~LT LTL Laat uw stem niet verloren gaan x x Teso gaat ook na 2003 uitsluitend voor kwaliteit, continuïteit en veiligheid. x- teso X teso .TEXELSE JQ COURANT" Te kort informatie? Wees bezorgd!! Stemmen bij volmacht Extra volmachten kunt op ophalen bij: Dringende oproep LET OP: -X- VOLMACHT maandag 2 juni 2003 VOLMACHT maandag 2 juni 2003 WOENSDAG 28 MEI 2003 Dat is het beleid dat ervoor gezorgd heeft dat wij al 100 jaar de best denkbare veerverbinding hebben. De onafhankelijke levensader van en voor Texel en de Texelaars. Dit beleid heeft nooit ter discussie gestaan. Gebruik de volmachten in deze advertentie om uw stem uit te laten brengen als u niet op de vergadering aanwezig kunt zijn. Ook bij de aanschaf van een nieuwe veerboot mag dit beleid niet ter discussie staan! Garanties vooreen duurzame vervoerskwaliteit, de absolute betrouwbaarheid van de verbinding en een optimale veiligheid dienen voorop te staan. Dit is voor ons eilandbewoners en voor onze eilandeconomie van het grootste be lang. Redelijke tarieven staan hier tegenover. Teso, directie, medewerkers en commissarissen hebben bewezen deze verantwoordelijkheden uitstekend te kunnen dragen en in praktijk te brengen. De aandeelhouders hebben steeds hun vertrouwen in Teso bevestigd. Wellicht wordt de informatieverstrekking niet door iedereen altijd als voldoende ervaren. In de jaren lange aanloop naar de aanschaf van de nieuwe veerboot bleek dit evenwel nooit. Principe besluiten en vertrouwen hebben niet ter discussie gestaan. Nu evenwel de concrete uitvoering aanstaande is blijkt er plotseling behoefte aan extra informatie. Op zich is daar weinig op tegen maar het is wel opmerkelijk. Ondergetekenden hebben grote zorg omdat de initiatiefnemers voor de extra aandeelhoudersvergadering doorslaan in hun argumenten. En omdat zij onrust en wantrouwen veroorzaken waardoor er een atmo sfeer ontstaat die ernstige schade toebrengt aan ons eiland en Teso. Kent u familieleden, vrienden of buren die een aandeel hebben maar die niet naar de vergadering komen? Breng voor hen een stem uit bij volmacht! 1. U kunt een volmacht om te stemmen aan elke andere TESO- aandeelhouder geven die wel naar de verga dering gaat. Iedere aandeelhouder mag 1 extra stem bij volmacht uitbrengen. 2. U mag als aandeelhouder meer stemmen bij volmacht uitbrengen wanneer dit namens uw minder jarige kinderen gebeurt die ook aandeelhouder zijn. 3 Een directeur van een bedrijf dat ook aandeelhouder is mag een extra stem bij volmacht uitbrengen. 4. U kunt uw stem bij volmacht geven aan Teso advocaat mr. Natalie Sakker. Gebruik daarvoor het reeds voor gedrukte volmachtformulier. Dat is een gemakkelijk en handige manier om uw stem niet verloren te laten gaan. Mr Natalie Bakker mag een onbeperkt aantal volmachtstemmen uitbrengen. Voor uw volmachtstem aan advocaat mr. Natalie Bakker bent u vrijdag en maandag welkom bij Notaris kantoor Dogger Kooi. Neem uw aandeelhouderspas of originele aandeel mee. U krijgt als bewijs een re<;u met uw naam en nummer van het aandeel. Teso stuurt originele aandelen dinsdag 3 juni per aangetekende post terug. Aandeelhouderspasjes worden dinsdag per speciale koerier op Texel thuis bezorgd. Van de overkant ontvangen aandeelhouders pasjes worden dinsdag per post teruggestuurd. Bovendien zetten we vraagtekens bij de oprechtheid van de bedoelingen. Het gespaarde geld van Teso heeft voor sommige