Nieuw Leven leeft zich uit in 'streekroman' teso Petticoats, suikerspinkapselsen rock'n'rfc .TEXELSE COURANT Afscheidsconcert John Wright Band ]$lik vanger Speerpunt inbreiden EXELSE'$COURANT Wat ik zeggen wou. Gedichtenbundel oud-predikant van Oudeschild Does 'Hoe denkt God over Jeruzalem?' Samen eten in De Koog E Agenda Kampioenschap jeu de boules Lotenverkoop 'Meisjesstad' oud PapiC DINSDAG 29 JANUARI 2002 'Ik was het spuugzat dat de mensen al begonnen te lachen als ik alleen maar het podium opkwam. Ik wilde wel eens een rol waarin ik wat meer van mezelf kwijt kon.' Piet Smits slaakt een diepe zucht. Oók van verlichting, want hij stond niet alleen met zijn mening bij toneelvereniging Nieuw Leven, die zaterdag geheel tegen de Oudeschilder gewoonte in een treurig, soms zelfs dieptreurig stuk op de planken van dorpshuis 't Skiltje bracht. Hoewel ook andere geluiden werden gehoord, waren de meeste toeschouwers lovend over het experiment, had Smits tot zijn vreugde gemerkt: 'Ik ben blij dat we dit stuk heb ben gekozen. Kan iedereen zien dat we ook wel wat anders kunnen dan alleen maar lachstukken.' 'Het is net of ik een streekroman zit te lezen', merkte een toeschouwer tussen de bedrijven door op. Een ander sprak van een soap. terwijl weer iemand anders, die vorige week ook al in de zaal had gezeten, op ge amuseerde toon waarschuwde 'dat dit nog niks is en dat het allemaal nog veel erger wordt'. Aan het eind van de snelweg, geschreven door Gerrit Voskes, is op z'n minst een opmer kelijk stuk. Een dode en een krank zinnige waren met genoeg voor de auteur, die in een zwartgallige bui moet zijn geweest toen hij het schreef en ellende op ellende stapelde. Na twee nogal uitgesponnen eerste be drijven. waarin de verhaallijn lang zaam duidelijk wordt, krijgt de toe schouwer na de pauze te maken met - onder meer - oplichting, drugs smokkel, huiselijk geweld en over spel. In 't Skiltje was het aanvanke lijk doodstil in de zaal, maar na verloop van tijd werd hier en daar gegrinnikt. En toen de toeschouwers in de gaten kregen dat één van de kinderen was verwekt door de zwa ger van de moeder - toen haar echt genoot wegens het in dronken toe stand doodrijden van twee kinderen in de gevangenis zat - klonk een schaterlachen op dat in schril con trast stond met de treurige gezichten die op het toneel te zien waren. De apotheose was nog fraaier. Op het moment dat duidelijk werd dat het zwarte schaap in de familie zich in zijn wanhoop had doodgereden, werd al geapplaudisseerd vóórdat de droeve tijding goed en wel was doorgedron gen tot de nabestaanden en het doek voor het laatst dicht ging. 'Zo zijn Oudeschilders nu eenmaal', wordt wel eens gezegd, maar in dit geval zei het misschien nog wel meer over het stuk. Veel gevoel De spelers weerden zich uitstekend. Dat was ze natuurlijk geraden, want ze hadden het zichzelf zo moeilijk gemaakt. Maar inderdaad legden ze veel gevoel en inbeeldingsvermogen in hun spel, méér dan bij een 'lach- stuk' van hen zou zijn verwacht. On betwiste topper was Ria Buisman, die moeder Geerdink speelde, de vrouw die met alleen net weduwe is geworden, maar ook moet meema ken dat haar jongste zoon zich weer op duistere paden begeeft Buisman spéélde niet alleen de getergde vrouw, maar was het ook, zeker op de momenten dat ze vertwijfeld haar overleden echtgenoot aanriep. Een prestatie van formaat, ook omdat ze iemand moest 'neerzetten' die ten minste twintig jaar ouder was dan zij zelf en allerlei lichamelijk ongemak ken torste. Dick Witte was haar jongste zoon, Sander Geerdink, en ook hij liet een staaltje vakwerk zien. Knap was Witte op de momenten dat hij 'glad' moest zijn en z'n moeder verleidde om hem alvast een deel van de erfenis