Succesvolle winteruitvoering DEK in Oudeschild Harder blazen wegens absorberend plafond Bederfelijke waar teso Bingo voor Bethel Dubbeloptreden Vriendenkring en Smartlappenkoor Blik vanger Geslaagden EHBO Agenda E Marian Smit in Veenendaal Vrouwen van Nu Laatste ruilbeurs Hoogwater te Oudeschild Colofon Le Sextuor in d'Ouwe Ulo TEXELSE 2 COURANT 'Zo kom je nog eens ergens', grapt de ene bezoeker tegen de ander. Dorpshuis 't Skiltje in Oudeschild was zaterdagavond de plaats waar muziekvereniging DEK uit Den Hoorn haar winteruitvoering ver zorgde. Het 'eigen' dorphuis De Waldhoorn werd gemeden van wege ruimtegebrek en de akoes tiek. Waren de meningen in het dorp daarover nog behoorlijk ver deeld, in Oudeschild viel weinig on vrede meer te merken over de ver huizing naar 'vreemde bodem'. besluiten met te komen Tot veel min der bezoekers leidde het volgens hem echter met. 'In Den Hoorn speel den we twee keer voor 125 man en dan had je ook veel moeders en oma's die naar beide voorstellingen kwamen.' Helemaal nieuw was 't Skiltje overigens niet. In 1997 ver zorgde DEK er ook al eens een uit voering. Veranderingen Er waren meer veranderingen. Do cent Mathieu Vulto van de Muziek- en Het liefst waren ze In Den Hoorn ge bleven, benadrukte voorzitter Her man Bakker vóór de uitvoering. Het zat er door de omstandigheden in De Waldhoorn echter met in, waardoor DEK de 'zware beslissing' moest ne men buiten het dorp op te treden. De beslissing werd mede ingegeven door het feit dat elders in Den Hoorn ook geen geschikte locatie kon wor den gevonden. DEK week daarom uit naar de gymzaal van 't Skiltje. Bakker wees erop dat daardoor wel een groter podium (5 bij 7.5 meter) kon worden geplaatst, waarop zowel de fanfare als de van twee naar vijf man uitgegroeide slagwerksectie de ruimte had. Ook konden de leden van de fanfare, het tamboerskorps en de majorettes nu eens naar eikaars op tredens kijken, doordat er meer ruimte in de zaal was. In De Waldhoorn moesten de leden van DEK eikaars optredens vaak aan zich voorbij laten gaan, omdat de zaal al propvol zat met publiek. De stoelen in gymzaal van 't Skiltje waren op een paar na allemaal ge vuld. Volgens Bakker bezochten on geveer vijftig Oudeschilders en zo'n tweehonderd Hoornders het optre den. Hij erkende dat de verhuizing een aantal dorpsgenoten had doen De slagwerkers hadden de ruimte op het podium in Oudeschild. Dansschool had de dirigeerstok over genomen van de naar Friesland ver huisde Tammo Lenting, die tien jaar lang dirigent van DEK was. Ook trad het veertig personen tellende fanfare voor het eerst op in de nieuwe pet- rolgroene uniformen die de gras groene exemplaren vervangen. Met behulp van rommeltjesverkopen, een veiling, subsidie van de gemeente en diverse sponsors wisten de leden vorig jaar €16.000.- bij elkaar te ver garen voor de aanschaf. Daarnaast kon DEK weer rekenen op een volwaardigde slagwerksectie van vijf personen, bestaand uit Nynke Arnout, Martien Witte, Piet Witvliet, Jan Willem Bakker en Hans Berbeé. Dirigent Vulto toonde zich zo blij met de uitgebreide sectie dat hij na het derde nummer graag een speciaal applaus voor de sectie wilde hebben. Het compliment misstond niet, na het applaus ging de slagwerksectie er met hoorbaar plezier volledig tegen aan. Voor de pauze speelde het fanfare bekende werken als Arsenal, Ammerland, Orion en Concerto d'amore van Jan van der Roost en Jacob de Haan. Vooral het ingetogen Ammerland, over een gebied in Duitsland, werd melancholiek en ge dragen gespeeld. Speaker Piet Schneider had aangekondigd dat het stuk ging over een bijzonder gebied. De muziek riep het beeld op van een streek waar je naar