Ia i L Wantij teso Gcknip$</ Agenda .TEXELSE 2 COURANT Wat ik zeggen wou. Circus Bongo in De Koog Wadnacht Peter Veldhuis (jeslaagd Hf K« Wat ik zeggen wou.., Kunst (6) Jt me? T Kampioenschap jeu de boules Gemeentegids TEXELSE ^COURANT Blik vanger Wat ik zeggen wou... Windmolens (2) Toren Oosterend moet schitteren Kunst gemeen Wouter Weerman exposeert in Vrije School DINSDAG 16 JULI 2002 De clowns Flop en Dropje. Circus Bongo zet van 27 juli tot en met 4 augustus zijn tenten op aan de Nikadel in De Koog. Het is de eerste keer dat het circus uit Lichtenvoorde naar Texel komt. De titel van de voorstelling is 'Een wonderlijke reis door het koninklijk paleis'. In een verhaalvorm voeren de circusartiesten, verkleed als hofhouding, hilarische en specta culaire acts uit. De voorstelling wordt gehouden in een circustent die wordt omgetoverd tot een paleis. Paniek ontstaat bij de hofhouding wanneer koningin Bongo Artiesten en dieren verzorgen vervol gens een - volgens de berichten - wervelende show. Lenige prinsessen, sterke ridders, een zwevende tuin man, behendige koks, een verve lende hofnar, kamelen, pony's, een den, duiven en de clowns Flop en Dropje zijn de ingrediënten. De medewerkers komen onder meer uit Polen, Mongolië, Duitsland en Nederland. Dagelijks zijn er voorstellingen om 19.30 uur. Een extra matinee wordt woensdag, zaterdag en zondag om 15.00 uur gehouden Kaarten, varië rend van €7.00,- tot €10,00,-, zijn aan de kassa vanaf de eerste dag verkrijgbaar tussen 10.00 uur en 11.00 uur en dertig minuten voor aan vang van de voorstelling. Het artikel 'Een lange nacht op het eindeloze wad', dat eerder verscheen in de Texelse Courant van 4 juni, werd in zijn geheel opgenomen in het katern Etcetera van het dagblad Trouw. In het artikel doet freelancer Corrie Timmer verslag van een wandeltocht over het wad bij De Cocksdorp en een overnachting aan boord van loodsbotter Texe'stroom. Nog steeds worden wij benaderd door bewoners en andere Texelaars over de reden van het ontslag van Peter Veldhuis als lokatiedirecteur van Verpleeghuis en Gollards, zoals gemeld in de Texelse Courant van 25 juni. De voorafgaande dagen werd er op straat al over gesproken en er werd toen al geopperd dat er ernstige dingen gebeurd moesten zijn gezien het ontslag op staande voet. gecom bineerd met het weigeren van verdere toegang op de locaties van de Stich ting. De reden van deze brief is het ontzenuwen van de vermoedens en geruchten die er toe bijdragen dat de herinnering aan Peter Veldhuis be schadigd is. De ontslagreden is een verschil in opvatting tussen de directeur en Veldhuis over de eisen die gesteld kunnen en moeten worden aan het functioneren als locatiedirecteur. Vol gens de directeur heeft Veldhuis niet aan deze eisen kunnen voldoen. Wij als cliëntenraad hebben altijd bijzon der prettig met Veldhuis samenge werkt en hem leren kennen als een bewogen iemand met respect en gevoel voor de medemens. Die erva ring delen veel bewoners en andere Texelaars die hem in hun contacten en functies hebben meegemaakt. Wij hopen dat iedereen die aan zijn goede ervaringen met Peter Veldhuis is gaan twijfelen, door deze brief zijn goede ervaringen kan blijven bewa ren Namens de Cliëntenraad van het Verpleeghuis Texel, R. R. Siebinga, voorzitter ..Andersom die trap ;if. anders donder je naar beneden!", be groet de schipper de deelne mers die in de voormiddag hun bagage aan boord brengen van hel schip, dat ligt gemeerd aan de steiger bij het reddingssta tion Texel ten noorden van De C ocksdorp. De wadgids slaat al te wachten, tij is tijd. Lange broeken uit, vaseline op de kui ten en de lochi