mantje Schoenen .'Jifode, Officiële I berichten ZDH - De Koog IV Hout- en Bouwcentrum Van der Vis S3 Verhagen auto's TEXELSE g COURANT Gevestigd per 1 februari 2002 K. Eissen, huisarts Voor al uw tuinhout •K Z.D.* Rotterdamse Loodsen Stichting Camphillgemeenschap Maartenhuis administratief medewerker m/v Stichting Camphillgemeenschap Maartenhuis Een boerderij Woonhuis met zomerwoning Wij bieden: V Ruimtelijke ordening Voornemen tot vrijstelling Plaatsing kampeermiddel Uitbreiding bestemming Informatie waddenbeleid Milieuvergunning Inschrijving standplaatsen VRIJDAG 1 FEBRUARI 2002 Maricoweg 5a t/o VTB 1791 MK Den Burg Telefoon: 320005 Telefoon 312356 Alles op maat leverbaar A.s. zondag, aanvang 14.00 uur aan de Witteweg. Schenker wedstrijdbal: Het Maartenhuis, een heilpedagogisch en een sociaaltherapeutische leef- en werkgemeenschap, nabij De Koog, is wegens ziekte van de huidige medewerkster, op zoek naar een Het betreft hier een tijdelijke vacature voor 29 uur - 36 uur per week De werkzaamheden betreffen: - verzorging van de financiële administratie - verzorgen van de bewoners/deelnemersadministratie - verzorgen van de inkomende en uitgaande post - uittypen van notulen Wij verwachten van deze medewerker: - een initiatiefrijke houding - ervaring met CASH - kennis van Word en Excell - affiniteit in de omgang met mensen met een verstandelijke handicap - belangstelling voor de identiteit van onze gemeenschap Wij bieden: - 'heerlijk' veelzijdige arbeid - kansen tot persoonlijke ontplooiing in het werk - plezierige en open werksfeer - betaling volgens CAO Gehandicaptenzorg Brieven met curriculum vitae kunt u, binnen twee weken na verschijning van deze oproep, richten aan: t.a.v. de heer P. Elstgeest Ruyslaan 81 1796 AZ De Koog Telefonische informatie: 0222-317682 vragen naar mevrouw B. Verhoeven. Website: www.maartenhuis.nl (Schorrenweg 5 nabij Oosterend) met erf, schuur, zomerwoning en 3970 m2 onder- en bijgelegen eigen grond. Indeling woonhuis: entree in hal, keuken met trapopgang naar verdieping, ruime woon kamer met houten vloer en bedstede, hal met toegang tot stallen, badkamer met bad, douche, toilet en wastafel, speel/werkkamer met gaskachel. Op de verdieping: overloop, slaapkamer, ouderslaapkamer met dakkapel en doorloop naar kinderkamer. Bebouwde oppervlakken: schuur 15 m2, schuur 11 m2, stal 32 m2, garage 63 m2, stolp (stal en woning) 291 m2. Bestemming: agrarische doeleinden. Uitge breide informatie is op ons kantoor verkrijg baar. Schoonoordsingel 17 en 17b nabij het centrum van Den Burg: een vrijstaand woonhuis met zomerwoning en circa 225 m2 onder- en bijgelegen eigen grond. Indeling woning: entree met trapopgang doorzon-woonkamer met open keuken, bij keuken met toilet en voormalige douche ruimte. Op de verdieping zijn een overloop drie slaapkamers, luxe douche met toilet kleine zolder Indeling 4-persoons zomerwoning: entree in keuken, toilet, douche, slaapkamer, woon kamer, slaapgelegenheid op de verdieping. Het geheel is voorzien van een gasgestookte cv-installatie. De nette zomerwoning wordt inclusief inventaris opgeleverd. Het woonhuis is grondig gerenoveerd, goed onderhouden en goed geïsoleerd Oplevering in overleg. Vraagprijs 270.000 kosten koper GemtercsseenJen die voldoen aan hei bepaalde in artikel 2.3.3 van de Huisvestingsverordening Texel 1994 genieten de voorkeur www.detexelsemakelaars.nl L7a a 14 4 b A U U'i GW f :U t '.L/l'i <1 'ismarkt 7 1791 CD Den Burg telefoon (0222) 313 555 fax313 946 telefoon weekend: 0653 167 156 e-mail: info@detexelsemakelaars.nl Voor onze filialen in Den Burg en De Koog zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers. - fulltime - parttime - zaterdag/seizoenkrachten - een goed salaris - een leuke werksfeer - goede arbeidsvoorwaarden Ben je enthousiast geworden? Bel tel. 312102 en vraag naar Sandor of Edwin, of bel Sandor mobiel tel. 06-51351703 occasions-dealer ±30 occasions, o a Volvo 440 GL Renault Clio Ford Escort Opel Aslra 1 6i VW Goll diesel Cilroën AX 14i Cilroén BX 1 4 Opel Omega Suzuki Allo Suzuki Swilt Peugeol 309 Mitsubishi Lancer 2500. 