;3randweervrouw wordt politieagente in Den Helder U m 9 "s Morgens weet je niet wat je 'smiddagste wachten staat' T E X E LS E^COURANT je voelt je lekker na afloop' .TEXELSE COURANT1 G-team kansloos tegen koploper wegen voor diabeten bij Sportservicebureau Eilandcompetitie volleybal Wat ik zeggen wou. Blikvanger BEZORGERS Goed herstel volleybalsters Tevoko Geen krant gekregen? Bel uw bezorger VRIJDAG 8 NOVEMBER 2002 nig Texelaar heeft niet zo'n ge dunk van Den Helder. Zeker I als het om de veiligheid gaat. el treinreizigers die 's avonds de nsluiting met de bus missen, rven 's avonds niet meer naar de ot te lopen. Petra Vlaming er- et er zelf ook niet gek op te zijn. ;h is ze sinds 13 september litieagente in de stad die op het bied van criminaliteit een repu- ie heeft hoog te houden. De (else heeft er haar draai gevon- i. 'Geen dag hetzelfde, 's Mor is weet je niet wat je 's middags iat te wachten.' il Texelaars kennen de 33-jarige lelse uit de Prins Hendrikpolder de vrijwillige brandweer, waar- ir ze al een jaar of elf uitrukt voor mdies, verkeersongelukken en lere calamiteiten. Anderen kennen ir van de Hema. waar ze een hele js heeft gewerkt. 'Ik wilde wel vs wat anders. De politie heeft me ld al getrokken, maar het was er »t van gekomen. Een paar jaar »den heb ik maar eens zo'n briefje evuld. Het bleef maar kriebelen, afwisseling, het onverwachtse en uitdaging spreken me aan. Ik eg een informatiemap thuis, met irlei formulieren. Ik heb het inge- en werd een ti|dje later uitgeno- d om te komen. Dan ga je door de len Eerst allerlei keuringen. Op chologisch, medisch en sport lied. Toen ik daar goed doorheen gerold, begon in het voorjaar van II de opleiding in Amsterdam. Ik nog het geluk dat het een lerhalfjarige studie was. want te- woordig duurt het vier jaar.' Ze est flink aan de bak. 'Achttien mden lang op en neer pendelen. eerste boot heen en 's avonds ig En dan nog flink wat huiswerk. ien. Best een intensieve tijd.' ens haar opleiding kwam ze in raking met allerlei facetten van politiewerk. 'Veel theorie. Over skennis, verkeer, milieu en andere en. Maar ook de praktijk. Zoals opnemen van aangiftes. Ik kreeg surs tegenover me, die deden if ze waren bestolen of wat dan Acteurs werden ook ingezet bij omgaan met conflicten, het afne- i van verhoren en anders situa- Ze deden het zó goed, dat het net echt leek Tijdens een stage liep ze voor het eerst in het uniform van de politie, 'Er wordt dan op een an dere manier naar je gekeken. In het begin droegen we nog geen wapen. Vooral kinderen viel dat op "Die heeft nog geen pistool", zeiden ze dan. Tij dens de tweede stage hadden we alles aan de riem hangen. Zo'n wa pen op zak is toch wennen. Ik hoop dat ik het nooit hoef te gebruiken We hebben ook pepperspray. Dat is ge meen spul Tijdens de opleiding kon ik ook een spuitje in m'n oog krijgen, maar ik heb beleefd geweigerd. An deren deden het wel. Ze gingen com pleet van de wereld en konden niets meer. Wel effectief.' Toen haar aan het eind van de oplei ding werd gevraagd een voorkeur aan te geven in welke plaats ze zou willen werken, koos ze voor Den Hel der. 