af te staan. Maar net zo treffend was zijn radeloosheid op het moment dat hij ontdekte dat de politie hem op de hielen zat en hij moest vrezen op nieuw voor lange tijd de gevangenis 1 in te gaan Een enkele maal was Witte met helemaal tekstvast - dat moest tenminste worden afgeleid uit de wat langere stiltes die dan vielen -. maar hij redde zich daar steeds prima uit. De rol van de oudste zoon. Harm Geerdink, werd op overtuigende wijze vertolkt door Martien de Vries. Hij was rustig en zeker in zijn spel, maar ook de twijfel en het verdriet die gaandeweg aan zijn personage be ginnen te knagen, bracht hij prima in beeld Tina Smit speelde de rol van zus Ans Geerdink. die het als schran- De weduwe Geerdink (Rla Buisman), In een ernstig gesprek verwikkeld met kleinkinderen Brigitte Yvonne Smit) en Marco (Piet Smits). (Foto Joop Rommets) dere boerendochter tot maatschap pelijk werkster heeft geschopt en steeds blijk geeft van veel nuchter heid. Ook Smits spel - het wordt een tonig - liet maar weinig te wensen over. Onverwachte hoogten Emmy Zijerveld speelde in de eerste bedrijven een bijrol, maar na de pauze steeg haar ster tot onver wachte hoogten. Dat was mede te danken aan haar personage, Ina, de vrouw van de slechte Sander, die zich aanvankelijk alles laat zeggen en ge beuren, maar ten slotte toch van zich afbijt. Voor straf wordt ze direct afge ranseld door haar echtgenoot, waarna ze als een bang vogeltje steun zoekt bij zwager Harm, net zo als ze destijds heeft gedaan toen manlief in de gevangenis zat. Tegen de verdrukking in en verscheurd door hun gevoelens leeft hun liefde plot seling weer op en brengen beiden de nacht met elkaar door. Bijna ontroe- r rend was de stralende manier waarop Zijerveld 's ochtends de huiskamer in komt en haar geliefde een goede morgen toewenst. Kleinere rollen waren er voor José Pool, Yvonne Smit en Piet Smits. Pool speelde de echtgenote van Harm, die ooit een dood kind ter wereld heeft gebracht en sindsdien 'kinds' is geworden. Ze deed dat zó goed dat ze na de voorstelling naar de recensent toestapte om hem er op de zweverige manier van uit het to neelstuk van te overtuigen dat ze 'niet echt gek' is. 'Ja, straks staat het nog in de krant.' Yvonne Smit was Brigitte, de dochter van de slechte Sander, en ook zij deed dat uitste kend. zoals een 18-|arige hoort te zijn. Dat lukte ook Piet Smits, die als veer tiger moest proberen de onzekere puber Marco ten tonele te brengen. Niet direct een opdracht die je als regisseur graag aan één van je spe lers meegeeft, maar na het afhaken van degene die eigenlijk Marco had zullen spelen, zat er weinig anders op. Smits, een geboren toneelspeler, draaide er zijn hand niet voor om en oogstte daar veel succes mee, al werd er om zijn bijzonder serieuze personage wel af en toe gelachen. Dat heb je nu eenmaal met mensen die 'de lach aan hun kont hebben hangen'. De regie was in goede handen bij re gisseur Jaap Zuidewind. Eer van hun werk hadden grimeuses Karin Somers en Ria Buisman. Hetzelfde geldt voor Henk Barhorst, die het geluid en de belichting voor zijn re kening nam. Souffleur Dirk Roeper had een vrij rustige avond. Joop Rommets Verleden week namen zij afscheid in Engeland en volgende week is de Nederlandse afscheidstournee. Maar eerst komen John Wright, Kenny Spears en Joe Wright - sa men The John Wright Band - naar Texel, om alle fans op het eiland te bedanken voor hun vriendschap en 'support' van de afgelopen jaren. Zij doen dat door middel van een concert, donderdag in Question Plaza. Fans van het eerst uur zullen bij die gelegenheid nog wel even stilstaan bij het gedenkwaardige eerste con cert dat Wright en de zijnen, nu zo'n zes jaar geleden, in de Lindeboom gaven. Met