Tevoko lijdt teleurstellend verlies ZDH soepel naar zege op Schellinkhout <lif in laatste seconde naast J'elleboog TEXELSE y couRANT Cor de Lugt wint menwedstrijd Programma zaalvoetbal Derde zege voor meiden Texel'94 Parcoursrecords in crossloop jeugd Geef om vrijheid De Koog kansloos tegen WSW Eerste plaats voor Kleppertjes Winst voor Imme Ruares Voetbalprogramma Shima in programma De Trap van SBS6 IjMiWTTrjHfcJ DINSDAG 2 DECEMBER 2003 veeëntwintig deelnemers deden zondag in manege Akenburg mee aan de tweede wedstrijd om de Jaap de Graafbokaal. (toto Jeroen ven Holtum) de tweede voorronde van de strijd m de Jaap de Graafbokaal, die zon- ag in manege Akenburg werd ge- ouden, is Cor de Lugt als eerste - eeindigd Van de 22 deelnemers Kien er zes tweemaal foutloos over st parcours dat 's morgens was uit- ezet door de deelnemers die 's mid- ags als laatste zouden starten. In de arrage zette Cor de Lugt met 42,07 iconden de snelste tijd neer. Kees akker plaatste zich met 3,64 secon- en achterstand op een tweede laats. Derde werd Richard Eelman. rits van der Gracht, die op de vierde laats eindigde, reed voor de eerste >er mee voor de Jaap de Graaf bokaal. Hl) belandde gelijk in de prij zen door twee maal een foutloos par cours en een foutloze barrage te rij den. De competitie wordt nu aangevoerd door Frits Witte met 56 strafpunten, gevolgd door Robert Frido Boom met 61 strafpunten, Wendy van Elk en Frans Bakker hebben ieder 62 straf punten. Uitslagen: 1 Cor de Lugt 42.07 seconden. 2 Kees Bak ker 46.71 sec 3 Richard Eelman 48.96,4 Frits van der Gracht 53.76, 5 Frans Bakker 43.10 en één bal; 6 Robert Frido Boom tweemaal fout loos Woensdag 3 december 18.00 Texel D1 -De Krim D1 Texel 18.45 Texel C1 -Koog C1 Noordende 19.30 SVO C1 -Klif C2 Hoogendijk 20 20 Texel 7-De Krim 5 Douma 21.10 J'boog 3-Texel 3 v. Beek Zaaldienst: Casino. Donderdag 4 december 18.15 De Krim E1 -De Krim E2 Krim 19.00 SVO 4-Texel 8 v. Putten 19.50 Texel 6-De Krim 6 Sangers 20.40 Klif 3-De Krim 4 Kuipers 21.30 Klif 4-De Koog 1 Kuipers Zaaldienst: Texel. et gaat goed met het meiden- lam van Texel'94. Zaterdag werd p eigen veld voor de derde maal p rij gewonnen. Slachtoffer waren s voetbalsters van Wieringer- leer, die veel verzet boden, maar in slotte hun meerdere moesten rkennen in de Texelaars (2-1). ixel'94 speelde niet in de sterkste stelling. Enkele speelsters waren niet, terwijl Mascha Nooij en Tessa asema elk maar één helft konden meespelen. Het liep aanvankelijk dan ook maar matig. De verdediging zat niet helemaal goed in elkaar. Wie- ringermeer profiteerde door een voor sprong te nemen. Toch ontstonden enkele kansjes voor de Texelse mei den. Marit Tuitman was dichtbij een doelpunt, evenals Mascha Nooij, die op de paal schoot. Na rust werd keeper Margot Schagen gewisseld. Ze was donderdag op de training op haar stuitje gevallen en kreeg daar weer last van. Ze werd vervangen door Marit Tuitman. Toch ging het een stuk beter dan voor rust. Topschutter Tessa Betsema was er en ook in de verdediging verliep het naar wens. Na een kwartier werd het 1-1. toen Marianne Langeveld kon scoren uit een prachtige voorzet van Betsema. In het vervolg liet de verde diging bijna niks meer door en werd vooral op de helft van de tegenstan der gespeeld. Tien minuten voor tijd kwam de beloning, toen Betsema 2- 1 scoorde. In de slotfase was het zaak de verdediging gesloten te hou den. Dat lukte prima, mede dankzij Katmka Eelman, onder wier leiding de tegenstanders meermalen buitenspel werden gezet. et eerste zaalvoetbalteam van lif kroop vrijdag door het oog van e naald. Lang zag het ernaar uit at