'Het is lekker dicht bij Texel, waardoor ik hier kan blijven wonen en - alleen in mi|n vrije uren - bij de brandweer kan blijven. Dat is voor mij best belangrijk. Ik moet wel zeggen dat ik het tijdens mijn stage in West- Friesland enorm naar mijn zin heb gehad. Het is plattelands, de mensen zijn er een stuk gemoedelijker. Maar het is ook te ver weg. Ik had ook voor Texel kunnen kiezen, maar hier ge beurt niet zoveel. Dat vind ik zonde van alle kennis die ik tijdens de op leiding heb opgedaan Den Helder is om te beginnen een lekkere stad. Je maakt er veel mee. Het vormt met Texel één district, de kans is best aanwezig dat ik af en toe op het ei land een dienst draai.' In Den Helder gaat ze vooral de straat op. 'In eerste instantie nog met een ervaren agent, later is het de bedoe ling dat ik ook alleen op pad ga Haar wijk omvat De Schooten, de Tuin- en de Visbuurt. Het oudere stadsdeel dus, niet de nieuwbouw met de be ruchte Falgabuurt. 'De meeste tijd zitten we in de wijk, maar bij een spoedmelding komen we daar ook buiten.' Den Helder staat bekend als een cri minele stad. 'We hebben laatst die schietpartij met die taxichauffeur ge had en er zijn heel veel inbraken in auto's en diefstallen van auto's. Die zijn bijna aan de orde van de dag. Toen die taximoord plaatsvond had ik geen dienst, maar op het bureau zijn we er wel overgebriefd. Er is een uit- 'o! lei sïc Petra Vlaming: 'Kennis die ik heb opgedaan soms goed van pas. gebreid onderzoek gestart. We ko men in dit werk de nodige agressivi teit tegen. Bijvoorbeeld 's nachts in de Koningsstraat. Daar willen opge schoten uitgaanders elkaar nog wel eens te lijf gaan. Laatst liep het uit de hand en zijn we er met een ploegje op afgegaan. Er was ook een politiehond bij, dat maakt wel indruk op de men sen. Uiteindelijk hebben we nog zo'n amokmaker meegenomen naar het bureau om wat af te koelen.' Bij het politiewerk hoort ook het ver horen van verdachten. Daarmee heeft ze haar eerste ervaring inmiddels opgedaan. 'De verdachte had ver schillende brandjes op zijn kerfstok. We zaten nog amper of hij bekende bij de brandweer komt me bij het politiewerk (Foto Getart) Timmerman) al. Ik dacht nog: wacht nou even tot mijn collega er bij komt zitten. Maar hij begon meteen te praten, er was geen houden aan. Er zijn ook verho- Veel Texelaars vinden Den Helder een onveilige stad. 'Als je vroeger een tussentrein had, dan ging je gewoon lopend naar de boot. Maar nu zijn er veel Texelaars die dat 's avonds ab soluut niet meer durven. Ik ben er zelf ook niet gek op om daar in het don ker te lopen Als je die grote groepen jongeren 's avonds in het winkelcen trum ziet rondhangen, dat is ook best wel beangstigend. Maar als je hier op Texel op vrijdagavond kijkt, dan vind ik het er ook niet op vooruitgegaan Dan zie je ook van die groepen. In de wijk De Schooten in Den Helder wil len we er wel iets aan gaan doen. Maar het valt niet mee. Je moet er al in een vroeg stadium mee beginnen. We hebben wel eens een jochie uit een schoolklas geplukt. Dat maakt dan best indruk op leeftijdgenootjes. Daar gaat een preventieve werking vanuit.' Om kinderen te behoeden voor misstappen in hun latere leven gaat ze nu en dan voor de klas staan. Dat hangt samen met het school adoptieplan, waarbij agenten op re gelmatige basis de jeugd bijpraten over politiewerk en aanverwante za ken. Aan afwisseling heeft de politie agente geen gebrek. 