Hogeberg biedt onderdak aan bedrijfsopleidingen 6 TEXELSE^COURANl Samenwerking ROC, OSG en gemeente Eten voor het goede doel De Waal warmt zich op voor 21e halve marathon .TEXELSE COURANT" Oecumenische bezinningsdag Fusie bij FNV Bowling Ook zo moe? Jeugdherbergen Oud geld voor Mozambique Soundmixen en playbacken in Oudeschild Kledingmarkt Wat ik zeggen wou. x Misleiding BEZORGERS 7i' e Geen krant gekregen? Bel uw bezorger x DINSDAG 5 MAART 2002 Het volgen van bedrijfsopleidingen op Texel is mogelijk nu OSG De Hogeberg, het Regionaal Opleidings Centrum (ROC) en de gemeente hebben besloten tot de oprichting van een zogeheten trajectencentrum. Via dit instituut kunnen op verzoek van bedrijven en instellingen praktijkgerichte opleidingen op het eiland worden gehouden. Het initiatief tot het trajectencentrum is genomen door het ROC, dat soort gelijke centra heeft in Schagen en Den Helder. Het centrum ondersteunt de plaatselijke arbeidsmarkt door middel van het geven van cursussen. Dat kan een computeropleiding zijn, maar ook lassen, bloemschikken, Engels of een andere opleiding. Be drijven of organisaties kunnen hier voor een verzoek indienen bij het ROC, dat de belangstelling peilt en al dan niet besluit tot het geven van de cursus. De overeenkomst met de OSG geeft het ROC de mogelijkheid om gebruik te maken van de facilitei ten van de Texelse middelbare school. Bovendien bestaat de moge lijkheid dat de cursus wordt gegeven door een docent van de OSG. Afge sproken is dat rector Henk de Vries hierin een bemiddelende rol gaat ver vullen. De Vries benadrukt dat het geen verplichting is. 'Alles gaat in overleg, het ROC kan onze docenten of onze lokalen met claimen De OSG speelt een ondersteunende rol.' Een deel van de cursussen kan waar schijnlijk worden gegeven in de units die het ROC vorig jaar bij de OSG heeft laten plaatsen. Maar voor meer praktijkgerichte opleidingen, zoals houtbewerking, kan worden uitgewe ken naar de technische afdeling van De Hogeberg. Hiermee stapt de OSG af van de regel dat het gebouw bui ten reguliere schooltijden niet geo pend is. Het trajectencentrum in Schagen loopt volgens De Vries redelijk goed. Of dat op Texel ook zo zal zijn, moet nog blijken. 'Het neemt in ieder ge val een belangrijke drempel - het Marsdiep - weg Verder sluit het aan bij de wens van de gemeente, en van de politieke partijen, voor een zo breed mogelijk onderwijsaanbod op het eiland. Voor Texel een goede ont wikkeling dus.' De voorgenomen samenwerking (de intentieverklaring zou gisteren zijn ondertekend, maar kon op het laat ste moment niet doorgaan) is bespro ken tijdens het reguliere overleg tus sen de directies van het ROC en de middelbare scholen uit de noordkop. De samenwerkmgsband wordt in de toekomst verder aangehaald. De Raad van Kerken op Texel houdt vrijdag 15 maart een oecu menische bezinningsdag in hef gereformeerd centrum 'De Poort' aan de Elemert in Den Burg. Ge spreksthema is 'Mensen, voedsel en natuur, een geweldige verhou ding'. Na een inleiding van domi nee Ineke van Middendorp uit Hoogkarspel (lid van de landelijke werkgroep Kerken en Landbouw en van de Provinciale Werkgroep Landbouw, Economie en Levens beschouwing) zal onder leiding van Josephine Wilschut (consulent voor de classis Hoorn/Enkhuizen) gediscussieerd worden over wat er gaande is in de agrarische we reld, de verhouding tussen consu menten en producenten als het gaat om voedsel en welke rol de kerk kan spelen bij de bezinning op de verhouding tussen mensen en natuur. De bijeenkomst (die duurt van 15.00 tot 21.00 uur) is vrij toegankelijk voor ieder die bij het onderwerp betrokken is of er belangstelling