Nieuwe buitendienst gemeente klaar voor gebruik 'Twee keer verhuizen in korte tijd ruimt lekker op' m m m m m m mm m n m m m m w m m m m m m n Nieuw pand voldoet weer aan arbo-eisen En Passant boekt miraculeuze zege 1 mi A TEXELSE g C0URANT Jan Drijver De Koog Badplaats viert jubileum Sverre Eschweiler zwemt in Zaandam Rotonde pakt goedkoper uit Randstad Eilandcompetit VRIJDAG 28 NOVEMBER 2003 Veel lichtknopjes en radiatoren zijn er niet meer te vinden, klein che misch afval staat er voortaan op één plaats, het aantal wc's en douches is ruim toegenomen en er wordt weer volledig voldaan aan de arbo-eisen. Na een jaar bouwen is de nieuwbouw van de buiten dienst aan de Reijer Keijserstraat in Den Burg klaar voor gebruik. Volgende week nemen de mede werkers van de gemeente er hun intrek. Een rode deur geeft aan dat er men sen werken in de achterliggende ruimte, een grijze deur staat voor op slagruimte en een blauwe geeft aan waar de sanitaire ruimten zich bevin den. Drie kleuren die elk een functio nele betekenis hebben. Net zoals veel in het nieuwe complex van de buitendienst functioneel en praktisch van opzet is 'We zijn hier heel tevre den mee', vertelt projectleider Maar ten Smit van de gemeente. De mede werkers, die tijdelijk gehuisvest waren bij Tatenhove in de voormalige PEN- centrale in Oudeschild en het oude gebouw van de Bolder aan de Slingerweg in Den Burg, zijn twee we ken geleden begonnen met de ver huizing naar het nieuwe pand. Smit: 'Het is wel goed om in korte tijd twee keer te verhuizen. Dat ruimt lekker op.' De nieuwbouw vervangt het oude pand van gemeentewerken, dat da teerde uit begin jaren zestig. Omdat de arbeidsomstandigheden daar met het jaar verder achteruit gingen, be gon de ondernemingsraad een paar jaar geleden aan te dringen op nieuw bouw. Ook groeide de gemeente er steeds meer uit haar jasje. Nadat de raad eind november 2001 €3.830.997,- (toen nog ƒ8.442.408,-) ter beschikking had gesteld voor het kanjerproject, konden de werkzaam heden van start gaan. In april 2002 werd het oude complex gesloopt door Westerlaken en op 7 november 2002 sloeg Annemiek Unk, toenmalig sectorhoofd Grondgebied (waar de buitendienst een onderdeel van is), officieel de eerste paal. De eerste of ficiële steen werd op 27 februari 2003 door wethouder Corrie Heijne gelegd. Afgelopen november had de eerste oplevenng van het pand plaats Het complex bestaat uit een twee verdiepingen tellend hoofdgebouw, een apart gebouw voor de inzameling van klem chemisch afval en zestien werk- en opslagplaatsen. Het com plex biedt plaats aan onder meer de plantsoenendienst, schilder- en tim merlui, de kantonnier en de mensen van het wegonderhoud. Het biedt ook onderdak aan de drie vuilnis wagens, de wagen om de straten te vegen, de kolkenzuiger, de hoog werker, de zoutstrooiers en kleiner mateneel als trekkers en maaiers. De oude TEM-loods. die samen met de zoutloods met is gesloopt, biedt plaats aan de onderhoudmonteurs en is heringericht, zodat de gemeente ook haar strandmateriaal er kan op slaan. Smit: 'Je hebt vaak dat iets kleins aan de hand is. Dan kun je even op de brug en met een uurtje ben je klaar. Als je ermee naar een garage moet, ben je meer tijd kwijt.' Het nieuwe complex biedt plaats aan ongeveer veertig medewerkers. Het aantal varieert, vanwege het toe risme, naar gelang het zomer of win ter is. De brandweer, die ook in het oude gebouw was gevestigd, is met teruggekeerd. Het is de bedoeling dat die een nieuwe kazerne krijgt in de toekomstige hulpverleningspost aan de Pontweg. Ze is nu tijdelijk geves tigd in garage Reij aan de Bernhard- laan in Den Burg. Energie Het hoofdgebouw is volgens Smit duurzaam, onderhoudsarm en energiezuinig ingericht. Het pand, dat wordt gedragen door stalen spanten, is omkleed met een tien centimeter dikke isolatielaag. Binnen zijn flexi bele wanden aangebracht, zodat in de toekomst nog geschoven kan worden met de indeling. Het gebouw wordt verwarmd met behulp van opgepompt grondwater. 