3 Eierland kan dorpscommissie voortaan rechtstreeks kiezen Familieberichten Stichting wordt omgezet in vereniging Sint-tips mantje Sint-tips mantje .TEXELSE COURANT' Eierlandse Huis Programma volleybal Oversteek plaatsen Nok en goot schuur te hoog Snelheidscontroles Inleveren klein chemisch afval 60 75 jaar! Texelaartjes Schoenen "TKode VRIJDAG 29 NOVEMBER 2002 iwoners van De Cocksdorp en uid- en Midden-Eierland kunnen anaf volgend jaar een deel van un vertegenwoordigers in de orpscommissie van Eierland ichtstreeks kiezen. Als eerste op et eiland verandert de commissie an een stichting in een vereniging, et systeem dat alleen organisa- es in de noordkop vertegenwoor- igers naar voren schuiven voor de orpscommissie, wordt daarmee eels losgelaten. iommige groepen voelden zich ndervertegenwoordigd. omdat het e aor hen moeilijk was om in de com- nssie te komen', zegt Sikke ten a mg, voorzitter van dorpscommissie, e dorpscommissie van Eierland loet volgens de statuten bestaan uit ertegenwoordigers van de Vereni- ■ng Gemeenschap Eieriand (VGE), et Aktiecomité, verenigingsgebouw 5 ethel, de Anbo, de ondernemers- x ereniging en de buurtverenigingen el an De Cocksdorp en Eierland. Voor ndere stromingen zat de dorps- a ommissie min of meer op slot. Ten rug: 'Er zijn bijvoorbeeld mensen :e éénrichtingsverkeer willen in het i( orp, maar doordat zij geen lid wa in van een van de organisaties, kon- en zij geen plaats nemen in de orpscommissie.' B( i de nieuwe opzet krijgt de dorps- jli ommissie een verenigingsbestuur jij at door de bevolking wordt geko- is en. Het bestuur wordt opgedeeld in «i ebonden en niet-gebonden plaat- rg en. Het Aktiecomité, Bethel, de nbo en de ondernemersvereniging Jl riigen elk een gebonden plaats, >o /aardoor zij in ieder geval verzekerd a lijven van vertegenwoordiging in de a! orpscommissie. Dat geldt ook voor Ie voorzitter en de secretaris/pen- mgmeester die niet namens een or- pnisatie in de dorpscommissie zit- an. Ie vertegenwoordiging van de buurt- erenigingen verdwijnt en met de E 'GE. waar ook veranderingen wor- e( len doorgevoerd, wordt een andere ijk elatie aangegaan. Daardoor ont- taan twee niet-gebonden plaatsen, laarvoor iedereen uit Eierland zich «schikbaar kan stellen. Ten Brug: e Het is dan aan de inwoners om een o iuze te maken. En mensen die zich andidaat willen stellen, moeten een lub om zich heen verzamelen die op en wil stemmen.' Voor de gebonden lestuursfuncties moeten de vereni- lingen meerdere kandidaten aandra- ien, waaruit de bevolking eveneens ien keuze kan maken. )e dorpscommissie moet volgens de Het geschil tussen de gemeente en de Vereniging Gemeenschap Eierland over de renovatie van het Eierlandse Huis zal de veran deringen bij de VGE en de dorps commissie niet in de weg staan. Volgens voorzitter Sikke ten Brug van de dorpscommissie neemt de nieuwe stichting Eierlandse Huis als rechtspersoon die zaak over van de VGE, de huidige ei genaar van het dorpshuis. De gemeente en de VGE hebben een conflict met elkaar over de afhandeling van de kosten. Door dat de verbouwing een half jaar later begon dan gepland, ont stond er een tekort van €38.571,-. Het gat werd gedicht door de renovatie van het dak boven de gymzaal (begroot op €68.067,-) uit te stellen Als het dak alsnog zou worden gerenoveerd, zou de gemeente een nieuwe investe ringssubsidie doneren. De rest van het benodigd geld zou de VGE zelf bij elkaar moeten sprok kelen. De vereniging ging niet akkoord met dat voorstel en te kende beroep aan bij de be roeps- en