3 Is Willem Reuvers wel een echte boer? Time Out stopt met lunchuurtje scholieren F amilieberichten .TEXELSE COURANT' College verbiedt verder erfkamperen Wat ik zeggen wou... Nieuwe Toekomst Oproep Alcohol schenken voor verenigingen Vlaming en Geus weer op dreef \n y[emorïam pjVaar gebeurd Het mooiste beroep Subsidie voor windsingels 'Omgaan met weer verkrijgbaar Cor Reij wist veel over verleden Salomé 40 jaar Xexelaartjes VRIJDAG 31 JANUARI 2003 'wnlriijkhVHl van ik- ml*1h- Ms het aan het college ligt, moet jlfillem Reuvers stoppen met het ;oelaten van kampeerders op zijn jrf aan de Ruigendijk. Hij heeft dan jok bericht gehad dat de vrijstel- |ng die hij twee keer heeft gehad ,or kamperen bij de boer, niet mieuw wordt afgegeven. Argu ment is dat kamperen bij de boer Heen mag bij mensen die een echt irarisch bedrijf hebben. Dat is Igens het bestemmingsplan een ondgebonden bedrijf waar die- in worden gehouden en/of ge- iassen worden geteeld. Een be- ngrijke activiteit van Reuvers is let maaien van riet. Dat riet groeit /an nature. Hij heeft het dus niet gezaaid, zodat je niet kunt spreken /an het telen van gewassen en er jus geen sprake is van een echt igrarisch bedrijf. Wet hulp van advocaat Maurice gjantzen kwam Reuvers tegen dit sluit in het geweer. Woensdag ird zijn protest behandeld door de meentelijke bezwaarschriften- mmissie die b e w moet adviseren, it bezwaar was te laat bij de ge- eente binnengekomen, zodat in irste instantie was beslist dat het liet ontvankelijk was en dus niet be- ndeld zou worden. Woensdag -amen de partijen echter na ge- Mime tijd heen en weer praten tot de :onclusie dat het bezwaar tijdig met ie gewone post was verzonden, al «as het te laat aangekomen. Her taalde pogingen om het per fax te /ersturen waren mislukt wegens een Mysterieus defect. Hetzelfde be zwaar was per e-mail wel op tijd in het ■aadhuis beland, maar e-mail heeft [nog) geen rechtskracht. Al met al Nas echter duidelijk dat iedereen zijn iest had gedaan. Bovendien had de gemeente misschien niet genoeg duidelijk gemaakt dat Reuvers be zwaar kon maken, waarmee was ver klaard waarom hij daarmee zo lang had gewacht. Dus werd besloten de inhoud toch te behandelen. Vreemd Voor Reuvers is het een vervelende kwestie, want de afspraken met de kampeerders die het komende zomer bij hem willen staan zijn al gemaakt. Hij vindt het merkwaardig dat hij twee keer zonder probleem vrijstelling heeft gehad voor erfkamperen en nu ineens met meer, hoewel in zijn be drijfsvoering niets is veranderd. Bij de discussie tussen bezwaren- commissie enerzijds en Reuvers met zijn raadsman anderzijds werd duide lijk gemaakt dat in elk geval niet kan worden gesproken van een soort loonbedrijf. Reuvers wint voor eigen rekening en risico en op contract basis riet op terrein van Staatsbos beheer en verkoopt dat naar eigen zeggen aan degene die het meest biedt. Dat riet groeit er inderdaad van nature, maar aan het rietveld moet wel het nodige onderhoud worden gepleegd. Reuvers: 'Ik maai het niet alleen, maar zorg ook dat de afwatering goed blijft, dat er geen bomen groeien en dat wilgenroosjes worden weggehouden. Ook moet oud riet worden verwilderd, zodat het zich niet kan mengen met nieuw riet'. Reuvers herinnerde eraan dat hij ook nog grasland exploiteert, volgens hemzelf is dat economisch nog be langrijker. Hij voelt zich in elk geval natuurboer die zich bezig houdt met agrarisch natuurbeheer. Zijn raads man vond dat er geen twijfel over kan bestaan dat hij een echte agrariër is, maar zover was Olaf Storms, die de belangen van de gemeente behar tigde, nog niet. 