Landal i Mtéraoop 'm lij Keukencentrum Texe Officiële I berichten 6 teso Help hongerend Afrika nü! Makelaardij gesloten Kassamedewerker (m/v) TEXELSE COURANT1 Sluftexv bedieningsmedewer'ke-r Flxet Klusmarkt Hout- en bouwcentrum Keukencentrum Oliehandel woensdag 30 april de gehele dag Time Out bedankt I herinrichting van Time Out j Wil jij van het buitenleven je werk maken? Ontdek je mogelijkheden bij Giro 555 www.giro555.nl Den Haag u kunt ous 11 kleur zien op: Él /r\ riwjm i - Ruimtelijke ordening Uitvoeringsnotitie handhaving 2003 Milieu DONDERDAG 24 APRIL 2003 Voor ons restaurant "de Gasteri]" zijn wij per direct op zoek naar een enthousiaste, servicegerichte en flexibel ingestelde m/v Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Hans Diepstraten, Hoofd Horeca, tel, 06-51788062. Landal Sluftervallei Krimweg 102 - De Cocksdorp Scherpe prijzen en een vakkundig advies' Vier bedrijven op één adresMARIC0WEG 6' Landelijke Makelaars Vereniging (RMT (RM1 WOONHUIS IN DE COCKSDORP Langeveldstraat 61 Aan de buitenrand van het dorp gelegen vrijstaande woning met garage en 470 m' onder- en bijgelegen grond. Deze semi-bungalow heeft een royale woonkamer met open keuken, een bijkeu ken en aansluitend de garage. Aan de voorzijde de hal met toilet, badka mer en een slaapkamer. De hal heeft te vens een vlizotrap naar de grote zolder met ruimte voor slaapkamers. Vanuit de woning heeft u een prachtig uit zicht over de noordpunt van het eiland naar de vuurtoren. Vraagprijs: €285.000,- k.k. RECREATIEWONING NABIJ DE COCKSDORP Roggeslootweg 793 Schitterend aan de rand van vakantiecen trum „De Krim" gelegen halfvrijstaande recreatiewoning met een groot beschut terras naast de woning en een tweede ter ras aan het water op totaal 561 m! eigen grond. Deze woning heeft op de begane grond een woonkamer met open haard en open keuken, een slaapkamer en een vernieuw de badkamer met ligbad, douche en w.c. Op de verdieping een overloop met afsluit bare bergkast en twee slaapkamers. De woning heeft goede verhuurmogelijk- heden en is voorzien van inventaris voor 6 personen Vraagprijs: €181.000,- k.k. Vrijblijvende informatie: Keesomlaan 51, Postbus 163, 1790 AD Den Burg, Texel. Tel. 0222 - 313888 E-mail: info@jandummakelaardij.nl Internet: www.janduinmakelaardij.nl N.V. Texels Eigen Stoomboot Onderneming Ons kantoor, Pontweg 1Den Hoorn, is op en op maandag 5 mei alle sponsors, medewerkers en financiers voor hun bijdrage aan de I De gemeenteraad, Marga Lakwijk/styliste, Gertha I Wessels/ontwerpster, Printex, fa. Bos-ma, fa. Z Graaf schilders, Blokker, Miranda Cosmetique/ De Koog, Peter Sikkeleras van Qnipp kapsalon, J Karin en Sietske, Joke en Nina, Robin, Danique I en Raymond, Welzijnsstichting Texel, de beheer- I I ders van d'Ouwe Ulo. Time Out is geopend op schooldagen van 12.30 lol 17.00 uur en op vrijdagavond van 21.00 lot 23.00 uur. J V De Welkoopwinkels zijn dé winkels voor het buitenleven. De formule is gericht op tuinieren, dierverzorging, klussen, werkkleding en agrarische producten. Deskundig en ervaren personeel biedt onze klanten bij dit assortiment uitstekende service en advies. Een groot deel van de Weikoop winkels wordt geexploiteerd door Agrifirm Winkel BV, een 100% dochter van Agrifirm In verband met de verhuizing van een van onze medewerkers zijn wij voor onze Welkoopwtnkel in Den Burg op zoek naar een voor 40 uur per week. Wie zoeken wij: In de functie van kassamedewerker zorg je voor de verwerking van artikelen en verricht je tevens licht administratief werk. Daarnaast draag je zorg voor een optimale presentatie van goederen. De detailhandel is je niet onbekend en je bent thuis in de agrarische sector. Je hebt een LBO/MBO werk- en denkniveau, bent klant- en scrvicegericht en hebt een flexibele instelling Wat bieden wij: We bieden een goed salaris, aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een prennevrij pensioen, een