Veel bezoekers en standhouders op Horecabeurs Snel patat bakken met hoogrendementsoven 'Ijsvogel zoeken in Taronga Zoo l Albert Heijn 2 weken dicht voor verbouwing Silke Kruk in dierentuin Sidney TEXELSE 2 C0UraNT' Gemeente wijst plantenmuseum af Geef ons de Zak op dinsdag 8 april Medische zorg 9 Hulpverlening ■xr* Kerkdiensten oud Papier Colofon Radio Texel VRIJDAG 21 MAART 2003 steamer, nieuw op de markt, is een snel in het oog springend apparaat. Rechts kunnen in een oven (air-o- steamergerechten worden bereid, links in de air-o-chill kunnen ze in korte tijd weer worden afgekoeld tot vier graden. 'Dat is de bewaar- temperatuur. Volgens de voorschrif ten moeten maaltijden die voor lan- Weggaan met een lege maag zat er niet. Bij de tiende Horecabeurs die dinsdag in sporthal Ons Genoegen in Den Burg werd gehouden, waren de nodige hapjes en drankjes te nuttigen. Maar ook de non- foodsector bood een aardig in kijkje in de materialen waar horecabedrijven mee werken. Voor de kenners ongetwijfeld veelal ge sneden koek, maar voor de leek bood het allerlei wetens waardigheden. Een rondje langs de niet-eetbare waar. Met een soepele heupzwaai springt directeur Marten Tinga van meubilair- bedrijf Triple E op één van zijn tafels. De vraag of ze een beetje stevig zijn, beantwoordt Tinga door er een paar keer voluit op te stampen en te sprin gen Het antwoord is/a. De tafel van het bedrijf uit het Friese Winsum is één van de vele non- foodproducten die dinsdag op de tiende Horecabeurs in sporthal Ons Genoegen waren te zien. En zoals het hoorde, zat overal wel een praatje bij Ook bij de tafels. De poten daarvan kunnen eenvoudig worden ingeklapt en het blad is deels van vlas gemaakt, waardoor het geheel niet veel weegt en eenvoudig is te tillen, vertelt Tinga. 'We hebben het zelf ontwikkeld en het patent op zowel het blad als de mklapconstructie.' Voor de Fries is het de eerste keer dat hij op de horecabeurs staat. 'Ik was er door de gemeente op gewezen dat deze beurs er was. Zij hadden een stel ta fels bij me besteld, die ik vanmorgen heb afgeleverd en vanmiddag sta ik hier. Ben benieuwd wat het wordt.' Een eind|e verderop glijden kinderen van groep zeven van de Thijs- Kok Nico Kooltjes geeft uitleg over een combi-steamer waarmee eten kan worden klaargemaakt en afgekoeld. (Foto's Jeroen von Hattuml seschool van de demonstratie- glijbaan die het bedrijf Boer Speel toestellen uit Nieuwendijk heeft opgesteld. De kinderen hebben even daardoor de beurs officieel geopend door een hoop kabaal te maken op de tribune. Vanwege het tweede lus trum had organisator Nico Erwich speciaal daarvoor kinderen van tien jaar uitgenodigd. Na afloop mogen ze even de beursvloer op en ook de glij baan wordt met over het hoofd ge zien. Het Nieuwendijkse bedrijf staat ook voor het eerst op de beurs. Wip- kippen en bloembakken behoren eveneens tot het assortiment. Naast de horeca was er dit jaar ook een toe genomen belangstelling voor de toe ristische sector. Een deel van de 97 Ronald Smit presenteert zijn digitale planning voor kleine en middelgrote logiesverstrek- kers. standhouders richtte zich ook op de recreatie. Vertegenwoordiger Martje Koekoek van hotelporseleinfabrikant Steelite is voor de achtste keer op de beurs. Het gaat hem, net als de anderen, er vooral om zijn gezicht weer te laten zien en een praatje te maken met zijn afnemers op het eiland. 