Raceteam Alex Duinker wint WK 600 cc klasse Sport Tweelingen maken rondje met de Wampexbi Overwinning Texel'94 voelt als een bevrijding Droomdebuut Texelse monteur in motorsport .TEXELSE COURANT tehsate Marloes van der Vis naar Z dressuur Ln) ZDH verliest in doelpuntenfestijn Voetbalprogramma Programma zaalvoetbal Herfstrit Moeizame winst vrouwen Tevoko Voetbaluitslagei DINSDAG 8 OKTOBER 2002 Deel uitmaken van een motorrace- team en dan nog wereldkampioen worden ook. Het overkwam Alex Duinker uit Oudeschild, lid van het Nederlandse Ten Kate Honda Racingteam. De Franse top- coureur Fabian Foret sleepte op het circuit van het Italiaanse Imola voor dit Hollandse team het we reldkampioenschap in de Super sport 600 cc klasse in de wacht. De kroon op twaalf wedstrijden, waarin het team onder andere Au stralië en Zuid-Afrika aandeed. 'Een jongendroom die is uitgeko men', kijkt Duinker terug op een hectisch seizoen met een bruisende afloop. Het was de eerste keer dat een team van Honda wereldkam pioen werd. dus de champagne vloeide overvloedig. De 30-jarige Texelaar was bezig aan zijn eerste seizoen als monteur in de motor sport. Hij trad daarmee in de voet sporen van broer Marcel, die bij het Van Zon Honda Racing team, een Belgisch team dat aan Ten Kate geli eerd is, als technisch coördinator telemetrie werkzaam is. Alex: 'Via Marcel ben ik er in gerold. Vorig jaar liep hij stage bij Ten Kate. Toen er een keer een monteur uit viel, mocht ik invallen. Het was hartstikke leuk. En dat was nog maar het Nederlands kampioenschap. Toen er eind vorig jaar een plekje vrij kwam in het team heb ik een tijdje proefgedraaid, waarna ik er begin dit jaar definitief ben bijgekomen. Ik werkte in de werkplaats van mijn ouders in Oude schild. dus ik moest er wel even over nadenken. Maar zo'n kans kon ik met kon laten lopen.' In hetzelfde team werkt ook de Helderse sleutelaar Danny van Erven De twee maken deel uit van een race team met twee coureurs (Fabian Foret en lain MacPherson), tien tech nici en een aantal andere betrokke nen. De coureurs rijden in de 600 cc klasse viertaktmotor. 'Op fietsen die normaal voor de productie worden gebruikt. Om voor een startlicentie in aanmerking te komen, moeten er minimaal 150 van worden gemaakt. Je hebt een motorfiets onder je han den die normaal gesproken in de showroom zou staan. Die sleutelen we dan helemaal uit elkaar, tot het laatste schroefje, en dan bouwen we hem om tot een echte racer. Volgens de reglementen mag dat, mits het uiterlijk nagenoeg hetzelfde blijft. Geen andere wielen bijvoorbeeld, een standaard achtervork en het blok mag aan de buitenkant met teveel afwijken. Maar motorisch mogen we er wel het nodige aan versleutelen Zo'n kampioenschap is een goede promotie voor zo'n fiets. De verkoop van dit type (CBR600 FS. red.) stijgt na deze overwinning geheid met sprongen. Voor Honda was het de eerste keer dat ze wereldkampioen werden, dus je begrijpt dat het dik feest was Temeer omdat de 600 cc een hele spannende klasse is. De verschillen zijn klein. Het ene moment sta je nog in pole position, het vol gende rost een ander een snel rondje en is de winst weer weg. De eerste vijftien coureurs zitten erg dicht bij el kaar. Dat maakt het superspannend. Een racer kan nooit zomaar wegrijden en met twintig seconden voorsprong over de finish gaan. Er gaan er altijd wel een paar achteraan Fabian had tot de laatste wedstrijd in Imola 17 punten voorsprong op nummer twee en moest op een achtste of hogere plaats eindigen om vóór de concur rentie te eindigen Uiteindelijk ein- In een kwalitatief matig maar span nend en aantrekkelijk duel heeft ZDH op eigen terrein z'n meerdere moeten erkennen in