de koploper in de hoofdklasse gen het als tweede geklasseerde elleboog tegen z'n eerste neder- ag zou aanlopen, maar in de laat- te seconde sleepte Klif toch nog en verdiend gelijkspel uit het vuur. et begon goed voor J'elleboog, dat genlijk moest winnen om de achter land op Klif te verkleinen. Na vijf mi jten kwam de ploeg op voorsprong, iaar vier minuten later was het weer slijk. Daarna ging het gelijk op en as vijf minuten voor het einde van de erste helft werd er gescoord. Op- ieuw was het J'elleboog dat op oorsprong kwam. In tweede helft vielen beide ploegen volop aan en ontstond een aantrekkelijk spèktakel. De wedstrijd leek halverwege beslist toen J'elleboog een derde treffer maakte, maar Klif zette alles op alles en zag dat beloond met de aansluitingstreffer. In de laatste minu ten golfde het spel op en neer en kreeg J'elleboog de beste kansen, maar door deze niet te verzilveren bleef Klif kansrijk, met als gevolg dat de koploper in de allerlaatste se conde alsnog de gelijkmaker kon la ten aantekenen. De wedstrijd tussen Oosterend en Mantje, de nummers drie en vier op de ranglijst, eindigde in een ruime overwinning voor Oosterend (9-4). De ploeg klimt daardoor naar de tweede plaats, met drie punten achterstand op Klif. Mantje, dat aan het begin van de competitie werd getipt als kanshebber voor de titel, lijkt de kluts kwijt en mag al wel als uitgeschakeld worden beschouwd. Casino deed dooreen 4-1 overwinning op Texel de laatste plaats weer over aan De Krim. ZDH won opnieuw, ditmaal met 3-0 van De Krim 2. Uitslagen Hoofdklasse. ZDH 1-De Krim 2 3-0; Klif 1- J'elleboog 1 3-3; Mantje 1-Oosterend 1 4-9; Texel'94 1-Casino 1 1-4 Eerste klasse- RAB 1- NIOZ1 5-4; Texel'94 4-Klif 211-5; J'elleboog 3- J'elleboog 4 3-6. Texel'94 2-Mantje 4 5-7. Texel'94 3-De Krim 3 10-2 Tweede klasse- Oosterend 4-Texel'94 5 6-7, Texel'94 8-De Koog 1 3-5, Texel'94 6-Klif 31-16 Jeugd-Texel'94 C1- Klif C2 4-0. De Krim C1 -De Krim C2 4-2; De Krim D3-De Koog D1 1-10; De Koog E1-J'elleboog E1 4-4. Dames Klif-Zeemacht 1 0-2. en zinderende wedstrijd kwam jor het eerste damesteam van ivoko zaterdag tot een teleurstel- md slot. In de beslissende vijfde moest de Texelse ploeg z'n eerdere erkennen in mede- oploper Dinto 3. Het verschil van iven punten (8-15) was geflat- :erd, want de strijd was steeds elijk op gegaan. ivoko startte sterk in sporthal Ons enoegen. De Texelse dames voch- *1 voor elke punt, maar Dinto 3 was oor eerdere onderlinge wedstrijden swaarschuwd voor deze aanpak en ield redelijk stand. Een succesvolle srvicebeurt van Monique Leijstra irgde voor een kleine voorsprong, énkzij de hardwerkende Connie oling bleef de aanval gevarieerd en akte Tevoko de eerste set (25-20). info 3 ontwikkelde in de tweede set anzienlijk meer servicedruk, waar oor de passing bij Tevoko aan auwkeurigheid verloor. Met name de «ddenaanvalster Dinto was ongriip- aar voor het blok van Aglaia Westra an Tevoko De gasten wonnen de veede set met 16-25 waardoor de land in sets 1-1 werd. tok daarna bleef Dinto sterk passen, iaardoor de verdediging van Tevoko ader druk kwam te staan en veel tinder ging presteren. Ivette de luyter verrichtte nog enkele miracu- toze reddingen, maar verlies (20-25) 'as niet meer af te wenden. Deze kjenslag inspireerde Tevoko tot een terne krachtsinspanning. Celine de 'raaf, vervangster van de betrouw de Cora Siemeling, kwam ondanks on lange vakantie diverse malen terk aanvallend door het midden tot toren. Marianne Boekei werd zwaar test, maar pakte vele punten dank- snelle set-ups van Connie Joling. Tevoko won de vierde set (25-20). waardoor een beslissende