Buitendorpen blijven verstoken van ADSL Wandelaars verrast door noodweer 'Boekenpret' wapen tegen taalachterstand Gcknip^C/ Tegendraads Een grotere boot TEXELSE 2 COURANT Bijeenkomst LLL Oude verhalen bij open dag Waterverfconcours gaat niet door Raadsvergadering Bossiesdag Bridgen Kind vanaf geboorte bezig met taal Medische zorg Hulpverlening "u3 Kerkdiensten oud Papier Colofon Radio Texel De gezaghebbende Duitse Frank furter Allgemeine Zeitung wijdt in het reiskatern van donderdag een paginagroot artikel aan het vogel- ki|ken op Texel Met name wordt aan dacht besteed aan rotganzen, maar ook wordt het Maritiem en Juttersmuseum genoemd en daar mee samenhangend een korte ge schiedenis van het strand|utten ge geven. Dat het artikel met name bedoeld is voor vogelaars, blijkt uit het naschrift, waarin het adres wordt gegeven van de Waschbaer Reisen, een reisorganisatie die zich speciali seert in vogelreizen naar Texel. Bis 7um Zweiten NVcllkticg .sicherte die Strundraubeici vielen Tcxelern dastJbcrle- bcn Da cs auf der luscl wenig Arbeit gab. suchtcn die Einheiinischcn das Meeresufei regelmaöig naeh biauchbarc» Cïcgcnstïn- den ab. Besonders begehrt war das lolz ge- sirandeier Schiflc. das im hcimischen Ofcn verbrannt oder als Baumatcrial genutzt wer den knnntc. Manche Rüuber gingen sogar »o weit. Feuer vor der Küstc an/uzfinden. urn die KapitSne in die Irre zu führen. Jaren geleden was ik er geen voor stander van dat Teso een grotere boot zou aanschaffen. Wat korter geleden was ik tegen de aanleg van een rotonde op de Pontweg. Nu breng ik hulde aan die mensen die er voor hebben gezorgd dat deze voorzieningen er - ondanks alle te genstand - toch zi|n gekomen. Het heeft mij tot nadenken gestemd over de vraag hoe gefundeerd je mening over een belangrijke aange legenheid eigenlijk is. Als je tot de ontdekking komt dat het standpunt dat je te vuur en te zwaard hebt verdedigd onjuist is. siert het je als je daar ruiterlijk voor uitkomt Ik heb in Amersfoort als leraar op een school gewerkt, waar we geksche rend zeiden de leraar heeft alti/d gelijk, ook als hij geen gelijk heeft Als je 'leraar' verandert in 'ik', dan besef je hoe fout je bezig bent. Kom ervoor uit en neem op de koop toe dat ze je draaikont noemen. Nu die grotere boot. Voorkomen moet worden dat Teso in de toe komst zó'n grote boot gaat aan schaffen, dat de voorsteven in Den Helder ligt en de achtersteven in de haven van Texel Het verkort wel de vaarduur, maar lijkt me met ideaal. Hoe kunnen we ervoor zorgen dat zo'n situatie zich met voordoet? Ik kwam op het idee toen ik met de trein het centraal station van Utrecht binnen denderde en daar op de ge vel de volgende tekst zag staan: Hoe verder je weg gaat, hoe langer de terugreis. Deze tekst moeten we aanvullen met van Texel en dan aan brengen op het voormalige benzine station langs de Pontweg, uiteraard met toestemming van eigenaar Hielke Bruining. Wat is de precieze afstand tot de boot, om mensen er van te weerhouden dat ze er op rij den? In mijn plan moeten er op de weghelft naar de veerboot verkeersdrempels worden aange bracht, zodat de automobilisten re gelmatig met hun hoofden tegen het dak van hun auto's stuiteren. Verder moet er net zo'n inspringend trottoir komen als in de Kogerstraat, tegen over dokter Waverijn. Daar heb ik in dertijd één van mijn voorbanden aan flarden gereden, omdat ik zo hoffelijk was uit te wijken voor één of andere malloot die met een bloedgang naar het centrum van Den Burg wilde. Verder moeten er minstens twee verkeersborden langs de weg komen met het op schrift Ga terug. Wie dan nog de boot oprijdt heeft al het onheil (file leed. etc.) over zichzelf afgeroepen. Als het merendeel van de automo bilisten