4500. €1100, 2385. 900. 1600, €1150, 950, 400. 1600, 400, 1150, Auto met stuurbekrachtiging Vliegwiel 5 - Oudeschild a 322856 op zaterdag 02-02-2002 Aanvang 20.00 uur Nederlandstalige feestmuziek m.m.v. zanger Piet Visser Haven Oudeschild, tel. 313806 Aangevraagde bouwvergunningen A. v/d Schans voor het plaatsen v.e. schuur a/d De Wittstraat 9 te Oudeschild (ontvangen 21 januari 2002). A Kooyman voor het ver nieuwen/vergroten v.e woonhuis met schuur a/d Oosterenderweg 24 te Oosterend (ontvangen 22 januari 2002); L. Visser voor het geheel vernieuwen v.e. schuur a/d Nieuweschild 13 te Oosterend (ontvangen 28 januari 2002), Hotel "Het Gouden Boltje voor plaat sen v e dakkapel a/d Dorpsstraat 228 te De Koog (ontvangen 28 januan 2002); Familie J Martijn voor het vergroten v.e. zomerwoning a/d Zanddijk 304 te De Cocksdorp (ontvangen 28 januari 2002); Entergraven bv voor het plaatsen v e modelwoning a/d Bosrandweg 395 te De Koog (ontvangen 28 januari 2002); K. Verschoor B.M. Kuip voor het veranderen v.e. koetshuis a/d Weverstraat 101 te Den Burg (ontvangen 28 januari 2002); P D C Kok voor het vergroten v.e woonhuis a/d Duykerdam 28 te Den Burg (ontvangen 28 januari 2002), E van der Star voor het vergroten v.e. woonhuis a/d Vlam- kast 8 te Oudeschild (ontvangen 28 januari 2002); Familie Den Boer- Boon voor het vernieuwen v.e woning met kantoor a/d Rozendijk 37 te Den Burg (ontvangen 29 januari 2002); M Sleutel voor het vergroten v.e. zomerhuis a/d Zanddijk 244 te De Cocksdorp (ont vangen 30 januari 2002); A. Wouters voor het vergroten v.e zomer huis a/h Gerritslanderdijkje 112 te Den Burg (ontvangen 30 |anuan 2002) Aangevraagde melding bouwvoornemen C.B Peters voor het geheel vernieuwen v.e. schuur a/d Naalrand 7 te Den Hoorn (ontvangen 17 januari 2002); I.M. Plaatsman en A Brouwer voor het plaatsen v e serre/portaal a/h Mienterglop 25 te De Koog (ontvangen 17 januan 2002), P. Smits voor het plaatsen v e schuur/berging a/d De Wittstraat 5 te Oudeschild (ontvangen 28 januari 2002), H.J C Veldhuizen voor het plaatsen v.e. schuurtje a/d Wilhelmmalaan 47 te Den Burg (ontvangen 29 januari 2002), A Bremer voor het vernieuwen v.e. schuurtje a/d Tjakkerstraat 25 te Den Burg (ontvangen 29 januan 2002). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren ma ken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwver gunning is verleend en/of de melding positief is terug gemeld. Verleende bouwvergunningen en goed gekeurde meldingen bouwvoornemen worden gepu bliceerd. Verleende bouwvergunningen Heijenberg O.G Beheer voor het gedeeltelijk vemieuwen/verande- ren/vergroten v.e hotel a/d Pelikaanweg 18 te De Koog (verzonden 28 januari 2002), P de Horde voor het vernieuwen en verplaatsen v e. recreatief opstal a/d Boodtlaan 70 te De Koog (verzonden 29 januari 2002). Verleende sloopvergunningen Heijenberg O G Beheer voor het slopen v.e toiletgebouwtje a/d Pelikaanweg 18 te De Koog (verzonden 28 januan 2002). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendgemaakt een be zwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gron den van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondisse mentsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling Bouw- en Grondzaken, kamer 2.12 van het gemeentehuis. Voornemen tot medewerking Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19. lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan de bouwplannen van: S Broersma en S. Kloosterhuis voor het plaatsen van een dubbele garage aan het Schilderend 48 te Den Burg, J. v.d Linden voor het plaatsen van een bijkeuken a/h Hogereind 25a te De Waal. De bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse gel dende bestemmingsplan. De bouw- en situatie tekeningen liggen vanaf 4 februari 2002 gedurende vier weken ter inzage op kamer 0.12 van de sector Grondgebied van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van terinzageligging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Rectificatie