'Maar daar voor kom ik meer dan één keer per jaar op de beurs. Je moet je vaker laten zien Ik kom hier zelf gemiddeld vijf keer per jaar om bij afnemers langs te gaan. En we komen hier ook om zelf met vakantie te gaan.' Toch even vragen naar de nieuwste trends in tafelvoorwerpen. Koekoek: 'Vreemde vormen zijn in opkomst. Bijvoorbeeld een schaal die schuin afloopt of kopjes met vreemde vor men. In Amsterdam is het zeer popu lair. Daarnaast doen kleur en servies van stijlvol wit het goed.' Koekoek voegt er meteen aan toe dat de terug lopende economie ook zijn invloed heeft op de verkoop van tafelservies. Recessie of niet, seizoenpersoneel blijft altijd nodig. Uitzendbureaus hebben eveneens hun weg gevonden naar de sporthal- Volgens inter- cedenten Selma de Koning en Sandra Rouwenhorst weten bedrij ven hen zonder beurs ook wel te vin den, maar kan het nooit kwaad te werken aan de naamsbekendheid. 'Want de collega's van andere uitzendorganisaties zijn er ook.' VEM Horecatechmek heeft stevig uit gepakt. Samen met negen leveran ciers waar het mee samenwerkt, heeft het een eigen eiland ingericht in de sporthal. Een omvangrijke combi- gere tijd worden bewaard binnen bepaalde tijd worden afgekoeld en dat kan met dit apparaat', vertelt kok Carlo Kooltjes die samen met het apparaat van beurs naar beurs reist. Op het VEM-eiland kan ter plekke zo'n beetje een hele keuken worden samengesteld- Er staan demon stratiemodellen van onder meer kookeilanden, ventilatiesystemen en een complete bakwand voor een ca fetaria. Bi| de laatste is te zien hoe een hoogrendementsoven kan wor den gebruikt om frituurvet te verhit ten. 'Bij een normale oven gaat der tig procent van de warmte van de vlam verloren en bij een hoog rendement slechts zes procent', houdt verkoper Frank Drop voor Omdat een deel van de restwarmte wordt hergebruikt, kan er volgens hem veel worden bespaard op het gasverbruik. Zelfs patat kan er vol gens Drop sneller door worden ge bakken. 'Want de klant wil sneller geholpen worden Bij een andere leverancier staat een speciale glazenspoelmachine waarin glazen met osmosewater worden gespoeld. Doordat dat water ontdaan j is van vrijwel alle mineralen, hoeven de glazen na een wasbeurt niet meer gepoleerd en gepoetst te worden. De overal opduikende hygienevoor- schriften blijken door te werken tot in de stellages die in koeling kunnen worden geplaatst Ed Combé van VEM Horecatechmek en een verko per tonen een kunststof exemplaar waarvan de rekken uit kleine delen bestaan. 'Die kan ie er makkelijk af nemen en zo in een wasmachine stoppen om schoon te spoelen', ver telt Combé, Afsoppen met een em mertje water en een schuursponsje is er met bij. Veiligheid komt aan de orde bij ad viesbureau PBG van eerste- hulpverlener Jan Vonk. Een paar bedrijfsverbanddozen staan uitge stald en bij Annie, een pop waarop mensen kunnen reanimeren, ligt een demonstratiemodel van een AED. Dat is een apparaat waarmee elektri sche prikkels kunnen worden gege ven aan mensen die door een hart stilstand zijn getroffen. Een ingeblikte stem geeft stap voor stap aan wat gebruikers van het apparaat moeten doen 'Bij de cursussen omschrijf ik het altijd als control-alt-delete om het hart weer aan de gang te krijgen, ver telt Vonk. 'Dan is het voor de mees ten vaak meteen duidelijk.' De Krim is tot nu toe het enige bedrijf op Texel dat een AED heeft. Hotel Tegenover Vonk demonstreert Ro nald Smit van het Obdamse bedrijf Holder op een laptop het programma easyHotel dat hij in samenwerking met hoteliers ontwikkelde. Op een voudige wijze kunnen er reserve ringen in worden opgenomen. Met behulp van kleuren wordt onder meer aangegeven of een boeking al beves tigd is. Het programma kan gekop peld worden aan een website. 'Dan verschijnen reserveringen via internet automatisch in de planning. Maar de logiesverstrekker houdt de eindregie. Dat wordt als zeer belangrijk ervaren.' Rekeningen kunnen met het systeem ook eenvoudig worden samenge steld. 