'Is dit kweken of ver bouwen? Nee, het is alleen het ver beteren van randvoorwaarden. Dat wij twee keer eerder wel vrijstelling gaven voor kamperen bij de boer is geen reden om het nu weer te doen. Mogelijk hebben we het in het verle den een fout besluit genomen'. VERVOLG VAN PAGINA 1 zaakt door de Nieuwe Toekomst. Maar verluidt is het faillissement aan- (èvraagd door Recul BV, de moeder- naatschappjj van Octabouw. ttchitect'Jan Visser verwacht dat de ,»ouw spoedig kan worden hervat, len curator moet immers meewer- ten aan de voortgang van de werk- jaamheden.' Vanmorgen vonden de aatste besprekingen tussen Blom en ^e curator plaats. Organisatorisch noet het hervatten van de bouw vol lens Visser geen problemen geven. Octabouw was een werk- naatschappij met maar weinig per- jpneel, in feite een projectleider die le bouw organiseert. Voor de uitvoe- jBnde werkzaamheden worden an- 'jere bedrijven ingehuurd.' Die orga nisatie van de bouw wil Blom nu zelf Sjb zich te nemen, om met hulp van ïezelfde onderaannemers een door- rt te maken. Er staat druk op de itel, want de ontwikkelaar heeft af raken gemaakt met pachters. 'En ik mijn afspraken niet nakom, dan ist dat geld.' Inmiddels heeft Blom ar eigen zeggen al een flink aantal deraannemers zover dat ze het rk weer zullen oppakken. 'De be- jidheid om door te bouwen is er iker.' Maar naar een deel van hun ld kunnen leveranciers en aanne- rs waarschijnlijk fluiten. Blom: 'ant ik ga niet twee keer betalen. Afgelopen weekend was ik bij mijn ouders In Oudeschild. Zij vertelden vol verontwaardiging dat er nu weer minstens acht hopen poep naast de trap naar de haven lagen. De walm drong zich in je neus als je de trap opging om even op de dijk te kijken In het kader van de politieke discus sie van voor de verkiezingen had mijn vader zijn plan omgezet in daad en in iedere hondenhoop een zelfgemaakt vlaggetje geprikt met daarop aan de ene kant 'normen' en aan de andere kant 'waarden'. Helaas was het die dag nogal winderig en regenachtig en lagen de normen en waarden aan het eind van de middag verzopen in de goot. Na het aanhoren van dit verhaal ver telde mijn zus vol walging dat ze 'leuk' met haar twee kinderen het Sommeltjespad in het bos wilde lo pen. Van de leuke grapjes en beest jes hebben ze echter met veel kunnen genieten, ze moesten steeds naar beneden kijken om de hondendrollen te kunnen ontwijken. Toen ik tenslotte vanmiddag over het Natuurpad door bos en duinen liep en me ergerde aan de hopen midden op het pad (hoe is het toch mogelijk met zoveel plek naast het pad)., vond ik het weer tijd worden voor een stukje over poep in de krant. Men zegt wel dat varkens nog slim mer zijn dan honden, maar kunstjes moet je leren van het baasje. Of van ouders en andere volwassenen als het bijvoorbeeld om kinderen gaat. Hoewel ik me niet de aangewezen persoon voel dit probleem op te los sen, wil ik toch twee oproepen doen: 1Wil de hondenbezitter, in het kader van respect voor de medemens(jes), zijn hond naast het pad leren poe pen? In sommige situaties is het nog beter de drol op te ruimen en in de vuilnisbak te deponeren. 