.TEXELSE j COURANT Extra juridische kracht voor fhandeling bezwaarschriften WD trakteert J kiezers op avond entertainment Oosterend knokt zich naar remise Raad uw raad I Raad uw raad... I I I I Texelpop 2002 niet in Koninghal Wat ik zeggen wou... Storm te sterk voor schoorsteen Fors verlies voor De Koog Rampenplan 1-1-2 Wereldgebedsdag rJexeIaartjes DINSDAG 26 FEBRUARI 2002 et aantal bezwaar- en beroep- Shriften dat wordt ingediend bij gemeente moet omlaag. Dat as één punt waarover de poli- eke partijen het eens waren tij- ens de commissie Bestuur en rganisatie. De meningen ver- Childen over de vraag hoe dat zou Deten gebeuren. n voorstel van het college om tij- ilijk een extra juridisch medewerker te huren voor de afhandeling van bezwaar- en beroepschriften, lalde het maar net. CDA, Texels lang en Gerard Weijers (op per- ionlijke titel) waren tegen vanwege kosten, €73.000,- voor twee jaar. J/e zijn wel akkoord met een tijdelijk ;tra kracht om de lijst op te scho- in'. stelde Jan Koolhof (CDA), 'maar gaan met akkoord met het be- ■ag.' Texels Belang vindt, aldus irrie Heijne, dat het aantal bezwaar- fehriften al in een eerder stadium te- Eggedrongen moet worden, waar- goor er ook minder hoeven worden '"[gehandeld, ms Roeper (PvdA en voorzitter van bezwaar- en beroepschriften- mmissie) zei wel graag voor twee een extra juridische kracht te n. 'Het ambtelijke apparaat wordt zwaar belast door de bezwaar- hriften. Er moeten veel stukken ior worden opgezocht. Dat is een ivangrijke klus.' GroenLinks en 6 waren ook voor. Van Frans Vis- ian (D66) zou de extra kracht nog el langer ingehuurd mogen worden, let kost geld, want je wil ook kwali- iit kunnen leveren.' Afwijzing urgemeester Joke Geldorp was het et eens met de afwijzing van TB, DA en Weijers. Ze hekelde argu- lenten dat het aantal bezwaarschrif- in zou afnemen door betere besluit- orming. 'Er is hier iets anders, maar kan dat niet duiden.' De gemeente intving in 2000 105 bezwaarschrif ten. In 1999 waren het er negentig. ujGeldorp vroeg aan de partijen tot welk bedrag zij wèl zouden meegaan smet het collegevoorstel. Koolhof ,5]bleef bij zijn standpunt dat €73.000,- te veel was, Heijne zei het voorstel g eens te willen bespreken in de ictievergadering en Weijers wilde iel akkoord gaan met het inhuren in een extra kracht voor één in ilaats van twee jaar. Geldorp conclu- |eerde daarop dat er dan in ieder ival voor één jaar iemand wordt ngetrokken. De €73.000,- wordt in eeèn gehakt en twee keer inciden- :el op de gemeentebegroting opge- imen. irthur Oosterbaan (GroenLinks) eeg zijn collega's nog op de kast loor een aantal mogelijke oorzaken loorafgaand aan de gemeente- iadsverkiezingen van vijf dagen iter trakteert de WD de kiezers rijdag op een avond entertain- lent. Tijdens dit feest - getiteld e nacht van...' - kan iedereen die at wil in een ontspannen sfeer lennismaken met de liberale kan- didaten en met hen van gedachte isselen over de plaatselijke poli tiek. let entertainment wordt verzorgd Joor Big Band Texel, Peter Marnier, lan van Woesik en Rachel Barnard. 5e Big Band is onder leiding van di- igent Jan Kuhne in de afgelopen ja ren uitgegroeid tot een kwalitatief sterk gezelschap. Met optredens van Belinda van Diesen, Lies Pieterse en sen 'surprise-act' pakt de groep deze te benoemen voor de stijging van het aantal bezwaren. 