vijfde noodzakelijk werd. Een snelle achter stand bluste daarin het vuur bij de Texelse ploeg. De pass kwam niet meer aan en hard werken was met voldoende, zodat Dinto, met enkele oud-speelsters uit de derde divisie in de gelederen, net iets sterker bleek- Puntverlies Het derde damesteam liet zaterdag twee punten liggen tegen het lager geklasseerde VC Niedorp. Margit Boer stond op de positie van spelver deler als vervangster van Leontine Verseput. Hoewel ze nog maar kort geleden kennis maakte met het sys teem dat Tevoko speelt, speelde ze een prima wedstrijd. Gea Pape ver ving Irma de Schutter als hoofd- blokkeerder. Het was de hele wed strijd te merken dat het team met echt goed op elkaar was ingespeeld. Toch won Tevoko de eerste set met 25-22, na bijna de gehele set op achterstand gestaan te hebben. De tweede set gaf hetzelfde beeld te zien. De speelsters waren onzeker en lieten de bal voor elkaar lopen Niedorp profi teerde en won (23-25). In de derde set werd Yvonne Vlaming vervangen door Gea van Gijssel. De nummer vier van Niedorp was door het midden slecht te blokkeren en de coach hoopte met deze omzetting meer rendement uit het blok te halen. De opzet slaagde redelijk, want de vierde set werd nipt gewonnen (25- 23). Maar Tevoko bleek niet vol doende hersteld, want als gevolg van veel persoonlijke fouten werd de vierde set met 13-25 verloren. Tevoko speelde in de vijfde en beslissende set zeer geconcentreerd en dat bleek voldoende om te winnen (15-13), waardoor de eindstand 3-2 werd in Met verrassend gemak heeft ZDH zondag van Schellinkhout gewon nen. Het werd op eigen veld 3-0. De Zwaluwen bleven daarmee voor de vijfde keer op rij ongeslagen en mogen wel oppassen dat ze niet naast hun schoenen gaan lopen. Waakzaam betrad ZDH zondag het veld. Schellinkhout staat onderin de ranglijst, terwijl de Hoornders vorige week nog een fraaie zege boekten op het sterke Oosterend. Maar wie z'n tegenstander onderschat, komt meestal van een koude kermis thuis, leert de ervaring Bovendien misten de Hoornders een heel legertje spe lers, waaronder erkende steunpilaren als Fedor van Elk en Henk Knol, ter wijl ook gewaardeerde oproep krachten als Bernard Ipenburg en Richard de Leeuw met beschikbaar waren. ZDH begon wat aarzelend, waar schijnlijk als gevolg van de noodza kelijke omzettingen binnen het elftal. Schellinkhout kreeg daardoor de kans het initiatief te nemen, maar deed daar weinig mee. Al snel nam ZDH de aanval over en dat resul teerde in enkele fraaie kansen. Erwin Kleinveld knalde de bal uit een vrije trap vanaf een meter of twintig in de kruising, maar zag de keeper via de lat redding brengen. Mike de Bruijn probeerde het met een kopbal en ook Michiel Dekker was enkele malen dichtbij een doelpunt. Na een minuut of twintig belandde de bal via Klein- veld en De Bruijn bij de aanvoerder en hij scoorde uit een lastige hoek: 1-0. Schellinkhout zocht in het vervolg de tegenaanval, maar erg overtuigend gebeurde dat niet. De beste kans ontstond uit een corner, toen één van de gasten in een vol strafschop gebied plotseling kon uithalen. Christiaan Stolk, die al het hele sei zoen uitstekend keept, toonde zijn klasse en bracht redding. Een minuut of tien voor rust werd het na een vloeiende aanval 2-0. Schutter was opnieuw Michiel Dekker, die een prima voorzet van Ronald Biesboer knap afrondde Het was voor Dekker al de derde maal op rij dat hij twee keer in één wedstrijd scoorde. In de tweede helft keerde de span ning niet terug Schellinkhout wekte geen moment de indruk nog in een beter resultaat te geloven. ZDH wilde wél graag nog een paar doelpunten