0 Officiële I berichten 0 PASFOTO'S Hordifood Texel c.v. .TEXELSE couRANT GASOLIE PETROLEUM DIESELOLIE Van der Vis zwart/wit of kleur €4.50 FOTO DE WAAL van der Vis Vacature schoonmaker m/v Ronde om Texel 2002 hartelijk bedanken verkoop medewerk(st)er chauffeur De examenfeestcommissie van O.S.G. De Hogeberg Uiv droomkeuken... vindt u in onze showroo lij Keukencentrum Texel GEEF TEGEN REUMA. GIRO 324 Nationaal Reumafonds Ltjli Ruimtelijke ordening Milieu Kapvergunningen Verkeersbesluiten Evenementenvergunninge; Vaststelling Referendumverordening Containers 26 juni Klein chemisch afval fijll Kosten leerlingenvervoer VRIJDAG 21 JUNI 2002 De goedkoopste Tel. 312356 Ook div. tanken Scherpe prijzen en een vakkundig advies! Vier bedrijven op één adres MARICOWEG 6' De Lubertischool is op zoek naar een Wij vragen: Betrokkenheid bij de school Zelfstandig werkzaamheden plannen Flexibiliteit Wij bieden: Jaarcontract 15 uur per week Ingaande 01-08-2002 Salariëring volgens CAO Onderwijs Sollicitatiebneven met cv voor 1 juli sturen naar Algemeen Bijzondere Basisschool Luberti Schoolcommissie, t.a.v. Marieke Kooiman Brink 29, 1796 AH De Koog. Helaas zijn wij niet in staat om ieder een persoonlijk te bedanken voor de samenwerking in de afgelopen jaren. Langs deze weg willen wij dan ook: alle medewerkers alle bedrijven en instellingen alle sponsoren en iedereen die wij maar zouden kunnen vergeten voor deze fijne samenwerking, de ondersteu ning, de voorbereidingen, voor, tijdens en zelfs na de Ronde om Texel. Veel succes toegewenst voor de komende Rondes en tot ziens aldaar. Jan van der Meer (afd. veiligheid en communi catie) en Ann Daman (afd. foerage). HORECA TOTAAL GROOTHANDEL Hordifood is een groothandel in levensmiddelen en al 36 jaar actief op Texel en in de kop van Noord-Holland. Wij leveren dagelijks een zeer breed pakket levensmiddelen en aanverwante producten aan Horeca, instellingen, defensie enz. waarbij service hoog in het vaandel staat. Ter versterking van onze administratie zijn wij per direct op zoek naar een fulltime (telefonische) verkoop en ondersteunende werk zaamheden, correspondentie administratieve werk-zaamheden. Voor deze functie vragen wij kandidaten met een commercieel-admimstratieve opleiding en erva ring in de levensmiddelen. Salariëring volgens CAO Groothandel in levens middelen. En een fulltime voor het ri|den van een route levensmiddelen op Texel, rijbewijs B, C (E) liefst met ervaring in de levensmiddelen, variabele werktijden. Salariëring volgens CAO beroepsgoederen ver- Beide vacatures betreffen vaste banen. Voor inlichtingen telefonisch: 0222 313 057 Sollicitaties schriftelijk naar: Hordifood Texel t.a.v. F.A. Hopman Postbus 158 1790 AD Den Burg bedankt onderstaande personen, bedrijven en instellingen voor hun bijdrage aan een geslaagd eindexamenfeest: Catering Service Ruud Boom, het NIOZ, Mark Fonds, Wim Pool, Ria Lei- jen, barkeepers Anne-Marie Dros, Rosanne Dekker en Sanne Schoo, dj Dennis Huizinga, Stiehl Entertainment en in het bijzonder onze sponsoren: Hotel Noordzee. Gamma, Music Store Texel, M.J de Graaf, Topido, M. De Graaf, Bremer Assurantiën, J. Steenvoort, S. Schellingen A. Vonk, ABN- AMRO en STIPT Reumapatiënten kunnen veel dingen niet meer. Omdat hun gewrichten niet meer willen. Reuma kan iedereen treffen, op elke leeftijd. Aangevraagde bouwvergunningen Gemeente Texel voor het plaatsen v.e. lokaal a/d Keesomlaan 15 te Den Burg (ontvangen 17 juni 2002); J.F. Halsema voor het veranderen/vergroten van een hotel en woning met logies en ontbijt a/d Boodtlaan 40 te De Koog (ontvangen 17 juni 2002), D.E. Eelman voor het veranderen/vergroten v.e. woning a/d Boodtlaan 14 te De Koog (ontvangen 17 juni 2002); M S Witte voor het plaatsen v.e. woning en kantoor plus loods a/d Marsweg te Den Burg (ontvangen 17 juni 2002); H. Landsman voor het plaatsen v.e. berging a/d Hoofdweg 101 te De Cocksdorp (ontvangen 19 juni 2002). Aangevraagde melding bouwvoornemen W. Ploeg voor het plaatsen v.e. tuinhuisje a/d Cor Bremerstraat 27 te Oosterend (ontvangen 18 juni 2002). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren maken Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunning is verleend en/of de melding positief is teruggemeld Verleende bouwvergunningen en goedgekeurde meldingen bouwvoornemen worden gepubliceerd. Verleende bouwvergunningen WEKO Onroerendgoed Texel bv voor het plaatsen v.e. woonhuis a/d Schilderweg te Oudeschild (verzonden 13 juni 2002); Gemeente Texel voor het vervangen v.e. brug door een duiker a/d Langeveldstraat te De Cocksdorp (verzonden 13 juni 2002), B Assink voor het vergroten v.e. woning a/d Postweg 68 te De Cocksdorp (verzonden 13 juni 2002); J.W.P.J. Hin voor het plaatsen v.e. berging a/d Wilsterstraat 58 te Den Burg (verzonden 13 juni 2002); R. de Vries voor het vernieuwen/veranderen/vergroten v.e. woning/garage a/d Heemskerckstraat 70 te Oudeschild (verzonden 14 juni 2002); M. de Boer voor het plaatsen v.e. tuin- schuur/garage/berging a/d Dorpsstraat 258 te De Koog (verzonden 17 juni 2002); H.J.F.A. Mattke voor het plaatsen v.e. dakkapel a/d Roggeslootweg 297 te De Cocksdorp (verzonden 17 juni 2002); Stich ting Camphillgemeenschap Maartenhuis voor het plaatsen v.e. hooimijt a/d Ruijslaan 81 te De Koog (verzonden 17 juni 2002); M.J. van Heenvaarden voor het veranderen v.e. woonhuis a/d Wilhelminalaan 49 te Den Burg (verzonden 17 juni 2002); J. van Garde ren voor het veranderen v.e. woning a/d Vaargeul 18 te Den Burg (verzonden 17 juni 2002); M. Uriot voor het veranderen v.e. garage tot berging a/d Commandeurssingel 47 te Oudeschild (verzonden 17 juni 2002); F. Zethof voor het plaatsen v.e. dakkapel a/d Wilsterstraat 27 te Den Burg (verzonden 17 juni 2002). Goedgekeurde melding bouwvoornemen P. de Boer voor het plaatsen v.e. serre a/d Bernhard- laan 130 te Den Burg (verzonden 19 juni 2002); J. Post voor het plaatsen v.e. schuurtje a/d De Wittstraat 1 te Oudeschild (verzonden 17 juni 2002). Verleende sloopvergunning Familie Den Boer-Boon voor het slopen v.e. woonhuis met kantoor a/d Rozendijk 37 te Den Burg (verzon den 14 juni 2002). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekend gemaakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het be streden besluit waartegen het is gencht Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Post bus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling Bouw- en Grondzaken, kamer 2 12 van het gemeentehuis Voornemen tot medewerking Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan het bouwplan van G.C. Prins voor het vergroten v.e atelier/woonhuis met een garage/berging a/d Witte Kruislaan 29 te Den Burg Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan De bouw- en situatietekeningen liggen vanaf 24 Juni 2002 gedu rende vier weken ter inzage op kamer 0 12 van de sector Grondgebied van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van tehnzageliggmg kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken Tijdelijk vrijstelling (1) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens tijde lijk vrijstelling te verlenen op basis van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor: het tijdelijke plaatsen van kampeermiddelen voor seizoenspersoneel op de gronden die gereserveerd zijn voor de uitbreiding van het bedrijventerrein in Oudeschild. Voor deze gronden is een ontwerp- bestemmingsplan "Bedrijventerrein Oudeschild II, 1e Fase" in ontwikkeling gebracht (is overigens als zo danig ex artikel 23 WRO ter visie gelegd). Het voor nemen is de tijdelijke vrijstelling te verlenen voor het zomerseizoen 2002. Het voornemen ligt vanaf maandag 24 juni 2002 gedurende twee weken voor eenieder ter inzage op het gemeentehuis, kamer 012. Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schrifte lijk aan het college van Burgemeester en Wethouders zijn/haar ziens wijzen kenbaar maken. Tijdelijk vrijstelling (2) Burgemeester en Wethouders verlenen tijdelijk vrijstel ling op basis van artikel 17 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening aan: de heer D.A. Schagen te Oudeschild voor het plaat sen van een 17e eeuwse havenkroeg tijdens het VOC- feest, voor de periode van 22 juni tot 1 juli 2002, op het stukje grond gelegen tegenover Vliegwiel 2a te Oudeschild. Het besluit is verzonden op 21 juni 2002. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is verzonden een bezwaarschrift bi/ Burgemeester en Wethouders indienen Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschnj- vmg van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschnft van het bestreden be sluit waartegen het is gericht Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondissementsrechtbank te Alkmaar Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voor ziening te treffen Bovengenoemd besluit kunt u inzien bij de sector Grondgebied, kamer 0 12 van het gemeentehuis Vrijstelling Burgemeester en Wethouders zijn voornemens vrij stelling te verlenen met toepassing van artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening aan: de heer M.H.J. Hoogenbosch voor het verbouwen en inpandig vergroten van de woonfunctie van de stolp boerderij aan de Westerweg 24 te Den Burg. Dit voornemen is stnjdig met het ter plaatse geldende bestemmings plan Buitengebied Texel" Het concept besluit met situatietekening ligt vanaf 24 juni 2002 gedurende vier weken ter inzage op kamer 0 12 van het gemeentehuis, bij de sector Grondgebied. Eventuele zienswijzen kunnen gedurende de termijn van ter inzage legging schriftelijk aan het college van Burgemeester en Wethouders ken baar worden gemaakt Inspraak uitbreiding golfbaan Vanaf 24 juni 2002 ligt de startnotitie behorend bij de Milieu Effect Rapportage (MER) die wordt opge steld ten behoeve van de uitbreiding van de golfbaan op Texel te De Cocksdorp, voor iedereen ter inzage voor inspraak De ter inzage legging duurt 4 weken. De startnotitie is ingediend door N.V. Exploitatie Maat schappij De Krim, Roggeslootweg 6, 1795 JV De Cocksdorp. De startnotitie beschrijft de plannen van NV exploitatiemaatschappij De Krim om te komen tot uitbreiding met 20 ha, van de huidige 9-holes golf baan naar een 18-holes golfbaan, op de gronden aan grenzend ten zuiden van de huidige golfbaan te de Cocksdorp. Dit plan is in strijd met het ter plaatse geldende be stemmingsplan Buitengebied Texel. Daarom zal uit eindelijk een vrijstelling ex artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening benodigd zijn, wil het project doorgang kunnen vinden. De te verwachten milieueffecten liggen met name op het gebied van de hydrologische situatie van het ge bied en de omgeving, nu de gronden gelegen zijn aangrenzend aan een natuurontwikkelingsgebied, een internationaal gebied en gronden met een agrarische functie. Verder zal getoetst moeten worden aan de Habitat- en Vogelrichtlijn, aangezien de project grenst aan een Speciale Beschermingszone op grond van deze richtlijnen. De notitie is in te zien in het gemeentehuis, Groeneplaats 1 te Den Burg, sector Grondgebied, kamer 0.12. (maandag toten met vrijdag van 8.30 tot 12.30 uur). Buiten kantooruren is de notitie in te zien in de bibliotheek, Drijverstraat 7 te Den Burg, (op dinsdag en vrijdag van 13 30 tot 20.30 uur) Een teder kan een gedurende de termijn van ter inzage legging schriftelijke inspraakreacties indienen. Deze dienen gestuurd te worden aan het college van Burgemeester en Wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg State, afdeling bestuursrechtspraak. Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Wie in beroep is gegaan kan binnen de beroeps termijn de Voorzitter van de afdeling bestuursrechtspraak verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist Nadere informatie de heer H. Kuiper, bureau Milieu, telefoon (0222) 36 21 88 Puinbreker Vogelmient Door Bakker Texel B.V. is gevraagd om toestemming voor het inzetten van een mobiele puinbreker bij de sloopwerkzaamheden van 52 vakantiebungalows op terrein van Kustpark Texel aan de Bosrandweg 395 te De Koog. Burgemeester en Wethouders zijn voor nemens om hiervoor toestemming te verlenen. Om overlast voor de omgeving te voorkomen zullen voor schriften en beperkingen aan de toestemming wor den verbonden. De aanvraag en het ontwerp-besluit liggen gedurende één week - zijnde van 24 juni tot 1 juli 2002 ter inzage op het gemeentehuis (bureau Milieu, bovenste verdieping, kamer 2 05). Binnen deze ter mijn kunnen mondeling en schnftelijk zienswijzen worden kenbaar gemaakt Burgemeester en Wethouders hebben op grond van artikel 8.1 van de Wet milieubeheer een vergunning verleend aan: de Zweefvliegclub Texel voor het in werking hebben van een hangaar/werkplaats aan de Postweg 126 te De Cocksdorp. In het belang van de bescherming van het milieu zijn voorschriften aan de vergunning ver bonden Het besluit is niet gewijzigd ten opzichte van het ontwerp-besluit. Vanaf maandag 24 juni 2002 liggen tot het einde van de beroeps termijn dagelijks van 8 30 tot 12.30 uur de vergunning en alle daar aan voorafgegane openbare stukken ter inzage bij het bureau Milieu in het gemeentehuis (bovenste verdieping, kamer 2.05) Desgevraagd kunnen de ter inzage gelegde stukken ook buiten de gebruikelijke openingstijden worden ingezien en toegelicht. Uitsluitend: wie tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen het aan de vergunning voorafgegane ontwerp-besluit; wie bedenkingen heb ben tegen eventuele afwi/kingen van de milieuvergunning ten op zichte van het ontwerp-besluit, en belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs met kan worden verweten geen bedenkingen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebracht, kunnen tegen de verleende milieuvergunning beroep instellen. Met ingang van de dag na de datum van de terinzageleggmg, is bin nen zes weken administratief beroep mogelijk bij de Raad van Burgemeester en Wethouders zijn voornemens inge volge artikel 5 van de Kapverordenmg Texel en over eenkomstig het bepaalde in de Algemene wet be stuursrecht, kapvergunning te verlenen aan: Afima b.v., Pontweg 176 te De Koog voor het kap pen van een abeel en twee zwarte elzen in de achter tuin van Orchismient 24 wegens nieuwbouw; C. Binsbergen en R. Kompier, Schoolstraat 7 te Oosterend voor het kappen van een sierkers in de achtertuin van voornoemd perceel wegens overlast; Recreatiestichting Texel, Badweg 37, voor het kap pen van enkele boomsingels/hagen op en rond kam peerterrein "De Shelter", Boodtlaan 43, wegens her inrichting terrein. Hierbij zal herplant plaatsvinden. De aanvraag om kapvergunning en een ontwerp van de beschikking op deze aanvraag, alsmede het advies van de chef groenbeheer van de sector Grondgebied, liggen gedurende vier weken voor belang hebbenden ter inzage. Binnen