TEXELAARTJE F amilieberichten X Marathon TEXELSE j COURANT Mareis te laat in de tegenaanval eleidsteam krijgt ampenopleiding' lureau Jeugdzorg Veel animo voor strijd om bokaal Jaap de Graaf Tevoko Zwemmers actief in Nieuwegein Winstpunten voor Nancy Wetsteen Knol en Visser winnen dartstrijd Waar gebeurd De slagroomtaart 50e fuifje 50 jaar! rJexelaartjes GELEZEN IN 98% VAN DE TEXELSE HUISHOUDENS VOOR INFORMATIE: 0222 - 362600 VERVOLG VAN PAGINA 1 loten werd dat hun vrouwen als porters mee zouden gaan. Rose jmga 'Als Ik meega, dan wil ik doen ook, zei ik toen.Haar man li it nog niet zo heel lang lange af- iden. Hi| werd door zijn collega's Ir gemoedigd om te gaan lopen, begon op zondagmiddag met rondje van vier kilometer door het Op een gegeven moment beslo- we mee te doen aan de Dam tot u ïloop in Amsterdam. Vanaf dat i' nent werden de trainingsrondjes kilometer en gingen we twee in de week. Toen zei ik: zestien meter is echt het maximum.' ike van Lmgen: 'Bij de rondies die normaal lopen, houden we een g tempo aan. Maar als je dat bij marathon doet, dan ga je de mist )an moet je een zodanig tempo houden dat je lichaam een mini- i krachtsinspanning hoeft te leve- Op het moment dat je met zo'n intensiteit sport, krijgt je lichaam C joende zuurstof voor een volle- verbranding Maar ga je harder ie lichaam aan kan, dan krijg je l( turing. Dat moet je dus zien te irkomen.' Ook Rose Goslinga ift inmiddels met het fenomeen turing kennisgemaakt. 'Het is if er iemand aan je benen hangt. ik moest nog vanuit de Dennen nèrhuis lopen. Vreselijk.' Van Lmgen ufdaart de oorzaak: 'Na een kilome- of tweeëndertig verbrandt je aam geen koolhydraten meer, ar vet. Je gaat dus echt op de re- <es teren. Je gaat over van een eke naar een mentale inspanning.' ;e marathonloper komt de man de hamer tegen. In het begin ink je je wezenloos. Niks wil meer alles doet zeer. De dip blijft, maar irmate |e meer marathons loopt, it het makkelijker. Want je weet dat ir na twee kilometer weer door- n komt', vertelt Pieter Jan Kooger De Waal. Binnen de groep geniet mig aanzien. Kooger heeft immers - >en aantal marathons achter de Kooger: 'Eén advies: start niet tussen de snelle jongens Want dan probeer |e de eerste twintig kilome ter met hen mee te lopen en dat is het stomste wat je kunt doen. Het moei lijkste bij een marathon is juist om je de eerste helft in te houden. In de tweede helft kun ie jezelf best laten gaan. Maar Gauke en Martin ken nende, kan de eerste helft voor hen wel eens een probleem worden Het zijn echte sprinters, die stenen kan telen bijna als ze op weg gaan. Zelf loop ik het liefst in mijn eigen tempo Ik heb geen streeftijd, alleen het doel om de marathon te volbrengen.' Van Lingen: 'Ik wil alleen maar op een beetje redelijke manier de finish ha len. De tijd waarin doet er niet zozeer doet.' Aan zijn geleverde tramingsin- spanning zal het niet liggen 'Als je German Silva (de Mexicaanse marathonloper die met de Texelse Miranda Luiken is getrouwd, red.) hoort, die zegt: Een uurtje trainen per dag is wel genoeg. Ja, voor hem wel, maar voor ons met. Het kost mij ver schrikkelijk veel trainmgsarbeid. Als je ziet hoeveel tijd ik in de voorberei ding heb bestoken. In het begin zat ik nog midden in het wielerseizoen, dus ik zat ook nog drie keer in de week op de fiets. Ik doe dit