GRATIS RUIT REPAREREN 3 ijjw Woensdag in Den Burg: F amilieberichten Ster in voorruit: bij vorst meer dan 50% doorscheurkans! TEXELSE Texelse opnamen voor Duitse promotiefilm Basketballers winnen opnieuw COURANT Help hongerend Afrika nu! Giro 555 Den Haag W Keuken centrum Texel Woensdag 15 januari kunt u terecht op de parkeerplaats P4, kruising Bernhardlaan/Waalderstraat in Den Burg en wel van 09.00 tot 16.30 uur. Let op de gele tent van Automark Laat uw ruit niet barsten! /y/<«v het bijzijn van echtgenote Annemarie en dochter Eva geeft Willem van der Linde in vakantiepark Landal Sluftervallei voor het og van de camera uitleg over de verhuur van paarden. (Foto Gerard Timmerman) !en Duitse filmploeg maakte dit weekend opnamen ip Texel, ter promotie van het eiland en in het bijzon- Jer vakantiepark Landal Sluftervallei. Beelden werden ieschoten bij EcoMare, in juttersmuseum Flora, op iet strand bij de vuurtoren en in het vakantiepark zelf. kis acteurs maakten Willem, Annemarie en dochter :va van der Linde hun opwachting, die de mogelijk- leid van het huren van paarden in beeld brachten. De jertig minuten durende promotiefilm wordt gemaakt >p initiatief van Toerisme Recreatie Nederland, in sa- )e basketballers van De Mareis zijn in- niddels gewend aan het hogere m- reau van hun competitie, getuige de weede overwinning op rij die ze boek en. Break Out uit Hippolytus-hoef jleek zaterdag niet opgewassen tegen je Texelse daadkracht. Aanwinst 3abys Papadopoulos en center Nico kikkert scoorden er driftig op los. /ooral de boomlange Kikkert was ïuderwets op dreef en kon alleen op ïngeoorloofde wijze worden gestopt. Break Out raakte daardoor al snel in problemen, omdat verschillende spe lers zich niet nóg meer overtredingen konden permitteren zonder uit het veld te worden gestuurd. De Mareis profi teerden optimaal en bouwden de marge van drie punten die bij rust was bereikt in het derde en vierde kwart gestaag uit. In het laatste bedrijf kon den de Texelaars zich zelfs te buiten gaan aan galleryplay en maakte Bart ten Brink als ode aan het publiek zelfs een radslag. De eindstand werd 56-38. De Texelse punten werden gemaakt door Nico Kikkert (24), Babys Papadopoulos (15), Wouter Dogger (9), Bart ten Brink (4) en Ruud Verstraaten (4). Op dat ogenblik ging er onzichtbaar iets aan mij voorbij; Luisterend met al mijn zinnen hoorde ik vader fluisteren: "Het is goed met mij". Ida Gerhardt Hij heeft het anker gelicht en is heengegaan, onze lieve Bernard Beumkes Ben weduwnaar van Catharina Roeper Texel, 22 maart 1914 Den Helder, 12 januari 2003 Marijke Yvonne Danielle Chris en Ellis Anouk. Karlijn Rob en Tera Nini Dennis en Rositha Joeri, Ralph Marijn en Nona Margot en Jacques Ineke Alain en Debbie Rosanna, Julika Vader is overgebracht naar Uitvaartcentrum Texel, Bemhardlaan 147a te Den Burg, waar don derdag 16 januari van 19.00 tot 20.00 uur gele genheid is om afscheid te nemen. Vrijdag 17 januari komen we om 13.30 uur in het uitvaartcentrum bij elkaar om vader te herdenken, waarna we vader begraven op Begraafplaats Oudeschild aan de Zuid Haffel. Correspondentie-adres: M. de Lussanet-Beumkes Gasthuisstraat 98. 1791 GM Den Burg. Dag Opa Ben Dag Oop Het ga |e goed! menwerking met Landal GreenParks en Centerparcs, die er de Duitse markt mee willen bewerken. De beel den worden zaterdag 18 januari om 19.00 uur uitge zonden op een regionale tv-zender in Nordrhein- Westfalen, die een bereik heeft van 18 miljoen inwoners. Het programma 'Endlich Wochenende' staat geheel in het teken van bungalowparken. De or ganisaties hopen er de doelgroep tussen 14 en 49 jaar mee te bereiken, 52,7 procent van het kijkerspubliek. Anouk Karlijn Joeri Ralph Bedroefd geven wij u kennis dat, na een lang le ven en een kort ziekbed, is overleden onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Bafina van der Vis-Roeper Fien weduwe van Jan van der Vis A Oost, 4-4-1914 Oost: Den Burg: Heerhugowaard: Oost' Purmerend: Oost: Oudeschild Oost: Den Burg Den Burg. t Den Burg, 11-1-2003 Piet en Leny van der Vis-Dijker Annie en Martin Ina en Dirk Arie, Carta Peter Gerrit-Jan Nancy Sylvia en Simon Pieter Guur t en Nico Bakker-van der Vis Fia en Sil Kok t Janneke Woensdag 15 januari is er van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid tot condoleren in „De Carrousel" van Verzorgingshuis Gollards, de Zes 12 te Den Burg. We nemen afscheid van moeder op donderdag 16 januari om 13.30 uur in de Doopsgezinde kerk, Peperstraat 26 te Oosterend. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laat ste rustplaats bij vader op het kerkhof van de N.H.-kerk te Oosterend. Na afloop kunt u de familie ontmoeten in „Het Kerkelijk Centrum", Peperstraat 7. Correspondentie-adres: P.A. van der Vis, Oost 8, 1794 GP Oosterend. Lieve Fien Wij zien U achter de horizon verdwijnen. Ver weg van het lijden en de pijnen. Rust zacht. Hans en Cora DINSDAG 14 JANUARI 2003 Afrika: miljoenen dreigen te sterven.We kunnen nu nog iets doen! SAMENWERKENDE HULPORGANISATIES www.giro555.nl Uw droomkeuken.. vindt um onze showroom. Maricoweg 6 - Den Burg O 0222 31 24 47 Vol verdriet, maar dankbaar wat hij voor ons is geweest, delen wij u mede dat toch nog onver wacht is overleden mijn huisgenoot Jacob Schaatsenberg 26 jaar huisgenoot van Minke den Braven-van der Meer op de leeftijd van 81 jaar. M den Braven-van der Meer Reina en Hans Jelle en Pia Teun Lies Leen en Corrie Peter Klein- en achterkleinkinderen Texel, 12 januari 2003 Starkenburgh 96 Den Burg Gelegenheid tot condoleren woensdag 15 januari van 19.30 - 20.30 uur in „Uitvaartcentrum Texel" en na de crematie in het crematorium. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 16 januari om 12.00 uur in crema torium Schagerkogge, Haringhuizerweg 3 te Schagen. Correspondentieadres: L. den Braven, Bernhardlaan 67, 1791 XC Den Burg Intens verdrietig, maar dankbaar voor haar liefde en zorg, delen wij u mee dat op 77-jarige leeftijd vre dig is ingeslapen mijn geliefde vrouw, onze moeder en oma Joséfa Godek Stempina, Polen 23-3-1925 t Oudeschild, Texel 12-1-2003 Spuczywaj u' pokoju Oudeschild: Noorwegen: Oudeschild: Noorwegen: Den Burg: J. Koopman Piet Koopman Anny Koopman-Selis Rob en Marielle Ramon, Lisette John en Mary Dexter, Moms Joyce en Innin Roy en Georgina Kasja Bruin-Koopman Jack Bruin José en Peter Yessica, Yeffrey Tamara en Pete 12 januari 2003 De Houtmanstraat 32 1792 BC Oudeschild Woensdag 15 januari is er van 19 00 tot 21.00 uur gelegenheid tot condoleren in „de Vlinder", Holle- wal 42 te Den Burg De crematieplechtigheid wordt gehouden op don derdag 16 januari om 9.15 uur in Crematorium Schagerkogge, Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie ont moeten in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen persoonlijk bericht hebben ontvangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Rust zacht, lieve oma We zullen u missen! Rob en Marielle Ratnon, Lisette John en Mary Joyce-Irmin, Dexter, Morris José en Peter Yessica, Yeffrey Tamara en Pete Lieve Oma Rust zacht. Roy Georgina Noorwegen Tot ons groot verdriet is van ons heengegaan onze schoonzus en tante Joséfa Godek echtgenote van Jan Koopman A, Roeper-Koopman A. Zandee-Koopman M. v.d. Star-Koopman G. v.d. Star T. Troost-Koopman N. v. Heerwaarden-Koopman A. v. Heerwaarden A. Koopman N. Koopman-Pool D. Uitgeest-Koopman KI. Uitgeest Neven en nichten 12 januari 2003 Al zou ik geestelijk en lichamelijk bezwijken, mijn hart vertrouwt op God, Die mijn rots is. Voor eeuwig houdt Hij mij vast. Psalm 73: 26 Het verlies was er al voor het einde, de rouw voordat het afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring bezit van je gedachten nam. Wij voelden mee met je stil verdriet, nu rouwen wij maar treuren niet. Te midden van haar kinderen en kleinkinderen is plotseling overleden onze mam en oma Pouline Jannetta Eelman Lien op de leeftijd van 73 jaar. Den Oever: Nanda en Kees Ruud en Ilse, Joey Pouline en Mark, Koen Hippolytushoef: Virginia en Wico Wiranda en Egbert Lillian Schagen: Adrie en Marjon Inge en Erik Oosterend: Grietha en Kees Helene Johan en Elise Marije en Mark Ruben 't Horntje: Johan en Nenna Robbin Daphne 11 januari 2003 Buytengors 15, 1791 WL Den Burg. Mam is thuis, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op dinsdag 14 januari tussen 15.00 en 20.30 uur. Woensdag 15 januari wordt om 13.30 uur de afscheidsdienst gehouden in de Baptisten ge meente, Julianastraat 11 te Den Burg. waarna de begrafenis plaatsvindt op de begraafplaats van de N.H. kerk. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om met de familie samen te zijn in „De Schakel", Binnenburg 2. Correspondentie-adres: G. Duinker-v.d. Ster Peperstraat 16, 1794 AK Oosterend. Lieve Lien Bedankt dat je altijd mijn vriendin was. Ik zal je missen. Gré Onverwacht moeten wij afscheid nemen van onze lieve buurvrouw Lien Eelman Zij blijft in onze herinnering als een belangstel lende en zorgzame buurvrouw M. Rey J. Keyser Fam. Druif Yvonne Nel Tom, Angelique en Mees Marie-Christine Wat een vreugde zal dat wezen Nu vereend te zijn met Hem In die Stad met paarlen poorten, In het Nieuw Jeruzalem. Geschokt zijn wij bij het overlijden van ons trouwe koorlid Lien Eelman Wij wensen de familie veel sterkte en Gods na bijheid toe. Chr. gem. koor „The Singers of the Lord" Met verslagenheid hoorden wij van het overlijden van ons ere-lid Martin van der Wal Mede-oprichter van onze Kustzeilvereniging en jarenlang drijvende kracht van de club. Wij wensen Joep en de familie heel veel sterkte toe. Kustzeilvereniging Westerslag Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons bestuurslid Martin van der Wal Vele jaren op de bres voor ons eiland met zijn beeldbepalende monumenten. Stichting Dorpsherstel Texel Vol ongeloof vernamen wij van het overlijden van Martin van der Wal Pionier in het catamaranzeilen en een van de grondleggers van de Ronde om Texel. Wij wensen Joep en de familie veel sterkte. Het bestuur van de Stichting Ronde om Texel. Met droefheid namen wij kennis van het plotse ling overlijden van Martin van der Wal Dankbaar denken wij terug aan de vriendschap pelijke contacten en de persoonlijke inbreng van Martin binnen onze club. Wij wensen Joep en de familie veel kracht en sterkte toe. Lionsclub Texel Bij regen kunt u rustig in de auto blijven zitten. N.B.: Kenteken graveren kost 15,- per auto. Voor €5,- extra kunt u een speciale reflectielaag over de gravures laten aanbrengen, waardoor de gravures 's avonds en bij regen goed zichtbaar blijven: betere preventie. Graveren helpt tegen diefstal: wil een dief een gestolen auto verkopen, dan moet hij alle ruiten met het oude nummer vervangen! GRATIS' RUITREPARATIE Vrieskou zorgt voor grote spanningen in voorruiten: ijs- en zout kristallen (pekel!) zetten uit en doen kleine barstjes/sterretjes doorscheuren tot een grote barst. Volgens technisch onderzoek is de doorscheurkans zelfs meer dan 50%! Dit doorscheuren kan onveiligheid en afkeuring bij de APK tot gevolg hebben. U kunt dit voorkomen door de voorruit door middel van harsinjectie te laten repareren. Tijdige reparatie voorkomt een dure (eigen risico: meestal €136,-!) en tijdrovende vervanging van uw voorruit. Reparatie van een sterretje breukje in de voorruit door middel van harsreparatie is daarom voor WA-Plus, Casco en All-Risk verzekerden zonder kosten. Reparatie is namelijk veel goedkoper dan vervangen! De rekening gaat rechtstreeks naar uw verzekeraar. U heeft geen eigen risico en u heeft geen no-claim verlies. U moet voor de juiste verzekeringsgegevens bij reparatie wel uw laatste groene kaart meenemen. Let op: deze aanbieding geldt met voor verzekerden van Centraal Beheer. Bent u verzekerd bij een van de andere verzekeraars dan bent u welkom bij de Mobiele Service van Automark, specialist in harsreparaties. Meldt u zich bij aankomst direct voor een gratis voorruitinspectie: u krijgt ter plekke een vrijblijvend en deskundig advies. "Reflccticlaag" "Automark", het "STOP -logo. de kleur geel" de "vc en "Safe Sight" zi|n gedeponeerde merken van Automark-Rost

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 3