verlangt en waar je graag naar toe wil. Na de pauze was het de beurt aan bekende nummers als The Final Countdown van popgroep Europe. Sex Bomb van Tom Jones, Copacabana van Barry Mamlow en Two Worlds, geschreven door Phil Collins. In die vier nummers was veel plaats voor zowel het slagwerk als de blazers. De slagwerkers konden zich uitleven in Two Worlds en Copaca bana. In de andere twee nummers was het de beurt aan de blazers. Ook die groep nam de gelegenheid te baat van zich te laten horen. Dat gold eveneens voor het tamboerskorps dat onder leiding van Nynke Arnout stond. In totaal speelden zij zes num mers. Drie voor en drie na de pauze. Moeilijke nummers met tempo wisselingen werden met uit de weg gegaan. De jongste leerlingen wer den allemaal even speciaal aange kondigd. Veel applaus was er voor de meisjes van groep zes van de Jan Drijverschool die voor het eerst aan de uitvoenng meededen. Zij zetten de traditie voort dat nagenoeg alle meis jes in Den Hoorn bij de majorettes gaan. In hun eerste optreden speel den ze cowgirls op het nummer Amenca, America van Kinderen voor Kinderen. Gekleed in spijkerbroeken, witte T-shirts, gillettes en een cowboyhoed zwaaiden de dames met Amerikaanse vlaggen op het to neel Piet Schneider liet voor de dui delijkheid even weten dat de meiden niet aan politiek deden. 'Dit nummer was al bedacht, voordat de mensen lelijk tegen elkaar gingen doen.' In hun andere optreden deden de jong- sten op Ko-Ko-Kokosnoot uit Otje Twee palmbomen, opgesteld naast het podium, deden ook mee. De meiden van groep zeven en acht dansten op muziek van K-otic en het nummer Nix van Kinderen voor Kin deren. Een aantal dames had daarbij duidelijk lak aan schroom en terug houdendheid. De oudste majorettes lieten zich ook van hun goede kant zien. Zij dansten onder meer op We go together uit de film Grease. De 'heren' waren gekleed in het zwart, de 'dames' in het wit en roze en met een roze strik in het haar. In totaal traden 47 majorettes op. Meteen na de pauze traden majorettes, tamboers korps en fanfare éèn keer gezamen lijk op met King's Glory van Harm Evers. De majorettes op het podium en de muzikanten in de gangpaden in de zaal. Onderscheiding Zes leden werden onderscheiden omdat zij een jubileum vierden. Slag- DEK-voorzitter Herman Bakker huldigt Martien Witte voor zijn vijftigjarige lidmaatschap. werker Martien Witte vierde zijn vijftigjarig lidmaatschap en werd daarvoor benoemd tot lid van ver dienste. Bugelspeler Enno Drijver vierde zijn veertigjarig jubileum, Nettie Lap haar twaalfenhalfjarige ju bileum en drie meiden werden in het zonnetje gezet, omdat zij vijf jaar lid waren. Nynke Arnout kreeg een pluim omdat zij ervoor had gezorgd dat de slagwerksectie weer op sterkte was gekomen Baukje Drijver en Debby Sangers werden geprezen voor hun inzet voor de majorettes en ook diri gent Vulto kreeg lof toegezwaaid van voorzitter Bakker voor zijn eerste uit voering met DEK. 'Je hebt ons weten te enthousiasmeren.' Vulto op zijn beurt had met plezier met DEK gewerkt. Hij loofde de klankbalans die hij had waargenomen bij de muzikanten. De spelers vulden elkaar volgens hem goed aan. Om dat het plafond en de wanden van de gymzaal veel geluid absorbeerden, speelde 't Skiltje volgens Bakker wat moeilijker dan De Waldhoorn. Vulto had de blazers gevraagd daarom wat krachtiger te blazen. 