Knollendam. De bezoekers moesten drie doel punten toestaan, maar maakten er zelf vijf, waardoor ze na negentig minuten met de overwinning gin gen strijken. ZDH beleefde een voorspoedige start, want al na vijf minuten kwam de ploeg op 1-0. Mike de Bruin passte naar linksbuiten Sjoerd Oosterhof, die met enkele prachtige schijnbewe gingen de verdediger en de keeper op het verkeerde been zette en van uit een lastige hoek knap afrondde. Knollendam raakte niet in paniek en ging al combinerend op jacht naar de gelijkmaker. Die kwam korte tijd later tot stand, toen de verdediging van ZDH niet al te slim uitverdedigde en één van de spitsen profiteerde. Daarna ontstond een spectaculaire wedstrijd, waarin de thuisploeg knul lige fouten maakte, maar af en toe ook flitsende aanvallen opzette. Daarbij onderscheidden Mike de Bruin en Sjoerd Oosterhof zich met verrassende solo's en voortdurend hing een treffer in de lucht De Bruin stuitte van dichtbii op de keeper, ter wijl spits Jacco Kager bij een uitge lezen kans naast kopte. Het veel evenwichtiger spelende Knollendam was aan de andere kant ook meer malen dichtbij een doelpunt, maar ZDH-keeper Chris Stolk was uitste kend op dreef. Op slag van rust werd het toch 1-2, toen Knollendam even buiten het Hoornder strafschop gebied een vrije trap mocht nemen en de bal als een granaat via de paal in het doel sloeg. Na de hervatting bleken de Zwaluwen nog niet van de schrik bekomen. Het voornemen om wat verzorgder te spelen, werd met uitgevoerd, waar door Knollendam met snelle uitvallen geregeld het doel van keeper Stolk kon bestoken. Toch was de 1 -3 iet wat gelukkig. Net als bij de tweede treffer werd de bal van grote afstand via de paal in het doel gekogeld. Daarmee leek het pleit beslecht, maar de ZDH'ers rechtten de ruggen en hadden zowaar het geluk ook wat mee. Michiel Dekker haalde vanaf twintig meter uit en zag de doelman mistasten: 2-3. Een paar minuten la ter werd het zelfs 3-3 en opnieuw was Dekker de schutter Hij stond op de juiste plek toen een schot van Mike de Bruin de lat had geraakt en de bal terugstuiterde in het veld. Knollendam was de weg kwi|t en ZDH leek de genadeklap uit te delen. Maar een nieuwe fout hielp de gas ten weer in het zadel: 3-4. Aan de treffer leek buitenspel vooraf te gaan. maar de scheidsrechter had even daarvoor op advies van zijn assistent Wilco Bakker om dezelfde reden al een treffer afgekeurd en kennelijk vond hij het wel genoeg zo Het doel punt betekende de beslissing, want ZDH had niet de kracht nóg eens te rug te slaan. Sterker, in de slotfase werd het zelfs 3-5. Marloes van der Vis heeft zondag in manege Akenburg met haar paard Newton de laatste twee winstpunten in de M2 dressuur behaald. Ook be haalde zij twee eerste prijzen. Zij mag nu starten in de klasse Z dressuur. Anjo Kikkert behaalde met haar paard Patrix de laatste winstpunt in de klasse L2-paarden en promoveerde naar de M1 Uitslagen: Blok 1 B-pony's 1José de Graaf met Nendy 157 punten; tweede proef: 1 José de Graaf met Nendy 154. L1 -pony's cat. B 1Sylvia Eelman met Faranja 146. tweede proef 1. Sylvia Eelman met Farania 138 L1/L2-pony's cat. D E 1 Tessa Hopman met Romeo 148. tweede proef 1Silve Schoort met Luna 157 Blok 2 B-paarden: 1 Feiko van der Laan met Black Shadow 130. tweede proef: 1 Feiko van der Laan met Black Shadow 130. L1 -paarden: 1 Bea Dekker met Revanche 153; tweede proef 1 Joke Dros met Kapucino 157. L2-paar- den: 1. Anjo Kikkert met Patnx 165; tweede proef: 1 Nancy Wetsteen met Jody 164 winst punt voor Annemieke Bos 156 Blok 3. M1 -pony's: 1 Souwtje Witte met Bimob 145. M2-pony's 1 Leonie van Schaik niet Echika 142 M1-paarden 1 Marieke Bakker met Jesper 150; tweede proef: 1 Marieke Bak ker met Jesper 153. M2-paarden 1 Marloes van der Vis met Newton 162; winstpunt voor Thirza Weel 156; tweede proef: 1 Marloes van der Vis met Newton 157 Z2-paarden: 1Wendy Lampers met Kyle A 166; tweede proef 1 Wendy Lampers met Kyle A 165. 