de bolder Kodak Express 1Klitsie Pamët timmer P GRAT FILM •s #h m Lijst 1 Officiële I berichten 4 FOTO DE WAAL üfopend buföet HISWA 2002 Fotoservice HAARSTUDIO BINNENBURG wegens verbouwing gesloten De Lange Muur /"Azië Texels Belang "-De öude zfijd" Bungalowpark So What Een leven lang woonplezier! Sfeervol Oriëntaals lopend buffet Cantonese specialiteiten «TEXELSE trajecten 1U Hout- en Bouwcentrum Van der Vis Voor al uw tuinhout Qiaifcoojj en deportatie van oude Mokken TK^okkenuJinked Kleinbeeld en APS Met gratis nieuwe kleurenfilm administratief medewerker m/v bedieningsmedewerker Stichting Passanten haven Oudeschild horeca/ondernemerspaar 7171® leerling bakker COURANT' is van 25 februari t/m 4 maart Elke zaterdag en zondag 1 uur fotoservice Joop Groeskamp makkelijker kunnen we het niet maken MET KORTING NAAR DE 26 febr - 3 maart, ipt Ruimtelijke ordening Kapvergunningen HH Oefeningen Vliehors VRIJDAG 22 FEBRUARI 2002 De Bolder is voor de gemeente Texel uitvoerder van de Wet Inschakeling Werkzoekenden Het doel van deze wet is het aan werk helpen van langdurig werkzoekenden en andere uitkenngs- gerechtigden. Dit doel wordt onder andere bereikt door het bieden van de mogelijkheid om met behoud van uitkering uw mogelijkheden tot werk te onderzoeken en vervolgens verder op te bou wen voor diegenen die nog niet in staat zijn tot werk. Voor het onderzoeken en opbouwen van uw werkmogelijkheden wordt vaak gebruik gemaakt van de afdeling werkervaring en arbeidstherapie van De Bolder. Op deze afdeling wordt extra werk begeleiding gegeven en worden lichte werkzaamheden aangeboden Het betreft divers montage- en samenstelwerk, houtbewerking en het maken van kaarsen. Doorstroming naar andere werk zaamheden binnen of buiten De Bolder is mogelijk. Wilt u (weer) aan de slag of wilt u meer weten over uw mogelijkheden om aan werk te komen? Neem dan contact op met De Bolder trajecten, Reijer Keijserstraat 12 te Den Burg, telefoon 31 31 41 en vraag naar Rei]er Vaarkamp (hoofd trajecten) of Jan Willem Rotscheid (personeelsfunctionaris). Telefoon 312356 Alles op maat leverbaar 's middags geopend oj op afspMofc <d(ikkeJitshaat 15. De CocJsdo/ip. teü. 0222-316921 uur "I-I'" FOTO VIDEO DIGITAAL Parkstraat 9 Den Burg Om ons team te versterken zijn wij op zoek naar een: fulltime parttime Wij denken aan iemand die: een opleiding heeft op MBO niveau goede computervaardigheid heeft (tekst verwerking en boekhoudprogramma) stressbestendig is beschikt over goede contactuele eigen schappen enige boekhoudkundige vaardigheid bezit flexibele instelling heeft Je verricht alle voorkomende administratieve werkzaamheden zoals: telefoonbeantwoording, verwerking post, urverwerking personeel, facturering, verzor gen uitgaande correspondentie, bijhouden boekhouding en je verricht winkelwerk zaamheden Wat bieden wij: aantrekkelijke baan in een plezierige werk omgeving een goed salaris conform schilder CAO winstdeling Reacties: Als bovenstaande veelzijdige functie je inte resse heeft gewekt en je voldoet aan de ge stelde eisen, dan zien wij graag je sollicitatie brief met cv voor 15 maart tegemoet Je kunt de brief richten aan VERENIGDE SCHILDERS TEXEL BV, t a.v. de heer H.P. Zijm, Maricoweg 39, 1791 MD te Den Burg. zoekt voor het komende seizoen (van april t/m oktober) m/v voor vier avonden per week. Ervaring niet vereist. Voor info bel: 317229 zoekt een ambitieus voor het horecabedrijf paviljoen 4Y«trff/«ker op de haven van Oudeschild. Een prachtige locatie bij de vernieuwde jachthavens met een schitterend uitzicht en prima ontwikkelingsperspectieven. Deze onderneming met toekomst biedt een kansrijke uitdaging. Het bedrijf wordt via onze bemiddeling, compleet en met de lopende exploitatie overgenomen van de fam. Welbie. De Stichting biedt de bedrijfsruimte in langlopende huur