met nog een keer.' Rose Goslinga: 'Dat zeg je nü Gauke, maar wacht maar af.' De meningen over de ideale voorbe reiding lopen uiteen. Kooger: 'Bij het schema dat jullie drieën volgen, legt het trainen een te groot beslag op je leven, dat gaat mij veel te ver. Je zoekt een bepaalde balans, maar doordat je steeds maar aan het trai nen bent, vind je die met. Bij mara thon is het zo dat je een soort hon ger moet opwekken, die je dan weer moet stillen. Ik train volgens mijn ei gen schema. Ik heb dit jaar een paar halve marathons gelopen, in april heb ik nog een marathon in Rotterdam gelopen en twee maanden voor New York ben ik echt gaan trainen. Mini maal één keer per week in het bos, een duurloop en een loop om te her stellen, in een heel laag tempo. Dat is de belangrijkste van de drie. Want daarmee probeer ik steeds rustiger te lopen. Het hart nog meer rust geven. Een slepende gang waarbij het hart met boven de 125 slagen per minuut komt. Je gaat zuinig lopen, zo min mogelijk bewegen. Marathonlopen is heel wat anders dan hardlopen. Verder moet je ge woon je normale leven leiden en je normale dingen doen. Ik ga bijvoor beeld ook gewoon te Wampexen Dit jaar wel iets rustiger aan dan nor maal, maar dan winnen we hem maar in een langzamer tempo.' (Kooger, die het afgelopen weekend de Wampex won, deed deze voorspel ling vorige week woensdag, red Alle zes zien uit naar hun trip naar de ■Big Apple. Rose Goslinga 'Al die mensen. Er doen geloof ik dertig duizend lopers mee En dat enthou siasme erom heen.' Haar man Cees: 'Ik heb Texelaars gesproken die New Vork hebben gelopen, zoals Martin Baars en Cobie Bakelaar Ze zijn al lemaal hartstikke enthousiast, gewel dig vinden ze het.' Gistermiddag om 14.15 uur zou hun vliegtuig vanaf Schiphol vertrekken en als alles vol gens plan verloopt diezelfde middag rond 16.30 uur landen De vraag is of ze last zullen hebben van het tijd verschil. Kooger spottend: 'Dat merk ik vast niet. Ik heb na elk weekend last van een jetlag.' Voor vanmorgen stond een ontbijt met German Silva op het programma. Later vandaag is er een finishloop. om de laatste vier kilometer te ver kennen, waaraan ze mee zullen doen Zaterdagmorgen is de zogeheten Friendship Run. waarbij lopers van alle landen starten bij het gebouw van de Verenigde Naties. 'Daar gaan we zeker naar toe, het moet echt leuk zijn.' Zondag om 11.15 uur plaatselijke tijd (17.15 uur in Nederland) start de marathon op Staten Island, waarna de lopers vier bruggen passeren, die van Brooklyn, Queens, The Bronx en Manhattan, een gebeurtenis waaraan ongetwijfeld ook Nederlandse sport programma's aandacht zullen beste den. Van Lingen: 'Het gaat vanzelf, zeggen ze. Overal publiek langs de kant, ze dragen je gewoon naar de finish. Nou, ik geloof er niks van.' Rose Goslinga blijft optimistisch: 'Na achtentwintig kilometer, zo'n beetje waar de man met de hamer begint, zit een Nederlandse tribune. Die móet je er wel doorheen slepen.' VRIJDAG 1 NOVEMBER 2002 Het herenteam van basketbal vereniging De Mareis was zaterdag niet opgewassen tegen FAC 2 uit Den Helder. In de marinestad werd met groot verschil verloren (77-33). De nederlaag kwam voor rust tot stand, toen de Texelaars niets had den in te brengen. In het laatste kwart ging de strijd gelijk op, maar toen was het te laat om de achter stand nog