Genieten levensmotto van 'Stijn van de markt' Moeten stond niet in haar woordenboek Zonneweelde mooiste huis op heel Texel Aan- gespoeld 1-1-2 IEXELSE Beroepscommissie wordt openbaar Strender Cafeetje in andere handen Santa Lucia bij Radio Texel Uitslagen De Cocksdorp AMNESTY J VRIJDAG 13 DECEMBER 2<X 'Als je me zoekt', zegt de uit Oosterleek afkomstige Stijn Geus, 'ik woon in het mooiste huis aan de rotonde in Den Burg.' Met deze aanwijzing was het niet zo moeilijk om Stijn van de markt te vinden. Sinds haar huwelijk woont zij al op Zonneweelde, het huis met de rode kozijnen. Krap een half jaar na haar trouwen lkreeg zij een ernstig ongeluk met de scooter. Drie weken lang Jwas ze van de wereld en het herstel duurde lang. Vooral veel blijven bewegen, je hele leven lang, kreeg zij als advies van de behandelend geneesheer mee. De toen nog jonge, sterke boerendochter nam dit advies goed ter harte. Tot op de dag van vandaag is zij een actief deelneemster van meerdaagse wandel- en fietstochten. Niets moet, lekker bezig zijn en overal van genieten is haar levensmotto. Vastbesloten is Stijn Geus honderd jaar te worden. Honderd jaar en drie weken. r De wind slaat de regen tegen de ra men, maar in Zonneweelde heerst een behaagli|ke warmte. Stijn Geus (61) heeft de houtkachel flink opge stookt. Het hout knispert en knettert, de poezen strekken zich lui uit, de juiste sfeer voor het vertellen van een verhaal, dat begint in Oosterleek, een klein dorpje nabij Wijdenes. Waar haar ouders een boerderij bewoon den en melkvee hielden. Stijn was het tweede kind uit het gezin Bemt, dat uit zes meisjes bestond. 'Onder de middag, als vader een tukkie deed, was het mijn taak om het paard uit het land te halen. Moest ik hem eerst in de greppel zien te krijgen, want ik was maar een klein opdondertje. Dan kon ik op zijn rug springen en hield ik me vast aan een touw dat om zijn nek hing. Dan gingen we met gang het Idorp door en een stuk de dijk langs. Na een paar honderd meter had hij er genoeg van en liep ie vanzelf weer naar huis toe. Meestal zag de mees ter me gaan en wist hij al dat Stijntje weer te laat op school kwam. Echt I spelen had je geen tijd voor want ik hielp ook mee met hooien en het melken van de koeien. Mijn andere zusjes later ook, wij waren vaders knechtjes.' Iets dat voor die tijd vrij gebruikelijk was. j Geus heeft mooie herinneringen aan Oosterleek en haar omgeving, wat niet wegneemt dat ze op vrij jonge ^leeftijd haar vleugels uitsloeg. 'Ik was 16 en zat op de huishoudschool in Hoorn. Een fietstocht van ruim 13 ki- lometer. Je ging altijd, zag nooit er gens tegenop. In de hooitijd was het helemaal vliegen. Dan had ik hooivrij en fietste je tussen de middag zo snel mogelijk naar huis. Evenzogoed moest ik's morgens en's avonds ook nog de koeien melken. Ik was altijd in de weer.' Tot op een dag de direc trice van de huishoudschool de klas sen langskwam. Op zoek naar meis jes die in de zomermaanden in Limburg wilden werken op een kas teel dat als hotel gebruikt werd. Stijn bedacht zich geen moment en stak haar vinger omhoog. 'Dat leek me hartstikke leuk en kwam ik eindelijk eens van die koeienlucht af, want ik rook echt naar de koeien. Maar hoe breng je dat thuis over aan je vader? 'Een paar dagen voordat ik daar naar toe zou gaan, zei ik het pas... en dat kwam natuurlijk slecht uit.' Haar va der zag echter wel in dat het geen zin had haar tegen te houden. 'Ik was een eigenwijs iemand, deed graag mijn eigen zin. Toen ik eenmaal het huis uit was en vader zijn knechtje kwijt, kocht hij een melkmachine. En ik had een heerlijke zomer, in een heel andere omgeving dan ik gewend was.' Tijdens de winter die volgde na het tweede jaar Limburg zat ze op de Volkshogeschool in Schoorl. Daar ontmoette zij een meisje dat van Texel kwam, Irene Roeper van Aken- buurt. 