bezwarencommissie. Burgemeester en wethouders verklaarden dit ongegrond. De zaak ligt inmiddels bij de bestuursrechter. De Stoffenman v/d markt worden van de nieuwe stichting. Als de dorpscommissie. Met presenta- ,s maandag 2/12 weer op derde bestuurslid is Nelie Wetsteen ties en veel uitleg wist de voorzitter de markt met lappenen gevraagd. de neuzen dezelfde kant op te krij-1 a/d meter De dorpscommissie nieuwe stijl stelt gen. De algemene ledenvergadering in de toekomst jaarlijks het jaarplan van de VGE en de dorpscommissie vast op basis waarvan de stichting hebben inmiddels unaniem hun toe- het Eierlandse Huis moet besturen, stemming gegeven. Burgemeester Na een jaar wordt bekeken of het en wethouders, voor wie de dorps- allemaal goed is verlopen', aldus Ten commissie de officiële gesprekspart- die manier hoopt de dorpscommissie Brug j0( die tgd mag de stichting het ner is, zagen er geen bezwaar in. De k. gevr paardrij-cap voor meisje (8 jr.). Tel 06- 20211100 Cadeaubon' Sportschool Texel! Toverdoos van Harry Pot ter nu 17.50 bi] Voordeel- land Oudeschild, 322398 www.welder-shop.nl Ver koop van alle producten voor de recreatievaart. Te gen zeer scherpe pri|zen. De Vang 9. Oudeschild. Tel. 322311 van VOC-|aar Texel A s zondag van 12 00 tot 16 00 uur MJM Oudeschild Surprises? Bij Elckerlijc, Burgwal 2, vindt u ze wel licht! T.k. Tel gevr antieke kast. 06-22176480 een slagvaardiger dorpshuisbestuur he|emaa| ze|f doen Qat betekent dat administratieve rechter onderzoekt Meemaken? De^afsluiting te krijgen en een dreigend tekort aan zg mger s|agkracht kHjgt, omdat er momenteel of er nog betrokkenen zijn bestuursleden in de toekomst te on- mincier mensen inzitten die met tel- die (financieel) kunnen worden bena- dervangen. Ten Brug: 'We hebben nu keng dg |eden hoeven ,e raadplegen.' deeld door de wijzigingen. Als ook de nog veertien bestuursleden nodijj Vo|gens jen Brug is er bewust voor rechter zijn fiat geeft, kunnen de ver voor de dorpscommissie en de VGE. gekozen dorpscommissie en anderingen officieel worden bekrach- Straks zijn het er nog maar negen st|chtingSbestuur van het dorpshuis tigd bij de Kamer van Koophandel Vier minder voor het bestuur van het als twee afzonderlijke rechtsperso- Ten Brug verwacht dat in het eerste dorpshuis en de secretaris/penning- nen in stand te houden. 'Volgens de kwartaal van 2003 de oprichting van meester van de dorpscommissie notaris was het niet verstandig ze de nieuwe vereniging en de nieuwe wordt straks ook secretaris/penning- samen te voegen. Als één failliet zou stichting een feit is. Verderop in 20031 Terugkijken'? meester bij de stichting.' Dit wordt gaan, zou dat doorwerken op de an- moeten dan voor het eerst verkiezin- een betaalde baan in verband met derEr werd ook bewust voor geko- gen voor de dorpscommissie worden alle werkzaamheden die de baan met zen de bezetting van de nieuwe stich- gehouden. Tot die tijd worden de zich meebrengt. Voormalig ting niet gelijk op te laten gaan met huidige leden van de dorps gemeenteambtenaar Ger Praamstra de bezetting van de dorpscommissie, commissie bij akte benoemd als be is ervoor gevraagd. Ten Brug: 'Hij is 'Stel dat je een situatie krijgt waarin stuursleden van de nieuwe vereni- al jaren betrokken bij het Eierlandse de dorpscommissie van het ging. Dat zijn Sikke ten Brug Huis en hij kent ook de situatie uit het stichtingsbestuur af wil. Dan zou je (voorzitter), Sieme Dijkshoorn (Mid- verleden.' Omdat Praamsta in Deri jezelf moeten wegsturen.' den-Eierland), Cees Hooyschuur (Zuid-Eierland en