in te lopen. De Mareis hadden nogal te lijden onder de Wampex, waaraan een groot aantal spelers meedeed. Even leek het er zelfs op dat de Texelse basketballers met z'n vieren moesten aantreden, maar gastspeler Michel Mast completeerde het vijftal. In het eerste en tweede kwart waren de heren van FAC goed op schot. Vrijwel elk doelpoging was raak, ter wijl De Mareis juist grote moeite had den de basket te vinden. Door de af wezigheid van veel vaste krachten konden de Texelse spelers ook niet terugvallen op hun standaard combinaties en ging een groot deel van de eerste helft verloren aan het vinden van de juiste tactiek. De stand halverwege was 36-8 Na de rust liep het een stuk beter, al duurde het tot in het vierde kwart voordat dit ook in de score tot uit drukking kwam. Het aanvalsspel in de bucket werd geconcentreerder en Jaap de Wijk en Perry Knijf brachten in nauwe samenwerking de Helderse verdediging diverse malen tot wan hoop. Guard Ruud Verstraaten kon ook vaker doorstoten en op deze wijze enkele keren knap scoren De schoten van forward Edo Kooiman werden beter en als ze niet raak wa ren, stond geregeld een medespeler op de juiste plek op de bal te vangen Volgens De Mareis stonden alleen 'discutabele beslissingen' van de scheidsrechter een 'rechtvaardiger score in de weg'. Ook verdedigend klopte het in het vierde kwart beter en gastspeler Michel Mast lukte het een paar keer de snelle breaks van de tegenstander te onderscheppen. In dit gedeelte werd het daardoor 19- 19. Mooi, maar goed genoeg om de nederlaag af te wenden was het na tuurlijk niet. De punten bij De Mareis werden ge maakt door Perry Knijf (12), Jaap de Wijk (10), Ruud Verstraaten (6) en Edo Kooiman (5) Holland International ver nieuwt zich tol World of Tui Reisbureau Texel. Nog be tere service, nog uitgebrei der aanbod, elke week nieuwe aanbiedingen b.v. Spanje, Costa del Sol €199 - incl. vlucht en ac commodatie. Kom langs voor een kennismaking. Voor reparatie van uw (an tieke) sieraden: Jelle's Goudsmederij, Wever straat 35, 321550. November-aanbieding: gratis lijm bij aankoop van wand- en vloertegels voor de doe-het-zelver. De Tegelboet, Oudeschild. Tel 310455. Maandag 4 november 20.00 uur dr. P Gabrmer in Het Leerhuis. Wij repareren alle merken ktv, video, dvd, radio, cd, satelliet, camcorder, etc. met 3 maanden garantie. Service Center Texel, 311 777. vervolg op het onlangs door de neenteraad vastgestelde rampen- j n voor Texel zal nu ook een groep btenaren en bestuurders worden teleid voor het leiden en coórdine- van hulpverlening als zich een ip voordoet. a jroepsverband zullen ze gedurende se dagen de opleiding Basismodule sisbeheersing Rampenbestrijding or de Gemeentelijke Organisatie gen. Het is de bedoeling dat aan de rsus wordt meegedaan door de rgemeester, de gemeentesecreta- de voorlichtingsambtenaar, het efd bestuursondersteuning, de andweercommandant, de districts- ef van de politie, een regionaal me- ;ch deskundige, de leden van het inagementteam en mogelijk ook de ithouders. De bijeenkomsten wor- n gehouden op 25 en 26 februari op n nog nader aan te wijzen plaats. De rgemeester krijgt de instructie (sa- ;n met andere burgemeesters) op arte bijeenkomsten die op 22 en 23 ii worden gehouden. De kosten van opleiding bedragen €675,- per rsoon. verband met een interne