'Ik heb geen zin om elke keer te vertellen dat er iets mis is met Stnm de Niertfvcbting. Giro tê.OOO J Beeld van de pits op het circuit van Imola. Links vooraan sleutelt monteur Alex Duinker aan de motorfiets van de Franse wereldkampi oen. (Foto Manen Duinker) Zaterdag 12 oktober Texel'94 A1-W'meerA1 13.30 Duinrand S. A2-Texel'94 A2 14.00 Texel'94 B1-AFC34 B2 13.30 ZAP C1-Texel'94 C1 13.00 Texel'94 C2-Schagen C1 13.30 Succes C2-Texel'94 C3 14.30 Oosterend D1 -Kaagvogels D1 11.45 Nieuwe Niedorp-Oosterend D2 10.00 MFC M2-Oosterend M1 10.30 G-voetbal Voorland-Texel'94 12.30 Texelse pupillencompetitie Geen programma i.v.m. herfstvakantie Zondag 13 oktober Wieringerwaard-Texel'94 14.00 De Koog-ZDH 14.00 Oosterend-Vesdo 14.00 Oosterend 2-VZV 7 12.00 Spartanen 2-Texel'94 2 12.00 Texel'94 3-DFS Alkmaar 8 12.00 Texel'94 4-Nieuwe Niedorp 3 12.00 Koedijk DA1-Texel'94 DA 1 9.30 Recreatievoetbal Geen programma i.v.m. herfstvakantie Woensdag 9 oktober 18.00 De Krim E2-De Krim E3 Krim 18.45 Texel C1-De Krim C1 Kuipers 19.35 De Koog 2-SVO 6 De Koog 20.25 SVO 5-De Krim 4 SVO 21.15 SV0 4-RAB1 Franchimon De Krim heeft zaaldienst. Donderdag 10 oktober 18.00 Klif D1 -De Koog D1 Klif 18.45 De Krim 5-Texel 6 De Krim 19.35 De Krim 3-Klif 2 Kuipers 20.25 Klif 3-SVO 3 Hoogendijk 21.15 Texel 4-Mant|e 3 Floogendijk Texel'94 heeft zaaldienst. Vrijdag 11 oktober 17.30 De Krim D3-Klif D1 De Krim 18.15 Texel 3-NIOZ 1 Van Putten 19.05 ZDFI 1-De Koog 1 Floogendijk 19.55 Texel 2-De Krim 2 Molanus 20.45 SVO 1 -Jelleboog 1 Sangers 21.35 Texel 1 -Casino 1 Van Beek 22.25 Jelleboog 2-SVO 2 Kuipers Jelleboog heeft zaaldienst Alex Duinker digde hij op een vierde plaats.' Het werd de afsluiting van een tour die op 10 maart begon in Valancia in Spanje 'Daarna reisden we naar Au stralië. Zuid-Afrika, Japan en vervol gens naar Europa. Drie keer naar Ita lië, twee keer Engeland, Duitsland, Nederland. In totaal zijn er twaalf ra ces gereden. Soms moesten er flinke afstanden worden afgelegd en was het behoorlijk intensief.' De motorfiet sen worden voorafgaand aan de wedstrijden grondig nagekeken. 'We testen de motorblokken, tandwielen moeten vervangen en ga zo maar door', vertelt de allround monteur. Tijdens kwalificatiewedstrijden houdt Duinker zich specifiek bezig met het wisselen van banden. 'Bij de trainin gen proberen we wat dingen uit, waarna altijd wel wat aanpassingen volgen, bijvoorbeeld om oneffenhe den in het wegdek op te vangen. Want 's middags tijdens de kwalificatiewedstrijd moet het goed gaan. Ze rijden met banden met extra veel grip, maar die gaan maar twee rondjes mee. In de pits zetten we de machine op de bok en wisselen zo snel mogelijk het achterwiel. Tijdens een kwalificatierace van drie kwartier gaan er wel zes tot zeven banden doorheen. Vooral het laatste kwartier is hectisch, het gaat achter elkaar door.' Duinker heeft inmiddels een jaartje bijgetekend en zoals het er nu naar uitziet komen er dan twee extra ra ces, waaronder waarschijnlijk eentje in Amerika. De twee coureurs Fabian Foret en lain MacPherson vertrekken uit het team. Laatstgenoemde gaat naar het Van Zon Hondateam. Duinker en Van Erven werken zoals het er nu naar uitziet volgend jaar voor de coureurs Chris Vermeulen en Karl Muggeridge uit Australië. Vermeulen, nu rijdend voor het team Van Zon Honda, eindigde als derde. Menvereniging Tussen Wad en Duin houdt zondag 13 oktober een herfst rit- De start vindt plaats om 13.30 