Postkantoor en reisbureau samen 'knusse huiskamer' 'Dienstenpakket in stand gebleven' Bieb krijgt extra geld voor groot onderhoud Historische avond voor ons' Racefiets voor gedupeerde fietseigenaar Bedrijvig/^V/ COURANT' .TEXELSE -2 Eksterlaan dicht Dorpscommissie Eierland met volle agenda Alzheimer Thema-avond over overgang EcoMare krijgt geld voor ruimen robben van strand Nieuw sommeltje Gemeente koopt subsidie isolatie Lindeboom af Medische zorg Hulpverlening 1} Kerkdiensten li' I'llT oud papier Colofon Radio Texel ZES Het voormalige postkantoor is ingrijpend veranderd. Rechts het postkantoor, links Reisbureau Texel. Postzegels halen en een reis boe ken. Het is vanaf vandaag mogelijk in het voormalige postkantoor, waar Joop Groen een reisbureau en een postagentschap exploi teert. De ondernemer, die fran chisenemer is voor Postkantoren BV, benadrukt dat het volledige dienstenpakket in stand is geble ven. Tapijt op de vloer, getinte muren en sfeervolle inrichting. Het voormalige postkantoor aan de Parkstraat ademt volgens velen de sfeer van een knusse huiskamer Bij binnenkomst links de vakantieafdeling, rechts het postagentschap. Kleurstelling en in richting van beide balies sluiten op el kaar aan. 'Een bewuste keus, zodat )e het gevoel hebt dat het bij elkaar hoort', vertelt Groen, die publieks- vriendeli|kheid nastreeft. Naar de gewraakte nummertjesautomaat zal de bezoeker dan ook vergeefs zoe ken. Het postagentschap verhuisde maandag al vanuit het noodkantoor aan de Burgwal naar de nieuwe ba lie. Het agentschap wordt gerund door Groens zoon Bas en diens moe der Cora Hof, die voor dit werk een speciale opleiding hebben gevolgd. De komende vier weken kunnen ze nog terugvallen op twee mentoren, daarna kunnen ze voor raad terecht bij de helpdesk van Postkantoren BV. Dat het de eerste paar dagen soms met helemaal soepel liep. had alles te maken met de hectische periode tij dens de verhuizing. 'Er waren hier op een gegeven moment vijf bedrijven tegelijk aan het werk.' Service Groen omschrijft de postbalie als een full service agentschap, wat betekent dat men er voor alle postzaken te recht kan, dus van aangetekende pakketten tot kentekenbewijzen Men kan er ook terecht voor rembours- verzendingen, het aanvragen van OV- jaarkaarten, opwaarderen van telefoonkaarten, activeren van giro- passen en tal van andere zaken. Ouderen die niet met de geld automaat uit de voeten kunnen, mo gen geld opnemen aan de balie. De service omvat ook het beheer van de postbussen. Texelaars die tot voor kort hun post om half negen 's mor gens afhaalden, moeten nu iets lan ger geduld hebben. Groen: 'De oor spronkelijke afspraak was dat de post aan de overkant wordt gesor teerd, maar nu moeten we alles zelf uitzoeken. We proberen het zo vroeg mogelijk klaar te hebben, maar voor lopig kan het met eerder dan negen uur worden opgehaald.' Een tegen valler voor Texelaars die de post op weg van huis naar hun werk ophaal den en die nu een extra rit moeten maken. Het postkantoor is door de week geopend van 9.00 uur tot 17.15 uur en op zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur. Reisbureau Groen heeft de verhuizing van Reis bureau Texel aangegrepen om de automatisenng verder door te voeren, waardoor intern zoveel mogelijk vanaf scherm en dus papierloos kan worden gewerkt. De dienstverlening van het reisbureau verandert met Het agentschap van World of TUI, een samenwerkingsverband van Neder landse reisorganisaties, wordt alleen vanaf een andere plek vervuld Ter aanvulling hoopt Groen binnenkort ook treinkaartjes voor reizen binnen