omkeert, heb ik mijn doel bereikt en hoeft er niet wéér een grotere boot te komen. Als dan op de terugweg naar Den Burg het bord van Jan en Paula naar de rech terkant van de weg wordt verplaatst en de tekst veranderd in We leven op ons eiland met de Heiland, dan rijden ze voldaan terug naar hun eerste of tweede woning op Texel. Jonathan VRIJDAG 6 JUNI 2003 De Texelse afdeling van borst voedingsorganisatie La Leche Lea gue Nederland houdt zaterdag 14 juni vanaf 20.00 uur een bijeenkomst op het adres Kotterstraat 24 in Ooster end. Het thema van de avond is 'Borstvoeding: een gezonde keuze voor moeder en kind'. De avond is bedoeld voor zwangere vrouwen en moeders die borstvoeding (willen) geven, maar ook vaders en baby's zijn welkom. Er wordt een bijdrage van €3,- gevraagd, donateurs van LLL betalen €2,-. Voor inlichtingen en aanmeldingen: tel. 318355. Sommige deelnemers aan de avondvierdaagse haalden woensdagavond een nat pak. ifoio Jemen jn Haitvmi Druipnat stappen Kees Verschoor en zijn zoon Olivier het schiet sportcentrum aan de Emmalaan binnen. Net als diverse anderen wandelaars waren zij woensdag avond nog bezig met de avondvier daagse toen het noodweer los barstte. 'Wij waren ongeveer bij Sonnevanck toen het begon te regenen', vertelt een doorweekte Verschoor. 'We zijn maar gewoon doorgelopen, we heb ben met geschuild De twee hadden wat vertraging opgelopen, doordat Olivier een pleister voor zijn voet no dig had. 'Maar anders hadden we het waarschijnlijk ook met op tijd gered.' Met de voet van de eveneens druip natte Olivier gaat het in het schiet- sportcentrum weer goed. De 537 deelnemers aan de avond vierdaagse hebben bij het begin van de tocht nog geen last van het weer. Wandelsportvereniging 't Gouwe Boltje heeft voor de zekerheid al wel de route aangepast. De wandelaars lopen met in het open veld buiten Den Burg. maar blijven in het dorp De wandelingen over tien en vijftien ki lometer zijn afgelast. Van tevoren is contact opgenomen met weerman Ed de Bruijn. Niettemin worden wan delaars toch verrast door de hevige regenbui en het onweer. Her en der zijn groepjes schuilende mensen te zien. In het schietsportcentrum, het begin- het eindpunt van de tocht, staan al snel de nodige plasjes wa ter op de vloer van doorregende wan delaars. Lysanne Vermeulen. Mina Bakker en Simone Uddmg moesten tijdens het noodweer uitkijken voor een tak die van een boom waaide. Ze werden niet geraakt, vertelt Joop van Hengel, de opa van Lysanne. Zij zijn in de Binnenburg verrast Bang voor het onweer zijn ze met echt geweest. 'Maar je kon wel diverse kinderen horen gillen'., vertelt Lysanne. Simone heeft nog een beetje geluk gehad, zij heeft een korte broek aan. Lysanne toont een lange broek die zo'n beetje tot op de laatste vezel nat is gewor den. 'Ik ga thuis maar even onder de douche, denk ik.' Gisteravond werd de 43ste avond vierdaagse afgesloten met mooi weer. De deelnemers werden traditio neel onder begeleiding van muziek van KTF, DEK en Excelsior binnenge haald. Willem Kikkert vertelt morgen tijdens de open dag op het bedrijf van Arie Lap over het ontstaan van het zuide lijk deel van Texel van de Ijstijd tot 1900. Klaas Lap vertelt over het boerenleven in Den Hoorn na 1900. De verhalen worden gelardeerd met foto's van vroeger. Tijdens de open dag van de studiegroep van het vo rig jaar mei gestarte project Boer en Water geeft Arie Lap rondleidingen over zijn bedrijf en door De Naaf Getoond wordt hoe boeren omgaan met het water. De agrarische natuur- verenigmg geeft tekst en uitleg en Staatsbosbeheer geeft rondleidingen langs het Mokslootproject. Ook is er een informatiestand van het hoogheemraadschap. De open dag begint om 10.00 uur en duurt tot 16.00 uur. Omdat het minimumaantal deelne mers met werd gehaald, gaat het Waterverfconcours, dat maandag op de Hogeberg zou worden gehouden, niet door. Hoewel zich schilders en tekenaars van zowel Texel als van de overkant hadden aangemeld, werd door de geringe opkomst toch beslo ten het concours af te blazen 'Een te klein aantal deelnemers zou de sfeer op het concours ook niet ten goede komen. En juist om die sfeer van ge zamenlijk bezig zijn is het toch alle maal begonnen', aldus Pip Barnard van de organisatie. 