In de krant van 18 januari 2002 is onder het kopje voornemen tot medewerking gemeld dat Burgemees ter en Wethouders voornemens zijn medewerking te verlenen aan het bouwplan van Schuijl Onroerend goed BV voor het plaatsen van een opslagloods aan de Abbewaal 4 te Den Burg met toepassing van arti kel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Hier dient gelezen te worden artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens vrij stelling te verlenen met toepassing van artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening aan: Gemeente Texel voor het realiseren van een achterontsluiting ach ter de woningen Peperstraat 27-51 te Oosterend. Dit voornemen is gedeeltelijk strijdig met het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Oosterend Noordoost". Het concept besluit met situatietekening ligt vanaf 4 februari 2002 gedurende vier weken ter inzage op kamer 0.12 van het gemeentehuis, bij de sector Grondgebied. Eventuele zienswijzen kunnen gedurende de termijn van ter inzage legging schrifte lijk aan het college van Burgemeester en Wethouders kenbaar worden gemaakt. Burgemeester en Wethouders hebben besloten vrij stelling te verlenen aan: S J. Brans om in de periode van 15 maart tot en met 31 oktober een kampeermiddel, zijnde één toercaravan, te plaatsen op het perceel Eendenkooiweg 1 te Oosterend Deze vrijstelling gaat in op de dag na bekendmaking van dit besluit. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is bekendgemaakt een bezwaar schrift bij Burgemeester en Wethouders indienen. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Het bezwaar schrift schorst met de werking van het besluit waar tegen het is gericht. Indien een bezwaarschrift is in gediend is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlo pige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtsbank te Alkmaar, sector Be stuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Het bovenstaande besluit ligt ter inzage bij de sector Grondgebied, kamer 0.12 van het gemeentehuis. in het gemeentehuis op de afdeling milieubeheer de aanvraag om vergunning, het ontwerp-besluit en alle verder op de zaak betrekking hebbende openbare stukken ter inzage. Desgevraagd kunnen de stukken ook buiten de gebruikelijke werkuren worden ingezien en toegelicht. Gedurende de inzagetermijn bestaat desgevraagd voor een ieder gelegenheid tot een gedachtewisseling over het ontwerp van het besluit en tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. De aanvrager wordt dan uitgenodigd om bij die gedachtewisseling aanwezig te zijn. Tegen dat ontwerp-besluit kan een ieder binnen de inzagetermijn bij burgemeester en wethouders schrif telijk bedenkingen inbrengen. De schriftelijke beden kingen dienen geadresseerd te worden aan het col lege van Burgemeester en Wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg. De persoonlijke gegevens van degene die schriftelijk bedenkingen heeft ingebracht, worden, indien hij daarom verzoekt, niet bekendgemaakt. Op grond van artikel 20.6 van de Wet milieubeheer kunnen alleen wie tijdig beden kingen hebben ingebracht en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs met kan worden verweten geen bedenkingen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebracht, tegen het definitieve besluit in beroep gaan. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer H. Kuiper, bureau Milieu, telefoonnummer (0222) 36 21 88. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 11 van de Wet op de Ruim telijke Ordening het bestemmingsplan "Buitengebied Texel" te wijzigen ten behoeve van: uitbreiding van de bestemming van camping "De Koorn-aar" tot een oppervlakte van 2 hectare en uitbreiding naar verblijfscapaciteit met 100 slaapplaatsen op het perceel Grensweg 388 te Den Burg. Het besluit ligt vanaf 4 februari 2002 gedurende twee weken ter inzage in het kader van de inspraak. Gedu rende deze termijn kan eenieder schriftelijk reacties indienen bij het college van Burgemeester en Wethou ders. Het besluit ligt ter inzage bij