'Ze moesten wat voller blazen, wat meer lucht uitsto ten.' De verlichting in de zaal viel ook wat tegen. DEK had lichtarmaturen laten opstellen, maar liet tijdens de uitvoering toch ook de tl-lampen in de zaal branden. De vereniging durfde het niet aan alleen de lampen van de armaturen aan te zetten, uit angst dat muzikanten zouden wor den verblind door een verkeerde stand van de lampen. Het was niet gelukt om de zaal vantevoren goed uit te lichten mét de fanfare erbij. Daardoor ontbrak aanvankelijk een intieme sfeer in de zaal, maar dat viel minder op, naarmate het optreden vorderde. Vulto liet weten plannen te hebben om met DEK mee te gaan doen aan concoursen. 'Dat willen we vanaf november gaan doen. Bedoeling is om in de eerste afdeling mee te doen en het liefst in het noorden.' Ook wil hij de verschillende secties in de toe komst meer met elkaar laten samen spelen. De kans dat DEK volgend jaar opnieuw in Oudeschild optreedt, is met ondenkbeeldig. Na afloop liet voorzitter Bakker publiek weten dat er eerst heel wat moet gebeuren in Den Hoorn. 'En anders gaan we weer naar Oudeschild.' DEK in de gymzaal van dorpshuis 't Skiltje. Dingent Malhieu Vulto leidde voor het eerst het fanfare. (foto s Jeroen van Hattum) Vrouwengroep De Duinroos hield onlangs de jaarlijkse bingoavond ten bate van Bethel. De opbrengst was €750,-, die geheel ten goede komt aan het buurtgebouw in Zuid- Eierland. Toneelvereniging De Vriendenkring en het Smartlappenkoor bundelen hun krachten. Zaterdag 29 maart ver zorgen de twee verenigingen samen een dubbeloptreden. Om 19.30 uur beklimmen de leden van het koor het toneel in dorpshuis De Waldhoorn om ruim een half uur lang een greep te doen uit hun brede repertoire. Na een korte pauze is de beurt aan De Vrien denkring, die het stuk 'De Ontdek kingsreizigersclub' van W.F. Schmidt Het gaat goed op Texel. Zoon en Van den Brakel kunnen aan het werk en zo zal de mensheid weten dat zo'n eiland veel goeds voortbrengt. Een beetje chauvinistisch zijn we wel en dat is maar goed ook. De ver wachtingen zijn groot. Maar dat je op een eiland woont, weet je weer heel goed wanneer je opeens 'die ambulance' nodig hebt. En dat is altijd onverwacht, geeft aanleiding tot vele gemengde ge voelens, voornamelijk een schok. Want altijd denk je: goh daar gaat weer zo'n ziekenauto, gelukkig niet voor ons en dan opeens zit je er zelf in en ligt je partner geveld aan het zuurstof. Het woord Gemini krijgt eveneens aan alle kanten inhoud. Je voelt je opeens als de bruinvis die zeer zorgvuldig werd vervoerd. 'De boot moet wachten' krijgt eveneens inhoud. En wat zijn die mensen van de ambulance aardig en adequaat, niets dan lof. Gelukkig viel alles uit eindelijk mee en kwamen er na de eerste schok ontroerende familie taferelen. We beseffen weer eens goed hoe verbonden we zijn. Dat is een schitterende ziektewinst. Maar vervolgens gebeuren er dan vreemde dingen die nu eenmaal ook horen bij onverwachte gebeurtenis sen. Allereerst dat eilandgevoel, de zeer vele telefoontjesmensen rea geren allemaal met eenzelfde laat ste zin: 'Het was wel handiger wan neer het in Amsterdam was gebeurd.' Ik beaam het grootmoe dig: 'Veel handiger, maar zulke din gen regel je niet.' Vervolgens belt mijn broer, die mij er op wijst dat partners van een zieke zich altijd nederig moeten opstellen. Nederig, of ik dit woord nog ken? Hij heeft goeie artikelen over de positie waarin ik mij bevind en die wil hij graag sturen. 'Later', weer ik af. Het gaat alleen maar om de zieke. 'Daarom juist', grinnikt hij opgeto gen. Veel post, veel bloemen, heel veel telefoon en heel veel heen en weer met de boot. Zo gaan de dagen. En als de zieke weer terug is op het eiland wordt er een grote verhuis doos gebracht, één met een fel gele sticker erop geplakt waar op de tekst staat: bederfelijke waar. 