voor heeft. Directe aanleiding om dit thema te kiezen was de mond- en klauwzeer crisis van het afgelopen jaar. Ineke van Middendorp en Josephine Wil schut hebben het eerder aan de orde gesteld tijdens studiedagen, diaconale bijeenkomsten en in cur sussen. Opvatting van eerstge noemde is dat de problemen rond MKZ, BSE en de dioxine bij pluimvee hebben te maken met het feit dat akkerbouw en veehouderij worden beheerst door een economische machtsstructuur, die geen rekening houdt met het welzijn van dieren en natuur. Ze vindt het echter onterecht om de boeren daarvoor als schuldi gen aan te wijzen. Wilschut meent dat de plaatselijke kerken 'landbouw en economie' op de agenda moeten zetten, zodat voedselvoorziening wordt gezien als een zorg voor ieder een en agrariërs kunnen rekenen op bondgenootschap in de kerken. Voor de bezinningsdag in Den Burg kunnen belangstellenden zich aan melden (liefst vóór 12 maart) bij de secretaris van de Raad van Kerken op Texel: Klaas Eelman, Vliestraat 22, 1794 HG, Oosterend. telefoon 318395. E-mail: klaaseniet@hetnet.nl De kosten be dragen 5 euro (inclusief maaltijd), contant te betalen op de dag zelf. Na ruim zeventig jaar zelfstandig te hebben bestaan, is de FNV Bouw- afdeling Texel per 1 maart gefuseerd met de afdeling Noordkop. Het fusie- voorstel werd tijdens de leden vergadering van de bouwbond in Den Helder bekrachtigd. Alle leden werd de mogelijkheid geboden bezwaar aan te tekenen, maar hierop is geen enkele reactie gekomen De fusie was nodig omdat op Texel geen kan didaten voor het bestuurslid maatschap waren te vinden, en het enig overgebleven bestuurslid te ken nen had gegeven een stapje terug te willen doen. Met ingang van heden is Theo Bakker contactpersoon voor het eiland, die eventuele klachten kan inschrijven en doorsturen naar de bond. Ook het organiseren van thema-avonden in voorlopig nog in zijn handen. De nieuwe afdeling van de bond telt zo'n 850 leden op Texel, Wieringen en in Den Helder. De Texelse afdeling was voortgeko men uit de 'Afdeeling Texel der Alge- mqpe Nederlandsche Bouw- arbeidersbond' en de Texelse afdeling van de 'RK Bouwvak arbeidersbond St. Jozeph.' Beide vakbonden gingen in de jaren tach tig op in de Bouw- en Houtbond FNV, thans FNV Bouw. De notulenboeken van de vakbond zijn in bewaring ge geven van de Historische Vereniging. In de bowlmgleague is het team van De Koogel nog steeds koploper met één punt voorsprong op de directe tegenstanders. Badweg Sportief won met gering verschil van TZN, waar door deze ploegen de tweede plek moeten delen en ook Super De Boer kwam dankzij de overwinning op De Branding op de gedeelde tweede plek. De dames van 't Praethuys wonnen met 4-1 van de mannen van de Vis- vogels en zijn nog slechts twee pun ten van een eerste plaats verwijderd. Eduardo's won van Sommeltjes en blijft op een tiende plaats. Schouws- tra Transport won van Heksenketel en steeg naar een negende plaats. Bij de dames deed koploper Klaver 4 goede zaken door WBZ met 4-0 te verslaan. Het team verstevigde hier mee de koppositie en is haast niet meer in te halen. Het verschil met de nummer twee, WBZ, is 9,5 punt, het verschil met de nummer drie zelfs 13,5 punt. Dit team, Flair, is niet meer in de race voor een eerste plaats, nadat het met 3-1 verloor van Juttertje. Het laagst geplaatste team, T-Fords, won weliswaar met 4-0 van de Pins, maar kan de achterstand niet meer inlopen. Uitslagen: Sommeltjes-Eduardo's 2-3; Badweg Sportief-T.Z.N. 3-2; Schouwstra Transport-Heksenketel 4-1de Koogel-Speelkwartier 3-2; de Bran ding-Super de Boer 1-4; Visvogels- café 't Praethuys 1-4. Dames: T- Fords-de Pins 4-0; Flair-Juttertjes 