'Ik vertelde haar dat ik 's zo mers in Limburg werkte, maar al die heuvels toch wel wat beklemmend vond. Ik kon niet voor mij uitkijken en ik miste de zee.' Kom dan op Texel werken, zei Irene. Waarop Stijn ant woordde: 'Zoek maar een baantje voor me.' 'Met veertien dagen had ik een brief dat ik in hotel Bos en Duin kon beginnen. Dat was in 1959, 18 laar was ik toen. Na een paar maan den werken kocht ik een scooter, waarop ik af en toe naar huis ging.' Het commentaar in Oosterleek was niet mis. Op een scooter... wie deed dat nou? 'Ze vonden het maar gek. Toen kreeg ik ook nog eens verkering met een zeeman, dat vonden ze ook erg vreemd. De meeste meisjes trouwden met jongens van het dorp of uit de omgeving en bleven daar. Ik ging eerst al naar Limburg en daarna naar Texel op een scooter en met een zeeman...' Ik vond het heerlijk op Texel. Bij Bos en Duin begon je om halfzes. 's Mid dags werkte ik meestal in het strand paviljoen op Westerslag.' Zeker drie avonden in de week ging zij naar Irene Roeper, die bij haar broer woonde op De Hertenkamp. 'Dat waren heerlijke avonden. We waren jong en er waren altijd wel vriendin nen of vrienden met wie we met zijn allen ergens naartoe gingen. Dan fietste ik terug door natuurgebied Waalenburg, dat was toch zo mooi. Je had toen nog van die kemphaan tjes, waar ik altijd naar keek, en het was zo rustig op het land. Dan ging mijn hart open.' Tot eind september kon ze bij Bos en Duin werken. Maar ze wilde zó graag op Texel blijven, dat zij naar het arbeidsbureau stapte. 'Kon ik in De Oranjeboom beginnen bij de familie Breeuwer. Een leuke tijd. Mevrouw Breeuwer hield ervan om 's avonds laat, als zij klaar was met haar werk, nog even een spelletje scrab ble te doen. Dan gaf ze een klap op mijn deur en was het: Stijn, zallen we nog een spelletje scrabbelen? We scrabbelden heel wat af in de nach telijke uurtjes. En evenzogoed weer vroeg op.' Niets moet is een begrip dat zij leerde van mevrouw Breeuwer. 'Het woord moeten stond met in haar woordenboek. Ze zei altijd: wil je... Dat beviel me best. Vanaf die tijd heb ik het woord moeten ook nooit meer gebruikt.' Lang niet iedereen had in die tijd al telefoon. De familie Geus, goede ken nissen van de Breeuwers. hadden een zoon die op de grote vaart zat. Ze hadden al een paar keer tegen haar gezegd: A/s Klaas belt, zeg dan even dit of dat. En ja hoor, op een gegeven moment kreeg ik hem aan de telefoon: Mef Klaas... Wat leuk, je ouders ken ik al maar jou nog met. Nou. zei Klaas, dan moeten we elkaar maar gauw eens een keertje leren kennen. Dus toen hij met kerst thuis kwam, zijn we op stap geweest, ons eerste afspraakje. Ik moet eerlijk zeg gen dat hij me best een beetje tegen viel. Hij was kort en vrij gezet. Maar hij had mooi haar, dat maakte het weer goed. En hij praatte zo gezellig. We kregen verkering en ik leerde zijn familie kennen. Zoals tante Kassa Klaassenbos van Het Jachthuis in De Koog, die ook nog wel personeel kon gebruiken. Dus heb ik daar ook nog twee zomers gewerkt en in de winter maanden bij dokter Schalkwijk. Dan logeerde ik bij de ouders van Klaas. Klaas zag ik maar weinig. Het groot ste deel van het jaar zat hij op zee en in de maanden dat hij thuis was, moest hij studeren. Dat was erg jam mer, maar ja, het was nu eenmaal zo.' 'Toen ik Klaas net leerde kennen, was hij derde stuurman en zat hij nog bij de Hollandse Lloyd. Later stapte hij Ze zijn niet op het eiland gebo ren en getogen, maar wonen hier al zó lang dat ze nauwelijks meer van een echte Texelaar zijn te onderscheiden. Waar komen ze vandaan en wat bracht hen er toe zich blijvend op ons eiland te vestigen? In de rubriek Aange spoeld dit keer: Stijn Geus-Benit. over op de tankers van Muller. Als hij studieverlof had, verbleef hij in Vlissingen en logeerde hij bij Os kamp, die hier vroeger directeur van de VW was en goed bevriend met zijn ouders. Dat ging zo door totdat hij zijn eerste rang behaalde. Geluk kig had ik mijn scooter, zodat ik een paar keer naar Vlissingen kon Klaas hoopte ooit kapitein te worden.. Geus zwijgt, bukt zich en gooit nog wat hout op de kachel. 