Woensdag en donderdag in Den Burg: GRATIS RUIT REPAREREN Ster in voorruit: bij vorst meer dan 50% doorscheurkans! Weg met de Waddenzee? de bolder Calluna in beweging randstad callflex Wasserij Zwemparadijs Calluna TEXELSE couRANT Giro 555 Help slachtoffers aardbeving Iran! V/ Hout- en Bouwcentrum Van der Vis Raam- en deurkozijnen inci. iso-glas MUZIEKLES THUIS jij kunt goed luisteren wij willen met je praten Woensdag en donderdag 14 en 15 januari kunt u terecht op de parkeerplaats P4, kruising Bernhardlaan Waalderstraat in Den Burg en wel van 9.00 tot 16.30 uur. Vrieskou zorgt voor grote spanningen in voorruiten: ijs- en zoutkristallen (pekel!) zetten uit en doen kleine barstjes sterretjes doorscheuren tot een grote barst.Volgens technisch onderzoek is de doorscheurkans zelfs meer dan 50%! Dit doorscheuren kan onveiligheid en afkeuring bij de APK tot gevolg hebben. U kunt dit voorkomen door de voorruit doormiddel van harsinjectie te laten repareren.Tijdige reparatie voorkomt een dure (eigen risico meestal 136,-!) en tijdrovende vervanging van uw voorruit. Laat uw ruit niet barsten! Bel (0222)31 31 41 Cursus Ontspanningstraining Hydroslank Woensdag 14 januari gesloten of kijk op www.deboldertexel.n EEN BETER MILIEU BEGINT BIJ JEZELF Geef om vrij'heid collecteweek 15 t/m 21 februari 2004 DINSDAG 13 JANUARI 2004 De hulporganisaties zijn in actie. Help nu een geef www.giro555.nl Den Haag Telefoon 312356 Alles op maat leverbaar Inlichtingen en aanmelding: Bert Kemper, tel./fax 31 64 62 VOOR ALLE LEEFTIJDEN akkordeon, handharmonika, mondharmonika, piano, keyboard, slagwerk, elektronisch orgel, algemene muzikale vorming en muziektheorie hoogst persoonlijk Alice Reinders 06 2224 34 67 Middenweg 113 Den Helder Marianne Grit 06 2224 34 67 Middenweg 113 Den Helder Marianne Grit 0223 54 00 10 Middenweg 113 Den Helder callcenter agents m/v Op zoek naar een flexibele baan' Je wilt je met vastleggen aan vaste dagen en uren, bijvoorbeeld vanwege kinderen of een studie' Dan is werken als callcenter agent bij Cendris in Den Helder ideaal! Je hebt namelijk de flexibiliteit om zelf per week je uren te bepalen. Als callcenter agent ben je verantwoordelijk voor de telefonische dienstver lening m het callcenter. Het betreft voornamelijk uitgaand telefoonverkeer met betrekking tot informatieverstrekking en productverkoop Dat vraagt om een heldere telefoonstem, klantgerichtheid en creatief handelen Heb je interesse in deze baan en ben je minimaal acht uur per week beschikbaar? Neem dan snel contact op met Randstad! teamleiders m/v Voor Cendris in Den Helder zoeken wij teamleiders. Als teamleider ben je verantwoordelijk voor het welzijn van de callcenter agents in jouw team. Tevens bewaak je de kwaliteit van de telemarketinggesprekken Je geeft structurele begeleiding aan de callcenter agents met als doel de kwaliteit van de gesprekken verder te verbeteren Handhaven van rust en regelmaat op de werkvloer en het creëren van een goede werksfeer waarin callcenter agents gemotiveerd worden, zijn belangrijke elementen van deze baan. Is dit de baan voor jou' Neem dan snel contact op met Randstad. supervisor m/v Voor Cendris in Den Helder zijn wij op zoek naar een supervisor. Als supervisor ben je verantwoordelijk voor het aansturen, coördineren en controleren van de processen binnen het callcenter. We zoeken een kandidaat op hbo-niveau met kennis van bedrijfsorganisatie en processen binnen de callcenter branche. Tevens beschik je over goede communicatieve en sociale vaardigheden. Geïnteresseerd? Neem dan contact op met Randstad voor een uitgebreid functieprofiel. kijk voor meer banen op www.randstad.nl 0 r- "^««waa """f'ft'ï®WCAÜTÖMAiI Bij regen kunt u rustig in de auto blijven zitten. N.B.: kenteken graveren kost 15,- per auto. Voor €5,- extra kunt u een speciale reflectielaag over de gravures laten aanbrengen, waardoor de gravures 's avonds en bij regen goed zichtbaar blijven: betere preventie. Graveren helpt tegen diefstal: wil een dief een gestolen auto verkopen, dan moet hij alle ruiten met het oude nummer vervangen! STER in °ORRuiT RÉPARA?,, Let op de gele tent van Automark Reparatie van een sterretje breukje in de voorruit doormiddel van harsreparatie is daarom voor bijna alle WA-Plus, Casco en All-Risk verzekerden zonder kosten. Reparatie is namelijk veel goedko per dan vervangen! De rekening gaat rechtstreeks naar uw verzekeraar. U heeft geen eigen risico en u heeft geen no-claim verlies. U moet voor de juiste verzekeringsgegevens bij reparatie wel uw laatste groene kaart meenemen. Let op: deze aanbieding geldt niet voor particulier verzekerden van Centraal Beheer. Bent u verzekerd bij een van de andere verzekeraars, dan bent u welkom bij de Mobiele Ser vice van Automark, specialist in harsreparaties. Meldt u zich bij aankomst direct voor een gratis voorruit- inspectie: u krijgt ter plekke een vrijblijvend en deskundig advies. Eind januari start de cursus autogene training. Wat is autogene training? Een lichamelijke ontspanningstechniek, gestructureerd in een aantal vastomlijnde stappen. Natuurmonumenten De Waddenzee is een uniek en onvervangbaar natuurgebied. Op 21 januari is de bijeenkomst Daarom is Vereniging Natuurmonumenten sinds 1909 in Wieringerwerf. in het Waddengebied actief! Industriële textielreiniging voor: hotels restaurants linnenverhuurders instellingen industrie YVinterprogramma vanaf donderdag 22 januari 2004 Combinatie aquajoggen en diëten o.l.v. diëtiste Didy Boerhorst. De hydroslanklessen gaan 22 januari van start. Kosten €86,50. Opgeven bij de receptie van Calluna. Voor info bel 317888 of kom langs bij de receptie van Zwemparadijs Calluna. Schumakersweg 3 1796 NM De Koog Q 317888 www.zwemparadijscalluna.nl De Bolder verzorgt de perfecte reiniging van uw textiel. Van nat- wassen tot chemisch reinigen: alles is mogelijk. Onze betrokken en vakbekwame mensen kiezen voor elk materiaal de juiste behandeling. U bent verzekerd van zorgvuldigheid en kwaliteit. De Bolder: méér dan een commercieel productie bedrijf. Voor wie? ledereen die ontspannen als vaardigheid wil trainen. Er is geen specifieke voorkennis nodig Hoe? Groepsgewijs, in 10 zittingen van een uur, waarin theorie en praktijk zullen worden uitgelegd en geoefend. Waar? Praktijk voor Fysiotherapie, Wilhelminalaan 68, Den Burg. Kosten? €95,- voor 10 zittingen, incl. koffie/thee en syllabus. Vragen? U kunt ons bereiken onder tel. 313442. Aanmelden? Via hetzelfde tel.nr. U krijgt dan een aanmeldingsformulier thuisgestuurd. Er zijn nog enkele plaatsen vrij. Henk de Steur Laat uw stem horen. Voor de natuur, voor de Waddenzee! Voor deelname aan deze bijeenkomst moet u zich aanmelden. Kijk, ook voor meer informatie, op de website www.eva2.nl of op WAvw.natuurmonumenten.nl of bel 035-6559655 www.amnesty.nl postbank 454 000 Support our fight for human right De schelpdiervisserij heeft grote invloed op de natuur in de Waddenzee Vooral de mechanische kokkelvissei ij blijkt desastreuze gevolgen te hebben Vogels verhongeren en het bodem- milieu wordt langdurig aangetast Dit blijkt uit het onderzoek dat de overheid onlangs heeft uitgevoerd. Ondanks allerlei beschermingsmaat regelen gaat de achteruitgang en aantasting van ons grootste natuur gebied onverminderd door. Natuurmonumenten vindt dat we zorgvuldiger en respectvoller met de Waddenzee moeten omgaan. Dat betekent een ander visserijbeleid en geen mechanische kokkelvisserij. Ook u kunt ervoor zorgen dat het visserijbeleid van de overheid verandert en er een eind komt aan .de mechanische kokkelvisserij. Er worden bijeenkomsten georganiseerd door het ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit waar burgers zich kunnen uitspreken over het nieuwe beleid op het gebied van de schelpdiervisserij. "Reflectielaag","Automark", het "STOP"logo. de kleur "geel", de "vorm tent" en "Safe Sight" zijn gedeponeerde merken van Automark-Rost.

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 6