uur bij manege Akenburg. Opgeven, vóór donderdag 10 oktober, bij Karin Brans, tel. 06-22147383 Alsof er geen verdedigers stonden, sneden de aanvallers van Texel'94 zondag door de defensie van WGW uit Den Fielder. Al na een minuut of drie viel de eerste treffer voor het team van coach Gerrie Plaats man, dat de rust inging met een riante 5-0 voorsprong. Dat bleek tevens de eindstand. Een flinke opsteker voor de Texelse vierde klasser, die in de drie voorgaande wedstrijden niet verder kwam dan een gelijkspel. Texel'94 hunkerde naar een overwin ning. Plaatsman: 'We hadden het gewoon nodig. Als je drie keer gelijk speelt, dan verlies je wel met, maar je schiet er ook niets mee op.' Aan het voetbal lag het niet. 'Er werd steeds goed gespeeld, er waren ook kansen, maar ze wilden er steeds niet in.' Te gen WGW werd al snel duidelijk dat Texel'94 zondagmiddag uit een ander vaatje zou tappen. De defensie van de ploeg uit Den Fielder was ronduit zwak en vormde een scherp contrast met de scherpte van de thuisploeg. Flet elftal beschikte, naast de routine van de herstelde doelman Bart Heer- schap en aanvoerder Martin Koorn, over veel jonge spelers. Met name Jacob Krijnen. door Plaatsman uit de A-junioren gehaald, viel op. Als rechtsback nam hij waar voor de geb lesseerde Arie van der Vis Ftet mocht zijn eerste wedstrijd in het eerste zi|n. hij maakte een goede indruk en scoorde uit een hoekschop met een fraaie kopstoot zelfs de tweede treffer. Krijnen kan er op rekenen dat Plaatsman hem voorlopig bij de se lectie houdt. Een aanwinst is ook de uit Oosterend overgekomen Arne Jan Kruithof. Klein van stuk, maar met een groot incasseringsvermogen en tevens in staat om uit te delen. In zijn vrije rol op het middenveld sjouwt hij heel wat af, niet zonder succes, want als stoorzender maakte hij de tegen stander de bal menigmaal afhandig. Enige minpuntie was zondag dat hij pech had bij het geven van de eind- pass. De teruggekeerde Niels Dub belt moet nog even wennen aan het spel in deze klasse, maar heeft de weg omhoog volgens zijn trainer te pakken. De Texelaars troffen een team dat merendeels uit jonge spelers bestond en dat duidelijk met bestand was te gen de geoliede aanvalsgolven. Ei genlijk al meteen na het beginsignaal kwam Maarten Koorn in kansrijke positie, maar de doelman wis schot dit keer nog te keren. T<n Texelaar kort daarna weer vooi opdook, washij kansloos. Del» treffer, de kopbal van Jacob Kr was er eentje om in te lijster ploeg uit Den Fielder wist de ba! iswaar aardig rond te spelen,! tiet was het met. Na een half uui len brak aanvaller Maurice del door de verdediging en kwam Dubbelt in kansrijke positie goaltjesdief maakte de derde tr De enige mogelijkheid voor volgde daarna. De Helderse aa Ier schrok dermate van de hen boden kans, dat hij de bal liet 1 voor doelman Bart Heerschap i punten van Maarten Koorn en M Koorn brachten de stand bij ru 5-0 in het voordeel van de thuisp In de tweede helft speelden dei nen van Plaatsman zonder risico moet toch zorgen dat je niet mt een tegengoal om de oren krijgt, gebeurde niet en hoewel er i doelpunten meer vielen, bezorgt riante voorsprong de aanhang prettig gevoel. Volgende week: een bezoek aan Wiermgerwaai het programma, een ploeg die bepaald bekend staat om z'n tl: len speelstijl. Plaatsman: 'Vraat met welke kant het op gaat. lm klasse moet je elke week hard ken voor de punten. Je krijgt i cadeau.' Het eerste vrouwenteam van volleybalvereniging Tevoko, dat enkele belangrijke krachten miste, had zaterdag vijf sets nodig om Simokos 2 uit Grootebroek op de knieën te krijgen. Dat kostte de ploeg drie dure punten in de strijd om de koppositie. Concurrenten Krovo en Madjoe