2. Is het een idee voor een van de politieke partijen op het eiland om dit 'leefbaarheids'-probleem in het pro gramma op te nemen? Misschien zin de hondenbezitters bereidwilliger mee te werken als ze iets terugkrijgen van hun hondenbelasting, die nu ge woon in de grote pot verdwijnt. Het zou fijn zijn als dit probleem eens echt aangepakt zou worden, want heus, die ergernis zit met alleen bij ons in de familie. Sjakkeliene Klaassen, Den Burg. Maar ik bekijk het wel van geval tot geval.' Visser zegt zich persoonlijk sterk te maken voor een bevredi gende financiële afwikkeling voor de Texelse onderaannemers. Paul Krugers van RAB BV, dat bouw materialen heeft geleverd, was giste ren nog niet zover dat er maandag alweer spullen naar de Badweg wor den gereden. 'Dan moet er eerst meer duidelijkheid komen en goede afspraken worden gemaakt. Als dat gebeurd is, gaan we weer verder.' Ook twee andere Texelse onder aannemers, tegelzetters Robert en Elmar Huysman uit De Koog. staan nog niet te trappelen om weer aan de slag te gaan. Robert: 'Op Texel zijn we gewend dat alles in goed vertrou wen gaat, maar we zijn er nu wel ach ter dat het hier anders werkt. We heb ben een keurig contract, met daarin de betalingstermijnen, maar daar is het tot nu toe bij gebleven. Drie we ken werk en een schuur vol tegels, maar geen geld. De informatie voorziening laat te wensen over. We moeten alles uit de krant lezen. Van daag hebben we een brief van de curator gekregen, met de vraag om al onze openstaande rekeningen te specificeren en aan te geven waar onze spullen op het bouwterrein staat. Want zolang dat is verzegeld mag er niemand het terrein op. Ik zie de sloten maandag nog niet van de hekken gaan. Om de bouw te hervat ten, moeten we eerst eens met z'n allen om de tafel en moet duidelijk worden wat er met de openstaande facturen gaat gebeuren.' Jongerencentrum Time Out in Den Burg stopt met het lunchuurtje voor scholieren tijdens de middag pauze van de OSG. Het scholieren café is voortaan van maandag tot en met donderdag van 14.15 uur tot 17.00 uur geopend. Op vrijdag is het centrum van 12.30 uur tot 17.00 uur geopend. Het Jongerenwerk heeft de tijden aangepast, omdat zij momenteel minder uren ter beschikking heeft voor het scholierencafé. Time Out, dat de afgelopen weken een opknap beurt heeft ondergaan, is vanaf maandag weer geopend. Mart Hoven (24) uit Oosterend is aangetrokken als nieuwe jongerenwerker die overdag in het centrum aan de slag gaat. De afgelopen weken heeft het Jonge renwerk enquetes gehouden onder leerlingen van tweede en derde klas sen van de OSG. Er kwamen 204 in gevulde formulieren terug, waaruit bleek dat 138 van de geënqueteerde wel naar het scholierencafé willen komen. 23 Jongeren denken mis schien te komen en 44 zeiden er geen behoefte aan te hebben. In de enquete werd de jongeren ook naar de favoriete openingstijden ge vraagd, maar daar kwam geen duide lijk beeld uit voren. 'Daarom hebben we ook maar de roosters van de OSG erbij gepakt en daarna de nieuwe tij- Een groot deel van de Texelse vere nigingen voldoet volgens de ge meente nog met aan de eis dat alleen alcohol mag worden geschonken in de aanwezigheid van een leidingge vende die in het bezit is van een Ver klaring Sociale Hygiëne of een vrijwil liger die een Instructie Verantwoord Alcoholschenken heeft gevolgd. In het kader hiervan wordt door het Jon gerenwerk Texel in samenwerking met de Sportservice Texel tweemaal een Instructie Verantwoord Alcohol- schenken (IVA) gegeven. Vrijwilligers van sportkantines krijgen zaterdag 8 februari van 10.30 tot 13.00 uur in- John Vlaming en Erik Jan Geus groeien weer langzaam terug naar de vorm van het begin van de com petitie van Klaverjasclub Den Burg. Deze week wonnen zij de der tiende ronde. Lieuwe van der Veen en Hans Westdorp behouden de leiding in het algemeen klasse ment. 