'Je maakt hier van alles mee. Bijvoorbeeld een winkeldief die verpakkingen had ge opend. Hij had de mayonaise uit tu bes in plastic zakjes gespoten en koffie ook in een zakje gedaan Dat soort dingen. Een rare manier van winkelen. Je komt in dit werk allerlei bijzondere mensen tegen, ook be ruchte Eergisteren kwamen twee collega's terug op het bureau met een groot mes. De eigenaar had gevraagd of de politie het in beslag wilde ne men, anders ging hij er misschien rare dingen mee doen Op een morgen per. Mijn collega zei toen: ik hoop dat er vandaag wel wat meer actie komt. Diezelfde dag werden we bij een do delijk ongeval geroepen Een vrouw van een jaar of tachtig was van haar fiets gereden. Ze had geen schijn van kans. Het enige dat ik kon doen was de hand van haar man vasthouden. Hij was ontroostbaar. Op zo'n mo ment probeer je toch wat voor hem te betekenen.' 'Regelmatig worden we ingeschakeld bij burenruzies en relatieproblemen. Of bij overlast. Tijdens de opleiding zijn we er in getramd, maar elke situa tie is weer anders. Laatst was er een opstootje bij het station, toen een jongen een splinternieuwe trein met graffiti had bespoten Hij was amper veertien jaar. Het komt nogal eens voor dat we te maken hebben met jeugd uit die leeftijdscategorie. Ik denk dan die zijn van dezelfde leef tijd als de jongens en meisjes waar mee ik op Texel met de jeugd brandweer werk. Gelukkig gedragen die zich heel anders. Dat gaat heel goed.' Ze traint de Texelse brandweerjeugd een paar keer in de maand 'Doordat ik zowel politieagent als bij de brand weer ben, ga je toch op andere din gen letten. Als ik als politieagent bij een ongeval ben, kijk ik hoe de brandweer het doet en als ik op Texel voor de brandweer ergens ben. let ik op hoe de politie hier te werk gaat. Dat gaat automatisch. Bij dat onge luk aan de Westerweg vroeg politie agent Jos Berbee bij wi|ze van grap welke pet ik nu eigenlijk op had. Van de politie of van de brandweer? Ken nis die ik heb opgedaan bij de brand weer komt me bij het politiewerk soms goed van pas Laatst troffen we bijvoorbeeld een vat aan, waar jon gelui het deksel van af hadden ge- ren waarbij het veel stroever gaat. Iemand goed ondervragen is best moeilijk. Verdachten zijn met verplicht om te praten We hadden er ook een tje die eerst een advocaat wilde en als die er met was de rechter-commissa- kregen we een melding over iemand die doodsangsten uitstond. Afgaand op de melding leek er héél wat aan de hand, maar ter plaatse bleek dat iemand bang was van een wat groot uitgevallen spin Dat was een afknap- draaid. Bij de brandweer ben ik ge traind in het omgaan met gevaarlijke stoffen. Dat stap je toch anders op zo'n klus af.' De G-voetballers van Texel'94 heb ben zaterdag op eigen veld tegen koploper WSV'30 niet voor een ver rassing kunnen zorgen. De tegen stander uit Wormer was een stuk sterker en won met 1-6. Texel'94 moest het stellen zonder Jan Frans Haveman, die aan de training van maandag een dikke voet had overgehouden en nog niet kon spe len. Keeper Chris Zijm moet voorlo pig rust houden en keert pas na de winterstop terug in het