A 2 Vrouwonvriendelijk Blik vanger Vlotte show van jeuqdiqe revuesterren lWat ik -w wou... teso Agenda E Scouting heeft milieuweeker .TEXELSE COURANT1 TEXELSE'icOURANT Meierblis (1) Christenen voor Israël Opbrengst collecte Wat ik zeggen wou... Excursie in Waalenburg Engelen Kerkdiensten Jongeren informatie Meierblis (2) Paasdecoraties J^ednjvigheid Boutique Déja-Vu Weverstraat sluit deuren na 32 jaar Jongerenvierin< in RK kerk DINSDAG 26 MAART 2002 J W Bncmonolnam Buitco ««nolsoenichjUwkJ ra* «fc rcUxii Met dans en toneelstukjes kleedden de jeugdige sterren de bekende liedjes aan. 'Een fragmentarische voorstelling met revueachtige elementen', ver meldt het programmaboekje van Wil len alle figuranten nu instappen!, dat zondag twee uitvoeringen kende in theater Klif 12 in Den Hoorn. De om- schnjving was goed gekozen, net als de typering 'snuffelpro|ect'. dat werd gebruikt door het organiserende Jeugd- en Jongerenwerk van de Welzi|nsstichting. Onder leiding van regisseur Wil de Leeuw 'snuffelden' elf Texelse jongeren van tussen de 12 en 16 jaar oud sinds september een maal in de week aan cabaret en mu sical. Ze maakten daarbij kennis met liedjes van grootheden als Wim Kan en Corry Vonk, Robert Long, Willem Wilmink en Ramses Shaffy, leerden deze zelf zingen en kleedden ze aan met dans of een klein toneelstukje. Als rode draad fungeerde de denk beeldige busreis die de jeugdige ster ren maken door de wereld die thea ter heet, maar veel meer dan een dunne rode draad was het niet. Niet zo vreemd, want voor de meeste deelnemers was dit project een eer- Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vnjdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Buiten werktijd: Jeroen van Hattum Telefoon 31 60 89 of 06 - 22 87 42 25 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 - 31 41 11 E-mail mfo@lenr nl Op al onze aiJvertentiecontracten en aanbiedingen daartoe zijn van toepassing da Regelen voor het AdvertonUewezen van de Stichting ROTA. gevestigd to Amsterdam, zoals gedeponeerd b-i de Kamer van Koophandel en Fabrieken Ie Amsterdam onder rummer 41198699. Een exemplaar van de Regelen voor hel Advertentie-wezen wordt op uw verzoek kosteloos toegezonden Abonnementsprijzen 2002: Per half jaar 29.80,- Per jaar 59,60,- Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode ste serieuzere kennismaking met ca- baret en musical en daarbij hoef je met meteen naar diepgang te stre ven. Door zichzelf toe te staan 'frag mentarisch' te zijn, bleef alle ruimte bestaan om van hoogtepunt naar hoogtepunt te snellen, zonder veel aandacht te hoeven besteden aan de verhaallijn. Het resultaat was erg aardig. De jeug dige sterren zongen en dansten op vlotte wijze, met een flair die veel vol wassenen alweer zijn kwijt geraakt. Niet altijd waren de teksten even goed te verstaan, vooral niet in de samenzang. Maar af en toe werd er ook heel mooi gezongen. Zoals door de 16-jarige Sandy Pieterse, die over duidelijk het muzikale gevoel van va der Frans en moeder Lies heeft mee gekregen Jammer was dat maar heel zelden duidelijk werd dat de jonge acteurs ook echt beseften wat ze zongen of speelden. Daardoor was het af en toe wat vlak en bleef de gevoelige snaar onaangeroerd. Bij 'echt' theater moeten de toeschou wers af en toe ook eens flink worden geraakt, al is het maar op mindere subtiele wijze. Een enkele maal was daartoe wel een poging gewaagd. Tegelijk met het spel op het podium liep een film (gemaakt door Jaap Eelman) mee en daarop waren op zeker moment beelden te zien die te