'Erik Jan Geus en John Vlaming ken den een ijzersterke start van de com petitie. Wekenlang bezetten zij de perste plaats in het algemeen klasse- i Inent en ze pakten ook de winst in de serste periode. Daarna moest het duo een stapie terug doen, maar de laatste weken gaat het weer prima. Deze week werd voor de tweede htereenvolgende week de grens n 7000 punten gepasseerd. Vorige :ek kwamen zij net tekort voor de tendewinst, maar deze week behaal- ®n zij wel de hoogste score (7311 BJnten). Met vijftien puntjes meer yifaren ze zelfs naar de tweede plaats gestegen. In de nog jonge derde pe- ffode hebben ze wel de leiding geno men "Wil en Peter van Heerwaarden heb- n na hun vakantie de kaarten weer ir hand genomen en met succes, it al vele jaren samen kaartende io pakte de tweede plaats met 62 punten. Dit resultaat was goed or een plaatsje winst in het klasse- hent, waarin ze nu zeventiende "Staan. Bart Wei|dt en Willem Koomen spelen, een enkele uitzondering daar gelaten, een 'constant' seizoen. Ook deze week werd met 6988 punten weer flink gescoord. Het was ruim voldoende voor de derde plaats, maar winst in het algemeen klasse ment zit er niet in. Ze blijven er vierde staan. Het lukte Gerda en Freek Veeger wel om een plaatsje te stijgen. Met 6847 punten behaalden ze de vierde plaats van de avond en stegen ze naar de vijfde plek in het algemeen klasse ment. Wil Maas en Diny Winters de den goede zaken door de vijfde plaats te pakken met 6736 punten. Omdat een grote middengroep (van pakweg de zevende tot de achttiende plaats) heel dicht bij elkaar ligt, is een dergelijk resultaat meteen goed voor een flink aantal plaatsen winst. Maas en Winters stijgen niet minder dan vijf plaatsen en staan nu weer negende in het klassement. Opvallend is het grote aantal marsen dat het geroutineerde duo Frans Witte en Theo Stoelinga bij elkaar weet te spelen. Ook met zijn gelegenheidsmaat en naamgenoot Frans Witte vergaarde Witte er weer zeven. Ze hebben er al 38 achter hun naam staan en voeren het marsen klassement met grote voorsprong aan. Het gemiddelde was deze week met 6258 punten weer wat lager dan de afgelopen weken. Er werden 47 marsen gespeeld, slechts twee onder het seizoensrecord. Wie een vraag had over historische onderwerpen over Texel kon altijd te recht bij de zaterdag overleden Cor Reij (77). De voormalige accountant van bureau Tuinema en Reij, die veel klanten onder boeren had, stond hen met raad en daad terzijde. De zoon van de uitgever van de Nieuwe Texelse Courant koesterde een grote interesse voor het lokale verleden en stond bekend om zijn grote histori sche feitenkennis. Zo wist hij bijvoor beeld alles over de herkomst van de huizen en boerderijen in de War moesstraat. 