de Bethel), Erwin Neuzen van der Linde (VGE), Anneke de Lugt Ten Brug lanceerde zo'n twee |aar (Aktiecommitee) en Hans Zuidema geleden voor het eerst zijn ideeën om (ondernemersvereniging). Notaris H. de structuren van de dorps- Kooi begeleidde de dorpscommissie commissie en de VGE te wijzigen. Dat bij het uitwerken en doorvoeren van leverde aanvankelijk veel weerstand de wijzigingen. Ten Brug: 'Dat was onder de achterbannen van de orga- erg prettig, want hij dacht ook met nisaties die vertegenwoordig zijn in ons mee over wat het beste zou zijn.' kilo rood kokende stoofperen fwinterriet) nu -. L. Huisman Fruit- kwekerij De Veen, tel. 06- 22030389. Idee voor Sinterklaas: een cadeaubon van Schoon heidssalon Els van der Slikke. Noordwester 50, tel 314287. Foto tentoonstelling VOC-jaar Texel. A.s. zondag van 12 00 tot 16.00 uur. MJM Oudeschild Sisa, spannend jeugdboek van Joyce Pool, Voor €13.95 in Het Open Boek. (IM-Texelaartje) Burg woont, wordt in de nieuwe sta tuten van de vereniging dorps commissie opgenomen dat niet alle bestuursleden per sé uit Eieriand hoeven te komen. Henk Gieze, voor malige voorzitter van de VGE en voor zitter van de bouwcommissie die de renovatie van het Eierlandse Huis be geleidde, is gevraagd voorzitter te Te huur aangeb woon winkelruimte in Den Burg. Reacties br.o.nr. 1868 aan bur. Tex Crt., Spinbaan 6. T.k.: geheel elektrische Fitform fauteuil, i z g.st. tel 321389/06-27368025. van af zaterdag Inschrijven? Videofilm 400 jaar Oudeschild. A.s. zondag van 12.00 tot 16 00 u. MJM Oudeschild. statuten uit tenminste vijf personen bestaan. Ten Brug streeft ernaar het aantal leden op zeven te houden. 'Het zouden er meer mogen worden, maar het moet ook bestuurbaar blijven.' In woners van de dne woonkernen hoe ven in principe geen lid te zijn van de vereniging om stemrecht te hebben bij de samenstelling van de dorps commissie. Voorwaarde is wel dat ze achter de Ruigedijk wonen. VGE De VGE, eigenaar van het Eierlandse Huis, wordt veranderd van een vere niging in een stichting die officieel de naam Stichting Tot Exploitatie van het Eierlandse Huis krijgt. Die nieuwe stichting wordt aangestuurd door de nieuwe vereniging. Mensen die lid zijn van de VGE kunnen hun lidmaat schap laten overzetten naar de nieuwe vereniging, zodat ze hun zeg genschap over het dorpshuis hou den. Het aantal bestuursleden wordt te ruggebracht van zeven (nu bij de VGE) naar drie (bij de stichting). Op Dinsdag 3 december Veld A heren 19 15 Zandbank-B. Rab Tatehove 2 20.00 Tatehove 2-Swier Zandbank 20.45 Lindeboom-NIOZ H Swier 21 30 SI Beverdam 2-De Wit Linde boom 22.15 L&R-AH de Wit Instal. Veld B Gemengd dames 18.30 AH-NIOZ Gem Rabobank 19 15 Keverm -Rabobank SI De Boer 20.00 SI. de Boer-Haarstudio Rabobank 20.45 Durper Drup-Jozefsch. Eierl. Huis 21 30 Timmer's bak.-Eierl. H. Durper Dr. Veld C Dames 19.15 Pirahna-Wiersma M NBC Eelman 20.00 NBC-Krim Smash P Kooger 20 45 Smash P. Kooger-Bruintie B Krim 21 30 Otto's Tw -S Martme Smash '68 22 15 Beverdam 1-Smash'68 Otto's Tw Wedstrijdleiding: Daan Dick 320370 315096 Uitslagen Tatenhove 1-Texelse Autocentrale 1-2; OSG - TESO 3-0; Kobeko-12 Balcken 2-1, Agrifirm- CVI 0-3; Maarco Bouw-Sportshop Texel 2 1 -2; Paal 28/De Krim-ln den Groote Slock 0-3. NIOZ Gemengd-De Wit Installatietechniek 2-1Albert Heyn-Lindeboom 3-0, Langeveld de Rooy- Duitse toeristen moeten beter op de verkeersregels bij fiets- oversteekplaatsen worden ge wezen. Daar drong de dorps commissie van Eierland op aan bij burgemeester en wethouders. Voorzitter Sikke ten Brug wees het college erop dat Duitse auto mobilisten vaak remmen bij een oversteekplaats om fietsers voor rang te verlenen. Op de fiets- vriendelijkheid daarvan valt mets af te dingen, maar wel op de mogelijke gevolgen. 