'En je kunt er mee bijhouden hoe lang een kamer leegstaat of wan neer bijvoorbeeld het linnengoed moet worden schoongemaakt. Bij tien kamers is dat met zo moeilijk bij te houden, maar bij dertig wordt het al een ander verhaal.' Op een gelijk namige website van het programma kunnen mensen volgens Smit het programma een maand lang gratis proberen. Hoeveel bezoekers de beurs getrok ken heeft, zal altijd een raadsel blij ven. De doos met toegangskaarten werd per abuis voor afval aangezien en weggegooid. 'Ik heb nog stad en land afgezocht, maar ze zijn inmid dels in een container naar de Ham ster', vertelt organisator Nico Erwich. Uit gesprekken met standhouders maakte hij wel op dat het drukker moet zijn geweest dan vorig jaar. Dit jaar werd er scherp op gelet dat jon geren onder de zestien alleen onder begeleiding van een volwassene rondliepen. Vorig jaar had een stel jongeren elkaar via een nooddeur van de gymzaal naar binnen geholpen en daarna met succes een beroep ge daan op onder meer de gratis breezers. Volgens Erwich zijn er geen jongeren gesnapt. Er breken drukke tijden aan voor bedrijfsleider Jan Burgman en de overige medewerkers van super markt Albert Heijn. Vrijdag 28 maart om 16.00 uur gaat de winkel twee weken dicht voor een groot scheepse verbouwing. De ingang wordt verplaatst, de inrichting ver nieuwd en het assortiment flink uitgebreid. Vrijdag 11 april hero pent de winkel. De ingang van AH verhuist naar de voorkant van het pand, zodat de win kel vanaf het parkeerterrein beter bereikbaar is. De huidige dienst vertrekken verhuizen naar een nieuwe afdeling die onlangs werd aangebouwd. De afdeling waar de winkel nu wordt bevoorraad, wordt bij de winkel getrokken. De artikelen komen straks via de achterkant van het gebouw het bedrijf binnen. Om een doorgang te maken heeft AH een overeenkomst gesloten met de buren aan de Wilhelminalaan. De twee-on- der-een-kap woning is gesloopt, het nieuwe huis van de familie Schrama dat momenteel in aanbouw is. ligt iets verder van AH, zodat er ruimte is voor een oprit. Door de nieuwe indeling krijgt de win kel, nu 970 vierkante meter groot, er circa 300 meter ruimte bij, waardoor het assortiment flink kan worden uit gebreid. Burgman: 'Er is steeds meer vraag naar nieuwe versproducten. AH heeft daar een groot assortiment in, bijvoorbeeld een heel pakket aan kant-en-klaar maaltijden. Maar door dat we hier niet voldoende koelruimte hebben, kunnen we dat tot dusver niet voeren. Maar ik vind dat als je AH boven je winkel hebt staandat je dan ook het hele assortiment moet voe ren waar dit bedrijf voor staat. Straks vind je hier brood, groente, vlees, vis en zuivel.' Er komt onder meer een grote hightech oven voor het bakken van (stok)brood, waardoor dat de hele dag vers leverbaar is. Verder komt er een nieuwe koeling. Ook de informatiebalie ondergaat een meta morfose en word voorzien van twee kassa's, die het afrekenen van foto rolletjes, tabakswaren, staatsloten en andere artikelen sneller en eenvoudi ger moeten maken. De voorbereidingen voor de vernieu wing en uitbreiding zijn al geruime tijd aan de gang. Medewerkers die de versafdelingen beheren, volgden hiervoor een speciale opleiding, on der andere voor het werken met de nieuwe apparatuur. De verbouwing en de gewijzigde inrichting heeft vol gens Burgman geen nadelige gevol gen voor de fietsenstalling bij de win kel. Donderdagavond 10 april is iedereen vanaf 20.30 uur welkom om een kijkje te nemen in de nieuwe winkel. De supermarkt houdt vrijdag 11 april een feestdag, met allerlei activiteiten, onder andere voor kinderen. De dag begint om 8.00 uur. Oud-raadslid Jaap Vlaming uit Den Burg vindt dat de gemeente een biodiversiteitsmuseum moet op zetten, bestaande uit