Bootkaartje ouderen twee keer zo duur Familieberichten Wiersma Meubelen TEXELS^j>0)URANV Jozefschool en gemeente delen de kosten Maalstoel voor Traanroeier Kerstukje maken Geen kitesurfers op Razende Bol VW ziet af van postkantoor 'Zware' procedure voor zelfpluktuin Snel zwemmertje rJexelaartjes 30% korting 40% korting 50% korting ./Hooi aoo4e de kent (IE öoRZAAk NAAR DE ZON? Reisbureau Oomkes/ Grenen meubelen Strak eiken meubelen, Het college komt het bestuur van de Jozefschool gedeeltelik tegemoet wat betreft de betaling van de voorbereidingskosten voor de bouw van twee groepsruimten. Zoals be kend ging de bouw met door omdat het aantal leerlingen is gezakt. Het bedrag van €15.000,- voorde archi tect, grondonderzoek en installatie tekeningen was dus voor mets uitge geven. De Jozefschool vond dat de gemeente dat moest betalen, maar het college besloot dat de Jozef school er zelf voor moest opdraaien. Het schoolbestuur legde zich daar niet bij neer en slaagde erin bij het college enig begrip te wekken. Van ambtelijke zijde werd daarom voorge steld de €15.000,- alsnog voor gemeenterekening te nemen. Het college vond dat te ver gaan en be sloot tot verdeling van de kosten. De Jozefschool hoeft dus met meer dan €7.500,- te betalen. VRIJDAG 20 DECEMBER 2002 Oud-bakker Han Dros heeft zijn maalstoel voor vijf jaar in bruikleen afgestaan aan de Stichting tot Be houd van molen De Traanroeier. Dors wil op deze manier de door hem uit Oost-Tirol geïmporteerde maalstoel voor het eiland behouden. Het electrische apparaat heeft zo'n tien jaar dienst gedaan voor bakkerij 't Gouwe Boltje. Met de heftruck van Jac Betsema is de maalstoel woens dag door bestuursleden van de stich ting van de bakkerij naar de molen gebracht. Door deze uitbreiding wordt het mogelijk in de Traanroeier (Texels) meel te malen. In welke hoe veelheden dit zal gebeuren, en van welk graag gebruik zal worden ge maakt, wordt momenteel onder zocht. (Foto Bert Koning) Creatievelingen gaan zaterdag onder leiding van Ingrid Uitgeest aan de slag om zelf een kerststukje te maken. Dat gebeurt vanaf 14.30 uur in dorpshuis De Hof in De Koog. Er kan worden ge werkt aan de handen van voorbeel den, maar wie zelf een idee heeft, is daar uiteraard vrij in. Deelname (inclu sief steekschuim, groen en koff(e) tost €5,-. Deelnemers wordt verzocht zelf een snoeischaar mee te nemen. Informatie kan worden ingewonnen via tel. 327220. Het college zal geen enkele mede werking geven aan de plannen van D. Kars uit Amsterdam om op de Razende Bol een centrum voor kitesurfsport te vestigen. Het initia tief is strijdig met het bestem mingsplan dat in dit natuurgebied alleen militair medegebruik toe staat. Kars wil op de zandplaat een ge bouwtje zetten om de surfers be schutting te geven en hij wil een stei ger maken voor het afmeren van de rubberboten waarmee de verbinding met de wal wordt onderhouden. Het college heeft laten weten dat op andere plaatsen langs de kust wel mogelijkheden zijn voor het klein schalig beoefenen van deze en an dere (water)sporten. Dat kan op concentratiepunten, bij voorkeur in de buurt van bestaande jachthavens en dijkovergangen. Texel zal zo'n concentratiepunt zeker niet aanwij zen op de Razende Bol, omdat de natuurbelangen hier prevaleren. Geen postkantoor en geen Uit winkel. De VW blijft zich concen treren op haar 'kerntaken': Texel promoten en reserveringen voor logiesverstrekkers verzorgen. Dat laat het bestuur weten, dat de af gelopen maanden