w 6.50 Officiële I berichten medewerker verkoopster Aanbiedingen het hele jaar door! 5 lij Keukencentrum Texel VOOR EEN PRACHTIGE HOUTEN VLOER AIDA TEXEL TOURS PASFOTO'S TEXELSE JQ C0URANT GASOLIE PETROLEUM DIESELOLIE Van der Vis Vloerschuurmachines Kleurbeitsen Vloerlakken Osmo hardutaxolie Vloerolie Onderhoudsmiddelen Voor een advies op maat! IU Hout- en Bouwcentrum Van der Vis Raam- en deurkozijnen incl. iso-glas FIETS 1NN TEXEL De, Koningin 317211 Juliana FOTO DE WAAL elk wat wiisl STEAKHOUSE - PIZZERIA - SHOARMA - RESTAURANT Dinsdag en zaterdag alle Pizza's Ma Spare-ribs Maandag en donderdag Nu met bijna 100 zitplaatsen Exposities Kapvergunningen Ruimtelijke ordening Verkeersbesluit Welstandscommissie Evenementenvergunningen Meierblis Collecte VRIJDAG 28 MAART 2003 20 april (Matinee) Circustheater Scheveninger», vervoer incl. zitplaats le rang €87,50 of 2e rang €77,50 S 315555 of 0224-542024 De goedkoopste Tel. 312356 Ook div. tanken VERFSPECIALIST LIJSTENMAKERIJ SCHILDERSBEDRIJF HOGERSTRAAT 7-11 TELEFOON 312305 Telefoon 312356 Alles op maat leverbaar Voor onze afdeling Fietsenverhuur hebben wij plaats voor een De Koog Tel. 317841 Voor onze afdeling Motorbrandstoffen (verkoop/shop) hebben wij plaats voor een Garage De Koog C.V. Tel. 317841 Voor uw lunch, diner of gewoon gezellig aan de bar Grand Cafe-Restauaant met uitzicht op zee. Voor uw reserveringen Will en Koen Appartementencomplex Badweg 30, De Koog zwart/wit of kleur €4.50 Nieuwe uitgebreide menukaart voor HATifïl Ci Hatim restaurant, Dorpsstraat 71/73, De Koog, e 317 142 Maricoweg 6 Den Burg Q 0222 31 24 47 termijn van ter inzage legging schriftelijk aan het col lege van Burgemeester en Wethouders kenbaar wor den gemaakt. Aangevraagde lichte bouwvergunningen E. Dik-v.d. Nar voor het gedeeltelijk vernieuwen v.e. woning a/d Herenstraat 1 te Den Hoorn (ontvangen 24 maart 2003). Aangevraagde reguliere bouwvergunningen H van Atteveld voor het gedeeltelijk vergroten v.e woning a/d Ruigendijk 4 te De Koog (ontvangen 20 maart 2003); Euroase Pares b.v. voor het gedeeltelijk veranderen v.e. het centrumgebouw en nieuwbouw loods a/d Bosrandweg 395 te De Koog (ontvangen 26 maart 2003). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunning is verleend en/of de melding positief is teruggemeld. Verleende bouwvergunningen en goedgekeurde meldingen bouwvoornemen worden gepubliceerd. Verleende bouwvergunningen V.O.F. Vogelmient voor het plaatsen v.e. receptie gebouw met opslag a/d Ruijslaan 49 te De Koog (ver zonden 25 maart 2003); L.H. Visser voor het verande ren v.e. hobbykamer in slaapkamer a/d Nieuweschild 13 te Oosterend (verzonden 25 maart 2003); G.S. Afman voor het plaatsen v.e. berging en het vergro ten v.e. woning a/d Zuid Haffel 11 te Den Burg (ver zonden 25 maart 2003) Verleende lichte bouwvergunningen M. Bakker voor het geheel vernieuwen v.e. garage a/d Hemmerkooi 8 te Den Burg (verzonden 25 maart 2003); P.B. van der Vis voor het plaatsen v.e. dakkapel a/d Roggeslootweg 711 te De Cocksdorp (verzonden 26 maart 2003); A. Gerlach voor het plaatsen v.e. carport a/d Ruijslaan 69 te De Koog (verzonden 26 maart 2003); L.H.C. Krop voor het veranderen van twee gevels a/d Trompstraat 4 te Oudeschild (verzon den 26 maart 2003). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekend gemaakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen Het bezwaarschnft wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het be streden besluit waartegen het is gericht Wij wi/zen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar Sector Bestuursrecht. Post bus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de sector Grondgebied, kamer 0.18 van het gemeentehuis Voornemen tot medewerking (1) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan de bouwplannen van: P.R. Alkema voor het gedeeltelijk vergroten v.e. woon huis a/d Polderweg 