team. Zijn plek onder de lat werd opnieuw ingeno men door Chiel Dreessens. De thuisploeg ging goed van start te gen WSV, dat twaalf punten uit vijf wedstrijden had verzameld en alleen had verloren van de nummer twee, KGB. Danny Splinter had eigenlijk 1 - 0 moeten scoren, maar hij schoot ra kelings naast. Even later kreeg Paul Bakker twee kansen. Eerst schoot hij te zacht op doel, daarna ging de bal net voorlangs. Helaas voor Texel'94 zag Bakker daarbij met dat Robert Eelman er een stuk beter voor stond. Halverwege de eerste helft kwam WSV op voorsprong dankzij een doelpunt van de aanvoerder. Toch kon Texel'94 de schade aardig be perkt houden. Keeper Dreessens ver richtte goed werk. Eenmaal had hij assistentie nodig van Raymond Mol anus, die de bal van de doellijn haalde. Na rust was het snel gedaan met het verzet van de Texelaars. Een hard schot m de kruising en twee momen ten van onoplettendheid zorgden er voor dat het binnen een mum van tijd 4-0 stond. Theo Franchimon scoorde op fraaie wijze tegen (4-1), maar daarna liep WSV uit naar 6-1. Pas daarna liet de koploper de teugels vieren, waardoor Texel'94 nog een handvol kansen kreeg. Jimmy Pomah en Robert Eelman schoten beiden eenmaal te zacht, terwijl Franchimon naast en over het doel schoot. Zaterdag speelt het G-team in Geuzenveld tegen Eendracht 2, waarvan thuis met 5-2 werd verloren. egend met armen en benen «n' ze heen en weer door het er. Soms de armen bewegend, weer gestrekt en dan weer met Iers in de handen. 'En we lopen naar overkant', zegt leleidster Conny Joling als de ep aan de rand van het bad is igekomen. Een volgende oefe- 3 ligt in het vooruitzicht. Is drie weken kunnen mensen diabetes (suikerziekte) op Texel programma volgen van het re gestarte Sportservicebureau de gemeente om te sporten. Ze nen meedoen met lopen, fitness jquajoggen. Dat laatste wordt op nsdagochtend gedaan in zwem- Calluna in De Koog. Onder lei- jvan Joling van het Sportservice- ;au doen de deelnemersters irse oefeningen, waarbij aan de ditie wordt gewerkt. Ook wordt ir het bewegen veel glucose (sui- verbrand, waardoor de bloed- erspiegel omlaag gaat. Het aam heeft daardoor tijdens het «ten minder insuline nodig heeft, tiensen met diabetes wordt insu- (nodig om glucose in het lichaam aten verbranden) niet goed meer gemaakt of de insuline functio- irt niet goed meer. zogeheten wetbelts op de rug tegen de deelneemsters zich door water. De beits zorgen ervoor dat echtop in het water de oefeningen men doen. Deelneemster Ruud )ler zegt zich na afloop lekker te ilen. 'Je merkt het. En het heeft samen met het lopen en fit sen, ook geholpen om twee kilo it te raken.' Deelneemster Rinske Duyverman heeft van dat laatste min der kunnen merken. 'Er komt niets bij. maar er is ook niks vanaf gegaan.' Overgewicht kan een van de gevol gen van diabetes zijn. Kooler vindt het ook prettiger om met andere mensen die suikerziekte hebben om te gaan. 'Dan kun je toch over be paalde dingen praten.' Het bewegingsprogramma werd op gezet door Diabetesvereniging Ne derland en het Sportservicebureau van Den Helder. Het bureau op Texel nam het over. Het programma loopt tot in december. Volgens Joling is het de bedoeling dat mensen die door willen zich volgend jaar aansluiten bij verenigingen. 