'Cor was net een wande lende databank. Je kon bij hem voor van alles terecht', vertelt Cees Hoogerheide, met wie Reij, samen met Karei van Empel, vele jaren aan het Texelse 'Boerderijenboek' heeft gewerkt. Als het om het bovenspitten van historische wetenswaardigheden Indertijd vond boer Bakker uit Den hoorn het beroep van veehouder het mooiste vak van de wereld. Daarom had hij besloten om zijn zoons, die allemaal in het bedrijf meewerkten, in het zadel te helpen om zelfstandig boer te worden. Met zijn dochters had hij dezelfde plannen en hij vond dat die met een boerenzoon moes- Tot 1 april kunnen aanvragen worden ingediend voor subsidies voor het herstel en de aanleg van groene ele menten op het erf of in de omgeving van karakteristieke boerderijen De subsidie Landschapselementen wordt beschikbaar gesteld door de provincie Noord-Holland om het ka rakteristieke landschap te behouden leder jaar wordt daarbij het accent gelegd op een ander element. Omdat dit jaar het jaar van de boerderij is, hebben erfbeplantingen, wind- singels. hakhoutbosjes, hagen, boomgaarden en leibomen een gro tere kans voor subsidie in aanmer king te komen. Ook is er extra aan dacht voor rietkragen, moeras stroken, duinrellen en duinwaters. Een veelzijdig project maakt meer kans op subsidie. Zoals bijvoorbeeld de aanvraag een bloemrijke dijk te onderhouden, waarop tegelijkertijd een wandelpad komt met een tradi- tioneel landhek. Of een aanvraag om rietland af te graven gecombineerd met de aanleg van enkele poelen en een schelpenstrandje voor kluten, visdieven en plevieren. Aanvragen voor alleen het plaatsen van een landhek - wel een traditioneel, maar geen groen element - worden niet gehonoreerd. De regeling is bedoeld voor particu liere bewoners in het buitengebied. Zij kunnen individueel, maar beter nog in groepsverband aanvragen. Agrariërs kunnen hun aanvragen in dividueel, maar ook via een agrari sche natuurvereniging indienen, op Texel 'De Witte Lieuw'. Natuur- en landschapsverenigingen kunnen col lectieve aanvragen indienen. Op donderdag 27 februari wordt in De Slinger bij EcoMare van 19.45 tot 22.00 uur een voorlichtings bijeenkomst over deze subsidie regeling gehouden. Meer informatie over de subsidie is ook te verkrijgen bij Landschap Noord-Holland, tel. 0251-662244. of via de website www.landschapnoordholland nl. Kort nadat de eerste druk volledig was uitverkocht, is het handboek 'Omgaan met Texelaars' weer volop verkrijgbaar. De tweede - ongewij zigde - druk ligt vanaf dit weekend in de winkel. In het boekje geeft journa list Hugo Bakhuys-van den Brink op geheel eigen wijze een handreiking over hoe Texelaars in bepaalde situa ties het best zijn te benaderen. Het boekje is verlucht met tekeningen van Henk Noorlander en van Arend Nijkamp, medewerking werd ver leend door Pip Barnard, Rob van Ginkel. Harry de Graaf en Joop Rommets. 'Omgaan met Texelaars' heeft het handzame formaat van ne gen bij negentien centimeter en kost €4,95. Het boekje is verkrijgbaar bij de Texelse boekhandels, de WV en verschillende musea. den vastgesteld', vertelt Hoven. Het Jongerenwerk richtte zich met de enquête specifiek op leerlingen van het vmbo aan de Emmalaan, omdat zij naar verhouding minder vaak de weg naar Time Out weten te vinden. 'We hebben er tijdens mentoruren rondleidingen gegeven aan klassen we hebben de mentors erop gewe zen dat er hier ook klassenavonden kunnen worden gehouden', vertelt jongerenwerkster Carla Schrama. In de avonduren verandert er weinig in Time Out. Op vrijdagavond wordt het skaterscafé er gehouden en op zaterdag heeft Youth for Christ er de vaste avond. Hoven wil binnenkort op donderdagavond beginnen met een nieuw sportcafé voor jongeren die eigenlijk liever een caravan hadden gehad, maar daar nog geen ge schikte locatie voor hebben gevon den. 