacht dat ze in ieder geval wél op tijd alles op orde hebben. legde: 0-1. Een doffe dreun, zo leek het, maar nog geen minuut later stond het al weer gelijk. De bal ging naar de rech terkant, waar Rutger Zoetelief goed doorging en een voorzet gaf op Rob de Vries, die met aarzelde: 1-1. Dat was tevens de ruststand. In de tweede helft had Oosterend de wind in de rug. Dat voordeel werd met beleid uitgebuit. Zonder gebruik te maken van harde en verre trappen, maar mét combinatievoetbal, liep bijna alles naar wens in het eerste kwartier. Oosterend kreeg veel kan sen. Invaller Alex Witte speelde maar liefst vijf man uit voor hij voor het doel van GSV opdook. Toen had hij zijn kruit verschoten, want de bal ging recht op de keeper af. Even later kwam de bal uit een corner voor de voeten van Eddy de Vries, die vanaf drie meter van het doel precies in de voeten van een verdediger schoot. Ook invaller Sil van Dijk was dichtbij een treffer, maar hij was evenmin suc cesvol Gefrustreerd door deze pech begon nen de Oosterenders slordiger te voetballen en kreeg GSV de kans ook aan het spel mee te doen. De gasten kwamen af en toe zelfs in de buurt van het doel van keeper Kruithof, maar de verdedigers deden hun werk goed, waardoor het gevaar beperkt bleef. In de slotfase zetten beide ploegen alles op alles. Oosterend om de winnende treffer te scoren, GSV om deze te voorkomen. Opnieuw werden de gastheren kansrijk, maar tot hun ongeluk stond of lag er steeds net een been van een GSV'er in de weg, met als resultaat dat de Oosterenders eerder het gevoel had den dat ze twee punten hadden ver loren dan er één gewonnen, terwijl bij de tegenstander het tegenoverge stelde werd gevoeld. Zondag speelt Oosterend een uit wedstrijd tegen Knollendam. Op 19 januari is van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Johanna Smit weduwe van Willem Ran 20-10-1918 19-01-2002 Cor en Maria Maneke Reijer en Nienke Johan Ben en Marjo Dieuwertje, Willem Emmeke Marleen en Ed De uitvaartmis is op woensdag 23 januari om 13.30 uur in de R.K. kerk te De Cocksdorp, waarna de begrafenis op het kerkhof zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren aan huis: Klimpstraat 14 dinsdagmiddag vanaf 15.00 uurj dinsdagavond vanaf 20.00 uur en na de begrafenis in het Eierlandsche Huis. Correspondentieadres: Klimpstraat 14. 1795 AL De Cocksdorp. Hierbij willen wij iedereen bedanken voorde belang stelling getoond bij het overlijden van onze tante JANNETJE CORNELIA LINNHOSE-OELE Fam. Tollenaar-Bruin Fam. Jimmink-Oele Texel, januari 2002 Mede namens echtgenoten en kleinkinderen danken wij u hartelijk voor de warme belangstelling die u heeft getoond rond het overlijden van onze moeder NEELTJE VAN DER VIS-LAP Pietje, Alie, Martha, Inie en Tonnie Texel, januari 2002

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 3