2 Brullende intocht Sint op Durperhonk 1 Heeft u al een idee voor Ouwe Sunderklaas? Verkeersplannen Dennen ODDER TEXELSE COURANT Raadsvergadering Adviescommissie zoekt nieuw lid Wat ik zeggen wou... Qeknip^CT Uitbreiding lessen Ouwe Sunderklaas ■f Medische zorg Hulpverlening {f1 Kerkdiensten oud Papier Colofon Radio Texel VRIJDAG 5 DECEMBER 2003 Hoor wie racet daar kinderen?, was het gisteren op Durperhonk in De Cocksdorp. Sinterklaas had zijn witte ros even ingeruild voor twee ron kende rossen. Vergezeld van de brul lende motoren van twee stockcars arriveerde de Sint in alle vroegte bij de basisschool. De goedheiligman was zelf met op een racewagen gestapt, maar zijn Pieten lieten zich onder toeziend oog van de leerlingen graag met de wa gens uit de Formule 1 van Sandor Mantje en Martijn de Veij voor de deur afleveren. Sinterklaas hield het bij een frisse wandeling in het spoor van de racewagens. Mantje en De Veij had den hun stockcars speciaal naar De Cocksdorp gebracht, zodat de Sint op bijzondere wijze zijn intocht kon maken. De goedheiligman moet vaker op zijn qui vive zijn als hij zich in De Cocksdorp vertoont. Vorig jaar werd hij nog binnen gehaald met het wip pertoestel van de KNRM. Elders op het eiland is hij overigens ook met altijd verzekerd van een rustige in tocht. Bij de Fontein in Den Burg werd Sinterklaas vanmorgen vroeg met een hoogwerker de school binnen getakeld. Daarna kon de goedheilig- man zich weer gewoon met de kin deren bezig houden. (foio Jeroen von Hattum) De gemeenteraad komt dinsdag vanaf 19.30 uur in openbare vergade ring bijeen in het gemeentehuis in Den Burg. De vergadering wordt rechtstreeks uitgezonden via Radio Texel. De agenda luidt als volgt: 1- Opening en mededelingen. 2. Vaststelling volgorde stemming. 3. Vaststelling agenda. 4. Vaststelling besluitenlijst 11 november. 5. Verordening voorzieningen voor wethouders, raads- en commissieleden. 6. Veiligheidsregio Noord-Holland Noord en fusie regionale brand weerkorpsen. 7. Openbare orde seizoen. 8. Rotonde De Waal. 9. Voorbereidmgsbesluit RJ. Koo- ger, De Waal 10. Haven Oudeschild, fase 2. 11Beleidsverslag Algemene Bij standswet c.a. 2002. 12. Onderhoud bibliotheek. 13. Evaluatie gesubsidieerd peuter- speelzaalwerk. 14. Parkeren Witte Kruislaan. 15. Benoeming voorzitter en vice- voorzitter voor de commissie Werkwiize Raad. 16. Post onvoorziene uitgaven/ investeringsplan. 17. Ingekomen stukken 18. Rondvraag. 19. Sluiting. De gemeentelijke adviescommis sie voor Kunst- en Cultuurbeleid is op zoek naar een nieuw lid. Er is een plaats vrijgekomen in de ne gen leden tellende commissie na het vertrek van voorzitter Cor van Trigt. Mensen die zich aanmelden als po tentieel lid moeten geïnteresseerd zijn in kunst en het werkgebied van de commissie. De commissie heeft een adviserende rol op het kunstzinnig en cultureel vlak en adviseert aan burge meester en wethouders, besturen van gemeentelijke stichtingen, schoolbesturen en (semi-)overheids- organen. De commissie is samengesteld uit twee beeldend kunstenaars, vier ver tegenwoordigers van de Texelse musea, de Historische Vereniging, het onderwijs en organisaties van culturele evenementen De overige drie leden vallen in de categorie 'bur gers die geïnteresseerd zijn in kunst.' Potentiële kandidaten kunnen tot maandag 15 december contact op nemen met Elly Rutten van de afde ling Welzijn van de gemeente, tel 362218 of ERutten@texel.nl. De ad viescommissie heeft nog geen opvol ger voor Van Trigt gekozen. Telt Slow Food Italië inmiddels 140 presidia, Nederland, met haar vijf honderd Slow Food-leden, kent er een bescheiden twee het presidium Boeren-Goudse Optegkaas, en het presidium rond de Texelse rauwmelkse schapenkaas. Een derde presidium voor Amsterdamse gerookte ossen- worst is in oprichting Met opzet