maken, kreeg ook enkele aardige kansen, maar slaagde er lange tijd met in te scoren. Pas in de slotfase viel de derde treffer, toen Mike de Bruijn op de rand van het strafschop gebied zijn tegenstander uitkapte en de bal hard en laag in de hoek van het doel knalde. Even later leek De Bruijn ook nog 4-0 te maken, maar na goed doorzetten aarzelde hij net even te lang De Hoornders hebben nu drie wed strijden gewonnen, er drie verloren en vier remises geboekt, met een doel saldo van 20-18. Op de ranglijst staan ze negende van de dertien ploegen, met maar liefst zeven pun ten méér dan de nummer tien (GSV) en slechts één punt minder dan num mer acht (Zuidermeer). Een verdere stijging zit er dus wel in, maar dan moet zondag wel worden gewonnen van het onberekenbare De Koog, dat laag op de ranglijst staat, maar in de afgelopen seizoenen meestal te sterk was voor ZDH. De derby wordt ge speeld in De Koog. Regen leek de grote spelbreker te worden bij de derde Bos en Duin- crossloop, die zondag in de Den nen werd gehouden. Tijdens de in schrijving regende het nog pijpenstelen en vreesde organisa tie voor een zeer lage opkomst. Toen de wedstrijd begon, was het echter droog en hoewel de deel name niet overhield, werd er sterk gelopen en sneuvelde zowel bij de jongens als bij de meisjes het parcoursrecord. Erwin de Ridder liep de 1200 meter in 5.02 minuten en haalde daarmee achttien seconden van het record af. dat ook al op zijn naam stond. Bij de meisjes wist Yasmin Stoderegger uit Den Burg het oude record van Lysanne Vermeulen met zestien se conden te verbeteren. Ze kwam in 5.06 over de finish, wat een veelbe lovende tijd is. Ook Maartje Schreve en Sam en Nick Hennink liepen een persoonlijk record. Lysanne Vermeulen werd het tweede meisje in 5.46," Sam Hennink werd tweede jon gen' in 5.03','net adhter Erwin de Rid der. Er deden tien kinderen mee, die er een spannende wedstrijd van maakten. De route bij de senioren was gewij zigd. Het paardenpad was vervallen en vervangen door een wandelpad. Daardoor was het parcours 2950 meter lang, 25 meter langer dan voor heen. Het was dus extra moeilijk snelle tijden te lopen, ook al omdat de ondergrond erg nat was en er flinke plassen lagen. Bij de jongens waren er geen verrassingen te melden. Jelle Lubach won in 11.12, een evenaring van zijn eigen record. In de race over 5,9 kilometer werden de persoonlijke records gelopen door dames-vetera nen. Rose Goslinga en Erna Kuip lie pen beiden een dikke minuut van hun persoonlijke toptijd af. Monique Lubach was 35 seconden sneller dan ooit. Snelste heer was Pierre Bonnet, die finishte in 25.56. In de wedstrijd over 8850 meter leek Michael Steenbakker uit Amsterdam op de overwinning af te stevenen. Hij kwam na de eerste ronde door in 10.58, op veertien seconden gevolgd door Lutz Lohse. Lohse bleek zich echter te hebben ingehouden, om als haas te fungeren voor Jelle Lubach, die één ronde liep. Toen Lubach was gefinisht, had Lohse dus de handen vrij. Hij versnelde direct en achter haalde Steenbakker binnen een mum van tijd. Lohse finishte in 32.12, meer dan twee minuten eerder dan zijn opponent, die in 34.17 over de eind streep kwam. Enk van der Velde werd derde in 37 28 Bij de veteranen was Norbert Dankers als eerste binnen in 42.18, gevolgd door Cees Goslinga, die er 43.37 over deed. Uitslagen 1200 meter - Jongens: 1 Erwin de Ridder, 5 02; 2 Sam Hennink, 5.03; 3 Nick Hennink. 5.43; 4.Joop Bonnet. 6 38. Meisjes: 1 Yasmin Stoderegger. 5 06.2.Lysanne Vermeulen. 5.46, 3.Youra Sangers. 5.47.4.Maartje Schreve. 6 43; 5 Chayah Schreve. 6.44; 6 Denise de Ridder. 