Nederland te kunnen verkopen. Het reisbureau is geopend van 9.00 uur tot 17.30 uur en zaterdag van 9.00 tot 16.00 uur. Belangrijk voordeel van de combina tie van postagentschap en reisbureau is dat medewerkers van het reisbu reau bij grote drukte kunnen bijsprin gen in het postagentschap. Dat zal met namë in de zomer het geval zijn. een periode waarin op Texel traditio neel weinig reizen worden geboekt. Het is nog met bekend wat er met het vrijkomende pand op de hoek van de Elemert en de Warmoesstraat gaat gebeuren. VRIJDAG 21 NOVEMBER 2003 TWY PI Vk rl Staatsbosbeheer heeft uit voorzorg de Eksterlaan in de Dennen afgeslo ten voor auto's. De afsluiting geldt voor de hele winter. SBB wil op die manier voorkomen dat de zandweg tussen de Rozendijk en speelweide Het Lange Stuk in natte periodes op nieuw wordt stuk gereden. 'In voor gaande jaren werd de weg pas afge sloten als hij al kapot was', zegt woordvoerder Erik van der Spek. 'Nu sluiten we hem wat eerder af Dat scheelt een schadepost.' De Ekster laan werd aan het begin van de zo mer opgeknapt, omdat hij in de vo rige winter eveneens was stuk gereden. Fietsers en wandelaars kun nen wel gebruik blijven maken van het pad. Met een tevreden gevoel verlieten bibliotheekbestuurders Dirk Terps tra en Bas Huisman woensdag avond het raadhuis. De commissie Welzijn ging akkoord met een voor stel van burgemeester en wethou ders om extra geld te reserveren voor het onderhoud van het biblio theekgebouw aan de Drijverstraat in Den Burg. De Openbare Bibliotheek krijgt vanaf volgend jaar een extra subsidie van 14.200.- voor groot onderhoud aan het gebouw. Dat geld is afkomstig uit het overschot in de meerjaren begroting. De bibliotheek zelf moet jaarlijks €6760.- opzij zetten voor onderhoud. Uit onderzoek van de afdeling Infra en Bouw van de ge meente is gebleken dat het dak in 2012 aan vervanging toe is. 'Tegen die tijd moet er voldoende geld zijn om de werkzaamheden uit te kunnen voeren', aldus voorzitter Terpstra en penningmeester Huisman. Het dak van het gebouw, dat in de laren ze ventig is gebouwd, vertoonde de laatste jaren meermalen lekkages Met reparaties zijn die inmiddels ver holpen. Infra en Bouw heeft voor het dak een onderhoudsplan voor de komende twintig jaar opgesteld. Huisman noemde de avond 'histo risch' voor de bibliotheek, omdat er eindelijk een oplossing op tafel ligt De bibliotheek en de gemeente zijn jarenlang aan het onderhandelen ge weest over financiering van het groot onderhoud. Het gebouw is destijds gratis neergezet door de overheid en het bibliotheekbestuur had nauwe lijks mogelijkheden om geld te reser veren voor onderhoud. Besluiten daarover belandden een paar jaar geleden op de lange baan, toen de gemeente begon te werken aan de plannen voor het multifunctionele gebouw waarin de Muziek- en Dans school, de OSG. het ROC en de bi bliotheek gehuisvest hadden moeten worden. Toen dat plan werd afgebla zen, nadat de bibliotheek eruit was gestapt omdat zij op haar eigen locatie wilde blijven, dreigde de bieb het kind van de rekening te worden. De politieke partijen drongen er daarna op aan dat er toch binnen af zienbare tijd een oplossing gevonden werd voor het onderhoud van het gebouw. De commissie was woensdagavond; lovend over de plannen. De PvdA, die het onderwerp meermalen had aangedragen, had complimenten voor wethouder Annie Hin. De €14.200,- komt bovenop de on geveer €220.000,- die de bibliotheek Woningbouw, de uitbreiding van het industrieterrein en de verkeersveilig heid in De Cocksdorp en omgeving zijn enkele urgente punten op de agenda van