maken hadden met de aanslagen in New York van 11 september. Daarna (Foto Joop Rommets) was er - ook op het witte doek - een sketch over een goochelaar die in de Tweede Wereldoorlog omkwam en toen leek het warempel even ernst te worden. Maar met het liedje uit 'Otje' van Johan Hoogeboom werd ten slotte geen vervolg gegeven aan de poging om iets meer te bieden dan 'een fragmentarische voorstelling met revueachtige elementen'. Dat neemt allemaal niet weg dat De Leeuw en haar 'assistenten' een prestatie hebben geleverd die er we zen mag. Dat vonden ook de onge veer 150 toeschouwers die verdeeld over twee voorstellingen getuige waren en die het gezelschap beloon den met een daverend applaus. Aan het project werd meegewerkt door Kris Arkenbout. Peter Eelman, Martine Ipenburg, Roxi Jaspers, llja de Leeuw. Samantha Pieterse, Sandy Pieterse, Regma Schrama, Nathalie Siemeling. Ariane Standaart en Sietze Vermeulen Samenstelling en regie: Wil de Leeuw. Zangcoach en regie: Judy Nieuwland. Accordeon begeleiding: Frans Pieterse. Productie, steun en toeverlaat: Mar griet de Graaff. Film en audiovisuele decorbeelden. Jaap Eelman. Beamer en special light: Stiehl Entertainment. Geluid en licht: Mischa Witte. Dans- adviezen Broadway-droom: Roos Bakker, Peter Eelman, Sandy Pieterse en Sietze Vermeulen. 'Hooi. hooi, hei je gien strooi. Hei je gien ouwe mande. Dan selle we de meierblis branden'. Eeuwenlang groeiden we hier met deze eiland- cultuur op Met dit vreugdevuur op 30 april is een ieder op Texel toch groot geworden. Want wie heeft er in zijn jeugd niet eens heerlijk onbekom merd fikkie gestookt? 't Zal me nou toch de (vuur)duvel halen dat 'vanuit de vreemde' een Officier van Justitie met zijn gevolg - in pak één, als 'snuffelpaal' - speciaal naar Texel komt om onze eeuwenoude traditie in de 'onzinnige kapitale rook' te la ten opgaan? Bedenk eens wat het ons als burgers werkelijk zou kosten als de Gemeente Texel deze enorme brandstapels via overslag De Ham ster moet laten afvoeren. Je zal het straks nog beleven dat ze ook met Ouwe Sunderklaas met de decibelmeter langs de route in het struikgewas op de loer liggen. Of dat ze je bij het skumen van chocolade melk of het plunderen van de koeken boom een eilandverbod opleggen, of je misschien wel levenslang verban nen. Daarom Tesselaars, gooi op Koninginnedag nog maar eens een extra kooltje op het vuur en geniet van de oranjebitter Smeer ze maar eens lekker in met gitzwarte houts kool. en waak als een pitbull over je heerlijk gepofte piepers aan het gloeiende kronkelende lezerdreedje. Eén flinke file in de ochtendspits is al genoeg voor ik weet niet hoeveel smogoverlast. Dus waar praten we hier nou eigenlijk over. Want wie maakt nou met wie de kachel aan. We laten ons toch door de overheid niet op deze wijze zand in de ogen strooien? 'domme, wat smaakt die warme gepofte aardappel toch lekker en wat is het een machtig mooi ge zicht om over heel Texel op de avond van 30 april de rode haan weer te zien branden. Zand erover nu. Genoeg over onze blis. Of moet het er nou juist onder? Bert Koning, Oudeschild. De Stichting Christenen voor Israel verzorgt vanavond (dinsdag) een zo genoemde presentatieavond in het gebouw Eben Haezer aan de Julianastraat in Den Burg. P. Bernard spreekt over het thema 'Breng de Joden thuis'. De in Nijkerk gevestigde stichting is interkerkelijk en roept christenen uit alle kerken en gemeen ten op te bidden voor Gods oude •Verbondsvolk' Israel en waar moge- De inzamelingsactie voor het Natio naal Reumafonds