onderzoek heeft gedaan naar mogelijkheden om de dienstverlening uit te breiden en nieuwe inkomsten te genereren. Aanleiding voor het onderzoek waren de kosten die moesten worden ge maakt voor de 'zeer arbeidsinten sieve' verstrekking van informatie. Dat bedrag is de laatste jaren 'fors gestegen'. Het onderzoek naar even tuele aanvullende inkomsten spitste zich toe op twee opties: de exploita tie van een postkantoor en een Uit winkel. Het bestuur moest uiteinde lijk concluderen dat geen van beide aantrekkelijk genoeg is. Dat betekent dat wordt afgezien van het 'overne men' van het postkantoor, dat in de Parkstraat op de nominatie staat te verdwijnen. In samenwerking met de ANWB was een Uitwinkel opgezet. Deze pilot zal nu eind volgende maand worden afgerond. Om de kos ten voor de informatievoorziening te drukken, wordt gestreefd naar meer efficiëntie via automatisering en Inter net, laat de VW weten. Voetgangers van 65 jaar en ouder hebben straks geen korting meer op de boot. Minister R.H. de Boer van Verkeer en Waterstaat heeft Teso en de bootdiensten van de andere Waddeneilanden laten we ten dat hij de subsidie waarmee het wordt mogelijk gemaakt dat bejaarde passagiers voor half geld reizen, wordt afgeschaft. Teso heeft inmiddels scherp geprotes teerd en ook de gemeente en de ouderenbond ANBO zullen het be sluit aanvechten. De voorgenomen afschaffing van de subsidie maakt deel uit de bezuinigen die het rijk doorvoert. Op dit moment is voor de seniorenkortingen op de zoute veren nog €800.000,- beschik baar. Ingaand 1 januari a.s. wil de minister dit bedrag in jaarlijkse stap pen terugbrengen totdat in 2005 he lemaal geen subsidie meer wordt gegeven. Teso krijgt het komende jaar nog hoogstens €132.500,- en in 2004 €67.500,-. Onbegrijpelijk Teso vindt het terugdraaien van de subsidie niet alleen maatschappelijk ongewenst, maar ook inconsequent. Ooit bestond de situatie dat ouderen korting hadden in het gewone open baar vervoer, terwijl ze op de boten van de particuliere veerdiensten het volle pond moesten betalen. In 1977 maakte het toenmalige ministerie van CRM daaraan een eind door de veer diensten in staat te stellen ook hun passagiers 65+-korting te geven. Dat was logisch want ook de zoute veren hebben een openbaar vervoers- karakter en men vond dat er geen verschil mocht zijn tussen Pas65+- reizigers op de boot en Pas65+-rei- zigers in het stad- en streekvervoer. Teso-directeur Wortel schrijft aan de minister: 'Daar wij niet hebben verno men dat de 65+-korting in het alge meen in het openbaar vervoer is ver vallen, zijn wij van mening dat genoemde redenering nog steeds actueel is en dat het schrappen van de 65+-korting voor de boot overtochten voor de betreffende ge bruikers een onbegrijpelijke zaak zal zijn'. Teso beschouwt zich slechts als 'doorgeefluik' van de subsidie en vindt dat de minister zijn plan om de subsidie terug te draaien aan de orde moet stellen bij de gemeente, die het belang van haar inwoners van 65 jaar en ouder vertegenwoordigt, en de ANBO die zich uitsluitend bezighoudt met belangenbehartiging van oude ren. Teso vindt het elegant als deze instanties de gelegenheid krijgen te reageren alvorens over de maatregel definitief wordt beslist. Samen B en w van Texel hebben inmiddels besloten om de kwestie aan de orde te stellen in het Overleg Orgaan Waddeneilanden (OOW) met de be doeling tot een gezamenlijk protest te komen. Voorzitter Wil de Vries van de ANBO Texel heeft de voorgenomen afschaffing van de 65+-korting aan gekaart bij het Gewest en het hoofd bestuur van de ANBO. 