Klitsie Parket u mm "M/OlTt1 ^opmd bu^et OPENINGSTIJDEN BOUWVAKANTIE Azië FOTO DE WAAL Ml Hout- en Bouwcentrum Van der Vis 1 uur fotoservice GRATIS FILM GRATIS TEXEL ALBUM •-B Van der Eyk Sfeervol Oriëntaals lopend buffet Makelaardij Texel Vastgoed b.v. S" a.s. zaterdag en zondag Cantonese specialiteiten Chinees - Cantonees RESTAURANT Gips-, spaan-, MDF- en triplexplaten Telefoon 312356 Alles op maat leverbaar lU Keukencentrum Texel u kunt ons ivj kleur zien op: TEXELSE COURANT Al 25 jaar 2002 een jubileumjaar is reden voor een feestje Vraag ook naar onze jubileumvloeren ntelijke ordening Disco- en borrelbus Ook voor uw koeltransporten! sportleider m/v Een vrijstaande semi-bungalow Een vrijstaand woonhuis Zaterdag 13 en zondag 14 jtdi 0224-212827. NVM t ■- - Vismarkt NIKADEL 1 - DE KOOG - TEXEL - TEL 0222 - 317587 Dus ook in de voordelige twee-dagen- service en bij APS-films. Makkelijk bereikbaar tegenover de Super. Onze woninggids wordt u op aanvraag toegezonden Inlichtingen en verkoop bij: Makelaardij TEXEL VASTGOED BV Rogerstraat 57 Postbus 87 I790 A8 Den Burg Tel: 0222 31 30 25 en 0222 3I 34 29 Fa*: 0222 3I 39 00 email: mfo@texelvastgoed.nl www.texelvastgoed.nl Pnit: dhr P. Kuip Cm. Tel. 31 20 II dhr P Counnho Tel. II 46 65 Het kantoor van de Stichting Wonen Texel is gedurende de bouwvakantie (15 juli t/m 9 augustus) van maandag tot en met donderdag geopend van 08.30 tot 12.30 uur. 's Middags is het kantoor gesloten. Voor spoedgevallen kunt u bellen: Centrale verwarming Glasbreuk 313703 317367 Elektra Loodgieters VRIJDAG 12 JULI 2002 Voor u hebben we daarom het gehele jaar aantrekkelijke acties. En nodigen we u graag uit voor een bezoek aan onze showroom. Witte Paal 227 1742 LA Schagen parketmeester.nl Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? Gehandicapt? et nu gaat om |und»sche ondersteurog, betaMinglerugga.e utkermgen thuiszorg, vwrvogaanpassngen. vervoer of lotgeno- tencootao. ANGO koml op voor uw tetangen Word ook W Met ANGO kom je tot je recht! Aangevraagde bouwvergunningen S.N. Roeper voor het geheel vernieuwen v.e. opslag loods a/d Oorsprongweg 69 te De Cocksdorp (ont vangen 5 juli 2002); Mw B. Rab voor het vergroten v.e. woonhuis a/d Commandeurssingel 22 te Oude- schild (ontvangen 5 juli 2002); H.P. Roeper voor het plaatsen v.e. dakkapel a/d Sluyscoog 26 te Den Burg (ontvangen 5 juli 2002); Appartementenverhuur Sprin- tij voor het plaatsen van 5 recreatiewoningen a/d Mienterglop 7 te De Koog (ontvangen 5 juli 2002); M. van Sambeek voor het plaatsen v.e. garage/berging a/d Schilderweg 250 te Oudeschild (ontvangen 7 juli 2002); R. Hooi|berg voor het plaatsen v.e garage/ berging a/d Postweg 205 te De Cocksdorp (ontvan gen 9 juli 2002); Duin Bouwbedrijf B V. voor het ge heel vernieuwen v.e. kantoor/werkplaats a/d Maricoweg 8 te Den Burg (ontvangen 9 juli 2002). Fam. Bartolain voor het vergroten v.e. zomerhuis a/d Roggeslootweg 167 te De Cocksdorp (ontvangen 9 juli 2002); Fa. Witte 'Leiden" voor het veranderen/ver groten v e woning a/d Postweg 42 te De Cocksdorp (ontvangen 9 juli 2002); H. Ridderinkhof voor het ver groten v.e. woning en plaatsen dubbele garage a/d Herenstraat 21 te Den Hoorn (verzonden 10 juli 2002). Aangevraagde melding bouwvoornemen H.P. Bakker voor het plaatsen v.e. tuinhuis a/d Klif 27 te Den Hoorn (ontvangen 8 juli 2002). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren maken Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunning is verleend en'of de melding positief is teruggemeld Verleende bouwvergunningen en goedgekeurde meldingen bouwvoornemen worden gepubliceerd. Aangevraagde monumentenvergunning Op grond van artikel 11 van de Monumentenwet 1988 is een aanvraag om monumentenvergunning inge diend door: Stichting Dorpsherstel Texel voor de restauratie v.e. schapenboet a/d Hoornderweg 15 te Den Burg. De aanvraag om monumentenvergunning ligt vanaf 15 Juli 2002 gedurende 14 dagen ter inzage op kamer 0.12 van de sector Grond gebied van het gemeentehuis Gedurende de termijn van ter inzage legging kunnen belanghebbenden schriftelijk zienswijzen indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders Verleende bouwvergunning Maritiem Juttersmuseum voor het wijzigen v.e. ach tergevel a/d Heemskerckstraat 11 te Oudeschild (ver zonden 8 juli 2002). Verleende sloopvergunningen