de Vereniging Dorps- commissie Eierland. die woensdag 26 november haar jaarvergadering houdt in het Eierlandsche Huis. Ook wordt gesproken over de nieuwe verenigingsstructuur, het nieuwe be stemmingsplan De Cocksdorp en de volgende vergadering, wanneer een nieuw bestuur wordt gekozen. Ge zien de volle agenda roept de vere niging bewoners op in groten getale te komen en mee te praten over de ontwikkelingen. De vergadering be gint om 20.00 uur. jaarlijks krijgt van de gemeente. Daar mee wordt ongeveer driekwart van de kosten gedekt. De rest komt uit lidmaatschappen en de uitleen van materialen. Beide bedragen vallen vanaf volgend jaar onder de nieuwe budgetsubsidie die de raamsubsidie gaat vervangen. Bibliobus De kosten voor de bibliobus, jaarlijks €13.613,-. worden met meegenomen in de budgetsubsidie, maar inciden teel gehouden. Die kosten worden daardoor niet voor meerdere jaren vastgelegd, waardoor het college de mogelijkheid kan openhouden om de buitendorpen op andere manieren van materiaal uit de bibliotheek te voorzien. Dat kan betekenen dat de bibliobus op termijn verdwijnt, maar wethouder Annie Hin beloofde dat de dorpen in ieder geval ter plekke van boeken, CD's en ander materiaal voorzien blijven worden. 'We zijn dit nader aan het onderzoeken Je kunt denken aan bijvoorbeeld een bezorg- systeem.' Volgens Hin zouden daar voor computers in de dorpshuizen kunnen worden neergezet. Het ver leidde Piet Standaart (Texels Belang) tot de opmerking dat de bibliobus in de toekomst een soort pizzakoerier van boeken zou worden. Het college houdt ook de mogelijkheid open om in scholen of de dorpshuizen boeken uit te gaan lenen. Hin sloot met uit dat het uiteindelijk duurder dan €13-613,- wordt om een goede voorziening in de buitendorpen in stand te houden. Terpstra zei blij te zijn dat de wethou der kwaliteit voorop stelt. De commissieleden konden zich vinden in de plannen. Dat het ook duurder kan worden, werd in de oren ge knoopt. Astrid van de Wetering (D66) wees erop dat in het verleden ook al boeken via de dorpshuizen werden verstrekt, maar dat dat toen geen haalbare kaart was vanwege de kos ten In de raadsvergadering van dins dag 9 december neemt de gemeen teraad een definitieve beslissing over de voorstellen van het college. Collectanten hebben in de week van 2 tot en met 8 november op Texel €2726,25 opgehaald voor Alzheimer Nederland. Wie de collectant heeft gemist en toch een gift wil doen, kan deze overmaken op giro 2502, ten name van Alzheimer Nederland in Bunnik. Wie zich voor de volgende inzameling wil aanmelden als collectant of organisator van zijn of haar wijk of dorp, kan contact opne men via tel. 314708 (Tineke) of tel. 320644 (Monique). In gebouw De Koploper aan de Prins Hendriklaan in Den Helder houdt de Gezondheidswijzer van Corbis Plus woensdag 10 december een thema avond over overgangsklachten. Spreker is Kee Arts, overgangs- consulente bij Care for Women. Zij zal voorahngaan op de lichamelijke, psy chische en emotionele verschijnselen van de overgang en de verschillende behandelingen. De bijeenkomst duurt van 19.30 tot 21.00 uur, de toegang bedraagt €2,- Abonnees van het servicepakket betalen €0,50. Voor aanmeldingen en meer informatie: tel 0223-650135. Sinterklaas arriveert officieel morgen pas op Texel, maar bij Richard Maas uit Den Burg kwam hij donderdag al langs. In de hoedanigheid van politie man Nico Drenth, dankzij wiens in spanningen Maas weer over een 'hele beste' fiets beschikt. In juni van dit jaar werd zijn rijwiel gestolen. Groot was zijn verbazing toen hij la ter iemand op zijn fiets zag rondrij den. Navraag bij de persoon in kwes tie leerde dat hij de fiets op de Lionsveilmg had gekocht. 