'Je loopt het het risico op kop-staart-botsin- gen. Ik rem zelf ook al vaak af als ik een Duitser voor mij zie.' Dorpscommissielid Erwin van der Linde pleitte ervoor de ver keersregels rond fietsoversteek- plaatsen alsnog mee te nemen in een folder die 3VO afdeling Texel en de gemeente afgelopen sei zoen voor het eerst uitbrachten. Daarin werd toeristen erop gewe zen dat op het eiland dezelfde verkeersregels gelden als in de rest van het land. Slagerij Beverdam 2 2-1; Rabobank-Bouw- center Rab 2-1; Swier Groente Fruit-Kever- museum de Bocksberg 2-1; Tatehove 2-de Zandbank 2-1; Keurslagerij Dros-Westerlaken 0-3; Bruintje Beer - de Rival 0-3; Wiersma Meu belen - de Krim 0-3; Smash Piet Kooger - Sla gerij Beverdam 1 0-3. Salon Martme/de Oor zaak - Pirahna 2-1; Otto's Tweewielershop - NBC Eelman Partners 2-1 Het college is met een dwangsom opgetreden tegen een Texelaar die een schuur had gebouwd waarvan de nok en de dakrand (goot) hoger was dan op de goedgekeurde bouw tekening was aangegeven. De afwij king was ook achteraf niet te legali seren omdat het bestemmingsplan geen ruimte biedt voor de afwijkende maten. Er moet dus gesloopt worden. Bij snelheidscontroles maandag in De Waal en Oudeschild heeft de politie verschillende bekeuringen uitge deeld. Op wegen waar maximaal 60 km/uur mag worden gereden werden zes bestuurders op de bon geslin gerd. De snelste reed 86 km/uur. Op de andere wegen werden twee snelheidsovertreders bekeurd, die respectievelijk 96 en 102 km/uur re den. De Ecokar is maandag 2 december op Texel. Particulieren kunnen daar gratis hun klein chemisch afval (KCA) inleveren. Evenals de vorige keer ver wacht Gemeentewerken dat een groot aantal mensen oude verfresten, batterijen, en dergelijken. bij de Ecokar zullen inleveren. Deze hoge opbrengst maakt duide lijk dat de Ecokar in een behoefte voorziet, vooral nu het gemeentelijke KCA depot in verband met de nieuw bouw slechts beperkt is geopend. In verband met de geldende vergun ning en de inrichtingseisen kan het depot helaas niet verplaatst worden naar de tijdelijke gemeentewerf in Oudeschild. In het Texelse telefoon- boekie zijn de standplaatsen en de tijden per dorp vermeld. Bedrijven (en particulieren die met in de gelegen heid zijn om naar de Ecokar te gaan) kunnen voor het inleveren van KCA een afspraak maken via de service- balie van de gemeente, tel. 36 21 11 Onverwacht ging van ons heen, mijn innig liefheb bende man. onze zorgzame vader, onze lieve opa en overgrootvader Jacob Pieter Visser in de leeftijd van 82 jaar. Graft: West-Beemster: J. Visser-Edel Klaas Visser Lida Visser-Tromp Jacob en Carina Pauline. Lucas Nelleke en Ruud Helga en Oscar Sjoerd. Marne Klaas en Petra Morris Groet: Imke de Rijk-Visser Arian de Rijk Kees en Olga Bram, Sjuul, Dorus Joost en Dawn 27 november 2002 Mieuwijdt 8 1484 EE Graft Vader is thuis. Hier is op vrijdag 29 november en zaterdag 30 november van 15.00 tot 18.00 uur gelegenheid tot bezoek. Maandag 2 december om 11.30 uur vindt de crematieplechtigheid plaats in het crematorium Purmerend, Purmerweg 42. Daarna is er gelegenheid tot condoleren. Jos Ik had je nog willen spreken, willen zien. Bomen over je werk, je gezin, je motor misschien. Maar ik begrijp dat dat niet meer kan. Daar baal ik nou van. Het nieuwe jaar mocht jij met halen. Nu ga je nooit