'Texelaars zijn ge wiekste mensen. Die zijn gewend om lang genoeg door te zeuren, totdat het wel naar hun zin is. Er is ook een toename doordat de gemeente stren ger is geworden bij toezicht. Dat komt doordat GroenLinks in het college zit.' Koolhof wees Oosterbaan er op dat het CDA als collegepartij ook zijn bijdrage heeft geleverd. 'De handha ving hebben we met z'n allen ge daan', liet Oosterbaan wat later we ten. 'En de kiezer oordeelt wel op 6 maart.' Openbaar Een gezamenlijk verzoek van de Helderse Courant, de Kabelkrant en de Texelse Courant om de bezwaar- en beroepschriftencommissie in het openbaar te laten vergaderen, vond geen meerderheid. PvdA, GroenLinks en Weijers wezen op de privacy van bezwaarmakers. Volgens Roeper zou openbaarheid de drempel kunnen verhogen voor mensen om een be zwaar toe te lichten. Corne Heijne liep vooruit op toekomstplannen om twee commissies in te richten. Zij vond dat er een proef gehouden zou kunnen worden waarbij één van die commis sies in het openbaar zou vergaderen. 'Daar kunnen de minder gevoelige zaken aan de orde komen.' Koolhof wilde het verzoek wel bespreken in de fractie. Hij kon zich vinden in meer openbaarheid, evenals Visman. Burgemeester Geldorp adviseerde de partijen om nog eens in de eigen fracties te praten over de openbaar heid. Zij wees op het belang van de doorzichtigheid van het openbaar bestuur. 'De beroep- en bezwaarschriftencommissie is hét controle-orgaan om te zien hoe be sluiten in de praktijk uitvallen. Daar is niks geheimzinnigs aan.' Ze trok ook een vergelijking met de niet-open- bare vergaderingen van burgemees ter en wethouders. 'Die besluitvor ming wordt later ook openbaar.' In een gezamenlijke brief aan de raadsleden merken de Texelse media op dat in veel andere gemeenten de bezwaar- en beroepschriften commissies wel in het openbaar ver gaderen. De beslotenheid op Texel leidt er volgens hen toe dat de Texelse bevolking informatie wordt onthouden over actuele zaken die spelen op het eiland. De partijen lieten blijken dat mensen gebruik moeten kunnen blijven van het burgerinitiatief. 'Maar dan moet het wel meer zijn dan een ideeenbus', voegde Hans Roeper daaraan toe. Corrie Heijne pleitte ervoor kaders op te stellen voor de toekomst. 'Hoe moet je bijvoorbeeld zijn om een ini tiatief in te dienen.' Frans Visman wees erop dat mensen door het burgerinitiatief niet meer op een raadslid hoeven af te stappen, maar zelf iets op de politieke agenda kun nen laten zetten. Vesdo en Oosterend hebben zon dag laten zien dat ze niet alleen op grond van de stand op de ranglijst aan elkaar gewaagd zijn. Na ne gentig spannende minuten werd het in Schagerbrug 3-3. Voor de Gortbuken was dat een prima prestatie, want door blessures en een schorsing misten ze maar liefst vier basisspelers. Oosterend begon de wedstrijd tegen de harde wind in en probeerde de bal rond te spelen. De spelers van het met drie punten meer als derde ge klasseerde Vesdo zaten echter 'kort op de bal' en veroverden deze regel matig. De thuisploeg tikte de bal bo vendien sneller en zorgvuldiger rond en speelden de gasten in de openingsfase helemaal zoek. Na een kwartier spelen kreeg Vesdo de eer ste grote kans en was het gelijk raak. De spits schoof de bal op prachtige wijze in de verre hoek: 1-0. Daarna leek Oosterend wakker en begon de ploeg eindelijk te voetbal len. De bal