'Ik vind dit een kwalijke zaak. Nu is het de veerboot, straks het openbaar vervoer. Nog even, en je krijgt als 65-plussers ner gens meer kortfng. Het is schandalig dat de minister dit zomaar oplegt zonder overleg met de ouderen bonden'. Op dit moment is bij Teso het normale tarief voor voetgangers €4,-. Houders van een Pas 65+ be talen de helft. De zelfpluktuin die Willem en Trudy Boersen exploiteren aan de Middellandseweg tussen Oude- schild en Den Burg zal mogelijk als zodanig worden bestemd. Het col lege wil daarop vooruitlopen door middel vaneen artikel 19 (lid 1) pro cedure, waarbij Gedeputeerde Sta ten het laatste woord hebben. Het college wil eraan meewerken omdat de zelfpluktuin (met schuur, winkel, kas en parkeerterrein en de mogelijkheid om op beperkte schaal koffie of thee te schenken) voldoet aan de voorwaarden die zijn ge noemd in de onlangs verschenen nota 'Detailhandel in het buiten gebied'. De 10-jarige Sverre Eschweiler heeft zondag in Zuid-Oost Beemster mee gedaan aan een Speedo-zwem- wedstrijd, georganiseerd voor de jongste wedstrijdzwemmertjes. Voor het eerst in zijn leven zwom de jonge Texelaar in wedstrijdverband 50 me ter vlinderslag en 100 meter schools lag. Zijn gebrek aan ervaring kon hem niet deren. De race over 50 meter voltooide hij in 48.45 seconden en dat was goed voor de derde plaats. De 100 meter legde.-Eschweiler af in 1.51.33 minuten, waarmee hij vierde werd. Hoewel Teso het komende jaar al minder subsidie krijgt voor de 65+- reductie heeft de directie besloten de korting evengoed nog te geven. Ouderen kunnen op vertoon van hun 65+-pas dus in elk geval nog tot en met 31 december 2003 voor half geld met de boot mee. De reden is dat Teso anders al direct helemaal geen subsidie meer zou krijgen. Mocht blij ken dat het rijksgeld niet toereikend is, dan past Teso het tekort uit eigen middelen bij. Herinner mij, maar niet in sombere dagen als wolkenluchten licht verjagen. Herinner mij in stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Grietje Ruiter-Koopman op de leeftijd van 81 jaar. Jan Jacob Ruiter Alie Stevens-Ruiter Marius Stevens John en Lies Jaap Ruiter Wilma Ruiter-Kok Silvia en Jasper Matthijs Texel, 18 december 2002 Keesomlaan 22 1791 DC Den Burg Moeder is opgebaard in „de Vlinder", Hollewal 42 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op zondag 22 december van 16.00 tot 18.00 uur eveneens in „de Vlinder". De crematieplechtigheid vindt plaats op maan dag 23 december om 12.15 uur in crematorium Schagerkogge, Hannghuizerweg 3 te Schagen. Vertrek veerboot 11.05 uur Na afloop van de plechtigheid is er alsnog gele genheid de familie te condoleren in de koffieka mer van het crematorium. Een gewone vrouw, een bijzondere vrouw, gewoon een bijzondere vrouw. Vol verdriet, maar dankbaar voor wat zij voor ons is geweest, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Fijtje Buijs echtgenote van Omer de Kind op de leeftijd van 81 jaar. O. de Kind Riet en Wim Marieke en Jurgen Martha en Dick Judith en Thierry Saskia Texel, 17 december 2002 De Zes 23 1791 EW Den Burg De begrafenis heeft heden op de begraafplaats te De Cocksdorp plaatsgevonden. Donderdag 19 december 2002 zijn Marija Westerlaken en Hans Vos getrouwd in het stadhuis te Haarlem Adres: Jansstraat 16, 2011 RX te Haarlem Iedereen hartstikke bedankt! Zonder jullie hadden we niet zo'n leuk (après-ski) feestje