6 te De Waal; A. Drevel voor het vergroten v.e. woonhuis a/d Pijpersdijk 11 te De Koog. De bouwplannen zi/n in strijd met de ter plaatse geldende bestem mingsplannen De bouw- en situatietekeningen liggen vanaf 31 maart 2003 gedurende vier weken ter inzage op kamer 0.18 van de sector Grondgebied van het gemeentehuis Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schnftelijk zi/n zienswijze kenbaar ma ken. Voornemen tot medewerking (2) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 4, lid 6, sub b van de voor schriften van het bestemmingsplan "De Waal" mede werking te verlenen aan een bouwplan van: H. v/d Park voor het vergroten v.e. woonhuis a/h Vermaningspad 4 te De Waal. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan. De bouw- en situatietekening ligt vanaf 31 maart 2003 gedu rende twee weken ter inzage op kamer 0 18 van de sector Grond gebied van het gemeentehuis Gedurende de termijn van ter inzage legging kunnen omwonenden schriftelijk hun zienswijze kenbaar maken Inspraakronde conceptbestemmingsplan Oude schild Burgemeester en Wethouders van Texel maken op grond van artikel 6A van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 31 maart 2003 het conceptbestemmingsplan Oudeschild voor een ieder gedurende twee weken ter inzage ligt. De terinzagelegging vindt plaats bij de sector Grond gebied (kamer 0.18), Groeneplaats 1 te Den Burg en in de bibliotheek, Drijverstraat 7 te Den Burg. Het plan betreft de actualisatie van de bestemmingsplannen van de bestaande kern, namelijk het gebied ten zui den van de Heemskerckstraat; ten oosten van de Mie- land en ten westen van de Redoute. Met onderhavig plan wordt een aantal bestemmingsplannen vervan gen. Eventuele reacties tegen het conceptbestemmingsplan kunnen ge durende de termijn van ter inzage legging schriftelijk aan het college van Burgemeester en Wethouders kenbaar worden gemaakt Voorgenomen vrijstelling Burgemeester en Wethouders zijn voornemens tot: het legaliseren van de detailhandelsactiviteiten van de Zelfpluktuin, Middellandseweg 4 te Oudeschild. Dit kan door middel van een vrijstellingsprocedure ex ar tikel 19 lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. De activiteiten van de Zelfpluktuin passen in het in oktober 2002 door de gemeenteraad vastgestelde beleid "ondergeschikte detailhandel in het buiten gebied en in de kernen". De bijbehorende stukken liggen vanaf maandag 31 maart 2003 ge durende vier weken ter inzage op het gemeentehuis, bij de sector Grondgebied, kamer 0.18 Eventuele zienswijzen kunnen gedurende de termijn van de ter inzage legging schriftelijk aan ons college van Burgemeester en Wethouders kenbaar worden gemaakt. Medewerking ondergeschikte detailhandel Burgemeester en Wethouders willen meewerken aan: het legaliseren van de detailhandelsactiviteiten aan de Grensweg 5 te Den Burg. De activiteiten aan de Grens- weg 5 passen in het in oktober 2002 door de gemeen teraad vastgestelde beleid "ondergeschikte detailhan del in het buitengebied en in de kernen". Om de detailhandelsactiviteiten te kunnen legaliseren dient een vrijstellingsprocedure op basis van artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) te worden gevoerd. Wij zijn voornemens om deze vrijstellingsprocedure artikel 19, lid 1 WRO te starten. In het kader van de inspraak, artikel 6a van de WRO, ligt het concept besluit vanaf 31 maart 2003 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage bij de sector Grondgebied, kamer 0 18 van het gemeen tehuis Eventuele reacties kunnen gedurende de termijn van ter in zage legging schnftelijk aan het college van Burgemeester en Wet houders kenbaar worden gemaakt Verleende aanlegvergunning Burgemeester en Wethouders hebben op grond van artikel 44 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 6 van het geldende bestemmingsplan "Buiten gebied Texel" aanlegvergunning verleend aan: Rijkswaterstaat Texel,'teneinde het reeds aanwezige verbindingspad tussen het parkeerterrein en het strand bij paal 9 te Den Hoorn te legaliseren. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is bekendge maakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen Een bezwaarschrift schorst met de werking van het besluit waarte gen het is gericht Het bezwaarschnft dient ten minste te bevatten de naam het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrij ving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden be sluit Indien een bezwaarschrift is ingediend is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arron dissementsrechtbank te Alkmaar. Sector Bestuursrecht Postbus 252. 1800 AG Alkmaar Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. De vergunning treedt m werking met ingang van de zevende week na de dag waarop deze is verleend De datum van verlening van de vergunning is 18 maart 2003 Het bovenstaande besluit ligt vanaf maandag 31 maart 2003 ter inzage op kamer 0 18 van het gemeen tehuis. Verleende vrijstellingen 'kamperen bij de boer' Burgemeester en Wethouders hebben op grond van het gestelde in artikel 24 lid 3 van het bestemmings plan Buitengebied Texel en van artikel 8 lid 2 sub a van de Wet op de openluchtrecreatie op 19 februari 2003 vrijstelling verleend voor het plaatsen van kam peermiddelen in de periode van 15 maart tot en met 31 oktober in de termijn 2003 tot 2007, aan- voor acht kampeermiddelen aan de heer C.J. de Lugt, Hoofdweg 1. 1795 JA De Cocksdorp; voor zes kam peermiddelen aan de heer D. Lap, Mokweg 411797 SB Den Hoorn; voor vijf kampeermiddelen aan me vrouw E. van de Star-Dros, Schorrenweg 16,1794 HG Oosterend; voor acht kampeermiddelen aan de heer S. van Egmond, Tienhoven 10,1793 EC De Waal; voor acht kampeermiddelen aan de heer A. Saai, Vuurtoren- weg 83,1795 LK De Cocksdorp; voor acht kampeer middelen aan de heer C. Westdorp, Postweg 185, 1795 JN De Cocksdorp; voor acht kampeermiddelen aan mevrouw M.W. Bakker-Daalder, Ruigendijk 16a, 1796 MP De Koog; voor acht kampeermiddelen aan de heer J. Zuidewind, Schilderweg 239, 1792 CJ Oudeschild; voor zeven kampeermiddelen aan de heer J. Wuis, Genteweg 6, 1794 HK Oosterend; voor ze ven kampeermiddelen aan de heer J.M.J. Bakker, De Grie 5,1797 RB Den Hoorn; voor vijf kampeermidde len aan mevrouw M.E.H. Wonder-Bakker, Limietweg 1, 1795 JH De Cocksdorp; voor acht kampeer middelen aan de heer D.P.List, Pontweg 180a, 1796 MD De Koog; voor acht kampeereenheden aan de heer C.G. Veeger, Westerweg 92, 1797 RG Den Hoorn; voor acht kampeermiddelen aan de heer P. van Groe-ningen, Amaliaweg 11, 1797 SW Den Hoorn; voor acht kampeermiddelen aan de heer D. Terpstra, Van der Sterrweg 111797 SV Den Hoorn. Bovengenoemde vrijstellingen zijn op woensdag 25 maart 2003 verstuurd. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zj/n bekend gemaakt een bezwaarschrift bi/ Burgemeester en Wethouders indie nen Het bezwaarschnft wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het be streden besluit waartegen het is gericht Wij wi/zen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Post bus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de sector Grondgebied, kamer 0.18 van het gemeentehuis Rectificatie inzage Op 7 maart heeft de publicatie plaatsgevonden van de procedure ex artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Orndening voor het verplaatsen van Tex- dok naar de haven te Oudeschild. In deze publicatie is een inzagetermijn opgenomen van twee weken, in gaande op 10 maart 2003. Deze inzage termijn dient echter vier weken te bedragen. Daarom ligt het con cept-besluit en het bouwplan van Texdok opnieuw ter inzage vanaf 31 maart 2003 gedurende vier weken bij de sector Grondgebied, kamer 0.18 van het gemeen tehuis. Eventuele zienswijzen kunnen gedurende de Burgemeester en