werd goed rondgespeeld en het wachten was op de eerste kans. Deze kwam een kwartier voor rust voor Sil van Dijk, die goed op kwam en na een mooie combinatie met spits Rob de Vries op doel schoot. Hij miste op een haar na. Op een paar schoten na gebeurde er verder niks meer in de eerste helft, zodat de rust aanbrak met een 1-0 voorsprong voor Vesdo. Na rust hadden de Strenders de wind in de rug en kon de 'lange bal' wat meer worden gehanteerd, zodat de wind het 'werk' kon doen. Oosterend kwam goed uit de startblokken en zette Vesdo in de eerste tien minuten met de rug tegen de muur. Dit leverde enkele mooie combinaties op en Oosterend kwam steeds dichter bij de gelijkmaker. Het bleef echter bij avond flink uit. Entertainer en goo chelaar Van Woesik zal de aanwezi gen verrassen 'met een wel heel bij zonder optreden', zo belooft de organisatie. Pianiste Rachel Barnard verzorgt een klassiek intermezzo en de avond wordt afgesloten door zan ger Peter Marnier. De presentatie is in handen van (kandidaat-)raadslid Martin Trap. Het feest begint om 20.30 uur. De toegang is gratis. Baad hoe de gemeenteraad na de rerkiezingen van 6 maart is samen- jesteld en win een reischeque ter waarde van €225,-. Meedoen is sim- lel: raad hoeveel zetels de verschil- ende partijen bij de aanstaande ver- tiezingen behalen en geef deze aantallen door aan de redactie van de Texelse Courant, Warmoesstraat 45, Den Burg. Dat kan met gebruikma king van bijgaand formulier, maar ook gewoon op een briefkaart of per e- mail. Het adres is dan 'edactie@texelsecourant.nl. Winnaar is degene die het dichtst bij de wer kelijke uitslag zit. Bij gelijkluidende uitslag telt het opkomstpercentage, ledereen van achttien jaar en ouder kan meedoen, de prijswinnaar wordt bekend gemaakt tijdens de Verkiezingsavond die op woensdag 6 maart in Question Plaza wordt ge houden. De inzendingen moeten ui terlijk dinsdag 5 maart in ons bezit zijn. Deze prijsvraag wordt mede mogelijk gemaakt door Reisburo Texel Holland International. Deze informatie is ook na te lezen op de website www.texelsnieuws.nl. 1 Texels Belang CDA Groen Links PvdA WD D66 Opkomst J Uitslag 1996 4 3 3 2 2 1 73,30 Prognose 2002 I Naam I Adres I Postcode/Plaats Telefoon i Leeftijd: een paar aardige kansen. Na een kwartier spelen kwam Vesdo voor de eerste keer bij keeper Diederik Kruit hof in de buurt en dit leverde gelijk een doelpunt op. Na een mooie 'drie hoek' werd de verdediging weg gespeeld en kon de spits alleen op de keeper afgaan: 2-0. De meeste Oosterenders zakte daarna de moed in de schoenen, maar gek genoeg volgden toch nog een paar fraaie combinaties. Na een knappe pass van Arne-jan Kruithof stond Ger Vlaming oog in oog met de keeper. Vlaming omspeelde de sluit post van Vesdo en kon simpel int ikken: 2-1. Plotseling was er weer hoop. Opnieuw zette Oosterend Vesdo vast op eigen helft en ditmaal betaalden die inspanningen zich wél uit. Invaller Michel Heibuurt (die nor maal in het derde elftal speelt) kreeg de bal aan de rechterkant en gaf vanaf het middenveld een voorzet. De bal werd gegrepen door de wind en zeilde over alle verdedigers heen. Spits Ad Guldemond zag dit gebeu ren en was attent ter plekke om met het hoofd de gelijkmaker te scoren: 2-2. Met nog tien minuten te spelen ging Oosterend voor de winst, maar Vesdo gooide roet in het eten. Een vrije trap werd