Bedrijfsresultaten visserij in 2002 onder druk Afnemende belangstelling voor visserij baart zorgen Opnieuw illegale status antennemast Cocksdorp Bromfietser breekt arm Hufoverïening 1-1-2 .TEXELSE 2 COURANT- Vrijstelling per 1 januari verlopen Klaverjassen in De Witte Burcht Simone de Wit wint rugcrawl Informatie Texeltoerist Voorlichting over diabetes Medische zorg Kerkdiensten Colofon Radio Texel (j(^ VRIJDAG 3 JANUARI 2003 Visserijvoorman Ben Daalder in de loods van de CIV, die afgelopen jaar werd vernieuwd Boven werd de nettenzolder verhoogd, waar door meer ruimte is ontstaan om de netten te bewerken. (Fofo Janxn van Harnjm, Een tekort aan personeel was er afgelopen jaar nog niet op de kotters. 'Maar er is er een afne mende belangstelling voor de ma ritieme sector te bespeuren en die gaat niet aan de visserij voorbij', aldus visserijvoorman Ben Daal der. Hoewel de cijfers er over het algemeen niet slecht uitzien, ston den de bedrijfsresultaten van de meeste visserijbedrijven het afge lopen jaar flink onder druk. 'We houden alles nog aan de praat en we hoeven nog geen buitenlanders aan te trekken. Maar we praten er wel over hoe we het vak van visserman interessanter kunnen maken', vertelt visserijvoorman Ben Daalder. Menig kottervisser verruilde het afgelopen jaar een baan op een kotter voor werk op de vastewal. De gemiddelde leef tijd van de bemanning is stijgende Lichtpunt is volgens Daalder dat zich bij het onderwijs in Den Helder afge lopen jaar tien leerlingen meldden die de visserij in willen. 'We denken eraan om leerlingen tegemoet te komen. Bijvoorbeeld door lesboeken voor ze te vergoeden Dat is nog met con creet, maar we denken eraan.' Vast staand feit voor kottervissers is dat zij een week lang zwaar werk verrichten, weinig slapen en dat de verdiensten er de afgelopen jaren met op vooruit zijn gegaan. Parttime werken is er niet bij. Aan de schepen kan het volgens Daalder in ieder geval met liggen 'Als je ziet hoe die er tegenwoordig uit zien. Vroeger was je versleten als je vijftig was, maar je kunt er nu nog wel een tijdje langer op blijven doorgaan.' Voor de Texelse kottervissers was 2002 volgens Daalder over het alge meen een jaar waarin de bedrijfsre sultaten onderdruk stonden. Net als in 2001 kampten de vissers met hoge olieprijzen De dreigende oorlog van de VS tegen Irak en de onrust in Ve nezuela, de vijfde olieproducent van de wereld, worden volgens Daalder op de voet gevolgd omdat de ontwik kelingen daar van invloed zijn op de prijzen. De nettoresultaten waren minder ongunstig. 'Ik heb wat cijfers gezien en die vielen over het alge meen nog mee', aldus Daalder 'We hebben gelukkig een product met een goed gezondheidsimago Er is veel vraag naar vis. De laatste tijd wordt ingespeeld op tweeverdieners die weinig tijd over hebben en voor wie de vis in de supermarkt ligt. Daar naast wordt hier op het eiland ook veel vis verkocht aan toeristen.' Rooskleurig ziet het er echter niet uit. 'De vissers hebben voor zichzelf de opdracht om de kosten te managen en dat is niet eenvoudig.' De Nederlandse vissenjvloot kende in het voorjaar twee grote sanerings rondes, waarbij vijfentwintig kotters uit de vloot verdwenen 'Op Texel werd alleen de TX9 van Jan Dri|ver gesaneerd De overige vissers heb ben flink geïnvesteerd in contingen ten In de visserij zijn dat onderver delingen van de landelijke quota. Binnen de Texelse kottervloot werden afgelopen jaar de TX34 Sola Gratia van Hans, Klaas-Jan en Johan Daal der en de TX45 Berend Cornells van Cor en Ben Daalder verwelkomd. De overdracht van de Sola Gratia had plaats op zaterdag 4 mei, de over dracht van de Berend Cornelis