7.29 2950 meter - Jongens 1 Jelle Lubach. 11.12; 2.Henk Tromp, 12.32, 3 Hans van Franeker, 13.20. 5900 fneter - Oames. THanneke Lemstra. 29.45; 2.Angelique Borsch, 36.08. Dames-ve teranen. I .Rose Goslinga. 29.35. 2.Erna Kuip. 29.36 3 Monique Lubach, 33.26 4 Marijke Stark, 34.12. Heren-veteranen: 1 Pierre Bonnet. 25 56; 2.Ger Sangers. 28.25; 3 Jan Dogger. 28.52 4.Piet Bakelaar, 29 05; 5 Theo Schraag. 29 18; 6. Joop Groeskamp, 29 25. 7 Cees Tim mer. 29.47; 8 Maarten Smit, 32.08. 9 Chiel de Boer, 33.12; 10.Frans Kamphuis. 33.46. 11.Ruud Meedendorp, 35.34. 8850 meter - Heren: 1 Lutz Lohse. 32.12; 2.Michael Steenbakker, 34.17; 3.Erik van der Velden. 37.28; 4.Peter Witte. 40.45 Heren-ve teranen 1 Norbert Dankers. 42 18. 2 Cees Goslinga, 43.37. 3.Martien Baars. 44.06 4 Rinus Kooger, 44.42, 5.Ed Zegers, 45 53; 6.Cees Witte, gestopt na twee ronden. www.amnesty.nl giro 454000 het voordeel van de Texelaars. Zater dag speelt Tevoko thuis tegen Polis- sport. Uitgedund Het herenteam speelde met een be hoorlijk uitgedunde selectie tegen WA 3. Aanvoerder Marco Tuntelder had enkele oud-spelers opgetrom meld om een team op de been te kunnen brengen. Het gebrek aan rou tine deed zich aanvankelijk erg voe len Tevoko passte slecht en er wa ren volop misverstanden. WA profiteerde met gedegen spel en won de eerste twee sets met 16-25 en 18- 25. Pas in de derde set werd het spel beter en raakte Ronald Zijm de bal len hard en zuiver. Hij scoorde menig punt. De Texelaars wonnen de drie volgende sets met 25-20, 25-16 en 15-9. waardoor ze de eindzege uit eindelijk nog net binnen sleepten. Duidelijk is wel dat ze zich op de trai ning meer zullen moeten bekwamen in de pass. Jeugd Het (eugdteam speelde zaterdag te gen WSOV. een degelijke tegenstan der, die zowel bij opslagen als aan vallen goed reageerde. Hoewel Tevoko aanvallend sterker was, werd het voordeel hiervan geregeld onder mijnd door slordigheden in de opslag en de verdediging. De strijd ging zo doende gelijk op en dat mondde uit in een vijfde set. De spelers van Tevoko hadden zichzelf daarin goed in de hand en wisten de uitslag in hun voordeel te beslissen (3-2). Het vierde damesteam was kansloos tegen VC Niedorp 3 (0-4). Het tweede team liet geen spaan heel van The Serve (4-0) De Koog heeft zondag op eigen veld een kansloze nederlaag gele den tegen WSW. De gasten won nen, net als eerder dit seizoen in Wijdenes, met 6-1. De beste man van het veld was spits Edwin Beemsterboer, die de thuisploeg met een zuivere hattrick de das omdeed. Van meet af aan liet WSW zien waar voor de ploeg naar De Koog was ge komen. Mandekker Gerard Witte kwam handen en voeten tekort om de gevaarlijke spits af te stoppen. Na amper vijf minuten werd hem dat te veel en kon de aanvaller van WSW uit een voorzet vanaf de rechterkant van dichtbij eenvoudig intikken. Keeper Stefan van 't Noordende, de vervan ger van de met opgekomen Stefan Tunderman, had het nakijken. Enkele minuten later kreeg Marcel Boone een uitstekende kans om De Koog op gelijke hoogte te brengen. Zijn harde schuiver kon door de keeper nog net worden gekeerd. Even later maakte WSW-spits Beemsterboer na een uitstekende combinatie door het centrum op een voudige wijze zijn tweede treffer (0- 2). Van 't Noordende verrichtte daarna goed werk toen hij een door gebroken speler naar de zijkant dreef, waardoor deze in een moeilijke posi tie kwam en in het zi|net schoot. De Koger keeper kwam goed weg toen een kopbal van WSW via de paal naast ging In de twintigste minuut speelde Beemsterboer zich handig vrij tussen enkele spelers van De Koog en scoorde zijn derde treffer. Daarmee was de wedstrijd