vanaf de rand van het straf schopgebied verlengd en de spits knikte de bal knap in de bovenhoek: 3-2. Maar nóg was de wedstrijd met gespeeld. Twee minuten voor tijd rukte Oosterend op tot vlak voor het doel van Vesdo. Ger Vlaming kreeg de bal aangespeeld en hield deze knap in zijn bezit. De keeper kwam op hem af en maakte een onnodige overtreding op de Oosterender routinier. De scheidsrechter twijfelde geen moment en kende een straf schop toe. Specialist Eddy de Vries (hij werd afgelopen weekend ook Texels dartkampioen) bleef kalm en schoot Oosterend op gelijke hoogte: 3-3. In de laatste minuut leken de Gortbuken zelfs nog de winst te grij pen. Uit een corner nam Eddy de Vries ineens de bal op zijn schoen, maar met een duik naar de boven hoek bracht de keeper redding. Coach Richard Daalder was evenwel zeer tevreden over het spel van zijn mannen. 'Ze hebben laten zien dat je met vechtlust ver kunt komen, ook zonder vier basisspelers.' Zondag komt De Koog op bezoek op het Sportpark Sieme Keyzer voor de één- na-laatste eilandelijke derby van het seizoen. De Stichting Popmuziek Texel (Stipt) treft voorbereidingen voor de 21ste editie van Texelpop. Waar, wanneer en in welke vorm het tra ditionele popfestival wordt gehou den is echter nog niet bekend. Dat het er komt, staat volgens Nils Lely van Stipt niet er discussie. Met voldoening constateerden veel liefhebbers dat Texelpop terug was op de plek waar het thuishoort: de Burgemeester De Koninghal. Dat gaf nogal wat discussie, maar uiteinde lijk besloot de gemeente dat het ge bruik niet strijdig was met de regels voor paracommercie. Hoewel het college een vervolg niet op voorhand uitsluit, keert Texelpop dit jaar zo goed als zeker niet terug naar de Burgemeester De Koninghal. Stipt geeft namelijk de voorkeur aan een andere locatie. 'We hebben vorig jaar ontzettend veel werk gehad om de Koninghal geschikt te maken voor Texelpop. Er moeten veel aanpassin gen worden verricht, onder andere de vloer, terwijl we maar met een kleine De noordwesterstorm was teveel voor de schoorsteen op de Oranjerie van Van der Vis in De Koog. Zaterdagochtend stond de alumi nium pijp zo krom, dat gevreesd werd dat hij de Dorpsstraat zou inwaaien en daar ongelukken veroorzaken. Dankzij snelle actie kwam het zover met. De pijp werd ingekort, zodat de rookgasafvoer kan blijven functione ren. In verband met mogelijke stank- hinder moet de oorspronkelijke lengte echter weer snel worden her steld. Dat de pijp er bijna afwoei, was volgens Van der Vis niet alleen het gevolg van de storm, maar kwam ook omdat het bedrijf dat de pijp de laat ste keer reinigde nalatig is geweest. Verzuimd was de basis met schroe ven vast te zetten. De betreffende schroeven werden los gevonden. Daarom zal worden getracht de schade op het bedrijf te verhalen. (Foto Hurry de Graaf) Dat het team van trainer Cor Schattevoet moeilijke tijden door maakt is afgelopen zondag geble ken in de uitwedstrijd tegen kop loper Oudesluis. De Koog werd naar huis gestuurd met een kans loze 10-0 nederlaag. Dit was het grootste verlies sinds 1972, toen De Koog met 12-1 onderuit ging tegen Oudendijk (nu Kwiek '78). Toen was het verlies vooral te wij ten aan een zieke keeper Jan Dek ker. Nu was de keeper wel fit, maar bijna het gehele elftal ziek. De Koog moest het in de uitwedstrijd tegen Oudesluis opnemen zonder Maurice