kunnen geven. Natuurlijk ook bedankt voor de stukkies en cadeaus en de catering: Henk-Jan, Kets, Erik, Ralf en Monique en de muziek: Marcel, Harry en Elvis. Allemaal een leuke kerst gewenst en de beste wensen voor 2003! Jaap Marloes Hoera! Op 19 december 2002 om 14.30 uur is geboren Joris Hij weegt 3200 gram. Mieke Bon David Tempelman Molenstraat 34 1791 DL Den Burg Tel 0222 - 322133 Beste patiënten van praktijk Oosterend, al snel was u aan mij gewend. Bedankt voor het vertrouwen. Daarop kan ik verder bouwen. Het afscheid doet me groot verdriet. Vergeten zal ik u zeker niet, Hennieta Mulder INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €4,50 tot en met 3 regels. Per regel meer: €1.50 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto 12,00,' excl. tekst, alleen voor particulie ren die iets te koop aanbie den. Winteruitverkoop Skil- derkaai 40% korting. V.a. zat. 21 dec t/m zo 5 jan Haven 15 Oudeschild Morgen vele aanbiedingen op de Greveschoenen Bij Mantje Schoenen in Den Burg. Laat zien wie je bent en geef je creativiteit de ruimte met iets moois uit de collec tie van Hans van der Klift. Sendra Boots made voor you Tomahawk, Waalder- straat 24. Kerstsamenzang met het Koninklijk Texels Fan farecorps. Maandag 23 december, 19.30 uur. Doopsgezinde Kerk Den Burg De mooiste wollen truien! Zondag op de kerstmarkt in Den Burg. Voor klein en groot, heerlijk warm. Na tuurlijk ook op de maan- dagmarkt. 2° Kerstdag eens anders uit eten? Indonesisch rest. Dunia Ketjil serveert dan een saté-menu. 5 soorten saté incl. voor- en nage recht €32,50 p.p. 1® Kerst dag gesl. Reserveren: tel. 322155. "Vero Moda"nieuwe collec tie. Rabbit Habit, Koger- straat 2 T.k.: Shetland merrie. Vos, 5 jaar, 0,95 m. licht beleerd! Prijs: t.e.a.b. Tel: 0222- 316220. Te koop: kast en com mode, creme-gr. Tel: 313020. Te huur gevr.: droge/goed bereikbare opslagruimte. Circa 100 m\ Tel. 020- 4964353. Dealer van JVC. Sony, Pioneer, Grundig, Philips. SCT, 311 777. Met de kerst lekker blade ren in de nieuwe zomer- gidsen? Wij hebben al heel veel binnen Vliegreizen, busreizen, eigen auto, bun galows, kampeervakanties met tent of stacaravan, verre vakanties, fly drives etc. Kom langs bij uw World of Tui Reisbureau Texel. T.k. Luxe Nijbo chalet z.g.a.n. met vaste staplaats voor langere tijd op Chalet park Dennelust. Inl 06- 12600018. Winteruitverkoop Skil- derkaai 40% korting. V.a. zat. 21 dec t/m zo 5 jan Haven 15 Oudeschild Waantij exposeert: Terri torium. Tussen de Banke 21/12-06/01. Boerderij/eethuis Cathari- nahoeve tijdens de kerst vakantie geopend. Steakhouse Eiland. Spe ciaal kerstmenu. Voorge recht, hoofdgerecht, nage- recht€13,50 p.p., kinderen €9. Dorpsstraat 111, tel 327007. Grote verbouwingsuitver koop, 2 halen -1 betalen bij Treffers. Opruiming Wezenland 1H. Zat. tussen 12.00 en 17.00 uur. Kerst- en Paas- spullen, kaarsen-potten etc. Texels Groene Win- I keltje. Tip: abonnement blad His torische Vereniging. Tel 312113 of 317243. Nikos de Griek. Een be grip in de Griekse keuken. Weverstraat 44 Den Burg 322036 Wij wensen u te vens prettige feestdagen Grote verbouwingsuitver koop. 2 halen - 1 betalen bij Amigo. Maandag voor kerst, maandag voor oudjaar zijn we open Cocky's kapsa lon, De Koog. Grote verbouwingsuitver koop, 2 halen - 1 betalen bij Boetiek 22. (IM-Texelaartje) Dames-, heren en kinder schoenen Dameslaarzen Kinderlaarzen zelfs Weverstraat 21 - Den Burg Tel. 312259 Restant broeken: €10. Rab bit Habit, Kogerstraat 2. Warme