kan beginnen. De 25-jange Vincent Bakker ('Spyk') ii aan de Haagse Hogeschool ge- s'aagd voor Hogere Europese Beroe pen Opleiding (HEBO) Hij volgde een uitwisseling in de Verenigde Staten en liep stage op de Nederlandse ambassade in Argentinië Hij vervolgt zijn opleiding in september met een tweejarige studie Mondiale Politiek aan de Universiteit van Amsterdam. Kees-Jan van Groenigen is aan de Landbouw Universiteit te Wage- ningen afgestudeerd in Bodem, Wa ter en Atmosfeer. Hij specialiseerde zich in de bodemkunde, waarbij hij zich vooral bezighield met de raak vlakken tussen biologie en bodem. In Nieuw-Zeeland onderzocht hij de in vloed van kauri (reusachtige in heemse bomen) op de bosbodem en in Zwitserland en Californië deed hij onderzoek naar de invloed van het broeikaseffect op de afbreekbaarheid van organische stof in bodems onder grasland. Van Groenigen is inmiddels als Assistent in Opleiding begonnen bij Alterra in Wageningen en aan de University of California in Davis (Ver enigde Staten). Roos Bakker (22) uit Den Hoorn is aan de Fontys Dansacademie te Til burg geslaagd voor de HBO-oplei- ding voor docente Klassieke Dans en Jazzdans. Ze gaat danslessen geven, onder meer op de Texelse muziek- en dansschool. Nadat hij vorig jaar al het diploma Scheepsofficier had behaald, is Sipke de Vries (22) nu geslaagd voor de kopstudie Technische Bedrijfs kunde aan de Hanzehogeschool te Groningen. Twintig doublettes streden zaterdag op de banen bi| zwembad Molenkoog om het Texels kampioen schap jeu de boules. Na een span nende finale kon voorzitter Ed Beek huis de wisselbeker overhandigen aan het koppel Lies Gieles en Ane- Jan Verhoeve. De tweede en derde prijs gingen naar de duo's Henny Koning en Wecky Sijtsma en Dooren Martin Boogaard. Mensen die gegevens willen laten veranderen in de nieuwe gemeente- gids voor 2003 kunnen dat tot en met dinsdag 23 juli doorgeven aan de gemeente. Ook nieuwe verenigingen, stichtingen of organisaties op het ei land kunnen tot die datum hun gege vens (met emailadres) doorgegeven aan de gemeente. Contactpersoon is Sandra Pluylaar. Tel. 362248. Mevrouw Hin volhardt in haar stand punten over de verkoop van gemeen telijk kunstbezit ten behoeve van het dichten van begrotingstekorten, heb ik begrepen. Het had hoop gegeven als ze had toegegeven dat ze met precies wist waar ze het over had en dat het 'schot voor de boeg' op het dek was terechtgekomen en veel mensen had geraakt. Waarom ze hier mee kwam begrijp ik nog steeds niet, ze moet een opdracht hebben gehad tot bezuinigen en daarna mets beters hebben kunnen verzinnen. Bijna geen kunstenaar hier op het eiland kan zijn eigen begrotingstekort dichten met de verkoop van zijn werk (uitzonde ringen daargelaten) en het zou knap zijn als de gemeente dit wel kon De schilderijen en tekeningen van Ad Blok van der Velden zouden al hele maal met ter discussie mogen staan. Over dit onderwerp sta ik achter de heer Zwan, ook ik heb me altijd afge vraagd waarom de gemeente voor Blok van der Velden geen museum maakt met daarnaast een soort Tusse de Banke. Het mooiste zou het zijn in de woning waar hij het laatst heeft gewerkt. Je zou veel erfstukken ver krijgen en het zou een trekpleister kunnen zijn denk ik. Men kan dan gelijk zien hoe Texel was voordat de ruilverkaveling het eiland gladstreek. Als u het begrotingstekort had willen dichten met kunstverkoop, dan had Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 - 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Buiten werktijd: Jeroen van Hattum Telefoon 31 60 89 of 06 - 22 87 42 25 Advertenties en abonnementen: Spmbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 -31 41 11 E-mail mfo@lenr.nl Op al onzo advortentieconlracien en aanbiedingen daartoe zijn van toepassing do Regelen voor hei Advertentiewezon van de Stmhi.ng ROTA geveslgd te Amsterdam, zoals gedeponeerd b-i de Kamer van Koophandel en Fabneken te Amsterdam onder nummer 41199699 Een exemplaar van de Regelen voor hei Advertentiewozen wordt op uw verzoek kosteloos toegezonden Abonnementsprijzen 2002: Pei half jaar i 29.80 Per jaar 59.60 Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode De raad heeft meer tijd nodig. Ver beeld ik mij dat of staat die zin elke week in de Texelse Courant, onge acht over welk onderwerp ze daar bezig zijn? Discussie over slaap plaatsen is nu ook weer uitgesteld. Alles wacht op de ambachtelijke nota, die op zijn vroegst in het na jaar klaar is. Dus wat doen ze al die tijd? Gewoon wachten? Mis schien kunnen ze alvast beginnen met het stadhuis af te breken, want dat moet nu eenmaal toch gebeuren In ieder geval houdt de burgermoeder* ons in de gaten, want de razzia's vonden plaats en ik verdenk haar ervan dat het goed uitkwam, dit uitvloeisel van de lan delijke actie ter voorkoming van het gebruik van alcohol door de leugd. Een beetje leven in de brou werij kan nooit kwaad. Hoe minder mag, hoe meer er in het geniep gaat gebeuren. Ik ben dus be nieuwd hoe het er na deze boetes uit gaat zien met de minuscule flesies Jutter in 'Texelse mandjes'. Inmiddels heb ik dat bewuste mandie al vier keer via officiële aangelegenheden aangeboden gekregen. Op de terugweg van de activiteit zette ik de Jutter even aan de mond, één klinkklare slok die lekker brandde, flesje leeg, werk vergetenDaar ga |e dan met je Texelse schaapje, je kaasje, je zeepje en de massa's reclame van dingen die je al lang weet. Die Jut ter, hoe klem dan ook, gaf houvast. Stel dat ik nu weer zo'n mandje krijg en de Jutter zit er gewoon in. dan kan ik me er niet aan ontrekken dat ik dat gevoel ver rukkend zal vinden. Verboden vruchten smaken nu eenmaal zoet. Stel dat die Jutter er met meer inzit, dan is zo'n mandje nog treuriger geworden, dan is de bevoogding ook nog opgevolgd en woont er angst in zo'n mandie. Hoe meer je Texel promoot, hoe ongeloofwaardiger alles wordt Ik heb overigens heel veel tips voor jeugd die zestien is en achttien moet zijn Het is een kwestie van de absolute geloofwaardigheid over jezelf af roepen. Het werkt. Wat |i| vindt dat je bent. dat ben je gewoon. De feesttent bij de solexrace en het mobiele toilet bleken ook al vergunningloos, hup op de bon. Ik heb er nog wel zes kleine kinderen naar toegestuurd, die mij vroegen waar die tent nou stond. Verheugd vertrokken ze naar dat beetje on schuldig vertier, terwijl ik met over dreven gebaren werd tegengehou den en een idiote omweg moest fietsen, omdat ik met even mee mocht op dat rondje, gewoon al leen maar om mijn huis te berei ken. Wij hebben toen aan de kant van de weg stokbrood zitten eten en een fles wijn leeg gedronken Niemand gezien, niet beboet. Maar achteraf begrepen wij het ri sico dat wi| namen. Het is alles van een groteske loomheid Ondraag lijke zomerfestijnen, die maar doorwoekeren. Het woord solex alleen al, wat zo'n beeld oproept, wat voor trage slakkengangen in de wind naar een of andere vrese lijke school of bijles waar je met heen wilde je ooit maakte en waar die ellendige solex je gewoon heenbracht, alsof zo'n ding sterker was dan ie eigen wil. Het is niet om aan te zien, solexen bij elkaar. Dus gaan we om ons te laven naar 'Villa Zeezicht', om het thuisgevoel te krijgen waarover zij getuigen. La ten we ons verenigen in hetzelfde gevoel