op zaterdag 27 juli. De laatste betekende een uitbreiding van de vloot. De fa milie Daalder kon het in aanbouw zijnde casco van een visser uit Volen- dam overnemen Jaap, Piet en Jan van der Vis verkochten de TX37 Pieter Anthonie aan de firma Drijver (Mark. Pieter en hun neef Maarten) van de TX33 Maarten Cornelis. De gebroeders Van der Vis deden hun kotter van de hand, omdat ze geen opvolging hadden. Er werd al enige tijd samengewerkt met de firma Drijver. Volgens Daalder zijn de resul taten van het eerste half jaar met de Berend Cornells meegevallen. 'Maar we zitten nu ook nog in de periode dat er weinig reparaties zijn.' In het eerste kwartaal van 2002 hiel den de kottervissers hun schip drie weken aan de kant om een bijdrage te leveren aan het herstel van de ka beljauw. Volgens Daalder vindt een herhaling van het vrijwillig stilliggen dit jaar met plaats. Wel kan door marktordening een periode worden vastgesteld waarin minder wordt ge vangen. 'We gaan volgende week met elkaar om tafel en dan gaan we praten over onder andere markt ordening. We kunnen bijvoorbeeld zeggen dat we een tijdje niet twee honderd kisten, maar honderd kisten vangen. Dat kan dan weer worden gecompenseerd door de prijs.' In Den Haag nam staatssecretaris Jan Odink afgelopen jaar het visserij beleid over van Geke Faber. 'Hij was een verademing', verzucht Daalder die regelmatig met hem overlegde. 'Met Faber hebben we vaak genoeg geprobeerd discussies te voeren over de balans tussen economie en eco logie. Maar dan kwamen we altijd weer aan de ecologische kant uit. Odink stelt dat er geen ecologie is zonder economie.' Odink was voor heen jarenlang secretaris van het Productschap voor Vee en Vlees. De kans dat hij na de verkiezingen op 22 maart in een nieuw kabinet terug keert, lijkt klem omdat hij staatssecre taris is voor de LPF Ook Daalder acht het met reeel dat Odink blijft. 'Maar ik hoop wel dat zijn beleid wordt voortgezet. Hij denkt aan de econo mische belangen van de vissers.' Odink verleende onder meer toe stemming aan kokkelvissers om een malig kokkels te vangen in kleine delen van gesloten gebieden op de Waddenzee. Het NIOZ tekende daar bezwaar tegen aan bij de Raad van State, omdat daardoor langlopende onderzoeken in het geding zouden komen. Volgens Daalder moet het wetenschappelijk instituut zich niet met politiek bemoeien. 'Ze hebben daar geen verstand van kokkels. Het gaat om grote kokkels die de vogels toch niet meer opeten. Zover zijn we al doorgeslagen Op de Coöperatieve Visserijafslag Den Helder-Texel in Den Helder vond een wisseling van de wacht plaats. Directeur Jaap Zwartveld ging met pensioen en droeg het stokje over aan Pim Visser van scheepswerf Vis ser in de marmestad. 'Dat was wel opmerkelijk, maar we kennen hem allemaal. De familie Visser heeft in de visserij gezeten en met hem hebben de Texelse families ook allemaal wel eens te maken gehad als ze een nieuwe kotter lieten bouwen.' Zwart veld, zeer gewaardeerd aldus Daal der, blijft voorlopig adviseur voor de landelijke visserijafslagen. Daalder houdt het niet voor onmoge lijk dat de afslagen in Den Helder en Den Oever (waarvan Visser ook direc teur is geworden) in de toekomst nauwer gaan samenwerken met de visafslag van IJmuiden. 