de Groot, Vincent Kaspers, Ralf Keyser en All Habib. Toen ook Sher Atroshy al snel geblesseerd het veld moest verlaten was het dan ook gedaan met het verweer van De Koog. In de eerste helft leken de Texelaars nog goed tegenstand te kunnen bieden, maar na een kwartier kwam Oudesluis op 1-0 via de ra zendsnelle spits, die uit een moeilijke hoek raakschoot. Het was dezelfde speler, die kort hierna de stand op 2- 0 bracht. In deze fase kon De Koog hier aanvallend weinig tegenover stellen. De eenzame spits Roberto Casciola werd nauwelijks bereikt. De Koger verdediging stond in deze fase van de eerste helft behoorlijk onder druk en kwam enkele malen goed weg, waar Oudesluis faalde in de afwerking. Toen gelegenheids back Gerrit Vlaming een speler bin nen het strafschopgebied onderuit haalde kon de scheidsrechter niet anders dan een penalty toekennen. Deze werd echter uitstekend gepakt door keeper Dennis Schouwstra. Voor de rust wist Oudesluis toch nog tweemaal het net te vinden. In de tweede helft leek De Koog zich iets te herstellen en wist Oudesluis iets verder van het doel te houden. Het duurde dan ook tot de 25e mi nuut voor Oudesluis 5-0 kon aante kenen. Dit bleek de genadeslag voor De Koog, want in de volgende twaalf minuten werd driemaal gescoord. Omdat hierna enkele verdedigers meenden de aanval op te moeten zoeken, ontstond erg veel ruimte voor de spitsen van Oudesluis. Die profiteerden hier gretig van en kon den de score erg makkelijk opvoeren tot tien. Deze klap kwam erg hard aan voor het team van trainer Schatte voet, die alles in het werk zal moe ten stellen om zijn team te motiveren voor de aanstaande derby tegen Oosterend. groep vrijwilligers zijn. Het is voor de organisatie met te doen', verklaart Lely. Stipt heeft een alternatieve locatie op het oog, maar omdat hier over nog geen definitieve afspraken zijn gemaakt, wil Lely de beoogde plaats nog niet naar buiten brengen. Het festival wordt dit jaar niet in maart gehouden. Lely: 'Dat redden we niet meer.' Om te inventariseren hoeveel popformaties er aan het festival wil len deelnemen, nodigt Lely bands uit zich aan te melden per e-mail (newslely@hetnet.nl) en daarbij te vens een contactpersoon op te ge ven. De gemeente Texel is op een 'zwarte lijst' van het ministerie van binnen landse zaken geplaatst, omdat het nog steeds geen actueel rampenplan heeft vastgesteld (bron: NRC, 22 fe bruari 2002). Het heeft er de schijn van dat de huisvesting van ambtena ren een hogere prioriteit geniet bij het gemeentebestuur dan de veiligheid van de Texelse burgerij Waarvan akte. Jos Bakker, De Koog. Naschrift redactie In het betreffende artikel wordt Texel, net als alle andere gemeenten in de Kop van Noord-Holland, inderdaad genoemd als één van de 68 in Neder land die nog geen actueel vastge steld rampenplan hebben. Maar de kop boven het betreffende artikel in NRC ('Gemeenten zonder rampen plan') is misleidend. Texel beschikt namelijk al sinds 1997 over een rampenplan, dat is gemaakt na de ramp met de Dakota in de Wadden zee. Navraag bij burgemeester Joke Geldorp leert dat er momenteel hard wordt gewerkt aan een actuele ver sie van dit rampenplan, dat vóór 1 juni klaar moet zijn. Dit naar aanlei ding van de ramp in Volendam. Alvo rens de Commissaris van de Konin gin het Texelse plan in ontvangst kan nemen, worden de rampenplannen van de gemeenten uit de regio op elkaar afgestemd. Het Texels rampenplan dat nu nog van kracht is, is volgens Geldorp zo slecht nog met. 