hebben wij met dit briefje gewacht tot de verkeersplannen voor de Dennen weer wat uit het nieuws verdwenen zijn. Wij willen echter wel graag een reactie horen van de re dactie van de Texelse Courant zelf. Wij hebben sterk de indruk gekregen dat u met uw eerste artikel over de plannen (4 november) direct al pro beerde het Texelse publiek een nega tief oordeel op te dringen. U haalt Alfred Schaatsenberg aan die het al leen over verkeersproblemen in het bos heeft (die er met zouden zijn). Het gaat ook om onderhoudsproblemen (vraag maar aan Staatsbosbeheer) en om mensen die ontevreden zijn over de steeds toenemende auto mobiliteit, ook in een natuurgebied waar mensen van de natuur (onge stoord door auto's en hun lawaai) willen genieten. Maar deze laatste groep laat U niet aan het woord. II sprak met een woordvoerder van de dorpscommissies Frits Agter, die zegt met argwaan naar het plan te kijken dat uit de koker van groene instanties komt. Maar u vermeldt niet dat de zelfde Frits Agter namens de dorps- commissies in de werkgroep zat die de twee modellen heeft heipen op stellen! Frits Agter doet dat zelf na tuurlijk ook niet, maar U had dat kun nen (en moeten) toevoegen. In de krant van 7 november neemt u een ingezonden brief op die dermate de plank mis slaat dat opname eigenlijk met had mogen gebeuren. Nergens staat in de plannen dat alle mensen 'uit de natuur gehaald moeten wor den', de plannen willen juist wande len en fietsen aantrekkelijker maken. Een misser die wel helpt de SBB- plannen in een volkomen verkeerd daglicht te stellen. Dat had op zijn minst van een correctie uwerzijds voorzien mogen worden. Met op name hebt u de opinie (bewust?) ne gatief beïnvloed. In de krant van 11 november neemt u een ingezonden brief op waarin breed uitgehaald wordt naar 'de ambtenaren' en waarin gesuggereerd wordt dat de plannen gemaakt zijn om zeldzame plantjes te redden en mensen uit de natuur te houden. Op zi|n minst had u dit stuk in moeten korten daar waar het ronduit beledigend is. Verder had u om commentaar kunnen vragen van bijvoorbeeld SBB U had ook zelf kunnen weten dat het plan niets te maken heeft met het redden van plantjes, maar wel o.a. met het voor wandelaars en fietsers beter geniet baar maken van het bos en zeker mets met het afsluiten ervan. In uw artikel op 14 november, na de inloop avond van de 13de. gaat het weer alleen over kritiek, terwijl er toch ze ker ook medestanders te horen wa ren. Persoonlijk ben ik blij dat er met' gekozen was voor een discussie avond. waarbij slechts enkele spre kers zich laten horen, maar voor het aan iedereen een formuliertje geven waarop - al of met na bestudering van de plannen en een gesprek met aan wezige SBB'ers - ieder zi|n of haar voorkeur kon uitspreken en ideeen kon weergeven. Op die avond heb ik diverse mensen gehoord die blij zou den zijn als er minder auto's (en bus sen!) door het bos zouden rijden. Het komt mij vreemd voor dat u dergelijke geluiden met gehoord hebt, maar u suggereert wel met titel en artikel zelf dat er alleen maar kritiek was op de plannen. Onjuist. Als Landschapszorg Texel vinden wij het jammer dat de berichtgeving in de meest gelezen krant op Texel zo een zijdig en negatief is geweest. Kunt u ons uitleggen waarom u met uw arti kelen en het plaatsen van deze inge zonden brieven Texelaars zo'n slechte dienst hebt bewezen? Ook SBB, dat duidelijk aantoont een open discussie met Texelaars aan te willen gaan, had beter verdiend. Gerhard C. Cadee, voorzitter Landschapszorg Texel. Naschrift redactie: Het verwijt van Gerhard Cadée dat de Texelse Courant lezers een negatief oordeel over het verkeersplan heeft willen opdringen, laten wij geheel voor zijn rekening. De berichtgeving over het verkeersplan wijkt wat ons betreft met af van onze gewoonte om objectief