aan. Belangstellenden kunnen terecht (ook voor nadere informatie) bij de voorzitter van het bestuur van de Stichting, dhr.Jook Nauta, tel 314184. Schriftelijke reacties zijn ook welkom bij de Stichting Passantenhaven Oudeschild, Postbus 181, 1790 AD Den Burg parket laminaat Witte Paal 227 1742 LA Schagen S 0224- 212827 planken onderhoud ECHTE is een dynamische onderneming, welke zich bezig houdt met de verkoop en pro ductie van brood - banket en croissanterie producten. Daarnaast is er ook nog een flinke horeca-afdeling. Om ons team te versterken zijn wij op zoek naar een Geboden wordt een zeer afwisselende baan in een erkend VMBO-leerbedrijf. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met Dhr. Timmer of schriftelijk aan: Echte Bakker Timmer Hogerstraat 4 1791 CH Den Burg Tel: 0222-312420 www.echtebakker.nl/timmer CHINEES - INDISCH RESTAURANT NIKADEL 48 DE KOOG a 317786 presenteren wij in ons restaurant Aanvang 18.00 uur, uitsluitend na reservering. Voorgerechten. 3 soorten Chinese soep en Pangsit 26 Chinese, Indische, Cantonese en Japanse specialiteitengerechten Nagerechten lychees, ananas, gebakken banaan, e.a. vruchten, etc. Reserveer tijdig uw couverts, tel. 317786. Nu speciale prijs: van 12,50 voor 11,50 per persoon, kinderen tot 12 jaar voor 7,50. V Dus ook in de voordelige twee- dagen-service en bij APS-films |^JfgJf5Jf^]fgJfgJi51l51l51l51l51l51[51l51l51i51[51l51[51[51| ^Urdiscf, Groeneplaats 12, Den Burg, tel. 313833 Zondag presenteren wij in de grote achterzaal Graag vooraf reserveren a 313833 Aanvang tussen 18.00 en 18.30 uur 12,50,- p.p. 6,80 voor kinderen tot 12 jaar 25 Chinese en Indische specialiteiten/ gerechten en nagerechten t< Vanaf 25 personen lopend buffet gehele week mogelijk na reservering, prijs op aanvraag. Ook afhalen en a la carte. fej[^j[5j[gj[gj[^j[gj[5j[5jfgj[^jf^j[5j[5j[5j[gjfgjfgj[5j[gjfi www.texelsbelang.nl Leden en aspirant leden van de Watersportvereniging Texel kunnen met een korting van 3,50 op de entreeprijs naar de HISWA. Bij NAUTA BOEK is de kortingskaart te verkrijgen. Aangeboden door de Stichting Passantenhaven Oudeschild. WIE MILIEUBEWUST KLUST IS ZEKER GOED BEZIG zoekschritt wordt een bedrag aan gnffierechten geheven Het bo venstaande besluit ligt ter inzage bi/ de sector Grondgebied kamei 0.12 van het gemeentehuis. "Parapluregeling" ter inzage Met ingang van 25 februari 2002 ligt voor een ieder! ter inzage: Aangevraagde bouwvergunningen M R. Jeurink voor het vergroten v.e. bedrijfshal met kantoor-showroom a/d Stoompoort 9 te Oudeschild (ontvangen 13 februari 2002); J. en H. Oosterhof voor het plaatsen v.e. dakkapel a/d Duykerdam 16 te Den Burg (ontvangen 14 februari 2002); Rab Holding bv voor het gedeeltelijk vernieuwen en vergroten v.e. schuur a/d Hallerweg 55 te Den Burg (ontvangen 14 februari 2002); F. Wigman voor het plaatsen v.e dak kapel a/d Vloedlijn 13 te Den Burg (ontvangen 14 fe bruari 2002); N. Kikkert voor het plaatsen v.e. berging a/d Reijer Keijserstraat 6 te Den Burg (ontvangen 15 februari 2002); M.J Wassenborg voor het geheel ver nieuwen v.e. garage a/d Warmoesstraat 36 te Den Burg (ontvangen 18 februari 2002); V.O.F. Zoete lief Zn voor het geheel vernieuwen v.e. strand paviljoen (Paal 19_) aan pad Opduin te De Koog (ont vangen 18 februari 2002); V.O.F Paviljoen 3 voor het vergroten v.e. strandpaviljoen (Paal 20) a/d Badweg 204 te De Koog (ontvangen 18 februari 2002); Ge meente Texel voor het geheel vernieuwen van de buitendienst Gemeentewerken a/d Reijer Keijerstraat 7 te Den Burg (ontvangen 20 februari 2002). Aangevraagde melding bouwvoornemen C. de Boer voor het plaatsen v.e. berging a/d Ruijslaan 15 te De Koog (ontvangen 18 februari 2002); J.H Zuidema voor het plaatsen v.e. berging a/d Kikkertstraat 78 te De Cocksdorp (ontvangen 18 fe bruari 2002). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren maken Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunning is verleend en/of de melding positief Is teruggemeld. Verleende bouwvergunningen en goedgekeurde meldingen bouwvoornemen worden gepubliceerd Verleende bouwvergunningen Maatschap Tjepkema voor het plaatsen v.e. sanitaire unit a/d Laagwaalderweg 21 te Oudeschild (verzon den 15 februari 2002); G. Hali voor het veranderen/ vergroten v.e. zomerhuis a/d Slufterweg 140 te De Cocksdorp (verzonden 15 februari 2002); F van der Linde voor veranderen/vergroten v.e. woonhuis a d Kikkertstraat 39 te De Cocksdorp (verzonden 15 februari 2002); v.o.f. groepsaccommodatie "Jonkers- bergen" voor het plaatsen v.e. bedrijfsruimte a/d Hemmerweg 21 te Den Hoorn (verzonden 20 februari 2002); D. Dijker voor het geheel vernieuwen/vergro ten v.e. dakkapel a/d Golfslag 15 te Den Burg (ver zonden 20 februari 2002); J W. van Duijn voor het plaatsen v.e garage a/h Molwerk 7 te Den Hoorn (ver zonden 20 februari 2002); De Muy Vastgoed BV oor het plaatsen van twee dakkapellen a/d Slufterweg 2 te De Cocksdorp (verzonden 20 februari 2002); C.J. Laan voor het plaatsen van twee dakkapellen a/d Schoolstraat 1 te Oosterend (verzonden 20 februari 2002); M.J. Bos voor het plaatsen v.e. schuur/berging a/d Warmoesstraat 44 te Den Burg (ontvangen 20 fe bruari 2002); R Broersma voor het veranderen/ver groten v.e woonhuis a/h Schilderend 48 te Den Burg (verzonden 20 februari 2002). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekend gemaakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het be streden besluit waartegen het is gericht. Wij wi/zen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht. Post bus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling Bouw- en Grondzaken, kamer 2.12 van het gemeentehuis. Voornemen tot medewerking Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 12, lid 6, sub a, van de voorschriften van het bestemmingsplan "Oudeschild bedrijventerrein" medewerking te verlenen aan het bouwplan van: R. de Vries voor het vernieuwen/veranderen/vergro ten van een woning aan de Heemskerckstraat 70 te Oudeschild. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan De bouw- en situatietekeningen liggen vanaf 25 februari 2002 gedurende 14 dagen ter inzage op kamer 0.12 van de sector Grond gebied van het gemeentehuis Gedurende de termijn van terinzage- liggmg kunnen belanghebbenden schriftelijk hun zienswijze kenbaar maken Voornemen tot medewerking Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan de bouwplannen van: W E. Grabowski voor het plaatsen van een garage aan de Klif 16 te Den Hoorn; D.C. Boot voor het plaatsen van een garage aan de Duykerdam 1 te Den Burg; J. Kuiper voor het plaatsen van een serre aan de Vier huizen 5 te Oosterend; De bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. De bouw- en situatietekeningen liggen vanaf 25 februari 2002 gedurende vier weken ter inzage op kamer 0 12 van de sec tor Grondgebied van het gemeentehuis Gedurende de termijn van termzageligging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Vrijstelling Burgemeester en Wethouders hebben besloten vrij stelling te verlenen aan: W.R Meuleman om in de periode van 15 maart tot en met 31 oktober een kampeermiddel, zijnde één toercaravan, te plaatsen op het perceel Ruigendijk 25 te De Koog. Deze vrijstelling gaat in op de dag na bekendmaking van dit besluit. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is bekendge maakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het be zwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit Het bezwaarschrift schorst niet de werking van het besluit waartegen het is gericht Indien een bezwaarschrift is ingediend is het in spoedei sende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtbank te Alkmaar, sector Bestuursrecht, Post bus 252, 1800 AG Alkmaar Van de indiener van een dergelijk ver- het bestemmingsplan Partiële herziening van diverse bestemmingsplannen op ondergeschikte onderwerpen ("parapluregeling"), zoals dat door de te raad op 21 juni 2001 is vastgesteld, en door Gede puteerde Staten van de provincie Noord-Holland op 12 februari 2002 is goedgekeurd (bekendgemaakt d.d. 14 februari 2002). Het ligt ter inzage in het ge meentehuis bij de sector Ruimte en Wonen, kamer 0.12. Ook buiten kantooruren is het ontwerp- bestemmingsplan in te zien in de bibliotheek, Drijverstraat 7 te Den Burg, op dinsdag en vrijdag van 13.30 tot 20.30 uur. Het plan is niet gewijzigd ten opzichte van de vorige tervisieleggmg De tervisieleggmg duurt zes weken. Tijdens deze periode kan tegen het besluit van Gedeputeerde Staten beroep worden ingesteld b) de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Voorzover het besluit strekt tot goedkeuring is beroep mogelijk door diegenen die, op grond van artikel 27 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, tijdig bij Gedeputeerde Staten een bedenking hebben ingediend er, door diegenen die kunnen aantonen dat zij daartoe redelijkerwijze niet in staat zijn geweest. Voorzover het besluit strekt tot onthou ding van goedkeuring: door een ieder. U dient uw beroepschrift in tweevoud te sturen aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Een beroepschrift dient tenminste te bevatten de naam en het adres van de indienerde dagtekening, een omschrij ving van het besluit waartegen de bedenking is gericht, de gronden van het beroep Opgemerkt wordt dat het indienen van een beroep geen schorsende werking heeft en dat het besluit van Gedeputeerde\ Staten, ingevolge artikel 28 lid 8 van de wet op de Ruimtelijke Or dening, inwerking treedt daags na afloop van de beroepstermijn Indien binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voor zienmg bij de voorzitter van de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State is ingediend, treedt het besluit niet in werking voor dat op dat verzoek is beslist Burgemeester en Wethouders zijn voornemens inge volge artikel 5 van de Kapverordening Texel en over eenkomstig het bepaalde in de Algemene wet be stuursrecht, vergunning te verlenen aan: L. den Braven, Bernhardlaan 67, voor het kappen van twee berken, een leijlandcypres, en hulst, een prunus in de voortuin van voornoemd perceel wegens overlast; de heer J.N. Koutstaal te Santpoort voor het kap pen van een dennenboom op het perceel Californiëweg 154 wegens gevaar voor omwaaien. De aanvraag om kapvergunning en een ontwerp van de beschikking op deze aanvraag, alsmede het advies van de chef groenbeheer van de sector Grondgebied, liggen gedurende vier weken voor belang hebbenden ter inzage Binnen deze termi/n kunnen deze belangheb benden hun zienswijze daarover hetzij mondeling, hetzij schriftelijk kenbaar maken aan Burgemeester en Wethouders van Texel, Post bus 200, 1790 AE Den Burg De betreffende stukken zijn gedurende de openingstijden van het gemeentehuis aanwezig op de afdeling Grondzaken, kamer 2 03 (bovenste verdieping) Nadere informatie telefoonnummer (0222) 36 22 76 Op 25, 26 en 27 februari zijn er op de Vliehors oefe ningen waarbij Belgische F16-vliegers in totaal 12 bommen afwerpen. Het betreft de laatste oefeningen van het winterseizoen Het schema is als volgt- 25 feb 10.30-11.00 en 15.30-16.00 uur; 26 feb. 11.00-11.30 en 14.00-14.30 uur; 27 feb. 11.30-12.00 uur De Ko ninklijke Luchtmacht richt op Texel een meetpost in Voor eventuele klachten kunt u contact opnemen met het gratis klachtennummer van de Luchtmacht, (0800) 022 6003, of met de staf voorlichting van Vliegbasis Leeuwarden, tel. (058) 234 6700

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 4