1-3; WBZ-Klaver 4 0-4. Komende zaterdag wordt de 21° Halve Marathon van De Waal gelo pen. De soep na afloop, de loterij op startnummer, videobeelden van de wedstrijd en de prijsuitreiking in Dorpshuis De Wielewaal dragen bij aan het vertrouwde sfeertje wat bij deze 'halve' van De Waal hoort. De halve marathon is een officiële KNAU-wedstrijd en wordt georgani seerd door de dorpscommissie van De Waal en de Atletiekvereniging Texel, de andere afstanden zijn re creatief. Net als vorige jaren staat er een premie, dit keer 150 Euro, op het verbeteren van het mannen- en vrouwenrecord op de halve mara thon. Het vrouwenrecord is gelopen door Katinka Wiltenburg in 1 uur 20 min 30 sec (1991) en het mannen- record door Barry Kneppers in 1 uur 07 min 00 sec (1984). Aan de recrea tieve lopers is ook gedacht, deze kunnen net als vorig jaar een ronde van 3,5 kilometer lopen. Het parcours voert langs het schelpenpaadje naar de Staart en via de Polderweg weer terug naar de finish. Deze afstand start tegelijk met de 21,1 en 10,6 ki lometer. Speciaal voor de deelne mers van de overkant rijden er taxi busjes van de boot van 12.35 uur uit Den Helder en de lopers worden weer teruggebracht naar de boot van 17.05 uur. Het startschot voor de jeugd wordt gelost om 13.30 uur voor de jeugd tot en met 11 jaar voor een ronde en de jeugd van 12 tot en met 15 jaar voor twee ronden door De Waal. Het tweede schot val om 14.00 uur voor de 3.5, 10.6 en 21 kilome ter. Inschrijven kan men vanaf 12.45 uur in het Dorpshuis De Wielewaal. De prijsuitreiking is om 16.15 uur. Vorig jaar won bij de Lutz Lohse bij de heren in 1 uur 12 min 49 sec. Bij de veteranen was Ido Bakker uit Grootebroek met 1 uur 25 min 24 sec (ffg, I- O N D S I www mefondt.nl I Lee» hoe het komt en wat je er aan kunt doen. Vraag de gratis brochure a. Antwoordnummer 3010 3860 VZ Zeewolde VERVOLG VAN PAGINA 1 van de beperkingen, maar kunnen we uitgaan van onze wensen Grote slaapzalen zijn er niet meer bij in de nieuwe accommodatie. Daarin komen 66 kamers. Twaalf kamers met twee bedden en 54 kamers met vier bedden. 'Ze krijgen allemaal een eigen toilet, douche en wastafel.' In de Eijercoogh zijn de huidige 108 slaapplaatsen voornamelijk verdeeld over vier grote slaapzalen met be perkt sanitair. Panorama telt 140 bed den die verdeeld zijn over 26 kamers. Met de nieuwe accommodatie kan volgens Van der Velde ook voldaan worden aan de geluidsnormen. Bij de Eijercoogh moeten nog ramen open gezet worden als het binnen te warm wordt tijdens een disco. In de nieuwe accommodatie komt ventilatie. Er wordt ook rekening gehouden met voldoende parkeergelegenheid. 'En we kunnen er ook meteen zorgen voor goede huisvesting voor onze medewerkers.' Volgens Van der Velde wordt het nieuwe complex een topper binnen de herbergen van de NJHC. De ope ning is gepland in 2003/2004 en valt samen met de viering van het 75-|a- rig bestaan van de NJHC. De bouw start waarschijnlijk nog dit jaar. Twee architecten maken momenteel ont werpen voor het nieuwe gebouw. Van der Velde zegt daarna graag met Texelse aannemers in zee te willen gaan. De bouw kost zo'n 4,5 miljoen euro. 'We besteden ongeveer 18.000 euro per bed. Dat is iets meer dan normaal bij ons gebruikelijk is.' Met de verkoop van de Eijercoogh en Panorama wordt een deel van de .u-a- .-—a De Eijercoogh is dit jaar voor het laatst geopend. kosten gedekt. Aan wie de gebouwen worden verkocht, wil Van der Velde nog niet zeggen. 'Er zijn nog geen handtekeningen gezet, maar dat kan op korte termijn gebeuren. Er liggen inmiddels prijsafspraken.' Wat daarna met beide locaties ge beurt, is onduidelijk. Volgens Schilling kunnen er in ieder geval geen nieuwe logiesverblijven komen. Geruchten dat in Panorama asielzoekers gehuis vest worden, verwijst hij naar het land der fabelen. 