'Ik dacht: nou moet het niet gekker worden. Ik ben meteen naar Nico gestapt en heb hem het hele geval voorgelegd.' Drenth ontdekte dat de inbrenger te goeder trouw bleek te zijn, maar kwam uiteindelijk wel op het spoor van de dader. 'Maar op korte termijn was Richard daar met mee geholpen. En dat vond ik toch heel vervelend voor die knaap. Toen ik door de Den nen reed, zag ik dat Edwin van Egmond een prachtige fiets te koop had staan. Precies zo eentje als die van Richard. Voor €75,-.' Uit eigen zak betalen ging zelfs de ruimhartige Texelse diender wat te ver, maar hij bedacht wel een oplossing, in de vorm van de Stichting Kerk en Mi nima, die zich inzet voor minder bedeelde Texelaars Nadat Drenth het verhaal uit de doeken had ge daan, stelde het bestuur het bedrag beschikbaar. Tot vreugde van Maas, die voortaan weer zijn rondjes kan fietsen. 'Nico heeft echt prima werk Richard Maas en Nico Drenth bij de fietswaarvoor de Stichting Kerk en Minima het verzet aankoopbedrag beschikbaar stelde. (Foto Gown Timmerman) EcoMare kan rekenen op €10.860,- van de gemeente voor het oprui men van de dode zeehonden die vorig jaar aanspoelden langs het strand. De gemeente neemt die kosten voor haar rekening, omdat de ministeries van Landbouw, Na tuur en Voedselveiligheid en Ver keer en Waterstaat er niet voor willen opdraaien. Dat hebben beide ministeries recent aan het Overlegorgaan Wadden eilanden laten weten. Volgens de ministeries heeft het rijk een veelvoud aan kosten gehad door de zeehondenepidemie en hebben de Waddeneilanden relatief gezien geen Dankzij een actie van de Bonte Win kel uit Oosterend kon Staatsbos beheer onlangs een nieuw sommeltje plaatsen aan het Sommeltjespad in het Califormébos. Afgelopen zomer kon tijdens Oosterend Present in de Bonte Winkel worden geraden hoe veel kauwgomballen er in een pot zaten. De opbrengst hiervan is ge bruikt voor de vervanging van het sommeltje dat bekend stond als de 'neus'. Marcel Tielemans, medewer ker van Staatsbosbeheer, maakte een nieuw sommeltje. De plaatsing kon betaald worden uit de opbrengst van de Oosterender actie. exorbitant hogere kosten gehad. Vol gens burgemeester en wethouders is het echter niet redelijk om EcoMare met de kosten te laten zitten voor het opruimen. De leden van de commis sie Middelen vonden dat gisteravond ook 'Anders had gemeentewerken de zeehonden van het strand moeten halen', aldus Willem Vlas (Texels Be lang). Peter Bakker (GroenLinks) vond het niet vreemd dat de ministe ries niet over de brug komen. 'Je bent hier immers zelf verantwoordelijk voor wat er aanspoelt aan de kust. Maar EcoMare moeten we daar van vrijwaren.' Texel had in totaal €17 000,- gedeclareerd bij het rijk. De overige €6.140 waren kosten die de gemeente maakte. Het besluit moet nog worden bekrachtigd in een raadsvoorstel. De gemeente koopt voor €110.000 ineens de jaarlijkse subsidie van €16.570 af die zij anders de ko mende elf jaar nog zou moeten geven aan De Lindeboom. Het gaat om de subsidie die de ge meente sinds 1996 als compensatie aan De Lindeboom betaalt voor de kosten die het horecacomplex des tijds moest maken voor een goede geluidsisolatie. De gemeente vond destijds, toen Ed Stiekema in het pand kwam, dat De Lindeboom ook voor culturele voorzieningen moest kunnen worden gebruikt. De Linde boom betaalde de kosten van de geluidsisolatie. Als tegenprestatie voor de afkoop kan De Lindeboom voor €10.000,- een stukje grond van 42 vierkante meter kopen van de gemeente. De Lindeboom heeft de grond al in ge bruik voor haar terras en betaalt daar voor nu jaarlijks nog €764,- aan precariorechten aan de gemeente. Het initiatief kwam van de gemeente, omdat de Lindeboom nauwelijks wordt gebruikt voor culturele voorzie ningen. Het was destijds onder meer de bedoeling dat Texelpop in Question Plaza gehouden zou wor den, maar dat is nooit gebeurd De politieke partijen konden zich gister avond tijdens de commissie Midde len vinden in het onderhandelings resultaat. Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestda gen en van maandag tot en met vrij dag van 17.00 tot 08.00 uur: Cen trale Huisartsen Post, tel. 321143. Toeristen kunnen het hele jaar bel len naar: 327270 Tandartsen: Voor spoedeisende tandheel kundige hulp is via één van de vol gende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallen nummer vermeld 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruyterstraat 86. Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland Voor alle hulp. zorg en informatie: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde. Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoord- Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancever voer bellen: 1-1-2. Of bel de Meld kamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a. Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900- 8844. In spoedeisende gevallen; 1- 1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesom laan 11Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Verslavingszorg: Steunpunt Brij- derstichting. Wilhelminalaan 1, Den Burg. Voor inlichtingen, advies, con sultatie en preventie. Bereikbaar op di. en woe. tijdens kantooruren, tel. 314781; www.brijder.nl. Toeristenpastoraat: Bram Guil- jam, tel, 318581327970. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaitijdvoorziening, alar mering. klusjesdienst, huishoude- Zondag 23 november 2003 HERVORMDE GEMEENTEN: Gedachtenisdiensten Den Burg: 9 30 u. ds. P.A. den Braanker. De Koog: 11.00 u. ds. J. Vlasblom. Den Hoorn: 9.30 u. ds J. Vlasblom. SOW-GEMEENTE TEXEL: Gedachtenisdiensten Oosterend: 9.30 u. ds. PC. Barnard; 19.00 u. ds F. van Helden. Oudeschild: 11.00 u. ds. F. van Hel den. De Cocksdorp: 11.00 u. ds. PC. Barnard. GEREFORMEERDE KERKEN: Den Burg: 10.00 u. dhr. P. Maderon uit Zuid-Scharwoude. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de volgende straten: 2. Weststraat, Hollewal, Lijnbaan, Pater Witteplein, Molenstraat, Molendwarsstraat. Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Joop Rommets Telefoon 31 94 05 of 06 - 20 31 59 89 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 - 31 41 11 E-mail info@lenr.nl Op al onzo advertenilecontracien on aanbiedingen daar toe zijn van toepassing de Regolen voor het Adve<1entio- wezen van de Stichting ROTA. gevestigd te Amste»dam, zoals gedeponeerd bij do Kamer van Koophandel en Fa brieken te Amsterdam ondor nummer 41198699 Eon exemplaar van de Regelen voor hol Advedentiewozen wordt op uw verzoek kosteloos toegezonden Abonnementsprijzen 2003: Per half jaar 32,20 30,70 (automatisch) Per jaar 62,70 60,70 (automatisch) Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode singel 44, Den Burg, tel. 321461 - Jeugdgezondheidszorg: Schoonoordsingel 44. Den Burg, te 0900-4636549. Spreekuur elke wed dag van 9.00 tot 17.00 u. Voor vrj gen over ontwikkeling, voeding, o; voeding en verzorging van jorvj kinderen. - Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 44, Den Burg.it 314887. Geopend elke werkdag lus sen 13.00-14 00 u. - Diëtiste: voor afspraken elke