Wethouders zijn voornemens inge volge artikel 5 van de Kapverordenmg Texel en over eenkomstig het bepaalde in de Algemene wet be stuursrecht, kapvergunning te verlenen aan. de heer J T. Plaatsman, Boogerd 31 voor het kappen van een sierkers in de achtertuin van voornoemd per ceel wegens overlast; de heer H.J.F. van der Zee, Schilderend 111 voor het kappen van een esdoorn in achtertuin van voornoemd perceel wegens te ver wachten overlast; de heer J. Witte en mevrouw J. Drijver, Waalderstraat 49 voor het kappen van een zwarte els in de achtertuin van voornoemd perceel wegens nieuwbouw garage; de heer A.P. Steffen, Schoonoordsingel 19a voor het kappen van een ce der in de voortuin van voornoemd perceel wegens overlast. De aanvraag om kapvergunning en een ontwerp van de beschikking op deze aanvraag, alsmede het advies van de chef groenbeheer van Gemeentewerken Texel, liggen gedurende vier weken voor belang hebbenden ter inzage Binnen deze termijn kunnen deze belangheb benden hun zienswijze daarover hetzij mondeling, hetzij schriftelijk aan Burgemeester en Wethouders van Texel. Postbus 200, 1790 AE Den Burg, kenbaar maken. De betreffende stukken zijn gedurende de openingstijden van het gemeentehuis aanwezig op de afdeling Vergunningen. Nadere informatie: telefoonnummer (0222) 36 22 76. Burgemeester en Wethouders hebben de volgende verkeersbesluiten genomen: de Groeneplaats op 27 maart 2003 van 12.30 uur tot 16.30 uur af te sluiten voor alle verkeer vanwege de actie voor War Child en de daardoor te verwachten grote publieke belangstelling, het afsluiten voor alle verkeer van de Wilhelminalaan ter hoogte van de win kel van AH en het in gebruik nemen van een deel naastgelegen parkeerterrein van 28 maart 2003 tot en met 10 april 2003, vanwege de werkzaamheden aan de winkel; de Brink in de periode 31 maart tot 2 mei en de Dorpsstraat van 5 mei tot 13 juni af te sluiten voor alle verkeer, vanwege het vervangen van het riool; de Nattevlakweg af te sluiten voor alle verkeer op 21 april (2'- paasdag) van 11.00 tot 13.00 uur, vanwege de ultraloop de 60 van Texel; Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen dit besluit bij ons een bezwaarschrift indienen binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is verzonden of uitgereikt. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten, de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar; zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogeli/k om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening m te dienen bij de presi dent van de Rechtbank te Alkmaar. Postbus 252. 1800 AG Alkmaar Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Op 3 april, 2003 houdt de welstandscommissie weer een openbare vergadering, aanvang 13.30 uur in het gemeentehuis van Den Helder. De te behandelen Texelse bouwplannen zijn: Mienterglop 23. PC. den Breeien; uitbr v.e. woning. Abbewaal 23; J. Drijver; pl. kantoor/garage; Verlorenkost 12; T. Rijkers; vergroten woning (herh.); Diek 2; Fam. Fey, vergr. v.e. woning (herh.), Muyweg 13; Bruining Rinkema; geh. vern. woning (herh Diek 20, N. Lap-Slot; plaatsen van een schuurtje; Kamerstraat 41. Stichting Wonen Texel; het wijzigen van bestemming en plaatsen van een fietsenstalling; Vuurtorenweg 146, J.C. Groen; gedeeltelijk vernieuwen/ver groten van een paviljoen; Hallerweg 50; Rab Holding bv; gedeeltelijk vernieuwen/ver groten van een opslagschuur; Mulderstraat 33; S.J. Betsma, gedeeltelijk vergroten van een woonhuis; Californiëweg 100; N. Candy, vergroten van 2 zomerhuizen, Gravenstraat 26, N.J Alberts, geheel vernieuwen en oprich ten van een berging/badkamer; Vlamkast 20; Texgro Groothandel; tijdelijk gedeeltelijk ver groten van een opslagloods; Reijer Keijserstraat 7, Gemeente Texel; plaatsen van een overkapping voor opslag, Pelikaanweg 53. H. Bluma, gedeeltelijk vergroten van een zomerhuis; Skillepaadje 