'Het is de bedoeling dat dit wordt geïntegreerd in wat er al is. Maar stel dat de groep straks zegt dat ze doorwil met deze och tend, dan moeten we kijken of daar misschien een mouw aan te passen is.' In totaal doen negentien mensen, die aangesloten zijn bij Diabetes vereniging Nederland afdeling Den Helder, mee aan het programma. Elf aan het aquajoggen, zeven aan het wandelen dat Betsie Verhoeven op maandag op de wielrenbaan verzorgt en acht aan de fitness in de sport school in Oudeschild. Dat wordt op vrijdag gegeven door Catharina van Beurden. Dit jaar hoeven de mensen niet te betalen voor deelname. Volgens Joling is het de bedoeling dat vol gend jaar wel een bijdrage wordt ge leverd. Kooler zegt dat er graag voor over te hebben. Duyverman is van plan ermee te stoppen na december. 'Ik heb op woensdagochtend ook nog gym.' Programma dinsdag 12 november Veld A, gemengd 18 30 Rab-Tatenhove 2 Bocksberg 19.15 Bocksberg-Zandbank Rab 20.00 Swier-Rabobank L&R 20.45 De Wit-L&R Swier 21.30 Lindeboom-Beverdam 2 De Wit 22.15 Albert H.-NIOZ (g) Beverdam 2 Veld B, heren/dames 18 30 Rival-Smash'68 Bruintje Beer 19 15 Beverdam 1-Bruintje B. Otto's 20.00 Wiersma-Otto's Beverdam 1 20.45 NBC-Salon Martine Wiersma 21.30 Piranha-De Knm Salon Martine 2215 Sportshop 2-Cocky's De Krim Veld C, dames 18.30 Sportshop 1 -Natuurw. Klif 12 19.15 Klif 12-Westerl. Sportshop 1 20 00 B&B-Dros Eierlandsche Huis 20.45 Eierl. H -Haarstudio B&B 21 30 Jozefsch -Timmer lepe de Boer 22.15 lepe de Boer-Durper D. Jozefsch. Wedstrijdleiding: Willem let (tel. 315194/319436) Uitslagen 5 november Agrifirm-OSG 2-1; TESO-Super de Boer 0-3; Texelse Autocentrale-NIOZ heren 0-3. Kobeko- Tatenhove 1 1 -2; In den Grooten Slock-Cocky's Kapsalon 0-3; Maarco Bouw-Paal 28/De Krim 0-3; Slagerij Beverdam 2-Albert Heijn 0-3: NIOZ gemengd-Langeveld en de Rooij 0-3; De Linde boom-De Wit Installatietechniek 0-3; Rabobank-Tatenhove 2 3-0; Kevermuseum De Bocksberg-Bouwcenter Rab 3-0; Zandbank- Swier Groente Fruit 0-3. De Krim-Wiersma Meubelen 2-1; Piranha-Salon Martme/De Oor zaak 1-2, NBC Eelman Partners-Otto's Tweewielershop 0-3; Haarstudio-Timmer's Bakkerij 1 -2 Durper Drup-Eierlandsche Huis 2- 1; Slagerij lepe de Boer-Jozefschool 3-0. nv^ntc^ci. Boiien »«B»t*ocnJeJijkhrnJ Je rrxUctrc Na de familieberichten in de Texelse Courant lees ik altijd graag het stukje van Dana Rover. Tot mijn verbazing was ik ditmaal zelf onderwerp van gesprek. Ik moest er om lachen en was blij dat het Texelaartje was 'blij ven hangen' Want dat is toch het doel van reclame. Ik wil Dana bij deze uitnodigen voor een ophelderende avond. Dan voor haar geen ondoordringbare bruine ogen vol minachting, maar blauwe die tot niets anders verplichten dan een gezellige avond en iets te creë ren wat altijd mooier is dan mijn werk stuk. Dat ik vind dat er meer is tussen he mel en aarde en dat ik dat ook uit draag, moet je maar op de koop toe nemen. Ik heb de dames nooit horen klagen als ik uitleg gaf aan bijvoor beeld de term 'advent'. Ik verzeker je dat je om 23.00 uur net zo voldaan in de auto stapt als na een strand wandeling met ijsbeertje in de serre van Paal 9. Maar ik wil je ook