van Wrakhout, aange spoeld als we zijn, op dit eiland, dat langzamerhand vol regels en geboden raakt Laten we ons te rugvinden in de ziel van Slauerhoff, die zi|n land met begeerde maar de zee, en de onmogelijke liefde lief had. Laten we kippenvel tot op onze schedel krijgen als we zijn teksten tot ons laten doordringen. Bijvoorbeeld uit Angustia 'De zee trekt onder de nacht naar vete verlaten stranden Maar ik weet dat de zee en ik Des nachts hetzelfde voelen Als een vloeibare wind is zi/n klacht. Op 't oeverloos bed tot een snik Om één leed tezamen woelen En zout. zoals tranen branden. Laten we hopen dat onze Claudia Reij zal uitgroeien tot een Texelse Cristina Branco. Zo iemand is on ontbeerlijk voor dit eiland, waar niemand aan wrakhoutgevoelens ontkomt. Maar onder ons gezegd: eigenlijk was ik graag meegegaan met Piet Huisman. Die beklimt ten minste de Aconcagua. Zo'n man komt geen solex tegen. Dana Rover Dinsdag 16 juli: Onder leiding van Gelein Jansen gaat bij café Sjans in de Dorps straat in De Koog om 10.30 uur de excursie 'Op zoek naar het oude De Koog' van start. Deelname kost €5,-: deelnemers kriigen voor dat bedrag tevens koffie en appel gebak. Tot en met zondag ligt de VOC-re- plica Duyfken ter bezichtiging in de haven van Oudeschild. In de Dorpsstraat in De Koog wordt van 13.00 tot 21.00 uur een braderie gehouden. De reumavereniging houdt van 15.00 tot 17.00 uur een mloop- middag in de serre van De Linde boom op de Groeneplaats. Op de wielerbaan aan de Haffelderweg begint om 19.00 uur een criteriumwedstrijd van Wieler vereniging Texel. Op het strand bij paal 9 begint om 19.30 uur een vliegerfestival. Om 20.15 uur begint in de her vormde kerk van Den Hoorn een orgelconcert van Bert Koelewijn. Tot en met zaterdag is op de ha ven van Oudeschild het theaters pektakel 'De Vliegende Hollander' te zien De voorstelling begint om 22.00 uur, het voorprogramma met muziek, koffie en een rondleiding op de Duyfken, om 21.00. Kaarten kosten €10,- en zijn verkrijgbaar bij de VW, het Maritiem en Jutters- museum in Oudeschild en bij het loket van de Duyfken op de haven. In Cinema Texel draaien Spider- Man (aanvang 12.00, 18.30 en 21.30 uur), Scooby-Doo (14.00 en 16.15 uur). Spirit (14.30, 16.30 en 19.00 uur) en About a boy (21.30 uur). Woensdag 17 juli: De Folklore in Den Burg, die duurt van 10,00 tot 16 00 uur, staat in het teken van de oud-Hollandse kin derspelen De kermis op de Nikadel in De Koog is vanaf vandaag dagelijks van 13.00 tot 23.00 uur geopend. Om 13.30 begint in de Oudheid kamer in Den Burg een voorstelling van Martina Jimmink en Arjan Trap rond de brieven van Aagje Luijtsen. Toeschouwers betalen een toeslag van €2,- op de entreeprijs van het museum. In verband met het ge ringe aantal plaatsen is reserveren noodzakelijk: tel. 313135. Bij strandpaviljoen Paal 28 gaat om 19 30 uur een strandloop van Atletiekvereniging Texel van start Inschrijven kan vanaf 19.00 uur in het paviljoen. In dorpshuis De Bijenkorf aan de Mulderstraat in Oosterend begint om 19.45 uur een bridgedrive. De kosten zijn €2,50 per persoon. Opgave vanaf 19.30 in de zaal Vibeke Roeper verzorgt een lezing in het Zeemanskerkje in Oude schild, getiteld 'Bewindhebbers en hooplopers. VOC-personeel op de Rede van Texel'. Aanvang 20.00 uur Entree €3,-. Om 20.00 uur begint in de her vormde kerk van De Koog een Duits gesproken dia-avond over Texel In Cinema Texel draaien Spider- Man (aanvang 12.00, 18.30 en 21.30 uur), Scooby-Doo (14.00 en 16.15 uur), Spirit (14.30,16.30 en 19.00 uur) en About a boy (21.30 uur). Donderdag 18 juli: In de hervormde kerk van De Cocksdorp wordt handwerk