veroverden wel de volle zes punten. Tevoko speelde een moeizame wed strijd. Terwijl de jonge tegenstand sters uit Grootebroek zich uitstekend verweerden, werd het Texelse spel ontsierd door individuele fouten. In de eerste set kon een achterstand van 17-23 met een sterke opslag nog worden goedgemaakt, maar daarna ging het twee sets lang mis en wer den de vrouwen op inzet, snelheid en slimheid door een enthousiast Simokos aangepakt. Met opnieuw goede opslagen - met twaalf punten van Bianca van den Berg en negen van Céline de Graaf - werd de vierde set wel overtuigend veroverd. In de vijfde en beslissende set was de sterke servicedruk van Tevoko van doorslaggevende betekenis, terwijl Céline de Graaf zich blokkerend en aanvallend onderscheidde. Het tweede damesteam speelde in Limmen een uitwedstrijd tegen Oranje Wit, dat net als Tevoko dit jaar naar de promotieklasse is gepromo veerd. De eerste set werd met goed spel door de Texelse volleybalsters gewonnen, maar de tweede ging na veel strijd met 30-28 verloren. Oranje Wit groeide daardoor in de wedstrijd. Tevoko bleef goed spelen, maar ver loor door de afwezigheid van Carla de Wit en optredend concentratie verlies te veel punten om het de te genstander erg moeilijk te maken. Ook de derde en vierde set werden verloren, waardoor de eindstand 1 -3 in het voordeel van de Limmenaren werd. Het derde damesteam van Tevoko vond donderdagavond in Schagen een jong en gedreven De Boemel te genover zich. Met de van een bles sure herstelde Sigrid Moerbeek in de basis, beslechtten de Texelaars de eerste set na veel strijd in hun voor deel. In de tweede set leek het alsof De Boemel zich al bij een nederlaag had neergelegd. want de hoofdblokkeerders van Tevoko kon den met veel gemak de aanvallen afslaan, terwijl Frida Witte en Gea van Gyssel gemakkelijk scoorden via de buitenkanten. Het einde van de set kwam bij 25-11In de derde set wa ren de rollen omgekeerd. De Texelse dames gaven de controle uit handen en hadden door veel persoonlijke fouten ook in aanvallend opzicht weinig meer in te brengen. Voordat ze het doorhadden, stonden ze met 3- 10 achter. Het werd uiteindelijk 13-25. De vierde set gaf aanvankelijk het- Zaterdag 5 oktober Castncum A1-Texel'94 A1 Texel'94 A2-W'meer A2 1 Schagen B1-Texel'94 B1 Texel'94 C1-VIOSC1 W'meer C1 -Texel'94 C2 afgi Texel'94 C3-SRC C3 DWOW C1-Oosterend C1 Den Helder D2-Texel'94 D1 Texel'94 D3-DWOW D1 Den Helder D4-Texel'94 D4 Oosterend D1-N. Niedorp D1 Oosterend D2-Schagen D4 Oosterend M1-W'meer M3 G-voetbal KGB-Texel'94 Texelse pupillencompetitie SVO F1-De Koog F1 Juventus-Real Madrid Liverpool-Barcelona Texel'94 E3-Texel'94 E2 Texel'94 D5-Texel'94 D6 SVC E1-ZDH E SVO E1-De Koog E1 Texel'94 E4-Texel'94 E5 SVC D1-Texel'94 E1 Zondag 6 oktober Texel'94-WGW ZDH-Knollendam WSW-Oosterend Texel'94 2-Meervogels'31 2 Kolping Boys 7-Texel'94 3 JVC 3-Texel'94 4 Callantsoog 5-Oosterend 2 Texel'94 DA1-Kolping B. DA2 zelfde beeld te zien, maar bij een terstand van 15-19 herstelde Te, zich knap. Het werd 20-20 en da trok de ploeg de overwinning: zich toe. De eindstand werd daar 3-1goed voor vier winstpunten I NIERSTICHTING Nuttig nodig Moesten de deelnemers aan de Wampex bij de inschrijving vorig jaar nog een ambtenaar van de burgerlijke stand meenemen om te mogen starten, dit jaar maakte or ganisator Kwapsma het zo moge lijk nog bonter. 