verslag te doen over zaken. Waar Cadée ons verwijt te eenzijdig en negatief over het verkeersplan te hebben bericht, verweten andere le zers ons zelfs dat we te mild zijn ge weest. Ze hadden liever gezien dat we kritischer en neqatiever over de verwikkelingen rond het verkeersplan in het Nationaal Park hadden ge schreven. Inhoudelijk kan worden gesteld dat de klacht dat we geen aandacht hebben besteed aan de onderhoudsproblemen van de wegen in het bos wat ons betreft niet op gaat. In de verslaglegging is het ge brek aan geld voor onderhoud wel degelijk als argument voor het afslui ten van wegen opgevoerd Geschre ven is ook over het verwijt dat auto mobilisten de Randweg en Nattevlakweg als doorgaande route tussen De Koog en Den Hoorn ge bruiken. Hierop is, naar aanleiding van een uitspraak die tijdens de bij eenkomst werd gedaan, de sugges tie weergegeven om de rijrichting deels aan te passen, zodat een soort 8 ontstaat. Door de omweg wordt het minder aantrekkelijk om deze route te volgen. Over Frits Agter is gemeld dat hij woordvoerder is van de dorps commissies, die in de werkgroep voorstellen hebben gedaan over het verkeersplan. Maar hij gaf ook aan dat afsluiting van de wegen uit de koker van de groene instanties kwam. Ten aanzien van de ingezon den brieven verwijzen wij naar het kopje 'Wat' ik zeggen wou', waarin staat dat het brieven van lezers zijn, en de inhoud geen verantwoordelijk heid van de redactie is. We hebben de vrijheid van meningsuiting hoog in het vaandel en achten de lezers in staat zelf over de inhoud te oordelen Voor de volledigheid wijzen wij erop dat er ook een ingezonden brief is geplaatst van een voorstander van het fietsvriendelijke verkeersplan. Voor het maken van het verslag over De rauwmelkse Texelse kaas die on langs op een Italiaanse beurs voor Slow Food in Turijn werd gepromoot, blijft in de belangstelling staan. Bij staand knipsel is afkomstig uit het AD Magazine, dat uitgebreid aandacht besteedt aan specifieke en traditio nele streekproducten. de inloopavond is de redacteur ge ruime tijd in De Lindeboom geweest, heeft gesproken met bezoekers van en betrokkenen bij het Nationaal Park en heeft hun reacties in het stuk ver werkt. Het viel hem op dat er zoveel kritische geluiden waren, de voor standers hielden zich kennelijk op de achtergrond. De uitslag van de poll op de website van de Texelse Cou rant, waarin men zich kon uitspreken vóór of tegen de afsluiting van de wegen, geeft de verhoudingen wel aardig weer. Circa 85 procent van de deelnemers stemde tegen. Dat Cadée zelf blij is dat het geen discussieavond was, mag zo zijn. Veel andere bezoekers vonden van niet en voelden zich op het verkeerde been gezet, waarvan verslag is ge daan. De gemeente breidt het aantal les uren Motorische Remedial Teaching uit van zeven naar negen. De lessen, die bedoeld zijn voor schoolkinderen die kampen met een motorische ach terstand, worden gegeven door Henk Keyser. De uitbreiding is bedoeld voor de basisscholen Durperhonk in De Cocksdorp en de Strijbosschool in Eierland. Nog een week en dan is het zover en gaan in alle Texelse dorpen Sunder- klazen de straat op om de gebeurte nissen van het afgelopen jaar over de hekel te halen. Een overzicht van de festiviteiten wordt opgenomen in de Texelse Courant van dinsdag 9 de cember Organiserende comités die hun programma nog. met hebben aangeleverd, kunnen dat nog doen tot maandag 8.30 uur De redactie is gevestigd op het adres Warmoes-, straat 45 in Den Burg. Bellen (tel. 362620), faxen (323000) en e-mailen (redactie@texelsecourant.nl) kan ook. Worden er geen gegevens aan geleverd, dan gaat de redactie er vanuit dat het programma hetzelfde is als vorig jaar. Om het geheugen op te frissen en voor degenen die nog geen idee hebben waar ze volgende week over moeten