Vuurtoren ook te beklimmen 2 Open monumentendag Dirken op kraambezoek bij jongste Dirk Schoonheidssalon 24 uur open voor reumafonds .TEXELSE COURANT' Aandelen bij Lionsveiling Texelaars in 'Dossier'-serie Schans decor muziekconcert Introductie boogschieten 't Amateurtje SWOT doet boodschappen Lezing erfrecht Mosselrit MAB Kledingverkoop Startzondag van kerken Line-dance Tandemsprong prijs in disco Medische zorg Hulpverlening 'u3 Kerkdiensten Colofon Radio Texel VRIJDAG 12 SEPTEMBER 2003 Dirk Biesboer (links) en Dirk Roeper op bezoek bij baby Dirk Pieter Bakker, hier op schoot bij zijn moeder Anke Burger. Rechts Dirk Burger, één van zijn opa 's. 'Fo'° Rommel Met een taart en een uitnodiging voor de Nationale Dirkendag van volgend jaar stonden Dirk Biesboer en Dirk Roeper (van 'De Fenne') woensdag op de stoep bij Dirk Pieter Bakker, de jongste inwoner van Oudeschild, die precies een week eerder in het Gemini Ziekenhuis ter wereld was gekomen. 'Er zijn een heleboel Dirken op het eiland. Wij hebben van het bestuur de taak- gekregen iedere nieuw geboren Dirk een taart te bren gen', vertelde Dirk Biesboer. 'Maar er worden er niet zoveel meer geboren. De laatste was dne jaar geleden. Dus we worden er niet armlastig van', vulde Dirk Roeper hem aan. De twee Dirken zijn trouwe bezoekers van de jaarlijkse bijeenkomst in café Tante Pietje op Wieringen van mannen die Dirk heten. Samen vertegenwoordi gen ze op Texel de club die zich ook wel het Dirkengenootschap noemt. Het gezelschap staat voor gezellig heid en ongedwongenheid. 'Dirken zijn met te dik, ze zijn te kort', is één van de slogans die ze hanteren, naast 'Een Dirk is raar knap' en 'Een Dirk is geen Kees'. Maar hoewel op een Dir kendag niet veel meer wordt gedaan dan gedronken en gepraat, hebben ze toch ook één regel: alleen echte Dirken hebben toegang. De kleine Dirk Pieter is volgend jaar van harte welkom, 'maar had hij Pieter Dirk geheten, dan had hij er met in geko men', aldus Dirk Roeper. De vraag blijft nog even door wie Dirk Pieter zal worden vergezeld. Vanwege zijn leef tijd krijgen zijn vader (Ed Bakker) en moeder (Anke Burger) waarschijnlijk wel toestemming om er voor éen keer bij te zijn. Maar logischer is dat hij wordt meegenomen door zijn opa's, naar wie hij is vernoemd. En anders wordt hij wel liefdevol opgevangen door de andere Dirken, volgens Dirk Biesboer. 'We zijn elk jaar wel met z'n zeventigen, van klem tot groot. De laatste keer was er een Dirk van een paar maanden. Zijn moeder kwam binnen en zei: Jullie willen hem er toch zo graag bij?Hier is hij. Dat ventje heeft de hele middag in z'n stoeltje bij ons op tafel gestaan.' Bij de Lionsveiling komen donderdag 18 en vrijdag 19 september zeker enkele aandelen TESO onder de ha mer, Ook het aanbod van werken van Blok van der Velden en Toon de Haas is interessant. Het nieuws dat de op brengst van de veiling door een ano nieme gever wordt verdubbeld, heeft zijn uitwerking op de inschrijving niet gemist. Onder de ruim driehonderd ingeschreven kavels bevinden zich enkele zeer aantrekkelijke. Tot en met vrijdag kunnen nog 'last mmute'-kavels worden ingeschreven bij C.D. Boersen (tel. 313016), Reis- buro Texel (tel 312242) en vakantie- buro Kobeko (tel. 317746). Inbreng ers betalen acht euro per kavel. De ingeschreven goederen kunnen za terdag 13 september tussen 9.00 en 12.00 uur worden ingebracht in het veilinggebouw aan de Vlamkast te Oudeschild, te bereiken via de T-krui- sing bij groothandel Texgro. In het derde deel van de serie Dos sier van uitgeverij Kwintessens in Hilversum worden jeugdige lezers door Texelaars Lars den Braven en strandjutter Cor Ellen