ver kocht ten bate van de restauratie. In het gemeentehuis begint om 14.00 uur de begrotingsvergade ring van de gemeenteraad. In de hal van het raadhuis wordt van 14.00 tot 18.00 uur een informatiemarkt over zonneboilers gehouden. De Hoornder Donderdag, die duurt van 14.00 tot 21.00 uur, kent als thema 'Kinderdag'. In de Kikkertstraat in De Cocks dorp wordt van 17.00 tot 21.00 uur de Durper feestmarkt gehouden. Om 19.30 uur begint in dorpshuis De Hof in De Koog een recreatieve bridgeavond. Kosten €2,50 euro per persoon, inlichtingen H. Veenema, tel. 317489. Om 19.30 uur begint in De Cocksdorp de derde wedstrijd ringsteken om het kampioen schap van Texel. Om 20.00 uur begint in Bethel in Zuid-Eierland een open klaverjas- drive. Deelname kost €1,50 per persoon. In Cinema Texel draaien Spid Man (aanvang 12.00, 18 30 21.30 uur), Scooby-Doo (12,00 18 15 uur), Spirit (14.00 en 16 uur), Stuart Little (14.30 en 16 uur). About a boy (20 15 uur) Bad company (22.30 uur) Vrijdag 19 juli: Bij manege Akenburg wordt 16.00 tot 20.00 uur een dressu wedstri|d gehouden. De toega is gratis. Bij de voormalige PEN-centr aan de IJsdijk in Oudeschild bet om 19.00 uur een tijdrit Wielervereniging Texel. Aanrn den vanaf 18.30 uur In Cinema Texel draaien Spid Man (aanvang 12.00, 18 30 21.30 uur), Scooby-Doo (12.00 18.15 uur), Spirit (14.00 en 16 uur), Stuart Little (14.30 en 16| uur), About a boy (20.15 uur) Bad company (22.30 uur) Teso zet ook deze week gerei een extra boot in en verzorgt ieder half uur een afvaart, zi vanuit Den Helder als vanaf Tei Dat gebeurt donderdag, vrijdag| maandag van 9.35 tot 16.05 zaterdag van 8.35 en 15 05 uui|a zondag van 14.35 tot 20.05 Automobilisten moeten evem rekening houden met wachttiji Vrijdag moet op Texel tussen 9| en 13.00 uur en in Den Helder sen 11.00 en 17.00 uur rekei worden gehouden met een Zaterdag moet op Texel tuss 10.00 en 12.00 uur mogelijk half uur worden gewacht en in Helder tussen 10.00 en 16.00 anderhalf uur. Maandag zijn de) vaarten van 10.05 uur vanuit Helder en 13.35 uur vanaf Te uitsluitend bestemd voor het voer van gevaarlijke stoffen, k Informatie kan worden ingew nen via tel. 369600, info@tesoj www.teso.nl. Hoogwater te Oudesc Dl. 16 1.04 en 13.3| Wo. 17 1.37 en 14.! Do. 18 2.20 en 15.1! Vr. 19 3.20 en 16.21 Za. 20 4.20 en 17.4 Zo. 21 5 50 en 19.0| Ma. 22 7.25 en 20.| Di. 23 .8.34 en- 21.1| Aan het strand is het ongeveer een u der hoogwater. De zon komt '20 juli i 05.42 uur en gaat onder om 214 17 juli eerste kwartier, 19 juli doodti men in het verleden Picasso en Ap pel moeten aankopen. De heer Van Trigt merkte al op dat er wel wat din gen In bezit zijn die men zou mogen verkopen, om wat voor reden dan ook, maar die zouden bijna mets op brengen, dus bewaar die dan ook maar. Een ding heb ik er van geleerd: laat geen werk na aan de gemeente Texel. Jan Jacob Bruin, Den Burg. Wat jammer nu dat de gemeente Texel met een hele delegatie mensen een windmolenfabriek en windmo lenpark in Duitsland heeft bezocht, zonder ook eens te gaan kijken bij Bellingwolde in Groningen. De ge meente doet aan eenzijdige voorlich ting. De molens die men heeft beke ken, het type E66, staan namelijk in Duitsland op de grens met Groningen bij het dorp Bellingwolde en ook bij Bourtange. Het ergste van deze hoge molens is dat ze zo'n lawaai maken, vooral 's nachts. Door de Rijksuniver siteit van Groningen zijn metingen verricht en het blijkt dat zelfs op an derhalve kilometer afstand nog 46 decibel wordt gemeten. Eenzijdige voorlichting is gevaarlijk, de ge meente had zich beter moeten voor bereiden op dit uitstapje en eens moeten gaan praten