'Mis schien een lekkere portie vis', grin nikt de postman opgewekt. Ik draag de doos naar binnen. Het idee dat daar een portie vis in zou zitten en dat dat nu op een bed staat, voelt ronduit smerig. We kriigen veel vis en eten die met vreugde, maar vis onder de titel van bederfelijke waar klinkt niet erg aantrekkelijk. Met enig afkeer open ik de doos, hetgeen nog een hele onderneming is, en we vinden op de bodem een prachtig boeket bloemen van een van de kin deren. Gestuurd middels www.first- flowers.nl. De vervreemding slaat toe. Het boeket ligt geketend op de bodem en komt moeilijk los uit de doos en ook los van zijn tekst bed erfelijke waar te zijn. We kriigen van www.firstflowers.nl een groet, 'veel plezier met uw boeket', en een se rie aanwijzingen hoe een boeket te verzorgen via acht punten van noodzaak. Wat is het toch leuk om een vers boeket te ontvangen; om nog langer van uw boeket te geme ten de volgende aanwijzingen, zo zegt de bijgevoegde tekst. Links handig door zoveel aanwijzingen schik ik het boeket. De doos smij ten we de deur uit en de beterende zieke grinnikt nog wat na. Zelf ben ik reeds door een nieuwe activiteit in beslag genomen. Het water in de wc komt angstvallig omhoog en natuurlijk met inhoud. Iets spoelt met meer weg en ik ver vloek het buitengebied, de afwezig heid van een riolering en het abso luut niet weten waar die verdomde septic tank zich bevindt. Angstaan jagend verschijnt onze eigen bed erfelijke waar. Met hulp wordt de tank bloot gelegd, hetgeen een och tend graven en tegels lichten vergt. Daar blijkt alles in orde. Uiteindelijk wordt de wc pot gelicht en naar buiten gedragen, chaos, chaos. Wat blijkt: in de consternatie van het overvallende ambulancevertrek heb ik de dag erna een pan bruine- bonensoep door de wc gemikt, niet wetend dat daarin zich een fikse rookworst bevond, die vervolgens als dwarsligger de wc afsloot en nu als zeer bederfelijke waar op het grasveld ligt. Dit alles kost een dag werken voor niets. Lang leve de bu renhulp. De zieke knapt er zowaar van op en lacht mij in vol ornaat uit. De volgende dag geeft de postman mij een grote envelop met de arti kelen van mijn broer: hoe blijf ik ne derig naast een ziekbed. Zelfs op een eiland! Dana Rover op de planken brengt. Na afloop is er bal na, met medewerking van accordeonist Jan Bakker. Kaarten voor dit Hoornder avondje kosten €5,- en zijn te bestellen bij Janny Schuijl (tel. 319260), Gitta Witte (tel. 319405) en Marco Bakker (tel. 319307). Op de afdeling Zorg van OSG De Hogeberg behaalden 14 leerlingen het jeugddiploma EHBO-B. Zij wer den hiervoor opgeleid door Wil Bonne en Geeske Zijm van het Rode Kruis. Het examen werd namens het Rode Kruis afgenomen door Riet Goeman en door de huisartsen Hoekstra en Van Hattem. De geslaagden zijn: Tessa Betsema, Mariëlle Bolier. Petra Brouwer, Froukje Douma, Myrna Flier, Sophie de Lugt, Martine de Ridder, Floortje Roeper, Carola Schouwstra, Liese Schreurs, Rianne Schuyl, Frida Tuit- man, Caroline van der Vis, Marieke Wieringa. Onder het motto 'Koraal inspireert kunst' wil kunstuitleen Oog en Blik in Veenendaal met een creatieve wed strijd de aandacht vestigen op de lan delijke actie 'Geef het koraal weer kleur' van het Wereldnatuurfonds. Het startsein voor de wedstrijd wordt zaterdag 29 maart gegeven met een workshop van papierkunstenaar Marian Smit. Deze Texelse kunste naar exposeerde al eerder in Veen endaal en ook gedurende de actie weken (tot en met 24 april) zijn in de kunstuitleen werken van haar hand te bezichtigen. De afdeling De Cocksdorp van de NbvPA/rouwen van Nu komt donder dag 20 maart vanaf 20.00 uur bi|een in het Eierlandsche Huis in De Cocksdorp. Het Bureau Groeps- voorlichting verzorgt een avond over koken. Met nieuwe recepten, nieuwe producten en nieuwe gerechten. De verzamelaars