spaarregeling, kinderopvangregeling, resultatenuitkering en studie mogelijkheden. Informatie: Voor nadere informatie over deze vacature kun jc contact opnemen met de winkelchef, Arie Eelman, tel. (0222) 36 33 73 (winkel) of (0222) 31 29 24 (privé). Sollicitatie: Ben jij de persoon die wij zoeken, stuur dan binnen 10 dagen na het verschijnen van deze publicatie een schriftelijke sollicitatie aan Weikoop - t.a.v. dc heer Eelman - Waalderstraat 53 - I79I EB Den Burg Acquisitie n.a.v. de/.c advertentie wordt niet op pnjs gesteld Q^nflVttt SAMENWERKENDE HULPORGANISATIES ONROERENDE GOEDEREN TAXATIES HYPOTHEKEN ASSURANTIËN Onze woninggids wordt u op aanvraag toegezonden F»iiSxE&fi.'frAfftl .T- 7 Inlichtingen en verkoop bij: Makelaardij TEXEL VASTGOED B.V Kogerstraat 57 Postbus 87 1790 AB Den Burg Tel: 0222 31 30 25 en 0222 31 34 29 Fax: 0222 31 39 00 info@texelvastgoed.nl www.texelvastgoed.nl Privé: dhr. P. Kuip Czn Tel. 31 20 31 dhr. J.P. Coutinho Tel. 31 46 65 dhr H.R Trap Tel. 31 92 42 Aangesloten bi): Aan de rand van het dorpscentrum gelegen sfeervol woonhuis met schuurtje en voor- en achtertuin. De woning is uitgebouwd en gro tendeels gerenoveerd. INDELING: entree m gang. slaap-/hobbykamer. woonkamer (met rookkanaal), eetkeuken, por taal naar douche en toilet, achterportaal met «-ketel en inpandig schuurtje. Op de verdieping bevinden zich drie slaapka mers. Voorzien van moderne elektra en aardgas cv. Merendeels nieuwe kunststof ramen en kozij nen, voorzien van isolatieglas en geïsoleerd dak. Aanvaarding zodra passende vervangende woonruimte is gevonden. Voor deze woning geldt geïnteresseerden die voldoen oan het bepaalde in artikel 2.3.3. van de Huisvestingsverordening Texel 1994 genieten de voorkeur. TE KOOP m OOSTEREND Kocterstraajt 2 Op een prachtige locatie aan de rand van het dorp gelegen vrijstaand, royaal woonhuis met aanbouw en garage Riante achtertuin en fraai uitzicht over de landerijen. Totaal 1105 m2 onder- en bijgelegen eigen grond. INDELING: hal/entree met trapopgang, royale woonkamer, open keuken, bijkeuken, toilet, badkamer met douche en ligbad, ruime berging met toegang tot de tuin en terras Verdieping: overloop, drie slaapkamers, toilet en een vaste trap naar de tweede verdieping. Tweede verdieping: vierde slaapkamer. De woonkamer en de keuken zijn in 1980 uitgebouwd aan de achterzijde. Naast de woning gelegen grote garage met oprit. Riante achtertuin met tuinhuisje en weids uit zicht over de landerijen en de ijsbaan. De woning is voorzien van een HR «-installa tie en isolatieglas. Prima staat van onderhoud. Herziene vraagprijs. Maricoweg 6 - Den Burg - S 0222 31 24 47 Aangevraagde lichte bouwvergunning P.C. Sprenger voor het gedeeltelijk veranderen v.e. zomerhuis a/d Californiëweg 170 te De Koog (ont vangen 17 april 2003). Aangevraagde reguliere bouwvergunning M. Molenaar voor het gewijzigd uitvoeren v.e. bouw plan waarvoor reeds eerder vergunning is verleend a/d Marsweg 15 te Den Burg (ontvangen 17 april 2003). Aangevraagde reguliere bouwvergunning, 1°fase J. en C. Wessels voor het gedeeltelijk veranderen v.e. woonhuis a/d Boogerd 3 te Den Burg (ontvangen 17 april 2003). Rectificatie In de krant van 18 april 2003'stond onder aange vraagde reguliere bouwvergunning, eerste fase Golfbaan Onroerend Goed B.V. voor het geheel op richten van een gebouw a/d Roggeslootweg 3 te De Cocksdorp. Deze aanvraag had echter onder aan gevraagde reguliere bouwvergunningen dienen te worden vermeld. Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren maken Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunning is verleend en/of de melding positief is teruggemeld Verleende bouwvergunningen en goedgekeurde meldingen bouwvoornemen worden gepubliceerd Voornemen tot medewerking Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan het bouwplan van: M van Sambeek voor het plaatsen v.e. garage/ berging a/d Schilderweg 250 te Oudeschild. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan. De bouw- en situatietekening ligt vdnaf 25 april 2003 gedu rende vier weken ter inzage op kamer 0 18 van de sector Grond gebied van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Verleende vrijstellingen Burgemeester en Wethouders hebben op grond van het gestelde in artikel 24 lid 3 van het bestemmings plan 'Buitengebied Texel' en van artikel 8 lid 2 sub a van de Wet op de openluchtrecreatie op 19 februari 2003 vrijstelling verleend voor het plaatsen van kampeermiddelen in de periode van 15 maart tot en met 31 oktober in de termijn 2003 tot 2007. Voor zes kampeermiddelen aan mevrouw J.F. Krab- Kanters, Pontweg 160, 1796 MD De Koog, Voor acht kampeermiddelen aan de familie Boon, Stuifweg 68, 1794 HC Oosterend; Voor zeven kampeermiddelen aan mevrouw I. Uit- geest-Eelman, Maaikeduinweg 10,1796 MN De Koog; Voor zeven kampeermiddelen aan de heer A. van Zuilen. De Zeshonderd 9, 1792 CH Oudeschild; Voor acht kampeermiddelen aan de heer en me vrouw Meeldijk, Bakkenweg 15,1797 RJ Den Hoorn; Voor acht kampeermiddelen aan de heer W. Veeger, Grensweg 5, 1791 NJ Den Burg; Bovengenoemde vrijstellingen zijn op donderdag 14 april 2003 verstuurd. Onderstaande vrijstellingen zijn op donderdag 24 april 2003 verstuurd: Voor zeven kampeermiddelen aan de heer C.J. Kikkert, Watermolenweg 12, 1797 SC Den Hoorn; Voor acht kampeermiddelen aan de heer J Schraag. Schorrenweg 39, 1794 HE Oosterend. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zi/n be kendgemaakt een bezwaarschnft bij Burgemeester en Wethouders indienen Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten min ste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagteke ning. een omschn/vmg van het besluit waartegen bezwaar wordt ge maakt de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waarlegen het is gericht Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar. Sector Bestuursrecht. Postbus 252. 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voor ziening te treffen, ovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de sector Grondgebied, kamer 0 18 van het gemeentehuis Planologische medewerking Burgemeester en Wethouders willen meewerken aan het legaliseren van de detailhandelsactiviteiten aan de Grensweg 5 te Den Burg. Deze activiteiten pas sen in het in oktober 2002 door de gemeenteraad vastgestelde beleid "ondergeschikte detailhandel in het buitengebied en in de kernen". Om de detailhandelsactiviteiten te kunnen legaliseren diént een vrijstellingsprocedure op basis van artikel 19. lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) te worden gevoerd Deze vrijstellings- procedure zal worden gestart in vervolg op de reeds gevoerde in spraakprocedure ex artikel 6a WRO. In het kader van de vn/stellings- procedure ex artikel 19. lid 1 WRO ligt het conceptbesluit vanafmaan- dag 28 april 2003 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage bi/ de sector Grondgebied, kamer 0 18 van het gemeentehuis. Even tuele reacties kunnen gedurende de termi/n van ter inzage legging schriftelijk aan het college van Burgemeester en Wethouders ken baar worden gemaakt Welstandscommissie De welstandscommissie vergadert weer op Texel. Donderdag 1 mei is iedere belangstellende hierbij welkom, aanvang 13.30 uur in het gemeentehuis te Den Burg. Behandeld worden de volgende Texelse bouwplannen: Vliegwiel 30, OUDESCHILD; Amsmg Recycling; pl. werkpl./opslagl(herh.) Diek 22 DEN BURG; R.M. den Nijs/B.V. Timmer; tijdelijk plaatsen van een loods en bouwkeet Commandeurssingel 47 OUDESCHILD; M. Uriot; vergroten van een woonkamer Vlamkast 8 OUDESCHILD; M. de Veij; gedeeltelijk veranderen/vergroten van een woning Herenstraat 1 DEN HOORN; mevrouw E. Dik-van der Nar; gedeeltelijk vernieuwen van een woning Haven 2 OOSTEREND; R. Visser; gewijzigd uitvoe ren van een bouwplan waarvoor reeds vergunning is verleend Buytengors 