Familieberichten .TEXELSE j COURANT' Visserijkalender Groen licht voor varkenshouderij Cees en Brenda Vermue 25 jaar vetrouwd VRIJDAG 8 NOVEMBER 2002 ~-*f Vr - - ,-i.fS jar liefst twee Texelse kotters staan afgebeeld In de visserijkalender 2003 1 Flying Focus uit Castricum. Bij april is het de nieuwe TX48. Gefotogra- >rd onderweg naar de overdracht in de haven van Oudeschild. Bij augus- staat de TX19 afgebeeld op een stormachtige zee. De Visserijkalender lerkrijgbaar in de boekhandel en kost €17,95. t ziet ernaar uit dat de firma itten zonder problemen een q lieuvergunning zal krijgen voor verplaatsing van de varkens- luderij van Postweg 213 naar ■[Istweg 154. Het onderzoeks- itituut Alterra, dat het plan heeft toetst aan de Vogel- en Habita- chtlijn, heeft gerapporteerd dat milieueffecten van de verplaat- ig overwegend positief zijn. zeer kleine effect dat de uitstoot ii verzurende stoffen heeft op de bunge duinen van de Slufter wordt mschoots gecompenseerd door gunstige gevolgen van de joléindiging van de bedrijfsvoering op ei stweg 213 Het ministerie van ndbouw, Natuurbehoud en Visse- moet nog commentaar geven op rapport, maar verwacht wordt dat gunstig zal zijn omdat al rekening gehouden met opmerkingen die Win een eerder stadium maakte, procedure die nodig is voor de geheten milieurevisievergunning n nu opnieuw van start gaan. Wijt- i heeft inmiddels overeenstem- ra ng bereikt met de omwonenden, Werkgroep Landschapszorg en injn over voor Texel, die in eerste in- ■ntie bezwaar maakten tegen het chten van het bedrijf op de nieuwe :atie. Aan de bezwaren zal tege- st worden gekomen, hetgeen sarieel is vastgelegd. De gemeente nu de benodigde beschikking af- en. Belanghebbenden kunnen daartegen in beroep gaan bij de Raad van State, maar gezien de overeen stemming die met de omwonenden en de genoemde organisaties is be reikt, is het vrijwel uitgesloten dat dit zal gebeuren. De bouw kan dan spoedig van start gaan. Dat is be langrijk, want voorwaarde voor de subsidie die voor de verplaatsing beschikbaar is, is dat de bouw vóór 1 januari moet zijn gestart. Zo heftig als je leefde ben je gestorven! Pap. maatje, broer, zwager, oom, vriend en baasje 6-5-1946 6-11-2002 Gerrit van Lit Van wat wij zijn blijf jij een deel waarvan het spoor steeds verder gaat. Benita en Richard Harmien Familie Van Ut Familie Van der Heide Grietje en Benno Meivin, Naomi, Leon Goenda en Laila Dag kan/er! Gerrit is overgebracht naar afscheidshuis de Vlin der, Hollewal 42 te Den Burg. Zondag 10 novem ber is er van 13.30 tot 15.30 uur gelegenheid tot afscheidnemen in „de Vlinder" De crematieplechtigheid vindt plaats op maan dag 11 november om 10.00 uur in Crematorium Schagerkogge, Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer van het cremato rium. Correspondentie-adres: Benita van Lit, Buytengors 61,1791 WN Den Burg Hé Ouwe, Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden! Je hebt het als een moedig mens gedaan. Niemand weet hoe je hebt geleden. Niemand weet wat je hebt doorstaan! Dikke kus, Benita Onberekenbaar in doen en laten., zo heeft hij ons ook verlaten Geheel onverwacht ging er een bijzonder mens van ons heen, mijn lieve vriend, onze onverge telijke vader en onze opa Klaas Adriaan Mantje Den Burg, Den Helder, 16 juli 1941 5 november 2002 Violetta Rob en Marian Kevin, Bryan Klaas en Miranda Maarten, Ruben, Arnout Nona en Ed Manuel Correspondentie-adres: Doorzwin 1215, 1788 KC Den Helder Klaas is in het Uitvaartcentrum Den Helder, IJs- selmeerstraat 63a. U kunt daar persoonlijk af scheid van hem nemen dagelijks tussen 9.00 en 20.00 uur. In het weekend is dit mogelijk tussen 13.00 en 15.00 uur. Wij denken aan zijn leven terug op maandag 11 november om 12.00 uur in het Huisduinerkerkje aan de Badhuisstraat te Huisduinen. Aansluitend begeleiden wij hem naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats te Huisduinen. Na afloop is er gelegenheid ons te condoleren in Fort Kijkduin, Admiraal Verhuellplem 1 te Huis duinen. Degene die geen rouwkaart heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Heel verdrietig nemen wij