die vorige week werd gehouden, heeft op Texel 5598,52 euro opgebracht, 410 euro meer dan vorig jaar. Mensen die de collectanten hebben gemist, kunnen alsnog een gift overmaken op giro rekening 324, of banknummer 357674812, ten name van de Vereni ging Nationaal Reumafonds in Am sterdam. De flauwe grappen zijn niet van de lucht. Je zou er bijna naar gaan ver langen dat er in het college van b en w niét uitsluitend vrouwen zaten 'Heb je het gezien, heb je het gezien, die vier kleine kleutertjes op de foto in de Volkskrant? Zaten ze op een hek, een landelijk hek misschien? Zongen ze dartele liederen? Was het op een mooie dag. met in septem ber, maar bijna lente?' 'Nee ze zaten niet op een hek en ze zongen ook met, ze zijn en gaan ge woon aan het werk.' 'Heb je het gehoord, heb je het ge hoord, vrouwenkolder op het eiland. Het lijkt IJsland wel, daar zijn de vrouwen ook aan de macht. Al heel lang. Heeft dat iets met eiland bewoners te maken?' 'Het heeft mets met een eiland te maken. Wie stemmen krijgt, wordt gekozen. Dat is alles. Houd op met die flauwe kul.' 'Heb je goed gekeken, heb je goed gekeken, ze houden de handen de voot bijeen, ze dragen stevige stap pers, ze zijn goed ingerold in zeer gesloten kledij, zeker koud op zo'n eiland. Winderig veronderstel ik. Er is iets zeer afwachtends in de blik. Vorsend zijn ze ook Hebben ze be zwaren, krijgen ze binnenkort de genadeslag?' 'Nee er komt geen genadeslag. Texel houdt zich bezig met toerisme, met krachtiger windmolens, kortom duurzaamheid.' 'En jullie denken dat deze vrouwen dit kunnen?' 'Ja dat denken wij, sterker nog, dat weten wij. Wij weten toevallig wat we kiezen, ook al moeten we goed nadenken.' 'Jullie denken dus na?' 'Ja hoor wi| denken na. ik vraag me langzamerhand af of jullie dat eigen lijk doen met deze prietpraat.' 'Hebben jullie geen mannen op dat eiland? Zijn die allemaal uit vissen, zodat vrouwen moeten besturen?' 'Hebben wi| geen mannen op het ei land?' Ik denk even na. Er is mij ge leerd - bij elk examen, bij elk debat, bij elke promotie -: herhaal de vraag die gesteld wordt. Herhaal de vraag langzaam. Win tijd voor het ant woord en maak het antwoord door die tijdrekkende bezigheid ook ge loofwaardig. Ik herhaal de vraag nog een keer Nee, ik duw hem even weg. Ik zeg: 'Er speelt geen vrouwenthema op Texel.' Een afgrijselijk hoongelach breekt los. Ze kijken me meewarig aan, hun lieve banneling tussen het stuif zand. 'Zeker slechts zeemeermin- nen en heksen', roept er één vro lijk. Tjonge jonge wat zijn ze geestig. Vele duiten in vele vervelende zak jes. De invloed van Pim de tovenaar heeft nog niet toegeslagen op de eilanden wordt er ferm beweerd. Ik verlaat het gezelschap, dodelijk ver veeld door het politieke gekrakeel dat overal opduikt, zelfs op plaatsen waar je het met verwacht. Als een collectieve beneveling trekt het door het land. over de eilanden in cluis. Ik denk te ontkomen aan een verdere volslagen foute belangstel ling. Maar ze halen me terug, ze sluiten me in Ik tel zeker zeventien mannen die in vol ornaat om mij heen gaan staan en mij vervolgens grinnikend bekijken. 'Op de laatste vraag volgde geen antwoord. Nog één keer, wij vroegen aan |ou: heb ben jullie geen mannen op het ei land?' Ik bedenk vliegensvlug wat het be grip man ook alweer inhoudt voor mij. Ik ga als een razende westen wind van noord naar zuid. van west naar oost. En daarmee gloeien de herinneringen aan vele zaken op het geliefde Texel. 