G.J. de Jonge voor het slopen v.e. woonhuis a/h Oude Dijkje 10 te De Koog (verzonden 5 juli 2002); Recrea tie Stichting Texel voor het slopen v.e. woonhuis met kantoor en waslokaal, schuur, toiletgebouw en garage a/d Boodtlaan 43 te De Koog (verzonden 8 juli 2002); Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zi/n bekend gemaakt een bezwaarschrift bi/ Burgemeester en Wethouders indie nen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogeli/k een afschrift van het be streden besluit waarlegen het is gericht Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar. Sector Bestuursrecht, Post bus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling Bouw- en Grondzaken, kamer 2.12 van het gemeentehuis Voornemen tot medewerking Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19. lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan de bouwplannen van: Recreatie Stichting Texel voor het plaatsen v.e. cen trale voorzieningengebouw a/d Boodtlaan 43 te De Koog; A Koot voor het plaatsen v.e. koelcel a/d Kerk straat 3 te Oosterend. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghei den een bezwaarschnft tegen dit besluit bij ons indienen bin weken na de dag waarop dit besluit is verzonden of bekendge* Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam 9 adres van de indiener, de dagtekening een omschrijving besluit waartegen bezwaar wordt gemaaktde gronden van It zwaar, zo mogeh/k een afschrift van het bestreden besluit tnéê bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen lijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopigt ziening in te dienen bij de president van de Rechtbank te Postbus 252, 1800 AG Alkmaar Van de indiener van een de verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten gehever besluit ligt vanaf 16 juli 2002 gedurende zes weken ter mU, kamer 0 12, van de sector Grondgebied, van het gemeentel* Om een snelle afvoer van uitgaanspubliek vanui Koog te bevorderen, worden deze zomer op zatert avond weer speciale bussen ingezet De (S "borrelbus" rijdt richting Den Burg, de (rode) "Mi lijn" gaat naar het noorden van het eiland. De bus vertrekken vanaf de bushaltes aan de Nikadel o. zaterdagen 13, 20, 27 juli en 3, 10, 17 augusttf op 30 en 31 augustus (Sea Street Festival). De borrelbus wordt beschikbaar gesteld Connexxion in opdracht van de gemeente. Dei ten zijn 2,50 per persoon per rit. De bus rijdt ting noodcamping en Den Burg. Route: noodcafl - busstation Elemert - "rondje" Den Burg; stoptd normale halteplaatsen. Vertrektijden: 2.45 uure uur. De discobus wordt ingezet door discotheek Ds' tro en is particulier initiatief. De kosten zijn 2$ persoon per rit of met stempel van De Metro. rijdt richting De Krim en De Cocksdorp. Vertrek 2.45 uur (Indien nodig wordt een tweede rit gems - bloembollentransport - bestemmingen binnen geheel West-Europa - geconditioneerd Bel voor een vrijblijvende offerte: Tel. (0223) 637747 of (0224) 541541 Van der Eyk Den Helder - Beers Winkel B.V. De Stichting Texelse Sportraad zoekt voor de bij haar aangesloten verenigingen, per 12 augus tus 2002 een die zal worden belast met de training en begelei ding van diverse takken van sport Tot de taakgebieden van de sportleider be horen: - verzorging van volleybaltrainingen. - verzorging van basketbaltrainingen - verzorging van atletiektrainingen. Middels genoemde takken van sport kan een gegarandeerd urenpakket van 13.5 uur per week op jaarbasis worden aangeboden. Functie-eisen Academie Lichamelijke Opvoeding of C.I.O.S. (bij voorkeur met specialisatie volleybal en basket bal). Naast het trainen van wedstrijd- en recreanten- groepen zal het geven van trainingen aan jeugd een belangrijke plaats innemen Geboden Voor de functie bieden wij een salaris overeen komstig de CAO sport, afhankeli|k van opleiding, leeftijd en ervaring. Sollicitaties Schriftelijke reacties kunnen tot 1 augustus aan staande worden gericht aan het dagelijks bestuur van de Stichting Texelse Sportraad, Postbus 200, 1790 AE Den Burg Inlichtingen over de functie kunt u tijdens kan tooruren inwinnen bij de heer G. Pansier, tele- foon(doorkies)nummer (0222) 362156. WONEN TEXl De Rede 17-19 tussen 't Homtje en Oudeschild: een fraai gelegen woning aan de voet van de waddendijk, met uitzicht over het wijdse polderland en 2060 m2 