'We hebben afspraken gemaakt met het COA dat dat op dergelijke locaties niet gebeurt.' De locatie van de Eijercoogh komt volgens hem ook niet in aanmerking voor de centrale huisvesting van brandweer, ambulance en politie. 'Die moet vooralsnog in Den Burg-west gerealiseerd worden.' De bouw van huizen op de plek van Eijercoogh is een optie die in het midden blijft. 'We zijn eerst bezig met Den Burg-west en -oost. Misschien dat het op de W1 In De Schakel genoten liefhebbers zaterdag van een Indisch maal. met grote zorg bereid door het echt paar Halsema. De opbrengst komt ten goede van de Hervormde kerk. (Foto March Hetjnen) de snelste. Bij de vrouwen was Ingrid van Lubek winnaar in 1 uur 30 min 44 sec. Lutz Lohse is in ieder geval weer van de partij. Het is altijd weer een verrassing hoeveel concurrentie hij zal knjgen van de overkantse lopers. Er worden onder de finishers op de 21,1 km een aantal mooie prijzen ver loot. Deze zijn beschikbaar gesteld door een aantal trouwe sponsors. Verder is voor elke deelnemer een leuke herinnering. De organisatie maakt verder bekend dat er geen fiet sers als begeleiders mee mogen rij den over het parcours. De looptraining van vrijdag 8 maart gaat in verband met de halve mara thon van De Waal niet door. Wie nog Nederlands muntgeld heeft in te leveren, kan dit doen bij de communicantjes van de rooms-ka- tholieke kerk, die ook dit jaar genoeg geld hopen te sparen om een kind in Mozambique naar school te kunnen sturen. Vorig jaar is dat gelukt met Ana, dit jaar proberen ze hetzelfde te doen voor Jorgina. Het 'oude geld' kan tot en met 27 maart worden in geleverd bij diverse winkels, die her kenbaar zijn aan de poster van de actie Mozambique. Giften kunnen ook worden overgemaakt op bank nummer 332504301tnv H.M.J. Hin, onder vermelding van 'Jorgina, Mo zambique'. Diverse kinderen en jongeren uit Oudeschild hebben zaterdag meege daan aan de Playback Soundmix Show in dorpshuis 't Skiltje. Bij de jeugd tot tien jaar (A-groep) wonnen Karlijn Janse en Marlies Roos de eer ste plaats met een playbackoptreden van Twarres David van Mil won bij de jeugd tot tien jaar de eerste plaats voor de soundmixers met een vertol king van Vader Abraham. Bij de B-groep (jeugd tot zeventien jaar) sleepte Marieke Wuis de eerste plaats in de wacht. Zij deed een playbackact op muziek van Christina Million. Soundmixers waren er niet in deze categorie. In de C-groep (jonge ren vanaf zeventien jaar) was Marcel Barends de winnende soundmixer. Het beste playbackoptreden kwam van Brigitte Krijnen, Sanne Zegel, Colinda Visser en Marjolein Schoo. Zij deden Moulin Rouge na. De trofee voor het 'meest talentvolle optreden' ging naar Annemiek Moor. Alle eersteprijswinnaars van de playbackshow mogen nog een keer optreden op 19 mei tijdens Broadway Den Hoorn. De avond in 't Skiltje werd goed bezocht door zowel ar tiesten als publiek, die gezamenlijk voor een ongedwongen en goede sfeer zorgden. In totaal waren er 28 acts. Uitslagen A-jeugd Playback. 1) Twarres - Karlijn Janse en Marlies Roos, 2) Jody Bernal - Charity Wet steen, 3) Kinderen voor kinderen - Jeske Tjepkema. A-jeugd Soundmix: 1) Vader Abraham - David van Mil, 2) André Hazes - Bram Lammers B-jeugd Playback: 1) Chnstma Million - Marieke Wuis, 2) Hermes House Band - Maneke v.d. Vis, Pieter Cupido, Koos Boersen, Marianne Lange- veld en Ram van Erkelens, 3) Kabouter Plop - Mandy Zandee, Stefame en Claudia de Wit, Melanie Klaverboer en Marleen Tromp C-groep Playback: 1) Moulin Rouge - Brigitte Krijnen. Sanne Zegel, Colinda Visser en Mar jolein Schoo, C-groep Soundmix. 