'Er zijn mo menteel elf afslagen in het land en dat is teveel. Maar Den Helder-Texel is een blijver. Er is een gegarandeerde aanvoer en er is flink geïnvesteerd in een nieuw gebouw.Volgens Daalder is het goed mogelijk dat de drie Noord-Hollandse afslagen op termijn één directie krijgen. De antennemast in De Cocksdorp staat sinds 1 januari weer illegaal op het bedrijventerrein aan de Langeveldstraat. De veertig meter hoge mast mocht volgens een door het college verleende vrijstel ling op de wet Ruimtelijke Orde ning (artikel 17-procedure) tot ui terlijk het eind van 2002 op het bedrijventerrein blijven staan. Telefoonaanbieder 02, de opvolger van Telfort en eigenaar van de mast, heeft nog geen aanstalten gemaakt om de mast te verwijderen. Of ze dat nog wel van plan is, blijft voorlopig een vraag. Maandag zei een woord voerster van het bedrijf dat ze 'op de De antennemast in De Cocksdorp staat sinds 1 januari opnieuw illegaal aan de Langeveldstraat. (Foio jero*n van Haiium) afdeling die daarover ging niemand te pakken kon krijgen.' Gisteren kon een telefoniste van 02 met meer zeggen dan dat ook alle perswoordvoerders voor de rest van de week afwezig warenDe woordvoerster van maan dag wist wel te zeggen dat waar schijnlijk eerst wordt uitgezocht wat de mogelijkheden zijn om de mast nog wat langer te laten staan. De toekomst van de mast lijkt daar mee met veel af te wijken van de ont staansgeschiedenis. Al sinds de plaatsing in het weekend van zater dag 11 en zondag 12 augustus 2001 rommelt het rond het gevaarte Een woordvoerster van het toenmalige Telfort verklaarde destijds dat de mast 'anticiperend' op de vergunning die de gemeente zou afgeven alvast was neergezet. Volgens de gemeente was de plaatsing gewoon illegaal, waardoor de bouw op het eind van de zondagmiddag alsnog werd stilge legd. Het was Telfort daarmee echter wel gelukt de mast neer te zetten. Een eerdere 'anticiperende' bouw- poging op 23 juli strandde nog voor tijdig. De gemeente legde de bouw werkzaamheden toen ook stil, omdat bezwaren van omwonenden nog niet waren behandeld door het college. Die werden vóór 11 augustus onge grond verklaard, maar de gemeente had de vergunning toen nog met ver leend, omdat de welstands commissie nog een oordeel moest vellen. Op 17 augustus kreeg Telfort alsnog een vergunning voor de mast. Het bedrijf had die nodig om de dek king op de noordpunt van het eiland te verbeteren. De mast mocht aanvankelijk blijven staan, met een maximum van vijf jaar, totdat de nieuwe C2000-mast nabij de vuurtoren klaar zou zijn Het is de bedoeling dat telefoonaanbieders hun antennes onderbrengen in de drie C2000-masten die op het eiland geplaatst worden. Op advies van de bezwaar- en beroepschriften commissie besloten burgemeester en wethouders een paar maanden na plaatsing de vrijstelling in te korten naar uiterlijk 31 december 2002. Het college verwachtte toen dat de pro cedures voor de C2000-masten voor die datum wel zouden zijn verlopen. Een paar maanden geleden werd bekendgemaakt dat gemeenten geen vergunningen meer hoeven te verlenen voor de plaatsing van een C2000-mast. Volgens de regering hoeft dat niet meer. omdat met plaat sing het landsbelang is gediend. De C2000-masten zijn nodig voor een nieuw dekkend netwerk voor hulp diensten. Volgens een woordvoerder van de gemeente is 02 schriftelijk op de hoogte gebracht van het aflopen van de vrijstellingstermijn. De telefoon aanbieder heeft volgens hem schrif telijk laten weten dat ze de mast nog wat langer wil laten staan. Volgens de woordvoerder zou daarvoor een nieuwe aanvraag voor een bouwver gunning moeten worden ingediend, zodat opnieuw een artikel 17-proce dure zou kunnen worden gevoerd. Voor zover bekend is zo'n aanvraag echter niet ingediend. Naar verwach ting wordt een vooraankondiging naar de telefoonaanbieder gestuurd, om haar erin te herinneren dat de mast met meer legaal is. Daarna kun nen als sanctie dwangsommen wor den opgelegd. Hoe hoog die kunnen worden, kon de woordvoerder van de gemeente niet te zeggen. 