102 DEN BURG; A Zijm; plaatsen v.e. dakkapel Koningsweg 6 OOSTEREND; G.A. Visch; plaatsen v.e. garage Rozendijk 37, DEN HOORN; Fam. Den Boer-Boon; Multi-functioneel gebouw (herh.) Parkstraat 18-20, DEN BURG, ABN-AMRO, plaat sen bankgebouw van de handhaving. De nieuwe organisatie maakt ea integrale aanpak van de handhaving mogelijk. Oer maakt zij het mogelijk om een principiële scheidir* aan te brengen tussen handhaving en vergunning verlening. In de Uitvoeringsnotitie is bovendien rekening gehot den met recente landelijke ontwikkelingen op het ge bied van gemeentelijke handhaving. Genoemd kur> nen worden het actieprogramma "Handhaven opr> veau" en het project "Professionalisering van d handhaving". De notitie ligt met ingang van maandag 28 april 2003 geduren vier weken ten gemeentehuize voor eenieder ter inzage U kunt notitie inzien bij de balie Grondgebied. Tot en met 26 mei 2003 h nen - liefst schriftelijk - reacties op het gestelde in de notitie word ingediend. De reacties kunnen worden gericht aan Burgemees en Wethouders van Texel, Postbus 200 te 1790 AE Den Burg Eind 2002 is de "Uitvoeringsnotitie Handhaving 2003" vastgesteld door het college van burgemeester en wethouders. In de afgelopen maanden is de notitie voorgelegd aan (en besproken door) de raads commissie Grondgebied Onder handhaving wordj verstaan de zorg voor de naleving van wettelijke re gels op het gebied van milieu, ruimtelijke ordening, bouwen, wonen, brandveiligheid en parkeren In de notitie wordt aangegeven hoe de gemeente dit in 2003 wil aanpakken en welke prioriteiten zij daarbij wil han teren. Een van de redenen om de notitie vast te stellen is het feit dat per 1 maart 2003 binnen de sector Grond gebied een nieuwe afdeling Vergunningen Handha ving is gevormd. Deze afdeling bestaat uit een cluster Vergunningen en een cluster Handhaving. In de nieuwe cluster Handhaving zijn de activiteiten op het gebied van de handhaving van voorschriften omtrent milieu, bouwen, wonen, brandveiligheid en dergelijke samen gebracht. De notitie gaat in op de nieuwe organisatie Niet geaccepteerde melding Burgemeester en Wethouders hebben een melde van de heer A.Lap, Klif 37 te Den Hoorn op grond v artikel 8.19 van de Wet milieubeheer niet geacce teerd. De melding voorziet in het verplaatsen vane overdraaimachine vanuit een loods op het perceelK 37 naar het landje aan het Lage Wegje. Vanaf maandag 28 april tot en met 2 juni 2003 lig? de melding, het besluit tot het niet accepteren ene daarvoor relevante openbare stukken op werkdag tijdens de gebruikelijke openingstijden ter inzage int gemeentehuis. Geaccepteerde melding Burgemeester en Wethouders hebben een meld: van Rab Onroerend Goed BV, Heemskerckstraa' te Oudeschild op grond van artikel 8.19 van deV< milieubeheer geaccepteerd. De melding voorziet oprichten van een houtstelling op het pertf Heemskerckstraat 50 te Oudeschild. De wijzigingv binnen hetgeen werd vergund op 19 februari 2002 Vanaf maandag 28 april tot en met 2 juni 2003 lig? de melding, het besluit tot het niet accepteren en* daarvoor relevante openbare stukken op werkda? tijdens de gebruikelijke openingstijden ter inzage in' gemeentehuis. Tegen deze besluiten kan een ieder binnen de inzagetermi/n bi' I gemeester en Wethouders bezwaar aantekenen. Dit bezwaart dient geadresseerd te worden aan het college van Burgemeesü Wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg. Depjjfl") lijke gegevens van degene die bezwaar heeft aangetekend, indien hij daarom verzoekt, niet bekendgemaakt f K Wie bezwaar heeft gemaakt kan binnen de bezwarentermi/n dei V zitter van de afdeling bestuursrechtspraak verzoeken een vooM w voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed, gelet op de p ken belangen, dat vereist Nadere informatie kunt u verkrijgeni heer H. Kuiper, cluster Handhaving, telefoon 36 21 88 pj(

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 6