spelen, publiceert de Texelse Courant hierbij een kort overzicht van gebeurtenissen uit het afgelopen jaar. In de krant van dinsdag worden de programma's van de verschillende dorpen gepu bliceerd. Gebrek aan bluswater in Oudeschild: wel of niet wonen in recreatiehuizen; commotie rond kamperen bij de boer; buren Emmalaan met blij met jeugd herberg; wel of met naar de thuis- kapper; DEK moet uitwijken naar Oudeschild, maisdoolhof; opening atletiekbaan; Nieuwe Toekomst, bur gemeester wil Texel droogleggen; strandpaviljoens hele jaar laten staan?; zeer luxe hotel verrijst bij vliegveld; asielzoekers weg uit Noorderbuurt; geen sterke drank meer in jeugdcaravans; vuurtoren onbemand; Texelse koks scoren in Waddenwedstrijd; niet kamperen op sportveld De Waal; toren Oosterend in de steigers; Flora gelegaliseerd; distributiesysteem Texelse produc ten; computers op Vrije School; Texel Academie van start; groothandels fuseren, rookverbod uitgebreid, an dere eigenaar Cafeetje; nieuw drum lokaal muziekschool; schiethal in ge bruik genomen; raadsleden helpen met opknappen Time Out; wel of geen appartementen in stolpen; fiets pad Westerweg geopend; bestuurs crisis bij GVT; beeld van Wolkers in vijver Elemert; zwerfstenen herinne ren aan vliegtuigcrashes; koningin op bezoek bij NIOZ; bakker Timmer ver huist naar Oudeschild; bijzondere aandeelhoudersvergadering TESO over nieuwe boot; onderzoek naar Texelse vrijgezellen; Martin Warnaar weg bij de Krim; Luchtvaartmuseum vernieuwd; TV-programma Taxi filmt op Texel; Albert Heijn uitgebreid, nieuwe Buureton geopend; grond bank bij Oudeschild; pinautomaat terug in Oudeschild; nieuw café De Vliegende Koe; pompstation PWN voor het laatst bemand; zorgen over overname TESO; afdeling bouw techniek OSG toch met dicht; Hutje op de hei wijkt voor recreatiewoning; De Krim opent speelparadijs; uit zendbureau nu op het raadhuis; veel wegen afgesloten voor onderhoud; historische wandelroute in Den Hoorn, commentaar op functioneren college: De Krim in zorgwekkende situatie; gemeentehuis: verplaatsen of verbouwen: Dokter Barnardsmgel in Oosterend; waddenyurt bij Donatus; onmin tussen burgemees ter er rector, geen ADSL in buiten dorpen; problemen bij peuter speelzalen; chloorlek bij De Krim; Oosterend Present; overlast in De Koog; problemen rond verkoop Ouwe Ulo; reisbureau naar postkan toor; hittegolf en droogte; Jaap Dros op CD, Pim Fortuinhuis in Oosterend; Texelse figuranten in Belgische film; Piet Verberne ontbreekt op schapen- fokdag; kunstwerk op haven TESO; strand De Koog mogelijk afgesloten; Texelse schapenkaas op beurs in Ita lië; Texel stopt samenwerking met Friese Waddeneilanden; gaten in kade haven Oudeschild: Texelaars bergen wrakken in Irak; Landbouw- dag zonder dieren; Potvis 't Horntje wijkt voor nieuwbouw; Ploeg koopt Noorderbuurt; vertelfestival in De Waal; kinderen mogen met spelen in tuin Sint Jan; toren bij accountants kantoor; regenwaterafvoer in Ooster end, Oudeschild en De Cocksdorp; toch appartementen in stolpen; Texelse gerst voor bierbrouwerij; opera over Russenoorlog; evangeli satiebijeenkomst voor jeugd. Calluna langdurig gesloten door brand; klant mag pas eten na betalen nota; kun stenaars moeten betalen voor ge bruik Tusse de Banke; NIOZ zoekt donateurs; raadsleden hebben moeite met column Cabaret-café; Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestda gen en van maandag tot en met vrij dag van 17.00 tot 08.00 uur. Cen trale Huisartsen Post, tel. 321143. Toeristen kunnen het hele jaar bel len naar: 327270. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkun dige hulp is via één van de volgende telefoonnummers informatie te krij gen over het pijnspreekuur op zater dagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer ver meld. 313086; 314727. 