verzamelin gen cultuurgewassen en planten- coltecties. Het college heeft echter afhoudend gereageerd. Vlaming heeft zelf in zijn volkstuin een verzameling van onder meer rabarbers, die volgens hem tot de grootste ter wereld behoort. Daar naast heeft hij Kaukasische groenten en oude Nederlandse gewassen, die hij in het museum zou willen onder brengen. Hij ziet het museum als een vervolg op de VOC-tuin bij Brakestein. Het college vindt een gemeentelijk diversiteitmuseum met passen in het museumbeleid dat is gericht op be houd of versterking van de be staande musea, in het bijzonder het Maritiem en Juttersmuseum in Oude- schild. Verondersteld wordt dat de collectie Vlaming misschien een plaats kan krijgen in-de VOC-tuin als deze een definitieve status zou krij gen. De aard van de collectie sluit echter het beste aan bij het Agrarisch en Wagenmuseum waarover de ge meente echter geen zeggenschap heeft. Daarnaast doet het college de suggestie dat Vlaming in eigen be heer en zonder gemeentelijke steun zijn museum opzet. Zolang hij vol doet aan de gemeentelijke regels voor het beheren en tonen van parti culiere tentoonstellingen is dat geen probleem. Onder met motto Geef ons de Zak gaat de Texelse rotaryclub dinsdagmiddag 8 april weer op pad om kleding en schoenen in te za melen ten bate van goede doelen. Vanaf 14.00 uur zullen tientallen vrijwilligers met bestelauto's alle woningen op Texel bezoeken. Het gaat om nog bruikbare schoenen en kleren, dus geen vodden, die voor een zo hoog mogelijk bedrag zullen worden verkocht. De opbrengst wordt onder meer besteed aan het Tesselhuus en kuurreizen voor Texelse reumapatiënten. Het is be langrijk dat schoenen en kleding in aparte, goed dichtgebonden zakken aan straat of weg worden gezet. In Oudeschild zullen de zakken worden overgeladen in containers, waarmee ze naar de opkoper worden vervoerd Daar zullen ook de schoenen worden uitgezocht om te worden verscheept naar het sociaal project Tori Oso van oud-Texelse Nel Bakker in Paramaribo. Silke Kruk uit Oudeschild, de studente dierverzorging aan de Middelbare Agrarische School over wie we schreven dat ze een stageperiode in een Australische dierentuin zou doorbrengen, is ge arriveerd in het land down under. Zoals beloofd houdt ze ons op de hoogte van haar belevenissen. Hierbij haar eerste verslag. 'Ik zet op woensdag 5 maart om half acht plaatselijke tijd voet op Australische bodem, waar ik warm welkom word geheten door mijn fa milie (mijn achternicht met haar en partner, waar ik gedurende de stage zal verblijven). De eerst dagen in Sydney breng ik door als toerist, zo als een bezoek aan het Opera House, the Karbouw Bridge en meer van dat soort dingen. Sydney is een mooie uitgebreide stad met weinig hoogbouw. Er is veel groen te zien en dus ook veel vogels (lorie's, parkieten, kaketoe's, enz). Het is hier nu najaar en het heeft wat geregend dus alles begint weer een beetje groen te worden (in plaats van dor en droog. Ik heb geen jetlag en moet wennen aan de tempratuur van 24 tot 28 graden Celsius. Maandag 10 maart begint mijn stage in Taronga Zoo. Mijn eerste week breng ik door op de vogelafdeling. De dierentuin beschikt over een grote hoeveelheid inheemse vogels en een collectie tropische vogels. Ik begin de dagen met het meedraaien in de voerkeuken, waar fruit en groente worden gesneden, vis wordt gewas sen en al van die dingen. Als dat klaar is wordt het voer in porties verdeeld en verspreid over de dierentuin. Er zijn een aantal verschillende onderaf delingen en elke dag ga ik met een andere verzorger mee om te zien wat deze op zijn ronde doet. Zo onder neem ik deze week verschillende din gen, ga zoeken naar een ijsvogel, voer de pelikanen, ben aanwezig bij een operatie van een kaketoe en sleep ik takken in het araverblijf. En natuurlijk die ik gewoon de afwas van alle vogelschaaltjes die dagelijks worden gebruikt(gelukkig hebben ze een afwasmachine). De mensen waar ik deze week werk zijn erg aardig en de omgeving van de zoo is ook erg mooi. Van uit de voerkeuken heb ik uitzicht op de stad, inclusief het Opera House en de Harbour Bridge. Mijn eerste week is dan ook een erg geslaagde. Volgende week ga ik naar de afdeling reptielen en amfibieën. Ik ben erg benieuwd...' Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestda gen en van maandag tot en met vrij dag van 17.00 tot 08.00 uur: Cen trale Huisartsen Post, tel. 321143. Toeristen kunnen het hele jaar bel len naar: 327270. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers infor matie te krijgen over het pijn- spreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruyterstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG. Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoord- Silke Krukvan de koeienstal In de dierentuin. (Foto are Het Texo'se Courant) singel 44, Den Burg, tel. 321461 - Jeugdgezondheidszorg: Schoonoordsingel 44, Den Burg.t» 0900-4636549. Spreekuur èb werkdag van 9.00 tot 17.00 u. Vot vragen over ontwikkeling, voedij»; opvoeding en verzorging van jong kinderen. - Uitleenmagazijn/servicepunt Schoonoordsingel 44, Den Burg, 314887 Geopend elke werkd-, tussen 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken werkdag van 8.30-17.00 uur, 0223-650222. Kraamhulp: Voor directe kra» hulp op Texel en na poliklinistj bevalling: Parenta Zorg, tel. 022 540088 (24 uur bereikbaar). Indicatie: Indicatie voor thuiszo en voor opname in verpleeg- verzorgingshuis: Stichting RIOTei Wieringen. Opvragen via tel. 671552. Opname geschiedt opa vies van huisarts of specialist. Apotheek: Weverstraat 95, ft Burg; tel. 312112. Maandag t/mv dag 8.00-18.30 u zaterdag 10.0 13.00 en 15.00-17.00 u.; zona 11.00-12.00 en 16.00-17.00 u. Bi ten die tijden alleen voor spoefli sende gevallen. OVERIGE HULPVERLENING: Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancever voer bellen- 1-1-2. Of bel de Meld kamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900- 8844. In spoedeisende gevallen: 1- 1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesom laan 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Verslavingszorg: Steunpunt Brij- derstichting, Wilhelminalaan 1, Den Burg. Voor inlichtingen, advies, con sultatie en preventie. Bereikbaar op di. en woe. tijdens kantooruren, tel. 314781; www.brijder.nl Toeristenpastoraat: Bram Guil- jam, tel. 318581, 327970. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alarme ring, klusjesdienst, huishoudi dienst, versteldienst. Spreekuur: 9.00 tot 10.00 u. en van 14.00 16.00 u.. De Buureton, Molen; 2. Den Burg. Tel. 312696. Kustwacht: Voor meldingen v schepen en zwemmers in nood: 316270. Chemicaliën op het strand: tj de brandweer, 072- 5644444. Huiselijk geweld: Crisisopi huiselijk geweld, tel. 08-71901 Jongeren Informatie Punt: vragen en advies over wonen, ken, studie, recht, relaties, sel liteit, verslavingen en vrije Openingstijden dinsdag en w< dag van 15.00 tot 17.00 uur; d' Ulo. Wilhelminalaan 1Den Burg,! 