wanten en sjaals, handschoenen en sloffen in De Wever, Weverstraat 38. Kerst met KTF: begeleid door het Koninklijk Texels Fanfarecorps kerstliede ren zingen. Maandag 23 december, 19.30 uur, Doopsgezinde Kerk Den Burg. Heeft niemand meer een plekje voor u 9 Qnipp Kap salon wel! Niet alleen mor gen, ook nu! Waalderstraat 15, tel. 312227, met en zonder afspraak' Morgen. Grevedag bij Mantje schoenen. Zie ook de advertentie verder in deze krant. Waantij exposeert: Terri torium. Tussen de Banke 21/12-06/01. Boerderij/eethuis Cathari- nahoeve tijdens de kerst vakantie geopend. Geef eens een workshop cadeau! Simon Smit Foto grafie. 2e workshop begint op 10 jan. 2003. Max. aan tal cursisten 8. Info: 314499. Te huur stallingsruimte voor oldtimer of caravan per 01/01/03 v.a. 6 m2 bij Smerum. Tel. 315434. Ook voor ijshockeysticks moet je bij Mantje Sport wezen. A.s. zondag zijn wij ge opend vanaf 12.00! Tref- Winteruitverkoop Skil- derkaai 40% korting. V.a. zat. 21 dec t/m zo 5 jan Haven 15 Oudeschild. Winteruitverkoop Skil- derkaai 40% korting. V.a. zat. 21 dec t/m zo 5 jan Haven 15 Oudeschild. Waantij exposeert Terri torium. Tussen de Banke 21/12-06/01. Boerderij/eethuis Cathari- nahoeve tijdens de kerst vakantie geopend Steakhouse Eiland. Spe ciaal kerstmenu Voorge recht. hoofdgerecht, nage- recht€13,50 p.p., kinderen €9. Dorpsstraat 111, tel. 327007 Grote verbouwingsuitver koop. 2 halen -1 betalen bij Treffers. Opruiming Wezenland 1H Zat. tussen 12.00 en 17.00 uur. Kerst- en Paas- spullen, kaarsen-potten etc Texels Groene Win keltje. Tip: abonnement blad His torische Vereniging. Tel 312113 of 317243 Nikos de Griek. Een be grip in de Griekse keuken. Weverstraat 44 Den Burg 322036. Wij wensen u te vens prettige feestdagen. Grote verbouwingsuitver koop, 2 halen - 1 betalen bij Amigo. Maandag voor kerst, maandag voor oudjaar zijn we open Cocky's kapsa lon, De Koog. Grote verbouwingsuitver koop, 2 halen - 1 betalen bij Boetiek 22. Vakantie begint met een goed idee. Bezoek Dis neyland Parijs tussen 3 ja- nuan en 3 april en voor elke volwassene is een kind gratis. Ook speciale Thalys tarieven. Informeer bij uw World of Tui Reis bureau Texel. Wij repareren alle merken ktv, audio, video etc. met 3 maanden garantie Servi ce Center Texel, 311 777 2002 sluit je feestelijk af in hotel restaurant Greensi- de, met een heerlijk Ita liaans getint dinerbuffet, een spannend moordspel en om 00.00 uur cham pagne en vuurwerk. Dit al les in jaren 20/maffia-stijl. €65 p.p. Info en reserve ringen- 327222 (1M-Texelaartje) Kerststropdas met verlichting Kerstoorbellen met verlichting Kom gerust eens tangs -boe Weverstraat 42 - Den Burg S 322293 fers. Dat het eenieder voor de wind mag gaan in 2003! Crew Zeilmakerij Texel en Skilderkaai. Paal 9. Alle dagen open! Restant Workers: €15. Rabbit Habit, Weverstraat 39. Het kan weer! Word lid van autohobbyclub Smerum. Bel voor info 315434 of 06- 22947302. 24 u. per dag internet voor een vast tarief9 Dan is ADSL via Marstex wat voor u! Info: tel 322514 2° Kerstdag vier je bij Ho tel Restaurant Greenside (1* Kerstdag vol) met een uitgebreid dinerbuffet en le vende muziek m.m.v. Stephan, Annemiek en Roxi Jasper €39,50 p.p. Info en reserveringen: 327222. T.k.: 2-jarige d-bruine mer rie. Kleindochter v. Krack C. Mooie gangen, zeer lief. Pr. n.o.t.k. Tel. 316220. Idee voor Kersteen ca deaubon van Schoon heidssalon Els van der Slikke, Noordwester 50, tel. 314287. Sony Home Cinema set van €899 voor €599. SCT, 311 777. Wij leveren alle merken ktv, video, dvd, radio, cd, satel liet, camcorder, scanner, Home Cinema. Service Center Texel, 311 777. A s. zondag zijn wij ge opend vanaf 12.00 u. Boe tiek 22. Feestkleding!! Voor de mooie gelegenheden! Rabbit Habit, Kogerstraat 2 en Weverstraat 39. Australië met Singapore Airlines nu voor €888 re tour Boeken voor 18 ja nuari, vertrek tussen 1 fe bruari en 15 juni, verblijf maximaal een maand. Be perkt aantal stoelen, OP=OP. Boeken bij uw World of Tui Reisbureau Texel. Last minutes. Dagelijks nieuwe aanbiedingen naar de Canarische Eilanden, Turkije, de Spaanse Cos ta's en richting Mexico, de Carribean en Azië, ook al voor vertrek in januan. Vrij wel alle aanbiedingen op internet kunt u bij ons boe ken. dus vertrouwd Kom langs bij uw World of Tui Reisbureau Texel. Afgeprijsde dekbedover trekken Actuele dessins in De Wever, Weverstraat 38. Vier "de geboorte van het licht" eens met een ander (ge)zicht' Qnipp Kapsa lon, Waalderstr 15, tel 312227, ook zonder af spraak! Koud wakker geworden? Warme dekbedden, onder dekens De Wever, Wever straat 38. Van het prachtige servies goed en de glazen van Hans van der Klift begint de fijnproever bij voorbaat al te likkenbaarden Rabbit Habit: Uitverkoop!! Kogerstraat 2/Weverstraat 39. Kunstschaatsen, hockey schaatsen, noren. Zelfs Friese doorlopers! Mantje Sport. In plaats van uren te klooien met dure kalkoen, kunt u ook gewoon lekker uw haar laten doen! Qnipp Kapsalon is van maandag t/m zaterdag open, bel 312227 of kom even bin nenlopen! Waalderstr 15. De ongmele houten kerst kaartenhouder. Goed voor 50-60 kerstkaarten. Nu exclusief bij Simon Smit fo tografie, voor slechts €8,95. Weverstraat 73, Den Burg. Komt allen tezamen in de Doopsgezinde Kerk in Den Burg en zing mee met het Koninklijk Texels Fan farecorps. Maandag 23 december, 19.30 uur. Koopzondag: 22 decem ber Rabbit Habit. Koger straat/ Weverstraat. Onderwijzeres wil graag langere tijd op het eiland doorbrengen en zoekt daarom parttime of inval- werk. Erv. groep 3 t/m 8. Tel. 0413-490660 (IM-Texelaartje) THOMAS COOK WAALDERSTRAAT 25 t.o. Albert Heijn Q 311333 en 's avonds tussen 17.30 en 21.00 uur op afspraak Liesbeth Roeper uitvaart verzorging. Tel. 310952 Dag en nacht bereikbaar. www.aardeenhemel.nl Houtbouw „It Paradyske" B.V., Noordbergum Frl. Voor sierlijke éutogarages, tuinhuisjes, schuren, paardenboxen, loodsen, enz. Gemaakt uit 32 mm gg vuren geïmpregneerd rabat. Alle maten mogelijk, rechtstreeks vanaf de fa briek. Info en folders 0511 - 474655, fax 0511-475711. PBG, het adres voor EHBO en Bedrijfshulpverlenings- trainingen Neem contact op met Jan Vonk, tel. 314928. Texeler dekbed staat ga rant voor kwaliteit, maar soms hebben wij een dek bed of onderdeken met een naaifoutje of vlekje. Doe uw voordeel met 30% korting. De Vang 35, Oudeschild, tel. (0222) 363000. Haardhout, gemengd: eik, iep, beuk. es, etc Handels onderneming. Eelke Kloos terman, tel. 0517-579592. Gazelle huurfietsen te koop, ook met trommelrem en 3 versn., zeer gunstig geprijsd. Verhuurbedrijf Kikkert, Badweg 19, De Koog, telefoon 0222 - 317215. Je weet dat je goed zit met Bremer achter je! Assu rantiekantoor Bremer, Oosterend, tel. 0222- 318221 Doorlopende verkoop ge bruikte rijwielen. Verhuur bedrijf Bruining, Nikadel 60, De Koog, tel, (0222) 317333. Diverse maten kinderrijwielen (IM Texelaartje) in blank en brandy Wilhelminalaan 14 Q 315099

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 3