uitbater Ed Stiekema zelf achter de knoppen en met meer dan dertig man in de zaal. Daarna raakte de band in een sneltreinvaart bekend en waren hun concerten overal in Nederland al weken van te voren uit verkocht. Ook op Texel, wat voor eilandse begrippen een unicum is. Zonder dat van een officiële voor verkoop sprake is, zijn voor het con cert van komende donderdag nu al meer dan honderd kaartjes besteld, zodat mag worden aangenomen dat Texel massaal afscheid neemt van de band met de charismatische zanger. Na het grote succes in Nederland, Duitsland en Denemarken brak de uit Schotland afkomstige folkformatie vier jaar geleden door in Engeland. Zo zeer zelfs dat de naam bovenaan en in dikke letters op alle Engelse festivalposters prijkte. Toch hebben de heren besloten te stoppen, nu, op de top van hun roem. Een vreemde stap, zo lijkt het, maar insiders weten dat het - misschien wel als gevolg van dat succes - muzikaal en privé niet helemaal meer klikte en dat er een oplossing moest komen, zelfs al is dat een heel onpopulaire Zanger John heeft inmiddels een geheel nieuwe formatie gevormd. Dat was niet zo'n toer, want menig bege nadigde vrije muzikant meldde zich toen bekend werd dat de bandleden uit elkaar zouden gaan. Ook Kenny Spears gaat door De gitarist vormt samen met de ook op Texel bekende zangeres Judy Dinning van Lucky Bags en violist Joe Wright (geen fa milie) de nieuwe formatie Real Time. Joe speelt donderdag mee tijdens de afscheidstournee, in plaats van Ste ward Hary, die enkele maanden ge- De gemoederen zijn in beweging. Wintertijd, de akkers zijn kaal, de horeca heeft het kerstkrakeel weer overleefd en viert zelf nu elders va kantie. Texel tovert zich een bult om een eigen gezicht te behouden met een stijlvol landschap zonder hondenpoep. Het wordt weer du wen en schuiven. We maken kennis met allen die een politieke ambitie schijnen te hebben. Dat blijken er velen te zijn. Er zijn ook op Texel opeens wandelgangen waar veel wordt gefluisterd en nauwelijks ge luisterd. Gouden bergen trekken voorbij, ik voorzie zorgelijk dat er nog meer rotondes gaan komen. Inbreiden is het toverwoord, zo schijnt het. Inwendige appartemen ten in stolpen, moet kunnen. Het gedonder over windmolens laait lekker op. Wind maakt wind, ge rucht maakt extra gerucht. Moet ook kunnen. Wat hangt ons boven ons onwetend hoofd nu alles in een stroomverschuivmg komt? 'Kiezen doet verliezen', zei mijn vader en streek daarna langdurig over zijn borstelig haar. 'Wie niet weet te kie zen, daar wordt voor gekozen', klonk het steevast op iets mildere toon. Daarna volgde een schalkse knipoog. Diezelfde knipoog waart ook over het Texelse landschap en door de Texelse dorpen. Er is tenslotte maar één echt bijbeldriftig dorp en ook daar laait het vuur weer op. Wie heeft het tuchtspook al ontmoet? Wie de kanoetstrandloper, met de zwierige naam van onze Theums Piersma, de Canutus calidris piersmaf Het is met te geloven wat zo'n eiland allemaal herbergt. Maar wie gaat nu eigenlijk bij wie inbreiden? Wanneer eerst alle ma kelaars eens bij elkaar zouden inbreiden, zou dat iets helpen om huizen voor jongeren en huizen voor ouderen te bewerkstelligen? De middenmaat heeft kennelijk wel een huis, want die wordt nooit ergens genoemd. Kunnen de jonkies en de ouderen mogelijk bij hen inbreiden? We kunnen nog heel wat leren van andere culturen die zich steeds dichter in ons leefklimaat nestelen. Texel denkt na, wikt, weegt, kraakt en begeeft. Gelukkig hebben we nog een zee, die als een halssnoer om ons lapje land heen ligt en mo gelijk ook weer eens wat wegspoelt. Het gemeentehuis bijvoorbeeld, zodat we daar niet meer over pra ten. Weg is weg. Er is wel een licht punt in al deze hoopvolle somberte. De 'Steiger Vriendschap' mag blij ven. Magnifieke logica. Men vindt dat de steiger niet schadelijk is voor vogels, zeehonden, flora en land schap. In elk geval niet meer dan een steiger die elk jaar wordt opge bouwd en afgebroken! 