eigenlijk De twee equipes van ponyclub De Kleppertjes gooiden bij de zondag in Van Ewijcksluis gehouden wed strijd hoge ogen. De equipes, be staande uit vijf combinaties, moes ten viertal proeven rijden, zoveel mogelijk punten behalen bij een behendigheidsspel en met zo min mogelijk fouten een spring- parcours afleggen, waarbij de re sultaten van de beste drie ruiters telden. Voor de uiteindelijke klassering werden de punten van de drie onderdelen bij elkaar opge teld. De amazones van De Kleppertjes za gen hun training van de laatste maan den beloond. Beide equipes legden de basis van hun succes in een nette viertalproef, waarbij Kleppertjes 2 meteen een voorsprong nam op de overige tien equipes. Het behendig heidsspel werd onder luide aanmoe digingen van de meegereisde sup porters prima gespeeld.waardoor beide equipes een groot aantal pun ten in de wacht sleepten. Het afslui tende springparcours leverde voor de meeste deelnemers problemen op. Combinaties die normaal gesproken goed zijn voor een foutloos parcours kregen nü strafpunten, terwijl de wat mindere springers voor verrassende resultaten zorgden. Uiteindelijk ein digde Kleppertjes 1 met 494 punten op een vierde plaats. Kleppertjes 2 sleepte met 572 punten de wissel beker in de wacht. Kleppertjes 1 bestond uit Rianne Broekman met Flame, Marilyn Brou wer met Happy, Marieke Wuis met Flower, Liselotte Schoo met Roxanne en Mandy Bosma met Svenna. Kleppertjes 2 waren Jorieke Meijer met Baileys, Noortje Duin met Demo craat, Silve Schoorl met Genesis D, Desiree Witte met Paraad en Priscilla Noorlander met Flame. Liselotte Schoo werd met nul fouten tweede in het oefenparcours voor D- ponys. Priscilla Noorlander met nul fouten eerste in het oefenparcours voor E-ponys. Desiree Witte wist met een foutloos parcours een eerste plaats te behalen in de klasse B/E en ook Silve Schoorl behaalde ondanks zes fouten een eerste plaats in deze klasse. Imme Ruares behaalde zaterdag in Schagen een eerste plaats in de turncompetitie in het LOS-niveau van rayon Noord. Nienke Daalder eindigde op een vierde plaatste. Beide turnsters kwamen uit voor Gymnastiekvereniging Texel. Imme Ruares kwam uit bij de jeugdturnsters. Dat zij een goede dag had, kwam vooral tot uiting bij de oefening op de balk die zij stabiel en netjes wist uit te voeren. Met een score van 8,65 nam zij al direct de leiding in het klassement. Ze wist de zenuwen goed in bedwang te hou den, want na sprong (7,9) wist zij op brug een score van 8,7 te realiseren en een vloeroefening met een waar dering van 8,5. Met een totaal van 33,75 punten staat zij voorlopig aan kop bij de jeugdturnsters van het rayon Noord. Nienke Daalder kwam enig niveau te kort en liet bij de vloer oefening teveel punten liggen om bij de bovenste drie te eindigen. Een dag later kwam Barbara Dams- tra in actie bij de NWS-wedstrijden, waaraan de beste turnsters uit Noord-Holland deelnemen. Deze jeugdturnster eindigde in een sterk deelnemersveld op de veertiende plaats. Zij was erg zenuwachtig, wat resulteerde in twee valpartijtjes van de balk (6,8). Ook haar nieuwe vloer oefening liep met volgens plan, maar met wat improvisatie wist zij er toch tot een acceptabel eind te komen. De foutjes waren de juryleden echter met ontgaan en zij moest met 7,4 genoe gen nemen. Zaterdag 6 december Purmerend A1 -Texel'94 A1 12.30 Texel'94 B1 -JVC B2 13.30 Den Helder B2-Texel'94 B2 14.30 Oosterend B1-Koedijk B4 13.45 JVC B3-De Koog B1 14.30 Texel'94 C1-JVC C2 11.45 Texel'94 C2-Callantsoog C1 13.30 VZVC1-Texel'94 C3 13.30 Con Zelo C1-Oosterend C1 14.00 De Koog C1 -HCSC C4 13.30 Texel'94 D1 -Den