wert dag van 8.30-17.00 uur, tel. 0223 650222. Kraamhulp: Voor directe kraan hulp op Texel en na poliklinische bs valling: Parenta Zorg, tel. 022; 540088 (24 uur bereikbaar). Indicatie: Indicatie voor thuiszq en voor opname In verpleeg- j verzorgingshuis: Stichting RIO Tex Wieringen. Opvragen via tel. (022 671552. Opname geschiedt opa vies van huisarts of specialist. Apotheek: Weverstraat 95, D Burg; tel. 312112. Maandag t/m vi dag 8.00-17.30 u., zaterdag 10.0 13.00 en 15.00-17 00 u zond* 11.00-12.00 en 16.00-17.00 u. Bu ten die tijden alleen voor spoedt sende gevallen. lijke dienst, versteldienst Spreeku van 9.00 tot 10.00 u. en van 14.0 tot 16.00 u., De Buureta Beatrixlaan 43, Den Burg. Tt 312696. Kustwacht: Voor meldingen va schepen en zwemmers in nood: te 316270. Chemicaliën op het strand: B de brandweer, 072- 5644444 Huiselijk geweld: Crisisopvan huiselijk geweld, tel. 08-7190177! Jongeren Informatie Punt: va vragen en advies over wonen, we ken, studie, recht, relaties, seksu liteit, verslavingen en vrije tiji Openingstijden dinsdag en woent dag van 15.00 tot 17.00 uur; d'Ouw Ulo, Wilhelminalaan 1Den Burg, te 315582. Bureau Jeugdzorg: voor hulp aa jongeren bij problemen en va opvoedingsondersteuning a? ouders. Spreekuur elke donderda in d'Ouwe Ulo, Wilhelminalaan Den Burg. Voor aanmelding, info matie en advies. 0900 2223330, eit dag tussen 10.30 tot 12.30 uur, Kerken en minima: voorTexelaa in financiële nood. Spangerweg 11 1793 EH De Waal. Oosterend 10.00 u. en 18.00. leesdienst; don. 27/11 19.30 Bijbellezing. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. C. Duinkerken-Visser, extra collet voor Geweldloos Samenleven b derland. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00u.e A. van der Hagen uit Den Helder. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: zon. 10.45 u. herenko; Oudeschild: 9.30 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Ope. bare lezing, 10.30 u.: Wat gebet er wanneer we sterver Wachttorenstudie, 11.20 u.: 'Vos bij uw kennis zelfbeheersing'. Komen zorgt voor dromen. Vrijdag: 18 00 u Radio Texel actueel (nieuws) 19 00u Shopping met Bart en Peter (entertainment) 21.00 u Onzin in de ether 22.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u Wegdromen met een boek 17 00 u. Pietelepote (kinderprogramma Vandaag: Aan de telefoon mo seigneur Punt. de bisschop va Haarlem Verder komen Sinter klaas en Zwarte Piet. de bakker de schooljuffrouw. 18 00u Muziek met Marco 19.00 u. De harde kern (muziek) 21.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9 00 u Klassiek op zondag 10.00 u Kerkdienst vanuit baptisten gemeente Den Burg 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u Natuurwijzer 13.00 u Goud van Noud (Nederlandstal 15.00 u. Frans gaat het doen (muziek) 16 00u. Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9.30 u. Hervormde kerk Den Burg 10 45 u Rooms-katholieke kerk Den 8'J Maandag: 18.00 u. Symphonica (klassiek) 19 00u. Wegdromen met een boek (hf haling van zaterdag) 20 00 u Natuurwijzer (herhaling van zondag) 21.00 u. Reggae on the move (muziek) 23 00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u Bonte dinsdagavond (verzoekplaten) 20.00 u Talking to the moon (muziek) 21.00 u Radio Noordholland Woensdag: 17 00 u. Pietelepote (kinderprogramma)!! (herhaling van zaterdag) 18.00 u. Onder de toren (geestelijk pro gramma, met vanaf 19 00 uur verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19 00 u. Even bijpraten met (Texelaars in het nieuws). 20.00 u. Radio Noordholland

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 2