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruyterstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoord singel 44, Den Burg, tel. 321461 - Jeugdgezondheidszorg: Schoi oordsingel 44, Den Burg, tel. 09! 4636549. Spreekuur elke werki van 9.00 tot 17.00 u. Voor vrat over ontwikkeling, voeding, opvb$ ding en verzorging van jonge kindi ren - Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel 314887. Geopend elke werkdag tus sen 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken elke werk dag van 8.30-17.00 uur, tel 022! 650222. Kraamhulp: Voor directe kraam hulp op Texel en na poliklinische valling: Parenta Zorg, tel. 022J 540088 (24 uur bereikbaar). Indicatie: Indicatie voor thuiszi en voor opname in verpleeg verzorgingshuis: Stichting RIO Te: Wiermgen. Opvragen via tel. (02! 671552. Opname geschiedt op ac vies van huisarts of specialist. Apotheek: Weverstraat 95, Di Burg; tel. 312112. Maandag t/m vrij|& dag 8.00-17.30 u.; zaterdag 10.00 L- 13.00 en 15.00-17.00 u zondac 11.00-12 00 en 16.00-17.00 u. Bu^' ten die tijden alleen voor spoedé sende gevallen. Van Tunen kweekt heilige boontjes; De Koog krijgt Lidl; grote parken wellicht uit TVL; burgemeester geeft les in uitgaan; Dirk Kuiter protesteert tegen Oosterend Present; paal dansen bij Wampex; toeristen belasting op bootkaartje; Oudeschild bezorgd om De Ruyterstraat; hen nepkwekerij in de Prins; griezel- festival in Den Burg; problemen rond Vrije School; bedrijventerrein dorado voor woelmuis; Piet Zoon wordt bur gemeester; toch rotonde bij De Waal; afscheid Jook Nauta; provincie wil geen uitbreiding aan oostkant Den Burg; klachten tegen kinderboerderij Kotex; Texels kampioenschap Kolo nisten; kinderopvang in stolp; streek plan nekslag voor bedrijventerreinen; speciaal bier voor Oosterender kerk; plannen voor afsluiten bos, zomer- markten in hun voortbestaan be dreigd. Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancever voer bellen: 1-1-2. Of bel de Meld kamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900-8844. In spoedeisende gevallen: 1-1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel ti|dens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Verslavingszorg: Steunpunt Brij- derstichtmg, Wilhelminalaan 1, Den Burg. Voor inlichtingen, advies, con sultatie en preventie. Bereikbaar op di. en woe. tijdens kantooruren, tel. 314781; www.brijder.nl Toeristenpastoraat: Bram Guil- jam, tel. 318581, 327970. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alar mering, klusjesdienst, huishoudelijke Hc dienst, versteldienst. Spreekuur vai 9.00 tot 10.00 u en van 14.00 tel 16.00 u De Buureton, Beatrixlaa 43, Den Burg. Tel 312696. Kustwacht: Voor meldingen va» schepen en zwemmers in nood: tel 316270 Chemicaliën op het strand: Bö de brandweer, 072- 5644444 Huiselijk geweld: CrisisopvanAei huiselijk geweld, tel. 08-71901775" io< Jongeren Informatie Punt: voa (e vragen en advies over wonen, wei ken, studie, recht, relaties, seksua e|, liteit, verslavingen en vrije tijd iej Openingstijden dinsdag en woens dag van 15.00 tot 17.00 uur; d'Ouw Ulo, Wilhelminalaan 1Den Burg, tö 315582. Bureau Jeugdzorg: voor hulp aa jongeren bij problemen en voo9 opvoedingsondersteuning aa'irc ouders. Spreekuur elke donderdai in d'Ouwe Ulo, Wilhelminalaan Den Burg. Voor aanmelding, info? matie en advies: 0900 2223330, elk; -1a dag tussen 10.30 tot 12.30 uur. ijn Kerken en minima: voor Texelaar iuï in financiële nood. Spangerweg 10 1793 EH De Waal. Zondag 7 december 2003 Tweede Advent HERVORMDE GEMEENTEN: Den Burg: 9.30 u. ds. RA. den Braanker. De Koog: 11.00 u. ds. J. Vlasblom. Den Hoorn: 9.30 u. ds. J. Vlasblom, voorzang SOW-GEMEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. dhr M.D. Kuiper; 19.00 u. ds. F. van Helden, vesper Oudeschild: 11.00 u. ds. F. van Hel den, Heilig Avondmaal. De Cocksdorp: 11.00 u. ds. P.A. den Braanker. GEREFORMEERDE KERKEN: Den Burg: 10.00 u. ds. C.P. Meijer uit Heerenveen. 