'Een keer of vijf ging ik met Klaas mee Nooit een hele reis, maar een gedeelte. Naar Denemarken, Sicilië, Palermo, Rome, Peru. Van het land zelf zag je meestal niet zo veel, alleen de havens. Eén van de weinige keren dat we werke lijk iets van het land zagen, was toen we via Dakar naar Midden-Afrika voe ren De tanker lag voor de kust en kon niet verder vanwege zandbanken. Zijn we met een man of twaalf in een motorboot gestapt richting strand, tot we niet verder konden Die jongens gingen allemaal het water in. dat tot hun middel kwam. Omdat ik maar een kleintje was, mocht ik bij Jezus op de schouders, die mij naar het droge bracht. Die longen was een Spanjaard en heette Jezus. Dus ik mocht elke keer met Jezus mee naar het oerwoud. Prachtig zoiets.' Stijn Geus: 'Ruim veertig jaar woon ik hier nu al. En na al die jaren vind ik bij thuiskomst nog steeds verse groenten ol gerookte slippies en poontjes op het aanrecht (Foto Marry de Gma(t op Sicilië. 'Dat duurde zo'n drieën eenhalve week. Daarna zou het schip doorgaan naarZuid-Afrika. Ik kon niet verder mee. want ik had al gasten besproken.' Vanaf het begin af aan was Geus verknocht aan Zonneweel de. Het pensionhoudster-zijn ging haar goed af. Ze bekommerde zich om haar gasten en vermaakte zich prima. 'Het ging allemaal leuk tot half juli. Toen vonden ze me naast de scooter langs de Schilderweg Buiten kennis. Van dat scooterongeluk kan ik me mets herinneren. Waarschijnlijk was ik op weg naar het Skillepaadje. Rechts daarvan lag het veldje van Aris van Boven, daar liepen altijd veel fazanten en hazen, 's Avonds zat ik daar graag een uurtje te lezen of van de natuur te genieten. Hoe het ge beurd is, ik weet het niet. Ze hebben 'Na twee jaar werd onze zoon Eric Jan geboren. Eén keer ben ik nog mee geweest op een reis, maar ik vond het met prettig om mijn kind zo'n lange tijd te missen. Daarna kreeg ik nog twee dochters, Bianca en Marion, en werd het een beetje te druk om gasten te houden.' Op het moment dat alles in het leven zonder noemenswaardige problemen ver liep, sloeg het noodlot toe. Klaas, die maar één grote wens had, kapitein worden op een tanker, werd getrof fen door een hartaanval. 'Ze waren toen zo'n vijf uur varen uit de kust van Zuid-Afrika. 's Avonds om 12 uur kreeg ik een telefoontje van de maat schappij dat mijn man aan boord van een dokterschip richting Walvisbaai ging en 's morgens om vijf uur dat hij overleden was. Hij werd maar 43 jaar, 'We kregen trouwplannen en konden Zonneweelde, een klein pension, huren en zo'n vijf jaar later kopen. De naam hebben we nooit veranderd. Toepasselijker kon het met, want het is echt een zonneweelde in huis. De kozijnen waren toen nog met rood, dat was meer mijn idee. Rood vind ik een mooie kleur. Voorheen, toen ik jong was, werd ik altijd rooie ge noemd. Echt goed rood was ik. Ik durfde ook nooit rode kleding aan te trekken, want dat vloekte bij mijn haar.' Klaas vond het geen probleem, het was weer eens iets anders, en schilderde alles rood. Op 30 decem ber 1962 zijn we getrouwd. Als huwe lijksreis had Klaas een hotel in Arnhem besproken. Wij 's avonds met de boot van acht uur naar Arnhem. Daar aangekomen, konden we de trein niet uit, want de deuren zaten dichtgevroren! Dat was die beruchte strenge winter. Afijn, we hebben het toch leuk gehad en de volgende dag weer terug naar Texel. We zouden de laatste boot halen en oudejaarsavond vieren bij de ouders van Klaas, inclusief de hele familie. Niemand kwam. de wegen waren spiegelglad. Wij