X Officiële I berichten 70 RUIMTEWONDER Sfeervol Oriëntaals lopend buffet 8.999,- DE KRIM I TEXEL PASFOTO'S TEXELSE COURANT' Chinees - Cantonees RESTAURANT PEKING Vrijdag 16, zaterdag 17 en zondag 18 augustus GARAGE „WESTEND" MEDEWERKER AUTOMATISERING m/v FOTO DE WAAL 'De Texelse Apotheek "V I Wl'AilÓ 1 'l Iv i) ifto 11 lit R t iV it 1 li j| OE55'ld Voor zoveel voordeel gaat de zon graag op! 1CV Autobedrijf D. Nagy Ruimtelijke ordening Vastste 11 i ng Ve ro rd e n i ng GBA e.d. Verkeersbesluit VRIJDAG 16 AUGUSTUS 2002 NIKADEL 1 - DE KOOG - TEXEL - TEL. 0222 - 317587 presenteren wij in ons restaurant Aanvang 18.00 uur, uitsluitend na reservering. Voorgerechten: 3 soorten Chinese soep en Pangsit 26 Chinese, Indische, Cantonese en Japanse specialiteitengerechten Nagerechten: lychees, ananas, gebakken banaan, e.a. vruchten, etc. Reserveer tijdig uw couverts, tel 317587. Nu speciale prijs: 12,50 per persoon, kinderen tot 12 jaar 7,50. Compact van buiten en ongelofelijk ruim van binnen Economisch door een zuinige 1 O-liter motor en uitermate comfortabel door het ergonomische interieur Ceen wonder dat de Suzuki Wagon R+ één van de populairste ruimtewagens is. De Suzuki Wagon R+ vanaf ER ZIT HEER IN SUZUKI Oosterenderweg 52, 1794 GB Oosterend Telefoon 0222 318396 fll/ryï Ter uitbreiding van onze afdeling Administratie Automatisering zoeken wij op korte termijn een: fulltime jaarbetrekking Functie-inhoud: De functie van de automatiseringsmedeu erker is veelzij dig: het onderhoud van de hardu are de ontwikkeling van software, informatie en begeleiding van gebruikers en advisering behoren tot de werkzaamheden. Je beheert het complete computernetwerk tan de onderne ming, lost alle dagelijkse storingen op, beantwoordt de tra gen en verzorgt trainingen voor collega's, ontwikkelt applicaties in Acces en onderhoudt diverse softwarepakketten zoals b.v. Macro en Exact. Profiel: Je hebt een HBO werk- en denkniveau Door ervaring en/of opleiding heb je kennis en affiniteit met automatisering. Daarnaast ben )e accuraat, enthousiast, zeer communicatief en uiteraard kun je goed analyseren De Krim biedt. Een uitdagende fulltime baan en een goede werk sfeer binnen een actief en enthousiast team op de afdeling Administratie Automatisering. Beloning en secundaire voorwaarden volgens de CAO-Verblijfsrecrearie Woonruimte is eventueel beschikbaar Reactie De sollicitatiegesprekken vinden plaats op woens dag 28 augustus a.s. U kunt uw reactie vóór 25 augustus 2002 sturen naar Vakantiecentrum Dt Krim t.a.v. mw. I. Pool, Personeelszaken Roggeslootweg 6, 1795 JV De Cocksdorp telefoon 0222-390110, fax: 0222-390126 ofe-mail personeels.zaken^krim.nl Eventuele aanvullende informatie over deze vacature kunt u verkrijgen bij dhr. P. Duin, manager Administratie Automatisering, tel 0222-390127. zwart/wit of kleur €4.50 De parkeerplaats van de apotheek is afgesloten vanaf 15 augustus tot en met eind oktober in verband met bouwwerkzaamheden. Excuses voor het ongemak. Woonhuis in het centrum Weverstraat 6 in het centrum van Den Burg: een woning met 70 m2 onder- en bijgelegen eigen grond. Indeling: entree in hal, woonkamer, eet- keuken, aanbouw met toilet, douche, bijkeu ken en toegang tot zonnig gelegen terras. Op de verdieping zijn een overloop en drie slaapkamers waarvan één met toegang tot een royaal dakterras. Bestemmingswijziging voor detailhandel mogelijk Voorzien van aardgasgestookte cv-installatie. Oplevering in overleg. Vraagprijs 290.000 kosten koper Een vrijstaande semi-bungalow De Rede 17-19 tussen 't Homtje en Oudeschild: vrij gelegen woning met vrijstaande schuur en 2060 m2 onder- en bijgelegen grond en weiland. Indeling: entree in hal, woonkamer, kleine slaapkamer en grote slaapkamer (beide met wastafel en kastruimte), keuken met diverse inbouwapparaten, douche, bijkeuken met toilet. Grote zolder bereikbaar via vlizotrap. Fraai