studiedag het Bureau Jeugdzorg donderdag november de gehele dag gesloten, lor dringende vragen kan contact irden opgenomen met de vestiging Alkmaar, tel. 072-5672200. s animo voor de strijd om de Jaap i Graafbokaal is groot. Dit jaar heb- !n zich maar liefst 27 menners aan- smeld. De organisatie heeft om die den besloten de dressuur- en iardigheidsproeven op aparte data verrijden. In totaal zijn er zeven edstrijden, één meer dan in voor- lande jaren. De eerste wordt zon- ag 3 november verreden. Locatie is aditiegetrouw manege Akenburg. He rijders rijden eenmaal een ressuurproef. De eerste gaat om 0.30 uur van start. De prijsuitreiking lordt rond 16.30 uur verwacht, elangstellenden zijn welkom De legang is gratis. De andere wedstrij- en worden verreden op 15 decem- er, 19 januari, 9 februari. 23 februari, 6 maart en de finale op 13 april. fijt teams van volleybalvereniging 'evoko spelen zaterdag een thuis wedstrijd in sporthal Ons Genoegen, tet eerste en derde damesteam zijn 13.30 uur het eerst aan de beurt, m spelen tegen respectievelijk dadjoe 2 en Polisport 2. Om 15.00 Jur beginnen drie wedstrijden: da- nes 2-WSOV 2. jeugd B-Wieringer- neer en dames 4-VCJ'94. Texelaars Simone de Wit en Wouter Dogger hebben zaterdag en zondag in Nieuwegein meegedaan aan het Merwestemzwemgala. Zij kwamen uit voor de kernploeg van ZV Hoorn. Het eerste nummer voor De Wit was de 50 meter rugcrawl. Ze zwom een persoonlijk record van 33.91 secon den, goed voorde vijfde plaats. Even later reikte ze opnieuw tot een vijfde plaats op de 100 meter vlinderslag, die ze voltooide in 1.17.29. Haar laat ste nummer op de zaterdag was de 8 x 50 meter wisselslag voor ge mengde estafetteteams. Met ook Wouter Dogger in de gelederen zwom Hoorn naar de vierde plaats. Zondag was het eerste nummer voor De Wit de 50 meter vrije slag Ze werd zesde met een tijd van 30.30. De 50 meter schoolslag legde ze daarna af in 43.78, wat haar een elfde plaats opleverde. Op de 50 meter vlinders lag werd ze zesde in 34.59 en de 100 meter rugcrawl voltooide ze in 1.14.11, goed voor de vierde plaats. Tot slot kwam ze uit op de estafettenummers 4 x 100 meter vrije slag (waarop Hoorn vierde werd) en de 8 x 50 meter wisselslag, waarop ze startzwemster was en de 50 me ter rugcrawl voor haar rekening nam. Ze verbeterde haar één dag eerder Door het slechte weer waren er zon dag veel afmeldingen voor de wed strijd in manege Akenburg, die daar mee niet zo'n vol programma had. Toch werd er gereden en werd door veel combinaties goed gepresteerd. Nancy Wetsteen behaalde met haar paard Jody maar liefst vier winstpun ten in de klasse L2. Ook behaalde zij twee eerste prijzen. In de klasse M1 was Annemarie van der Linde opper machtig. Zij behaalde met haar paard Pride Silvano Texel drie winstpunten en twee eerste prijzen. Bij de L1-po ny's reed Silve Schoorl met Luna twee winstpunten en twee eerste prij zen bij elkaar. Uitslag: Blok 1B-pony's cat. D' 1Kris Arkenbout met Chester 161winstpunt voor Brigitte Landaal 160; winstpunt voor Robin Bis schop 158; tweede proef: 1 Robin Bis schop met Sindie 155. L1 - pony's cat. B. 1Sylvia Eelman met Faranja 144; tweede proef: 1. Sylvia Eelman met Faranja 144. L1 -pony's cat. CDE: 1Silve Schoorl met Luna 158; tweede proef: 1Silve Schoorl met Luna 157winstpunt voor Tessa Hop man 156. Blok 2: B-paarden: 1Feiko van der Laan met Black Shadow 136; tweede proef: 1 Feiko van der Laan met Black Shadow 128. L1- en L2-paarden. 