'Maar het bedrag zal waarschijnlijk wel wat ho ger zijn dan wanneer het om een ille gaal schuurtje zou gaan.' Henny Kok uit De Cocksdorp, die zich al sinds 2001 verzet tegen de mast, gaat er zonder twijfel vanuit dat het bouwwerk verdwijnt. Kok roerde de kwestie de afgelopen anderhalf jaar aan bij diverse instanties, waar onder de gemeente. Provinciale Sta ten en het ministerie van VROM. Be gin 2002 stapte hij naar de bestuursrechter om de vergunning verlening van de gemeente aan te vechten. Volgens Kok voert Texel een zwalkend beleid met GSM-masten. Ook maakt hij zich zorgen over de straling van de antennes (Dutchtone, 02 en Ben) in de mast. Eerdere na vragen bij de telefoonaanbieders le verden geen duidelijkheid over de veldsterkten van de antennes. Daar mee wordt aangegeven hoe groot het elektromagnetisch veld rondom een antenne is. Volgens de gemeente blijft die onder de vier kiloWatt. waar door geen milieuvergunning hoefde te worden afgegeven. Het college baseerde zich op een advies van de Gezondheidsraad en verklaarde op grond daarvan bezwaren over de straling ongegrond. Voor de vijfde keer dit seizoen houdt klaverjasclub De Witte Burcht dins dag 7 januari een open drive, waar bij een ieder welkom is. Ouder ge woonte wordt gespeeld ten bate van het goede doel en welke dat zijn, wordt door alle deelnemers na de laatste drive in mei beslist. Voor de tien hoogst geeindigde koppels én voor het slechts presterende koppel zijn er prijzen Na afloop wordt een verloting gehouden, waarbij alle deel nemers prijzen kunnen winnen. In schrijven, liefst met maat, kan tussen 19.30 en 20.00 uur in de zaal. Deel name kost €3,50 per koppel. Een 18-jarige bromfietser uit Den Burg heeft gisteren aan het eind van de middag zijn arm gebroken bij een ongeval op de kruising Laagwaalderweg/Oosterender- weg/Sommeltjesweg bij De Waal. De jongen reed op het fietspad in de richting van Oosterend. Op de krui sing werd hij geschept door het busje van 60-jarige inwoner van De Waal. Die reed eveneens in de richting van Den Burg naar Oosterend. Bij het af slaan had de bestuurder volgens de politie te laat in de gaten dat de brom fietser op het fietspad reed. Ambulancepersoneel verleende op het Hogereind eerste hulp aan de jon gen. Die droeg tijdens het ongeluk een helm, waardoor geen ander let sel ontstond. De bestuurder kwam met de schrik vrij. Brommer en wa gen raakten beiden beschadigd. De brommer had een kapot stuur, het busje liep glas- en blikschade op en moest door een takelwagen worden afgevoerd. Een omwonende stak een helpende hand toe door het glas van de straat te vegen. De 16-jarige Simone de Wit heeft zondag in Hoorn tijdens het Oliebollentoernooi voor zwem mers de 100 meter rugcrawl op haar naam geschreven. Ze tikte aan na 1.15.94 minuten. Op de 100 meter vrije slag (1.06.04) en de 100 meter wisselslag (1.18.28) eindigde de Texelse als vijfde. Het jaar is weliswaar nog maar net begonnen, de voorbereidin gen voor de nieuwe Texeltoerist die in april verschijnt, zijn al in volle gang. De redactie probeert de rubriek Tips, met daarin aller lei voor vakantiegangers interes sante wetenswaardigheden over het eiland, zo actueel mogelijk te houden. Bedrijven of instellingen die veranderingen hebben door gevoerd, bijvoorbeeld de openingstijden, kunnen deze de komende weken doorgeven aan Marion Duinker in Oudeschild, faxnummer 320 758. In dezelfde categorie dames (voor zwemsters die in of vóór 1990 zijn geboren) deed ook de 14-jarige Jolanda van Strien mee. Zij eindigde driemaal in de middenmoot. Op de 100 meter rugcrawl (1.31.52) ein digde ze als achtste, op de 100 me ter wisselslag (1.22.53) werd ze tiende en de 100 