'Dat is war mer dan gewoon water. Via een warmtewisselaar wordt die warmte afgegeven aan het stelsel waarmee we de vloer verwarmen.' Radiatoren zijn niet meer te vinden in het ge bouw Het luchtbehandelmgs- systeem haalt eveneens warmte voor hergebruik.uit de te verversen lucht Op het dak van de zoutloods is tach tig vierkante meter zonnepaneel aan gebracht. De lichten gaan voortaan automatisch aan en uit op basis van sensoren. In hoeverre dat bespaart op de energierekening, is volgens Projectleider Maarten Smit aanschouwt het zogeheten functionele kunstwerk in de centrale hal. Het nieuwe complex van de buitendienst van de gemeente wordt maandag in gebruik genomen. Smit overigens pas op zijn vroegst over een jaar te zeggen. 'En dan moet je nog een aparte berekening voor dit gebouw maken, want je kunt het niet vergelijken met het vorige. De pro vincie en het rijk hebben ongeveer tachtigduizend euro subsidie toege kend aan de buitendienst voor de energiebesparende maatregelen. Het voorgenomen gebruik van grijs water om de wc's te spoelen en de wagens schoon te spuiten, is met doorge gaan 'Vlak voordat we daarmee aan de slag wilden, kregen we te horen dat verneveling van grijs water gevaar kan opleveren voor de gezondheid. Bijvoorbeeld doordat regenwater ver vuild is met vogelpoep. Dat schoon maken doen we dus toch met ge woon water.' Beneden in het gebouw bevinden zich de receptie, het kantoor van de opzichters, het magazijn en het sani tair. Boven is een ruime kantine, het kantoor van het hoofd buitendienst en een vergaderruimte. Die laatste is aangewezen als plek waar de mede werkers nog mogen roken. Elders in het gebouw mag dat met meer. Met het nieuwe sanitair maakt het perso neel een flinke sprong voorwaarts In het oude gebouw hadden de mede werkers slechts één douche tot hun beschikking Het nieuwe gebouw telt er vijf: drie voor de mannen, éen voor de vrouwen (er werken er momenteel twee bij de buitendienst) en op het nieuwe invalidentoilet is een douche aangebracht. Daarnaast is het aantal wc's uitgebreid en elke wer-knemer heeft een eigen kastje om kleren en spullen op te bergen Ook is er een droogkamer mgencht, waar natte kle ding te drogen kan worden gehangen voor de volgende dag Boven in de centrale hal zijn drie ge bogen platen met gele lampen opge hangen die het kunstwerk vormen, waar de adviescommissie voor Kunst en Cultuur zich vorig jaar van distan tieerde Volgens Smit is het een zoge naamd functioneel kunst werk 'Hetis geïntegreerd in het gebouw De lam pen hangen precies boven drie gele plekken die in de vloer zijn aange bracht. Daardoor worden 's avonds diverse elementen goed zichtbaar en het geel is het geel van gemeente werken.' Het geheel werd gemaakt door Lichtontwerp BV uit het Drentse Wapse. De eerste steen van het oude gebouw (op 13 september 1961 aan gebracht door Piet Spigt), die op 2 april 2002 symbolisch werd verwij derd door toenmalig wethouder Peter Bakker en Rikus Bakker van de on dernemingsraad, moet nog een plekje krijgen in het nieuwe gebouw. Afval Medewerkers van de buitendienst waren de afgelopen weken bezig met het inrichti het nieuwe pand. Pal tegenover het hoofdgebouw is een nieuw gebouw gekomen voor de inname en opslag van klein chemisch afval (kca). 