deze termijn kunnen deze belangheb benden hun zienswijze daarover hetzij mondeling, hetzij schriftelijk kenbaar maken aan Burgemeester en Wethouders van Texel, Post bus 200, 1790 AE Den Burg. De betreffende stukken zijn gedurende de openingstijden van het gemeentehuis aanwezig op de afdeling Grondzaken, kamer 2.03 (bovenste verdieping). Nadere informatie telefoon (0222) 36 22 76. Burgemeester en Wethouders hebben vergunn verleend aan: de heer F. Pieterse voor het houden van viert derkermissen op de Groeneplaats en Vismarkt op juni, 27 juli, 10 en 24 augustus a.s. (verzonden 7 Braderie commissie De Koog voor het houden de wekelijkse braderiën op de dinsdagen in dep riode van 9 juli t/m 27 augustus a.s. (verzonden? Ondernemersvereniging De Cocksdorp/ Eierlan voor het houden van de wekelijkse Durperfeest- markten op de donderdagen in de periode van 4 t/m 22 augustus a.s. (verzonden 7-6); De Kolonist voor het houden van een modeshov. het dorpsplein in De Koog op 28 juli a.s. (verzonden? de Wielervereniging Texel voor het houden van> kwart triatlon op 13 juli a.s. (verzonden 13-6); mevrouw C. Eelman voor het houden van een Corvette-meeting op de Nikadel te De Koog op september a.s. (verzonden 13-6); de Ringsteekcommissie voor het houden van ra steekwedstrijden in de verschillende dorpen van juni t/m 21 augustus a.s. (verzonden 13-6); Ingevolge de Algemene Wet Bestuursrecht kunnen belanghetj den tegen deze besluiten een bezwaarschrift indienen binnen', ken na de dag waarop dit besluit is verzonden of uitgereikt. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten: de naam ent van de indiener; de dagtekening; een omschrijving van het bt waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwx mogelijk een afschrift van het bestreden besluit Indien een bezt schrift is ingediend is het in spoedeisende gevallen mogelijk om; naast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzien^ te dienen bij de president van de rechtbank te Alkmaar, Sectv stuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Almaar Nadere informaties krijgbaar bij bureau Bestuursondersteunmg, telefoon (0222) 367 Burgemeester en wethouders hebben de volgende verkeersbesluiten genomen door middel van het aanbrengen van haaientanden op het fietspad bij de kruisingen Stolpweg/Naalrand en Oosterenderweg/Mulderstraat/Vliestraat de voorrangssituatie te wijzigen zodat de fietsers voor rang dienen te verlenen; het intrekken van de 30 km-zöne op het Mieland; het intrekken van het parkeerverbod aan de linker zijde van de Jonkerstraat, vanaf de Kogerstraat tot de eerste aansluiting met de Willem van Beieren- straat; het instellen van een voorrangsregeling bij de weg versmallingen op het Bolwerk, zodanig dat: bij de wegversmalling nabij de Barentszstraat het verkeer vanaf de richting haven voorrang heeft; bij de wegversmalling ter hoogte van het dorps huis het verkeer vanaf de richting Redoute voor rang heeft; bij de wegversmalling nabij de katholieke kerk het verkeer vanaf de richting haven voorrang heeft; het instellen van een fietsverbod in de voet gangerszone Den Burg in de maanden juli en augus tus op maandag en woensdag van 9.00 tot 16.00 uur; het afsluiten voor alle verkeer van het Buurtje op 28 juni 2002 van 14.00 tot 16.00 uur; het opheffen van de algemene gehandicapten parkeerplaats tegenover Parnassiastraat 11 Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen deze beslui ten bij Burgemeester en Wethouders een bezwaarschrift indienen binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is gepubliceerd. Het bezwaarschrift dient tenminste te bevatten: de naam en het adres van de indiener; de dagtekening; een omschhjvmg