'Het is als voorbeeld gebonkt voor andere gemeenten uit de Kop van Noord-Holland.' DAAR RED JE LEVENS MEE 'Verzoening, een uitdaging' is het thema van de Wereldgebedsdag, die vrijdag 1 maart wordt gehouden. Deze dag is in 1887 in de Verenigde Staten ontstaan en wordt sinds 1929 ook jaarlijks in Nederland gevierd. Dat gebeurt tegenwoordig op maar liefst 750 plaatsen. Verspreid over de hele wereld doen mensen uit ruim 180 lan den mee, waardoor het gebed om de verzoening 24 uur lang de aardbol rondgaat. De viering voor dit jaar is opgesteld door vrouwen uit Roeme nië. Er wordt gecollecteerd voor di verse projecten in dat land. In Den Burg wordt de vienng gehou den in de doopsgezinde kerk aan de Kogerstraat. The Gospeltrain verleent muzikale medewerking. Organist is Jan Kruithof. In Oosterend is er een viering in de hervormde kerk. Mede werking wordt hier verleend door de Maartencantorij. In Den Hoorn wordt Wereldgebedsdag gevierd in Ons Huis (Herenstraat 35). Alle Texelse vieringen beginnen om 19.30 uur. ENIGE KENNISGEVING In de nacht van 25 op 26 februari is Jurriën Beumkes overleden. Kort voor zijn overlijden gaf hij ons aan dat hij naar Jopie, zijn enkele jaren eerder overleden echtgenote wilde. Na 88 jaar leven was het op. Veel mensen zul len hem missen. Texel is voor ons. de familie van het vaste land, minder kleurrijk geworden. De crematie zal plaatsvinden in het cremato rium te Schagen op vrijdag 1 maart om 11.00 uur. Na de crematie bent u welkom in de aula voor een kort samenzijn met de familie. Daan Strelitski, executeur testamentair. Berkenlaan 45, 5941 EA Velden (L). Al wat ik nodig had, hebt Gij gegeven. Dankbaar voor alles wat hij ons gegeven heeft, delen wij u mede dat vredig is ingeslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Henderikus Bas k Oosterend, 11 mei 1923 t Den Burg, 22 februari 2002 Texel: G. Bas-Ploeger Texel: Texel: Lijnden: Landsmeer: Amsterdam: Amsterdam: Horsens (DK): Jacomien en Jur Gonnie Els en Herman Suzanne, Sander Johan en Bema Maarten Margreet en Jan Jaap Charlotte, Elsemiek, Jikkie Peter Christien en Henrik Helle, Lars Tjakkerstraat 2 1791 XL Den Burg Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op dinsdag 26 februari van 19 00 tot 20.00 uur in „De Poort" achter de Gereformeerde kerk, Elemert 3 te Den Burg. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op woensdag 27 februari om 13.30 uur in de Gereformeerde kerk, waarna wij onze dierbare naar zijn graf op het kerkhof van de Nederlands Hervormde kerk te Den Burg zullen begeleiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om koffie te dnnken in „De Poort". Ik heb mijn werk voleindigd dat Gij mij gegeven hebt om te doen Joh. 17:4 Op 22 februari 2002 overleed onze lieve, lieve broer, zwager en oom Henderikus Bas echtgenoot van G. Ploeger Geb. 11-5-1923 Gr. Bas A. Bas-Roeper J. Bas-Ykema M. Gootjes H. Huisman-Bas P. Bas neven en nichten Den Burg - Texel Wij hadden nooit verwacht dat er zoveel mensen om ons heen zouden staan na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa PIETER SPANJER Het is moeilijk uit te drukken wat dat voor ons heeft betekend. In één woord hartverwarmend. Daarvoor onze hartelijke dank R. Spanjer-Broos Kinderen en kleinkinderen