krachten aan de overkant een bedenkelijke aantrekkingskracht. Plannen die zeker geen Texelse belangen dienen en bedreigend voor Teso zijn. Harry Wuis, voorzitter Texels Vereniging van Logiesverstrekkers TVL Jaap Hin, voorzitter Westelijke Land- en Tuinbouw Organisatie WLTO Ries Swanink, voorzitter Texels Verbond van Ondernemers TVO JookNauta, voorzitter Koninklijk Horeca Nederland afd. Texel HT Op zaterdag en zondag, ook 's avonds, en op maandag kunt u met uw volmachten eveneens terecht bij Huize Oprei, het kantoor van Harry Wuis, Ruyslaan 16, De Koog. Telefoon 327631 of 0615-274538 Notariskantoor Dogger Kooi, Beatrixlaan 1, Den Burg Nauta Boek, Parkstraat, Den Burg, tijdens de openingsuren van de winkel. Kantoor Rab Groep, Heemskerckstraat 50, te Oudeschild, vrijdag zaterdag en maandag tijdens kantooruren. Daarom roepen wij alle Texelaars aandeelhouders op om de extra aandeelhoudersvergadering massaal bij te wonen. Luister naar de argumenten en de achtergronden. Laat uw stem horen! bij alle volmachten moet het aandeelhouderspasje (=het gratis aandeelhouders vervoerpasje) of het originele aandeel van de volmachtgever aanwezig zijn. Ondergetekende: naam (voluit) adres postcode en woonplaats geboortedatum houder van aandeel nr. c.q. aandeelhouderpas nr. geeft hierbij volmacht aan: naam (voluit) adres postcode en woonplaats groot i) Mr. N.Y. Bakker Maarten Lutherstraat 193 1185 AM Amstelveen Advocaat te Amsterdam speciaal om hem (haar) als aandeelhouder(ster) van de naamloze vennoot schap N.V. Texels Eigen Stoomboot Onderneming, gevestigd te Texel, te ver tegenwoordigen op de vergadering van aandeelhouders van genoemde naam loze vennootschap, welke zal worden gehouden op in Sporthal Ons Genoegen te Den Burg en daarbij zijn (haar) belangen te behartigen, te dien einde op deze vergade ring stem en gevoelens voor hem (haar) uit te brengen op zodanige wijze als lasthebber (lasthebster) zulks zal nodig oordelen over alle onderwerpen welke op die vergadering in behandeling zullen komen en voorts al datgene meer te doen en te verrichten hetgeen nuttig en nodig zal zijn en vereist worden zal. Texel, handtekening gemachtigde handtekening opdrachtgever(ster) 11 Of de aandeelhouderpas of het aandeel moet getoond worden. Ondergetekende: naam (voluit) adres postcode en woonplaats geboortedatum houder van aandeel nr. c.q. aandeelhouderpas nr. geeft hierbij volmacht aan: naam (voluit) adres postcode en woonplaats geboortedatum houder van aandeel nr. c.q. aandeelhouderpas nr. groot 1) groot speciaal om hem (haar) als aandeelhouder(ster) van de naamloze vennoot schap N.V. Texels Eigen Stoomboot Onderneming, gevestigd te Texel, te ver tegenwoordigen op de vergadering van aandeelhouders van genoemde naam loze vennootschap, welke zal worden gehouden op in Sporthal Ons Genoegen te Den Burg en daarbij zijn (haar) belangen te behartigen, te dien einde op deze vergade ring stem en gevoelens voor hem (haar) uit te brengen op zodanige wijze als lasthebber (lasthebster) zulks zal nodig oordelen over alle onderwerpen welke op die vergadering in behandeling zullen komen en voorts al datgene meer te doen en te verrichten hetgeen nuttig en nodig zal zijn en vereist worden zal. Texel, handtekening gemachtigde handtekening opdrachtgever(ster) Of de aandeelhouderpas of het aandeel moet getoond worden.

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 10