gelegen aan de voet van de waddendijk met uitzicht over het weidse polderland. Voorzien van een aardgasgestookte cv-instal latie met warmwatervoorziening. Ruime vrij staande schuur. Vraagprijs 315.000 kosten koper Ons actuele aanbod vindt u steeds op www.detexelsemakelaars.nl m www.detexelsemakelaars.nl Vismarkt 7 1791 CD Den Burg telefoon (0222) 313 555 fax 313 946 telefoon weckend: 0653 167 156 e-mail: infofê'detexelsemakelaars.nl HOTEL DE EERSTE STAP IS PE KEUZE VAN DE JUISTE LOCATIE RESTAURANT STAPPELAND 6 DE KOOG Q 32 72 22 Kijk ze 'ns stralen Completer dan ooit, comfortabeler dan ooit en nu ook nog voordeliger dan ooit. Want omdat het zomer is krijgt u voor honderden euro's aan extra's cadeau op onze actiemodellen Kom dus snel naar onze showroom en laat u zomers verwennen. Citroën Xsara Comfort \Vanaf €16.790,- Citroën Berlingo Multispace Nouvelles Frontieres Citroën Xsara Picasso Pla Vanaf 20 490,- Citroën Saxo Furio Vanaf 10.320,- Vanaf 16.990 Standaard met o.a.: Standaard met 04 Speciale velours bekleding Airconditioning Aluminium look op dashboard Warmtewerende voorruit Radio/CD-»peler met S speakers en bediening de stuurkolom Digitale Jirccndit Standaard met o.a Standaard met o.a.: Hadio/CD-spelc Aircond'! Schuifdeuren links Metallic lak Combinatie velours stoffen bckJedmg 1 1-jSci'. Stuurbekrachtiging I -1!'r r, I') Centrale vergrendeling Armsteunen vóór Speciale bekleding Metallic lak Uw voordeel €690,- Uw voordeel €1.205,- Uw voordeel Uw voordeel €1.595,- €725,- vraag ons naar de overhei® Ruigendijk 2, De Koog, tel. 0222-31 7567. www.nagy.eitroen.nl Aangevraagde bouwvergunningen W. Schouten voor het plaatsen van zonnepanelen op het dak a/d De Ruyterstraat 35 te Oudeschild (ontvan gen 7 augustus 2002); P. van der Kloet voor het ver anderen/vergroten v.e. zomerhuis a/h Gerritslander- dijkje 118 te Den Burg (ontvangen 8 augustus 2002); J. D. Smit voor het plaatsen v.e. serre a/d Vloedlijn 21 te Den Burg (ontvangen 9 augustus 2002); Jeu de Boulesclub Den Burg voor het plaatsen v.e. club gebouw a/d Slingerweg 40 te Den Burg (ontvangen 12 augustus 2002); W.J. Commijs voor het plaatsen v.e. schuur aan Vierhuizen 11 te Oosterend (ontvan gen 12 augustus 2002). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren maken Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunning is verleend en/ot de melding positief is teruggemeld. Verleende bouwvergunningen en goedgekeurde meldingen bouwvoornemen worden gepubliceerd Verleende bouwvergunningen MMLM. Carper voor het gedeeltelijk vernieuwen v.e. kap en plaatsen van twee dakkapellen a/d Rogges lootweg 115 te De Cocksdorp (verzonden 8 augus tus 2002); Inproject Leisure Project BV voor het ge heel vernieuwen v.e. hotel-restaurant a/d Postweg 124 te De Cocksdorp (verzonden 12 augustus 2002); M.S. Witte voor het plaatsen v.e. woning met kantoor en loods a/d Marsweg 5 te Den Burg (verzonden 12 augustus 2002); H.A. de Waal voor het vergroten v.e. woonhuis a/h Molwerk 29 te Den Hoorn (verzonden 13 augustus 2002); PC. de Grave voor het gewijzigd uitvoeren v.e. bouwplan waarvoor reeds vergunning is verleend a/d Grensweg 1 te Den Burg (verzonden 13 augustus 2002); Kantoorpand Emmalaan BV voor het vergroten v.e. kantoor a/d Emmalaan 66 te Den Burg (verzonden 13 augustus 2002); M.H.J. Hoogenbosch voor het vergroten/veranderen v.e. woonhuis/schuur a/d Westerweg 24 te Den Burg (ver zonden 14 augustus 2002). Verleende sloopvergunningen V.O.F. Terpstra-Brouwer voor het slopen v.e. opslag a/d De Rede 13 te Den Hoorn (verzonden 8 augustus 2002); Fa. Witte "Leiden" voor het slopen v.e. bijkeu ken/hal a/d Postweg 42 te De Cocksdorp (verzonden 8 augustus 2002); A C. Brouwer e/oJ.A. de Klerk voor het slopen v.e zomerwoning a/d Rozendijk 25a te Den Burg (verzonden 8 augustus 2002); B. Udding en C.A. Wegkamp voor het slopen v.e. garage/berging a/d Kogerstraat 74 te Den Burg (verzonden 8 augus tus 2002). Goedgekeurde melding bouwvoornemen H.P Bakker voor het plaatsen v.e. tuinhuisje a/d Klif 27 te Den Hoorn (verzonden 9 augustus 2002). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekend gemaakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het be streden besluit waartegen het is gericht Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar. Sector Bestuursrecht. Post bus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling Bouw- en Grondzaken, kamer 2.12 van het gemeentehuls Voornemen tot medewerking Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 4, lid 6 sub a en b van het bestemmingsplan "Den Hoorn beschermd dorps gezicht" medewerking te verlenen aan het bouwplan L. de Ruyter voor het veranderen/vergroten v.e. woon huis a/d Herenstraat 5 te De Hoorn Burgemeester en Wethouders zijn tevens voornemens om met toepassing van artikel 4, lid 6, sub 8 van het bestemmingsplan "Midden-Eierland" medewerking te verlenen aan het bouwplan van: H. Landsman voor het plaatsen v.e. berging a/d Hoofdweg 101 te De Cocksdorp De bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. De bouw- en situatietekeningen liggen vanaf 19 augus tus 2002 gedurende twee weken ter inzage op kamer 0.12 van de sector Grondgebied van het gemeentehuis Gedurende de termijn van terinzageleggmg kunnen belanghebbenden schriftelijk hun ziens wijze kenbaar maken Aangevraagde monumentenvergunning De burgemeester van Texel brengt ter openbare ken nis dat op grond van artikel 11 van de Monumenten wet 1988 een aanvraag om monumentenvergunning is ingediend door: W. Schouten voor het plaatsen van zonnepanelen aan de De Ruyterstraat 35 te Oudeschild (ontvangen 7 augustus 2002) De aanvraag om monumentenvergunning ligt vanaf 19 augustus 2002 gedurende 14 dagen ter inzage op kamer 0 12 van de sector Grondgebied van het gemeentehuis Gedurende de termijn van ter- mzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk zienswijzen Indie nen bij het college van Burgemeester en Wethouders Goedkeuring provincie Het College van Gedeputeerde Staten van Noord- Holland heeft de volgende besluiten tot wijziging van de bestemmingen goedgekeurd: 1. wijziging van de bestemming voor het perceel Kikkertstraat 17 te De Cocksdorp (wijziging bestem ming 'eengezinshuizen in open bebouwing' naar 'win kels met eengezinshuizen'). Besluit genomen op 2 augustus 2002, nummer 02-27126. 2. wijziging van een deel van de bestemming Bosrand- weg 395 te De Koog, Kustpark Texel, (wijziging van een deel van de bestemming 'recreatieterrein klasse k' in de aanduiding 'klasse z'). Besluit genomen op 8 au gustus 2002, nummer 02-28794. Vanaf maandag 19 augustus 2002 liggen de stukken gedurende zes weken ter visie op het gemeentehuls te Den Burg Voor belangheb benden is het mogelijk beroep in te stellen tegen de goedkeurings besluiten van Gedeputeerde Staten, bij de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag U kunt een folder aanvragen over de beroepsprocedure via het tele foonnummer van Postbus 51 0800 - 8051) of via de internetsite (www.POStbus5 l.nlOok kunt u voor meer informatie de internetsite van de Raad van State bezoeken: www.raadvanstate.nl Plaatsing kampeermiddelen Burgemeester en Wethouders hebben besloten een gedoogbeschikking af te geven aan: de heer M. Timmer, om in de periode 15 juni - 31 au gustus 2002 tot en met 2006, vijf kampeermiddelen, zijnde een tent, kampeerauto of caravan, te plaatsen op het perceel Schorrenweg 43 te Oosterend. Deze vrijstelling gaat in op de dag na bekendmaking van dit besluit. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is bekendgemaakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen Het bezwaarschnft dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschnft van het bestreden besluit. Het bezwaarschrift schorst niet de werking van het besluit waartegen het is gericht In dien een bezwaarschrift is ingediend is het in spoedeisende geval len mogeli/k om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voor lopige voorziening in te dienen bij de president van de Rechtsbank te Alkmaar, sector Bestuursrecht. Postbus 252, 1800 AG Alkmaar Van de indiener van een dergëlljk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven Het bovenstaande besluit ligt vanaf 19 au gustus 2002 ter inzage bij de sector Grondgebied, kamer 0 12 van het gemeentehuis. dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezti wordt gemaakt: de gronden van het bezwaar; zo mogelijk een at van het bestreden besluit Indien een bezwaarschrift is ingedient het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoet: het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de pra dent van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 252. 1800 AG Alkm Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een beo aan griffierechten geheven Op 15 januari 2002 heeft het college de volgender: gelmgen vastgesteld: 1. het GBA Privacyreglemef 2. de GBA Beheersregeling. Vervolgens heeft deg< meenteraad in haar vergadering van 9 april de ordening GBA" vastgesteld. Wat is dat eigenlijk: GBA? GBA is een afkorting voor de Gemeentelijke Bas administratie Personen. Met de aanscherping vs de privacywetgeving hebben wij gemeend ook h beheer van de persoonsgegevens van onze inwone' zoals wij bij wet ook verplicht zijn, te actualiseren. H belangrijkste doel van deze actie is het veiligstelt van uw gegevens, door middel van het vastleggen afspraken rond het beheer (in de volle breedte) va de GBA en haar gegevens. Zaken als informal'; voorziening, beveiliging, privacy en gegevenskwalils komen daarbij aan bod, in relatie tot de zorg voorh correcte gebruik van de GBA. De daarin opgeslagi gegevens hebben wij nu opnieuw bekeken en vas gesteld. GBA Privacyreglement De Wet GBA bepaalt dat de verstrekking va persoonsgegevens aan organen van de gemeen' (bijvoorbeeld bureau Belastingen en Vastgoed) e verstrekkingen aan afnemers of derden buiten Iv GBA stelsel om in een eigen gemeentelijke regelt moeten worden uitgewerkt. Naar aanleiding van de inwerkingtreding van de W Bescherming Persoonsgegevens per 1 -9-2001 het nodig het privacyreglement aan te passen. Per' 9-2001 is het namelijk niet meer mogelijk aan cof merciele instellingen zoals postorderbedrijven erv'i incassobureau's persoonsgegevens te verstrekke* voorheen mocht dat wel. Door dit nieuwe regiem# in werking te laten treden voldoet de gemeente alle gestelde eisen op dit punt. Burgemeester en Wethouders hebben het volgende verkeersbesluit genomen: het afsluiten voor alle verkeer van de Herenstraat, vanaf huisnummer 1 -2 tot huisnummer 47-36, wegens de organisatie van de dorpsbrunch van de Feest commissie Den Hoorn, op 18 augustus 2002 van 10.00 uur tot 16 00 uur. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen dit besluit bi/ ons een bèzwaarschrift indienen binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is verzonden of uitgereikt Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten: de naam en het adres van de indiener, de GBA Beheersregeling GBA Beheersregeling is eigenlijk een formalisering óe dagelijkse beheerspraktijk rond de GBA van gemeente Texel en dient ter vervanging van de GB' Beheersregeling van 4 juli 1995. Het zogenoemd "Logisch Ontwerp" van de GBA (of: de totale set va wettelijke regels die de GBA omringen) geeft een aa* tal minimum vereisten aan waar zo'n beheersregeffi moet voldoen De nieuwe beheersregeling voldoet23 de eisen. Bovengenoemde regelingen liggen gedurende openingstijden 4 het gemeentehuis ter inzage bij Burgerzaken kamer 0 08 olO '- Nader informatie is verkrijgbaar bij mevrouw M de Porto, lele^3 (0222) 36 21 45.

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 10