meter vrije slag (1.11.09) besloot ze als vijftiende.' Ook in de categorie mmioren 5 en 6 (met 1991 of 1992 als geboortejaar) kwam een Texelaar in actie. De 10- jarige Sverre Eschweiler zwom op de 50 meter vrije slag naar een acht tiende plaats. Zijn eindtijd, 39.77 se conde, was een nieuw persoonlijk record. De 50 meter vlinderslag vol tooide Eschweiler in 49.89, maar hij werd na afloop gediskwalificeerd wegens een technische fout. Op de 50 meter schoolslag (5119) eindigde hij ten slotte als zestiende. In samenwerking met het Gemini Zie kenhuis houdt de Diabetesvereniging Den Helder op donderdag 30 januari een voorlichtingsavond voor mensen met diabetes, hun partners en andere belangstellenden in de Blauwe Zaal van het Gemini. Spreker op deze Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestda gen en van maandag tot en met vrij dag van 17 00 tot 08.00 uur: Cen trale Huisartsen Post, tel. 321143. Toeristen kunnen het hele jaar bel len naar 327270. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheel kundige hulp is via één van de vol gende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen Tevens wordt het ongevallen nummer vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruyterstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoord singel 44, Den Burg, tel. 321461. - Jeugdgezondheidszorg: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 0900-4636549 Spreekuur elke werkdag van 9.00 tot 17.00 u. Voor vragen over ontwikkeling, voeding, opvoeding en verzorging van jonge kinderen. - Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 44, Den Burg. tel. 314887 Geopend elke werkdag tussen 13.00-14.00 u - Diëtiste: voor afspraken elke werk dag van 8.30-17.00 uur, tel. 0223- 650222 Kraamhulp: Voor directe kraam hulp op Texel en na poliklinische be valling: Parenta Zorg, tel 0223- 540088 (24 uur bereikbaar). Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor opname in verpleeg- en verzorgingshuis: Stichting RIO Texel Wieringen. Opvragen via tel. (0223) 671552. Opname geschiedt op ad vies van huisarts of specialist. Apotheek: Weverstraat 95, Den Burg; tel. 312112. Maandag t/m vrij dag 8.00-18 30 u.; zaterdag 10.00- 13 00 en 15.00-17.00 u.; zondag 11.00-12.00 en 16.00-17 00 u. Bui ten die tijden alleen voor spoedei sende gevallen. Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancever voer bellen: 1-1-2 Of bel de Meld kamer Noordholland-noord 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9 00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900- 8844. In spoedeisende gevallen: 1- 1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesom laan 11. Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul) Toeristenpastoraat: Bram Guil- jam. tel. 318581, 327970. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alar mering, klusjesdienst, huishoude lijke dienst, versteldienst. Spreekuur van 9 00 tot 10.00 u. en van 14.00 tot 16.00 u., De Buureton, Molen straat 2, Den Burg. Tel. 312696. Kustwacht: Voor meldingen van schepen en zwemmers in nood: tel. 316270. Chemicaliën op het strand: Bel de brandweer, 072- 5644444. Huiselijk geweld: Crisisopvang huiselijk geweld, tel. 08-71901775. Jongeren Informatie Punt: voor vragen en advies over wonen, wer ken, studie, recht, relaties, seksua liteit, verslavingen en vrije tijd. Openingstijden dinsdag en woens dag van 15.00 tot 17 00 uur; d'Ouwe Ulo, Wilhelminalaan 1Den Burg, tel. 315582. Bureau Jeugdzorg: voor hulp aan jongeren bij problemen en voor opvoedingsondersteuning aan ouders. Spreekuur elke donderdag in d'Ouwe Ulo, Wilhelminalaan 1, Den Burg. Voor aanmelding, infor matie en advies: 0900 2223330, elke dag tussen 10.30 tot 12.30 uur. Zondag 5 januari 2003 HERVORMDE GEMEENTEN: Den Burg: 9.30 u. ds. P.A. den Braanker. De Waal: 10.00 u. ds. J. Vlasblom; 9.50 u. voorzang. De Koog: dienst in De Waal. Den Hoorn: dienst in De Waal. SOW-GEMEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. mw. T.M. Wielenga-Bouman uit Zeewolde; 19.00 u. mw. T.M. Wielenga- Bouman. De Cocksdorp: 11.00 u. dhr. M.D. Kuiper, nieuwjaarsbegroeting. GEREFORMEERDE KERKEN: Den Burg: 10.00 u. ds. J. Jurriens uit Schalkhaar, doopdienst. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Oosterend: 10.00 u. ds. T.M. van Dijk; 18.00 u. leesdienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. ds. J. Klanderman, avondmaal, beves tiging kerkenraadsleden. Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Buiten werktijd: Jeroen van Hattum Telefoon 31 60 89 of 06 - 15 67 66 50 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 -31 41 11 E-mail info@lenr.nl Op al onze advortentiecontraclen on aanbiedingen daar toe zijn van toepassing de Rogolen voor het Advertenbo- wezen van de Stichting ROTA. gevestigd te Amsterdam, zoals gedeponeerd b-j de Kamer van Koophandel en Fa brieken te Amsterdam onder nummer 41198699. Een exemplaar van de Regelen voor het Advertentiewozen wordt op uw verzoek kosteloos toegezonden. Abonnementsprijzen 2003: Per half jaar 32,20 30,70 (automatisch Per jaar 62,70 60,70 (automatisch) Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. ds. G. Sipkema. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: zat 19.30 u. herenkoor, uitz. via De Lichtboei; zon. 10.45 u. dameskoor. De Cocksdorp: zon. 9.30 u. Gollards: zat. 16.00 u JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Open bare lezing, 10.30 u.: Vertroosting vinden in al onze verdrukking; Wachttorenstudie, 11.20 u.: Blijf schouder aan schouder dienst ver richten. Het is niet moeilijk goede voornemens te bedenken... Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Shopping (muziek) 21.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boek 17.00 u Pietelepote (kinderprogramma) Vandaag: Pastor Moltzer over Driekonin gen. Verloskundige Theda Niehof vertelt over de eerste baby van het nieuwe jaar. 18 00u. Muziek met Marco 19 00u Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 10.00 u Kerkdienst vanuit hervormde kerk De Waal 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13 00 u. Goud van Noud (Nederlandstalig) 15 00 u Frans gaat het doen (muziek) 16 00u. Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18.00 u Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 10.00 u. Baptistengemeente Den Burg Maandag: 18.00 u Symphonica (klassiek) 19.00 u Wegdromen met een boek (her haling van zaterdag) 20 00 u. Radio Noordholland 21 00 u. Reggae on the move (muziek) 23.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u Radio Texel actueel (nieuws) 19 00 u Bonte dinsdagavond (verzoekplaten) 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u Pietelepote (kinderprogramma) (herhaling van zaterdag) 18 00u Onder de toren (geestelijk programma, met vanaf 19.00 uur verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20 00 u Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u Country time (muziek) 19 00u Even bijpraten met (Texelaars in het nieuws). 20.00 u Radio Noordholland avond Is internist R.J. Timmerman. Ook zijn bestuursleden en informatie- posten van de diabetesvereniging aanwezig. De zaal is vanaf 19.15 uur geopend. Voor meer informatie, tel. 0223-631901 of 631856, of het Pa tiënten Service Bureau, tei. 0223- 696346. DAAR RED JE LEVENS MEE

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 2