waarschuwen, want die workshops zijn net als de Wampex. Verslavend. Erna Tromp-Tuinema, Oudeschild. Cjrocn 'ZwarL-Jexels in het harL. Kaarten en cadeaus van Unicef zorgen voor blije gezichten? Vraag onze nieuwe catalogus aan, a x» w bel (070) 333 93 00 (KW (tijdens kantooruren) HV www unicef nl giro 121 TT 'sen met diabetes doen sinds een paar weken mee aan een bewegingsprogramma van Sportservicebureau Texel. IFoto Jeroen van Uallum) Tegenstander Madjoe 2 trof het slecht in de wedstrijd tegen het eerste damesteam van volleybal vereniging Tevoko. De Texelaars waren gebrand op een goede pres tatie na de thuisnederlaag tegen Krovo en sloegen genadeloos toe. De Texelse selectie trad weer bijna volledig aan, met Marian Boekei en Monique Leijstra als wisselspeelsters op de bank. In de eerste set was de passing bij Tevoko slecht verzorgd, maar dankzij de hardwerkende Connie Joling kwamen de dames toch nog veelvuldig aan een knappe aanval toe. Verdedigend bleken de ervaren dames uit Enkhuizen heel wat in hun mars te hebben. Langere ralleys wist Madjoe geregeld winnend af te sluiten. De setwinst was echter voor Tevoko, nadat invalster Marian Boekei voor enige rust in de verde diging had gezorgd. In de volgende sets draaide Tevoko bij vlagen als vanouds. Vele aanvallende variaties konden dankzij een betere pass wor den uitgespeeld. Aglaia Westra on derscheidde zich op de linksvoor positie als een agressieve aanvalster. Vele punten scoorde ook Sara Visee. Madjoe bleef verdedigend goed te genstribbelen, maar kon aanvallend geen vuist maken tegen de goed blokkerende Céline de Graaf en Cora Siemeling. Met de zoveelste harde smash van Ivette de Ruyter werd de wedstrijd met 4-0 gewonnen. De vijf winstpunten brengen Tevoko weer in de bovenste helft van de ranglijst. Het tweede damesteam begint zijn draai in de promotieklasse te vinden. De doelstelling is af en toe punten te sprokkelen en zich op deze manier in deze klasse te handhaven. Van WSOV werd verloren, maar dat ge beurde pas na vijf spannende sets (26-24, 21-25, 25-11, 22-25 en 12- 15), waarmee de meiden bewezen dat ze niet zomaar over zich heen laten lopen. Het derde team moest zich voor de tweede keer op rij zonder coach zien te redden. Tegen Polissport werd met een vrij verrassende opstelling be gonnen en dat leverde winst in de eerste set op (26-24). Polissport speelde stabiel maar niet verrassend. Toch raakte Tevoko in de tweede set al snel op een grote achterstand. Deze ging ten slotte met 24-21 ver loren. In de volgende set werd het oude niveau gehaald, maar de vierde set werd weer verloren, zodat een vijfde uitsluitsel moest geven. Het bleef spannend tot het einde, maar Tevoko trok aan het kortste eind, zo dat Polissport met 3-2 won. Navraag van onze correspondent leert dat de coach de volgende wedstnjd weer aanwezig is. Het vierde damesteam, ten slotte, won glansrijk met 24-19,25-7,25-22 en 25-20. Naam Peter van Heerwaarden John v. Heerwaarden Henk van Heerwaarden Madeion Hin Erik van Es Jacolien v.d. Meer Petra van Es John van Heerwaarden Ada Huisman A. van Tongelen R. Barhorst Joost Bakker T. Siersma Sacha van der Velden Marian Krotje Danny Plaatsman Maikel v.d. Gracht Nanda Boerhorst Johnny Hin C. Broekman Jorieke Meijer Bart Klaassen D.M. Boon-Dijker Stefan Bremer S. Koopman-Grit J.P. Buijsman J. Hillen Kees Winter Eveline Veeger T. Witte-de Vries Danny Goènga Tobias van der Zee Duco v.d. Kuijl Jorina Hooyschuur Route Den Burg A. 31 Den Burg A1. 