meer mee, een rondje om de Zuiderzee. Paul Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de prachtige cadeaus, bloemen en kaarten. Het is voor ons een onvergetelijke dag geworden!! Arco en Marga van der Vis Langs deze weg willen wij u bedanken voor de be langstelling, het medeleven en de bloemen na het overlijden van JANNIE MINNES-VLAMING Onze dank gaat ook uit naar de mensen van de „Thuiszorg", de „Gollards" en ds. Keijser. Namens de familie C.M. Minnes Hij is geboren! Storm Lunar Zondag 24 november 2002 Brenda en Peter Burgerhoutstraat 7 1791 ED Den Burg Vanaf nu zijn we weer thuis. Bel even als je komt, tel. 313219. Cadeaubon? Sportschool Texel! T.k. el. verstelb senioren- bed, te.a.b. 06-20849231 50 wou hij niet weten, wil hij niet vergeten. Gefeliciteerd! Het geluid der eeuwigheid waar de zon in zee verdwijnt als een mistig rood fluwelen bal oranje gloed over lood gri/s blauw waar water overgaat in lucht waar eb en vloed samenkomen en waar de horizon vervaagt in grijze nevelen en brekende golven daar is einde en begin in het geluid der eeuwigheid. Hartverwarmend was uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa LAMBERTUS HEERSCHAP De aanwezigheid van u allen, de woorden, bloemen en kaarten waren voor ons een grote steun en doen ons beseffen dat Bert niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Hiervoor willen wij u hartelijk dank zeggen. Gezien de vele reacties is het onmogelijk eenieder persoonlijk te bedanken. Elly Heerschap-Verstegen Bart, Thera, Pamela, Don Dick, llonka en familie Den Burg, november 2002. Zomaar Mam, van harte gefeliciteerd! INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €4.50 tot cn met 3 regels. Per regel meer: €1.50 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto 12,00,- excl. tekst, alleen voor particulie ren die iets te koop aanbie den. Wij zijn weer open! „De Bewaarplaats", ma t/m za 11.00-18.00 uur, dinsdags gesloten. De Stoffenman v/d markt is maandag 2/12 weer op de markt met lappen en a/d meter. Discman Grundig, €49, bij Voordeelland Oude schild, 322398. - sokken - sjaals - handschoenen - diverse pantoffels - sloffen - heren ondergoed - lederen tassen - polstasjes - lederen portemonnees - wollen inlegzolen - keycords - wollen plaids - paraplu's - schoenlepels - lederen riemen - kadobonnen Vele leuke kerstdecoraties en sieraden. Leuk als Sint cadeau Audrey H&G. Burgwal 45, Den Burg. KSV Kotex bedankt alle leden, medewerkers en middenstanders. Tevens zijn er nog enkele lot nummers af te halen 25, 123, 231, 259, 402, 514, 618, 814, 850. Tussen 16 00 en 18.00 uur, Toon van Haastrecht, 312135 .Allerlei" - De Koog Jas- sen-spektakel. Op alle jacks - jassen (Life-Line - Lammy's) tot €40, korting. Op op. Dagelijks open van 10.30 - 17.00 uur Maandags alleen 's mid dags Dinsdags gesloten. Allerlei" - De Koog. Docente O.S.G. zoekt per gisteren ruim dak met slaapkamers eronder. Help mij snel, want ik kan met zonder Tel. 06-20196141. Ziet u op tegen een klus? Bel voor hulp: 06- 18881033. Toverdoos van Harry Pot ter nu €17,50 bij Voordeel- land Oudeschild, 322398 In het hart van de Wever straat vindt u Kunsthandel Hans van der Klift. Een win kei gespecialiseerd prachtige oude glazen en oude voorwerpen om uw interieur te verfraaien. Te koop aangeboden z.g.a.n. Fiat Seicento Sporting, Abarth 1 1, juli 1999. Sportief rijden, met elektrische ramen, centrale deurvergrendeling, airbag, startonderbreker, km-stand 30 000 Vraagprijs €6000, Tel. 06-18882814 Wo. 4 dec. 20.00 uur Work shop mand met ster. „De Bewaarplaats", nog plaat sen vrij. Tel. 315477 T.k gevr kaapse peking-1 muskus loopeenden. 