Texelaar vangt handdoek van Keith Richards Alleen kernwapens kunnen hen stoppen w 2 teso TIME Oi l Karin van Arkel geeft conci .TEXELSE COURANT' Dageraad Big Band Texel Jaarversla; provincie Hoogwater te Oudeschil Agenda Medische zorg Hulpverlening Radio Texel Kerkdiensten Colofon jongeren centi1 VRIJDAG 15 AUGUSTUS 2003 panner die al tussen de 370 en 380 keer was geweest.' Een sleur wordt het volgens hem nooit en een Stones-bezoek is ook meer dan al leen de muziek 'Satisfaction hoef ik niet echt meer voor de zoveelste keer te horen Maar je komt tijdens zo'n concert vaak dezelfde mensen tegen en dat maakt het gezellig en bijzon der. Ik zorg er altijd voor dat ik voor- Ogenschijnlijk is het een gewone witte handdoek. De laatste gebrui ker was echter gitarist Keith Richards van de Rolling Stones. Texelaar Jan 'Buks' Veeken (50) ving het kleinood maandag op tij dens het eerste concert van de Stones in De Kuip. De Stones-fan is een fervent bezoeker van de le gendarische rockgroep. Woens dagavond hielp hij ook mee bij het afbreken van het podium. •Richards pakte de handdoek aan het eind van het concert om zijn hoofd ermee af te vegen en daarna gooide hij hem in het publiek', vertelt Veeken, terwijl de handdoek opgevouwen voor hem op tafel ligt. Veeken stond op dat moment vooraan om de band leden een hand proberen te geven, 'ledereen begon natuurlijk meteen naar die handdoek te graaien, maar omdat ik vrij lang ben, had ik hem te pakken. Ik voelde er nog een paar handen aan trekken, dus ik heb hem meteen stevig tegen mijn borst ge drukt. Daarna werd ik van diverse kanten gefeliciteerd met de vangst.' Het leverde Veeken behalve een per soonlijke Stones-trofee ook een inter view voor het NOS-Journaal op. Uit gebreid kon hij in beeld vertellen dat hij de handdoek had gevangen. 'Ik had die hele dag meegelopen met Max van Even en zijn vader Math. Die werken allebei als cameraman voor het Journaal en waren aan het filmen bij het concert. Na afloop kon ik met meer bij ze komen, omdat zij op een afgesloten terrein stonden, maar ik zag in de verte gelukkig nog wel Vivian, de vrouw van Max lopen. Ik heb haar de handdoek laten zien en daarna zei Max dat ze toch nog maar even de camera uit het vet moesten halen.' Bij de uitgang van het stadion had een verslaggever van het Jour naal vervolgens een gesprek met Veeken. In het hotel waar hij sliep, kreeg hij dinsdagochtend meteen te horen dat hij uitgebreid op tv was geweest. Dinsdagavond ging de handdoek even mee naar het Voor ronder in Oudeschild, waar Veeken achter de bar staat. De collega's wil den de bijzondere handdoek graag even zien. Jan 'Buks' Veeken met de handdoek van Keith Richards De Texelaar is een hartstochtelijk fan van de Rolling Stones. Zijn woonka mer is aan alle kanten voorzien van afbeeldingen van de muzikanten, hij heeft kasten vol boeken en CD's en een kast met een aantal andere tro- feeen, waaronder een plectrum van Keith Richards. 'Die heb ik gekregen van een vriendin die bij de beveiliging werkt. Zij had ze van Richards gehad. Hij heeft er helaas met mee gespeeld tijdens een concert, maar hij heeft hem wel in handen gehad.' Een an dere aanwinst is een schilderij dat een broer van de Texelse muzikant Ewout Adriaans maakte van Keith Richards. Als voorbeeld gebruikte hij een foto die Veeken eerder dit jaar maakte bij een concert in Munchen. Mick Jagger, Keith Richards, Ron Wood en Charlie Watts kunnen reke nen op de Texelaar als het om concertbezoek gaat. Vorig jaar ging Veeken samen met Johan Eldering, eigenaar van Strends End, en Maurice Alves. kok bij La Morena. al naar de Verenigde Staten om drie concerten van de wereldtoernee bij te wonen in San Antonio, Nashville en Las Vegas. Een paar weken geleden was hij in München en in Nederland gaat hij ook diverse malen, net als Eldering, Alves en Hans List. Afgelopen woensdag was hij even eens in de Kuip en vanavond (vrijdag) in Ahoy. Zaterdag probeert hij het concert in Vredenburg in Utrecht bij te wonen en volgende week is hij twee keer in de Amsterdam Arena. Daarna reist hij de Stones achterna naar Engeland, ik heb kaartjes voor twee concert in Twickleham en ik pro beer nog kaartjes te krijgen voor een concert in Astoria. Dat gaat wel luk ken. Of Vredenburg lukt, betwijfel ik.' Het concert van maandagavond was zijn 21 ste. Op 2 juni 1982 ging hij voor het eerst naar de Stones toen ze ook optraden in De Kuip. 