kwamen ook met verder dan Den Helder, want de boot voer niet meer. Alle passagiers voor Texel werden ondergebracht in hotels en vierden noodgedwongen daar oudejaarsavond. Dat vergeet je je hele leven niet meer.' Na een paar weken moest Klaas al weer varen. Eind februari reisde Stijn naar Wales om een deel van de reis mee te maken. Eerst van Wales naar Schotland en dan door naar Palermo me naar het ziekenhuis vervoerd met een gebroken kaak en een zware schedelbasisfractuur.' Ook de rech terkant van haar lichaam bleek ge heel verlamd. Drie volle weken was Geus buiten kennis en verkeerde in levensgevaar Klaas, die op dat mo ment op de Middellandse Zee zat, werd in allerijl gewaarschuwd. Vanuit Genua werd hij met een straaljager overgevlogen naar Schiphol om zo snel mogelijk bij haar te zijn. Toen mijn vriendin Bep Breeuwer hoorde wat er gebeurd was, is zij gelijk met haar dochtertje hier in huis gestapt om de boel waar te nemen. Want mijn pension zat vol met gasten. Machtig vond ik dat.' 'Eind september kwam ik weer thuis. Er mankeerde van alles aan me. De eerste paar weken verbleef ik bij mijn schoonouders, maar ik wilde al snel weer naar mijn eigen huis. Ik weet nog dat ik in november een reis mee maakte, toen was ik echt nog een stumper aan boord Maar je moet doorgaan. Ik ben een boerendochter, in weer en wind opgegroeid, was erg sterk en altijd buiten in de weer. Dat heb ik trouwens nog. Ik moest van dokter Staal mijn hele leven lang in beweging blijven. Zo veel mogelijk lopen, fietsen en zwemmen. En dat doe ik. Ondanks mijn gestuntel hield ik evenzogoed gasten en zodra ik weer kon lopen, haalde ik mijn auto- rijbewijs. Moet er met aan denken zonder vervoer op Texel te zitten. Je bent tijden bezig om ergens te ko men. Op de scooter heb ik nooit meer gezeten, Klaas zou geen moment rust hebben als hij op zee was.' erg jammer. Ik ben altijd optimistisch, laat ook nooit zo snel de moed zak ken maar toen was het toch wel even moeilijk. Van de zestieneneenhalf jaar dat we getrouwd waren, denk ik dat we elkaar in tijd maar vijfjaar hebben meegemaakt Daardoor ben ik wel vreselijk zelfstandig, ik red me altijd. Je moet wel. Mensen om me heen zeiden: nu ga je zeker naar het vaste land terug... Nee hoor, ik blijf mooi op Texel, mijn kinderen zijn hier geboren en ik voel me helemaal Texelaar. Echt nooit spijt gehad van mijn keuze, geen minuut.' Geus gooit nog wat hout op het vuur 'Dat hout heeft me nooit een cent gekost. Meestal komt het bij de VEM vandaan. Nu ze met Flevo bezig zijn, haal ik het daar op met de auto en zaag ik het hier in stukken. Heerlijk om zo bezig te zijn.' Na de dood van haar man, zat Geus met bij de pakken neer. De kinderen eisten haar aandacht en met haar sterke wilskracht sloeg zij zich er doorheen. Ze nam her en der een baantje aan en vulde zo de leemtes op. Veel mensen kennen haar als Stijn van de markt. Ruim 23 jaar hielp zij op maandagochtend mee in de groente- kraam van Jan Swier 'Jan Swier was een zwager van mij. Toen hij overleed, hield mijn zus het bedrijf en ben ik bij haar in dienst gekomen. In de winter hoefde ik nooit te helpen, want dan was het met zo druk. Ik vond het al tijd heel leuk om te doen en als er kinderen bij de kraam stonden, gaf ik nog wel eens een appeltje weg. Toen ik twee jaar terug in maart weer be gon. dacht ik: verhip, ik word vol gende week 60, ik schei ermee uit Dus aan het eind van de markt zei ik: dit was vandaag de laatste keer. Het beviel me best om de maandag ochtend vrij te hebben, want ik heb het nog druk genoeg. Een paar da gen in de week breng ik voor Select- vracht pakjes rond, één weekend in de maand maaltijden voor Tafeltje Dekje en met zes kleinkinderen - beide dochters hebben een tweeling - hoef je je ook met te vervelen. Grap pig is wel dat er tegenwoordig zoveel jongeren zijn die me groeten. Dan denk ik: wie is dat toch? Vast een appeltje van de markt. Ook krijg ik al een paar winters lang een ansicht kaartje van mensen die hier in de zomer altijd bij de kraam kwamen. Aan Stijn van de markt staat er dan op. meer met. En die wordt door de post bezorgd. Dat kan volgens mij alleen maar op Texel.' Met haar zusjes hield Geus een ste vige band. A/aak' zijn' 2é mef evenë-" menten op Texel te vinden. Eén van hen komt al twintig jaar met Koningin nedag. 