0223-637367. Bescherm uw schoenen en kleding tegen de winter! Diverse soorten onder houdsmiddelen Mantje Sport. Beerdman, oorlogsverhaal van Neeltje Klumper. Voor €2,50 in Het Open Boek. Wij zijn weer open' „De Bewaarplaats", ma t/m za 11.00-18.00 uur, dinsdags gesloten. Wie heeft mijn mobiele te lefoon gevonden bij het surfstrandje. Tel. 313413 De Stoffenman v/d markt is maandag 2/12 weer op de markt met lappen en a/d meter. Proeven? Scheepskost van VOC-kok Ruud Boom A.s. zondag van 12.00- 16 00 uur. MJM Oude schild Volksverhalen van de Waddeneilanden, nieuwe bundel met oude verhalen voor €7,95 in Het Open Boek. Ondergoed van Helly Hansen of IceBreaker houd je op temperatuur1 Mantje Sport. www.welder-shop.nl Hy- draulische-stuurinrichting/ patrijspoorten/ankers. Opslagruimte voor huis raad. vouwcaravan, voor raad, onderdelen, verhui zing. etc etc. Tel 317007 of 317666. Te koop; haagconiferen Leylandi groene en gele Nu ook mogelijk: oude haag of boomsingel verwij deren en nieuwe coniferen planten Nu voor hele scherpe prijs!! Kijk op www.dereuze-aardbei.nl bij ..nieuws" en „effe kie ken", of bel 318238 Schorrenweg 32. Omgaan met Texelaars. kleine handleiding voor onze gasten Vanaf zater dag voor €4,95 te koop in Het Open Boek. 550 jaar! Herv. kerk Den Burg, Byzantijns mannen koor. A.s. zaterdag 20.00 uur. Wij zijn weer open! „De Bewaarplaats", ma t/m za. 11.00-18.00 uur, dinsdags gesloten Kom ook naar de dans- workshops van de muziek school zaterdag 13.30 u Streetdance voor volwas senen. 15 30 u Moderne dans. Voorspeelruimte Ouwe Ulo. Kosten €5,- Discman Grundig, €49,- bij Voordeelland Oude schild, 322398 T.k el. verstelb senioren- bed. t e a.b 06-20849231 „Allerlei" - De Koog Jas- sen-spektakel. Op alle jacks - jassen (Life-Line Lammy's) tot €40. korting. Op op. Dagelijks open van 10.30 - 17.00 uur Maandags alleen 's mid dags Dinsdags gesloten. „Allerlei" - De Koog Baby-massage. Voor ba by s van 6 weken tot 10 maanden Voor beter slaapgedrag. Positieve in vloed op spijsvertering (darmkrampjes) Verhoging weerstand tegen ziekten Informatie K. Keyser-Daal der. Praktijk voor Integrale Massagetherapie Vol gende groep start donder dag 5 december 316218 Luisteren? VOC-kinder- verhalen uit de scheeps kist. A s. zondag van 12 00 tot 16 00 u. MJM Oude schild. Actie 22 t/m 30 november Opruiming. 10% korting op alle kleding Op=Op Tomahawk, Waalder- straat 24. Iedere zondag 50% kor ting op autowassen. Texaco Postweg, open 10- 18 00 uur. Blusmiddelen Service Texel. Voor controle en onderhoud van alle mer ken brandblussers. Ook voor verkoop van Saval Eco sproeischuimblus- sers. 316545/315680. Op zoek naar leuke ca deautjes9 Ga naar Kado- shop Ostère, Oesterstr 8a, Oosterend. 's Maan dags gesloten. Photo-workshops Simon Smit-Fotografie 2e work shop begint op 10 jan. 2003. Max aantal cursisten 8 Info: 314499. November-aanbieding: gratis lijm bij aankoop van wand- en vloertegels voor de doe-het-zelver De Tegelboet. Oudeschild. Tel 310455. Het wordt pas echt een verkleedfeest, als je bij de Scharrelboet bent ge weest. Oude Sunderklaas vieren, kom dan voor je outfit naar Hippo toegieren! Belt 9. tel. 0227-593195. Geopend di t/m vr. 10 00- 12.30 uur, 13.30 - 18.00 uur, zaterdag 10.00-12 30 13.30-16.30 uur. 's Avonds op afspraak, e- mail: descharrelboet® hot mail.com Feest receptie bruiloft? Voor live-muziek belt u Make me smile! 