1) Herman Brood - Marcel Barends De hervormde vrouwendienst uitt 0' Burg houdt ook dit jaar een kletfr markt in De Schakel naast de vormde kerk aan de Binnenburg. verkoop van gebruikte, maar i bruibare kleding vindt plaats opd derdag 14 maart, van 9.30 tot 16 uur. Tijdens de markt wordt eeni loting gehouden en zal er koffie, tl en limonade verkrijgbaar zijn. DeJ brengst van de markt is bestel voor Ria van der Vis-Boks, die t inzet voor de bewoners van een k| dorp in Roemenië. Zo steunde zijl onderwijzeres die zelf een klei schooltje stichtte om zigeui kinderen op te vangen die van si werden geweerd. Omdat sti meer ouders hun kinderen naar schooltje sturen, is er geld nodig een extra lokaal. De hervoi vrouwendienst hoopt met de kledi markt hieraan een steentje te kui bijdragen. Te verkopen (schone) kleding worden ingeleverd op maandag! en woensdag 13 maart van 10.OC 12.00 uur in De Schakel. Panorama blijft open totdat de nieuwe herberg van de NJHC geopend wordt. (Foto s Jeroen van Holturr) langere termijn aan de orde zou kun nen komen, maar dat is nog met uit gekristalliseerd.' De Eijercoogh staat op grond die een maatschappelijke bestemming heeft. Panorama heeft de bestemming groeps- accommodatie. Die herberg blijft volgens Van der Velde in ieder geval geopend totdat het nieuwe onderkomen klaar is. De Eijercoogh is dit seizoen voor het laatst open. In oktober gaan de deu ren dicht. Met het nieuwe complex wil de NJHC zich vooral richten op families. Jon geren die alleen komen om te stap pen, vallen dan niet meer onder de doelgroep. Van der Velde schat dat het om ongeveer duizend stappers per jaar gaat. Die slapen dan in de Eijercoogh. Die jeugdherberg boekt jaarlijks gemiddeld achtduizend over nachtingen. Panorama, dat het hele jaar door geopend is, telt jaarlijks zo'n 23.000 overnachtingen. nvutcun fMitt rtmMriortclijkheidViD&fceKUr Afgelopen week las ik, zoals wellicht alle Texelaars, de Texelse Courant. Mij viel daarbij op dat boven het arti kel over de petitie die het VTKB (Ver enigde Texelse kampeerboerenjaan het college aanbood de tekst stond: '8 Plaatsen zorgen voor negatief in komen'. Nu viel in het artikel duide lijk op te maken dat er sprake is van verkiezingsthema. Het is een ieder zijn goed recht om daar gebruik van te maken. Maar dat nu de Texelse Courant met deze kop misleiding van de realiteit veroorzaakt gaat mij tever. Gesprekken met een aantal Texelaars.die met ingewijd zijn in de problematiek van slaapplaatsen spraken er schande van dat deze boeren zo werden be handeld. Men doelde met name op de houding van VW, die met meer zou willen bemiddelen als er geen classificatie zou zijn op grond van beperkingen in faciliteiten. Nu ik kan u als betrokkene verzekeren dat de kampeerboeren door VW en TVL (Texelse vereniging logiesverstrekker) gelijkwaardig behandeld worden als alle andere logiesverstrekkers. Juist heeft TVL en VW besloten om voor de kampeerboeren een eigen classi ficatie op te stellen. Dit is aan VTKB ook enkele weken terug medege deeld. Het is nu dus des te schrijnen der dat zo'n artikel de algemene opi nie op een verkeerd been zet. Wij hopen dat u en vooral ook de kandidaatraadsleden na het lezen hiervan op een beter paard wed dan die paarden die achter de wagen werden gespannen. Overigens blij ven wij van mening dat juist het unieke van kleinschalig kamperen (8 staanplaatsen voor 32 gasten) op boerenbedrijven zal leiden tot een duurzame succesformule voor de agrariër. Ver der zijn wij gaarne bereid ons stand punt over slaapplaatsenbeleid toe te lichten. Harry