van Histonsche Ver eniging houden donderdag 20 maart in Tusse de Banke op de Groene- plaats de laatste ruilbeurs van dit seizoen. Op deze avond, die om Dinsdag 18 maart In sporthal Ons Genoegen in Den Burg wordt voor de tiende keer de Texelse horecabeurs gehouden. Deze duurt van 14.00 tot 22.00 uur. Entree €10,-, Om 20.00 uur begint in het ge meentehuis een bijeenkomst van de raadscommissie Grondgebied De agenda vermeldt alleen het Landschapsbeleidsplan. In Cinema Texel draaien Catch me if you can (aanvang 20.00 uur) en De tweeling (20.30 uur). Woensdag 19 maart In De Witte Burcht aan de Molen straat in Den Burg begint om 20.00 uur een bijeenkomst van het Ka tholiek Vrouwengilde. Riet Goe man vertelt over de activiteiten van het Rode Kruis. Om 20.00 uur begint in het ge meentehuis de vergadering van de raadscommissie Welzijn. In Cinema Texel draaien Jackass the movie (aanvang 15.00 uur), Spy kids II: the island of lost dreams (15.15 uur), Catch me if you can (20.00 uur) en De tweeling (20.30 uur). Donderdag 20 maart In de Vrije School aan de Gasthuisstraat in Den Burg begint om 19.00 uur een voorstelling van het ZILT Euritmie Ensemble. En tree €6,-; kinderen betalen €4,-. Uitvaartverzorgster Liesbeth Roe per houdt in het kader van de boekenweek een lezing over my then en taboes rond de dood. Locatie is de bibliotheek in Den Burg. Aanvang 20,00 uur. De toe gang bedraagt €1,-. In buurthuis Bethel in Zuid- Eierland begin om 20.00 uur een klaverjasdrive. In Tusse de Banke op de Groene- plaats in Den Burg begint om 20.00 uur een ruilbeurs van de af deling verzamelaars van de Histo rische Vereniging, Ook andere belangstellenden zijn welkom. In het Eierlandsche Huis in De Cocksdorp komt vanaf 20.00 uur de afdeling De Cocksdorp van de NBvPA/rouwen van Nu bijeen. Het Bureau Groepsvoorlichting ver zorgt een avond over koken. In het gemeentehuis begint om 20.00 uur een vergadering van de raadscommissie Middelen. In Cinema Texel draaien De Twee ling (aanvang 19.00 uur), Two Di. 18 8.50 en 20.50 u. Wo. 19 9.46 en 21.45 u. Do. 20 10.25 en 22.14 u. Vr. 21 10.45 en 23.05 u. Za. 22 11.00 en 23.46 u. Zo. 23 11.10 en - u. Ma 24 0.16 en 11.37 u. Di. 25 0.40 en 12.30 u. Aan het strand is het ongeveer een uur u_. der hoogwater. De zon komt 23 maart op om 6.35 uur en gaat onder om 18.56 uur, 18 maart volle maan, 25 maart laatste kwartier. weeks notice (19.00 uur), Cati me if you can (21.30 uur) i Jackass the movie (21.45 uur). Vrijdag 21 maart De MBO-opleidingen in Den I. der van het ROC Kop van Noon Holland houden van 16.00 t 18.00 uur open huis. Informatie verkrijgbaar via tel. 0223-61120 Zwemmers strijden in Calluna De Koog om de Texelse kat pioenschappen zwemmen. Aa vang 19.00 uur. In discotheek Question Plaza Den Burg wordt de jeugdmusi 'Wapperdam' opgevoerd. Ai vang 20.00 uur. Wielervereniging Texel houdt va 20.00 uur voorjaarsvergadering de kantine van Texel'94, Robv Beurden van de Sportschool v telt over het populaire 'spinneti In Cinema Texel draaien Jackt the movie (aanvang 15.00 en 21 uur), Spy kids II: the island of k dreams (15.15 uur), De Tweet (19.00 uur). Two weeks noli (19.00 uur) en Catch me if youc (21.30 uur). TESO zet in verband met de verwachten drukte vrijdag i 9.35 tot 16.05 uur een extra h in en verzorgt dan in die pen: ieder half uur een afvaart, zo vanuit Den Helder als vanaf Te: De afvaarten van 10.05 uurva Den Helder en 13.35 uur i Texel zijn uitsluitend bestemdtjni het vervoer van gevaarlijke stoiT Er worden geen wachttijden j wacht. Nadere informatie kan 4 den verkregen via tel. 01 369600 of e-mail mfo@teso.njj veerdienst heeft ook een website: www.teso.nl. Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie: Warmoesstraat 45 1701 CN Den Buf Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.r Gerard Timmerman (hoofdredacteur! Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Buiten werktijd: Joop Rommets Telefoon 31 94 05 of 06 - 20 31 59 Advertenties en abonnementen: Spmbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11 E-mail mfo@lenr nl Op al onze advertentiecontracten en aant-'edng® toe zijn van toepaaamg de Regelen voor hel wezen von de Stichting ROTA, gevestigd te Anst zoals gedeponeerd tnj de Kamer van Koophandel bneken te Amsterdam onder nummer 4119639 oxemplaar van de Regelen voor het Adverteré! wordt op uw verzoek kosteloos toegezonden Abonnementsprijzen 2003: Per half jaar 32,20 30,70 (auicn Per jaar 62,70 60,70 (duw Bij verzending naar het buitenland zij; portokosten verschuldigd Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken vo| I afloop van de abonnementsperiode. 20.00 uur begint, verwisselen allerlei (Texelse) zaken - zoals de hiernaast afgebeelde prentbriefkaart - van ei genaar. De beurs is ook toegankelijk voor kijkers en andere belangstellen den. Sextet 'Le Sextuor' geeft zondag een koffieconcert in de voorspeel ruimte van dorpshuis d'Ouwe ULO in Den Burg. Het ensemble, dat in 2000 werd opgericht, bestaat uit amateur- en beroepsmusici die er varing hebben opgedaan in een keur aan (kamermuziek)ensem- bles. Het concert begint om 14.30 uur, de toegang is gratis. Wel wordt een bijdrage gevraagd ter bestrij ding van de kosten. Het ensemble bestaat uit Tereza de Vries (fluit), Noor Terwey (hobo), Johan Kwast (klarinet), Joke Kool haas (hoorn), Simon de Boer (fagot) en Fred Jansen (piano). Tereza de Vries-van Berkum kreeg haar oplei ding van Piet Duin in Hoorn. Zij speelde bijna 25 jaar bij het Hoorns Harmonieorkest, en is momenteel eerste fluitiste van het Westfries Blazersensemble. Noor Terwey stu deerde hobo aan het Amsterdams Muzieklyceum bij Jaap Stotijn en Marion Mosier, en blokfluit bij Frans Bruggen. Momenteel is zij docente aan de Muziekschool Amsterdam. Noor Terwey is als uitvoerend musi cus actief in diverse kamermuziek gezelschappen in en rond Amster dam. Johan Kwast begon op klarinet als leerling van een harmonieorkest in Alkmaar. Daarna volgde hij lessen bij Emiel Kleijmeer in Amsterdam. Sinds enige decennia speelt hij in een amateur-symfonieorkest, waarmee hij tweemaal als solist optrad, en in diverse kamermuziekenser Joke Koolhaas studeerde hoi Johan Donker Kaat aan het Alk Conservatorium. Zij is als dt verbonden aan muziekschool! Boedijn in Hoorn, en aan m scholen in Stede Broei Wervershoof. Joke Koolhaas s( veel kamermuziekensembli remplapant in orkesten en isl van het hoornensemble Wind 8 in Stede Broec. Simon d( speelde aanvankelijk blok- eW fluit, waarvoor hij lessen voli Leon Berendse in Amsterdï fagottist werd hij opgeleid Bernardette de Jong te Sclv Hij speelde in het Noord-Hi Jeugdorkest en is fagottist Zaans Blazersensemble, Helders-Wierings Blaaskwin diverse andere ensembles Fred Jansen ontving zijn op van Cor van Hulst en Thea M Amsterdam. Hij is actief in i kamermuziekensem-bles en a nervan zangers en instrument Hij was 12,5 jaar de vaste be? van het Texels Vrouwenkoor, e twee jaar vormt hij een duo i tenor Paul Sanders, met wie der op het eiland optrad. 2 staan op het programma werk Gordon Jacob, Albert Roos Ludwig Thuille. Jacob is een tigd moderne Engelse compt het midden van de vorige Albert Roussel was een Frar ponist aan het begin van d eeuw, en Luwig Thuille een r cus uit het Duitsland van hel! de 19de eeuw. DINSDAG 18 MAART 2003

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 2