'Neem mee een tweeling, levend en menselijk', la zen de deelnemers op de website van de Weekend Amphibische Ex peditie. Ze moesten zich melden bij de speciale Wampexbus (lijn 29) die over Texel reed. Van het behalen van het startbewijs maakt de organisatie de laatste jaren een opdracht waarvoor de Wampexers serieus aan de slag moe ten. Omdat er vorig jaar niet voor elk team een eigen trouwambtenaar be schikbaar was, kwamen meerdere teams met dezelfde persoon aanzet ten. Doordat er op Texel nog heel wat tweelingen wonen, was dat dit jaar niet nodig. Wel was het zo dat zodra de opdracht zondagmiddag kort voor drie uur op internet was te lezen, bij veel huishoudens met een tweeling de telefoon vele malen rinkelde. 'We zijn door vijf verschillende teams ge beld', vertelt Arjen Kiltz in de bus. met naast hem de tweeling Sterre en Stijn. Riewert Pol, een collega van hun va der, was de eerste die belde, zodat de overigen naar een andere tweeling op zoek moesten. Uiteindelijk kwa men 23 teams met evenzoveel twee lingen aanzetten, zowel één- als tweeeiige. bijvoorbeeld de dertien- jange Mare en Roos Hilstra van hoeve 'Uit en Thuis' Op de vraag of ze het niet vreemd vonden op zondag middag te worden opgetrommeld voor de Wampex, reageerden ze schouderophalend. 'Valt wel mee.' In de bus stapten ook de 'Druppels' Jos en Paul Bakker, die door Wampexers van het voetbalveld van Texel'94 waren geplukt. 'Geen probleem', ver telden ze. Jongste tweeling waren de tien weken oude Elise en Jarno Witte, van René en Lyda Witte uit Den Burg. Weinig moeite met het vinden van een tweeling had het team van John Zoetelief, zelf vader van een tweeling. Waarop Kwapsma niet had gere kend, maar wat toch gebeurde, was dat negen teams met een Texelaar kwamen aanzetten met het sterren beeld tweeling, zoals Hillian Koning André van der Vliet: 'Daar waren we zeer door verrast, heel creatief ge dacht. Maar ze hebben voldaan aan de opdracht om een levende, men selijke tweeling mee te nemen.' Een tweeling was met de enige op dracht die moest worden volbracht. Ook werd gevraagd om een VOC- muntje, een euromuntje uit elk Euroland, een reiskoffer met een complete ferskönmg (verschoning, red.) en een Texels product als ver snapering voor de jury. Voor de VOC- muntjes werd menig verzamelaar gebeld, wat ook gold voor de euromuntjes. Slechts één team kreeg dit niet voor elkaar. Dit werd ruim schoots gecompenseerd door de vele meegebrachte Texelse producten, variërend van Juttertje en andere alcoholische versnaperingen tot Texelse speculaas én Hoornder ring. In totaal schreef Kwapsma 32 teams in. Van der Vliet en zijn maten consta teerden verheugd dat met name het aantal jonge deelnemers groeit. 'We noteerden toch een stuk of zes teams met deelnemers van tussen de 16 en 20 jaar.' De busrit die gelijktijdig met de echte lijn 29 startte in De Cocksdorp, verliep met geheel vol gens de geldende dienstregeling. Beide bussen vertrokken tegelijk, maar daarna kwam de Wampexbus al snel op achterstand. Oorzaak was het grote aantal teams dat in De Cocksdorp opstapte, waardoor de rit vertraging opliep. Een team dat met tweeling en al in Den Hoorn bij de bushalte stond, moest hierdoor zó lang wachten, dat ze het besloten niet af te wachten. Gelukkig was de on derlinge communicatie tussen de chauffeurs van Connexxion goed. Nadat Wampex-chauffeur Harry Langeveld van zijn collega had ge hoord dat er in Den Hoorn inderdaad een team had gestaan, nam Kwapsma genoegen met een mailtje van dit team De organisatie laat we- wampex@planet.nl. Deze teams ten dat drie teams die de inschrijving ginnen wel met een achterstano zondag niet haalden, zich alsnog grijpen namelijk naast de punter kunnen opgeven. Ze kunnen dat in de bus zijn toegekend, doen door een emailtje te sturen naar Tweelingen die zondag mochten opdraven bij de inschrijving in de Wampexbus. W Elise en Jarno Witte, in het midden Roos en Mare Hilstra en achteraan Jos en P& ker. (Foto GoraUrr*

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 8