'Dat was met een de eerste en de laatste keer dat ik op de tribune zat. Sindsdien heb ik alleen nog maar veldkaarten geno men, anders hoeft het niet. Alleen in Amerika hebben we tribunekaarten genomen, omdat het met anders kon. Veeken beschouwt zichzelf nog als een 'jonkie' als het gaat om Stones- bezoek. in Amerika sprak ik eenJa- iFoto Jeroen van Hatlum) aan sta en daar zie je elkaar. Je hebt een groep van ongeveer honderd, honderdvijftig mensen die je telkens weer ziet opduiken. Toen we vorig jaar in San Antonio waren, hoorde ik opeens hee lange roepen. Dat waren vier Amsterdammers die we bij een eerder concert al eens hadden ont moet en die nu naar dezelfde concer ten als wij gingen. We hebben met samen gereisd, maar we kwamen el kaar wel telkens weer tegen en dat was hartstikke gezellig. Je komt trou wens overal Nederlanders tegen.' Woensdagavond hielpen Veeken en Alves mee bij afbreken van het po dium na het laatste concert in De Kuip. Dat was geregeld via Texelaar Eric Mullholland die bij Strends End werkt en bij concertorganisator Mojo. 'We moesten ons om half acht mel den, zodat we een speciaal T-shirt en een pasje kregen. Daarmee konden we het concert zien en precies om half elf moesten we ons melden bij de organisatie.' Tot vier uur in de nacht hielpen Veeken en Alves mee met het lostrekken en inpakken van kabels van het licht 'Dat moest allemaal in dozen die naar de Arena worden ge bracht voor concerten van volgende week.' Een ontmoeting met de Stones leverde het werken achter de schermen met op. 'Maar we hebben wel de limousines zien staan waar mee ze na afloop naar hun hotel wer den gereden. We moesten achter het podium op de instructies wachten en de groep waarin ik zat was het laatst aan de beurt. We zijn nog wel even bij de limo's wezen kijken, maar toen werden we gelijk terug gefloten. Maar we hebben wel een glimp van ze ge zien.' Volgende week helpt Veeken samen met Eldering mee bij het af breken in de Arena. De Texelaar is al sinds de jaren zes tig fan. Het begon allemaal met een boek over Keith Richards dat hij voor zijn verjaardag kreeg. 'Dat intrigeerde me. Ik ben me er in gaan verdiepen en zo ben ik steeds meer de richting van de Stones opgeraakt. Zonder overigens een hekel te krijgen aan de Beatles Het roemruchte en na een kwartier afgebroken concert in het Schevemngse Kurhaus ging nog aan hem voorbij. 'Toen was ik elf. Dat was nog een beetje te jong.' Hij is onder de indruk van de fysieke gesteldheid van de bandleden. 'Mick Jagger maakt tijdens een concert niet meer zoveel kilometers als veertig jaar geleden, maar hij doet het toch wel, terwijl hij net zestig is geworden. Er zit geen grammetje vet aan zijn lichaam. Die zit elke dag in het kracht honk om te trainen.' Ook Richards heeft in zijn ogen alle verboden mid delen goed doorstaan. 'Je kan mer ken dat ze nu aan hun lichaam den ken. En hij rookte nu ook minder.' Een bekend beeld van Richards is juist dat hij met een peuk in de mond gi taar speelt. Tot een gesprek met de mannen is het nog nooit gekomen. 'Maar in München heb ik Keith Richards wel een hand kunnen geven, toen hij over de catwalk terug liep naar het po dium. Ron Wood en Charlie Watts heb ik een klaphand kunnen geven in het voorbij. Mick Jagger was me he laas net te vlug af.' Kritiek dat de mannen zachtjesaan eens aan hun pensioen moeten gaan denken, is niet aan hem besteed. 