'Mensen die dat komen brengen, kunnen zich vanaf maandag melden bij de receptie. Vervolgens gaat er iemand met ze mee om het afval in te nemen.' De opslagruimte is voorzien van een vloeistofdichte vloer die naar binnen afloopt. Op die manier moet voorkomen worden dat chemische afval naar buiten kan lek ken als er iets omvalt. Volgens Smit is het ook de bedoeling dat het nieuwe kca-depot voortaan dé cen trale opslagplaats wordt. Bij het oude complex hadden de diverse afdelin gen nog elk hun eigen opslag van gevaarlijke producten. Voor de be heerders zijn onder meer ogen- douches aanwezig, waarmee ze de ogen direct kunnen spoelen als ze een vloeistof of poeder in hun ogen krijgen Rondom het binnenterrein achter het hoofdgebouw en het kca-depot zijn in een vierkant de werkplaatsen op gesteld. Met een hek kan het terrein in éen keer worden afgesloten. De werk- en opslagplaatsen zijn minder duurzaam ingericht. Er ligt geen tien centimeter dikke laag isolatie op de daken. Tegen de plafonds hangen warmte-elementen waarmee de me dewerkers hun ruimten op tempera tuur kunnen brengen De meeste werkruimten zijn aan de achterkant voorzien van bovenruimten om ma teriaal op te slaan. De ruimten waar wagens staan hebben achter de deur een gootje met vetfilters waar water van de wagens eerst doorheen gaat, voordat het wordt geloosd. Op het binnenterrein ligt ook de opslag van lantaarnpalen, borden en ander ma teriaal voor langs de weg. 'We heb ben ook nog de opslag aan de Pont- weg, maar het meeste dat we hebben, ligt hier. We willen rationeler gaan werken, zodat we minder in opslag hoeven te hebben. Het complex is ontworpen en gete kend door Willem van Duijn, Frans Lugtmeijer en Maarten Smit, toen zij nog de afdeling bouwzaken van de gemeente vormden. Dat is inmiddels veranderd door de samenvoeging van de sectoren Gemeentewerken en Ruimte en Wonen in de sector Grond gebied. Volgens Smit is de buiten dienst waarschijnlijk éen van de laat ste grote bouwprojecten die de gemeente in eigen beheer heeft uit gevoerd. 'In de huidige organisatie zijn dit soort projecten niet meer te doen. Dat red je met meer met zijn tweeën. De huidige verbouwing van De Fontein is de laatste klus die is voortgekomen uit de oude afdeling Bouwzaken.' Doordat de gemeente het gebouw in eigen beheer had ontworpen ea de bouw begeleidde, moest we extern bureau worden ingehuuri een 'second opinion' te geve berekeningen die de gemeente gemaakt. Daardoor ontstond eer spanne van half jaar tussen de s en de start van de meuwbouu vertraging werd mede veroorz omdat de aanbesteding ove bouwvak heen werd getild. De meente is wel op tijd klaar me complex. Tijdens het slaan va eerste paal in november 2002 loofde Unk dat het geme personeel in 2003 kerst zou ku vieren in het nieuwe gebouw Dek borrel staat inmiddels gepland r officiële opening die op vrijda december worden. Op 24 april houdt de gemeente er open dag De kosten blijven volgens Smit nen het budget van €3.830.9 Een definitieve afrekening is er met, omdat de werkzaamheder niet volledig zijn afgerond. Dt meente schrijft dat bedrag af in tig jaar tijdKinderziektes zijn vol Smit nog niet opgedoken. 'Ik M niet van gehoord dat er letl werkt, maar het zal allicht no voorkomen.' De nieuwe buiteni werd gebouwd door hoofdaani Duin Bouwbedrijf. De VEM zi voor het elektra, Westerlaken vo civiele techniek, De Wit voor r stallatie en Daalder uit Alkmaai de infrastructuur van het terrein zijn rekening. Daarnaast warei diverse kleinere Texelse aanne bij de bouw betrokken. Jeroen van H< VERVOLG VAN PAGINA 7 In 1949 was Drijver vijfentwintig jaar secretaris-penningmeester van de Nederlandse Vereniging tot Bescher ming van Vogels. Gp 9 april van dat jaar werd hij benoemd tot erelid. Meer erkenning volgde. In 1950 kwam het Internationaal Verdrag van Parijs tot stand, waarin bepalingen voor de bescherming van vogels waren opgenomen Nederland te kende het verdrag in 1954, een daad die in kringen van de natuurbescher ming werd beschouwd