31 Den Burg B. - 31 Den Burg C. 31 Den Burg D 31 Den Burg E. 32 Den Burg F. 31 De Zes, Bg Houtstr.. Houtwg., Witte Kruisln., Kogerwg./Kogerstr. 1-57/2-74 Jan Reystr. 31 De Mars (oudste deel en fase 3), Spinbaan 31 De Mars v.a. Buytengors. Sluyscoog, Verlaet, Korfbaeck. Duykerdam, Middelton 31 Oudeschild. Schilderweg 249-296 31 Den Hoorn 31 De Koog. Bosrand weg t/m 227 en Pontweg 234 en 236 31 De Cocksdorp 31 Oosterend 31 De Waal 31 Westerw Akenbuurt, J Ayeweg, Hemmerkooi 31 Keesomlaan vanaf 45. Pontweg 72 - 95. Leemkuil, Zuid-Haffel. Waterw.. Driehuizen 31 Zuid-Eierland en Nieuwlanderweg 31 Midden-Eierland, Hoofdw., Slufterw Oorspr.w., Stengw., Limietw. 31 Eierland. Postw. 132 - 213. Oorsprongw Hollandsew 31 Vuurtorenweg/Krimweg 31 Het Noorden 31 Oost 31 Spangerw., Marsw., Kadijksw Hallerweg, Ongeren, Meiertebos, (Waalen)burgerdijk, Veenselangweg, Oostkaap, Zevfenhuizen 32 Hogeberg, Reijer Keijserstr., Hallerweg 51/55. Schilderw 160-222. Wezenland, Zuidhaffel 49 31 't Horntje, Pontweg 1-68. 31 Rozendijk, Smitsweg 31 Gasthuisstraat vanaf 82... Gerntslanderdijkje, Grensweg, Pontweg 98-110 31 Califormëweg. Pijpersdijk, Pontweg 123- 224, Ruigendijk, Mienterglop vanaf 41. Bosrandw. v.a. 516 31 Kogerweg 31 De Kaai, Genteweg 1-6 even 31 Hoornderw.. Hemmerw., Emmaln 33, De Grie 32 Slufterweg/Zanddijk 31 a 25 73 55 79 20 38 51 66 40 30 20 60 40 30 55 79 44 78 04 43 27 63 93 66 73 06 65 80 89 30 36 95 46 80 55 17 79 08 63 62 64 78 65 86 83 07 88 37 43 75 39 95 57 37 22 29 21 17 53 65 89 15 04 40 16 53 Den Burg A: Stichting Zorgcentrum Texel. Beatrixlaan 1-39 oneven/2-58 even, Binnenburg. Burgwal, P v. Cuyckstraat, Elemert. Gasthuisstraat 1-38. Gravenstraat. Groeneplaats. Hoger- straat. Ada van Hollandstraat, Hollewal, Kantoorstraat, Keesomlaan 9-39; Molenstraat Molen dwarsstraat, Parkstraat, Schilderend 6 en 10. Stenenplaats. Vismarkt, Vogelenzang. Warmoes straat. Weststraat. Weverstraat. Pater Witteplein, Zwaanstraat. Den Burg A1: Beatrixlaan 41 t/m 143 oneven. Noordwester. Schoorwal, Vaargeul, Golfslag, Vloedlijn. Zeebries. Duinreep Den Burg B: Achterom. Bernhardlaan 50- even en 63-121 oneven. Binsbergenstraat, Brouwer straat, Drijverstraat. Marelstraat. Starkenburgh. Thijsselaan, Waalderstraat 45-86. Wilhelmina- laan 37-... oneven 50-120 even. Wilsterstraat. Den Burg C: Beatrixlaan 145- oneven en 60-...even W van Beierenstraat Boogerd Jan Dirkszoord. Gasthuisstraat 33-43 oneven en 48-76 alles. 48-76 Jonkerstraat, Kogerstraat 59- oneven en 76-, even. Lijnbaan. Den Burg D: Wilhelmmalaan 1-35 oneven 2-48 even. Julianastraat. Burdetstraat, Mr Kraaistr.. Bernhardlaan 1-61 oneven en 2-48 even. Tjakkerstr., LieuwstrHof van Geus Den Burg E; Bernhardlaan 123-.. oneven. Maricoweg. Schoonoordsingel. Waalderstraat 2- 48 even en 1-43 oneven. Wagenmakerstraat Den Burg F: Emmalaan 1-44 Haffelderweg, Keesomlaan 1-7. Schilderend 1-143 oneven en 20-146 even. Slingerweg 21-27.

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 9