ingelicht over de Waddenconferentie in Esbjerg en strandjutten en rommel op het strand. Het boekje heeft als thema 'milieu' en belooft in de ondertitel 'feiten, menin gen en ervaringen'. In tien hoofdstuk ken worden lezers vanaf tien jaar op de hoogte gebracht van regels en wetten, de belangrijkste begrippen betreffende natuur en milieu, klimaat verandering en de invloed die men sen op het milieu hebben. Als 'oog getuigen' komen naast de twee Texelaars ook Ingrid Visseren, mede werker van Greenpeace, en vissers dochter Sarah Broekaart aan het woord. Kamerlid Wijnand Duijvendak van GroenLinks en Hans Peeters van Vogelbescherming Nederland vertel len over de politieke inspanningen en de noodzaak van het beschermen van vogels. De 'Dossier'-serie han delt volgens de uitgever over 'afspra ken die mensen met elkaar hebben gemaakt. En over de vraag wat je helemaal zelf mag weten en hoe je rekening moet houden met wat ande ren willen'. De boekjes zijn verkrijg baar in de boekhandel. Fort De Schans bij Oudeschild is zon dag 21 september het decor van een concert van 35 leerlingen van Mu ziekschool Bloemendaal, in samen werking met kinderen van de Muziek- en Dansschool Texel. Het optreden van een half uur begint om 13.30 uur Het concert is een initiatief van de school uit Bloemendaal. die een mu zikaal weekend op Texel heeft ge boekt Naast repetities in de muziek school gaan ze met een gids van Natuurmonumenten op pad. Het jeugdorkest - met kinderen vanaf een jaar of zeven - staat onder leiding van Annelies Smit. Verder speelt er een c- kwartet gevorderde strijkers, die wer ken van Mozart en Rameau ten gehore brengen De Texelse kinderen worden begeleid door docent Mathieu Vulto. Handboogschietvereniging Eiland- schutters verzorgt de komende tijd twee introductiecursussen. De cur sus voor volwassenen gaat donder dag 18 september van start. De eer ste bijeenkomst duurt van 20.00 tot circa 2115 uur. Kinderen jonger dan 16 jaar zijn zondag 21 september welkom om 14.00 uur. Beide cursus sen zijn geheel vrijblijvend en bedoeld om belangstellenden kennis te laten maken met boogschieten, een sport waarin concentratie, discipline en beheersing centraal staan. Plaats van handeling is in beide gevallen schiet centrum Odysseus aan de Emmalaan in Den Burg. De kosten bedragen €23,-. Voor meer informatie en op gave kunnen belangstellenden te recht bij Jan Tijsen (tel. 318600) en Ben Moor (tel. 322862). Langskomen in het schietsportcentrum kan ook' op dinsdag en donderdag vanaf 19.30 uur en zondag vanaf 13.30 uur. Toneelvereniging 't Amateurtje heeft een stuk in studie genomen. Het be treft de klucht 'Niet parkeren op het terras', geschreven door Gerrit Voskes. Regisseur is Jo Zoetelief. De uitvoering is zaterdag 15 november in dorpshuis De Wielewaal in De Waal. De Stichting Welzijn Ouderen Texel streeft naar een boodschappendienst voor ouderen. Met het verdwijnen van de winkelwagens uit het straatbeeld is het doen van boodschappen voor veel ouderen een terugkerend pro bleem Zeker nu met alle kruideniers en bakkers de bestellingen meer thuis bezorgen. Met het opzetten van een boodschappendienst hoopt de SWOT dat ouderen langer zelfstandig kunnen blijven. De SWOT is nog op zoek naar vrijwilligers die aan deze boodschappendienst willen meewer ken. Vrijwilligers kunnen rekenen op een kilometervergoeding van €0,32 voor het gebruik van de auto. Geïnteresseerden kunnen zich mel den bij de SWOT, tel. 312696. Op uitnodiging van de Bouwbond FNV spreekt donderdag 9 oktober een deskundige van notariskantoor Dogger en Kooi in De Lindeboom in Den Burg over erfrecht en het opstel len van een testament. Na de