'We waren mis schien wat laat met onze reclame, zeker aan de overkant.' Met de erva ringen die dit jaar werden opgedaan, wordt volgend jaar weer een poging gewaagd, mogelijk weer op tweede Pinksterdag, mogelijk in het weekend van Hemelvaart. ADSL, ook wel breedbandinternet genoemd, is voorlopig alleen weg gelegd voor bewoners van Den Burg, De Waal en Oudeschild en omstreken. In de andere buiten dorpen ontbreken de vereiste 325 abonnees die volgens de normen van KPN nodig zijn om de telefoon centrale om te bouwen. Bij ADSL Asymmatncal Digital Subscriber Linekan onbeperkt wor den geïnternet, met een snelheid die 5 tot 25 keer zo hoog is als via de normale telefoonlijn. Afgezien van de vaste abonneepnjs hoeven voor het gebruik geen extra telefoonkosten te worden betaald. In |anuari maakte KPN nog bekend dat ook bewoners van De Koog van deze snelle inter netverbinding gebruik kunnen ma ken. maar dat blijkt dus met te klop pen Alleen bewoners die binnen een straal van drie kilometer van de tele fooncentrale wonen, kunnen gebruik maken van ASDL. Dat is met het ge val in Den Hoorn, De Koog, De Cocksdorp en Oosterend Deze dor pen hebben een eigen telefooncen trale, met een dermate klein abonneebestand dat het voor KPN niet rendabel is deze geschikt te maken voor ADSL. Er moeten per centrale minstens 325 gegadigden zijn voor breedbandinternet. Kop Munt, het regionale economische stimuleringsprogramma dat onder zoek heeft gedaan naar de digitale bereikbaarheid in de Kop van Noord- Holland. betreurt deze achterstelling. 'Snel internetten wordt voor veel be drijven en particulieren steeds be langrijker'. vertelt woordvoerder Vera van Vuuren. Texelaars die in de ge noemde buitendorpen wonen, kun nen al wel sinds geruime tijd inter netten via de kabel. Van Vuuren: 'Wat kwaliteit en snelheid betreft zijn ADSL en de kabel met elkaar vergelijkbaar Het voordeel is dat als mensen voor beiden kunnen kiezen, er sprake is van concurrentie, wat gunstig kan zijn voor de tarieven.'Vuuren Bewoners van het buitengebied die met op de kabel zijn aangesloten en ook geen ADSL-abonnement kunnen afsluiten, blijven voor internet aangewezen op de telefoon. Texelaars die er meer over willen weten, kunnen de website www.ADSL.nl raadplegen, waarop ze aan de hand van hun postcode kun nen zien of ze in aanmerking komen. Wie buiten het aansluitingsgebied valt, kan zich wel aanmelden. Zodra er 325 aanmeldingen zijn, gaat KPN over tot aanpassing van de centrale. Volgens Van Vuuren zou KPN bereid zijn deze grens te verlagen, als de overheid subsidie zou verlenen. 'Maar dan moet er wel een flink aan tal abonnees zijn. Als het er minder dan 125 zijn, brengt het de beheers kosten met op.' In verband met het uitvallen van maandag tweede Pinksterdag als werkdag, is de maandelijke raads vergadering verschoven naar don derdag. Dan komt de gemeente raad vanaf 19.30 uur in openbare vergadering bijeen in het raadhuis in Den Burg. De vergadering wordt rechtreeks uitgezonden via Radio Texel. De agenda luidt als volgt: 1 Opening en mededelingen 2. Vaststelling volgorde stemming 3. Vaststelling agenda 4. Vaststelling besluitenlijst 13 mei 2003 5. Aanwijzingsadvies voor inschrijving