als bekroning op het werk van Drijver, die in het zelfde jaar met pensioen ging. Al eer der, in 1951, was hij 65 jaar gewor den, maar had hij te kennen gegeven de veertig jaar bij Natuurmonu menten graag vol te maken. De voor zitter van de Vogelbescherming be dankte hem bij zijn afscheid met de woorden: 'Dankzij de waakzaamheid van de Texelse eierzoeker, die nog steeds in je leeft, heb \e jarenlang een belangrijke post in de verdedigings linie van de natuurbescherming be zet. Ik hoop van harte dat je opvolgers even vasthoudend mogen zijn als je zelf.Als een soort afscheidscadeau werd één van de mooiste bezittingen van Natuurmonumenten, broedter- rein De Bol in polder Het Noorden, omgedoopt in Drijvers Vogelweid De Bol. Op 1 juni 1956 nam Drijver ook afscheid van de Vogelbescherming. Tijdens de jaarvergadering in restau rant De Rustende Jager(!) in Bergen droeg hij het secretariaat over aan zijn opvolger. Na zijn pensioen bleef Jan Drijver in Santpoort wonen, maar bracht hij een groot deel van zijn tijd door op Texel. Hij bezocht zijn familie en had daarbij een lichte voorkeur voor zijn zwager, bakker Duinker in Den Hoorn, die met zijn zus was ge trouwd Maar het liefst zwierf hij door de natuur. 'Mijn vader zei altijd: als de kieviten weer komen, dan moet ik er zijn. Tussen maart en november woonde hij vrijwel permanent op Texel', herinnert zoon Dick zich. De ontwikkelingen op het eiland hield hij nauwlettend in de gaten. Als boerenzoon kon hij de argumenten die werden gebruikt om de ruilverka veling door te voeren goed begrijpen, maar zonder zorgen was hij zeker niet. Al in de eerste druk van het in 1934 verschenen Texel, het vogel eiland wees hij op vroegere beslissin gen die onvoorziene gevolgen had den gehad. 'Een van de grootste rampen, welke de vogelbevolking heeft getroffen, is ontegenzeggelijk de ontwatering van de lange reeks van duinpiassen en -moerassen, die zich uitstrekte van de Bleekersvallei, ten Noordwesten van den Fontein- snol, tot aan het Pompenvlak, ten Zuidwesten van Den Hoorn, dus tusschen de strandpalen 76 en 7. Thans zou zulk een schennis van het duinlandschap niet meer mogeh/k zijn, maar de overwegingen, welke er toe geleid hebben de betrekkelijk /onge duinmeertjes De Muy en De Geul van Staatswege tot natuur monumenten te verklaren, waren een vijftig jaar geleden het Nederlandsche volk, en ook de Regeering, nog vol komen vreemd. In den loop der jaren heeft de sloot, die oorspronke lijk als "Nieuwe Sloot", doch in den laatsten tijd ook als "Moksloot" en als "Aalloop" bekend staat, veel meer gedaan, dan aanvankelijk van hem verwacht werd: aan een steeds grooter wordend deel van het duin landschap onttrok hij het hartebloed. Oude cultuurlandjes droogden zoo uit, dat zij volkomen waardeloos wer den en waar voorheen behoorlijk klaverhooi te maaken was, een na tuurlijk gewas, kregen Struikheide en Kraaiheide vasten voet: een gaande weg uitdijende oppervlakte hebben zij opgeèischt De duinen in de omge ving begonnen hun waarde voor de schapenteelt te verliezen en vielen gemakkelijker aan verstuiving ten prooi. Waren al die gevolgen te voor zien geweest, het zou de vraag we zen, of het graafwerk ooit ter hand genomen zou zijn. Op 28 november 1963 kwam Drijver vlak bij zijn woning De Marei plotse ling te overlijden. Zijn begrafenis werd bijgewoond door natuurbeschermers uit het hele land, die hem herdachten als één van hun grote pioniers en roemden om zijn warme persoonlijk heid. Het was of ook de natuur Drij vers verdiensten leek te beseffen, herinnert Harry de Graaf zich, die toen net éen jaar aan de Texelse Cou rant was verbonden en als verslagge ver bij de uitvaart was. 