'Alleen kern wapens kunnen hen stoppen. En an ders gaan ze gewoon door.' De handdoek komt ingelijst aan de muur te hangen naast het schilderij van Richards. 'Hij ruikt nog naar hem', zegt Veeken lachend met de handdoek in.fjapdfiru.'Nee, jiatjs.. onzin. Maar deze handdoek gaat na- tuuriiJlwiieUTieenr^j^wasmachjn^^ Zangeres Karin van Arkel geeft dinsdag een concert in de katho lieke kerk van Den Burg. De oud- Texelse wordt op piano en orgel begeleid door Wijnand van Klaveren. Het optreden is het tiende zomeravondconcert in de serie die wordt georganiseerd door de Raad voor het Zomerwerk van de Texelse kerken. Karin van Arkel kwam als driejarig meisje met haar ouders naar Texel. Na de middelbare school studeerde ze aanvankelijk dans en theater aan de kunsthogescholen van Amster dam en Utrecht. Maar daarna koos zij voor de opleiding solozang aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Ze kreeg er les van docenten als Leme van den Heuvel, Diane Forlano en Barbara Pearson. In 1999 behaalde ze er het diploma Docerend Musicus, twee jaar later slaagde ze ook voor het eindexamen Uitvoerend Musicus. Van Arkel heeft diverse masterclasses gevolgd, bij onder anderen Christina Deutekom, Elle Ameling en Graham Clark. In Enge land nam ze deel aan de prestigieuze belcanto-cursus van Dame Joan Sutherland en Richard Bonynge. Ze vertolkte divers opera- en operette- rollen. Zo was ze Lady Billows in de opera Albert Herring van Benjamin Britten, Dido in Dido en Aeneas van Purcell en Rosalmde in Die maus van Johann Strauss jr geeft ze ook liedrecitals ent als soliste op in oratoriun ringen. Wijnand van Klaveren groe«i Apeldoorn, waar hij pianofe. van Jan van Gijn en Tijnevan ode In Amsterdam studeerc. het conservatorium bij Willen Bij hem sloot hij de eerste e fase af met een onderscheid compositie en originaliteit. D fase orgel rondde hij bij P# Dijk af met het cijfer negen het Bilderberg ImprovisatieQ (rondom pianist Louis van Dij! in de prijzen op het Nationaa visatie Concours (voor Amersfoort. Van Klaveren muziek voor het duo Arno Bo en Ivo Jansen en Jaspermai en Louis van Dijk. Bewerken e geren doet hij graag. Met sa Ties Mellema won hij afgeloj in München de tweede prijs Internationaler Wolfgang Wettbewerb fur Kammern Moderne voor piano- en sa duo's. Van Arkel en Van Klaveren dinsdag werken van Brahms, Hooning. Het concert bej 20.15 uur. De toegang is c afloop wordt gecollecteerd, drage in de kosten. In een verhaal over de Dageraad dat eerder in deze krant werd gepubli ceerd. stond dat de Dokter Wagemaker duizend passagiers en vijfentwintig auto's kon vervoeren. Dat moest zestien auto's zijn. De Dageraad kon duizend mensen en vijfentwintig wagens hebben. Dat voormalig vlaggeschip van Teso voer van 1955 tot 1965 tussen Texel en Den Helder. In 1980 werd het voor het laatst gesignaleerd door NlOZ-mede- werkers op de Zaïre-rivier. De naam was omgedoopt in Kalua. Teso-ma- troos Dirk Kuiter hoopt nog steeds te achterhalen wat er inmiddels van de voormalige Dageraad terecht is ge komen. Big Band Texel geeft zondag een optreden op het strand bij paal 17. Het is het vierde concert in de Beachtour-reeks van deze zomer. Het muzikale gezelschap, dat onder lei ding staat van bandleider Jan Kühne, speelt z'n eerste noten om 15.00 uur. De toegang is gratis. Voor het eerst dit jaar presen provincie Noord-Holland publieksversie van het ja® Hierin biedt de provincie e zicht van de activiteiten vanf lopen jaar en worden aansp' projecten en behaalde re behandeld. Ook geeft het jaa een overzicht van inkomsten gaven. De publieksversie jaarverslag is gratis aan tew de provincie Noord-Hol^ 0263-4154300, of te downlra www.noord-holland.nl. Vr. 15 Za. 16 Zo. 17 Ma. 18 Di. 19 Wo. 20 Do. 21 Vr. 22 11.56 12.20 0.10 0.24 0.40 0.47 1.40 2.37 en en en Aan het strand is het ongeveer «w hoogwater De zon komt 17 aug-su 6 24 uur en gaat onder om 21 .OOiu gustus laatste kwartier Vrijdag 15 augustus Op het voetbalveld van ZDH in Den Hoorn begint om 19.30 uur een crossloop over diverse afstanden. In discotheek Question Plaza in Den Burg begint om 21.00 uur een The Boxnight met Arlo van Sluis en SKI- J Mark Toegang €6.