315582. Bureau Jeugdzorg: voor hulpefl jongeren bij problemen en vc V opvoedingsondersteuning ouders. Spreekuur elke dondi in d'Ouwe Ulo, Wilhelminalaari Den Burg. Voor aanmelding, matie en advies: 0900 2223330, dag tussen 10.30 tot 12.30 uur. Kerken en minima: voor Te laars in financiële nood. Span: weg 10,1793 EH De Waal. Zondag 23 maart 2003 HERVORMDE GEMEENTEN: Den Burg: 9.30 u. ds. P.A. den Braanker. De Koog: 9.30 u. ds. J.R.A. Vlasblom. Den Hoorn: 11.00 u. ds. J.R.A. Vlasblom. SOW-GEMEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds. F. van Hel den; 19.00 u. ds. P.A. den Braanker. Oudeschild: 11.00 u. ds. F. van Hel den. De Cocksdorp: 11.00 u. dhr. M.D. Kuiper. GEREFORMEERDE KERKEN: Den Burg: 10.00 u. ds. H.D. van Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de volgende straten: 4. Thijsselaan, Binsbergenstraat, Brouwerstraat, Drijverstraat, Wilsterstraat, Burdetstraat, Meester Kraai- straat, Lieuwstraat, Tjakkerstraat. In Oudeschild wordt dinsdag 25 maart vanaf 15.00 uur door 'De Bruinvis' oud papier opgehaald, le der wordt verzocht het tijdig gebun deld aan de straat te zetten. Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vri|dag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Buiten werktijd: Joop Rommets Telefoon 31 94 05 of 06 - 20 31 59 89 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 -31 41 11 E-mail info@lenr nl Op al onze advertontieconvacten en aanbiedingen daar lc-« njn van toepassing de Rego'en voor ho» Advertentie wezen von de Stichting ROTA, gevestigd to Amsterdam zoals gedeponeerd bl| do Kamer van Koophandel en Fa brieken te Amsterdam onder nummer 41198699 Een exemplaar van de Regelen voor het Advertentie-wezen wordt op uw verzoek kosteloos toegezonden Abonnementsprijzen 2003: Per half jaar 32,20 30,70 (automatisch) Per jaar 62,70 60,70 (automatisch) Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. Zessen; 19.00 u. uur voor ie< GEREFORMEERDE GEMEI in kerkgebouw Schor Oosterend: 10.00 u. en 1 th leesdienst. DOOPSGEZINDE GEMEEN Kogerstraat, Den Burg: 10.00 J. Brüsewitz. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00ul J. Ketelaar uit IJmuiden. ROOMS-KATHOLIEKE KERK.| Den Burg: zat. 19.30 u. damt uitz. via De Lichtboei; zon. 104i| herenkoor. Oosterend: zon. 9.30 u. Gollards: zat. 16.00 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: 0[ bare lezing, 10.30 u.; Wachtt< studie, 11.20 u. De norm is goede waarden te hebben. Vrijdag: 18.00 u Radio Texel actueel (meuvft 19.00 u. Shopping (muziek) 21.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16 00 u Wegdromen met een boek 17.00 u Pietelepote (kinderprogram' Vandaag: De Bond tegen het vloek? 18.00 u. Muziek met Marco 19-00 u. Radio Noordholland Zondag: 9 00 u. Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit rooms- katholieke kerk Den Burg 11 00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie 12.00 u Natuurwijzer 13 00 u. Goud van Noud (Nederlands 15 00 u Frans gaat het doen (muzit 16.00 u Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 10.00 u. Baptistengemeente Den Ek 19.00 u. Gereformeerde kerk Den I uur voor iedereen Maandag: 18 00u. Symphonica (klassiek) 19.00 u Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20 00 u. Natuurwijzer (herhaling van zondag) 21.00 u. Reggae on the move (muz* 23.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18 00 u Radio Texel actueel (nieutf 19.00 u Bonte dinsdagavond (verzoekplaten) 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17 00 u Pietelepote (kinderprogi (herhaling van zaterdag) 18 00 u. Onder de toren (geestelijk programma, met vanaf 1&1 verzoekplaten) 19.45 u Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u. Cabaret café (Pip Barnard! Janien de Bruijn bespreken lokale nieuws). Vandaag: Veiligheid en orde Oven' en kamperen bij de boer. het uitblijf Lantaarnpalen en Spontaan Texel. GI bergbeklimmer Piet Huisman, dwe I Paul van Heerwaarden van labyrint Verder veel muziek, op eigen teksten tekst van Huib (de Rijmelaar) Fenijn ding van de avond van 28 februari ling). 21 00 u. Radio Noordholland

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 2