in het njksregister van beschermde monumenten 6. Subsidieregeling vakonderwijs lichamelijke oefening 7. Huisvesting seizoenspersoneel 8. Investeringssubsidies 9. Gemeentelijke bijdrage peuterspeelzaalwerk 10. Onderzoeksopdracht Wet Voorzieningen Gehandicapten 11Post onvoorziene uitgaven/ investeringsplan 12. Ingekomen stukken 13. Rondvraag 14. Sluiting Dinsdag 10 juni, derde pinksterdag, houdt de Ezelvereniging bij het Dool hof op de Hogeberg 'Bossiesdag'. Kinderen van de Bruinvisschool en de Jozefschool verzamelen zich rond half twee in het bossie. Ze kunnen zich vermaken met ezels, er is ijs, pannenkoeken en limonade. Ook andere kinderen zijn welkom. Het wekelijkse bridgen bij manege Akenbuurt gaat maandag 9 juni voor één keer niet door. De kantine wordt voor een ander doel gebruikt. Daarna is het weer wekelijks op maandag avond. 'Kinderen met een taalachter stand, dat komt op Texel niet voor', merkte een raadslid vorig jaar op. Toch wel, aldus vertegenwoordi gers van de Openbare Bibliotheek, het onderwijs en de gezondheids zorg. Plezier in het lezen kan vol gens hen worden bevorderd door de interesse voor taal en lezen al op zeer jonge leeftijd te wekken. Eigenlijk al vanaf de geboorte. Re den voor het consultatiebureau van Thuiszorg Texel mee te doen in het leesproject Boekenpret. 'Je kunt niet vroeg genoeg beginnen met taaibevordering', weet Maaike Vonk van de Openbare Bibliotheek. Het daarvoor ontwikkelde Boeken pret is een methodiek waarbij gebruik wordt gemaakt van poppenkast, voorlees- en geïllustreerde boeken. Het richt zich op kinderen van nul tot zes jaar. Doel is de kinderen te inte resseren voor taal en lezen. 'In die leeftijd nemen ze de woordenschat over van hun ouders of verzorgers. Als die wat eerder en wat vaker voor lezen, dan pikken de kinderen ook andere woordjes en informatie op. Dan ontdekken ze al op jonge leeftijd dat ze door lezen heel veel aan de weet kunnen komen.' Uit het leesprogramma moet overi gens niet de conclusie worden ge trokken dat sprake is van een alarme rende taalachterstand In 1985 stond Nederlandse kinderen van negen jaar op het gebied van leesvaardigheid wereldwijs op de 21ste plaats. In 2002 was Nederland opgeklommen naar de tweede plaats. Maar het kan volgens Vonk altijd beter, zeker als kinderen op jonge leeftijd tot lezen worden gestimuleerd. Het is de bedoeling dat het pakket Boekenpret wordt gebruikt door het consultatiebureau, de peuterspeel zaal, het kinderdagverblijf en de ba sisscholen. De kisten met lees- en kijkmateriaal zijn zo samengesteld dat ze bi| het vorderen van de leeftijd van het kind op elkaar aansluiten. Bijzonder is volgens Vonk ook dat de kinderen een boek mee naar huis krij gen, met als doel dat er thuis uit wordt voorgelezen. 'Maar het is met de bedoeling dat ouders thuis schooltje gaan spelen, het leesplezier staat voorop', aldus Renske Wieringa van de Onderwijsbegeleidingsdienst. Ze benadrukt dat de medewerking van ouders een belangrijke voor waarde is voor het welslagen van het project. Met Boekenpret kan overi gens niet bij elk kind een taal achterstand worden verkomen. 'Uto pie om dat te denken', doelt Liesbeth Mantel van Thuiszorg op gezinnen met leesproblemen. 'Maar dit is wel een goede methodiek om eindelijk eens wat met kinderen van nul tot twee jaar met lezen te doen.' Het leesproject is voor het consultatiebu reau een pilotproject. Een proef die bij goed resultaat navolging krijgt in heel Nederland. Boekenpret betekent dat medewerkers van het consultatiebu reau, peuterspeelzalen en basisscho len regelmatig overleg met elkaar moeten voeren, een taak die ze er dus bij krijgen. En er staan cursussen op het programma. Dat niet iedereen even gecharmeerd is van de extra taken, bleek uit de reactie, maandag tijdens de presentatie van Boeken pret. 