-. In Cinema Texel draaien Sinbad (aanvang 13 30 uur), Tombraider 2 (14.00 en 19.00 uur), De Kameleon (16.00 uur), Bruce Almighty (16.15 uur), Pirates of the Caribbean (18.30 en 21.30 uur) en Terminator 3 (21.45 uur). Zaterdag 16 augustus Vogelwerkgroep Texel houdt een excursie naar de Mokbaai. waarbij vooral wordt gelet op steltlopers. Gestart wordt om 10.00 uur bij de parkeerplaats aan het Molwerk. Dertien bands zijn in de muzieknis aan de Oranjestraat actief op Strenderpop. Samen verzorgen ze veertien optredens. Het festival duurt van 12.45 tot 20.45 uur. De toegang is gratis. Om 15.30 uur begint in café De Smulpot in Den Burg een optreden van de Texelse band Tjazzel, om 21.30 uur gevolgd door een optre den van de eveneens Texelse Make me Smile. Op de kartingbaan aan de Aken- buurt bij Den Burg begint om 20.30 uur een competitieavond van de modelracmgclub Texel. In discotheek Question Plaza in Den Burg begint om 21.00 uur een Foam Trance-avond met DJ Lmdo Duvall van Radio 538. Toegang €6,-. In Cinema Texel draaien Sinbad (aanvang 13.30 uur), Tombraider 2 (14.00 en 19.00 uur). De Kameleon (16.00 uur). Bruce Almighty (16.15 uur). Pirates of the Caribbean (18.30 en 21.30 uur) en Terminator 3 (21.45 uur). Zondag 17 augustus Bij paal 21 gaat om 10.30 uur een strandduincross van start over di verse afstanden. Inschrijven kan vanaf 10.00 uur in het paviljoen. Op het strand bij paal 17 begint om 15.00 uur een optreden van Big Band Texel. Op het crossterrein van de MAB aan de Hoofdweg in Eierland begint om 13.00 uur een trialwedstrijd. In De Worsteltent aan de Smitsweg treedt vanaf 14.00 uur de jazz formatie Blue Voice op. De Georgische pianiste Nmo Khutsishvili geeft een concert in ho tel Den Burg aan de Emmalaan. Ze brengt werken van Schumann, Ravel en Poulenc. De uitvoering begint om 14.00 uur en duurt ander half uur, inclusief een pauze van on geveer een half uur. De toegang is gratis; na afloop wordt een collecte gehouden. In discotheek Question Plaza in Den Burg begint om 21.00 uur een Ra dio 538 drive-in-show met DJ Undo Duvall. Toegang €6,-. In Cinema Texel draaien Sinbad (aanvang 13.30 uur), Tombraider 2 (14.00 en 19 00 uur), De Kameleon (16.00 uur), Bruce Almighty (16.15 uur). Pirates of the Caribbean (18.30 en 21.30 uur) en Terminator 3 (21.45 uur). Maandag 18 augustus In manege Akenburg begint om 19.30 uur een bridgedrive. Deel name staat open voor iedereen en kost €2,50. In het raadhuis aan de Groeneplaats begint om 20.00 uur de commissie vergadering Grondgebied. In taveerne De Twaalf Balcken in Den Burg wordt vanaf 20.00 uur ge schaakt. Deelname is gratis. In de hervormde kerk van De Koog begint om 20.00 uur een dia-avond over Texel. Toegang €1,20. Klaverjasclub Den Burg houdt een zomerdrive in het gebouw van klein- dierensportveremging Kotex aan de Abbewaal in Den Burg. Deelname kost €3,50 per koppel en staat open voor iedereen. Aanvang 20.00 uur. In de rooms-katholieke kerk aan de Molenstraat in Den Burg begint om 20.15 uur een concert van Wijnand van Klaveren (orgel en piano) en so praan Karin van Arkel. In discotheek Question Plaza in Den Burg begint om 21.00 uur een Flügel Après skiparty met DJ Jan Smit. Toegang €6,-. In Cinema Texel draaien Tombraider 2 (aanvang 19.00 uur), Pirates of the Caribbean (20.00 uur) en Termina tor 3 (21.45 uur). Dinsdag 19 augustus Kinderen kunnen op het strand bij De Koog gratis de lucht in met een luchtballon, een stunt van het kledingmerk Timberland. Op de wielerbaan in Den Burg be gint om 19.00 uur een wedstrijd van de Wielervereniging Texel. Het ROC houdt van 19 00 tot 21.00 uur een open informatie- en inschrijfavond in het gebouw aan de Haffelderweg. In de rooms-katholieke kerk van Den Burg begint om 20.15 uur een concert van oud-Texelse Karin van Arkel (sopraan) en Wijnand van Klaveren (piano en orgel). In discotheek Question Plaza in Den Burg begint om 21.00 uur een Big Party Night met Feest DJ Cor. Toe gang €6.