van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar, zo mogelijk een afschnft van het bestreden besluit. Indien een be zwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voor ziening in te dienen bij de president van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. De gemeenteraad heeft in de vergadering van 11 2002 de "Verordening op het raadgevend corra referendum Texel 2002" vastgesteld. Op grond van de Tijdelijke referendumwet is het gelijk om tegen besluiten tot vaststelling of intrel van algemeen verbindende voorschriften van rijk vincie of gemeente een correctief referendum tel den. De wet geeft aan in welke gevallen een refi dum kan worden gehouden en welke proced daarvoor gevolgd moet worden. De wet sluit bijv beeld het vaststellen of wijzigen van een bes!! mingsplan uit van de referendummogelijkheid. In gemeentelijke verordening kunnen ook andere om werpen worden uitgesloten. De gemeenteraad hi hiervan gebruik gemaakt door ook leges- en belast verordeningen en besluiten inzake gemeenschap lijke regelingen uit te zonderen. De verordening ra daarnaast het beschikbaar stellen van subsidie bij houden van een referendum en het instellen vam referendumcommissie. Deze verordening kan ook onderwerp zijn vans referendum. Daarvoor dient eerst een inleidend* zoek te worden gedaan. Minimaal 1 van de Texe kiesgerechtigden dient dan binnen drie weken naói publicatie een inleidend verzoek in te dienen op' gemeentehuis. Als het inleidend verzoek wordt toe; laten dient een definitief verzoek te worden ingedie ondersteund door ten minste 10% van kiesgerechtigden. De referendumverordening treedt niet eerder dam weken na deze publicatie in werking. Nadere informatie is verkrijgbaar bij Bestuu ondersteuning, kamer 1.14 gemeentehuis of telefo (0222) 36 22 47. In verband met een informatiebijeenkomst zijn zijn en receptie van gemeentewerken aan de IJsdif bij Oudeschild, woensdag 26 juni 2002 van 9.00 12.30 uur gesloten. Mede hierdoor zullen containers die normal 's morgens aan de beurt zijn, pas 's middags wort geleegd. Om in aanmerking te komen moet u aan de volgende voorwaarden voldoen: uw kind bezoekt een basisschool die verder van de woning ligt dan 6 kilometer; uw kind bezoekt een basisschool of een school voor voortgezet onderwijs en kan vanwege een handicap met of niet zelfstandig gebruik maken van het open baar vervoer. De tegemoetkoming is meestal gebaseerd op de kos ten van openbaar vervoer. De kosten van de eerste zes kilometer worden in de regel met vergoed. Als u denkt in aanmerking te komen voor een tegemoetko ming in de vervoerkosten van uw kind kunt u aanvraagformulier opvragen bij: Gemeente Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg t.a.v. mevrouw A.C. Roeper. Ouders die al eerder een aanvraag voor een tegemoetkoming hebben ingediend krijgen dit formu lier thuisgestuurd. Ook voor informatie over deze regeling kunt u contact opnemen met mevrouw Roeper, telefoon (0222) 36 21 55. Zoals bekend is de buitendienst van gemeentewei) tijdelijk gevestigd aan de IJsdijk 9 in Oudeschild, n* de firma Tatenhove in de voormalige elektricit# centrale. Hier kunnen wij helaas niet beschikkend een inleverdepot voor klein chemisch afval. Datf verzoeken wij u uw chemisch afval te bewaren toti ecocar weer op het eiland is. De ecocar komt oj augustus; de standplaatsen en tijden zijn vermeld* de binnenzijde van de omslag van het Texelse foonboekje. Het chemisch afval van bedrijven kan alleen op lefonische afspraak met de depothouder worden geleverd. De depothouder is op werkdagen van7^ tot 16.00 uur te bereiken via de servicebalie, teletd (0222)36 21 11.

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 6