1. Nancy Wet steen met Jody 177; tweede proef: 1 Nancy Wetsteen met Jody 171; winstpunt voor Bea Dekker 156. L2-pony's cat CDE: 1Maren Kuyper met Vareja 135. Blok 3: M1-pony's: 1Sifra van der Vis met Padan 147 M2-pony's: 1Leome van Schaik met Echika 142. M1 - en M2-paar- den- 1. Annemarie van der Linde met Pride Silvano Texel 171; tweede proef. 1 Annemarie van der Linde met Pride Silvano Texel 160. Z2-pony's. 1 Marjolein Smidt met Jamorkus 152 gezwommen record tot 33.52. Ook op dit nummer - met opnieuw Dogger in de ploeg - werd Hoorn vierde. De Wit kwam steeds uit in de leeftijds categorie 1985/86, waarin ze één van de jongste zwemmers was. De in de categorie heren (vanaf 1984) uitkomende Wouter Dogger zwom zaterdag op de 50 meter vrije slag nar een persoonlijk record van 25.86. Op de 100 meter rugcrawl tikte hij aan in 1.07.76. Zondag voltooide hij de 50 meter rugcrawl in 30.82, legde hij de 50 meter vlinderslag af in 32.12 en deed hij over de 50 meter schoolslag 40.71. Het slotnummer, de 100 me ter vrije slag, legde hij af in 58.49. Patricia Knol en Jelle Visser zijn als eersten geëindigd op het 301-toer nooi darttoernooi dat in De Zwaan werd gehouden. De dames speelden in twee poules met wel heel verras sende finalisten. Jean Zeeman trad aan tegen Anneke Visser en Patricia Knol speelde tegen Inge Janssen. Anneke Visser had moeite de dub bels te vinden en liet hierdoor de overwinning aan Jean Zeeman. In de andere halve finale was Patricia Knol een maatje te groot voor Inge Jans sen, waardoor Patricia Knol en Jean Zeeman tegen elkaar de finale speel den. Omdat er best of five gespeeld werd, moesten drie legs worden ge wonnen Na een spannende partij en een tussenstand van 2-2 was Patricia Knol in de laatste en beslissende leg toch de sterkste. De heren speelden in vier poules. Na de kwartfinales, waarin de span nende partijen keer op keer op de dubbels werden besloten, bleven Jerry Timmerman, Jelle Visser, Rob Meijer en Willem de Kort over om de halve finales te spelen. De spelers bleken aan elkaar gewaagd, wat re sulteerde in 3-2 voor Willem de Kort en 3-1 winst voor Jelle Visser. In de finale - waar best of seven werd ge speeld - nam Vissër al snel een voor sprong van 2-0, maar wist deze niet te behouden. Met een eindstand van 3-2 wist hij de partij uiteindelijk toch naar zich toe te trekken. Uitslagen speelweek 3" Poule A: De Smulpot-Bar Sportief 1 6-2. Slock 3-De Zwaan Heren 2-6, 't Vooron der-De Pilaar 1 3-5, J'elleboog 1 -Cafeetje 2-6, J'elleboog 2-Slock 2 7-1 Poule B: Playgirls-J'elleboog 3 5-3, Paal 17-Play- boys 1 -7, Sportshop Texel-De Pilaar 2 5- 3, Texels Vliegerhuis-Bar Sportief 2 6-2, Slock 1 -Bruintje Beer 4-4 (nog niet ge speeld) Op de lagere landbouwschool kregen de leerlingen les in vakken die hen later in het bedrijf te pas zouden ko men. Zo werden allerlei landbouw machines besproken en bekeken. Tijdens de lessen handenarbeid werd daaraan gesleuteld, gesmeerd, ge schuurd en geverfd. Bij Koos, één van de leerlingen, stond thuis een hooimachine die dringend aan een verfje toe was. Na overleg werd het geval naar school getransporteerd en met vereende krachten kwam hij weer als nieuw tevoorschijn. Na ge dane