19.00 u. J. Ooster- Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de volgende straten: 4. Thijsselaan, Binsbergenstraat, Brouwerstraat, Drijverstraat, Wilsterstraat, Bur- detstraat, Meester Kraaistraat, Lieuwstraat, Tjakkerstraat. In Oudeschild wordt dinsdag 9 de cember vanaf 13.30 uur door 'De Bruinvis' oud papier opgehaald, le der wordt verzocht het tijdig gebun deld aan de straat te zetten. Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant. nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Jeroen van Hattum Telefoon 31 60 89 of 06 - 13 67 66 50 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 -31 41 11 E-mail mfo@lenrnl Op al onze advorlonliecontracloo en aanbïed<ngen daar toe lijn van toopasjynq de Regelen toer het Advertentio- wozen van de Stichting ROTA, gevestigd to Amsterdam zoals gedeponeerd t>j do Kamer van Koophandel en Fa- bnekon te Amsterdam onder nummer 41196699. Een exemplaar van de Regelen voer het Advertenliowezen wordt op uw verzoek kostotoos toegezonden Abonnementsprijzen 2003: Per half jaar 32,20 30,70 (automatisch) Per jaar 62,70 60,70 (outomatisch) Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode rd pe hof. dienst voor belangstellender. mmv Jan Krtuihof (orgel) en Fran Zegel (trompet). GEREFORMEERDE GEMEENTE kerkgebouw SchoolstraaJ Oosterend- 10.00 u. en 18.00 u. T.M. van Dijk; don. 11/12: 19.30 bijbellezing. DOOPSGEZINDE GEMEENTE. Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u «for C. Duinkerken-Visser, verkiezing Ie )ij. den kerkenraad. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. óie^ K. van der Bijl uit Sneek. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: zon. 10.45 u. dameskoc De Cocksdorp: zon. 9.30 u JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Openl bare lezing. 10.30 u.' De geest va le* zelfopopffering doen herlever Wachttorenstudie, 11.20 u.: Vrouwen die Jehovah's, hart verheugen Het mooiste cadeau is geluk, maar wie geeft je dat? Vrijdag: 18.00 u Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u Shopping met Bart en Peter (entertainment) 21 00 u Onzin in de ether 22.00 u Radio Noordholland Zaterdag: 16 00 u Wegdromen met een boek 17 00 u. Pietelepote (kinderprogramma) Vandaag: 'Mager als de Mien»', de nieuwe expositie van EcoMare 18.00 u Muziek met Marco 19 00u. De harde kern (muziek) 21.00 u Radio Noordholland Zondag: 9.00 u Klassiek op zondag 9.30 u. Kerkdienst vanuit hervormde ke Den Hoorn 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12 00u. Natuurwi|zer 13.00 u. Goud van Noud (Nederlandstalj 15 00 u. Frans gaat het doen (muziek) 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen en inter views) 18 00u Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9.30 u. Hervormde kerk Den Burg 10.45 u. Rooms-katholieke kerk Den Bv Maandag: 18 00 u. Symphonica (klassiek) 19 00 u. Wegdromen met een boek (herlï ling van zaterdag) 20.00 u Natuurwi|zer (herhaling van zo- dag) 21.00 u. Reggae on the move (muziek) 23.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18 00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19 00 u Raad en daad (over de Texelse politiek) 19.30 u Raadsvergadering (rechtstreek vanuit het gemeentehuis) aansluitend. Radio Noordholland Woensdag: 17 00 u. Pietelepote (kinderprogramma1 (herhaling van zaterdag) 18.00 u. Onder de toren (geestelijk pro gramma. met vanaf 19.00 uur verzoekplaten) 19.45 u Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u Raadsvergadering (herhaling dinsdag) aansluitend Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19 00u Even bijpraten mef (Texelaï in het nieuws). 20 00 u Radio Noordholland

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 2