'Het was don ker, grijs, koud en helemaal stil, ik weet het nog als de dag van gisteren. De kist werd gedragen door acht vogelwachters, onder wie Dick Boot uit De Waal, de vader van Cees en Gerrit. Het was een indrukwekkend gezicht. Maar het meest bijzondere moest nog komen. Want precies op het moment dat de kist zakte, kwam er een vlucht vogels over. Alsof ze een laatste groet brachten. Het leek wel geregisseerd. Ik weet met of ie mand van de anderen dat gemerkt heeft, het moet bijna wel, maar het maakte diepe indruk op me.' Veertig jaar na zijn dood is er veel veranderd op Texel en kun je de vraag stellen wat Jan Drijver daarvan ge vonden zou hebben. 'Moeilijk te zeg gen', vindt ook zijn zoon Dick. 'Als mijn vader nu de kans kreeg een kijkje te nemen, zou hi| erg schrikken. Maar in de praktijk gaan de ontwikkelingen natuurlijk geleidelijk en merk je het veel minder. Al geloof ik met dat mijn vader vandaag de dag graag naar De Koog zou gaan. Maar hij zou nog steeds een Texel-ganger geweest zijn, dat weet ik zeker. Daarvoor voelde hij zich te zeer verbonden met het eiland. Vijftig jaar geleden ging hij eens naar Amerika, naar mijn zuster die toen net geëmigreerd was. We kregen een ansichtkaart uit Southampton in Engeland, waar de boot een tussenstop maakte. Hij schreef: ik zal blij zijn als ik m 'n anker weer kan uitgooien op Texel. Moet je nagaan, hij was nog maar een dag weg en had nog zes weken voor de boeg. Hij had altijd heimwee naar Texel...' (Met dank aan Dick Drijver Jzn.. Marjon Drijver, Sake P. Roodbergen, Dick Drijver Pzn Gerrit Boot, de Jan Drijverschool en Harry de Graaf.) Joop Rommets Het achttal van schaakclub En Passant heeft in de externe com petitie op miraculeuze wijze ge wonnen van Noordscharwoude. Taeke van Lingen kreeg in een ver loren stelling, bij een stand van 3,5- 3,5, de overwinning in de schoot geworpen. Hij had al zijn bedenk tijd gebruikt en zijn vlag was geval len, maar in plaats van dat zijn te genstander de overwinning opeiste, gaf hij op. Het was hem ontgaan dat Van Lingen door zijn bedenktijd heen was. De match begon ook al vreemd, want Noordscharwoude trad met zeven in plaats van acht spelers aan. Zo doende kreeg Jaap de Wijk een punt zonder in actie te komen. Vervolgens speelde Piet Bakelaar remise en liet Dick van Barneveld zijn eerste winst partij in de bondscompetitie noteren, waardoor de stand 2,5-0,5 in het voordeel van En Passant was. Daarna liep bijna alles anders dan op grond van de stellingen verwacht mocht worden. Thomas Richter be landde in een variant waarop hij doel bewust had aangestuurd, maar hij vergaloppeerde zich en verloor. Dat was een tegenvaller voor de Texelse schakers. De mooie vooruit zichten leken daarna als sneeuw voor de zon te verdwijnen. Willem Otten stond goed en had winstkansen. Hij Ondernemersvereniging De Koog Badplaats, voorheen De Koog Promotion viert vandaag het 25-jarig jubileum met een feestavond in res taurant Greenslde aan 't Stappeland. Van 20.00 tot 21.00 uur wordt een re ceptie gehouden waar leden en oud leden het bestuur en elkaar kunnen feliciteren met het jubileum. Vanaf 21.00 uur kan gedanst worden op muziek van 'Make me smile'. De toe gang is gratis, consumptiemunten kosten €1,-. liet zijn koning echter opjagen, deze belandde in het centrum en werd midden op het bord mat gezet. Zo doende stond het weer gelijk: 2,5- 2.5. Vervolgens leek het doek defini tief te vallen voor En Passant. Rinus Vittali moest na hevig tegenstribbe len opgeven. Hij had zich gedurende lange tijd als een leeuw verdedigd, maar dat bleek niet genoeg voor een goed resultaat, waardoor En Passant op achterstand kwam (3,5-2,5). Jaap Dros leek ondertussen op een remise af te stevenen en Taeke van Lingen was bijna door zijn tijd heen, zodat alles erop wees dat het achttal van Texel de derde nederlaag op