Texel, februari 2002 ledereen mag het horen, Rick zijn broertje is gebo ren. Dennis Dennis Lex Geboren: 26-2-2002 Tijd: 5.15 uur Gewicht: 4400 gram. Lengte: 51 cm. Trotse ouders. Wilco Cora Bakker Westerweg 78, 1797 RH Den Hoom -Texel Als u een beschuitje wilt komen eten. laat het ons dan even weten. Tel. 0222-319720 21fóriüZ/c 2002 2oc//eren z&ye ww ïïorwzWte 12 1797-211/ //>&l 2e/.0222 - 310311 Lieve mensen, Allemaal hartelijk dank voor de vele kaarten, bloemen, fruit en tele foontjes die ik in het zie kenhuis en bij mijn thuis komst mocht ontvangen. Ook namens mijn man. L. Kiewiet-Verhulp INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en w oensdag voor 17.00 uur. KOSTEN: €4,50 tot cn met 3 regels. Per regel meer: €1.50 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto 12,00,- excl. tekst, alleen voor particulie ren die iets te koop aanbie den. Voor bedrijven: IM-TEXELAARTJE oP aanvraag. www.texelsbelang.nl Zaterdag 2 maart. Bingo, aanvang 19.30 uur Veel mooie prijzen. Eier- landsche Huis, De Cocks- dorp. Durf te kiezen! VVD Lijst 4 Texas Buil spijkerbroeken €18,90, 5 modellen. 5 lengtematen. Sterk in 't werk. Rabbit Habit. Het nieuwste in audio/vi- deo/ktv www.Service- CenterTexel.nl Schoonheidssalon Els van der Slikke, Noord wester' 50, tel 314287, ma. t/m za ook 's avonds. De Koopman Koerier, voor bedrijf en particulier. Tel. 315001/06-20073394. Feestje, of plotseling visite? Feestpakket van Eetcafe Parkstraat 22. Ne gen warme borrelhapjes met currysaus. baconnugget, kipstick, bamibal, kip- nugget, partybal. nasibal, kaas- soufflé, hai fongbal €3,50 (9 happen met saus). Eetcafe Parkstraat 22, te lefoon 314890. Eigen domeinnaam? Ei gen webserver? www. nlwebservice.com Tel. 030 2718849. www.texelsbelang.nl Voor al uw computer re paraties, ongeacht her komst van de pc belt u TCA, 318489. Wij repareren alle merken ktv, video, dvd, radio, cd, satelliet, camera, etc. met 3 maanden garantie - Ser vice Center Texel - 311 777. Heftruckcursus 8 maart bij Agrifirm. Er zijn nog enkele plaatsen vrij. Op geven bij Bonne Mecha nisatie, tel 311229 of bij Agrifirm, 363 363 Ga 6 maart stemmen, breng uw gedachten in de raad. De stelling luidt: „als je haar maar goed zit!" Mee eens? Kom dan naar Qnipp Kapsalon, Waal- derstr. 15. tel. 312227, met en zonder afspraak. Haal het voorjaar in huis met bloembollen en zet ze in een mooie pot van Hans van der Klift. Iets inspirerends? Gun jezelf Reiki I in het weekend van 2 mrt., bel 320850 of 06-51776066 ReikiRuimteMariaMarkwat Daklekkage? Wegrodak bellen! Voor deskundig aanbrengen en advies van dakkapel tot bedrijfshal. Scherpe prijzen en 10 jaar garantie. Tel. 0228-593885 06-53135629. „De Tegelboet" voor al uw tegels en sanitair. Open maandag t/m vrijdag 14.00 -17.30 uur, zaterdag 10 00 - 12.30 uur. Vliegwiel 4, Oudeschild, tel. 310455. Doe-het-zelver, voor al uw tegels en materialen, ook in kleine hoeveelhe den, gaat u naar 'De Tegelboet', Vliegwiel 4, Oudeschild. Geen boot? Geen nood, 's nachts overvaren met Het Sop, tel. 310533. 4 kg, Elstar €3,-. L. Huis man, Fruitkwekerij De Veen. TCA is nu ook weer iedere zaterdag geopend van 13 00-17.00 uur Paal 9 is weer elke dag geopend. Thuis DVD speler met gra tis 10 topfilms nu voor €299,-. Zonder films €239,-. Bel snel TCA 318489 OP=OP.

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 3