arbeid kreeg Koos het bericht mee dat de machine weer kon wor den opgehaald en dat voor het werk een taart als beloning werd verwacht. Koos kwam terug met de mededeling dat vader daar wel voor voelde, maar dat moeder (en die had daar de broek aan) daar niet aan begon. Eén van de leerlingen nam daarop een krijtje, zette op de achteras an het werktuig een dikke streep en Koos kreeg de mededeling te horen: 'Als er morgen geen taart komt, zagen we overmor gen die achteras daar door de mid den'. Dit had resultaat, want na dit ultimatum werd op school een lek kere slagroomtaart bezorgd. Jan van Tunen t 31-10-2001 31-10-2002 Ook na een jaar moeten wij nog veel aan jou den ken. Ook na een jaar is het nog best wennen dat de "standaard zaterdag naar oma" met meer is. We zullen jou nooit vergeten. Rust maar zacht lieverd. Je kleinkinderen Peter Kitty, Marcel Sandra Stephan, Susanne Simone Geboren Ons prachtige zoontje en broertje NIEK Paul Willem Nicolaas Zadeits 26 oktober 2002 André Bosman Pauline.Zadeits Emma Weerhaan 1 4336 l\T Middelburg Dit inmiddels grijze duifje viert zondag haar Dit meisje wordt zondag Ik ben weer thuis, ledereen bedankt voor de belangstelling. De eerste weken graag eerst even bellen voor een bezoekje. Ellen Kikkert INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €4,50 tot en met 3 regels. Per regel meer: €1.50 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto 12,00,- excl. tekst, alleen voor particulie ren die iets te koop aanbie den. Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout, bouwafval, vuilnis, ed. Tatenhove, Oudeschild, tel. (0222)313809. Te huur: kamer in Heer- hugowaard, tel 072- 5727202 Feest/receptie/bruiloft?? Voor live-muziek belt u Make me smile! 322730 Sinds een paar jaar maak ik van afgedankte kralen nieuwe kettingen, die ik met veel succes verkoop, geheel ten bate van 'Stuur een papoea naar school'. Wie helpt mij aan afge dankte kettingen en kra len? Alles is welkom, onge acht kleur en materiaal, van klem tot (zeer) groot. Ik kom ze graag halen. Anneke Dijk-Bakker. tel. 322672. 4-6-12 p. bungalows Ro den. Bel 050-5019261 of kijk op www.dorado.nl. Holland International ver nieuwt zich tot World of Tui Reisbureau Texel. Nog be tere service, nog uitgebrei der aanbod, elke week nieuwe aanbiedingen b.v Canarische Eilanden, La Palma €325,- incl. vlucht en accommodatie. Kom langs voor een kennisma king. Ondernemers van Texel: Wereldwinkel kerstpak ketten. Nu samen te stel len in Molenkoog, tel. 317705. Videorecorder/dvd/ combi vanaf €429.00. SCT, 311 777. Voor vakkundig stuca- doors- en sierpleisterwerk aan wand, plafond, vloe ren. Stucadoorsbedrijf Oudendag, tel. 313972 T.k. gevr.: schilderijen van Blok van der Velden, J. Zwan, Kogerweg 157. Tel. 313567 Holland International ver nieuwt zich tot World of Tui Reisbureau Texel. Nog be tere service, nog uitgebrei der aanbod, elke week nieuwe aanbiedingen b.v. Turkije, Alanya €199 - incl. vlucht en accommodatie Kom langs voor een ken nismaking. Service Center Texel ra dio/tv/satelliet Reparatie/ verkoop. 