de sector Grond gebied (kamer 0.12) van het gemeentehuis. Onlangs heeft een regeringsconferentie tussen Dene marken, Duitsland en Nederland over het gezamen lijke (trilaterale) waddenbeleid plaatsgevonden. Het ministerie van Landbouw, Natuurbeheer en Visserij wil de bewoners van Texel graag informeren over wat daar is afgesproken en samen nagaan hoe die afspra ken uitgevoerd zouden kunnen worden. Een ieder is dan ook van harte uitgenodigd voor de volgende consultatiebijeenkomst op woensdag 6 februari a.s. om 20.00 uur in het gemeentehuis, Groeneplaats 1 te Den Burg. Op de agenda staan o.a. de volgende punten: resul taten trilaterale regeringsconferentie Esbjerg 2001 uitvoeren van daar gemaakte afspraken, reacties, afspraken voor de komende tijd. Burgemeester en Wethouders nodigen gegadigden voor het innemen van de hieronder vermelde stand plaatsen uit, zich hiervoor in te schrijven. locatie |aar- ol sel- dagen die bijzonderheden standplaats zoenplaats(') vrij zijn Oen Burg 1 Vismarkt jaarplaats 2 Groene plaats jaarplaats 3 Waalder- jaarplaats straat-Wil- helminalaan (parkeerterrein AH) alle dagen, behalve maandag en woensdag in juli en augustus alle dagen, behalve maandag en woensdag in juli en augustus maandag t/m donderdag elektriciteit beschikbaar De Koog - geen standplaatsen vrij De Cocksdorp 4 Kikkert- jaarplaats alle dagen straat-Stengweg (bij gemaal en brug) Oosterend 5 Bijenkort- jaarplaats weg (parkeerplaats) Den Hoorn 6 Diek- jaarplaats Kerkstraat (plein Goënga) maandag t/m vrijdag alle dagen elektriciteit beschikbaar elektriciteit beschikbaar: vanwege herinrichting parkeer terrein wordt standplaats verplaatst elektriciteit beschikbaar; grond eigendom Uitv/aterende Sluizen, met branche beperking (meer info op onderstaand telefoon nummer) geen nutsvoorzieningen, branchebeperking (meer info op onderstaand telefoonnummer) geen nutsvoorzieningen Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer een - revisievergunning te verlenen aan: Rab Onroerend Goed B V voor het in werking hebben van een bouwmaterialenhandel en een betonmortelcentrale alsmede een kantoorcomplex aan de Heemskerckstraat 50 te Oudeschild in het belang van de bescherming van het milieu worden voorschriften aan de ie verlenen vergunning verbonden. Tijdens de inzagetermijn van 4 februari tot en met 4 maart 2002 liggen gedurende de werkuren Een seizoenplaats geldt voor de maanden mei t/m oktober. Ondernemers die voor een standplaatsvergunning voor één of meerdere van de genoemde standplaat sen in aanmerking willen komen, moeten binnen vier weken na deze publicatie hiertoe een schriftelijk ver zoek indienen bij Burgemeester en Wethouders van Texel, t.a.v. Bestuursondersteuning, Postbus 200, 1790 AE Den Burg. In het verzoek dient te worden aangegeven: - voor welke dagen een vergunning wordt gevraagd; - of dit voor het gehele jaar of voor een deel van het jaar is (en welk deel van het jaar); - welke producten/artikelen worden verkocht, - met welk middel de standplaats wordt ingenomen (verkoopwagen, kraam, etc); - welke oppervlakte dit middel inneemt (toegestane maximale oppervlakte standplaats is 32 m2, toege stane maximale verkoopoppervlakte is 24 m2 Bij het verzoek dienen de volgende bescheiden te worden meegezonden: - uittreksel van de inschrijving in het handelsregister van de Kamer van Koophandel; - afschrift van het Bewijs van Registratie afgegeven door het Centraal Registratiekantoor Detailhandel en Ambacht. Gegadigden wordt er op gewezen dat voor het inne men van de standplaats op gemeentegrond een huur- vergoeding in rekening wordt gebracht ter grootte van 0,93 per gebruikte m2 per dag dat de standplaats is vergund. Indien er meerdere gegadigden zijn zal er worden geloot. Nieuwe vergunningen voor bovenge noemde locaties worden per 1 mei 2002 verleend. Een standplaatsvergunning wordt voor maximaal twee jaar afgegeven. Nadere informatie is verkrijgbaar bij bureau Bestuurs ondersteuning, telefoon (0222) 36 22 47.

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 8