onder- en bijgelegen grond, schuur en weiland. Indeling: entree in hal, woonkamer, kleine slaapkamer en grote slaapkamer (beide met wastafel en kastruimte), keuken met diverse inbouwapparaten, douche, bijkeuken met toilet. Grote zolder bereikbaar via vlizotrap. Voorzien van een aardgasgestookte cv-instal- latie met warmwatervoorziening. Vraagprijs 315.000 kosten koper Ons actuele aanbod vindt u steeds Op www.detexelsemakelaars.nl Schilderend 131 aan de rand van E Burg: een royaal vrijstaand woonh met aanbouw, garage, schuurtjes, th huisje en 1238 m2 onder- en bijgelej eigen grond. Indeling: entree in hal met toilet en ti opgang, woonkamer met kantoortje/sh gelegenheid, keuken met kelder, bij keu met douche, toegang tot garage met afdak Op de verdieping een overloop, drie sl kamers, badkamer met zitbad, wastafel toilet. Vlizotrap naar grote zolderverdiej met mogelijkheid om 1 of 2 kamertje realiseren. Voorzien van HR cv-installatie. In de diepe achtertuin bevinden zich een theeh en twee schuurtjes. Vraagprijs 425.000 kosten koper presenteren wij in ons restaurant Aanvang 18.00 uur, uitsluitend na reservering Voorgerechten: 3 soorten Chinese soep en Pangsit 26 Chinese, Indische, Cantonese en Japanse specialiteitengerechten Nagerechten lychees, ananas, gebakken banaan, e.a. vruchten, etc. Reserveer tijdig uw couverts, tel 3175S7. Nu speciale prijs: 12,50 per persoon, kinderen tot 12 jaar 7,50. Maricoweg 6 - Den Burg - Q 0222 31 24 47 ONROERENDE GOEDEREN - TAXATIES HYPOTHEKEN ASSURANTIËN Uxdisch^ 9i Groeneplaats 12, Den Burg, tel. 313833 presenteren wij In de grote achterzaal Graag vooraf reserveren S 313833 Aanvang tussen 18.00 en 18.30 uur €13,50 p.p. €6,80 voor kinderen t/m 12 jaar 25 Chinese en Indische specialiteiten/ gerechten en nagerechten, c? Vanaf 25 personen lopend buffet gehele week mogelijk na reservering, prijs op aanvraag. Ook afhalen en a la carte. ig|gJ[Bj(5llBj[Bj[Bi[Bj[B][Bl[Bl[Bl[Bj[Bj[Bj[Bj[Bj[Bj[al[Üi 7 1791 CD Den Burg telefoon (0222) 313 555 fax 313 telefoon weekend: 0653 167 156 e-mail: infota'detexelsemakelaar» De Winstraat 17 Leuk gelegen 2/1 -kapwoning met garage, voor- en achtertuin Totaal 320m2 eigen grond. Indeling: hal/entree met toilet en trapopgang. woonkamer met half-open keuken en serre- aanbouw aan de tumzijde. Bijkeuken en gara ge Verdieping: overloop, twee grote slaapkamers (voorheen dne), moderne badkamer met lig bad, tweede toilet en wastafelmeubel Vaste trap naar tweede verdieping met twee slaapkamers De bouwplannen zijn In strijd met het ter plaatse geldende tff. mingsplan De bouw- en situatietekeningen liggen vanaf 15jus gedurende vier weken ter inzage op kamer 0 12 van de i Grondgebied van het gemeentehuis Gedurende de termijn v« inzageligging kan een ieder schriftelijk zijn zienswi/ze kenbai ken TE KOOP m Oudeschild TE KOOP in DEN BURG Kogerstraat 42 Een sfeervol vrijstaand woonhuis met garage, op loopafstand van het centrum op een per ceel eigen grond van 467m2 Indeling woonhuis: entree in hal, ruime woon- kamer (met rookkanaal en openslaande deu- H ren), eetkamer, houten aanbouw waarin thans ja| slaapkamer, serrekamertje, keuken, portaal met wasmachine-aansluiting en achteruitgang, toilet Op de verdieping: overloop met toegang tot dakterras, drie slaapkamers (waarvan een grote met een ruime mbouwkast), badkamer met ligbad, douche, tweede toilet en warmte lamp. Luik naar bergzolder. Seizoensverblijven Burgemeester en Wethouders hebben besloter gedurende de behandeling van het door betrokkc ingediende verzoek om vrijstelling van het best mingsplan, af te zien van handhaving tegen de caravans (seizoensverblijven voor personeel) die geplaatst op het perceel Rozendijk 22a te Den B De verzorgde tuin is ontsloten op een naastge legen parkeerterremtje, en heeft overigens een pnma bezonning. Een netjes onderhouden, royaal woonhuis voor zien van aardgas cv en prima geschikt voor een gezin, in deze kinderrijke buurt. AanijedotiH bij: Het woonhuis heeft nog leuke oude details zoals glas-in-loodramen en paneeldeuren Woonkamer voorzien van grenen vloerdelen. In de diepe tuin bevindt zich een garage en een aangebouwd fietsenschuurtje. Voorzien van een aardgas cv- installatie. Oplevering kan binnenkort geschieden. Aanvaarding in overleg.

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 6