311777. Café-restaurant De Sluf ter is vnjdags v.a. 16.00 uur open, zaterdags en zon dags de gehele dag ge opend. Roken? Twijfels? Stoppen? Bel Johan Hoogerheide Tel. 314897 of 06- 21200663 November-aanbieding: gratis lijm bij aankoop van wand- en vloertegels voor de doe-het-zelver. De Tegelboet, Oudeschild. Tel. 310455. Maandag 4 november 20.00 uur dr. P. Gabriner in Het Leerhuis. Bij Hans van der Klift is er in elke prijsklasse een bij zonder geschenkartikel te vinden T.k.: twee Connemara mer rie veulens met pap bei den schimmel. 329038. Holland International ver nieuwt zich tot World of Tui Reisbureau Texel Nog be tere service, nog uitgebrei der aanbod, elke week nieuwe aanbiedingen b.v. Egypte. Hurghada €359- incl. vlucht en accommoda tie. Kom langs voor een kennismaking. Let op!! vanaf ma 4 nov elke maandag op de markt in Den Burg: 2e hands kindertruitjes (uit Scandina vië) 100% wol, erg mooi! vanaf 7 euro! Ktv/dvd combi vanaf €449,-. SCT 311 777. Klusjesman biedt zich aan voor in en om huis Tel. 06- 27534421. Allround-band Make me smile! "Texels tarief!" Voor info. 322730. Jelle ontwerpt en vervaar digt sieraden naar uw idee' Jelle's Goudsmederij, Weverstraat 35, 321550. Te koop Peugeot 205 .g.st. APK gekeurd nieuwe uitlaat, nieuwe banden bj. '91. Tel 316914 na 17.00 uur. Te koop wegens over compleet: koelvitrine 2 m br. 1 10 m diep. combistea- mer, restaurantstoelen, ter rastafelbladen, hetelucht- oven; zonnescherm met motor 4.25 m br. Tel. 311258 of 311728. Opslag nodig voor lange of korte tijd Tel. 317007 of 317666. Holland International ver nieuwt zich tot World of Tui Reisbureau Texel. Nog be tere service, nog uitgebrei der aanbod, elke week nieuwe aanbiedingen b.v. Marokko, Agadir €299,- incl. vlucht en accommoda tie. Kom langs voor een kennismaking. Te koop oud Hollandse inbouwkeuken, €300,-. Tel. 311466 Te koop Nissan Vanette cargo 2.3 d, bouwjr. 1996, apk 20-08-03. Aannemers uitvoering, airco, nieuwe banden, radiateur. Km 98 000 z.g.o.h. wegenb. €18 p.m. €6250,- 316311 of 06-12216079. IJs van de maand! Specu- laas-roomijs. Aanbieding -10%. IJsboerdenj .Labo- ra" Ook suikervrij room ijs in 2 smaken. Holland- seweg 2. 0222-316066/ 316339 Meenemen v.a. 0.5 liter-bakken. T.k.. houtkachel €300,-; tekentafel €125-, brand weerauto €2750,-. Tel 321821. Paal 9, vrijdag, zaterdag en zondag geopend. Dagworkshop Nelie Vin- ke. Nog enkele vrije plaat sen op 17 dec Tel. 311760 Goed nieuws!! vanaf ma. 4 nov. elke maandag op de markt in Den Burg: Laxmi, met de mooiste 2e hands truien, 100% wol, hand- gebreid Vanaf 7 euro! Bloemendessins zijn weer helemaal in. Bij Hans van der Klift vind je Engelse kop en schotels vanaf €5,- Philips breedbeeld ktv/dvd combi vanaf €1199,-. SCT, 311 777. Swingend feest met Make me smile! Kijk/luister nu op www makemesmile.nl. DE BESTE KANS OP SUCCES! Bon opsturen in gesloten enveloppe naar Texelse Courant, advertentieafdeling, Postbus 11, 1790 AA Den Burg (als brief frankeren). Bij opgave postbusnummer ook uw privé-adres vermelden 4,50 6,00 7,50 9,00 €10,50 €12,00 €13,50 €15 00 DEZE BON IS ALLEEN GELDIG VOOR TEXELAARTJES Tarief incl. 19% BTW Gebruik voor elke letter, elk leesteken en elke tussenruimte een vakje. Contant geld bijsluiten. Brief onder nummer €1,13 extra. Inleveren maandag vóór 10.00 uur (TC dinsdag) woensdag vóór 17.00 uur (TC vrijdag). Gebruik ook deze bon bij opgave aan de balie, Spinbaan 6, Den Burg (Langeveld 8t de Rooy). Naam j Adres Postcode/plaats: J Advertentie Handtekening plaatsen in de krant van

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 3