'Dan is er overal feest in het land, maar ze komt steevast met een aantal dochters naar Texel voor de zeven dorpenfietstocht. Ook 's zo mers met de catamaranronde neemt ze een paar kennissen mee, met wie ze dan een appartementje huurt. De laatste jaren blijven ze een hele week en beginnen ze hier op Zonneweelde. Bij Moederoverste. Doen we spelle tjes en gaat de muziek knetterhard aan. Dan is het hier echt feest hoor, de hele week trek ik dan met de meis jes op. Nou ja meisjes, ze zijn van mijn leeftijd, iets jonger. Vandaar dat ze mij Moeder Overste noemen En wat dat in beweging blijven be treft, Geus heeft er heel wat fiets- en wandeltochten opzitten, waaraan ze ook rustig in haar eentje deelnam. Naast de Zeeuwse Eilandenvijf- daagse en de Waddenwandeling loopt ze ieder jaar de Strandzes- daagse. 'Die is altijd heerlijk om te doen, dan loop je van Hoek van Hol- land naar Den Helder. Ik heb wel eens een week gehad met alleen maar re gen en wind, maar dat deert me niet. Ik liep hem ook een paar keer met Pons van Tongelen en Trijnie Boon. En één keer met Bram en Lucie van 't Hooge De laatste zeven jaar loopt zij de strandzesdaagse met vriendin Sonja uit Den Haag, die zij ontmoette tijdens een waddenwandeltocht. 'Vanaf die tijd kwam zij regelmatig een weekend naar Texel. Gingen we pieren steken in de Mokbaai, dat vond ze altijd zo leuk. Daar had ze nog nooit van gehoord Of vissen aan het Noordzeestrand bij paal 8 met een werphengel en kokkels zoeken boven de Eendracht. Oh, die waren zo lekker.' 'En zo af en toe ben ik nog wel eens gids op de bus. Dan wijs ik de men sen naar de lucht die hier toch effe mooier dan ergens anders is. Hoe ik daaraan kom? Vijftien jaar geleden zou mijn zusje hier een dag komen met de Plattelandsvrouwen. Op het laatste ogenblik zei ze: joh Stijn, is het niet iets voor jou om voorin de bus te zitten en te gidsen? Dus ik voorin de bus. Elke keer als ik iets vertelde, kreeg ik applaus en werd na afloop zo bedankt dat mijn zus zei: waarom ga je niet naar de WV en probeer je op een bus te komen? En dat lukte.' De eerste jaren had Geus het er erg druk mee. Nu het wat minder wordt met de bustochten blijft er tijd over voor andere dingen. 'Van jongs af aan speelde ik accordeon. Elke zaterdag morgen ging ik met Annie, mijn oudste zusje, naar Hoogkarspel voor accordeonles. Annie was precies vijf tig weken ouder dan ik. Dat was grappig, want veertien dagen per jaar waren we van dezelfde leeftijd. Op Texel was dat over. Er was nog geen accoTcfeöfrtïub. En door dat ongeluk wil mijn rechterkant met meer zo. Achter het orgel gaat het beter, hoe wel ik daar al jaren niet meer op heb gespeeld. Sinds vorig jaar krijg ik les van Bert Kemper. En bridgen doe ik ook nog steeds heel graag. Inmiddels al zo'n veertig jaar. Maandagavond in Akenbuurt en donderdagavond in De Koog.' 