rij voor de kiezen zou krijgen. Maar wonderen bestaan kennelijk. Jaap Dros verlokte zijn tegenstander twee pionnen te consumeren, waardoor hij twee IJzersterke torens tot zijn be schikking kreeg en hem mat kon zet ten. En Taeke van Lingen trof dus een opponent die 'niet bij de tijd' was, waardoor de bijzonder gelukkige spelers van En Passant hun eerste overwinning in de wacht sleepten. De schaakpuzzel van twee weken ge leden was met zo'n moeilijke. De beste manier voor wit om beslissend voordeel te verkrijgen is door 1 .Pe7+ te spelen, waardoor hij de zwarte De elfjarige zwemmer Sverre Eschweiler heeft zondag meegedaan aan een Speedo kringwedstrijd in Zaandam. Aan deze wedstrijd deden elf Noordhollandse verenigingen mee, waaronder de Zwemvereniging Hoorn, waarvoor Eschweiler in het strijdperk trad. Hij eindigde met zijn ploeg op een vierde plaats bij de 50 meter estafette vrije slag. Daarnaast verbeterde hij zijn persoonlijk record op de 100 meter vrije slag met vier seconden. Met een tijd van 1.12.51 eindigde hij op een derde plaats. Derde werd hij ook bij de 50 meter vlinderslag (39.04). pa dame wint. In de nieuwe opgave lijkt zwart de pionnen van wit te gaan slaan en te winnen. Toch kan wit zich redden, door een pion te laten pro moveren tot dame. Hoe doet hij dat? Oplossingen kunnen worden aan geleverd bi| de redactie (Warmoes straat 45 in Den Burg), e-mail: redactie@texelsecourant.nl. De inzenders maken kans op een schaakklok. De aanleg van de rotonde bij De Waal pakt een stuk goedkoper uit dan de gemeente had voorzien. Aannemer Daalder Alkmaar BV kwam met €136.000,- als laagste inschrijver uit de bus. De raming was aanzienlijk hoger. De gemeente had de rotonde begroot op €420.000,-, waarbij moet worden aangetekend dat de kosten voor voorbereiding, grondverwer ving, materiaal, toezicht en andere zaken ook in dit bedrag zijn meege nomen en dus nog bij de €136.000,- moeten worden opgeteld. Het col lege zal de raad voorstellen de kos ten voor de gemeente (de helft) te betalen uit het overschot op de be groting voor 2004. Dit bedraagt 185 000,-. Aannemer Daalder heeft met €51.600,- ook als laagste inge schreven op de verbreding van het fietspad Ruigendijk. De Vries en van de Wiel is met €64.000.- spekkoper voor het groot onderhoud van wegen In tegenstelling tot wat eerden meld, wordt het afvaltoernooi ni 16 en 23 december gespeeld, op 16 december, 2 maart en 11 Elk team dat meespeelt in de Ei competitie is automatisch inges ven. Afmeldingen kunnen tot er 2 december worden doorgegev de wedstrijdleiding, tel 310565 06-51533259) of per e-mai eilandcompetitie@hotmail.com Programma 2 december Veld A, heren 18.30 Tatenhove 10-Super 19.15 Slock-Autocentr. Tatenh 20 00 Maarco B-NIOZ 1 20.45 Balcken-CVI 21.30 Sportshop 2-Cocky's Kc 22 15 Paal28-Kobeko Sportsl N Veld B, gemengd en heren 19.15 Oostra-NBC 2 Zani 20.00 Zandbank-Swier 20.45 Wessels-Bocksberg 21.30 OSG-TESO Tevokoi 22.15 Agrifirm-Tevoko jeugd Veld C, dames 18.30 Timmer-Haarstudio 19 15 lepe-Durper Drup Haan 20 00 Beverd 2-Sportsh. 1 D. 20.45 Krim-Eierl. Huis Sports-' 2130 Natuurw-Jozefsch. E* 22.15 Bruintje B.-NBC Jozefs Wedstrijdleiding Haarstudio en F Uitslagen 25 november Rabobank-NIOZ 2 0-3; Slagerij Beverdal 0-3; Albert Heijn-De Wit Installatietecl* 2, Wessels Ontwerptl-De Lindeboor Kevermuseum-Bouwcenter Rab 2-1; Tweewielershop-Bruintje Beer 2-1Zeilfl Texel-BSB van der Vis en Den Boe Smash'68-Smash'68 Piet Kooger2-1J laken-Salon Martine/De Oorzaak 3-0; 1 jeugd-Ecotiem 1-2 TESO-Agrifirm 2-1. studio-Slagerij lepe de Boer 2-1Durper Slagerij Beverdam 2 2-1 Klif 12-De Kr Sportshop Texel 1-Natuurwmkel Eierlandsche Huis-Jozefschool 2-1 De NBC Eelman Partners 3-0

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 8