'Als de Champions Leguae weer begint en Ajax moet spelen, willen we beginnen.' De maandag-, dinsdag-, en woensdagavond zijn nog met in gevuld. Schrama: 'Als er nog jonge ren zijn die iets willen beginnen, dan kunnen ze zich melden.' Tijdens de avonden is het de bedoe ling dat ouders achter de bar staan. Schrama wijst er nog op dat alcohol gebruik in Time Out alleen is toege staan tijdens het skatecafé en als er bands optreden. Het gebruik van softdrugs is er verboden. structie van Rob Vermist van de KNVB in de kantine van W Texel '94 aan de Haffelderweg. Barvrijwilligers van dorpshuizen, jeugdclubs en jongerencaravans krijgen zaterdag 15 februari van 9.30 tot 12.00 uur onder richt van Jitske Hoogervorst van de Brijderstichting in De Witte Burcht aan de Molenstraat. De instructie bestaat uit de onderdelen 'alcohol en de wet', 'wat doet alcohol?' en 'ver antwoord schenken in de praktijk'. Bij dat laatste onderdeel wordt ingegaan op (lastige) praktijksituaties. Deel name aan de IVA is gratis, deelne mers ontvangen een certificaat. Op geven kan bij het Jongerenwerk, tel. 314445 en bij Sportservice Texel, tel. 322815. ging, toonde Reij zich vasthoudend. Zo ontdekte hij bijvoorbeeld de her komst van het Texels kwartiertje, de gewoonte van eilanders om een poosje later dan het afgesproken tijd stip op een afspraak te arriveren. Aan het begin van de negentiende eeuw bleek er discussie te zijn geweest over het feit dat raadsleden uit buitendorpen, die van verder naar het gemeentehuis moesten komen dan collega's uit Den Burg, te laat op raadsvergadering arriveerden. Om dit te legitimeren, kregen ze bij raadsbe sluit officieel het recht op een kwar tiertje respijt. Reij, die niet graag op de voorgrond trad en liever achter de schermen werkte, ontdekte het gege ven bij zijn onderzoek voor een boek over de Bataafse republiek, een stu die die hij door zijn plotselinge dood niet heeft kunnen afronden. De uitvaartplechtigheid heeft vandaag plaatsgevonden. ten trouwen. Dat ging echter niet al tijd zoals hij graag wenste, want een van hen kreeg stevige verkering met een visserman uit Oudeschild en de visserij was in die jaren geen vetpot. Omdat het hem niet zinde, gaf hij zijn dochter na een spannend gesprek als waarschuwing mee: 'Meike, kiek uut, wat je aan de hand haal en denk er naggeres goed over na, want een zeiltje wordt een dweiltie, maar een kallefie wordt een koe.' Jan van Tunen Na een moeizame periode is heden in alle rust ingeslapen mijn lieve man, onze vader en opa Adriaan Gerrit Dekker echtgenoot van Anny Duinker op de leeftijd van 70 jaar. De Koog: A. Dekker-Duinker Antwerpen: Adri en Josephine Joeri en Kingkamol Adri jr. Jelle 1 en Wietse Jitse en Lillian Oudeschild: Marian en Jos Marcel Janneke en Maarten Marleen Amsterdam' Angeline en Ron Texel, 30 januari 2003 Parnassiastraat 5 1796 AG De Koog Gelegenheid tot condoleren zaterdag 1 februari van 19.00 tot 20.00 uur in Uitvaartcentrum Texel, Bernhardlaan 147 Den Burg en na de crematie plechtigheid in het crematorium. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op maandag 3 februari om 13.00 uur in crema torium „Schagerkogge", Haringhuizerweg 3, Schagen. Liever geen bezoek aan huis. Na een langdurige ziekte is op 70-jarige leeftijd van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Adriaan Gerrit Dekker Namens broer, zusters, neven en nichten Met droefheid geven wij u kennis dat op 87-jarige leeftijd toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve vader en opa Jan Johannes Verseput weduwnaar van Jacoba Huurman Den Burg: M. Verseput Bianca Andijk: K. Vleugel-Verseput K. Vleugel Jetske Mathijs Texel, 29 januari 2003 „Gollards", De Zes 12 Den Burg Na een kort samenzijn op zaterdag 1 februari om 12.00 uur in Uitvaartcentrum Texel, Bernhardlaan 147 Den Burg, zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te De Cocksdorp. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het uitvaartcentrum. Correspondentie-adres: Fam Vleugel, Hofkesland 6. 1619 DH Andijk. Texel'94 zal oud-speler en tot het laatst toe trouwe supporter Marius Banda ontzettend missen. Wij wensen de nabestaanden heel veel sterkte. Leden en bestuur W Texel'94 Woensdag hebben wij afscheid genomen van Marius Banda Wij moeten een rechtlijnig, eigengereid en moedig mens missen. Multifunctionele Ezelvereniging Texel i.a. Wij hebben een fijne collega en goede vriend verloren. Marius Banda Wij wensen Betty en kinderen veel sterkte met dit grote veriies. Technische Groothandel Harry Boonstra Nancy Harry 30 januari 1996 Een herinnering... Voor jou was iedereen gelijk je werd boos als iemand zei, „ik heb recht op..." Voorrechten en zgn 'verworven' rechten zijn afgedwongen gunsten en worden een onrecht als anderen niet krijgen waar ze recht op hebben.. Jullie zijn nu weer met z'n twee in „Huisje Weltevree...' IN MEMORIAM In liefdevolle herinnering aan mijn vriend SIL KOK Mijn rots in de branding. geboren op dinsdag 26-1-1965 verongelukt op dinsdag 30-1-2001 Fia Bakker Vrijdag 7 februari trouwen Pija van der Spek en Cüijs yArendsen om 19.30 uur in liet gemeentehuis van Den Burg. De re.ce.ptie woi*dt gehouden van 20.00 tot 21.00 wHf in -Hotel Tatenl\ove, Bosrandweg 202/ De Koog. Wij zijn heel blij met de geboorte van onze dochter en zusje Geboren op 24 januari 2003. Peter en Jeannet den Braanker Hannah Joëlle Tobias Wilhelminalaan 120 1791 AR Den Burg Tel. 0222-312335 Onze pa (cpa van Menno en Marousha) is na bij de krant vandaag in de vut gegaan. Gefeliciteerd! ledereen die ons een warm toe heeft gedragen tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij thuiskomst, willen wij hartelijk bedanken. Deze belangstelling heeft ons erg goed ge daan. Barend en Lia Staal INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €4,65 tot en met 3 regels. Per regel meer: €1,55 (incl. btw). EOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto €12,50,- excl. tekst, alleen voor particulie ren die iets te koop aanbie den. Voor bedrijven: 1M-TEXELAARTJE op aanvraag. Treffers is zaterdag weer open met kortingen van min. 5% tot 100%! Wij leveren/repareren alle merken tv, radio, video, dvd, cd, pu, satelliet, ca mera. etc. met 3 maanden garantie. Service Center Texel, 311 777. Koude voeten? Nu bij Mantje schoenen snow- boots vanaf €10. Mooie collectie orchideeën. Een plant waar u lang ple zier van heeft. Tuin centrum v.d. Werve. Tjazzel lustrumfeest in het Schoutenhuys op 21 febr. vanaf 20 30 uur. Hobbytuinders opgelet! Tumfrezen 1 meter breed. 06-28919176 Heftruckcursus Woensdag 12 febr. is er bij Agrifirm Weikoop een heftruck cursus. U kunt zich opge ven bij Agrifirm, tel. 363 363 of Stolk Mechanisatie 312 752, of Bonne Mecha nisatie 311 229. Bomen snoeien. Tuin onderhoud G. Kriek, tel. 06- 28919176.

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 3