'Steiger Vriendschap' is een absolute verfraaiing van het landschap. De eigenaars hebben meer tijd om meer goede plannen te ontwikkelen nu ze niet meer hoeven af te breken en op te bouwen. Zoiets geeft hoop. Inbreiding betekent eigenlijk ruimte. Deze week vond ik een oud krantenknipsel uit mijn tante Julia's nalatenschap, waar Texel misschien iets aan heeft. Ezel gered uit erfenis, is de titel. Het testament van de 77- jarige Mary Mirehouse uit de En gelse plaats Badminton heeft de dood betekent van haar zeven Ierse setters. Ondanks protesten van de Britse dierenbescherming voerde een dierenarts gisteren de laatste wil van de excentrieke vrouw uit en liet de honden inslapen doormiddel van een injectie. Door snelle juridische actie wisten de dierenbeschermers het leven te redden van een ezel. een pony, vier duiven en twee kana ries, twee goudvissen en twee bijen volken die volgens het testament ook dood moesten. Over inbreiden gesproken Het kan ver gaan. We moeten alert blijven. Nog even en overal verschijnt en blijft het tuchtspook. Ik vraag mij af of ik nu ook in wintertijd via de 'Stei ger Vriendschap' naar Vlieland kan uitwijken. Ik weet het met zeker of Texel leefbaar blijft in alle opzichten. Dana Rover Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschi|nt op dinsdag en vrijdag Redactie: Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Buiten werktijd: Jeroen van Hattum Telefoon 31 60 89 of 06 - 22 87 42 25 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222- 31 41 11 E-mail info@lenrnl Op al onze odvcrtentioconlracten en aanbiedingen daartoe zi|n van toepassing de Regelen voor hot Advertentiewezen van de Stichting ROTA, gevestigd te Amsterdam, zoals gedeponeerd bf| de Kamer van Koophandel en Fabrieken te Amsterdam onder nummer 41198693 Een exemplaar van de Regelen voor het Advertentiewezen wordt op uw verzoek kosteloos toegezonden Abonnementsprijzen 2002: Per half jaar 29,80,- Per jaar 59,60,- Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd leden al besloot op te stappen en nu druk bezochte vioolworkshops in Engeland verzorgt. De anderen zullen we nog regelmatig zien op Texel. John Wright zelfs al op 20 april aan staande. Maar de echte fan zal toch af en toe weemoedig even terug den ken aan de oude band. En aan de onderlinge grapies, die de optredens vóór het grote succes zo uniek maak ten. Het concert van The John Wright Band begint donderdag om 20.30 uur. Kaartjes kosten 9 euro en zijn (wellicht) nog verkrijgbaar bij Nauta Boek en hotel De Lindeboom De mens is gentiaan en laars is de naam van een bundel nagelaten gedichten van Cor Barend Termaat (1918-2000), die onlangs is uitge komen bij uitgeverij De Ploeg in Utrecht. Termaat was van decem ber 1945 tot april 1951 predikant van de hervormde gemeente in Oudeschild. Hoewel de gedichten niet specifiek over Texel gaan, is de bundel onge twijfeld interessant voor de mensen die Termaat persoonlijk hebben ge kend. Dat moeten er nog velen zijn, want de naoorlogse periode was er éên waarin veel gebeurde in Oude schild, en de dominee speelde daarin een belangrijke rol. Zo was hij betrok ken bij besprekingen met architect Royaards over de restauratie van de kerk. Om gelden te vergaren organi seerde de zusterkrmg bazaars. Daar naast kwam er een kerkkoor dat ge regeld concerten verzorgde, ook met bevriende solisten van de overkant. Voor de jeugd werd een afdeling van de Vrijzinnig Christelijke Jeugd- centrale (VCJC) opgericht. Met