'De boerderij waar ik ben geboren staat er nog. Het leuke is dat de schrijver (en oud-verslaggever van de Texelse Courant, red.) Alex Verburg er nu woont. Zo'n tien jaar geleden woonde hij hier nog in Oudeschild. Hij wil alles in de oude staat terugbren gen en neemt af en toe contact op met een van ons. Dan wil hij weer iets weten. Zelf ben ik er nog wel eens geweest. Oosterleek is een schattig dorpje, maar ik vind het altijd heerlijk als ik weer op de boot naar Texel zit Het eiland is alles voor me en Zonneweelde is voor mij het mooiste huis op Texel. Ruim veertig jaar woon ik hier nu al. En na al die jaren vind ik bij thuiskomst nog steeds verse groenten of gerookte slippies en poontjes op het aanrecht. Of, als ik wat langer weg ben, een briefje met: vis ligt in de koelkast. Dat vind ik zo mooi... De keukendeur is nog nooit vast geweest. Hoeft ook niet, want buurman Dogger houdt alles voor me in de gaten. Die past wel op.' Stijn Geus is trots op zichzelf en haar optimisme kent geen grenzen. Ze buigt zich wat naar voren en met volle overtuiging, een uitdagende blik in de ogen, deelt ze mee- 'Ik wil honderd worden, plus drie weken, die knjg ik gratis want die ben ik buiten kennis geweest.' Ingrid de Raad De zittingen van de Bezwaar- en Beroepsschriftencommissie van de gemeente zijn vanaf 1 januari 2003 openbaar. Uitzondering wordt ge maakt als de privacy van de bezwaar maker in het geding is, zoals bij be- zwaarschriften die zijn ingediend tegen besluiten op grond van de Al gemene Bijstandswet, de Wet Voor zieningen Gehandicapten en de Huisvestingswet. Ook kunnen de deuren van de zitting worden geslo ten op verzoek van de voorzitter van de commissie, een van de aanwezige leden of een belanghebbende. Het is dan aan de commissie om te beslis sen of er inderdaad reden is om de zitting met in de openbaarheid te la ten plaatsvinden. Dat kan zijn in het belang van de openbare orde, in het belang van de veiligheid van de ge meente, omdat persoonlijke redenen ertoe noodzaken of indien openbaar heid het belang van een goede be handeling schaadt. De commissie geeft advies aan het college van b en w, dat vervolgens een besluit neemt. Nadat de indieners van het bezwaar schrift en andere belanghebbenden zijn geïnformeerd, worden de beslui ten openbaar gemaakt. Dinsdag avond stemde de gemeenteraad in met de openbaarheid. De PvdA had een kritische noot in petto. 'Er wor den nu zittingen openbaar gemaakt, waarbij wordt geadviseerd over be sluiten van het college die niet open baar zijn. Daar zijn wij tegen', vond Ene Hercules. Burgemeester Geldorp had voor hem de mededeling dat de Eerste Kamer in maart waarschijnlijk zal besluiten dat openbaarheid ook gaat gelden voor de besluiten van burgemeesters en wethouders. DAAR RED JE LEVENS MEE Het Cafeetje in Oosterend heeft per 1 januari volgend jaar een andere ei genaar. De huidige eigenaars Johan Eldermg en Roland Visser hebben de zaak verkocht aan Arjan Trap, even eens uit Oosterend. 'Een omwente ling in mijn leven,' aldus Trap, die al sinds zo'n acht jaar een groot deel van zijn tijd het gezicht achter de bar is. 'Het is het mooiste dat me kon overkomen. Het Cafeetje is de huis kamer van Oosterend en daar zou ik geen ander in kunnen velen.' Met de ludieke 'speulende' bekendmaking door beide partijen tijdens Ouwe Sunderklaas is een einde gekomen aan de stroom geruchten. In het (kinder)programma Pietelepote van Radio Texel deze zaterdag aan dacht voor het lichtfeest van Santa Lucia. In de uitzending wordt contact gezocht met de familie Kees en Maria Kok in Zweden, waar dit feest wordt gevierd. De kinderen Kok (Sara, Sophie. Sandra en Jessica) vertellen over het feest en zingen de bijbeho rende liedjes. Pietelepote is te beluis teren op zaterdag van 17 00 tot 18 00 uur, via Radio Texel, 106.1 FM. Volwassenen Groepen: 1 Winkelmeisjes, 2 Hondenfokkers, 3 Zwakste Schakel. Paren: 1 Leefbaar Voortuin, 2 Vincent de Boer, 3 Jeugdhonk. Enkelingen: 1 Remko Klem, 2 Man bijt hond, 3 Huiskamerfotograaf. Kinderen Groepen 1 Maisdoolhof, 2 Kerst markt, 3 Koeien op rotonde. Paren: 1 De Vriendschap, 2 De Golfbaan, 3 De Parkeerkaart. Enkelingen. 1 Leguaan zoek, 2 Zwarte Piet. International Support our fight for human rights www.amnesty.nl

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 11