Helder D1 11.45 Callantsoog D1 -Texel'94 D2 14.00 Den Helder D2-Texel'94 D3 12,00 W'waard D2-Texel'94 D5 1 1.00 WGWE4-ZDHE1 10.00 De Koog E1 -DWOW E4 11.30 G-voetbal Texel'94-Hellas Sport 13.30 Meisjesvoetbal Oosterend MB1-G'hoppers MB1 11.45 Kreileroord D1-Oosterend D1 12.00 Texelse pupillencompetitie De Koog F1-ZDH F1 9.30 Barcelona-SVO F1 9.30 Arsenal-SVO F2 9.30 Liverpool-SVC F1 9.30 SVO E1-Texel'94 E2 10.30 SVC E1-Texel E3 10.30 De Koog E1-Texel E4 10.30 Texel'94 MD2-Texel E5 10.30 Zondag 7 december SRC-Texel'94 14.00 De Koog-ZDH 14.00 GSV-Oosterend 14.00 Texel'94 2-Spartanen 2 12.00 Texel'94 3-VIOS W. 4 12.00 Texel'94 4-Watervogels 4 14.30 Oosterend 2-Succes 6 12.00 Meisjesvoetbal Texel'94 MA1-Victoria O. MA1 12.00 Recreatievoetbal De Waal-De Koog 10.30 Texelse Boys-Oosterend 10.30 beslist. Na een half uur ontsnapte De Koog aan een nieuwe treffer, toen een doorgebroken speler in het straf schopgebied dusdanig werd gehin derd dat Van 't Noordende redding kon brengen. Vijf minuten later was het wel raak. Beemsterboer mocht na een een-tweetje alleen op de keeper afgaan en scoorde zijn vierde treffer: 0-4. Voor rust was Rebronja nog dicht bij een doelpunt voor De Koog, maar zijn schot werd uitstekend gepareerd door de keeper van WSW. In de tweede helft kwamen Eddy Witte en Maicel Blom in het veld voor Tony de Jonge en Robin Rump. Middenvelder Dennis Vonk nam de positie van laatste man weer op zich Misschien dat het door deze omzet tingen kwam, maar De Koog bood in de tweede helft in ieder geval goed partij. In de tweede minuut kopte Dennis Rebronja na een voorzet van Sher Atroshy op de lat. Enkele minu ten later scoorde Rebronja, toen hij de uitkomende keeper met een prachtige lob passeerde: 1-4. Vijf minuten later liet WSW met een vrij wel identiek doelpunt zien dat ook te kunnen: 1-5 Enkele minuten later scoorden de gasten eenvoudig 1-6 na een klutsbal in de Koger defensie. Na een half uur was De Koog na een foutje van de keeper dichtbij een treffer, maar Sher Atroshy kopte op de lat. In het laatste kwartier waren beide teams met meer bij machte om de keepers te verontrusten. Zondag speelt De Koog thuis tegen ZDH en zal er uit een ander vaatje ge tapt moeten worden om een goed resultaat neer te zetten. Budovereniging Shima is van avond (dinsdag) te zien in het spel- programma De Trap van de Sponsorloterij, dat wordt uitgezon den door SBS6 Leden doen mee aan een spel, waarbij ze door vra gen goed te beantwoorden geld kunnen winnen voor hun club. De elf deelnemers beginnen boven aan een trap. Beantwoorden ze een vraag goed. dan mogen ze een tree naar beneden. Is het antwoord fout, dan zijn ze af. Wie helemaal beneden komt, wint geld voor de club. Omdat de deelnemers ouder dan achttien jaar moesten zijn, zijn het vooral ouders van leden van de budovereniging die de vragen beant woorden. De opnamen hadden zondag plaats in de studio's van Endemol in Aal smeer. Voor sommige leden leverde dat overigens twee keer spannende momenten op. Eerst tijdens de uit zending en later in de auto terug naar de boot 'De opnames zouden driekwartier tot een uurtje duren', vertelt verenigingsvoorzitter Jan Keesom, 'maar het werd tweeënhalf uur, doordat het allemaal uitliep. Sommigen zaten daardoor in de stress of ze de laatste boot nog zou den halen. De laatste auto vertrok pas om 20.15 uur uit Aalsmeer, maar uit eindelijk hebben we toch allemaal nog de boot gehaald.' De uitzending van De Trap begint om 20.30 uur. n Deelnemers van Shima m de opnamestudio van het programma 'De Trap' van de Sponsor- loterij.

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 7