18, Star, Pv.d bouw potstal (herh.); Ruigendijk 14; Atteveld, H,. v.; uitbreiden woning (herh.). De gemeentelijke adviescommissie kunst- en cultuur beleid heeft in haar vergadering van 25 februari 2003 het thema voor de thematentoonstelling vastgesteld. Het thema voor 2003 zal zijn: "Het jaar van de boer derij". De tentoonstelling zal plaatsvinden van zater dag 21 juni tot en met maandag 7 juli 2003 in de ge meentelijke expositieruimte "Tusse de Banke" aan de Groeneplaats 10 te Den Burg. De deelnemers aar deze tentoonstelling verplichten zich om tijdens de tentoonstelling minimaal 1 dagdeel aanwezig te zijn in de expositieperiode. Belangstellenden kunnen zidi aanmelden tot 15 mei 2003 bij de sector Welzijn, al- deling Cultuur en Educatie, telefonisch bij mevroui, E. Rutten telefoon 36 22 18, schriftelijk via gemeetè Texel, afdeling Cultuur en Educatie, Postbus 200,17ï| AE Den Burg of via e-mail erutten@texel.nl. "Tusse de Banke" is door omstandigheden ook in/i periode 27 maart -15 april beschikbaar Belang^J lende exposanten kunnen contact opnemen vi&i hiervoor genoemde nummer. De burgemeester heeft vergunning verleend aan: het Contactorgaan voor Zang en Muziek voor de Tap toe Texel op 25 juni a.s. 's avonds op de Groeneplaats (verzonden 21/3); Circuitpark Karting Texel B.V. voo< het houden van Minimotorraces op 3 en 4 mei a.s. op hun baan (verzonden 21/3) Ingevolge de Algemene Wet Bestuursrecht kunnen belanghebber,- den tegen deze besluiten een bezwaarschrift indienen binnen 6 ken na de dag waarop dit besluit is verzonden of uitgereikt Heft* zwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en adres vanói indiener; de dagtekening, een omschrijving van het besluit waarte gen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar, zo mt- gelijk een afschrift van het bestreden besluit Indien een bezwaf schrift is ingediend is het in spoedeisende gevallen mogelijk or daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzienig in te dienen bij de president van de rechtbank te Alkmaar, Secta Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar. Nadere informatief verkrijgbaar bij bureau Bestuursondersteunmg. telefoon 36 21 50 Gemeenschappelijke meierblissen mogen worden opgebouwd vanaf 31 maart, tenzij een andere op- bouwtermijn is aangegeven (De Koog en De Waal). De Koog: op het voormalige SW-terrein tegenover Euroase aan de Bosrandweg. Opbouwen kan pas vanaf 19 april a.s. en alleen tussen 9.00-18.00 uur, storten van meierbllsafval buiten deze pe riode en tijden is niet toegestaan. Oudeschild: aan de Redoute, op de gemarkeerde plaats, 1 km voorbij Oudeschild richting Pontweg, rechts in de berm Oosterend: op hoek Nreuweschild-Fanneweg (nieuwe locatie); Den Hoorn: aan de Stolpweg, op de gemarkeerde plaats. De Cocksdorp: aan de Stengweg, op het opslag terrein van het waterschap. De Waal: nog geen locatie bekend. Polder 't Noorden: op de hoek Stuifweg-Lancas- terdijk, op de gemarkeerde plaats bi| hoeve Utopia 'tHorntje: achter fietsverhuurbedrijf van Heijnel Horntje, op grond van Rijkswaterstaat. Den Burg: aan de Haffelderweg, het weiland ten zuiden van de wielerbaan. Particuliere meierblissen moeten worden aange-l meld bij de gemeente. Aanvraagformulieren zijnl verkrijgbaar bij de receptie van het gemeentehuis.1 Aanmelden kan tot uiterlijk 25 april a.s. Meldingenl die later worden ontvangen, worden niet meeri«| behandeling genomen. Voor alle meierblissen geldt; uitsluitend het stof- ten en verbranden van schoon afvalhout, snoei- afval en slootruigte is toegestaan. Storten en verbranden van schadelijke of gevaarlijke stof fen of voorwerpen is ten strengste verboden Nadere informatie: tel. (0222) 36 21 50 of 36 22 ït In de week van 30 maart tot en met 5 april houdt h Nationaal Fonds Sport Gehandicapten een collecteo Texel.

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 10