afscheid van onze zoon, broer, zwager en oom Klaas Mantje L.C. Bruijnzeel K. Mantje en A.C. Mantje-Bonne Adrie en Mieke Mantje Monique en Charles Shannan, Veron Sandor en Jacobien Nel en Bob van Mourik Julia en Dirk Eva en Henk Mabel en Hans Zuidema Kim Niels Mantje en Elly Nan Kirsha, Kelly Met innige deelneming Riet en George Wim is weg Dit eiland Hoe zijn wij hier geland, waartoevanwaar...? Ligt ergens aan het strand, dat vreemde schip nog klaar? En als het anker is gelicht, naar waar.naar waar. Stil, sluit de deuren dicht... bemin elkaar... A Poland Holst Wim van Raaphorst 20 oktober 1955 6 november 2002 Op de fiets naar huis, donker, regen, een auto, een klap en dat was het... We missen hem verschrikkelijk. Mieke Plettenburg Guus Renske Elske Vloedlijn 38 1791 HJ Den Burg Tel. 0222-313091 Wim is thuis, waar eenieder welkom is om af scheid van hem te nemen op zaterdag 9 novem ber van 14.00 tot 17.00 uur. Maandag 11 november is er gelegenheid tot con doleren van 14.00 tot 14.30 uur in de Doopsge zinde kerk, Kogerstraat 18 te Den Burg. Aanslui tend wordt om 14.30 uur de afscheidsplechtig- heid gehouden, waarna de begrafenis plaatsvindt op de Algemene begraafplaats te Den Burg. Na afloop van de begrafenis bent u van harte uit genodigd in hotel De Lindeboom. Groeneplaats 14 te Den Burg. Mochten wij iemand vergeten hebben een rouw brief te sturen, wil die dan deze advertentie als zodanig beschouwen. We staan niet altijd stil bi/het woord „samen" Maar het is een groot gemis als „samen" uit je leven is. Door een noodlottig ongeval werd op 6 novem ber op zijn geliefde eiland de man van Mieke en de vader van Guus, Renske en Elske uit Den Burg. onze jongste zoon, broer en zwager Wim van Raaphorst uit het leven weggerukt. Hij was pas 47 jaar. Wij zijn verbijsterd. Papa en Mama van Raaphorst Kees en Herma Henneke en Dick Nora en Eef Thea en Jan 7604 KT Almelo, Catharine van Renneslaan 13 Door een noodlottig ongeval is uit ons midden weggerukt Wim van Raaphorst Wim, bedankt voor wat je voor ons was. Borne: Vader en moeder Plettenburg Schipluiden: Dick, Wilma Menzo en Emma Hengelo: Jan-Erik Almelo: Lidy en Fons Floris, Marit en Maarten Texel, 6 november 2002 Lieve Mieke, Guus, Renske en Elske. Woensdagavond, spanning, ongeloof, een film... Immens groot verdriet. Wim is uit dit leven weggerukt, weg bij zijn fijne gezin. We leven met jullie mee. Marja, Rob, Fleur en Teun Mieke, Guus, Renske, Elske we leven met jullie mee. Liefs, Irene, Marja, Marja Niet te bevatten dit grote verdriet. Het plotseling overlijden van Wim van Raaphorst heeft ons diep geschokt. Wij leven mee met Mieke, Guus, Renske, Elske, ouders en familie. De buren van de Vloedlijn Op weg naar huis is door een tragisch ongeval plotseling en veel te vroeg uit het leven wegge rukt Wim van Raaphorst (hoofd van de afdeling Mariene Chemie en Geologie) in de leeftijd van 47 jaar. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en verdere familie die wij veel sterkte wensen bij het verwerken van dit verlies. Het bestuur van de Stichting Koninklijk Nederlands Instituut voor Onderzoek der Zee Texel, 6 november 2002 Wij verliezen in Wim van Raaphorst niet alleen een inspirerend redactielid, maar ook een goede vriend. We zullen hem erg missen. Redactie Journal of Sea Research Met verbijstering vernamen wij dat onze medespeler Wim van Raaphorst als gevolg van een verkeersongeval plotseling is overleden. Wij verliezen in Wim een sportief teamlid die ge durende vele jaren zeer enthousiast en met grote inzet heeft meegespeeld in onze wedstrijden van de zaalvoetbal- en volleybalteams van het NIOZ. Alle teamgenoten wensen Mieke en de kinderen veel sterkte in deze moeilijke tijd. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van Wim van Raaphorst Velen van ons hebben langdurig en vruchtbaar met Wim samengewerkt. Onze grote waardering spreken wij uit over zijn altijd persoonlijke bena dering en openheid. Bescheiden, maar met gron dige kennis van zaken heeft hij velen in hun we tenschappelijke loopbaan weten te stimuleren. Door zijn tact en toewijding heeft hij als afdelings hoofd zeer veel voor ons betekend. Zijn grote toewijding aan zijn gezin kennende zijn wij met onze gedachten bij Mieke, de kinderen en de naaste familie. Medewerkers en oud-medewerkers Afdeling Mariene Chemie en Geologie Koninklijk Nederlands Instituut voor Onderzoek der Zee Geschokt en diepbedroefd zijn wij door het overlijden van onze collega Wim Wat een ramp dat hij er met meer is. Wij zullen een gezellige en sociaal bewogen collega missen. Wij wensen Mieke, de kinderen en familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Personeelsvereniging NIOZ De plotselinge dood van Dr. ir. Wim van Raaphorst laat ons in diepe verslagenheid achter. Wim van Raaphorst is er ineens met meer. Er blijft een grote leegte achter. Wim was uniek als we tenschapper, als expeditieleider, als organisator en als sociaal sterke en bewogen collega. Hij was de spil van zijn grote afdeling Mariene Chemie en Geologie en van groot belang voor het NIOZ als geheel. Wij zullen hem vreselijk missen. Hij is onvervangbaar. Onze gedachten gaan nu vooral uit naar Mieke, Guus, Renske, Elske, zijn ouders en andere fa milieleden. Wij wensen hen heel veel sterkte. Directie en medewerkers van het Koninklijk Nederlands Instituut voor Onderzoek der Zee (NIOZ) Geschokt hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van ons bestuurslid Wim van Raaphorst Wij zullen je enthousiasme en inzet missen. Wij wensen Mieke, Guus, Renske en Elske veel sterkte in deze moeilijke tijd. Het bestuur, de trainers en leden van Zwem- en Poloclub Jfh'jSSp Koud en stil werd het. Geschokt en vol ongeloof hoorden wij van het plotseling overlijden van Wim van Raaphorst Vader van Guus, Renske en Elske. In de afgelopen jaren hebben wij Wim leren ken nen als een betrokken en enthousiaste vader Wij wensen Mieke, de kinderen en familieleden heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Leerlingen Schoolteam Medezeggenschapsraad Ouderraad van de dr. Jac. P. Thijsseschool Wij wensen Guus en zijn familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Je mentorgroep Wij wensen Renske en haar familie heel veel sterkte toe de komende tijd. Leerlingen en mentor Klas 2A Wim van Raaphorst Vader van Guus en Renske, leerlingen van onze school en echtgenoot van Mieke, lid van de medezeggenschapsraad van onze school is door een noodlottig ongeval plotseling overleden Wij wensen Mieke, Guus, Renske en Elske alle sterkte en kracht bij het verwerken van dit verlies. Namens personeel en medezeggenschapsraad van O.S.G. De Hogeberg. H. de Vries, rector B Heijnen, voorzitter MR Streep zijn naam niet door, Al is hij tot stof vergaan. Streep zijn naam met door, Alsof hij nooit heeft bestaan Door een noodlottig ongeval is tot onze droefheid veel te vroeg van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvaderen lieve opa Rikus Bakker A 8 mei 1941 t 6 november 2002 - Amsterdam - Weinig woorden, wel graag plagen dat is zoals wij hem zagen. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Jenny Hans en Conny Pieter, Nikki, Sacha Rikus en Wendy Désirée, Michelle Lia en Martin Olivia, Eveline Mitchell t, Kevin t Wethouder Steinmetzstraat 96 1107 CC Amsterdam Rikus is overgebracht naar uitvaartcentrum „Watergraafsmeer" van de Coöperatie PC aan de Zaaiersweg 2 te Amsterdam, alwaar geen be zoek. De teraardebestelling zal plaatsvinden woensdag 13 november om 14 00 uur op begraafplaats „De Nieuwe Ooster", Kruislaan 126 te Amsterdam Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Zeg me dat het met zo is Zeg me dat het niet waar is... Geschrokken zijn wij door het plotseling over lijden van een echte Amsterdammer Vader Bakker (Rikus) We zullen zijn belangstelling, vrolijkheid en op rechtheid erg missen en wensen Moeder Bakker, haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Je Texelse „kinderen" Carlo, Carien, Hans, Inge, Rob, Erma, Jackelien, Rob, Petra en kinderen 11 november 2002 zijn onze ouders Dit vieren wij zondag 24 november in restaurant Theodorahoeve. De receptie is van 16.30 tot 18.00 uur. Sarina, Marianne en Annette

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 3