'Ja hoor', zeg ik ge ruststellend, 'er zijn vele mannen, échte mannen op het eiland. Ze zijn met allemaal uit vissen. Maar échte mannen zitten niet in de politiek. Zo als jullie dat bijvoorbeeld wel zitten.' Ik zeg mijn lidmaatschap op, denk ik als ik bij hen weg wandel. Wat een achterhaald zooitje zeikerds. Ik rijd honderdzestig naar mijn geliefde ei land. Wetend dat een échte man daar wacht. Dana Rover rn tawuocrdclijkhctd in <Se raUcuc lijk een helpende hand te bieden. Een van de mogelijkheden daartoe is het kopen van producten die in Israel gemaakt zijn. De opbrengst wordt vooral gebruikt voor de opvang van Joodse immigranten in Israel. Van avond is de christelijke boekwinkel Het Olijfblad (van Jan en Paula Brou wer) aanwezig om deze producten te verkopen. De bijeenkomst begint om 20.00 uur en is vrij toegankelijk. Na afloop is er een collecte, waarvan de opbrengst is bestemd voor de op vang van Joodse immigranten in Israel. Twee bestuursleden van Vogel werkgroep Texel verzorgen maandag (tweede paasdag) een circa twee uur durende excursie in natuurgebied Waalenburg. De deelnemers gaan om 10.00 uur van start bij boerderij De Reiger aan de Westerboersweg. Deelname is gratis, ook voor niet-le- den. Vrijdag 29 maart 2002 Goede Vrijdag HERVORMDE GEMEENTEN: Den Burg: 19.30 u. gezamenlijke dienst in de hervormde kerk. ds. H.D. van Zes sen. De Koog. 19 30 u. leesdienst lijdens evangelie SOW-GEMEENTE TEXEL: Oosterend: 19.30u leesdienst. commis sie erediensten. De Cocksdorp: 20 30 u ds C der Ne derlanden, Heilig Avondmaal. Oudeschild: 19 00 u. ds C der Nederlan den, Heilig Avondmaal. GEREFORMEERDE KERKEN: Den Burg: 19 30 u. gezamenlijke dienst in de hervormde kerk. ds. H D. van Zes sen. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat. Oosterend 19.30 u ds. T.M. van Dijk. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat Den Burg. 19 30 u. ds R. Keijser BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat. Den Burg. 10.00 u ds G. Sipkema. JEHOVAH S GETUIGEN: Noordwester 3. Den Burg: don. 28/03: Gedachtenisvienng van Christus' los koopoffer. De milieu-officier van justitie heeft de Texelse meierblis op één lijn gesteld met kerstbomenverbrandingen (op Texel verboden) en andere moderne open vuren. Niet gehinderd door enige historisch besef wilde hij de meierblis overdag laten branden, en dan nog alleen bij gunstig weer. Voor de zekerheid toch maar even in "t Lant van Texsel' nagelezen hoe het ook alweer zat. Behalve en fraaie beschrijving van het verzamelen van brandbaar materiaal en de gezellig heid bij de blis geeft Van der Vlis de volgende informatie: 'Burgemeester Reinbach, berucht om zijn Sinterklaasverbod in 1816, heeft ook de Meierblis willen verhin deren. Sedert onheuglijke tijden wordt het meivuur op de laatste avond van april op alle dorpen ge stookt. Het gebruik is ook elders be kend. Na een lange en sombere win ter zouden de meivuren reeds vóór de christianisatie een symbool van blijdschap voor de weerkerende lente zijn geweest. Ook van dit verbod kwam niets terecht.' Gelukkig heeft ons huidige gemeen tebestuur meer gevoel voor folkloris tische gebruiken. Men probeert de meierblis te redden door de betref fende officier een rondreis over Texel aan te bieden, zodat hij met eigen ogen kan waarnemen dat hier geen milieuramp plaatsvindt, maar een onschuldig volksvermaak. Wij hopen dat de officier wat onze meierblis betreft 'het huussie bee het skuurtje' wil laten. Lia Dumker, Nieuweschild. Texelse senioren die graag creatief bezig zijn, kunnen donderdag in dienstencentrum De Buureton (Molenstraat 2, Den Burg) terecht voor