Openingstijden winkels in Den Burg extra koopavond tot 21.00 uur a 4 f Open Dag I zondag 1 december i i LOODSfïlflnSUJELVAREn COME GET IT! lij Keukencentrum Texel f- Maandag Dinsdag Woensdag 4 december 2 december 3 december l Donderdag 5 december om 17.00 uur gesloten Groeten van TE HUUR OP TEXEL Claas-Jan en Karin Vonck 1 EXELSE 6 COURANr GARAGE „WESTEND" e c e m b e r cte, *y\cr£e'(^i>'tcrLy3 We hebben het hier prima naar onze zin en duiken er regelmatig in! Eddie, Elisabeth. Thijs en Jelle van 16.00 - 20.00 uur bent u van harte uitgenodigd om onder het genot van een hapje en een drankje met ons kennis te Herenstraat 12, Den Hoorn a 319228 Ruimtelijke ordening Kapvergunningen Regeling uitstallingen De Koog Afdeling gesloten Ecocar wm VRIJDAG 29 NOVEMBER 2002 TEXEL [ondernemersvereniging den burg i TEXEL [ONDERNEMERSVERENIGING DEN BURG j -HET- Wïj' zijn van vrijdag t/m maandag get coon geopend!! Kom dus genieten van een lekker diner! Ons verrassend kerstmenu ligt klaar. Nieuwsgierig Bel even en we sturen het op! Dorpsstraat 147 De Koog Tel 0222 327507 E-mail" into@binnenhottexel nl SUZUKI IGNIS 1.3 SPECIAL MET ABS INCl. PAKKET EN HETAIUC UK ».a. 1J 838. In vijfdeurs uitvoenrvj va C 14.338. Het Speoal-paktet omvat aa gnl- le in carrossenekleuf mistlampen in voorbumper aluminium velgen standaard ABS 'Special'stoelbekleding zilverkleurige wijzerplaten centrale deurvergrendeling met afstandbediening airconditioning. Pakketpnjs 1 998, U betaalt C 1 500, Uw voordeel 498, X" ER ZIT MEER IN SUZUKI Oosterenderweg 52 1794 CB Oosterend Teleloon 0222 318396 Maricoweg 6 - Den Burg - S 0222 31 24 47 staat de Sint nu ook voor jullie klaar cadeautjes, bouquetjes en notenschalen kun je weer bij „de Notenstolp" halen. 77 Weverstraat 74 - Den Burg 77 Groetjes aan: de buren, onze trouwe oppas, de Strijbosscrs, de HW-plusklassers, pubercursisten. ROC-ers. de Texelse Botica. Eierlanders, de enige echte Texelse menner, vrienden en collega's OSG. evanbeek i nterneeds. net Inschrijfformulieren met inschrijfvoorwaarden zijn verkrijgbaar bij de gemeente en de Stichting Wonen Texel. Dit formulier moet op de uiterste inleverdatum binnen zijn De woningzoekende moet voldoen aan de criteria van de Huisvestingsverordening Texel 1994 voor het krijgen van een Huisvestingsvergunning. De woningen worden toegewezen op registratiedatum. STICHTIN WONEN TEXEL Naalrand 35 is toegewezen aan 17-01-2002. Weststraat 21 te Den Burg (bovenwoning) Woningtype driekamerwoning Beschikbaar per 19-12-2002 Uiterste inleverdatum 04-12-2002 Criteria: 1 maximaal belastbaar inkomen 23.750,00 Kenmerken: Aantal kamers woonkamer, 2 slaapkamers Kale huurprijs 346,88 Totale huurprijs 350,03 Starkenburgh 34 te Den Burg (bovenwoning) Woningtype tweekamerwoning Beschikbaar per 19-12-2002 Uiterste inleverdatum 04-12-2002 Criteria: 1 maximaal belastbaar inkomen 23.750,00 2 maximaal 2 personen Kenmerken: Aantal kamers woonkamer, 1 slaapkamer Kale huurprijs 306,17 Totale huurprijs 338,84 Stichting Wonen Texel Wilhelminalaan 74, Telefoon 314193 Postbus 100, 1790 AC Den Burg Kijkt u ook op onze internetsite www.wonentexel.nl voor informatie èn online inschrijven Aangevraagde bouwvergunningen Rab Holding BV voor het gedeeltelijk vernieuwen v.e. schuur/opslag a/d Hallerweg 50 te Den Burg (ontvan gen 21 november 2002); W. Bakker voor het gedeel telijk vernieuwen v.e. woning a/d Westerweg 78 te Den Hoorn (ontvangen 21 november 2002); R. Bies- boer voor het vergroten v.e. woonhuis a/d Schoudieck 33 te Den Burg (ontvangen 22 november 2002); J.C.M. Nauta en M.R Tromp voor het plaatsen van 2 woningen a/d Burgwal 23 te Den Burg (ontvangen 22 november 2002); J.S. Keijser voor het veranderen v.e stolpschuur tot woning a/d Hallerweg 33b te Den Burg (ontvangen 22 november 2002); T. Cichy voor het veranderen v.e. zomerhuis a/d Zanddijk 90 te De Cocksdorp (ontvangen 25 november 2002); M.R Jeurink voor het plaatsen v.e. woning met ga rage a/d Zeekraal 4 te De Koog (ontvangen 25 no vember 2002); B.S. van Veen voor het plaatsen v.e woning met garage/berging a/d Zeekraal 2 te De Koog (ontvangen 25 november 2002); K.J. Daal der voor het veranderen/vergroten v.e. woonhuis a/d Slotskolk 20 te Oosterend (ontvangen 26 november 2002); Duin Bouwbedrijf b.v. voor het gewijzigd uit voeren van een bouwplan