322730. Wilt u eens iemand leuk verrassen? Kijk dan eens naar onze collectie leren tassen Mantje Schoenen Mode. Tegelzetbedrijf Tematex voor al uw tegels, tegel werk en advies. Peter Witte, 311242. Meeleven? Aagje Luijtsen leest voor uit haar brieven. A.s. zondag van 12.00 tot 16.00 u. MJM Oudeschild. Teng Tools Gereedschap. Gegarandeerde kwaliteit Doorlopend actie-artikelen, groot assortiment uit voor raad leverbaar. Bonne Mechanisatie, Midden- Eierland. Tel. 311229. T.k. wasmachine AEG Turnamat €50,-. AEG gas fornuis €50,-, AEG kera mische kookplaat (nieuw) €425.-; doka zw/w €150, eethoek €275; 2- en 3- zitsbank leer samen €180 -. Tel. 327423. T.k. elektr. gitaar Condor met Fender versterker, voetschakeling, microfoon, muziekstandaard, gitaar standaard, hoes. Samen voor €275,-. Voorts hakselaar (B D) voor tak ken tot 30 mm. Prijs €50,- Tel 323001 Wij hebben ze weer bin nendie heerlijke bisschopswijn a €2,25 Slij terij Smidt-Witte, Waal derstraat/Witte Kruislaan Langs Pagga's paadje, mooie uitgave over het le ven in een plaggenhut op Texel. Voor €14,50 in Het Open Boek. We zijn van 1 t/m 6 decern ber gesloten Restaurant Osprey, Gravenstr. 16. Aanschaffen? Het nieuwe boek Texel en de VOC. A.s zondag van 12 00 tot 16 00 u MJM Oudeschild In de Kunstwinkel van Hans van der Klift vindt u alles voor de feestelijk ge dekte tafel. Gevraagd: 100 stoelen, 20 tafels, bar en vriescel Tel 06-21831515 of 327739. www.welder-shop.nl Koelkasten reddings vesten fenders zwem- trappen gasoven/keer- koppelingen. Meegenieten? Herbert Tomesen vertelt over zijn maquette. A.s. zondag van 12.00 tot 16.00 u MJM Oudeschild. Gezellig samen op de bank onder een mooie lams wollen plaid Mantje Schoenen Mode. Voor 3 euro drie span nende boeken van Scan dinavische auteurs, ter in troductie voor maar 3 euro per stuk. Te koop in Het Open Boek. Wilt u Sint van stichting Sint en Piet op huisbe zoek? Tel 314253. Boerderij Hoogvliet, voor lams- en rundvlees. Ma vr. en za van 10.00 - 12 00 uur of tel. 317908. Cadeau tip: vlees of vleesbon. Nu rundertartaar €5,00, lams schouder 1 kilo €13,00. Fam. Hin, Nieuwlanderweg 101 (rotonde Ruigendijk, Post weg/N ieuwlande weg). Make me smile Tjazzel Speciaal Texels tarief! Bel vrijblijvend: 322730 Voor Texelaar en toerist, klein en groot, een feestje of zomaar. Bezoek de Indoorkarting De Koog. Met squashbanen en poolbiljart. Open en info van 11.00 tot 23.00 uur. Tel. 327000. Tot ziens! Cocky's Kapsalon is maandags gesloten. Ver der kunt u 5 dagen per week zonder afspraak te recht. De Koog, tel. 317575. Auto Service Centrum. Voor uw totale auto onder houd Tel. 315588. Nu op alle dekbedovertrek- sets fikse kortingen!! Div. maten en dessins. Bij Bosma woninginr., Waal- derstr. 6. Café-restaurant De Slufter is vrijdags v.a. 16 00 uur open. zaterdags en zondags de gehele dag geopend Tel. 311728. Inde Soete Suyckerbol heeft alles voor de schoen. Weverstraat - Den Burg, Herenstraat - Den Hoorn. Tel. 320745. Klusbedrijf Sieme voor bijna al uw klussen. Tel. 06- 22416628. (IM-Texelaartje) - skates - zakmessen - kompassen - sporthorloges - sporttassen - rugzakken - skibrillen - skihandschoenen - sport portemonnees - drinkflessen - scheenbeschermers - keepershandschoenen - leren hoeden - fleece plaids - fleece handschoenen - sjaals mutsen - wandelsokken - warmte ondergoed - trainingspakken 50% korting op auto- wassen. Iedere zondag, Texaco Postweg. Husqvarna. Kettingzagen v.a. €179,- Heggenscha- ren v a €179.- Bos- en taludmaaiers v.a. €389.-. Tatenhove BV, IJsdijk 11 Oudeschild. Tel 313809.

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 3