inlei ding, die ongeveer een uur zal duren, is er gelegenheid tot het stellen van vragen. De avond begint om 20.00 uur, de toegang is gratis. Voor meer informatie: Theo Bakker tel. 314174 of 322774 Niet minder dan vijftien monumen tale gebouwen hebben zaterdag vanaf 10.00 uur de deur open ter gelegenheid van Open Monumen tendag. leder is welkom om de gebouwen van binnen en van bui ten te bekijken en wordt met inzet van een groep vrijwilligers voorzien van historische, bouwkundige en andere informatie over het betref fende object. Tot de te bezichtigen monumenten horen diverse kerken, zoals de her vormde kerk van Oosterend, waarvan de toren dit jaar is gerestaureerd, boerderij De Waddel in Westergeest en de Eierlandse vuurtoren. De open gestelde monumenten in Den Burg zijn de doopsgezinde 'Vermaning', de hervormde kerk en de Oudheids kamer. In Oudeschild kunnen de Zeemanskerk, molen de Traanroeier en het Maritiem en Juttersmuseum worden bezocht. In De Koog de her vormde kerk, in De Cocksdorp de hervormde kerk en de vuurtoren, in Oosterend de hervormde kerk, de voormalige doopsgezinde kerk. de slijterij van Hurkmans en de molen van Het Noorden en in Den Hoorn het Hoornder kerkje. Gids De gemeente heeft een speciale gids uitgegeven waarin de monumenten worden beschreven. In de meeste gevallen is bezichtiging mogelijk tot 16.30 uur. Alleen de vuurtoren en De Waddel gaan al om 14.00 uur weer dicht. In de gids is ook de monu mentenroute opgenomen die werd uitgestippeld ter gelegenheid van het 20-jarig bestaan van de Stichting Dorpsherstel. Het is een combinatie van een wandeling door Den Burg en een fietstocht naar Den Hoorn, in beide gevallen met het VW-kantoor als startpunt De speciale gids is gra tis verkrijgbaar bij de opengestelde monumenten, de VW en bij publiek- balie het Raaksplein in het raadhuis. Verwacht wordt dat er vooral voor de vuurtoren veel belangstelling zal zijn, omdat deze gewoonlijk niet open is voor publiek. In verband met de vei ligheid mogen niet meer dan vijftien personen tegelijk naar boven, zodat rekening gehouden moet worden met wachttijden. In de Oudheidkamer in Den Burg zijn op monumentendag bijzondere acti viteiten. Om 11.00 en 15.00 uur zal Wil Beers in de achterkamer verha len in het Texels voorlezen, telkens gevolgd door een muzikaal optreden van het trio Phifivio. Als het mooi weer is gebeurt dat laatste in de kruiden tuin achter de Oudheidkamer. Bezoe kers hebben gelegenheid om broeder (dikke koek), Texelse Boerenjongens en kruidenthee te proeven. Verder kunnen twee speciale tentoonstellin gen worden bekeken. Eén expositie betreft de brieven van Aagje Luytsen die een beeld geven van het leven van een jonge vrouw op Texel in de VOC-tijd. De andere ('Schrijven door de tijd') gaat over schoonschrijven en over schrijfmethodes door de eeu wen heen op Texel. Liefhebbers van autorijden en spoor zoeken rijden zondag 14 september de jaarlijkse Mosselrit, georganiseerd door de MAB. Opgave is vanaf 13.30 uur mogelijk bij het autoschadebedrijf van Schoenmaker op het Wezenland in Den Burg. De start is om 14.00 uur. Na afloop gaan de deelnemers sa men aan tafel voor een mossel maaltijd, beschikbaar gesteld door sponsor Dirk Slik. De gereformeerde en de hervormde kerk van Den Burg vieren zondag ge zamenlijk startzondag. Om 9.30 uur wordt iedereen met koffie welkom geheten in de kerk aan de Binnen- burg. Na de dienst, die vooral gericht is op de jeugd, is er een programma voor jong en oud 'en bovenal voor elkaar'. In dorpshuis 't Skiltje in Oudeschild gaat woensdag 17 september een cursus country line-dance voor beginners van start. De bijeenkomst duurt van 