- In Cinema Texel draaien Tombraider 2 (aanvang 19.00 uur), Pirates of the Caribbean (20.00 uur) en Termina tor 3 (21.45 uur). Om de drukte het hoofd te bieden, zet TESO geregeld een extra boot in en verzorgt dan in die periode ie der half uur een afvaart, zowel van uit Den Helder als vanaf Texel. Dat gebeurt vri|dag van 6.35 tot 20.05 uur, zaterdag van 8.35 tot 15.05 uur, zondag van 14.35 tot 20.05 en maandag van 9.35 tot 16.05 uur. Desondanks moeten automobilis ten rekening houden met wachttij den. Zaterdag moet op Texel tussen 10 00 en 12.00 uur naar verwach ting een half uur worden gewacht. Op de andere dagen worden in prin cipe geen wachttijden verwacht. Op maandag zijn de afvaarten 10.05 uur vanuit Den Helder en 13.35 vanaf Texel uitsluitend bestemd voor het vervoer van gevaarlijke stoffen. Nadere informatie kan wor den verkregen via tel. 0222-369600 of e-mail info@teso.nl. De veer dienst heeft ook een eigen website: www.teso.nl. Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot en met vrijdag van 17.00 tot 08.00 uur: Centrale Huisartsen Post, tel. 321143. Toeristen kunnen het hele jaar bellen naar- 327270. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers infor matie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruyterstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872 GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222 - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel 321461. - Jeugdgezondheidszorg: Schoon oordsingel 44, Den Burg, tel. 0900- 4636549 Spreekuur elke werkdag van 9.00 tot 17.00 u. Voor vragen over ontwikkeling, voeding, opvoeding en verzorging van jonge kinderen. - Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel, 314887. Geopend elke werkdag tus sen 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken elke werk dag van 8.30-17.00 uur, tel. 0223- 650222 Kraamhulp: Voor directe kraam hulp op Texel en na poliklinische be valling: Parenta Zorg, tel 0223- 540088 (24 uur bereikbaar). Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor opname in verpleeg- en verzorgingshuis: Stichting RIO Texel Wieringen. Opvragen via tel. (0223) 671552. Opname geschiedt op advies van huisarts of specialist. Apotheek: Weverstraat 95, Den Burg; tel. 312112. Maandag t/m vrij dag 8 00-17.30 u zaterdag 10.00- 13.00 en 15.00-17.00 u.; zondag 11.00-12.00 en 16.00-17.00 u. Buiten die tijden alleen voor spoedeisende gevallen. Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noordholland-noord: 072- 5644444 Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17 00 u. Telefoon: 0900-8844. In spoedeisende gevallen: 1-1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Verslavingszorg: Steunpunt Brij- derstichting, Wilhelminalaan 1, Den Burg. Voor inlichtingen, advies, con sultatie en preventie. Bereikbaar op di. en woe. tijdens kantooruren, tel. 314781; www.brijder.nl. Toeristenpastoraat: Bram Guiljam, tel. 318581, 327970. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaitijdvoorziening, alarme ring, klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst. Spreekuur van 9.00 tot 10.00 u. en van 14.00 tot 16.00 u., De Buureton, Molenstraat 2, Den Burg. Tel. 312696. Kustwacht: Voor meldingen van schepen en zwemmers in nood: tel. 316270. Chemicaliën op het strand: Bel de brandweer. 