waarvoor reeds eerder vergunning is verleend a/d Zwaanstraat 5 te Den Burg (ontvangen 26 november 2002); Sil Boon Janke van den Brink voor het plaatsen v.e. kiosk a/d Volharding te De Cocksdorp (ontvangen 26 november 2002); W. Apeldoorn voor het vergroten v.e. dakkapel a/d Herenstraat 54 te Den Hoorn (ontvangen 26 novem ber 2002); J. Vlaming voor het geheel vernieuwen v.e. woonhuis tot woonhuis met garage a/d Achtertune 26 te Oosterend (ontvangen 26 november 2002); RE.J. van Aart voor het vergroten v.e. recreatiebungalow a/d Califorméweg 192 te De Koog (ontvangen 27 no vember 2002); Gemeente Texel voor het gedeeltelijk vernieuwen van kozijnen aan de Beatrixlaan 46 te Den Burg (ontvangen 27 november 2Ö02). Aangevraagde melding bouwvoornemen J. Eelman voor het plaatsen v.e. dakkapel a/d Bern- hardlaan 105 te Den Burg (ontvangen 21 november 2002); J. Kooger voor het plaatsen v.e. berging a/d Commandeurssingel 20 te Oudeschild (ontvangen 22 november 2002); J.J. Vlaming en I. de Waal voor het plaatsen v.e. bijkeuken a/d Ada van Hollandstraat 5 te Den Burg (ontvangen 25 november 2002). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren maken Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunning is verleend en/of de melding positief is teruggemeld Verleende bouwvergunningen en goedgekeurde meldingen bouwvoornemen worden gepubliceerd. Verleende bouwvergunningen C.E. Mees-Henny voor het plaatsen v.e. recreatief opstal a/d Monnikenweg 3 te Den Burg (verzonden 27 november 2002); H Ridderinkhof voor het vergro ten v.e. woning en het plaatsen v.e. dubbele garage a/d Herenstraat 21 te Den Hoorn (verzonden 27 no vember 2002), H.R Roeper voor het plaatsen v.e. dak kapel a/d Sluyscoog 26 te Den Burg (verzonden 27 november 2002); E.R. Drijver voor het plaatsen v.e. schuurtje aan Klif 3 te Den Hoorn (verzonden 27 no vember 2002). Verleende sloopvergunningen Stichting Wonen Texel voor het slopen van duplex- wonmgen a/d Oranjestraat 10, 10a, 12 en 12a te Oosterend. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekend gemaakt een bezwaarschrift bi/ Burgemeester en Wethouders indie nen Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het be streden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar. Sector Bestuursrecht. Post bus 252. 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling Bouw- en Grondzaken, kamer 2.12 van het gemeentehuis. Voornemen tot medewerking Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan de bouwplannen van: RJ. van Hecken voor het veranderen/vergroten v.e. bijkeuken tot keuken/berging a/d Kogerstraat 64 te Den Burg, MC. van der Ban voor het plaatsen v.e. tuinhuisje a/d Kogerstraat 92b te Den Burg. De bouwplannen zijn in strijd met de ter plaatse geldende bestem mingsplannen De bouw- en situatietekeningen liggen vanaf 2 de cember 2002 gedurende vier weken ter inzage op kamer 0 18 van de sector Grondgebied van het gemeentehuis Gedurende de ter mijn van terinzageliggmg kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Monumentenwet De burgemeester van Texel brengt ter openbare ken nis dat op grond van artikel 11 van de Monumenten wet 1988 aanvragen om monumentenvergunning zijn ingediend door: W. Bakker voor het gedeeltelijk restaureren van een woning aan de Westerweg 78 te Den Hoorn, J.S. Keyser voor het veranderen van een stolp tot woning aan de Hallerweg 33b te Den Burg. De aanvragen om monumentenvergunning liggen vanaf 2 decem ber 2002 gedurende 14 dagen (er inzage op kamer 0 18 van het ge meentehuis Gedurende de termijn van termzageligging kunnen belanghebbenden schriftelijk zienswijzen indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders. De gemeenteraad heeft op 12 november 2002 de volgende wijziging van het bestemmingsplan in voor bereiding verklaard Haffelderweg te Den Burg, ten behoeve van de bouw van een groepsverblijf Het besluit ligt met bij behorende kaart vanaf maandag 2 december 2002 voor een ieder ter inzage op kamer 0.18 van het ge meentehuis. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is bekendge maakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het be streden besluit waartegen het is gericht Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondissementsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen Vrijstelling Burgemeester en wethouders verlenen op basis van artikel 28, lid 2a van het bestemmingsplan "Buiten gebied Texel, herziening ex artikel 30 Wro" vrijstel ling aan: de heer D. Gazan voor het permanent bewonen van een recreatief opstal aan de I Jsdijk 15 te Oudeschild. Het besluit kunt u inzien bij de sector Grondgebied, bureau Ruimte, kamer 0.18 van het gemeentehuis. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn be kendgemaakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten min ste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagteke ning. een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondissementsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht. Postbus 252 1800 AG Alkmaar, kunt verzoe ken een voorlopige voorziening te treffen Detailhandel buitengebied In de raadsvergadering van 8 oktober 2002 is de beleidsnotitie 'Ondergeschikte detailhandel in het buitengebied en de kernen' vastgesteld. Doel van de notitie is om duidelijkheid te geven over het detailhandelsbeleid in het buitengebied en de kernen van de gemeente Texel. Op basis van de beleidsregels zal bij een ondergeschikte vorm van detailhandel in het buitengebied of de kernen worden afgewogen of deze in ons beleid past en er een planologische pro cedure op grond van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning (WRO) dient te worden gevoerd. Het plan is hier mee vastgesteld beleid van de gemeente Texel en kan door een ieder worden ingezien op kamer 0.18 van het gemeentehuis, Groeneplaats 1 te Den Burg. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens inge volge artikel 5 van de Kapverordening Texel en over eenkomstig het bepaalde in de Algemene wet be stuursrecht, vergunning te verlenen aan: mevrouw G. Bloem, Ankerstraat 36 voor het kap pen van een esdoorn in de voortuin van voornoemd perceel wegens overlast; de heer H. de Graaf, Pelikaanweg 75 voor het kap pen van twee dennen, een eik en een berk op boven genoemd perceel wegens uitbreiding groepsverblijf; Euroase Pares b.v., Stichtse rotonde 11 te Amers foort, voor het kappen van diverse bomen en beplan ting, uitsluitend welke noodzakelijk zijn voor de aan leg van infrastructuur en de bouw van vakantie woningen, op het terrein van Kustpark Texel, Bos- randweg 395 te De Koog. De aanvraag om kapvergunning en een ontwerp van de beschikking op deze aanvraag, alsmede het advies van de chef groenbeheer van Gemeentewerken Texel, liggen gedurende vier weken voor belang hebbenden ter inzage Binnen deze termijn kunnen deze belangheb benden hun zienswijze daarover hetzij mondeling, hetzij schriftelijk kenbaar maken aan Burgemeester en Wethouders van Texel, Post bus 200, 1790 AE Den Burg De betreffende stukken zi/n gedurende de openingstijden van het gemeentehuis aanwezig op de afdeling Grondzaken, kamer 2.03 (bovenste verdieping) Nadere informatie tel (0222) 36 22 76. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om voor het centrum van De Koog een nieuwe regeling vast te stellen ten aanzien van het plaatsen van bor den, uitstallingen, kramen, etc. Het betreft een rege ling waarin de reeds geldende bepalingen van de Al gemene Plaatselijke Verordening Texel en de in 1997 vastgestelde regels zijn opgenomen en omvat daar naast een nadere invulling en aanscherping van deze bepalingen. De concept-regeling ligt vanaf 2 december a.s. tot 1 februari 2003 voor eenieder ter inzage op het gemeentehuis bij bureau Bestuurs- ondersteumng, kamer 1.14 Gedurende de termijn van ter inzage legging kan eenieder, bij voorkeur schriftelijk, zijn zienswijze kenbaar maken bij Burgemeester en Wethouders, Postbus 200, 1790 AE in Den Burg, t a v BestuursondersteuningNadere informatie op tel (0222) 36 22 47 De afdeling Cultuur en Educatie van de sector Wel zijn is maandag 2 december a.s wegens een cursus niet bereikbaar. Vanaf dinsdag 3 december bent u weer van harte welkom. Maandag 2 december is de ecocar weer op Texel. Particulieren kunnen daar gratis hun klein chemisch afval (KCA) inleveren. In het Texelse telefoonboekje zijn de standplaatsen en de tijden per dorp vermeld. Bedrijven (en particulieren die niet in de gelegenheid zijn om naar de ecocar te gaan) kunnen voor het in leveren van KCA een afspraak maken via de service- balie: 36 21 11.

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 6