P. Wuis, voorzitter TVL. Naschrift redactie: Verkiezingsretoriek of niet, de kop boven het artikel komt niet uit de duim van de TC-journalist, maar be treft een citaat zoals dat is uitgespro ken door het bestuur van de VTKB zelf. (jrocn ^warL-Jexels in het harL, Naam Peter van Heerwaarden John v. Heerwaarden Henk van Heerwaarden Madeion Hin Erik van Es Petra van Es David van Es John van Heerwaarden Ada Huisman A. van Tongelen Mevrouw Barhorst Peter Bakker Mw. W. van Benthum Sacha van der Velden Marian Krotje Rob Kooiman Leo Witte Emmy Boerhorst Johnny Hin C. Broekman Jorieke Meijer Michiel Gerritsen D.M. Boon-Dijker Sandra Bremer Mw. S. Koopman-Grit Gijsbert Buijsman J. Hillen Patrick de Graaf Eveline Veeger mw. T. Witte-de Vries Danny Goënga Tobias van der Zee Duco v.d. Kuijl Jorina Hooyschuur 2II 5 2i( 5 8 3:1 Route Den Burg A. 31 Den Burg A1. 31 Den Burg B. 31 Den Burg C. 31 Den Burg D. 31 Den Burg E. 31 Den Burg F. 31 De Zes, Bg. Houtstr., Houtwg., Witte Kruisln., Kogerwg./Kogerstr. 1-57/2-74 Jan Reystr. 31 De Mars (oudste deel en fase 3), Spinbaan 31 De Mars v.a. Buytengors, Sluyscoog, Verlaet, Korfbaeck, Duykerdam, Middelton 31 Oudeschild, Schilderweg 249-296 31 Den Hoorn 31 De Koog, Bosrandweg t/m 227 en Pontweg 234 en 236 31 De Cocksdorp 31 Oosterend 31 De Waal 31 Westerw., Akenbuurt, J. Ayeweg, Hemmerkooi Keesomlaan vanaf 45, Pontweg 72 - 95, Leemkuil, Zuid-Haffel, Waterw., Driehuizen 31 Zuid-Eierland en Nieuwlanderweg 31 Midden-Eierland, Hoofdw., Slufterw., Oorspr.w., Stengw., Limietw. 31 Eierland, Postw. 132 - 213, Oorsprongw., Hollandsew. 31 Vuurtorenweg/Krimweg 31 Het Noorden 31 8! Oost 3181 Spangerw., Marsw., Kadijksw., Hallerweg, Ongeren, Meiertebos, (Waalen)burgerdijk, Veenselangweg, Oostkaap, Zevenhuizen 32 2! Hogeberg, Reijer Keijserstr., Hallerweg 51/55, Schilderw. 160-222, Wezenland. Zuidhaffel 49 31 4! 't Horntje. Pontweg 1-68. 31 31 Rozendijk, Smitsweg 314! Gasthuisstraat vanaf 82... Gerritslanderdijkje. Grensweg, Pontweg 98-110 31 21 Califormëweg, Pijpersdijk, Pontweg 123- 224, Ruigendijk, Mienterglop vanaf 41 Bosrandw. v.a. 516 312] Kogerweg De Kaai, Genteweg 1-6 even Hoornderw., Hemmerw., Emmaln. 33, De Grie Slufterweg/Zanddijk 31 4(1 5! 1' 751 6-1 e - Met uw steun kunnen ze niet verliezen Den Burg A: Gollards/Samen Eén, Beatrixlaan 1-39 oneven/2-58 even, Binnenburg, Bi P v Cuyckstraat. Elemert, Gasthuisstraat 1-38, Gravenstraat, Groeneplaats, Hogerstraat van Hollandstraat, Hollewal, Kantoorstraat, Keesomlaan 9-39; Molenstraat, Molendwar Parkstraat, Schilderend 6 en 10, Stenenplaats, Vismarkt, Vogelenzang, Warmoesstraat, straat, Weverstraat. Pater Witteplem, Zwaanstraat. Den Burg A1: Beatrixlaan 41 t/m 143 oneven, Noordwester, Schoorwal, Vaargeul. Gofilp Vloedlijn, Zeebries, Dumreep Den Burg B: Achterom, Bernhardlaan 50-. even en 63-121 oneven, Binsbergenstraat. Broi/ro straat, Drijverstraat, Marelstraat, Starkenburgh, Thijsselaan, Waalderstraat 45-86, WilheW laan 37-... oneven 50-120 even, Wilsterstraat. Den Burg C: Beatrixlaan 145-. oneven en 60-, even, W. van Beierenstraat, Boogerd, Dirkszoord, Gasthuisstraat 33-43 oneven en 48-76 alles. 48-76 Jonkerstraat, Kogerstraal oneven en 76-, even, Lijnbaan. Den Burg D: Wilhelminalaan 1-35 oneven 2-48 even, Julianastraat, Burdetstraat, Mr Kr3*' Bernhardlaan 1-61 oneven en 2-48 even, Tjakkerstr. Lieuwstr., Hof van Geus Den Burg E: Bernhardlaan 123- oneven, Maricoweg, Schoonoordsingel. Waalderstra* 48 even en 1-43 oneven, Wagenmakerstraat. Den Burg F: Emmalaan 1-44, Haffelderweg, Keesomlaan 1-7, Schilderend 1-143 one.*' 20-146 even, Slingerweg 21-27.

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 6