kerst mis voerde dit gezelschap een kerst spel op, er werd gevolksdanst en met de afdeling in Den Helder werden gezamenlijke weekends gehouden, 's Zomers werden - mede dankzij do mmee Termaat - speciale kampen georganiseerd, onder meer op de grote rivieren, aan boord van het schip van schipper Muller. De (fraai uitgegeven) bundel gedich ten kost 11 euro en is verkrijgbaar bij de Texelse boekhandels. Toen ik het ingezonden stuk van de vaste briefschrijven J.A. Does over hondenpoep las, kreeg ik een onaan gename lucht in de neus bij de zin over berovingen, verkrachtingen etc. in onze multiculturele samenleving. Wat bedoelt de heer Does hiermee, vraag ik mij af. Waarom wordt in dit verband aan samenleving het woord multicultureel toegevoegd? Het riekt naar een opvatting die erger stinkt dan hondenpoep Als ik het mis heb, hoor ik graag van de heer Does wat hij precies met deze zin bedoelt Dick Bakker, Alkmaar. Op uitnodiging van Jan en Paula Brouwer vertelt mevrouw Henme van Ommeren zondag over haar leven in de oude binnenstad van Jeruzalem. Mevrouw Van Ommeren werkt er sinds tien jaar, meestentijds als pedicure. Door haar werk is ze op plaatsen geweest waar anderen nooit komen en heeft ze veel inwoners le ren kennen, ook Arabische Aan de hand van dia's vertelt ze over haar ervaringen. Het thema van haar lezing is: 'Hoe denkt God over Jeruzalem?' De bijeenkomst wordt gehouden in De Poort (achter de gereformeerde kerk aan de Elemert in Den Burg) en begint om 19.00 uur. Belangstellen den zijn welkom. Het huwelijk tussen kroonprins Willem Alexander en Maxima brengt zaterdag ook in De Koog een feestje met zich mee. In dorpshuis De Hof begint om 18.00 uur een gezamen lijke maaltijd, waarbij boerenkool en zuurkool wordt geserveerd. Voor de kinderen zijn er pannenkoeken. Deel name kost 2 euro. Wie mee wil eten, kan zich tot woensdagavond opge ven bij E. Burgman (tel. 317109) of V. van Beek (tel. 317729). De rest van het feestprogramma wordt in de krant van vrijdag gepubliceerd. Dinsdag 29 januari: TV Noord-Holland besteedt om 18.50, 19.30 en 20.50 uur aan dacht aan de gebeurtenissen tij dens de Watersnoodramp op 1 februari 1953. In De Lindeboom begint om 19.30 een avond over de Structuurvisie 2020. De afdeling dialect van de Histori sche Vereniging komt om 20.00 uur bijeen in Tusse de Banke aan de Groeneplaats in Den Burg. Burgemeester Joke Geldorp is gast bij de FNV Vrouwenbond, die om 20 00 uur bijeen komt in de Buureton aan de Molenstraat in Den Burg. Cinema Texel is wegens vakantie gesloten. Woensdag 30 januari: Texelse senioren gaan om 18.00 uur in De Buureton (Molenstraat 2, Den Burg) aan tafel voor een ge zamenlijke maaltijd. Voor opgave en inlichtingen kan men terecht bij de Stichting Welzijn Ouderen Texel, tel. 312696. Diet Verschoor verzorgt een work shop poëzie. Aanvang 19.30 uur. Locatie én aanmeldingsadres is de openbare bibliotheek in Den Burg De kosten bedragen €17,50. De Vereniging van Texelse Kampeerboeren (VTKB) komt om 20.00 uur in hotel De Lindeboom bijeen voor de jaarlijkse algemene ledenvergadering. Op de agenda staan onder meer bestuurs verkiezingen en een lezing van Martin Warnaar, bestuurslid van de Texelse Vereniging van Logies- verstrekkers. Cinema Texel is wegens vakantie gesloten. Donderdag 31 januari: In buurthuis Bethel aan de Muyweg in Zuid-Eierland begint om 20.00 uur een klaverjasdrive. In Question Plaza begint om 20.30 uur een folkconcert van de Schotse John Wright Band Cinema Texel is wegens vakal gesloten. Vrijdag 1 februari: Om, 14.30 uur vindt bij de Op bare Bibliotheek de feesteld opening plaats van de peirj maand. De maand staat in helS ken staat van ezels. JH }l In theater Klif 12 brengt een sjSj ciaal samengesteld ensemble#1 hedendaagse cabaretiers het gramma 'Voor de eeuwigheS Aanvang 20.30 uur, toeg#6 €11,35. 