met de bewo ners van buurtschap De Lethe bij Bellingwolde. Al deze mensen bewe ren dat hun nachtrust zwaar te lijden heeft onder de herrie Er zijn zelfs mensen die willen verhuizen. Oude- schilders, let op uw zaak, want er lig gen plannen klaar om ook bij jullie in de buurt van deze hoge molens neer te zetten. Jullie zullen van de bok dro men als het ooit zover mocht komen. Wie meer wil weten over geluidhinder van windmolens (die vaak te laag wordt ingeschat), kan het rapport 'Hoge molens vangen veel wind' op vragen bij de Natuurkundewinkel van de Rijksuniversiteit Groningen, Nijenborgh 4,9747 AG Groningen, of via www.rug.nl (bi| persberichten). Namens het bestuur van 10 voor Texel, Menno Stam De toren van Oosterend moet er volgend jaar tijdens Oosterend Present weer stralend uit zien. Die oproep doet Frans Visman (D66) aan burgemeester en wethouders in zijn algemene beschouwingen. Volgens Visman moet de toren, die er verwaarloosd uitziet, in 2003 het stra lend middelpunt zijn van het fees tende dorp. Hij pleit er bij burgemees ter en wethouders voor om daarvoor een beroep te doen op het restauratiefonds. Visman erkent dat daar niet veel meer in zit door restau raties in Den Hoorn en Oudeschild, maar volgens hem moet het kunnen, omdat voor de komende jaren geen nieuwe renovaties op het progri staan. De gemeente, eigenai kerktorens, stort jaarlijks eenfc in het restauratiefonds. Texels Belang en D66 tonen hun algemene beschouwmger nig gelukkig met het voorsts wethouder Annie ,Hin om gems lijke kunst te verkopen. Volge; kan de eenmalige verkoop vanl werken geen soelaas bieden 0 structureel tekort in de begro! dekken. D66 beschouwt het id een 'voorzet die achter het dc recht is gekomen.' D66 ziet w in het uitlenen en exposeren kunst die ligt opgeslagen in N meentehuis. 'Mijn werken bevatten eigenlijk drie kunstvormen: schilderen, te kenen en het woord.' Wouter Weer man (26) heeft zijn eigen opvatting over kunst. Tot en met vrijdag ex poseert hij zeventig 'mengelingen tussen tekening en schilderij' in de Vrije School in Den Burg. De ten toonstelling is een afspiegeling van wat Weerman zoal heeft doorleefd. 'Dit kan iets geestelijks hebben, maar ook tets filosofisch, gewoons, ern stigs of grappigs. Het is een menge ling van allerlei dingen. Een afspiege ling van het dagelijks leven.' In het dagelijks leven is Weerman leerkracht op de Vrije School. 'Ik huur deze ruimte van het bestuur, dit heeft niks met school te maken. Het is een an der deel van mezelf. Ik wil ook niet dat de achtergrond van het onderwijs een drempel is voor mensen om hierheen te komen.' De werken bestaan volgens de kun stenaar uit drie delen. 'Om te begin nen heb je de pentekening, de lijnen. Die schilder ik vervolgens in met aquarelverf. De kleur zorgt voor het gevoel wat je erbij krijgt. Als laatste heb je de titel. Dit is vaak een woord speling. Een titel bij een kunstwerk spreekt het denken van de mensen aan.' Het is niet de eerste keer dat Weer man exposeert. 'Toen ik negentien was heb ik al iets soortgelijks gedaan Toen heb ik alles in één keer veil Ook nu heb ik er al acht veil Over een week gaan mijn naar vier andere plaatsen in I land en Belgie. Ik vind het niete het werk kwijt te raken, want ik Wouter Weerman: 'Ik wil het kutitl delen met mensen.Foto Getri het in eerste instantie voor' Zodra het hier hangt is dat ond voor mij afgesloten. In dezef rijen zitten dan misschien hert elementen voor anderen. Kufl| omvorming van het leven. He' enorm goed medium om wal! meegemaakt te kunnen vervtf wil het kunstzinnige delen n» sen.'

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 2