19.30 tot 20.30 uur. Infor matie is verkrijgbaar bij Irene Heer schap, tel. 314710. In De Witte Burcht in Den Burg wordt zaterdag 4 oktober tussen 9.00 en 16.00 uur de halfjaarlijkse verkoop van tweedehands kleding gehouden. Het gaart ditmaal om winterkledmg. Wie iets heeft aan te bieden kan dat de dag ervoor doen, op vrijdag 3 ok tober tussen 18.30 en 20.30 uur. De kledingstukken moeten geprijsd wor den ingeleverd. De organisatie zorgt voor verkopers, zodat de aanbieders met zelf de hele dag bij hun kleding hoeven te blijven. Zij betalen in ruil daarvoor €0,25 per kledingstuk. Wordt een kledingstuk verkocht, komt daar nog €0,25 bij. Afrekenen gebeurt na de verkoop, tussen 17.30 en 18.00 uur. Kleding die niet verkocht wordt, gaat desge wenst naar een goed doel. Voor meer informatie: tel. 314753 of 314762. Op de skydive-party die zaterdag in discotheek Question Plaza wordt gehouden, is een tandemsprong te winnen. De avond, met DJ Peter Paul, is gratis toegankelijk. Vrijdag (vandaag) wordt een Waan Zinniz Party gehouden met DJ Harry Plaza. Ook dan is de toegang gratis. Beide avonden beginnen om 21.00 uur. Wie in de nacht van vrijdag 3 op za terdag 4 oktober plotseling zin heeft om te bruinen op een zonnebank, in een ontspannende massage, slenderen of een paraf- finebad, kan terecht bij schoon heidssalon BodyCare Texel in Den Burg, die dan 24 uur open is. De vergoeding die de bezoekers beta len, stelt eigenares Nora Bekking in z'n geheel beschikbaar aan het reumafonds. Het initiatief is van een collega van Bekking elders in het land, die al va ker 24 uur openging voor het goede doel. Zijn idee kwam voort uit de bij zondere relatie die bestaat tussen salons met Slender You-banken (zo als Bekking) en mensen die lijden aan polio en reumatiek. 'Slenderen is uit gevonden voor poliopatiënten, die zelf met meer kunnen bewegen, maar wel moeten bewegen. Slender You bestaat uit zes banken, aangedreven door elektromotoren, die elk een apart gedeelte van het lichaam acti veren. Op elke bank lig ie tien minu ten. Benen, dijen, heupen, buik, borst en bovenarmen, na een uur heb je al je spieren gehad', vertelt Bekking. 'Het grote voordeel is dat je je spie ren met belast, maar wel beweegt, waardoor ze steviger worden. Een reumapatiënt die steeds door z'n heup gaat, kan dat vaak opvangen met stevigere spieren Tegenwoordig doen met alleen reuma- en poliopatienten de oefenin gen, maar ook mensen die hun con ditie willen verbeteren of 'zonder bloed, zweet en tranen' pondjes kwijt willen raken De salon van Bekking ligt gedurende grote delen van de dag vol met uiteenlopende mensen, "s Ochtends is het hier vaak een ge zellig geklets. Mensen die 's avonds komen, raken soms zo ontspannen dat ze in slaap vallen.' Net als enkele soortgelijke salons el ders gaat BodyCare Texel vrijdag 3 oktober om 9.00 uur open en zater dag 4 oktober om 9.00 uur weer dicht. In de tussenliggende periode van 24 uur kunnen bezoekers er te recht voor alles dat er normaal ook mogelijk is, plus enkele extraatjes. Voor elk onderdeel staat een vast bedrag. Slenderen kost €7,-, een voetmassage €6,-, een ontspan ningsmassage €12,-, tien minuten onder de zonnebank €6,- en een paraffinebad €10,-. Voor wie mooie nagels wil, zijn er diverse mo gelijkheden van nail-art, tegen prijzen vanaf €5,-. Daarnaast wil Bekking nog wat 'speciaals' bieden. 'Ik ben al lerlei ondernemers aan het benade ren om een bedrag of een cadeautje voor een verloting beschikbaar te stellen. Charlotte Lorier, een vriendin van me, heeft beloofd 's nachts te komen zingen om ons wakker te hou den. ledereen die iets leuks weet, is welkom.' Bekking heeft al flink wat positieve reacties gekregen. 