een cursus paasdecoraties ma ken. Er worden rozen van lood ge maakt, die samen met een paashaas en bloempot gaan vullen. De cursus wordt gegeven door Annamarie Rei- ding en georganiseerd door de Stich ting Welzijn Ouderen Texel (SWOT). De bijeenkomst begint om 9.30 uur en kost 11,50 euro. Deelnemers krij gen voor dat bedrag tevens een kop koffie. Inlichting en opgave: SWOT, tel. 312696. JIP. Wilhelminalaan 1 (Time Out), Den Burg, tel 314 445 Maandag van 15.00 tot 17.00 uur. Voor informatie en advies over wo nen, werken, belasting, vrije tijd, sexsualiteit, relaties, gezondheid, drugs, alcohol, gokken, justitie en po litie. Voor doorverwijzing naar jeugd hulpverlening en verslavingszorg. En voor belangenbehartiging van jongerengroepen. Sommige folders kunnen worden meegenomen uit de JlP-folderstand- aards in de hal van Time Out. in de bibliotheek van de OSG. en in de Openbare Bibliotheek. Een greep uit het bestand: Recht: Verdacht van een strafbaar feit, informatie over HALT en Slachtofferhulp. Drugs: Alles over hard- en softdrugs. Nieuw binnen over pleegzorg voor jongeren en (pleeg)ouders: Rechten, hebben pleegkinderen die dan?, En, woon jij nu in een pleeggezin?, Ga jij bij pleegouders wonen?. Crisis opvang, Pleegzorg voor pubers en Gaat uw kind bij pleegouders wo nen? Dinsdag 26 maart: Zo'n 200 politieagenten uit de re gio Noord-Holland Noord doen op het terrein van zwemparadijs Calluna in De Koog mee aan een crossloop. georganiseerd door hun Texelse collega Nico Drenth. Korpschef Anja Brink lost om 13.15 uur het startschot. Toe schouwers zijn welkom. De afdeling dialect van de Histori sche Vereniging komt om 20.00 uur bijeen in Tusse de Banke aan de Groeneplaats in Den Burg. In Eben Haezer (Julianastraat, Den Burg) begint om 20.00 uur een presentatieavond van de Stichting Christenen voor Israel In Cinema Texel draaien Moulin Rouge (aanvang 20.00 uur) en Vanilla sky (20.30 uur). Woensdag 27 maart: De Texelse Bierbrouwerij is open van 14.00 tot 18.00 uur. Rondlei dingen gaan van start om 15.00 en 16.00 uur. In Cinema Texel draaien Asterix en Obelix: missie Cleopatra (aanvang 13.30 en 16.00 uur), Monsters co. (14.00 uur), Moulin Rouge (20.00 uur) en Vanilla sky (20.30 uur). Donderdag 28 maart: In De Buureton (Molenstraat 2, Den Burg) begint om 9.30 uur een cursus paasdecoraties maken, ge organiseerd door de Stichting Welzijn Ouderen Texel. Opgave via tel. 312696. In Cinema Texel draaien Britney Spears: crossroads (aanvang 19.00 en 21.30 uur) en Asterix en Obelix: missie Cleopatra (19.00 uur). Vrijdag 29 maart: Goede Vrijdag In het grand-café van hotel De Lindeboom in Den Burg wordt het maandelijks Cabaret-café gehou den, waarin Pip Barnard en Janiep de Bruijn het lokale nieuws be spreken. Aanvang 20.15 uur, toe gang gratis. In Cinema Texel draaien Asterix er Obelix: missie Cleopatra (aanvang 13.30. 16.00 en 19.00 uur). Mon sters co. (14.00 uur), Britney Spears: crossroads (15.45, 19.00 en 21.30 uur) en From hell (21,45 uur). In verband met de paasdrukte zei TESO vrijdag van 9.35 tot 20.0: uur, zaterdag van 9.35 tot 16.05 uur, maandag (tweede paasdaj van '7.35 tot 20.05 uur en dinsdai van 9.35 tot 16.05 uur twee boten in en verzorgt in die periode lede half uur een afvaart, zowel vanui Den Helder als vanaf Texel. Auto mobilisten moeten desondanks rekening houden met wachttijden Vrijdag moet op Texel tussen 1O.O! en 12.00 uur mogelijk een half uu worden gewacht en in Den Helde tussen 11.00 en 17.00 uur moge lijk zelfs anderhalf uur. Op maan dag bedraagt de