'Weer een taak die bij ons op het bordje komt.' Maar volgens Wieringa is het project de extra inspanning zeker waard. Boekenpret kon worden gefinancierd met een bijdrage van het ministerie van WVC, die is aangevraagd door de gemeente Texel. Meer informatie is verkrijgbaar bi) het consultatiebureau en de Openbare Bibliotheek. Ten overstaan van medewerkers van basisscholen, peuterspeelzalen en het kinderdagverblijf demonstreert Maaike Vonk van de Open bare Bibliotheek een soort poppenkast, die onderdeel uitmaakt van het project Boekenpret. iroio Gemm Timmerman) Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestda gen en van maandag tot en met vrij dag van 17 00 tot 08.00 uur: Cen trale Huisartsen Post, tel. 321143. Toeristen kunnen het hele jaar bel len naar: 327270. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers infor matie te krijgen over het pijn- spreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruy- terstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: 'Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie; op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoord singel 44, Den Burg, tel 3214 - Jeugdgezondheidszorg: Schoonoordsingel 44, Den Bk 0900-4636549 Spreekuur werkdag van 9.00 tot 17.00u vragen over ontwikkeling, voe opvoeding en verzorging vani kinderen. - Uitleenmagazijn/servicept! Schoonoordsingel 44, Den Bk 314887. Geopend elke we tussen 13 00-14 00 u. - Diëtiste: voor afspraken werkdag van 8.30-17.00 uu 0223-650222. Kraamhulp: Voor directe |g hulp op Texel en na poliklin bevalling: Parenta Zorg, tel.; 540088 (24 uur bereikbaar). Indicatie: Indicatie voor thi| en voor opname in verplee verzorgingshuis: Stichting R|Q Wieringen. Opvragen via tel j 671552. Opname geschiedt^ vies van huisarts of specialist Apotheek: Weverstraat 95, Burg; tel. 312112. Maandagt/i dag 8.00-17.30 u.; zaterdag] 13 00 en 15.00-17.00 u.; 11.00-12.00 en 16.00-17.00u ten die tijden alleen voor spo sende gevallen. Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancever voer bellen: 1-1-2. Of bel de Meld kamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900- 8844. In spoedeisende gevallen: 1- 1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel 0900-8844. 'Dierenartsenpraktijk: Keesom laan 11, Den Burg, tel. 312527 Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Verslavingszorg: Steunpunt Brij- derstichting, Wilhelminalaan 1, Den Burg. Voor inlichtingen, advies, con sultatie en preventie. Bereikbaar op di. en woe. tijdens kantooruren, tel. 314781; www.brijder.nl. 'Toeristenpastoraat: Bram Guil- jam, tel. 318581, 327970. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alarme ring, klusjesdienst, huishoi dienst, versteldienst. Spreel 9.00 tot 10.00 u. en van 14 16 00 u., De Buureton, M0I1 2, Den Burg. Tel. 312696. Kustwacht: Voor meldmi schepen en zwemmers in n< 316270. Chemicaliën op het strai de brandweer, 072- 56444' Huiselijk geweld: Crisi: huiselijk geweld, tel. 08-71 Jongeren Informatie Punt vragen en advies over wonen ken, studie, recht, relaties, së liteit, verslavingen en vrijt Openingstijden dinsdag enw dag van 15.00 tot 17.00 uurd Ulo, Wilhelminalaan 1Den Bi; sc| 315582. Bureau Jeugdzorg: voorta jongeren bij problemen en opvoedingsondersteuning ouders. Spreekuur elke dondJ in d'Ouwe Ulo, Wilhelmina Den Burg. Voor aanmelding] matie en advies: 0900 22233^1 dag tussen 10.30 tot 12.30 J Kerken en minima: voal laars in financiële nood. Sg| weg 10.1793 EH De Waal. Zondag 8 juni 2003 Eerste Pinksterdag HERVORMDE GEMEENTEN: Den Burg: 9.30 u. ds P.A. den Braanker. De Koog: 9.30 u. ds. J.R.A. Vlasblom. Den Hoorn: 11.00 u. ds. J.R.A. Vlablom, 10.50 u. voorzang SOW-GEMEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds. C. der Ne derlanden; 19.00 u. ds. P.C. Barnard. Oudeschild: 11.00 u. ds. C. der Nederlanden. De Cocksdorp: 11.00 u. ds. P.C. Barnard. GEREFORMEERDE KERKEN: Den Burg: 10.00 u. ds. M.G.J. Roe pers. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Oos terend: 10.00 u. en 18.00 u. ds. T.M. van Dijk; dinsdag 9 juni: 10.00 u. ds. Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in met te grote bun dels of een kartonnen doos (geen plas tic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de volgende straten: 1. Noord wester, Duinreep, Zeebries, Vloed lijn, Golfslag, Vaargeul, Schoorwal, Gasthuisstraat - aanleunwonin-gen, Gasthuisstraat van Beatrix-laan tot Pontweg. Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vri|dag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant. nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Jeroen van Hattum Telefoon 31 60 89 of 06 - 13 67 66 50 Advertenties en abonnementen: Spmbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 -31 41 11 E-mail mfo@lenrnl Op al onzo advortontiecont/acten en aanbiodingon daar toe zijn van toepasamg de Rege'en voor hel Advortontie wezen van de Stichting ROTA. gevestigd te Amsterdam zoals gedeponeerd bij de Kamer van Koophendel en Fa brleken to Amsterdam onder nummer 41196699 Een exemplaar van de Regelen voor hel Advertentie wezen wordt op uw verzoek kosteloos toegezonden Abonnementsprijzen 2003: Per half jaar 32,20 30,70 (automatisch) Per jaar 62,70 60,70 iautomat.»ch) Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode T.M. van Dijk. DOOPSGEZINDE GEMEI Kogerstraat, Den Burg: 10 C. Duinkerken-Visser, inzameling tbv doopsgezin| ding. BAPTISTENGEMEENTE. Julianastraat, Den Burg 100 G. Slpkema. ROOMS-KATHOLIEKE Den Burg: 11.00 u. da** herenkoor; dinsdag 9 juni:'' samenzang. De Cocksdorp: 9.30 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: bare lezing, 10.30 u.: Stelg het goede nieuws; Wack studie, 11.20 u.: Vraagt u: Jehovah?' Elkaar verstaan kan ook als je elkaar niet verstaat, "^var ine It hij ivro( Vrijdag: 18 00u. Radio Texel actueel (na| 19 00u Shopping met Bart en P (entertainment) 21.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met eenb: 1 17 00u. Pietelepote (kinderpro? 18 00u Muziek met Marco 19.00 u De grote pauze met Tor 21 00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit SOW gemeente Oosterend 11 00 u. Vlaswiek (muziek en p 12.00 u Natuurwijzer 13.00 u. Goud van Noud (Nedt 15.00 u. Frans gaat het doen (f 16.00 u. Sportlokaal (uitslagent interviews) 18 00u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9.30 u. Hervormde kerk Den 11.00 u. Rooms-katholieke keri Maandag: 18.00 u. Symphonica (klassiek' 19.00 u. Wegdromen met een (herhaling van zaterdsj 20.00 u Natuurwijzer (herhalmc zondag) 21.00 u. Reggae on the mover 23.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18 00 u. Radio Texel actueel (f 8 nac 19 00 u Bonte dinsdagavond platen) 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u Pietelepote (kinderproj (herhaling van zaterdaj 18 00u. Onder de toren (geesö programma, met van/ verzoekplaten) 19 45u Gelezen (Texelse) vefb 20.00 u Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u. Raad en daad (over dr politiek) 19.30 u. Raadsvergadering lerve vanuit het gemeente^ |gn aansluitend Radio N* tie F De Bri zatei ik. V en ooi i 'W gwal wijki scfoe iedt<( >ken (rjat w De tieiei Zee enb es/t bra i P Eii ers I, lenbi jj di waa uit nat stel takte galg grote voor: Papit ta.Tc wan Da; s her were kgde IUIIAU IWCOtO*C *OO»0-HOllAND NOCWP

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 2