'Veel vaste klan ten hebben al gereserveerd. Maar ik hoop heel erg dat we gewoon 24 uur lang vol zitten. Ik heb voornamelijk vrouwelijke klanten. Je hoort vaak dat mannen zeggen, mijn vrouw gaat te bibberen. Het zou leuk zijn als die mannen ook eens meekomen. Ik stop ze zoveel mogelijk bij elkaar, zodat ze steun aan elkaar hebben.' Reserveren is zeer gewenst. De sa lon van Bekking is gevestigd op het adres Burgwal 15 in Den Burg. tel. 315206. Nora Bekking in gesprek met een klant op één van de slenderbanken. (Foto Joop Rommets) Artsen: Voor spoedeisende medi sche hulp in het weekend, op zon en feestdagen en van maandag tot en met vrijdag van 17.00 tot 08.00 uur Centrale Huisartsen Post, tel. 321143. Toeristen kunnen het hele jaar bellen naar: 327270. ■Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers infor matie te krijgen over het pijn- spreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het on gevallennummer vermeld. 313086; 314727:314669, 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruy- terstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872 GEZONDHEIDSZORG: 'Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoord singel 44, Den Burg, tel. 321461 - Jeugdgezondheidszorg: Schoonoordsingel 44, DenBu 0900-4636549. Spreekuur werkdag van 9.00 tot 17 00 u vragen over ontwikkeling, voi opvoeding en verzorging van kinderen. - Uitleenmagazijn/servicejH Schoonoordsingel 44, Den Bu 314887, Geopend elke tussen 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken werkdag van 8.30-17.00 i 0223-650222. Kraamhulp: Voor directe kj hulp op Texel en na poliklinisch valling: Parenta Zorg, tel. i 540088 (24 uur bereikbaar). Indicatie: Indicatie voorthu en voor opname in verplee verzorgingshuis: Stichting R|Q Wieringen. Opvragen via tel 671552 Opname geschiedt* vies van huisarts of specialist Apotheek: Weverstraat 95 Burg; tel. 312112. Maandagt/'i dag 8.00-17.30 u.; zaterdag; 13.00 en 15.00-17.00 u.; 11,00-12.00 en 16.00-17.00i ten die tijden alleen voor sjx sende gevallen. OVERIGE HULPVERLENING: Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancever voer bellen; 1-1-2. Of bel de Meld kamer Noordholland-noord: 072- 5644444 Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900-8844. In spoedeisende gevallen: 1-1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesom laan 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Verslavingszorg: Steunpunt Brij- derstichting, Wilhelminalaan 1, Den Burg. Voor inlichtingen, advies, con sultatie en preventie. Bereikbaar op di. en woe. tijdens kantooruren, tel. 314781; www.brijder.nl. •Toeristenpastoraat: Bram Guil- jam, tel. 318581,327970. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alarme ring, klusjesdienst, huishou dienst, versteldienst. Spreeku 9.00 tot 10.00 u. en van 14,; 16.00 u., De Buureton, Beat/ 43, Den Burg. Tel. 312696. Kustwacht: Voor meldinga schepen en zwemmers in no; 316270. Chemicaliën op het strai» de brandweer, 072- 564444* Huiselijk geweld: Crisiscj huiselijk geweld, tel. 08-719C Jongeren Informatie Punt vragen en advies over woner ken, studie, recht, relaties.se liteit, verslavingen en vrip Openingstijden dinsdag enw dag van 15.00 tot 17 00 uur tf Ulo, Wilhelminalaan 1Den &j 315582. Bureau Jeugdzorg: voorhy jongeren bij problemen opvoedingsondersteuning ouders. Spreekuur elke dorp in d'Ouwe Ulo, Wilhelminat Den Burg. Voor aanmelding, matie en advies: 0900 222333 dag tussen 10.30 tot 12.30u Kerken en minima: voor laars in financiële nood weg 10,1793 EH De Waal. Zondag 14 september 2003 HERVORMDE GEMEENTEN: Den Burg: 10.00 u. ds. P.A. den Braanker, gezamenlijke dienst met gereformeerden, startzondag; vanaf 9 30 u. koffiedrinken. De Waal: 10.00 u. dhr. M D. Kuiper. De Koog: dienst in De Waal. Den Hoorn: dienst in De Waal. SOW-GEMEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds. PC. Barnard; 19.00 u. ds. C. der Nederlanden. Oudeschild: 11.00 u. ds. C. der Ne derlanden. De Cocksdorp: 11.00 u. ds. PC. Barnard. GEREFORMEERDE KERKEN: Den Burg: 10.00 u. gezamenlijke dienst met hervormden in her vormde kerk, startzondag, ds. P.A. den Braanker; vanaf 9.30 u. koffie drinken. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Oos terend: 10.00 u. en 18.00 u. ds. T.M. van Dijk. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg; 10.00 u mw. J. Groenveld-Kiestra. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. ev. Joh. Tensen uit Emmeloord. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: zon. 10.45 u. herenkoor. Oudeschild: 9.30 u. Deutsche H. Messe: De Koog: 11.00 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vri|dag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Harry de Graaf Telefoon 31 72 66 of 06 - 53 73 33 82 Advertenties en abonnementen: Spmbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 -31 41 11 E-mail info@lenr.nl Op al onzo advortentiecontracten en aonb'ed'ngcn daar toe zi|n van toepassing do Regelen voor het Advertentie- wezon van de Stichting ROTA. gevestigd te Amsterdam, zoals gedeponeerd txj de Kamer van Koophandol en Fa bneken to Amsterdam onder nummer 41198699 Eon exemplaar van do Regelen voor het Advertentiewozcn wordt op uw verzoek kosteloos toegezonden Abonnementsprijzen 2003: Per half jaar 32,20 30.70 (automatisch) Per jaar 62,70 60,70 (automatisch) Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode Noordwester 3. Den Burgi bare lezing, 10.30 u Barf heid, een overheersende schap van ware chi Wachttorenstudie, 11.201 God der waarheid navolgen! Waar God is, is liefde. Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (niev 19.00 u. Shopping met Bart en (entertainment) 21 00 u. Dance 4 the weekend 22 00 u Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u Wegdromen met een to 17.00 u Pietelepote (kinderprogi Vandaag: Suki Velthuizen vertelt, bezoek aan Taiwan. 18 00 u. Muziek met Marco 19 00 u De grote pauze(muziek) 21.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 9.30 u. Kerkdienst vanuit hervor Den Burg 11,00 u. Vlaswiek (muziek en poi 12 00 u. Natuurwijzer 13.00 u. Goud van Noud (Nederfc 15 00 u. Frans gaat het doen (mi 16 00 u. Sportlokaal (uitslagen e1 interviews) 18.00 u Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 10.45 u. rooms-katholieke kerkO Maandag: 18.00 u. Symphonica (klassiek) 19 00 u. Wegdromen met een be re (herhaling van zaterdag) 20.00 u Raadscommissie. Reeft uitzending van de comr Grondgebied vanuit het! tehuis aansluitend Radio Noordhollaré Dinsdag: 18 00 u Radio Texel actueel (ruft 19 00 u Bonte dinsdagavond (verzoekplaten) 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprog (herhaling van zaterdag 18 00 u Onder de toren (geestei programma, met vanaf verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhJ 20.00 u Raadscommissie Reek uitzending van de convr zijn vanuit het gemeenif aansluitend' Radio NoordhollarA Donderdag: 18 00 u. Country time (muziek) 19 00 u. Cabaret café (Pip Barna ;tf Janien de Bruijn besp^ 1 lokale nieuws). Vandaag: Het begin van het zoen Informatie over het nieu*< Cabaret-café. dat op vrijdag 26s V; begint 20 00 u. Raadscommissie Reek uitzending van de com" delen vanuit het geme# aansluitend: Radio Noordholla'1» IV n\ Cf :o

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 2