1 cl Cinema Texel is wegens vakafi' gesloten. Bj Ic l( in ri ai Omdat ms Schulpengat nog tc° februari uit de vaart is voor om® houd, vaart ms Molengat $1 dienstboot. Tijdens drukkere rioden bestaat de kans op wac°< tijd vanwege de kleinere capac0' van de Molengat. Voor vracM verkeer betreft het de eerste® vaarten 's morgens vanuit Helder. Voor alle vervoer geldla het maandag- en vrijdagochtite druk kan zijn op Texel en vrijdif middag is dat het geval in te Helder. Vrijdagmiddag bedraje de wachttijd in Den Helder tusfn 13.00 en 16.00 uur één uur. te Texel is geen wachtel Berichtgeving van Teso is te 'c den op www.teso.nl. De onderin ming is telefonisch bereikbaarl 0222-369600. M n w Hoogwater te Oudescfed fi"' a ie n n ll< te Aart het strand is het ongeveer een uuiigj der hoogwater. De zon komt 31 januar om 8.20 uur en gaat onder om 17.24 u°' februari laatste kwartier. '3 Oi Di. 29 8.50 en 21.16 Wo 30 9.35 en 22.00 Do. 31 10.25 en 22.34 Vr. 1 11.07 en 23.14 Za. 2 11.40 en 17.42 Zo. 3 11.47 en Ma. 4 0.44 en 12.10 Di. 5 1.24 en 12.50 Jeu de Boulesclub Den Burg houdt op 12 juni het Open Texels kampioen schap jeu de boules. Deelname staat open voor alle teams van twee per sonen (doublettes), dus niet alleen voor leden van de club. Gespeeld wordt op de banen van de vereniging bij zwempark Molenkoog. Er kunnen maximaal twintig teams deelnemen, de inschrijving sluit op zaterdag 25 mei. Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij Gerrit Spanhaak, tel. 313498. Leerlingen van de groepen 6, 7 en 8 van de Jozefschool gaan vanaf woensdag 6 februari weer de straat op om loten te verkopen voor het project 'Meisjesstad' van de zusters Augustinessen van Sint Monica. it< Donderdagavond haalt Sca'e Texel oud papier op in Den Be' Men wordt verzocht dit vóór 1P' uur aan de straat te zetten, in ra1)1 grote bundels of een kartonnen:0 (geen plastic zak). Gelieve er op'e te zien dat het papier niet gedur?" lange tijd in de regen staat. De pap wagen komt in de volgende str£ 1. Bernhardiaan, Beatrixlaan. :S De opbrengst is voor de opvang-e: dak- en thuislozen, waaronder rje ders en kinderen die in acute rp, verkeren. Thuislozen worden d)e lijks voorzien van brood en een ia keer per week van een warme r,0 tijd. Ook wordt zorg gegeven <e eenzamen en alleenstaanden j, gebeurt in en vanuit verschillend! huizen, waaronder 'Meisjesstaya Utrecht, dat jaarlijks 400 hulpzoet,Q den herbergt. p, De lotenverkoop duurt tot dinsdag februari. De trekking is 24 april. v( Vetkuiven, suikerspinkapsels, vleu- gelbrillen en petticoates, de vijftiger jaren keerden terug tijdens het rock- 'n-rollweekend dat in De Lindeboom werd gehouden. Met groot enthou siasme volgden tien paren zaterdag en zondag de workshop rock-'n- rolldansen die door leden van dans school Gel uit Amsterdam werd ge geven. In razend tempo maakten de dansers zich het ritme en de trucs van deze klassieke Amerikaanse dans eigen. Aanvankelijk ging het swingen uit de heupen nog wat onwennig, maar na verloop van tijd gooiden de dansers alle remmen los. De stem ming kwam er echt in tijdens de op tredens van rock'a'billy-band The Cat Yanks, die de dansers met hun hoge speeltempo tot een versnelling aan zetten Maar met voordat kapsters Cocky Penha en Aafke Geense het haar van de rockers onder har®4 hadden genomen. Groot was dew langstelling zondagmiddag vooiK< workshop Amarican swing linedaTM waarbij op een rij werd gedanst^ gamsator Marleen Terwindt kijkt P' tevredenheid terug op het Ier® waarvan ze hoopt dat het een vetH' krijgt. (Foto Gerard r-m-'-ffl er bi

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 2