072- 5644444. Huiselijk geweld: Crisisopvang huiselijk geweld, tel 08-71901775. Jongeren Informatie Punt: voor vragen en advies over wonen, wer ken, studie, recht, relaties, seksuali teit,- verslavingen en vrije tijd. Openingstijden dinsdag en woensdag van 15.00 tot 17.00 uur; d'Ouwe Ulo, Wilhelminalaan 1, Den Burg, tel. 315582. Bureau Jeugdzorg: voor hulp aan jongeren bij problemen en voor op voedingsondersteuning aan ouders. Spreekuur elke donderdag in d'Ouwe Ulo, Wilhelminalaan 1Den Burg. Voor aanmelding, informatie en advies: 0900 2223330, elke dag tussen 10.30 tot 12.30 uur. Kerken en minima: voor Texelaars in financiële nood. Spangerweg 10, 1793 EH De Waal. Zondag 17 augustus 2003 HERVORMDE GEMEENTEN: Den Burg: 9.30 u ds. P.C Barnard. De Koog: zie: Interkerkelijk Den Hoorn: 9.30 u. dhr. M.D. Kuiper. SOW-GEMEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds. F. van Helden; 19.00 u. dhr. M.D, Kuiper. Oudeschild: 11.00 u. ds P.C. Barnard. De Cocksdorp: 11.00 u ds. F. van Helden. GEREFORMEERDE KERKEN: Den Burg: 10.00 u. L. de Visser uit Den Hoorn INTERKERKELIJK: 9.30 u. NH-kerk De Koog, ds. P. den Braanker, mmv Wout Stam (orgel) en Frans Zegel (saxofoon). Deutsche ev. Gottesdienst: 11.00 u. NH-kerk De Koog, pf. P. Holdt uit Nümbrecht. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in gebouw Maartenskerk, Oosterend: 11.15 u. en 16.30 u. ds. T.M. van Dijk. GEREFORMEERDE KERK (Vrijge maakt): in de Doopsgezinde kerk te Den Burg: 11.30 en 17.15 u. ds. R. Vreugdenhil. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. ds. M. de Vries. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00u. ds. G. Sipkema ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: zon. 10.45 u. The Gospeltrain Deutsche H. Messe: De Koog: zon. 11.00 u., woe. 19.30 u., vrij. 19.30 u. De Cocksdorp: zat. 19.30 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Openbare lezing, 10.30 u Wordt uw leven door de waarheid veranderd9 Wachttoren studie, 11.20 u. 'God is liefde'. Op school leer je voor het leven, dat je daarbuiten moet leren leven. Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Harry de Graaf Telefoon 31 72 66 of 06 - 53 73 33 82 Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (niew 19 00 u. Shopping met Bart en Ff (entertainment) 21.00 u Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u Wegdromen met een boe 17.00 u Pietelepote (kmderprogra Vandaag: Terug van vakantie Ofl schil tussen vakantie vieren vroej Gast is Ali Witte 18.00 u. Muziek met Marco 19 00u. De grote pauze (muziek) 21 00 u Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 9.30 u. Kerkdienst vanuit SOW- Oosterend Maandag: 18 00u Symphomca (klassiek) 19.00 u Wegdromen met een bo (herhaling van zaterdag! 20 00 u. Raadscommissie Reeft uitzending van de comrr Grondgebied vanuit hel huis. aansluitend: Radio Noon Dinsdag: 18 00 u. Radio Texel actueel (nie. 19 00 u Bonte dinsdagavond (verzoekplaten) 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderpret (herhaling van zaterdag 18 00 u. Onder de toren (geestek programma, met vanaf verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhal 20.00 u. Raadscommissie. Rectt uitzending van de comn Welzijn vanuit het geme aansluitend: Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u Country time (muziek) 19.00 u. Even bijpraten met F' het nieuws). 20 00 u. Raadscommissie Reef uitzending van de conv" Middelen vanuit het ger aansluitend Radio Notf Advertenties en abonnementen Spmbaan 6 1791 MC Den Buig Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 -31 41 11 E-mail mfo@lenrnl Op al or\70 advertentiecontracton en o*** zijn van toepassing de Regelen voor hel do Slichting ROTA. gevestigd to Amstenl»« noord bij de Kamer van Koophandel en f&* dam onder nummer 41198699 Een exom^ len voor hot Advertentlewozcn wordt op u*" toegezonden Abonnementsprijzen 2003: Per half jaar 32,20 30.70 er Per |aar 62,70 60,70' Je Bij verzending naar het buiten^ portokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 wek* afloop van de abonnementsp^

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 2