wachttijd oj Texel tussen 11.00 en 14.00 uu naar verwachting een half uur. Of tweede paasdag vertrekt de eersti boot om 7.05 uur in plaats van on 6.05 uur. Nadere informatie ka: worden ingewonnen via tel. 0222- 369600 of e-mail info@teso.nl D: veerdienst heeft ook een eige website: www.teso.nl. Hoogwater te Oudeschilc Di. 26 5.55 en 18.36 u. Wo. 27 7.26 en 19.24u. Do. 28 8.30 en 20.36 u. Vr. 29 9.15 en 21.25u. Za. 30 10.16 en 22.10 u. Zo. 31 11.45 en 23.44 u. Ma. 1 12.10 en - u. Di. 2 0.24 en 12.20 u. Aan het strand is het ongeveer een uur ee der hoogwater. De zon komt 1 april op <x 7.13 uur en gaat onder om 20.12 uur; 2 maart volle maan. 29 maart springtij Lida van Wijk sluit na 32 Jaar boutique Déjè-Vu in de Weverstraat. (Fora Jsraw va. Horram) doen.' De zaak startte destijds in Weverstraat 5 waar tegenwoordig mode- en schoenenwinkel Treffers- Amigo zit. Na twaalf jaar verhuisde Van Wijk naar de huidige locatie aan Weverstraat 38. Ze runde ook nog enkele jaren een winkel in De Koog. 'De winkel is begonnen als cadeaus hop. Later zijn de kleding en de sie raden erbij gekomen.' Ze heeft geen moeite met de sluiting. Lida van Wijk sluit deze week na 32 jaar de deuren van haar boutique Déja-Vu in de Weverstraat in Den Burg. Donderdag verkoopt zij er voor het laatst cadeaus, kleding en sieraden. Een stel hoedjes zijn voor de gele genheid in de schappen achterin de winkel gezet. 'Anders ziet er zo leeg uit', zegt Van Wijk. Bordjes die aan geven dat alles weg moet, hangen verspreid door de hele winkel. Na 32 jaar houdt Van Wijk het voor gezien. 'Ik wil het wat rustiger aan gaan 'Het voelt goed wat ik doe.' Van maakt een overstap naar de ag schappen van haar man, die han in schoenen. 'We hebben op beurs in Nieuwegein eêh stand, ga ik straks op maandag en dms staan.' De winkelruimte wordt huurd aan de buren. Dekbedi specialist De Wever verhuist binr kort van de locatie Weverstraat naar nummer 38. In de katholieke kerk van Den I wordt maandag (tweede paasc een speciale jongerenviering geh den. Diverse jongeren zijn bij devi bereiding betrokken geweest - on meer wat betreft de keuze van teksten en de muziek - en spelen! tijdens de viering een belangrijke De bijeenkomst begint om 10.45 en staat in het teken van de beg pen Pasen, verrijzenis en nieuw ven. Verkenners en gidsen van Scouting Texel en van de Prinses Wilhelmina- groep uit Den Helder sloegen afgelo pen weekend hun tenten op bij het clubgebouw van de scouting aan de Bernhardlaan voor het jaarlijks milieu weekend. Onder leiding van Erik van der Spek en Marcel Tielemans van Staatsbosbeheer werd zaterdag de Slufter opgeruimd. Langs de d- rand werd veel plastic, touw enl sen gevonden en er werd een hanger vol vuil afgevoerd. Naast bezig zijn in de natuur en het op men van de Slufter werden divt ontspannende activiteiten gehoui Het weekend werd zondagmw besloten met een gezamenlijk on: In de Aleph in de Weverstraat spreekt vrijdag 5 en zaterdag 6 april Rob Otte over engelen. Vrijdagavond wordt gesproken over 'de relatie van enge len tot mensen', zaterdagavond over 'de mens en zijn engel'. Rob Otte is organisatie-adviseur bij het NPI. De avonden beginnen beide om 20.00 uur, deelname kost 15 euro voor twee avonden. Voor inlichtingen en aan meldingen: Peter Koster, tel. 322979, of Irisabella Bakker, tel. 319426. aagaui'."*- ,-V *r '4' Jv. XA fife, - >,v fTF,.- - tv 2./ V' ji'nZÏt 'iflf'. v' ,1V Scouts laden het verzamelde afval op de al aardig gevulde aanhanger.

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 2